Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  I*** o Palma odbija
  Sarmatus Rex o Próby pisania historii Holokau…
  errorous o Próby pisania historii Holokau…
  revers o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Próby pisania historii Holokau…
  Boydar o Wstydliwe zakątki niezwyciężon…
  Boydar o Pomoc, jaką PiS udzielił Ukrai…
  decentr o Masakra na Placu Tiananmen – f…
  Liwiusz o Próby pisania historii Holokau…
  revers o Wolne tematy (38 – …
  bez loginu o Nikt nie obalał rządu Ols…
  MatkaPolka o Próby pisania historii Holokau…
  tom o Nikt nie obalał rządu Ols…
  bez loginu o Czy sztuczne mięso jest nieeko…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Rok świstaka

Posted by Marucha w dniu 2015-06-02 (Wtorek)

Jest nieślubnym dzieckiem Korwina Leszek Balcerowicz, a Duda to ani Orban, ani Piłsudski, tylko Marcinkiewicz-bis, kolejny gumiś oczekujący na zgon Prezesa.

„Ktoś poważniejszy”…

Tak jak regułą w III RP było dobieranie ministrów spraw zagranicznych wg jasnego klucza etnicznego – tak ministrami finansów przeważnie zostają tu socjopaci z rozdętym ego i ewidentnym, mówiąc fachowo p…m na tle swego geniuszu i jedynej racji. Czasem dawało to efekty całkiem niezłe dla gospodarki (jak w przypadku Grzegorza Kołodki), czasem komiczne (jak przy Janie Jacku Antonym Vincent-Rostowskim), ale u samego zarania „nowej Polski” – śmiertelnie wręcz groźne, kiedy to pierwszym z grona szaleńców z liczydłami został ówczesny docent Leszek Balcerowicz. [Też zresztą „etniczny” – admin]

Powrót tego upiora (cieszący sieroty po Samoobronie, tak przywiązane do leitmotivu swego świętej pamięci lidera…) wynika z dwóch okoliczności: pojawienia się w polityce pokolenia, któremu można wmówić, że po prostu po 1989 r. „inaczej się nie dało”, po drugie zaś – z prostej konstatacji, że JKM i „Gazeta Wyborcza” przez 25 lat tak skutecznie nauczyli Polaków, że liczą się tylko egoizm i wolny rynek – że owoce tych lekcji może dziś zebrać „ktoś poważniejszy”.

Od zawsze na spotkaniach otwartych z ekonomistami pojawiali się bardzo podobni do siebie młodzieńcy, zadający „pytania podchwytliwe”, w rodzaju dociekania potrzeby całkowitego zniesienia podatku dochodowego, likwidacji przymusu ubezpieczeń itp. Gdy „Wielcy” zbywali takich natrętów – w końcu padała sakramentalne „a co Pan Profesor myśli o programie JKM?”, na co „Wielki” z mniejszym lub większym zniecierpliwieniem rzucał równie rutynowe „kabaretem się nie zajmuję!”. I wszystko biegło sobie swoim trybem – aż liczba pytających młodzieńców urosła do wielkości interesującej wyborczo.

O ile bowiem wciąż nie ma w Polsce zakładanego przez JKM docelowego 10-15-procentowego elektoratu zdeterminowanego, by popierać wszelkie pomysły samego lidera, o tyle niewiele mniejsza wydaje się być grupa przyznająca, że „coś w tym liberalizmie jest”, „podatki i koszty pracy są za wysokie”, „państwo mi nie może mówić co mam robić”, „podatek dochodowy jest kradzieżą” itd. itp.

Trzeba więc zrobić coś, co udało się już dwa razy – skanalizować to środowisko i skierować jego potencjał w kierunku pożądanym dla kontynuacji, a nie zaprzeczenia trwającej od dwóch dekad degrengolady ekonomicznej III RP.

Na początku transformacji rolę taką odgrywał zapomniany już trochę Kongres Liberalno-Demokratyczny i to jego nowym wcieleniem (a nie samej Unii Wolności) jawi się wyciągnięte z kapelusza stowarzyszenie Nowoczesna.pl.

Z kolei przydawany mu ochoczo patronat Leszka Balcerowicza przywołuje faktycznie UW, ale ze szczególnego momentu w dziejach tej partii – z równie napompowanego sondażami względnego sukcesu w wyborach 1997 r., po którym Unia znowu objęła rządy w Polsce zdominowując ogłupiałą w ramach AWS centroprawicę.

Oprócz wykorzystywania wątków i myśli w rodzaju „Korwin ma rację, ale przesadza” – budowanie ruchu na legendzie Balcerowicza to nie tylko utrwalanie wizji „jedynie słusznej drogi polskiej transformacji”. To także (paradoksalnie i podprogowo) korzystanie z czarnej legendy tyrana naszej ekonomii. „Balcerowicz jest ten zły, ale zwycięski? OK, no to my jesteśmy po jego stronie i też wam pokażemy!” – wydają się mówić „Nowocześni”. Bo w końcu lepiej być po stronie bijących, niż bitych, a naziści może i byli wredni, ale lepiej się ubierali…!

Korwin zasiał – Petru zbierze?

Na razie mamy do czynienia z pompowaniem słupków i bezprzykładną kampanią promocyjną m.in. na łamach „Gazety Wyborczej”. Technika sondażowa jest tyleż skuteczna, co ryzykowna – stosowano ją np. przy kampanii prezydenckiej HGW w ’95 i przy BBWR w ’93 i wprawdzie wyniki w obu przypadkach uzyskano w istocie zadowalające – to oba też uznano za… klęski, no bo przecież sondaże dawały więcej, niż wykreowano!

W przypadku Nowoczesnej.pl propagandyści działają więc ostrożniej, starając się nie przestrzelić z miejsca inicjatywy, planowo skierowanej wszak do raczej ograniczonego elektoratu. Plan zresztą wydaje się inny – wszak obóz Janusza Korwin-Mikkego dotyka kolejny już kryzys wiary i nadziei, no i przecież sam lider i ideolog, wychowujący narybek do przejęcia przez koncesjonowanych liberałów – młodszy ani wieczny nie będzie. „Poważniejsza oferta” jest więc zawczasu przygotowana i czeka…

Ci, na których „Nowocześni” zdają się w perspektywie liczyć – gdyby byli nieco starsi mogliby uznać, że przeżywają deja vu. Oto bowiem w otoczeniu JKM pojawia się znana skądinąd koncepcja „KORWIN-u bez Korwina”, albo „Korwina bez KORWIN-u”. Niektórzy koledzy należący (?) do niezarejestrowanej wszak jeszcze formacji – od pewnego czasu dyskutują namiętnie jakby to wszystko fajnie szło, gdyby… „się JKM nie odzywał”, „został honorowym prezesem”, „dał się odciążyć wiceprezesom i szefom regionów”… Brzmi jakby znajomo, prawda?

Faktycznie, byłoby arcyzabawne, gdyby jednocześnie na rynku funkcjonowały już trzy partie założone przez JKM, ale bez JKM, no bo przecież „bez niego wszystko poszłoby lepiej!” A swoją drogą jak w kontekście tego wszystkiego liberałowie mogą się obrażać na wypominanie, że nigdy niczego nie przyjmują do wiadomości i w ogóle nie potrafią się uczyć… Oczywiście, teoretycznie takie refleksje powinny prowadzić do przeproszenia się i pogodzenia wszystkich odłamów korwinizmu – UPR, KNP i KORWIN-u (może bez kolejnego wcielenia – Drużyn Korwina…). Sęk jednak w tym, że taktyka i personalia rozrzuciła te grupki dość daleko od siebie, na zasadzie „a jak nas wyrzucali, to wyście pomagali…!”, dlatego właśnie plon z tego siewu chcą sobie zebrać Petru z Balcerowiczem.

Marcinkiewicz-bis

Jedni liczą na zgon, wyrok, lub choćby demencję JKM – inni spieszą się reformować (w marzeniach…) centroprawicę zanim przynajmniej dwie z tych trzech przypadłości dopadną Jarosława Kaczyńskiego. W internecie roi się od porad dla Andrzeja Dudy, zaklęć mających wyrwać go spod władzy Prezesa (bo „to pierwszy polityk PiS, którego Kaczyński nie może zdymisjonować”), a także mega-korzystnych dla prezydenta-elekta i mega-idiotycznych interepretacji nawet nie tyle jego działań, wypowiedzi i zaniechać, tylko samego mitu, że oto w Polsce coś się zmieniło i wraz z wyborem europosła PiS na głowę państwa – przez kraj ktoś puścił wiatr zmian.

W „Dyktatorze” Chaplina jest wątek taktycznego złagodzenia przez Hynkla ataków na Żydów – na co ci powtarzają sobie, że jakoś to może będzie i rozważają nawet kupowanie znaczków z podobizną przywódcy. Trochę podobnie zachowują się wszyscy próbujący wieszczyć jaka będzie prezydentura Dudy na podstawie ruchów jego gumiastych ust, a nie tego kim jest, skąd się wywodzi i co faktycznie mówił.

Mamy do czynienia z myśleniem życzeniowym, wiarą, że odpowiednio długie powtarzanie Dudzie „zostać Orbanem” da efekt od razu (a nie np. dopiero po śmierci Prezesa…) itd. Działa też propaganda rosyjska, która na swoje wewnętrzne potrzeby taktyczne nieźle rozegrała unik z Poroszenką. Nie zmienia to jednak faktu, że prezydent-elekt nie spotykając się z przywódcą Ukrainy nie tyle sprawił psikusa banderowcom, co Kresowianom, bo w ten sposób nie musiał zajmować jasnego stanowiska w sprawie ukraińskiej, lawirując na potrzeby PiS aż do wyborów parlamentarnych. Czy komuś się wydaje, że spindoktorzy PiS nie wyciągnęli wniosków z ulotek „PiS=wojna”? A czy ktoś może sądzi, że lampart może zrzucić swoje cętki i że wnioski PiS-owców są inne, niż tylko taktyczne? Duda to ani Orban, ani Piłsudski, więc lepiej skończyć z tym zaklinaniem rzeczywistości.

Oczywiście, można zrozumieć nawołujących do wstrzemięźliwości w ocenach Dudy, który faktycznie nic przecież jeszcze (poza schowaniem się przed Poroszenką) nie zrobił. Takimi analitykami kieruje jednak nie tyle przezorność prognostyczna – co racjonalny strach o własną opinię. Polska jest w krajem, w którym meteorologa przepowiadającego deszcz uważa się za mającego podejrzane konszachty z pogodą i wręcz współodpowiedzialnego za występowanie burzy. Kasandra dostałaby u nas wp…l za kolaborację z Grekami jeszcze przed pojawieniem się pierwszego achajskiego okrętu.

Dlatego więc kiedy już Duda narozrabia, wywoła wojnę z Rosją o wrak Tupolewa i odrodzi post-palikotyzm wybetonowaniem Krakowskiego Przedmieścia – to z pewnością zrobi tak tylko dlatego, że mu ohydni sceptycy to podpowiadali, bo gdyby czytał tych ostrożnych – to by został polskim Orbanem jeszcze przed następnym czwartkiem.

Niestety, nie żyjemy w świecie magii i czarnoksięstwa. Powyborcze czary-mary się skończą, a z cylindra po staremu wygramolą się Balcerowicz z Kaczyńskim, czyli tak, jakbyśmy wciąż byli w roku 1990. Ten koszmarny „rok świstaka” trwa i trwa w III RP i nijak nie możemy się z niego wybudzić.

Konrad Rękas
http://konserwatyzm.pl

Komentarzy 9 do “Rok świstaka”

 1. RomanK said

  Niestety, nie żyjemy w świecie magii i czarnoksięstwa. Powyborcze czary-mary się skończą, a z cylindra po staremu wygramolą się,…..

  I ma pan racje …. pozornie racje, bo oczywiscie nie zyjemy w swiecie magii, ale w postneosocjalizmie z kapitalistycznym oprzyrzadowaniem, w ktorym rzadza twarde zasady:

  Worek, Korek i Rozporek~!

  O czym mowi sobie bez zadnego skrepowania nasia puszczalska klasa politykusi,dzielac sie frustracjami dokladnie tak, jak swiadome cieni uprawianego procederu doswiadczone q urwy…
  Jak w kazdym Domu Wschodzacego Slonca wymiana elit musi jednak nastepowac…dla dobra interesu…i nie mozna dopuscic do sytuacji zeby 50 letnie zdziry udawaly na stanowiskach dzierlatek..bo nawet pijany, jak nie dojrzy to czuje…..
  Dlatego pojawil sie Kukiz ..jako fenomen…Pokazano go, jako taki w Oknie Niezwyklej Okazji…. i ta okazja potrwa do jesiennych wyborow….
  Tylko i wylacznie od Polakow zalezy, czy to window of opportunity wykorzystaja madrze i z korzyscia dla siebie…czy- jak zwykle:-)))
  Juz Wankowicz napisal dawno..ze Ojczyzna jest- jak krowa..siadziesz przy wymieniu masz mleko….przy zadzie…ano wlasnie.
  Obejrzyj dobrze krowe zanim wrzasniesz na Kukiza…raka……

 2. RomanK said

  Szanowne Koleżanki i Koledzy.

  Poniżej przesyłam link do filmiku, bardzo proszę o rozpowszechnianie:

  W załączniku przesyłam formularz zgłoszenia Komitetu Referendalnego – proszę o wypełnienie tego druku zgłoszeniowego i wysłanie jako załącznika word’a.

  Poniżej telefon kontaktowy oraz adres mailowy, na który proszę przesyłać wszystkie formularze zgłoszeniowe komitetów referendalnych. Możecie do wiadomości wysyłać także mi.

  Janusz Sanocki
  tel. 602-397-455
  mail: januszsanocki@nowinynyskie.com.pl

 3. marta15 said

  dlugie ,ale warto przeczytac.

  ‚..”CZY REWOLUCJA, WRESZCIE JESIENIĄ TEGO ROKU?”

  Istnieje coraz więcej dowodów na to że światowe wydarzenia będą rozwijały się w określonym kierunku aż do późnej jesieni tego roku. Mogą się one zakończyć rewolucją na zachodzie i stanowić kres rządów grupy intrygantów.
  W rzeczywistości jest moralnym obowiązkiem wszystkich myślących ludzi upewnienie się że tak właśnie się stanie i że zachód zostanie uwolniony od niewolnictwa które dzięki strukturze długów przypomina dawny system babiloński.
  Według oczekiwań wyzwalaczem dla procesów rewolucyjnych będzie Grecja.
  Najnowsze wiadomości z tego frontu mówią że kraj ten nie będzie w stanie zapłacić czerwcowej raty do Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Według brytyjskiego wywiadu MI5 jeśli Grecja nie zapłaci czerwcowej raty to fakt ten na początku lipca zostanie zgłoszony radzie nadzorczej MFW czyli po około 30 dniach. Następstwem tego będą 3 lub 4 tygodniowe konsultacje wewnętrzne w MFW. Z tego wynika że pisząc innymi słowy kryzys przyjdzie we wrześniu.

  Faktem jest, że cały system bankowy państw zachodnich a zwłaszcza mega banki to bankruci.
  Upadłości są oparte na prostym fakcie że jako całość kraje zachodnie importowały towary i usługi głównie w Azji przez ostatnie 30 lat za pomocą karty kredytowej i ta karta ma teraz zapełniony już maksymalny debet.
  Aby ukryć ten przykry fakt banki zachodnie wykreowały cały system tak zwanych wartości pochodnych.
  Te wartości pochodne mają bardzo wątpliwe powiązanie z rzeczywistością co widać na przykładzie realnego dochodu na przykład Grecji więc właśnie taka Grecja będzie wystarczającym powodem by wprowadzić cały system w efekt domina………………”

  http://zbigniew1108.neon24.pl/post/123072,czy-rewolucja-wreszcie-jesienia-tego-roku

 4. marta15 said

  ‚..Ostatnie wypowiedzi greckiego rządu sprawiają, że staje się oczywiste, że nie będzie on wyciskać obywateli greckich aby pomóc piramidzie bankowej. Oto co miał do powiedzenia na temat zadłużenia grecki rzecznik parlamentu Zoe Konstantopoulou: „Mamy silne dowody na bezzasadność i niestabilności tego co w dużej części jest rzekomo greckim długiem publicznym.”

  http://blogs.channel4.com/paul-mason-blog/greeces-syriza-party-sticking-script-imf-deal/3717

  Jeśli grecki rząd opuści UE i wstąpi do banku krajów BRICS oraz zaakceptuje pomoc finansową z Rosji może to w ostatecznym efekcie spowodować upadek zachodniej piramidy finansowej. Grecy mają historyczną szansę przywrócenia demokracji którą sami wynaleźli a która została uznana przez niemal cały świat zachodni.

  W tym samym czasie wysoki rangą urzędnik rządu indonezyjskiego poinformował White Dragon Society że główny depozyt złota w Indonezji został przeniesiony do bazy wojskowej niecały kilometr od ambasady USA w Dżakarcie.
  Dokładna ilość złota nie została ujawniona, ale informator powiedział, że chodzi tu o „więcej niż 100.000 ton.” Ostatnio poinformowano że bunkry ze złotem zostaną otwarte we wrześniu i wtedy będzie można zapewnić właściwą weryfikacje tego że jakieś „wydarzenie” planowane jest na jesień tego roku. Urzędnik który dostarczył tą informację stwierdził że osobiście widział złoto ale wykonanie zdjęć które potwierdziłyby informację jest tylko kwestią czasu lecz obecność złota w bunkrach można potwierdzić przy użyciu satelitów.

  Źródła indonezyjskie donoszą także o tym że obecny prezydent Joko Widodo nie spełnia swoich obietnic i zadań więc ma być usunięty do końca roku z urzędu.
  Te same źródła rządowe twierdzą że Amerykanie, Rosjanie i Chińczycy toczą proxy wojnę o Indonezję i jej zasoby złota. Mówi się że urzędnicy z Departamentu Stanu USA i kilku indonezyjskich generałów spotkało się ostatnio w prowincji Celebes Północny, gdzie istnieje znacząca mniejszość chrześcijańska. Urzędnicy Departamentu Stanu pytali generałów czy początek zamieszek między chrześcijanami i muzułmanami nie byłby wystarczającym powodem, aby umożliwić utworzenie rządu wojskowego przyjaznego dla kabały Khazarian.
  Tak więc, o ile nie zostanie to zatrzymane, kabaliści wyślą samoloty pełne fałszywych dolarów które wylądują w Indonezji a za te pieniądze zatrudni się awanturników i aktorów kryzysowych….”

 5. marta15 said

  „..Indonezja tym sposobem przyłączy się do Ukrainy, Syrii, Jemenu, Iraku i Libii, jako kolejne miejsce kolorowej rewolucji stworzone przez koterię.

  Rosjanie, ze swej strony twierdzą że posiadają dowody między innymi finansowe na to że rządzi klika a jej głównym instrumentem kontroli jest Vanguard Corporation.
  Rosyjskie dokumenty pokazują, że Vanguard jest własnością Rothschildów, Rockefellerów, Bushów, Clintonów, Donalda Rumsfelda, Dicka Cheneya i innych wyższych gangsterów Khazarian.
  Z kolei Vanguard kontroluje wiele dużych korporacji amerykańskich, zwłaszcza takie jak Monsanto i Greystone, (dawniej Blackwater, Xe itp Academi). Wspólnego śledztwo rosyjskiego, niemieckiego i francuskiego wywiadu w sprawie Vanguard zostało wywołane przez aresztowanie na początku tego roku w Niemczech asystenta podsekretarz Stanu US Victorii Nuland. Aresztowany został złapany na próbuje transportu sfałszowanych miliardów dolarów wysokiej jakości na Ukrainie.
  Oskarżony w pełni współpracuje z Europejską grupą zadaniową. W trakcie przesłuchania opowiedział on śledczym że o sprawie wiedzieli Nuland, senator John McCain, Sekretarz Stanu USA John Kerry, John Brennan, dyrektor CIA, a wykonawcami byli pracownicy Vanguard. Według Rosjan, zeznał on, że Vanguard „wydrukowało miliardy wysokiej jakości fałszywych dolarów i zapłaciło nimi najemnikom w Syrii, Iraku, Ukrainy, Libii itd”.
  Ponadto dodał on że ISIS była zależna Vanguard.
  Wstępne opinie płynące z wywiadu rosyjskiego i brytyjskiego MI5 stwierdzają ” że dane finansowe są wiarygodne.” Brytyjczycy twierdzą że wysiłki organizacji Vanguard Monsanto zmierzające do kontrolowania produkcji żywności na świecie i jej dostępności były częścią „strategii Vanguard w temacie geo-inżynierii ludności świata.”
  Rosjanie twierdzą ponadto, że Firma o nazwie Gilead Sciences wraz z gigantem farmaceutycznym Pfizer (pochodną nazistowskiej IG Farben Corporation) i fundacją Billa i Melindy Gates były zaangażowane w rozprzestrzenianie wirusa Ebola, jak również w wprowadzaniu do obrotu lekarstw na Ebolę.

  W każdym razie, publikacja tajemnic Vanguard spowodowała że główni inwestorzy próbują izolować się od nieprzyjemnych fragmentów układanki, takich jak ISIS…………”

  http://zbigniew1108.neon24.pl/post/123072,czy-rewolucja-wreszcie-jesienia-tego-roku

 6. marta15 said

  „…W każdym razie, publikacja tajemnic Vanguard spowodowała że główni inwestorzy próbują izolować się od nieprzyjemnych fragmentów układanki, takich jak ISIS.

  Według MI5 powoduje to, że ISIS ma teraz problemy pieniężne i musi uciekać się do ładowania wieśniaków Afryki Północnej po 3000 dolarów za sztukę za wysyłkę do Włoch.
  Rosyjska część raportu zostanie wklejona w tym tygodniu do newslettera.

  Mam nadzieję, że spowoduje to poważne działania organów ścigania przeciwko temu korporacyjnemu monstrum.
  W każdym razie, są inne znaki na to że klika jest w tarapatach. Jednym z wielkich wydażeń była rezygnacja byłego premiera Wielkiej Brytanii Tony’ego Blaira z funkcji specjalnego „pokojowego” wysłannika na Bliskim Wschodzie a to oznacza, że został on pozbawiony immunitetu dyplomatycznego i może teraz być postawiony przed Trybunałem do Spraw Zbrodni Wojennych i odpowiedzieć za jego udział w niszczeniu Iraku.

  Blair jest to znany donosiciel i można być pewnym że będzie śpiewał jak kanarek o Bushach i innych nazistach Khazarian. Miejmy nadzieję, że Brytyjczycy w końcu wykażą się sprytem zrobią przyzwoity porządek z tym masowym mordercą i jego kolegami zdrajcami.

  Innym ciekawym wydarzeniem, był fakt że Sekretarz Stanu USA John Kerry „złamał nogę w wypadku rowerowym,” i miał odwołać swoje negocjacje z Iranem.
  Nie byliśmy w stanie jeszcze tego potwierdzić, ale dotychczasowe doświadczenie pozwala nam wierzyć że Kerry celowo został zaatakowany przez innych gangsterów, którzy byli wściekli z powodu jego irańskiej transakcji.
  Źródła z Azji twierdzą że negocjacje nuklearne z Iranem nie miał nic wspólnego z posiadaniem przez Iran broni nuklearnej, ponieważ Iran miał broń nuklearną od czasów szacha. Kuzyn szacha Iranu potwierdził to również.
  Azjatyckie źródła twierdzą także że tak zwane negocjacje z Iranem to nic innego jak przestawienie tego kraju na zachodnie technologie wzbogacania uranu a co za tym idzie do zmiany źródła pochodzenia surowca.
  Jest jednak bardzo prawdopodobne że Irańczycy będą korzystali z obu źródeł równocześnie.

  W każdym razie, patrioci w amerykańskiej armii muszą usunąć gangsterów takich jak Kerry od władzy, przywrócić republikę USA oraz zakończyć rządy kabały korporacyjnej jak najszybciej.
  Jeśli to się nie stanie Stany Zjednoczone będą kontynuować zejście do poziomu krajów trzeciego świata.
  Dane o inflacji w realnych stopach mierzonych w USA przez Chapwood Investments pokazują, że gospodarka USA skurczyła się o 21,4% od roku 2011….”

  http://www.chapwoodindex.com/

 7. marta15 said

  „….Ostatnie spadki obrotów w handlu światowym również jasno pokazują że system finansowy zdominowany przez Zachód staje się coraz bardziej dysfunkcyjny. Amerykańska armia potrzebuje marszu na Waszyngton i Nowy Jork, aby oczyścić je z Khazarian gniazda kabalistów. Kanadyjscy żołnierze są gotowi do pomocy, jeśli ktoś ich zapyta.
  To jest czas na drugą amerykańską rewolucję.

  Dodatek: Badania rosyjskie nad korporacją Vanguard, tajnym kontrolerem wielu zachodnich struktur władzy korporacyjnej.

  Są cztery przedsiębiorstwa, które są obecne wymieniane we wszystkich poniższych przypadkach i we wszystkich podejmowanych decyzjach: Vanguard, Fidelity, BlackRock i State Street.
  Wszystkie z nich „są ze sobą powiązane”, ale jeśli sprawdzić dokładnie równowagę akcji, okazuje się, że w rzeczywistości wszystkie te firmy kontrolowane przez Vanguard.
  Tak, wszyscy partnerzy lub „konkurenci” tacy jak BlackRock i State Street należą do Vanguard Group.
  Proszę spojrzeć na największe firmy w różnych branżach, kontrolowane przez „wielką czwórkę”, a po bliższej kontroli zarządzane przez Corporation Vanguard : Alcoa Inc. Altria Group Inc., American International Group Inc., AT & T Inc., Boeing Co., Caterpillar Inc., Coca-Cola Co., DuPont & Co., Exxon Mobil Corp., General Electric Co., General Motors Corporation, Hewlett-Packard, Home Depot Inc, Honeywell International Inc., Intel Corp., International Business Machines Corp., Johnson & Johnson, JP Morgan Chase & Co., McDonald Corp., Merck & Co Inc ., Microsoft Corp., 3M Co., Pfizer Inc., Procter & Gamble Co., United Technologies Corp., Verizon Communications Inc., Wal-Mart Stores Inc Time Warner, Disney, korporacja «Halliburton», Viacom, Ruperta Murdocha News Corporation, CBS Corporation, NBC Universal …

  Do tej pory dziesiątki bilionów dolarów oraz główne światowe koncerny są kontrolowane przez grupę inwestorów: Dicka Cheneya, Rothschildów , Bushów, Rockefellerów, Clintonów, Donalda Rumsfelda i wielu innych wpływowych właścicieli Rezerwy Federalnej.
  Oni praktycznie zmonopolizowali politykę zagraniczną i obroną USA oraz prawie wszystkie duże korporacje zbrojeniowe. Grupa Vanguard również kontroluje najważniejsze media na świecie.
  Ponadto w Corporation Vanguard pracuje kilka kluczowych postaci Centralnej Agencji Wywiadowczej, w tym dyrektor CIA John Brennan.

  Ważne jest, aby wiedzieć, kto tak naprawdę kontroluje największe banki, zaczniemy w Stanach Zjednoczonych. W pierwszej kolejności:

  JP Morgan Chase z 2,39 bilionów dolarów aktywów. Wśród dużych inwestorów instytucjonalnych jest Vanguard Group, Inc. W pierwszej dziesiątce najlepszych inwestorów jest Vanguard Index Stock Market, Fundusz Vanguard i instytucjonalny Index 500 Fund Vanguard.

  Na drugim miejscu – Bank of America z aktywami 2170000000000. Dużym inwestorem instytucjonalnym jest Vanguard Group, Inc. W pierwszej dziesiątce inwestorów są fundusze inwestycyjne: Vanguard Index Stock Market, Fundusz Vanguard Index instytucjonalny, Vanguard 500 Index Fund i Vanguard / Windsor II…”

 8. marta15 said

  III miejsce – Citigroup z aktywami 1,88 bilionów. Największym inwestorem jest -Vanguard Group, Inc. Pierwsza dziesiątka: Vanguard Index Stock Market, Fundusz Vanguard Index instytucjonalny, Vanguard 500 Index Fund, Vanguard / Windsor II, Vanguard / Wellington Fund, Inc. i Fidelity Contra Fund, Inc. Powinniśmy brać pod uwagę to, że niektóre z nich, na przykład, „Fidelity” – jest to również w Vanguard, a inne, na przykład, „JPMorgan”, jest w pełni kontrolowany przez Vanguard.

  I wreszcie ulubiony bank Warrena Buffetta – Wells Fargo. Aktywa: 1440000000000, depozyty: 1010000000000. Lista największych inwestorów instytucjonalnych: Vanguard Group, Inc jest tylko na drugim miejscu, ale jest za to równoważone przez dziesięciu najlepszych inwestorów – fundusze inwestycyjne: Vanguard Index Stock Market, Fundusz Fidelity Contra, Inc., Vanguard instytucjonalny Index Fund , Vanguard 500 Index Fund i Vanguard / Wellington Fund, Inc. (Wszystkie z nich są „córkami” Vanguard).

  Największe firmy na świecie – to banki Bank of America, JP Morgan, Citigroup, Wells Fargo, Goldman Sachs i Morgan Stanley. Zobaczmy, kto jest wśród ich głównych akcjonariuszy.

  Bank of America: State Street Corporation, Vanguard Group, BlackRock, FMR (Fidelity), Paulson, JP Morgan, T. Rowe, Capital Investors Świata, AXA Bank of NY, Mellon.

  JP Morgan: State Street Corp., Vanguard Group, FMR (Fidelity jest), BlackRock, T. Rowe, AXA, światowej stolicy Inwestor, Capital Research Global Investor, Północny Trust Corp i Bank of Mellon.

  Citigroup: State Street Corporation, Vanguard Group, BlackRock, Paulson, FMR, JP Morgan, Północna Trust Corporation, Fairhome Capital MGMT i NY Mellon Bank.

  Wells Fargo: Berkshire Hathaway, FMR, State Street, Vanguard Group, Capital Investors World, BlackRock, Wellington Mgmt, AXA.

  Sprawdź się ponownie: Jak wspomniałem powyżej, wiodące firmy finansowe są w pełni kontrolowane przez 10 akcjonariuszy instytucjonalnych lub / i przez akcje. We wszystkich centrach znajdują się cztery korporacje: Vanguard, BlackRock i Fidelity, State Street. Wszystkie z nich „są samodzielne”, ale jeśli sprawdzić dokładnie równowagę akcji, okazuje się, że w rzeczywistości wszystkie te firmy kontrolowane są przez Vanguard.

  Monsanto to korporacja znienawidzona przez miliony ludzi na całym świecie, a zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, ale jej właściciele nie dbają o to z prostej przyczyny. Nikt nie myśli o jej prawdziwych właścicielach. 26 sierpnia 2014 roku jako właściciele «Monsanto» występują następujące osoby: William U. Parfet, posiadanie, 284.642 akcji spółki, Hugh Grant – 253.715, Robert T. Fraley- 95212, Brett D. Bergmann – 103523 i David F . Snively około 62072 akcji. Wszyscy z nich są bardzo bogaci i wpływowi. Wszyscy właściciele korporacji «Monsanto» posiadają łącznie 799.164 akcji.
  Jednak, pierwszy na liście akcjonariuszy instytucjonalnych (kto by o tym nie pomyślał?) jest Vanguard Group, Inc. z 31.201.773 akcji, czyli 39 razy więcej od wiodących „właścicieli” prywatnych spółki. Zobaczmy kolejną listę akcjonariuszy «Monsanto» – fundusze inwestycyjne: Vanguard Stock Market Index Fund – 8118741 akcji, Vanguard / Primecap Fund – 6663460, Vanguard instytucjonalny Index Fund – 5226511 oraz Vanguard 500 Index Fund – 517 086. W tym momencie nie ma żadnych nowych graczy, ale jedna nowa firma jest zaangażowana: Fidelity Grow z 4.072.871 akcji. Sztuczka polega na tym, że fundusz Fidelity Investment Services ściśle współpracuje z Vanguard Group. Przejdź do listy: Vanguard Specialized – Dividends Appreciation Index Fund ma 3641513 akcji. Nie ma pytań do agencji regulacyjnych: akcje są rozdzielone między różne fundusze, a wszystkie z nich są różnymi podmiotami prawnymi! Jako czołowa postać z Monsanto znaną publiczności jest pan Hugh Grant z wyżej wymienionymi 253.715 akcjami korporacji. Pełnił funkcję Prezesa, Przewodniczącego i Dyrektora Generalnego.
  Pani Grant nie nie ma jednak mało wspólnego z ludźmi w których rękach są rzeczywiste stery władzy w Monsanto!..”

 9. marta15 said

  Google!?! Wyszukiwanie i powstaje przypuszczenie, że właścicielem Google jest rosyjski Żyd, pana Sergey Brin. Po pierwsze, trzeba znaleźć listę właścicieli. Istnieje na niej Eric E. Schmidt -1240463 akcji, John L. Doerr -2767 akcji, Sergey Brin -75.000 akcji, David C. Drummond – 21332 akcji i udziały Paula S. Otellini to akcji 643. Idźmy na dół do najważniejszych inwestorów instytucjonalnych, a na pierwszym miejscu jest State Street Corporation z 22757690 akcji, stanowiących 6,73% kapitału zakładowego spółki tak bardzo ważnej jak Google. Więc kto jest prawdziwym właścicielem?! Na drugim miejscu z pewnym skrótem jest FMRLLC z jego 20368861 akcji i 6,02%. To nie jest nic tajemniczego. To Fidelity Management and Research. Trzecia grupa – Vanguard, Inc. z 14624137 akcji co daje 4,32%. Na tym etapie liczenia całkowity udział Vanguard i Fidelity już 10,34%. To są duzi chłopcy jednak idziemy dalej. Jednym z najważniejszych funduszy inwestycyjnych inwestorów Google jest Fidelity Contra Fund Inc. z 6925967 akcji lub 2,05%, na czwartym -Fidelity Growth Fund (1.809.678, 0,54% ), a na szóstym -Vanguard / Primecap Fund (1.417.843, 0,42%). W sumie łączny udział Vanguard i Fidelity w korporacji Google na 28 sierpnia 2014 wynosi 45.146.486 (czterdzieści pięć milionów 146.486 akcji ), podczas gdy na całym świecie mówi się, że Pan Sergey Brin jest właścicielem Google. Pan Brin ma siedemdziesiąt pięć tysięcy akcji. Informowaliśmy już że Vanguard jest właścicielem Fidelity. W przeciwieństwie do Vanguard i Fidelity, posiadających akcje głosu, zainteresowania pana Brin tkwią w dochodach, a nie kontroli, więc wszystkie z jego udziałów należą do kategorii B, które które reguluje punkcie 14 (A) Ustawa z 1934 r „Giełda Papierów Wartościowych”

  Microsoft proszę bardzo, kto kontroluje Microsoft? Aby to zobaczyć ponownie użyjemy „nudnych” niemieckich danych, tym razem na

  https://de.finance.yahoo.com/q/mh?s=MSFT .

  Jest to lista bezpośrednich właścicieli firmy z dnia 28 sierpnia 2014 r. Steven A. Ballmerc 333.254.734 akcji, William H. Gates III 297992934, Mason G. Morfit -827 akcji, Kevin Turner -1295454 Brian i Steven J. Sinofsky 1.176.195 akcji. Listę największych inwestorów instytucjonalnych otwiera Vanguard Group, Inc. na 386749214 akcji, a na czwartym miejscu tutaj FMR (Fidelity!), LLC, około 272942627. Na pierwszym miejscu listy najważniejszych fundamentów jest Vanguard Index Stock Market Fund z 115.585.047 akcji, a poniżej znajdują się Vanguard instytucjonalne – Index Fund -75214603 oraz Vanguard 500 Indexm Fund -74414992.

  AT & T. Teraz podejmiemy szybkie spojrzenie na AT & T. W pierwszej dziesiątce inwestorrów instytucjonalnych znajdują się: Vanguard Group, Inc., State Street Corporation, Evercore Trust Company, BlackRock Instytucjonalnych Trust Company, Bank of New York Mellon Corporation, BlackRock Advisors, Northern Fund Unit Trust Corporation, Dimensional Fund Advisors LP, Capital Research Global Investors oraz BlackRock Group Limited.Tylko właściciele Evercore Trust Company nie są tak znani, ale inne firmy są w dziesiątce Vanguard. Dziesięciu najlepszych inwestorów instytucjonalnych – fundusze inwestycyjne. W pierwszej dziesiątce inwestorów instytucjonalnych – funduszy inwestycyjnych są: Vanguard Index Stock Market Fund, Fundusz Vanguard 500 Index, SPDR S & P 500 ETF Trust, Vanguard Fund – instytucjonalny Index, Fund Index instytucjonalny, Inc., Franklin, 500 ETF, Large Cap DFA US serii i Vanguard Value Index Fund. Osiem na dziesięć strzałów wskazuje na Vanguard.

  https://de.finance.yahoo.com/q/mh?s=T%2C+&ql=1

  Comcast. Proszę pytać mnie o Comcast i nabycie 100% udziałów w Time Warner Cable, z „córką” swojego największego konkurenta, domniemanego konglomeratu medialnego AT & T Cable. Ta „córka”, Time Warner Cable kontroluje 60% ​​zarówno w Internetu jak i telewizji kablowej w Stanach Zjednoczonych. 96,69% ​​udziałów w Comcast jest w rękach inwestorów instytucjonalnych. Oto pierwsze pięć: STRs Ohio – 150105674, Capital Investors World – 134729551, Vanguard Group, Inc – 125 644 169, State Street Corporation – 104 763 362, a FMR LLC -73 866 510

  http: // www. nasdaq.com/de/symbol/cmcsa/ownership-summary .

  Jak pokazałem powyżej i co wie większość Amerykanów, że State Street i Fidelity (FMR) oraz Vanguard to jest ta sama firma.

  Fakty dotyczące Ebola Gilead Sciences, nie pamiętam, czy agenci FBI zbadali przekazywanie bezstykowe wirusa Ebola, który został opracowany w tajnym laboratorium CIA w Gwinei przez specjalistów z amerykańskiej firmy biotechnologicznej «Gilead Sciences», po czym epidemia rozprzestrzenia obejmujące kilka krajów. Firma «Gilead Sciences» znajduje się w Foster City w Kalifornii. Ja wam pokażę poniżej prawdziwych właścicieli Gilead Sciences! Nominalni właściciele to o: dr John C. Martin (Prezes, Dyrektor Generalny), Norbert W. Bischofberger, John F. Milligan, Etienne Davignon . i James M. Denny. Prawdziwa kontrola głównych akcjonariuszy instytucjonalnych Gilead Sciences należy do Vanguard Group, Inc.Inni główni akcjonariusze to: Vanguard Index Stock Market; Vanguard instytucjonalnny Index Fund i Vanguard 500 Index Fund

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: