Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Mariusz Cysewski – banderowski cwel.

Posted by Marucha w dniu 2015-06-01 (Poniedziałek)

Mariusz Cysewski - mem

Nie zwracam uwagi na gówienka leżące koło drogi, dlatego do tej pory jakoś umknęła mej uwadze postać blogera Mariusza Cysewskiego. Ponieważ jednak Cysewski przykleił mi się do podeszwy od buta, postanowiłem mu poświęcić chwilkę swej uwagi. Niech mu to nie uderzy do głowy.

Poglądy tego indywiduum o szczurzym pysku i takimże charakterze przedstawia w skrócie powyższy obrazek. Właściwie to nie ma tu co komentować. Należy jedynie oczekiwać, że – jak dobrze pójdzie – za kilka lat to samo indywiduum napisze coś w tym stylu:

Jako Polak oddaję honory funkcjonariuszom Gestapo, walczącym o wolność swego kraju.
W jego szeregach zdarzali się i zbrodniarze. Ale to nie oni ważą na ocenie całości.
I jeśli komuś nie podoba się rycerski obyczaj, tradycja AK, WiN i Andersa, standardy i wartości cywilizacji, a woli od nich NKWD, KBW, UB i Jaruzelskiego, to rada jest prosta: walizka-dworzec-Rosja.
A nie, to – raz sierpem, raz młotem…
Mariusz Cysewski

Jakim skurwielem trzeba być, aby w ten sposób włazić w dupę bandytom z UPA, którzy byli podczas II Wojny Światowej sojusznikami Niemiec hitlerowskich i których zbrodnie przekraczają okrucieństwem wszystko, co ludzkość znała do tej pory? Czy Cysewski miałby odwagę to powtórzyć w twarz rodzinom wymordowanych 200 tysiącom kresowiaków?

Jakim ścierwem trzeba być, aby porównywać AK czy WiN do bandytów z UPA? I jeszcze pierdolić o „rycerskim obyczaju” i „standardach cywilizacji”? Co ten gnój Cysewski może wiedzieć o rycerskim obyczaju? Co on może wiedzieć o jakichkolwiek standardach? Co on w ogóle wie o świecie, jeśli jego mózgownicę wypełnia jakaś mieszanina ekskrementów i rzygowiny?

Polska to bardzo tolerancyjny kraj, jeśli takie kreatury, jak Cysewski nie boją się wyjść w dzień na ulicę.

Gajowy Marucha

Komentarzy 61 do “Mariusz Cysewski – banderowski cwel.”

 1. AV said

  Cwel Cwela Cysewskim Pogania…

 2. Cham Wiejski said

  Cysewski, chodź, przybiję cię gwoździami przez oczy do podłogi – to był „rycerski obyczaj” bandytów, których gówna zżerasz.

 3. Listwa said

  Ten „jako polak” wyliczając ” jeśli komuś się nie podoba ” – to zapomniał dodać : siekiera w plecy, widły w pierś i „wianuszki” z polskich dzieci na drzewach.

  Zapomniał też , jak wielu mu podobnych, oddać honory okrutnie pomordowanym. Ale się zhańbił.

 4. Czołgista said

  Źródło: http://nowa.gazetaobywatelska.info/materials/554b94fbeef861852eba9cf8
  I jeszcze warto dodać, że w tle jest Oddział Kliniczny Psychiatrii, do którego skierowano jegomościa na zdjęciu.

  Nie przypominam sobie, aby ktoś z drugiej strony wybielał działania NKWD czy UB nawet jeśli (z akcentem na jeśli) był tam niewielki procent normalnych ludzi gotowych układać się z Polakami. To niczego nie tłumaczy.
  Co więcej władze Rosji w przeciwieństwie do obecnych władz Ukrainy, czyli majdaniarzy, potępiły mord w Katyniu, nie negują, że to zdarzenie miało miejsce i za pośrednictwem państwowej telewizji dano możliwość Polakom przestawienia tej zbrodni (emitowano wtedy film Wajdy oraz filmy dokumentalne) zwykłym Rosjanom.

 5. Czołgista said

  @2
  Jestem ciekaw czy umiałby powiedzieć to samo pewnej kobiecie, nauczycielce, której męża przepiłowali na jej oczach, „walczący o wolność” gieroje z dUPA.
  Ciężko nawet komentować jakichś pajaców, którzy ignorują fakt, że dowództwo UPA nakazało mordować Polaków jeśli oni nie zgodzą się opuścić swoich własnych domów.

  Na koniec przypomnijmy, że środowisko ks. Isakowicza nazwał sektą w tym felietonie.

 6. anATOM said

  Już sam pysk tej kreatury mówi jestem padliną !

 7. Marucha said

  Re 4:
  Nie wiem, kto i dlaczego wpuścił tego śmiecia z psychiatryka.
  Choć może szkoda dla takiego gówna miejsca w szpitalu. Jemu należy się dół z wapnem.

 8. Marucha said

  Zobacz jeszcze artykuł Wrzodaka o tym banderowskim piździelcu.

  > http://wrzodakz.neon24.pl/post/108204,dezinformacje-cysewskiego

 9. Czołgista said

  @GM
  Właściwie takimi tekstami można wybielić dosłownie wszystko i uzasadnić fakt współpracy czy gloryfikacji takich formacji. Proszę spróbować:
  „W szeregach … zdarzali się i zbrodniarze. Ale to nie oni ważą na ocenie całości.” w brakujące miejsce wstawić co popadnie.
  SS, Czerwonych Khmerów, Klu Klux Klan, a nawet NKWD czy UB.

  Ja mogę wstawić obrazek z amerykańskimi czy polskimi żołnierzami, którzy razem ramię w ramię walczyli z Sowietami, zdobywali Berlin,
  I udowodnię dokładnie to samo tylko jeszcze otrzymam dodatkowy bonus, czyli nie wyjdę na gloryfikatora zbrodniarzy.

 10. Janka said

  Tak! Niestety ! Diagnoza słuszna ! Cwel bez matury! IQ = 70

  Beznadziejny przypadek

 11. Marucha said

  Cysewski myśli, że go nie da się w Polsce odszukać… zapewniam, że da się.

 12. zawisza said

  Świr od Adama Słomki, Leszka Moczulskiego i Kornela Morawieckiego
  KPN – Konfederacja Polski Niepodległej i Polska Walcząca = agenci USrahella

  http://www.lustracja.net/index.php/tajni-wspolpracownicy/183-leszek-moczulski-tw-sb
  Tajny Współpracownik ps. „Lech” nr rej. 4750 Leszek Moczulski

  W 2005 obronił na Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku pracę doktorską pt. Geopolityka. Dzieje myśli i stan obecny dyscypliny, której promotorem był prof. Bronisław Geremek.

  Przy okazji publikacji „Uchwały Krajowego Prowodu OUN” z 22 VI 1990 r. wyszła na jaw antypolska postawa Konfederacji Polski Niepodległej (KPN). Chodzi o akceptację rewindykacji obecnych wschodnich granic RP na korzyść Ukrainy! Co tu się zresztą dziwić, skoro jej wódz Leszek Moczulski był w czasach PRL-u Tajnym Współpracownikiem SB. Sprawa znana od lat, dlatego publikujemy tylko najważniejsze dokumenty z jego esbeckich teczek, a są ich setki.

  http://wpolityce.pl/polityka/254386-komorowski-gwarantem-zmiany-tak-twierdzi-moczulski-byl-reprezentantem-ruchu-odnowy-srodowiska-politycznego
  Sam Moczulski nie zaprzecza, że utrzymywał kontakty z SB.

  Nigdy tego nie kryłem. Chciałem wiedzieć, czym się interesują

  żartowniś

 13. outsiderR said

  Taki z niego Polak, jak nie przymierzając z Adama M. (czyli Szechtera).
  On też o sobie mówi „my Polacy”. Spróbuj mu powiedzieć, że Polakiem nie jest.
  Ponieważ jednak ten świat dawno zwariował, podszywanie się pod narodowość polską
  uchodzi bezkarnie.

  Razu pewnego usłyszałem (?) wiersz „Czymborskiej” :

  „Syn niech imię słowiańskie ma,
  bo tu liczą włosy na głowie,
  bo tu dzielą dobro od zła
  wedle imion i kroju powiek.”

  Zacząłem patrzeć po tych powiekach, szukać, czytać i, cóż się okazuje?
  A tam – zobaczcie sami, na te charakterystycznie opadające powieki…

  https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRw&url=http%3A%2F%2Fprostozmostu.net%2Fkraj%2Fweiss-polska-wziela-sobie-zydowskie-mienie&ei=-XtsVbGHG8iosAGCjYPABg&bvm=bv.94455598,d.bGg&psig=AFQjCNFPMUgN6wb3r2XtxPpo8QlP32KXUw&ust=1433259372230468

  https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.wspolczesna.pl%2Fapps%2Fpbcs.dll%2Farticle%3FAID%3D%2F20120208%2FKRAJSWIAT%2F471211906&ei=M3xsVbbuGYS6swHq-4LYCA&bvm=bv.94455598,d.bGg&psig=AFQjCNFS2ma4qLOhQvZm566VSQTD15ohjw&ust=1433259426982531

  https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.wykop.pl%2Flink%2F2481923%2Fjest-odpowiedz-stolicy-apostolskiej-na-list-otwarty-adama-michnika-do-papieza%2F&ei=H4BsVd_cIsiOsgG3q4HQCQ&bvm=bv.94455598,d.bGQ&psig=AFQjCNEOQgbTJpy20FrxGlGiMGzWpWgXkw&ust=1433259549373958

  PS A nazwisko, kończące się na -ski, też jest przez „unych” ulubione.

 14. Zerohero said

  Jedno słowo do tej śmierdzącej kreatury:

  Tfu!

 15. akej said

  Swinia banderowska – i tyle! Przypomniala mi sie bajka Szetyny o wyzwoleniu Auschwitz przez Ukraincow…
  Takich typkow powinno sie likwidowac natychmiast.

 16. ass said

  http://naszeblogi.pl/45493-polski-banderowiec-z-bardzo-bardzo-wschodniej-polski
  Otwarty Dialog w Warszawie – V kolumna i wszystko jasne. Nota bene finansowanej z polskiego budżetu , taki jest ten niby Polak. Ukry won z POLSKI , Krym i Donieck czeka!

 17. Zenek said

  Przez 70 lat w Polsce , Europie, Ameryce i Australii a takze w Azji zakazane byly – i nadal sa – wszelkie hitlerowskie symbole. nawet nastepca tronu brytyjskiego nie mogl sobie pozwolic na przebranie sie w mundu hitlerowski dla zabawy w bal maskowy. Media calego swiata potepily Williama i jego brata Harry’ego za ten makabryczny dowcip.
  W Polsce nie wolno nadawac dzieciom imienia Adolf i nie wolno zmieniac sobie nazwiska na np.Hitler, Gebels itp.
  W pamietnikach rodzinnych, w pamieci tych ktorzy wojne przezyli , w oficjalnych podrecznikach szkolnych i w archiwach zachowaly sie zdjecia i opisy hitlerowskich zbrodni.
  Nie tylko w calej Europie i w USA wszelkie propagowanie hitleryzmu i swastyki oraz innych symboli hitlerowskich jest surowo karane. Nie wolno sprzedawac militariow hitlerowskich.
  Nawet Merkelowa sie przyznala do niemieckich zbrodni.
  No i Holywood nakrecil tysiace filmow o II-ej wojnie swiatowej.
  Biblioteki i archiwa, rejestr procesow sadowych, ogromna literatura wojenna, programy telewizyjne i tysiace innych dowodow i „pamiatek’ jak chocby akt kapitulacji Niemiec, proces norymberski, pamietniki Churchill, De Gaula, poczta dyplomatyczna w archiwach nie tylko placowek dyplomatycznych- jednym slowem, caly swiat powojenny jednomyslnie i jednoglosnie potepia zbrodnie hitlerowskie na narodach Europy i poza.

  Za paradowanie ze swastyka czy portretami Hitlera na kazdej ulicy w Europie i USA mozna zdrowo posiedziec.
  Za zaprzeczanie zbrodni hitlerowskich tez mozna trafic za kratki.

  A tymczasem w 70 lat po wojnie i ciagle jeszcze nie zagojonych ranach, przedstawiciele kraju, ktory chyba najbardziej ucierpial w czasie wojny i okupacji niemieckiej otwarcie i jawnie popieraja gestapowskie odrodzenie w Europie.
  Prawodawstwo sie nie zmienilo.
  Nigdy nikt i nigdy zaden sad miedzynarodowy nie rehabilitowal Hitlera ani jego armii.
  Centrum Wisenthala do tej pory sciga ludzi podejrzanych o przestepstwa wojenne kolaborantow nazistowskich.
  Nie wiem jak okreslic i ujac w slowa zupelnie nielegalne zachowanie przedstawicieli rzadu polskiego wobec polskich ofiar hitlerowskich. Wobec wszystkich ofiar hitlerowskich w calej Europie.
  I podczas kiedy rzad Izraela sciga podejrzanych o zbrodnie hitlerowskie – rzad Stanow Zjednoczonych przygotowuje propozycje Pokojowej Nagrody Nobla dla Petro Poroszenki , ktory odpowiedzialny jest za zamach stanu i ludobojstwo ludnosci ukrainskiej.
  I to, ze jakis zboczony wampir oficjalnie popiera ludobojstwo i czci pamiec mordercow i robi to bezkarnie, swiadczy chyba o calkowitej degeneracji naszej cywilizacji.

  O totalnym zboczeniu autora tego zdumiewajacego wyznania swiadczy chyba najbardziej porownanie Jaruzela do Bandery – na korzysc Bandery!.
  Nie pomoze i dziesiec szpitali psychiatrycznych.

  Nigdy w czasie calutkiej II wojny swiatowej Polacy sie tak nie zeszmacili jak sie publicznie szmaca teraz tolerujac tych, ktorzy oddaja honory zolnierzom SS, bandytom banderowskicm korzy polskie niemowleta wieszali na drzewach i pilami przezynali ciala zgwalconych kobiet.
  Ten zboczeniec oddajac honor bandom UPA oddaje honor nie tylko Hitlerowi ale i uzasadnia i usprawiedliwia wymordowanie ponad 20 milionow ludnoscui Europy i zniszczenie Polski.
  Taki Polak.
  Jako powod ukrainskich zbrodni nazistowskich podaje ‚walke o wolnosc wlasnego kraju”.
  Jakiego kraju?

 18. Marucha said

  Ten umysłowy cwel w ogóle nie wygląda na Polaka.
  Powiedzcie, co z takim zrobić, gdyby los nas z nim zetknął?
  Próbować mu wyjaśniać? Argumentować?
  Czy od razu walić pałą w ten parszywy ryj? [Uważając, by gówno tryskające z mózgownicy Cysewskiego nie pobrudziło nam ubrania]

 19. Joannus said

  Ad 6
  Padliną jeszcze nie, ale 100 procentowym ukrem. Morda typowa.
  Mieszanka chazaro-mongolska

 20. Marucha said

  Re 19:
  O ile banderowca Pawło Kowala można przyrównać do żmii, o tyle Cysewski to zwykła glista.

 21. marta15 said

  a ciekawe ZA CO ten ciec oddaje te honory bandytom z UPA.??
  moze wyjasni, o ile potrafi ?

  Może związki krwi?
  Admin

 22. joasia said

  Ta menda plugawa nie ma NIC wspólnego z Polakami i z narodem polskim !!! Brrrrrrrrr odruch wymiotny mam…..

  Każdy tak ma, Pani Joasiu.
  Admin

 23. z sieci said

  Zabrać jemu polski paszport, zostanie z tym właściwym. Wszystko będzie jasne.

 24. parva said

  Co ten szmaciarz nosi na swoich „polskich ” piersiach ? czyżby ryngraf ?plugawi tą swoją morda pamięć pomordowanych ,ale też nasze symbole katolickie i patriotyczne . Precz , ciekawe ,jakie „kwity mają na niego , czy to „tylko” uzurpator narodowościowy. czy gnida chazarska , czy zwykła płatna qurwa?

 25. Kazek said

  Jest to środowisko Adama Słomki , totalni wariaci najgorsze mendy. Ich duchowi ojcowie to np. sztyletnicy z czasów Powstania Styczniowego. Jak doszliby do władzy to wojna z Rosją gotowa.
  Histeria, zamach smoleński, ruscy agenci to zagadnienia w ktorych się poruszają.

  Oto jego wpisy w blogu
  Adam Słomka Kandydat na Prezydenta: sprzedajmy broń Ukrainie
  http://niepoprawni.pl/blog/mariusz-cysewski/adam-slomka-kandydat-na-prezydenta-sprzedajmy-bron-ukrainie

  Rosyjskie zbrodnie wojenne: tortury i egzekucje jeńców
  http://niepoprawni.pl/blog/mariusz-cysewski/rosyjskie-zbrodnie-wojenne-tortury-i-egzekucje-jencow

  Zamach w Smoleńsku: co PIS może mówić w kampanii?
  http://niepoprawni.pl/blog/mariusz-cysewski/zamach-w-smolensku-co-pis-moze-mowic-w-kampanii

  Który z „polskich polityków” „zlecił” zamach w Smoleńsku?
  http://niepoprawni.pl/blog/mariusz-cysewski/ktory-z-polskich-politykow-zlecil-zamach-w-smolensku

  Małopolscy patrioci uczczą Putina za zamach w Smoleńsku
  http://niepoprawni.pl/blog/mariusz-cysewski/malopolscy-patrioci-uczcza-putina-za-zamach-w-smolensku

  Ukraiński ruch oporu na terenach okupowanych
  http://niepoprawni.pl/blog/mariusz-cysewski/ukrainski-ruch-oporu-na-terenach-okupowanych

  I tak dalej
  jeb..ł go pies

 26. ERROR 404 NSZ said

  Pierwszy napotkawszy go Polak winien zerwać mu ryngraf….Niegodzien jest go nosić…

  ERROR 40 NSZ,east.

 27. vortex said

  Teraz nie mam czasu drążyć tematu.
  Ten Cysewski to ekipa zwana „Wolny Czyn”. Ich niezwykłą aktywność nieraz dostrzegałem, starali się być bardzo głośni. Ich szefem jest Adam Słomka. Ja nie wiem jak to było dokładnie z tym rozpadem KPN, Słomka zrobił rozłam. Moczulskiego ostrożnie wolę jednak nie kwalifikować do agentury, według mojej wiedzy brak realnych podstaw. Natomiast w świetle późniejszych działań Słomki i tego „Wolny Czyn”, to jest agentura.

  Więc na szybko podam dwa linki. Tam na zdjęciu ( z Majdanu ) jest też Słomka, ale w podpisie go pominęli, ciekawe wodza pominęli.

  http://3obieg.pl/wolny-czyn-katowice-represje-wobec-dzialaczy-opozycji

  Drugi link to wyczerpujący opis ich agenturalnej aktywności, który sami pracowicie sporządzili. Można śledząc te ich akcje zobaczyć jak plasuje się i uwiarygadnia agenturę ( bojową, patriotyczną, agresywną, nikt nie śmie nawet powiedzieć że to agentura, toż oni tacy dzielni). Dobra lekcja poglądowa dla osób które nie znają tematu.

  https://www.youtube.com/user/WolnyCzyn/videos

 28. Lily said

  Nie mozna sie dziwic,to dobry kolega A.Slomki,a ten byl na Majdanie,o ile dobrze pamietam z jeszcze innym jego kumplem,(facet z brzuchem) nie pamietam w tej chwili nazwiska.

 29. vortex said

  Ja na obronę Moczulskiego mam choćby taki temat ( ja nie wiem czy gdziekolwiek w sieci są o tym informacje, ja coś pamiętam przez mgłę). W Stanie Wojennym bezpieka podsłuchała jakąś wypowiedź Moczulskiego, gdzie ostrzegał że są tacy co chcieliby zrobić powstanie i utopić Polską we krwi ( Kuroń wzywał do powstania, każdy stary działacz wam o tym powie, sprawa była głośna). I ta wypowiedź Moczulskiego poszła w głównym wydaniu dziennika telewizyjnego. A jego słowo wtedy bardzo liczyło się w opozycji.

 30. Marucha said

  Re 27:
  Jest niemal regułą, że gdy takie gnidy oskarżają kogoś o bycie agenturą, to sami właśnie są agenturą.
  Vide Sakiewicz:

 31. vortex said

  Ad. 28, Lily.

  To pewnie Miernik, tłusty żyd widać z daleka. I robi za wybitnego polskiego patriotę. O ile wiem jest też antykwariuszem. Co ma znaczenie. Bo to jest kwestia łatwego dostarczania czystej kasy, bez jakiegoś wożenia w teczkach dolarów czy euro. Kupił mebelek z XIX wieku za 10 tysięcy złotych, przyjeżdża jakiś entuzjasta z zagranicy i krzyczy ‚” to jest cudowne, daje za to 10 tysięcy Euro”. Wszystko absolutnie legalnie, czyściutka kasa. Zresztą w Polsce wielu innych „proroków” ma takie zaplecze, tylko trzeba wiedzieć jak to gra, na czym to polega. Służby zawsze miały duży problem, jak dobrze zapłacić agentowi, ale żeby nie było podejrzeń.

 32. Jack Ravenno said

  Ludzkie pojęcie przechodzi…

 33. vortex said

  A taka „Circ” ( Izabela Rostworowska z Krakowa) znana w prawicowej, katolickiej blogosferze z radykalnych odlotów i tropienia ruskich agentów. Rzeźbiarka, co nie jest oczywiście karalne. Zajrzałem kiedyś na stronę rzeźbiarki, gdzie oferowała swoje „dzieła”, jakieś modernistyczne potworki. Były potworki mniejsze po kilka stów. Ale był też potworek nieco większy ( jeszcze brzydszy ) za 2700 zł. Tak sobie wpierw pomyślałem – kto kupi to g…? Ależ kupi, kupi. Kupi dwa takie potworki w miesiącu i dzielna „circ” może już spokojnie od rana do wieczora terroryzować w blogosferze Polaków swoimi przesłaniami.

 34. Jack Ravenno said

  No ja… za sam Wołyń po prostu z gościa miazga… Nie rozumiem, nie rozumiem jak można mieć takie gówno zamiast mózgu. A okazuje się, że można i to jeszcze jak można…

 35. Marucha said

  Re 34:
  To taka glista, która wyłazi z banderowskiej dupy.

 36. Polo said

  Spokojnie, proszę go zostawić w spokoju. Proszę zobaczyć na zdjęciu z jakiego miejsca on spieprza. Nie godzi się ludziom szlachetnym rozczulać nad wariatem.

 37. x.x.x said

  To ci nowina:

  http://pl.sputniknews.com/wideoklub/20150531/451962.html

 38. z sieci said

  Trudno określić co sobie zawiesił.

  https://www.google.pl/search?q=ryngraf&biw=994&bih=632&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=V8hsVae8GoqSsgHMzYLQBg&sqi=2&ved=0CDUQ7Ak#imgrc=SJMS8oSZ8PAvCM%253A%3B428SC6urRxYc2M%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.odkrywca.pl%252Fforum_pics%252Fpicsforum12%252Fryngraf_feldgendarmerie.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fodkrywca.pl%252Flancuch-ryngraf-%252C327294.html%3B608%3B456

 39. Yah said

  Podobny do Maleńczuka. Zbieg okoliczności?

 40. dormanti said

  Parva. to wygląda jak gestapowska blacha co mu dynda na karku. On tak w Warszawie by sie nie mógł pokazać. Przynajmniej za moich czasów.

 41. Henry said

  Bez Komentarza

 42. wanderer said

  Po ryju widac ze cysewski z Polakami ma malo wspolnego.

 43. Lesio said

  Facet wygląda na klasyczną ciotę. Pełno takiego śmiecia na żydoprawicy – jedni się tam skryli bo są polskojęzycznymi żydami udającymi polskich patriotów i katolików, inni są pedziami i w ten sposób łatwiej im sie kamuflować przed otoczeniem.

 44. Dormanti said

  Założył se szkopskie blachie i spieprza z wariatkowa. Ale jaja… Moze to napoleon? Ciekawe kto go dorwał i zrobil takiego paparaca.

  Taka była opowiastka – podczas okupancji jechał sobie gościu tramwajem 23 na Pragie, lekko skaleczony wyśmienitym bimberkiem. I sobie mruczy pod nosem. Wszystko przez tego drania H… Wszystko przez tego drania H… Podszedł do niego taki w mundurze i z blacha i sie pyta, niby podchwytliwie. A kto to niby jest ten drań na H? Jak to kto? Hurchill A pan myślał, że kto, panie giestapowy?

 45. u said

  Ten squr..l widocznie stara sie wykreowac na nastepna gwiazde polityki w Polsce, ma nadzieje, ze ktos go zuawazy wiec stara sie przebic show kaczora na Majdanie. Skoro Kukiz wyspiewywal peany probanderowskie i ma wziecie, nikt mu tego nie pamieta wiec szczur nastepny stara sie wysunac na prowadzenie.

 46. Zbyszko said

  Chyba nie ulega wątpliwości, że kto popiera, gloryfikuje, usprawiedliwia, itd zbrodnię, sam jest zbrodniarzem. Tutaj mamy do czynienia z wyjątkowo okrutnym ludobojstwem, więc niejako nie może być mowy o pomyłce, czy braku świadomości, bo sprawa jest naglosniona. Tym przestępcą powinna więc zająć się prokuratura.

 47. Marucha said

  Najlepsza jest jednak wzmianka o „rycerskim obyczaju” w kontekście piłowania kobiet na pół, wydłubywania oczu, czy nadziewania dzieci na bagnet.
  Takie śmierdzące gówno, taki chuj złamany, nałogowy kłamca, bydlak – będzie pouczał ludzi o „rycerskim obyczaju”…

  Sam niech bierze walizkę i spierdala na Ukrainę.

 48. Czołgista said

  @12
  Pan Bubel zebrał niezłe materiały i jeszcze połączył to z działalnością prowadzoną na korzyść Ukrainy przeciwko Polsce.

  „Przy okazji publikacji „Uchwały Krajowego Prowodu OUN” z 22 VI 1990 r. wyszła na jaw antypolska postawa Konfederacji Polski Niepodległej (KPN). Chodzi o akceptację rewindykacji obecnych wschodnich granic RP na korzyść Ukrainy! Co tu się zresztą dziwić, skoro jej wódz Leszek Moczulski był w czasach PRL-u Tajnym Współpracownikiem SB. Sprawa znana od lat, dlatego publikujemy tylko najważniejsze dokumenty z jego esbeckich teczek, a są ich setki.”

  Czemu jeszcze nie wypieprzają na Ukrainę skoro tacy zakochani w tym kraju ? Powinni jak Saakaszwili, zabrać dupska w troki i zrzec się obywatelstwa, bo po co ta gra pozorów…

 49. Czołgista said

  Działania 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK przeciw UPA
  Autor: Dariusz Zawadzki

  Rzeź ludności polskiej na Wołyniu spotkała się z reakcją Armii Krajowej i 20 lipca decyzją Komendanta Okręgu Wołyńskiego AK powołano oddziały partyzanckie, które miały bronić polskiej ludności przed atakami UPA. Wówczas powstało 9 oddziałów partyzanckich, których nazwy pochodziły od pseudonimów dowódców np. ,,Bomba’’, ,,Drzazga’’, ,,Sokół’’, ,,Piotruś’’. Największy oddział partyzancki na Wołyniu był dowodzony przez kapitana Władysława Kochańskiego ,,Bomba’’ i liczył 500 żołnierzy. Ważną siłą bojową na Wołyniu stanowiły oddziały samoobrony liczące około 3600 ludzi. Z żołnierzy tych formacji wojskowych 28 stycznia 1944r. utworzono 27 Wołyńską Dywizję Piechoty AK (27WDP AK). Najważniejszym celem powołanej dywizji była osłona i odbudowa struktur państwa polskiego w czasie wycofywania się niemieckich wojsk oraz ochrona ludności polskiej przed UPA.
  Wobec postępów Armii Czerwonej zadecydowano o przystąpieniu do realizacji planu ,,Burza’’, w którym uczestniczyć miała również 27 Wołyńska Dywizja Piechoty AK. Pierwszym dowódcą 27 WDP AK został pułkownik Kazimierz Bąbiński jednak 10 lutego 1944r. zastąpił go na tym stanowisku Jan Kiwerski ,,Oliwa’’, który został przysłany z Warszawy. W krótkim czasie siły dywizji wzrosły do około 6000 żołnierzy, którzy rozpoczęli koncentracje w wyznaczonych rejonach Wołynia. Oddziały AK musiały przechodzić przez tereny kontrolowane przez UPA, w wyniku czego stoczono kilkanaście starć z Ukraińcami. Powstała dywizja od samego początku napotykała rozmaite problemy i trudności np. kapitan Kochański ,,Bomba’’ zaproszony na rozmowy z dowódcą radzieckiego oddziału partyzanckiego generałem Naumowem został aresztowany i odesłany do Kijowa skąd trafił na Łubiankę. Zgodnie z poleceniem dowództwa AK 27 WDP AK miała nie walczyć z oddziałami Armii Czerwonej, zaś w przypadku odrzucenia propozycji współpracy miały ukryć broń, zaś oddziały rozwiązać.
  27 WDP AK wobec oddziałów UPA podjęła szereg akcji bojowych przy użyciu dość dobrze uzbrojonych oddziałów. Jedną z pierwszych akcji bojowych przeprowadzono w dniach 10-15 stycznia 1944r. oddziałami ze zgrupowania ,,Osnowa’’, które w rejonie Włodzimierza Wołyńskiego stoczyły kilka potyczek z UPA. Próba zniszczenia bazy UPA w Gnojnie zakończyła się jednak porażką i atakiem Ukraińców na Bielino. W lutym oddziały ,,Osnowy’’ udzieliły pomocy polskim placówkom samoobrony m.in. w Edwardopolu. Zajęto również kilka baz UPA m.in. w Worczynie, Puzowie, Stręzarzycach. Sukcesami zakończyły się również walki oddziałów zgrupowania ,,Gromada’’, które zdobyły kilka baz UPA oraz wspólnie z partyzantką sowiecką oczyściły z UPA lasy świnarzyńskie. Ogółem od 11 stycznia do 18 marca żołnierze 27 WDP AK stoczyli 16 większych bitew. Walka z oddziałami UPA i zdobycie obszaru wolnego od nieprzyjaciela pozwolił zakończyć proces organizacji dywizji. W dniach 17, 20 i 26 marca 1944r. odbyły się spotkania dowódców 27 WDP AK z dowództwem radzieckim i ustalenia planu działań zbrojnych wobec Niemców. W zaistniałej sytuacji żołnierze AK na Wołyniu wczesną wiosną przystąpili do realizacji planu ,,Burza’’. W dwóch dekadach kwietnia siły 27 WDP uczestniczyły w operacji kowelskiej, gdzie poniosły ciężki straty i zostały okrążone przez Niemców w lasach szackich. Dalsze pozostanie na Wołyniu oddziałów 27 WDP AK okazało się niemożliwe i ostatecznie oddziały dywizji przekroczyły Bug i rozpoczęły akcję ,,Burza’’ przeprowadzać na Lubelszczyźnie. W końcu lipca 1944r. żołnierze 27 WDP AK zostali rozbrojeni przez oddziały29 Gwardyjskiego Korpusu Piechoty.
  27 WDP AK była największą polską jednostką partyzancką realizującą plan ,,Burza’’ w I połowie 1944r. Walki z UPA dywizja prowadziła jedynie przebywając na Wołyniu i w czasie reorganizacji. Niestety, główna uwaga dowództwa 27 WDP AK skupiona była nie na walkach z UPA, lecz z Niemcami.
  http://kresowiacy.com/2014/09/dzialania-27-wolynskiej-dywizji-piechoty-ak-przeciw-upa/

 50. Marucha said

  Re 48:
  Nie, te banderowskie ścierwa, zamiast sami spierdolić na ukochaną Ukrainę – NAS chcą wysłać do Rosji.

 51. Czołgista said

  @44
  To jest ryngraf i nie ma wiele wspólnego z nazistowskimi blachami po za kształtem. Zgadzam się z przedmówcami. Mnie też się niedobrze robi, gdy widzę to na szyi tego czegoś, co przymila się do bandytów z UPA.

 52. Czołgista said

  @50
  Ja mam takie marzenie. Niech spieprza na Ukrainę i tam poszukuję kilku „sprawiedliwych banderowców” i nie wkurza nas więcej swoimi kretyńskimi, prawdopodobnie zleconymi, interpretacjami historii, w których jakaś garstka bojowników zmienia obraz UPA jako całości.

  Można by było od biedy dyskutować, gdyby był gloryfikowany ten nieszczęsny Taras Bulba, a nie Bandera i Szuchewycz i ich przeklęta zbrodnicza organizacja. Na szczęście nawet przypadkowy Ziutek z ulicy obrazi się nie samo hasło zrównywania AK z UPA, więc nadal będą się kisnąć swoim ukrofiliskim kibucu. Niestety nie niepokojeni…
  Właściwie można to zmienić i zastanawiam się czy nie podesłać złotych myśli historyka Cysewskiego jakimś organizacjom kresowym lub kombatanckim zrzeszającym żołnierzy AK. Chociaż boję się, że przyprawię tych biednych ludzi o zawał.

 53. Czołgista said

  Powinno być: „na samo hasło zrównujące AK z UPA”

 54. Zenek said

  25
  Kazek
  Serdeczne dzieki za te linki. Wreszcie mi sie rozjasnilo. Chodzi o to powiazanie ze Slomka.
  Swego czasu jakies sympatyki psychola Slomki blokowaly mi poczte ‚rewelacjami’ o potrzebie niszczenia pomnikow zolnierzy radzieckich w calej Polsce.. Poczatkowo proponowalem niszczenie pomnikow Pilsudskiego i wywalenie go z Wawel.
  Kazdy pomnik to jakis kawalek historii i pamiatek trendow w orientacji politycznej. Kiedys stawialismy pomniki Armii Radzieckeij, teraz stawiamy pomniki polskiemu papiezowi.
  Potem mi proponowano podpisanie jakichs listow protestacyjnych przeciwko aresztowaniu Slomki.

  Dalsze moje ‚studia’ nad tozsamoscia jakiegos Slomki spowodowaly u mnie odruch zgrozy.

  Bo nawolywanie ‚do walki ‚ i niszczenia po to zeby zbudowac ‚nowe’ zawsze pachnie Trockim.
  Bo historia zna zbyt wiele przykladow, ze jak zaczniemy cos bestialsko niszczyc i niszczyc a to ‚cos’ sie opiera i nie bardzo daje sie zniszczyc – to tak bedziemy walczyc i niszczyc do usranej smierci i juz po drodze zapomnimy po co to robimy ale wiemy, ze niszczyc trzeba.

  Dalej do konca nie wiem skad on sie ten Slomka wzial. Robi za cierpietnika przesladowanego przez wladze polskie ktore dzialaja na rozkaz WSI i Putina.. Taki dysydent za piatke.
  Ale teraz ten typek kryminogenny z fotografii wiele mi wyjasnil.
  Ja nie mam pojecia skad sie ta grupa wziela i kto ja popiera ale tak jak ja rozumiem, to ktos probuje przemycac pomysly mafii miedznarodowej ktora pod plaszczykiem patriotyzmu, rewizji historii i antyrosyjskiej kampanii buduje siatke przeciwko nie tylko Rosji ale i calej Europie.

  Posluchajcie.
  Ostatnie rewelacje pokazuja jak to Europa nagle sie zorientowala, ze te sankcje przeciwko Rosji sa faktycznie bardzo szczegolowo zaplanowane przeciwko Europie. Amerykanie dalej handluja z Rosja i ostatnio jakas firma z Teksasu podpisala umowe z Rosja na produkcje jakichs helikopterow. I wlasciwie handel USA z Rosja nie ucierpial na sankcjach. Ucierpiala Europa. Wywalono ja z konkurencji. Teraz chodzi naturalnie o to, zeby Europa kupowala gaz z USA albo z Azerbajdzanu od zydow. Po co Europie gaz naturalny? Na sile wciskaja Europie gaz lupkowy przy pelnym poparciu polskich debilow.
  Takie Slomki znakomicie sie przydaja do sterowania opinia publiczna.
  Najbardziej zas takie Slomki przydaly sie Rosji. Bo Rosji sankcje za bardzo nie zaszkodzily ale dowalily pyskatej Europie. No i Polsce.
  Pan Slomka bardzo sie i Polsce przysluzyl.

  Mnie to od poczatku zastanawialo, ze czemu USA sie upiera przy sankcjach skoro rzad USA nie ma praktycznie wplywu na prywatne kartele, ktore handluja z kim chca i maja na ogol gleboko w zadku decyzje rzadu poniewaz sa ponad rzadowe.

  Wiec rozumiem, ze pan Slomka i jemu podobne debile sluza jako mechanizmy nakrecania nienawisci w zboznym dziele wykonczenia nie tylko Polski ale i calej Europy.

  To sie nazywa puszczanie ogarkow (nie ogarow) falszywym tropem dla zmylenia przeciwnika.

 55. Reblogged this on Pekok Antylichwiarz.

 56. Listwa said

  @ 50 Marucha

  „NAS chcą wysłać do Rosji.” – raczej przeciw Rosji.

 57. Amsterdamer said

  ad 25, ad 26, ad 27

  minuta 6.42

 58. Amsterdamer said

  @ 57 sorry yt to byl do @25, @27, @28 NIE do @26

 59. vortex said

  Ad. 57, Amsterdamer.

  Majdan na początku był w Polsce wśród zwykłych ludzi zjawiskiem mało zrozumiałym. Dlaczego jakiś artysta z Polski miałby tam jechać i entuzjastycznie popierać? Albo był to po prostu zwyczajnie zakamuflowany banderowiec, albo dostał takie polecenie od oficera prowadzącego. Jest w Polsce tysiące artystów, dlaczego akurat Kukiz tam pojechał? A dlaczego tysiące innych artystów nie pojechało? Kukiz jest po prostu antypolskim agentem, sprawa jest prosta. To śmieć, zwykły śmieć, nędzna kreatura.

  Rzekłbym raczej – idiota, którego można napuścić. Poglądów nie ma.
  Admin

 60. Port Said said

  Bylem w KPNie do mojej emigracji w grudniu 81 roku .Bylo tam wielu uczciwych patriotow ,rowniez jak ja nie zdajacych sobie sprawy ze to odgornie utworzona filia zydokomuny. Moczulski pol gazetki zapelnial polemika i klutnia z Kuroniem zarzucajac mu przynaleznosc do narodu wybranego. Na pytanie co ma przeciwko zydm ?odpowiedziano mi : jestes mlody u glupi -zrozumiesz. Dopiero probujac odszukac moich kolegow poprzez IPN po 2000 roku , zorientowalem sie , ze goje sa tam nie mile widziani.Blokuje sie kontakty (M Zurek zmarl chyba w Kanadzie i nie zdazylem z nim porozmawiac.) Wielu z nich-gojow zle skonczylo ,jak Zaba czy inni .To byla taka selekcja . Poscy patrioci gina , lub emigruja , a Cysewskie , Slomki i ich wyznawcy wznosza sie do gory . Dlugo nie moglem uwierzyc ze sluzylem zdrajcom.
  Cysewski to swir , ale to szalenstwo ma metode.
  Niebezpieczna gnida.

 61. Igor said

  Precz z banderowcami! Chwała Noworosji! Polecam: https://www.facebook.com/preczzbanderowcami

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: