Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Boydar o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  bryś o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Janekzlasu o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Boydar o Ukrainiec odpowie za handel lu…
  Novy o Nasza demokracja po „operacji…
  wildEast o Nasza demokracja po „operacji…
  Krzysztof o Tragedia Ukrainy
  Yagiel o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  bryś o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  brys o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Uwagi internautów na temat Pawło Kowala

Posted by Marucha w dniu 2015-06-02 (Wtorek)

Pawło Kowal, żydobanderowskie ścierwo żerujące w Polsce, doczekał się celnych komentarzy polskich internautów, które poniżej, minimalnie zredagowane, zamieszczamy.

Komentarze umieszczono pod artykułem:
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/pawel-kowal-spodziewalem-sie-ze-moge-trafic-na-czarna-liste-kremla/lkgstw

Zwróćcie Państwo uwagę na przenikliwość Kowala: „Spodziewałem się, że mogę trafić na czarną listę Kremla”.
Podobnie mógłby powiedzieć np. bandyta: „Spodziewałem się, że mogą za mną wysłać list gończy”.
Admin


Autor: ~antybandera
Kowal jest jednym z najbardziej aktywnych orędowników Prawego Sektora i neobanderowców w Polsce. Mały, obły, bez szyi, z krótkimi nogami, z nieogoloną, czerwoną, gębą, jako żywo przypomina wyglądem bandytę z UPA napadającego na Polaków, Cyganów i Zydów. Brak tylko siekiery lub wideł w łapach. Ten wróg Polski słowami tak samo szkodzi Polakom, jak tamte hordy, które od roku wspólnie z poplecznikami z Kijowa, gloryfikuje. We mnie ten szkodnik Polski, budzi odrazę.

Autor: ~Polska
Towarzysz Paweł „Bandera” Kowal ma chyba miękko w spodenkach.
Jak widzimy, nasz lokalny Banderowiec ma pewne problemy z pogodzeniem się z faktem, iż jego nazwisko pojawiło się na Czarnej Liście Kremla. Facet dokładnie wie, z czym to się wiąże. Jeśli ktoś trafi na czarną listę IV Rzeszy Europejskiej, to co najwyżej może ten fakt przytaczać jako anegdotę na imprezach ze znajomymi, ale Czarna Lista Federacji Rosyjskiej to już zupełnie co innego.

Jakie są konsekwencje bycia Zdrajcą Narodów Słowiańskich? Osoby z tej listy są „spalone” w całej Azji, nikt z nimi nie będzie rozmawiał, nikt im ręki nie poda; możliwe, że pan Kowal będzie miał dożywotni zakaz wstępu do Rosji, Chin, Kazachstanu, Indii, Białorusi, może nawet Japonii. Będzie osobą niemile widzianą w USA jako osoba „brzydko pachnąca” czyli problemowa, obarczona ciężkimi przewinieniami; podobnie będzie pojmowany w krajach Starej Unii.

Węgry, Czechy, Słowacja być może będą go przyjmować na swoim terytorium, ale będzie postrzegany w kategoriach problemu. Jako polityk ten człowiek jest skończony na arenie międzynarodowej. Do końca swoich dni będzie miał za plecami „ogon”, który będzie kontrolował każdy jego ruch. Nikt w „mediach głównego nurtu” nie raczył wam powiedzieć, że w Moskwie Czarna Lista jest oznaczeniem szkodników; leży ona obok Listy Wrogów Rosji czyli osób traktowanych w kategoriach terrorystów, ze wskazaniem na natychmiastowe rozwiązanie problemu. Z listy pierwszej bardzo łatwo jest dostać się do drugiej.

Życzymy powodzenia na dalszej drodze „życia”, Towarzyszu Kowal.

Komentarze 83 do “Uwagi internautów na temat Pawło Kowala”

 1. re1truth2 said

  Wpisali toto na „czarną” listę i użyli do tego argumentu siły kciuka, wskazującego i środkowego – cytat „– Coraz bardziej będę się angażował we wszystkie inicjatywy, które służą wspólnym kontaktom Polaków i Rosjan, np. w konferencje i szkolenia dla przedstawicieli rosyjskiego społeczeństwa obywatelskiego. Prawdziwy problem Putina polega na tym, że kiedy zaczyna mu brakować argumentów, zaczyna używać siły – zaznaczył Kowal.”
  Widać chce wpisać się jeszcze na listę zagranicznych agentów typu sorosopodobnego.

 2. Aleksander said

  Posiadanie przez Rosję takiej listy oraz skuteczne jej realizowanie w postaci kategorycznych odmów wjazdu, świadczy jedynie o tym iż jest to państwo które poważnie podchodzi do sprawy swojego interesu narodowego, w przeciwnym wypadku oznaczało by to iż się nie szanuje, jak np. zarządzana przez chazar-szumowiny Polska, gdzie każda kreatura z tzw. „zachodu” jest u nas witana z „honorami”, niemalże chlebem i solą a nawet doktoratami honoris-causa… Rzygać się chce Panie i Panowie, tak jest.
  P.S. Panie Gospodarzu, zdjęcie Pawło Kowala, tak z rana, przy śniadaniu…. Obornik by lepiej wyglądał i nie mdlił aż tak 😉

 3. re1truth2 said

  Rosyjska „Visasperrliste” z 89 politykierami mającymi zakaz wjazdu do Rosji – 26 maja 2015 rok.

  Click to access RUS_Einreiseverbotsliste.pdf

 4. Kronikarz said

  Piąta kolumna.

 5. Jack Ravenno said

  Ależ to jest aroganckie i śmierdzące ścierwo – Kowal to zwykły łatwopalny śmieć. To jest niby Polak?? Dzięki takim skurwysynom Rosjanie mogą tu wpaść i zaorać Polskę od Bałtyku do Tatr – i co gorsza mogą mieć ku temu powody…

  Nie jest Polakiem. Ma pochodzenie żydowsko-ukraińskie. Akurat, jak na banderowskie ścierwo przystało.
  Admin

 6. parva said

  Dzięki tej liście dowiadujemy się też ,kto jest mało znanym medialnie ,ale ważnym „politykiem” antypolskim

 7. Jawamdam said

  Izolować q…wę żydobanderowską od wszystkiego. Co taka menda tu w Polsce robi? Jakim prawem a naszym kraju funkcjonują tacy? Dlaczego „zrząd” podobno polski na to zezwala, żeby V kolumna żydobanderowska, kontynuatorów zbrodni na naszym narodzie w Polsce miała się dobrze?

  Kowal, ty flejtuchowata żydobanderowska prostytutko, wypie…laj z Polski.

 8. parva said

  Ten kucyk trojański poczuł się dowartościowany ,że dostrzeżono go jako wielkiego i skutecznego polityka ,zyska w notowaniach tumanów ,którzy wierzą wszelakim bajdom telewizyjnym.

 9. Lesio said

  Ukry w piach a nie na światowe salony!

 10. Zenek said

  „Spodziewalem sie, ze moge trafic na czarna liste Kremla”

  To mi dziwnie przypomina taka scenke ze Szwejka jak zalany feldukrat Katz rozmawia w bramie ze swoim pucybutem. Wlasciwie to nie rozmowa tylko zalosny belkot:

  – Znasz pan Ottona Katza? To wlasnie ja! Ja bylem u arcybiskupa, rozumiesz pan? – wykrzykiwal pojany feldkurat Katz trzymajac sie kurczowo bramy.
  Watykan sie mna interesuje!!!-

  I byl to moment wydumanej w pijanej czkawce slawy!

 11. Zenek said

  Literowka:
  pijany feldkurat Katz

 12. Halszka said

  Miło się czyta ten komentarz podpisany „Polska”, ale to raczej wishful thinking – pobożne życzenia. Tylu wrogów Rosji od lat pęta się po świecie, i nic. Ani katastrofy samolotu, ani zatrutej parasolki.
  Jeżeli ktoś ginie, przy akompaniamencie potwornego jazgotu mendiów, to osoba od lat niepotrzebna, nadająca się przeciwnikom Rosji już tylko na ofiarę i dowód skrytobójczych działań Kremla: jak radioaktywny Litwinienko, czy ostatnio Niemcow.

  Niemcow znany był głównie za granicą, w wyborach od lat był bez szans. Nawet jeden z podejrzanych o udział w zamachu powiedział, że po raz pierwszy usłyszał to nazwisko podczas aresztowania.
  Litwinienko był ochroniarzem Bieriezowskiego, w Londynie na jego utrzymaniu. Z czasem Bieriezowski zaczął mu mniej płacić, Litwinienko był rozgoryczony i groził, że zacznie dorabiać szantażem. W sumie był nikim. Dopiero polon zapewnił mu rozgłos.

  Ważny był natomiast sam Bieriezowski, miliarder, który za Jelcyna praktycznie rządził na Kremlu, a jak go posunięto, czmychnął do Anglii i zaprzysiągł Putinowi zemstę. Latami knuł i opłacał m.in. czeczeńskich terrorystów. Gdyby Rosja faktycznie likwidowała wrogów, zatroszczyłaby się o Bieriezowskiego. Tymczasem on żył sobie zdrowo do czasu, gdy postanowił przeprosić Putina i prosić go o zgodę na powrót do Rosji. No i akurat podczas przygotowań do tej podróży jakoś zmienił zdanie i się powiesił.

 13. Zerohero said

  @Re1truth2

  Nie musi wpisywać się na taką listę. Pawlo Kowal „studiował” na jakimś podyplowym g..wnie ufundowanym przez Sorosa. To jest typowy system STEREO gdzie jedna kolumna nadaje po żydowsku a druga po ukraińsku.

  @2, Aleksander

  Rosyjska czarna lista mogłaby nie powstać gdyby najpierw nie powstałą unijna i amerykańska czarna lista. Rosja po prostu zastosowała zasadę wzajemności.

 14. Tefal said

  ad7 Jawamdam
  Na razie nie ma Polski tylko kondominium niemieckie pod zydowsko-ukrainskim zarzadem powierniczym.

 15. re1truth2 said

  Ad 13
  Wiem o tym, inną „sorosopodobną” – trzeba przewertować informacje w sieci.
  Une wiedzą, że my wiemy i robią nowe „Instytuta’Jadem’Was’weźmiemy” .

 16. Marucha said

  Re 12:
  Ja też myślę, że więcej we wpisie pobożnych życzeń, niż realiów.
  Ale w każdym bądź razie Pawło Kowal raczej nie pojedzie do Moskwy robić majdan

 17. Marucha said

  Pawło Kowal

  W latach 1996–1998 studiował w „elitarnym” Collegium Invisibile w Warszawie pod kierunkiem profesor Krystyny Kersten, ma się rozumieć Żydówki.

  Założycielem tej masońskiej przybudówki w Polsce był… ale niespodzianka! – George Soros, międzynarodowy oszust i zbrodniarz.
  Wikipedia zapomniała to wycenzurować: http://pl.wikipedia.org/wiki/Collegium_Invisibile

  Tutorami działającymi w Collegium byli do tej pory m.in.: Stefan Amsterdamski, Leszek Balcerowicz, Agata Bielik-Robson, Jan Błoński, Jerzy Bralczyk, Bronisław Geremek, Tadeusz Gadacz, Aleksander Gieysztor, Michał Głowiński, Hanna Gronkiewicz-Waltz, Czesław Hernas, Jerzy Jarniewicz, Jerzy Kłoczowski, Monika Kostera, Andrzej Koźmiński, Ryszard Legutko, Philippe Lejeune, Ewa Łętowska, Krzysztof Meyer, Wojciech Roszkowski, Marek Safjan, Marek Siemek, Piotr Sztompka, ks. Józef Tischner.

  Fajna lista.

 18. Marucha said

  Co pisał o „Collegium Invisibile” prof. Maciej Giertych prawie 20 lat temu (w 1996) – http://opoka.giertych.pl/owk16.htm

  Collegium Invisibile

  W poprzednim numerze Opoki w Kraju odnotowałem powstanie w Warszawie prywatnej szkoły elit pod nazwą Szkoły Nauk Społecznych. To samo środowisko powołało jeszcze jedną podobną instytucję, Collegium Invisibile. (Collegium Invisibile, Biuletyn Informacyjny, Jesień 1995). George Soros, poprzez swój Instytut Społeczeństwa Otwartego w Budapeszcie, założył już trzecią taką placówkę w Europie wschodniej (po Węgrzech i Rumunii). W Polsce firmują ją Towarzystwo Naukowe Prakseologii, Fundacja „Wiedza i Działanie” im. Tadeusza Kotarbińskiego i Ludwika von Misesa. Imprezę finansują również Fundacja im. Stefana Batorego i PKO BP w Warszawie.

  Nowa uczelnia, która 6.X.95r. zainaugurowała swoją działalność, zupełnie formalnie nawiązuje do prekursora masonerii, angielskiego Invisible College z XVII w. Na inauguracji była też mowa o Collegium Nobilium ks. Konarskiego, jako o prekursorskiej szkole elit, dla szlachetnie urodzonych. Obecne Collegium Invisibile ma z założenia kształcić „wąską grupę kandydatów na członków przyszłej elity intelektualnej kraju”. Pijarzy wszakże nie nawiązywali do angielskiego Invisible College. [Collegium Nobilium nie miało nic wspólnego z masonerią. – admin]

  Była to tajna instytucja wywodząca się z Różokrzyżowców (wcześniej Templariuszy), a zajmująca się wiedzą tajemną, astrologią, alchemią, nekromancją itd. Funkcjonowała w Oksfordzie. Do czołowych nazwisk z kręgu Invisible College neleżeli William Moray, Elias Ashmole, Robert Boyle, John Locke, Christopher Wren, John Wilkins i in. Z tego środowiska powstała najpierw Royal Society, a później Wielka Loża Anglii (Baignet M, i Leigh R. „The Temple and the Lodge”, Jonathan Cape, Londyn. 1989). Do tego nurtu nawiązują uczelnie Sorosa.

  W wyniku konkursu przyjęto 20 studentów i tyle przyjmować się będzie co roku, co da w przyszłości liczbę 80-100 pobierających naukę. Studenci mają za sobą rok lub dwa lata studiów na innych uczelniach i będą je kontynuować. Zajęcia w Collegium Invisibile mają charakter uzupełniający, w systemie indywidualnego toku nauczania, w połączeniu z kierownictwem przez osobistego „tutora”. Studenci otrzymują specjalne stypendia.

  Warto odnotować osoby zaangażowane w tworzenie tej uczelni: Kierownictwo: Prof. dr hab. Wojciech Gasparski i dr hab. Anna Lewicka-Strzalecka z Instytutu Filozofii i Socjologii PAN oraz dr. hab. Danuta Miller z Tow. Naukowego Prakseologii. Rada Naukowa: profesorowie Jan Doroszewski, Jerzy Dietl, Alfred A. Janowski, Mirosława Marody, Jacek Sójka, Piotr Sztompka i dr. Wojciech Jekiel. Tutorzy: profesorowie Stefan Amsterdamski, Bronisław Geremek, Aleksdander Gieysztor, Jacek Hołówka, Ewa Łętowska, Andrzej S. Mencwel, Jacek Sójka, Edmund Wnuk-Lipiński, Ryszard Wójcicki, dr. hab. Kazimierz Frieske i dr. Wojciech Jekiel. Wśród tutorów wymienionych przy nazwiskach studentów są dodatkowo profesorowie: Zdzisław Libera, Edmund Mokrzycki, Janusz Łętowski, Czesław Hernas, Antoni Mączek, Wojciech Maciejewski, Aldona Jawłowska-Curlanis, Janusz Beksiak, Jan Błoński, Jacek Jadacki, Andrzej Strzalecki, Grzegorz Sztabiński, Lech Szczucki, Mirosław Marody, Andrzej Rychard.

  Chyba warto też odnotować „przyszłe elity intelektualne kraju”: Paweł Bukowiec, Joanna Cyrek, Katarzyna Dąbek, Maciej Eder, Bartosz Gomółka, Michał Greszta, Rafał Janc, Jakub Kałużny, Krzysztof Kluza, Ewa Kołodziejczyk, Aleksander Kotłowski, Mariusz Kowalski, Marceli Kubik, Monika Nalepa, Ewa Paszkiewicz, Olga Podfilipska, Jan Potkański, Małgorzata Sikorska, Karolina Świrska i Łukasz Warzecha.

 19. revers said

  To samo z chazarskimi chaziajami

  Pisze sie rowniez na fejsach, forach ze Kowal bedzie w prezydenckim gabinecie i to Kowal bedzie rządzil Duda.

 20. Zenek said

  13
  Zerohero
  Jesli komus sie jeszcze wydaje, ze Kowal to ‚samotny bialy zagiel’ na oceanie putinowskiej razwiedki to polecam poczytanie kilku artykulow z prasy zaprzyjaznionej z panem Kowalem i spolka.
  Wspomnial pan Sorosa. Kilku znanych polskich politykow studiowalo na uczelni Sorosa.
  Ostatnio Soros spotkal sie ze swoim podkomendnym Poroszenko. Naturalnie omawiali przyszlosc Ukrainy.

  Ja natomiast bardzo polecam dosc ciekawe artykuly z zydowskiej gazety o tajemnicach genezy powstania majdanu.

  Naturalnie ze artykuly pisane z perspektywy pejsow ale dla nas sa wazne informacje jakie zawieraja. O czym media pejsate nam nie opowiedza bo tam sie pisze zupelnie cos innego.l

  Dla nas istotne jest, co to za siatka i pajeczyna ktora oplata Rosje.
  Powiazania sa fascynujace: od Spilberga do Clintonow i Tony Blaira. do Bernarda Levy
  I teraz dopiero tak naprawde rozumiem tragedie Zachodu z powodu ‚utraty’ Krymu!
  Bo tam sie zaczal wlasciwie majdan i rozbior Ukrainy.
  Znakomita lektura.
  Rownie ciekawa jest historia Odessy, ruskojezycznego miasta, ktoremu teraz narzucono kaukaskiego bandyte Szakaszwili jako gubernatora. Odessa to podobno perla zydowskiej ferajny.

  Pinczuk: Bridge to the West:

  http://tabletmag.com/jewish-news-and-politics/155976/ukraines-western-face

  Odessa – gwiazda zydowskiej ferajny – wielka batalia o Odesse – centrum zydowskiej zulii.

  http://tabletmag.com/jewish-arts-and-culture/books/81568/odessa-story

 21. Dictum said

  ad. 17.
  Zdumiało mnie, że Legutko i Roszkowski. Wydawali się ok. A może coś mi nie jest wiadome o tych dżentelmenach.

 22. Boydar said

  Dżente co ??? Paaaanie Dictum Szanowny …

 23. re1truth2 said

  Cytat [Z kolei minister spraw zagranicznych Niemiec Frank-Walter Steinmeier zażądał od Rosji wyjaśnień w sprawie listy i oficjalnego ujawnienia znajdujących się na niej nazwisk.
  Odpowiadając na te zarzuty, szef dyplomacji Rosji Siergiej Ławrow w poniedziałek oskarżył Unię Europejską o „naruszenie norm etycznych”. – Przekazaliśmy tę listę na prośbę UE w trybie konfidencjonalnym. Lista natychmiast stała się obiektem przecieku do mediów. Unia Europejska, która zwykle nie komentuje medialnych przecieków, tym razem z radością je komentowała – powiedział minister na konferencji prasowej w Moskwie.
  Ławrow oznajmił też, iż kontrsankcje Rosji „dotyczą osób, które wyjątkowo aktywnie poparły przewrót państwowy w Kijowie, w wyniku którego Rosjanie na Ukrainie są prześladowani i dyskryminowani”.]
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1454111,Kreml-nie-rozumiemy-reakcji-UE-na-nasza-czarna-liste

 24. TomUSAA+ said

  Re: 18 lista, Łukasz Warzecha? Jestem zaskoczony.

 25. wanderer said

  Oj, żeby tak te listy Rosjanom na stołach się pomieszały.. Odwaliliby kawał dobrej roboty.

 26. re1truth2 said

  re 21
  A co w tym dziwnego cytat „Stypendysta Woodrow Wilson Center (1988-1989) i wykładowca w Georgetown University (1985-1986) oraz na University of Maryland (1989). W latach 1978-1984 wydał w podziemiu, pod pseudonimem Andrzej Albert, ,,Najnowszą historię Polski 1918-1980″, pierwszą niezależną historię Polski po II wojnie światowej.” http://wszechnica.org.pl/14/319/wojciech_roszkowski

 27. parva said

  ad 19
  Oto tamga siną barwą kłuta,jam jest Kowal syn Chazara

 28. Marek said

  TomUSAA+ said
  2015-06-02 (wtorek) @ 13:59:07

  Re: 18 lista, Łukasz Warzecha? Jestem zaskoczony.

  ========
  a cóż pana tak zaskoczyło?

  za wiki:

  Był członkiem i rzecznikiem prasowym Unii Polityki Realnej. W 1996 przeszedł do Stronnictwa Polityki Realnej, gdzie pełnił funkcję sekretarza prasowego. Ukończył stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim.

  Karierę rozpoczynał w tygodniku „Najwyższy Czas!”, po rozstaniu z UPR pisał do postendeckiej „Myśli Polskiej”. Następnie związał się z dziennikiem „Życie”, najpierw jako dziennikarz działu zagranicznego, później jako redaktor działu opinii. Później współpracował z „Businessman Magazine”, był też redaktorem dwutygodnika „Unia&Polska”, jego teksty ukazywały się również w „Nowym Państwie”.

  Przez ponad 10 lat (do końca marca 2014) był komentatorem dziennika „Fakt”[1]. Od 2008 do 2010 bywał komentatorem w programie publicystycznym Antysalon Ziemkiewicza nadawanym w TVP Info. Publikuje w tygodniku „wSieci”[2], serwisie wPolityce.pl, dzienniku „Rzeczpospolita”, Super Expressie i serwisie Wirtualna Polska[3]. W TVP prowadził program Z refleksem[4].

  Został członkiem rady redakcyjnej „Międzynarodowego Przeglądu Politycznego”[5].

 29. Reblogged this on Pekok Antylichwiarz.

 30. x.x.x said

  …niech wciągną go na drugą listę, to szybciej ścierwo zutylizują

 31. Amsterdamer said

  Amerykance („sojusznicy nasi najmilsi”) nie tylko nie sa zainteresowani niepodlegla Polska (czy byli kiedykowiek) oni jawnie sa zainteresowani rozbiorem Polski przez Niemcow i Banderowcow stad 20% Cookie.. sa

  nie mam czasu sprawdzic w ktorej minucie ale Cookies podaje Kowal jako polityka ktory jest godzien zaufania czy cos..

  junta banderowska instalowala sie juz jakis czas temu obok sasiednich Niemiec a wszystko pod Usraelskim zarzadem powierniczym.. A ja durny wiekszosc zycia myslalem ze ukry to obszymurki co moga naskoczyc a tu chazarska mac robi judepolonia poprzez wrogow Polakow..

 32. Toni said

  Kowal – Chazarsko-banderowskie ścierwo utytłane w masońsko-banksterskim niewidzialnym kolegium (Collegium Invisibile). Może by tak zainspirował odpowiednie służby FR nasz seryjny samobójca? Choć, z drugiej strony, jak dotkniesz gówna to sam będziesz śmierdział… Zatem, z punktu widzenia Rosjan trzymanie takich ścierw daleko od siebie to najlepsza możliwa taktyka…

 33. Siggi said

  Jak podpowiada mi mój szósty zmysł niezawodny,to ta Lista”honorowa” jest otwarta i będzie się rozszerzać o dalsze persony polskie i zachodnie.Tak mnie się coś przedstawia ,że autorzy pracujący nad tą Listą chętnie będą przyjmować sugestie co do niektórych „SS” z krótką charakterystyką i zarysem działalności.I prawidłowo.
  Co do tego z…niskim podwoziem,to będę trochę jego adwokatem-advocato diaboli.
  Nigdy go nie widziałem z bliska na jakichś wiecach,pochodach,czy nabożeństwach.Ale skoro on jest z tych mało wyrośniętych,to i tu zaraz wchodzi pewna naukowa teoria ,która mówi,że:… im bliżej dżuwno mó(u)zgu,tym gorzej dla mózgu.Dlatego u tego „SS” takie zachowanie,gadanie i przewrotność. Rozumiem mało odpornych na takie sytuacje,ale należy też dać świadectwo prawdzie,żę zbierał on niemało głosów ,kiedy go wybierali na posła i przechodził dalej.A zatem:….jaki naród,taka waaadza.
  Tak się huśtamy 25 lat -proszę wycieczki- potem pretensje:…do garbatego,że ma proste dzieci. Trza myśleć w każdej sekundzie jak postępujemy,także podczas wrzucania karty do urny wyborczej.
  I to by było na tyle…
  _____
  x-SS, …Sqrvy-Syn.

 34. Zerohero said

  @31, Amsterdamer

  W 25 minucie reżimowy majdaniarz Kukiz określa Kowala jako najlepszego posła.

 35. RomanK said

  Kto z krytykow i plwaczy na Kowala..zna Kowala????jego ojca , matke….rodzine????

 36. Easy Rider said

  Najpierw – „Polska Jest Najważniejsza”, teraz – „Polska Razem”. Taki on ci Polak, że job twoju mać! Wcześniej – PiS i przy tej całej dotychczasowej karierze miał szansę zostać totumfackim Dudy. Chociaż, opublikowanie tej rosyjskiej czarnej listy może mu przerwać tak dobrze zapowiadającą się karierę, bo przebiegły Duda chyba nie pozwoliłby sobie na demonstracyjne zatrudnianie w kancelarii wroga Rosji – tylko pytanie, na ile on sam będzie o tym decydował?

 37. u said

  Lubie wleść na onet , ale z tym zastrzeżeniem, że nie czytam treści artykulow, lekturȩ ograniczam do tytułu bo wiem , ze temat interpretowany jest po sciekowemu, selektywnie pod forsowane dyktando. Wiadomo jakie to mendy i kto je sponsoruje. czytam opinnie, bo zawsze w przewazajacej wiekszosci opinidawcy negatywnie oceniaja opublikowany tekst. Tam pisze doborowe towarzystwo, u’swiadomione, uodpornione na mendowe wynaturzenia, systemowe bajdurzenia wiȩc komentatorzy wiary w serwowanym bredniom – nie dają, traktuja ta scieme tak jak na to zasluguje otaczająca rzeczywostosc.

 38. RomanK said

  Jakie napiecia ethniczne..Szanowny Autor wymysla????
  Niech Szanowny Autor wezmie krew studentom i oplaci badania genotypu i okaze sie, ze szuka pan odrebnej genetyki i ethniki u kuzynow:-))))
  Jesli teraz uznamy, ze nigdy nie bylo czegos takiego, –
  -jak narod ukrainski
  -ani panstwa zwanego Ukraina…
  ….o o czym wogole owa nowa narracja historiozoficzno filologiczno ethniczna?????
  Jak sie pan przyjrzy temu blizej…moze zauwazy pan ,ze to nie o roznice etniczne tu chodzi..bo i Polka z Kresow z karta Polaka…nie jest panu jednaka:-)) a tez juz nie utozsamia sie ani z panem ani z Polska…i to nie ona sama wystawila sobie karte Plaka.

  Pan sie nie wstydzi= pan nazwie rzeczy po imieniu,m bez gornolotnej narracji emmpstrembzdremmmmm..pllissssss!

  Przykrycie kupki lisciem lopianu w niczym nie zmieni miejsca smierdzenia…..i gwarantuje panu to nie lopian tak smierdzi:-)))

  nadużycie link skomentuj
  RomanKa 02.06.2015 22:14:30

 39. MatkaPolka said

  Szwajcarski raport o Ukrainie. Wylęgarnia korupcji i zbrodni

  http://dziennik-polityczny.com/index.php/swiat/2283-szwajcarski-raport-o-ukrainie-wylegarnia-korupcji-i-zbrodni
  Do ponurych wniosków doszli autorzy raportu o sytuacji na Ukrainie przygotowanego przez szwajcarskie Obserwatorium Przestępczości Zorganizowanej.

  Ukraina może zostać drugim wielkim błędem polityki zagranicznej Europy po Jugosławii, ponieważ jest największym skorumpowanym państwem na świecie i to bez względu na polityczne deklaracje, które ogłoszono w Kijowie po Euromajdanie. O tym mówi raport o sytuacji na Ukrainie przygotowany przez szwajcarskie Obserwatorium Przestępczości Zorganizowanej.

  Prawie 200-stronicowy raport nazywa się „Ukraina i Unia Europejska: pokonanie eksploatacji przestępczej w kierunku współczesnej demokracji?”. Opiera się on na badaniu sytuacji na Ukrainie od września 2013 roku do stycznia 2014 roku przeprowadzonym przez Uniwersyteckie Obserwatorium Bezpieczeństwa z Genewy, amerykański Ośrodek Badania Terroryzmu, Transnarodowej Przestępczości i Korupcji (TRACCC), a także Instytut Zarządzania w Bazylei. Analiza obejmuje podpisanie porozumień mińskich w lutym 2015 roku, a także niedawne wydarzenia na Ukrainie.

  „Bez względu na duże zmiany polityczne, Ukraina pozostaje jednym z najbardziej skorumpowanych państw na świecie. Wśród licznych wniosków raportu wskazuje się na szerokie rozpowszechnienie konfilktów interesów z powodu wysokiego wpływu oligarchicznych grup na podejmowanie deyzcji o wadze państwowej. Oprócz tego, że zagraża to demokracji, te problemy są poważną przeszkodą w stosunkach Ukrainy z Unią Europejską” – podkreśla się w przedmowie do raportu.

  Autorzy raportu podkreślają, że na dzień dzisiejszy Ukraina pozostaje „państwem, znajdującym się w stanie wojny wewnętrznej i ze skrajnie niestabilną gospodarką”. Jednocześnie okres znajdowania się u władzy Janukowycza eksperci uważają jako stosunkowo stabilny. „Do rewolucji Ukraina nie była raczej, jak ją często opisywano, „państwem zorganizowanej przestępczości”. Z wielu powodów wpływ zorganizowanych grup przestępczych silnie spadł, choć był tam nadal obecny. Jasne jest jednak, że sytuacja wojny domowej znacznie wpłynęła na reorganizację tego typu kryminalnych ugrupowań, z których większość zintegrowała się w organy porządkowe i struktury administracyjne w takich strategicznych dziedzinach jak porty, struktury porządkujące i magazyny przemysłowe” – podkreśla się w dokumencie.

  Ukazując konkretne przykłady naruszenia prawa oraz innych przestępstw i machinacji autorzy raportu dokonują wniosku, że „demokracja nie może być wdrożona z zewnątrz i że przestępstwa bez kontroli mogą doprowadzić całą strefę geograficzną i zamieszkującą ją ogromną liczbę ludności do wojny, nienawiści i okrucieństwa, w pełni zrzucając powłoczkę cywilizacji, którą ludzkość tworzyła przez wieki”. Świadectwem tego może być wielki rozmach przestępczości, korupcji we władzach i ogólna kryminalizacja Ukrainy po Euromajdanie”.

  Między inymi, w raporcie wskazuje się na to, że „każde państwo współpracujące z Ukrainą będzie współpracować z grupami, ktre związane są ze strukturami oligarchicznymi”, ponieważ korupcja i konflikt interesów pozostają na Ukrainie bardzo poważnym problemem. Jednocześnie o ile za Janukowycza oligarchowie otrzymywali pieniądze ze skarbu państwa bezpośrednio lub pośrednią drogą poprzez przetargi, manipulacje podatkowe i operacje bankowe, to w tej chwili te pieniądze „pochodzą coraz częściej z zagranicy”, m.in. z Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych, organizacji międzynarodowych: MFW, BŚ, Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju.

  Całe to finansowanie realizuje się pod warunkiem umocnienia na Ukrainie antykorupcyjnej bazy prawnej, co jednak nie jest realizowane – głosi raport. Wielkim problemem na Ukrainie pozostaje nielegalna działalność i handel, które od maja-czerwca 2014 roku rozpowszechniają się, jak głosi dokument, także na towary konsumenckie,.

  Eksperci ocenili sytuację na wschodzie państwa. Ich zdaniem, wyjście z „wojny domowej na Ukrainie” może być zrealizowane tylko dwoma sposobami. To albo efektywna organizacja państwa, która może stać się podstawą dla ekonomicznego rozkwitu i inkluzywnej władzy poprzez demokrację reprezentatywną albo inne formy zarządzania ze strony ludności. Albo przez dyktaturę, która będzie umiała narzucić pokój w regionie siłą. Jednocześnie, o ile w chwili obecnej sytuacja na wschodzie Ukrany jest patowa właściwie dla wszystkich stron, to może rozwijać się tylko w stronę dyktatury: wojskowej, oligarchicznej i absolutnej, głosi dokument.

  Zdaniem szwajcarskich analityków, kontynuacja działań bojowych na wschodzie państwa prowadzi tylko do umocnienia zorganizowanej przestępczości w państwie, która może okazać się na tyle silna, że obejmie nietylko całą Ukrainę, ale i „zarazi Rosję, Unię Europejską i USA”. W ten sposób „Ukraina stanie się Nemesis, boginią zemsty dla Europy”. Ogólnie rzecz biorąc, autorzy dokumentu dochodzą do pesymistycznych wniosków: „Ukrainę można uznać, po Jugosławii, za drugi ogromny błąd polityki zagranicznej Unii Europejskiej, dlatego, że nie udało się jej zapobiec wojnie”. Jednocześnie Europa będzie musiała dołożyć ogromnych starań, o ile zechce wdrożyć swoje wartości na Ukrainie, jednak nie jest jasne, czy te plany podziela sam Kijów, uważają autorzy raportu.

  Dodatkowo raport wskazuje na dramatyczne pogorszanie się warunków życia ludności Ukrainy. Od 1 kwietnia ceny gazu dla ludności Ukrainy wzrosły średnio 3,3 razy, ogrzewania — o 72%, a także rozpoczął się pierwszy etap podwyżek cen energii elektrycznej (do kwietnia 2017 roku ceny energii elektrycznej zostaną podniesione 3,5 razy). Poza tym od 1 maja znacznie wzrosły ceny wody.

  Bogusław Jeznach

 40. MatkaPolka said

  Głoszenie treści faszystowskich w Polsce jest karalne – zagrożone wiezieniem – podobnie w innych krajach Europy. Ideologia Bandery – Prawego Sektora jest ideologią faszystowską

  Porażka i fiasko Zachodu w postawieniu na ta ideolegie UPA jest oczywiste – to niedługo potrwa – Będą konsekwencje prawne .

  Ukraińska Banderowska Armia i USA dokonują ZBRODNI LUDOBÓJSTWA – nie ulegają przedawnieniu

  POPIERANIE I POMOC – JEST WSPÓŁUDZIAŁEM W TEJ ZBRODNI

  Co robią bandyci neo-UPA – mordują ludność cywilną
  SU-25 Aircraft Attack In Lugansk – Aftermath *GRAPHIC

  http://www.liveleak.com/view?i=cba_1401732635

  Szkolenie faszystów w Polsce!
  on: Czerwiec 02, 2015

  Wczoraj odbyło się spotkanie wicepremiera Tomasza Siemoniaka z szefem Sztabu Generalnego WP generałem Mieczysławem Gocułem i Dowódcą Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych gen. broni pil. Lechom Majewskim podczas którego były omówione kwestia szkolenia w Polsce ok. 60 ukraińskich instruktorów.

  Po spotkaniu szef SG WP gen. Mieczysław Gocuł oświadczył, że dostał polecenia od Pana wicepremiera Tomasza Siemoniaka zorganizować szkolenie ukraińskich dowódców batalionów ochotniczych „Azow”, „Przykarpacie”, „Charków”, „Ajdar” i batalionu OUN.

  Pierwsze szkolenie rozpocznie się 29 czerwca. Weźmie w nim udział ok. 10 ukraińskich dowódców, którzy zapoznają się z polskim systemem szkolenia podoficerów z różnych rodzajów sił zbrojnych. Będą oni przebywali w kilku jednostkach wojskowych na terenie kraju.
  We wrześniu na miesięczne szkolenie przyjedzie kolejnych ok. 20 żołnierzy, oni przygotują już ramy zmian, w zasadach szkolenia podoficerów, które być może będą mogły być w przyszłości wprowadzone w ukraińskiej armii.
  W październiku na miesięczne szkolenie przyjedzie do Polski ok. 30 instruktorów, którzy nauczą się jak szkolić żołnierzy w oparciu o natowskie standardy.
  Szkolenia będą odbywały się w ramach natowskiego programu DEEP – Ukraine (Defence Education Enhancement Program). Polska bierze w nim udział wspólnie z kilkoma innymi krajami Sojuszu. Jego celem jest dostosowanie szkolnictwa wojskowego Ukrainy do standardów NATO.
  Marcin Szymański
  http://dziennik-polityczny.com/index.php/bezpieczenstwo/2281-szef-sg-wp-gen-mieczyslaw-gocul-wkrotce-zaczynamy-szkolenie-batalionu-oun

 41. MatkaPolka said

  Banderowska Ukraina – już skaczą sami sobie do gardła

  Kiev Division przeciwko Poroszence
  on: Czerwiec 02, 2015

  http://novorossia.today/kiev-division-przeciwko-poroszence
  Radykalni działacze z ugrupowania Kiev Division zapowiedzieli, że jeżeli prezydent Petr Poroszenko nie ustąpi ze swojego stanowiska to rozpoczną działania bezpośrednie takie jak wysadzenie w powietrze sklepu Roshen w Kijowie ( jest własnością oligarchy Poroszenki).
  “Ludzie umierają, a wartość jego firmy wzrosła 18-krotnie. Wzywamy wszystkich radykałów do rozpoczęcia walki z tym dyktatorem”- powiedział kijowski pełnomocnik organizacji.

  Lwów przeciwko władzy kijowskiej
  on: Czerwiec 02, 2015

  http://novorossia.today/lwow-przeciwko-wladzy-kijowskiej
  W dniu 1 czerwca br. doszło do protestu we Lwowie przeciwko polityce obecnych władz kijowskich. Demonstracja została zorganizowana przez działaczy Autonomicznego Oporu.
  Pośród wielu transparentów pojawiły się napisy: “Nowe taryfy- ludobójstwo”, “Gaz- 280%, wyngrodzenia- 300% i czerwono-czarne flagi UPA”.
  Skandowano anty-rządowe hasła, min: “pasożyty żyć nie dają!”.
  Protest był odpowiedzią na wzrost cen, opłat, oraz na działania przeciwko grupom ochotniczym walczącym w ATO

 42. Boydar said

  @ Pan Roman (37)

  Panie Mecenasie. Rzekłeś Pan [A], powiedz Pan i [B]. Bo teraz to ludzie będą się zastanawiać, zupełnie niepotrzebnie. Tylko bez ściemy i dokładnie, Pan Rhezus to też podobno mój kuzyn, Pański również. I dr Mengele podobno też. Wszak nad Łabą niegdyś Słowianie rządzili. Czekam z utęsknieniem na dalsze Tales from the Crypt.

 43. Boydar said

  Jeszcze do Pana Romana …

  Czy neguje Pan „piętno Kaina” ? Uwzględniając rozpatrywany przypadek to Lombroso i jego album to jak Falski, Marian zresztą. Nie trzeba grzebać w papierach, wystarczy popatrzeć.

  Jedyne co się może obronić, to konwencja spektaklu. Pawlo jest święty jak skrzyżowanie Hansa Klossa z żoną Cezara. Ma za zadanie jak ten pastor z Tennessee, wyciągnąć brudy naszych sumień na światło dzienne. Przecież nikogo nie spalił ani nie przepiłował. Spoko kolo 🙂

 44. Marucha said

  Re 35:
  A co mnie obchodzą rodzice, wujostwo, czy jakieś pociotki tego banderowca, Kowala?
  Każdy widzi, kim ta żydobanderowska kurwa jest, co głosi i kogo reprezentuje.
  Co Pan, usiłuje znaleźć okoliczności łagodzące dla skurwiela????
  Może, kurwa, miał ciężkie dzieciństwo? Nie pozwolono mu dusić kotów gołymi rękami?

  Re 38:
  Jasne, nie ma napięć etnicznych między Polakami a Ukraińcami. Te same geny, ta sama krew…
  Ale, kurwa, napięcia SĄ!
  Kto znów woła „Rezać Lachiw?”.
  Kto kurwa domaga się zwrotu przemyskiego, chełmszczyzny, lubelskiego?
  Kto, kurwa, urządza w Polsce bezczelne demonstracje z wizerunkami cwela Bandery i symbolami OUN-UPA?
  Nasi pierdoleni „bracia”, spece od piłowania żywcem kobiet!

  Ja mam głęboko w dupie, czy te napięcia nazwiemy etnicznymi, czy homologicznymi.
  Tacy oni moi „bracia”, jak wrzód na dupie ozdobą mej urody.

 45. Boydar said

  „… domaga się zwrotu …” – niefortunne sformułowanie. Może się ktoś zaprzypuszczyć, że to ich było. Taki ch. !

  Tylko proszę się nie bulwersować zbyt intensywnie, Panie Gajowy, ja tylko w kwestii formalnej 🙂

  Ja Pana rozumiem. Użyłem sformułowania żydobanderowców. Z ich puntu widzenia, który powoli staje się obowiązujący w naszych tzw. relacjach z chazarskim pomiotem.
  Admin

 46. Boydar said

  Ja bym im qurwa zwrócił … całą roczną produkcję IG Farben …

 47. Boydar said

  Nie dodałem, że luzem i gratis, przepraszam.

 48. akej said

  @ Zenek (20)
  Dzis Odessa jest miastem rosyjskojezycznym. Kiedys, przed 1WS, mieszkalo w Odessie bardzo wielu Polakow, ktorzy, byc moze, stanowili najwieksza grupe etniczna tego miasta.

 49. ENKI said

  Posłowie polscy do Parlamentu UE reprezentują neo-banderowszczyznę; wbrew polskiej racji stanu:
  1.Parlament UE odrzucił projekt uchwały:
  O ustanowieniu 11 lipca Dniem Pamięci Męczeństwa Kresowian;
  2. Paweł Kowal udowodnił, że jest czcicielem Bandery:
  Paweł Kowal jako jedyny członek Parlamentu Europejskiego Powstrzymał się od poparcia Rezolucji Parlamentu Europejskiego z dnia 25 lutego 2010 r. w sprawie sytuacji na Ukrainie,
  Rezolucja potępiała decyzję o nadaniu Stepanowi Banderze tytułu bohatera Ukrainy.

 50. Lily said

  Re 35;RomanK
  Znalazlam cos dla Pana,a mianowicie ciotke,dziadzia i pradziadzia.
  Wiecej na;
  1) niezlomni.com/? p=306
  2) pl.wikiquote.org/wiki/Danuta_Hubner
  3) http://www.bibula.com?p=9801

 51. RomanK said

  ad44. Ja nie usiluje szukac czegokolwiek..jak mam cos do kogos to zawsze mowie dokladnie co.
  Ja poprostu zapytalem , kto z was zna rodzine skoro plujecie nie tylko na samego Kowala, wyzywajac od banderowskiego scierwa..plujecie na jego rodzine.
  Pani Lily podsyla mi linki o pani Hubner chyba, zebym uwierzyl per analogia:-))
  Pani Lily moj znajomy uczyl w szkole- Liceum Konarskiego Pawla Kowala w Rzeszowie, zna rodzine i pomijajac postawe i kariere i dlaczego to robi co robi sam Pawel Kowal..reszta to wyssane z palca ..nie wim….ale powim,.,..
  Co sie tyczy napiec ..autor pisze o napieciach etnicznych a nie o tym co kto ma w doopie:-)))) to albo nie wie co to ethnika…albo napiecie. Kain tez prasnal w leb Abla w wyniku napiecia…no ale nie ethnicznego.
  Jeszcze raz przypominam ,ze na Ukrainie mieszkaja ludzie Slowianie i inni i o kilkunastu tozsamsciach.
  Nie wszyscy wolaja Smert wroham..Lacham, Moskalam tylko ci z tryzubami, ktorzy sa wyrodkami a nie SLowianami. Pchajac wszystkch do jenego wora robi pan krzywde ludziom tak samo przez nich poszkodowanym , mordowanym i kaleczonym- jak nasi bracia Polacy na Podolu i Wolyniu.
  To, ze dokonujac selekcji studentow przysylaja do Polski banderoskie szczenieta,,,, swiadczy tylko o sluzbach MSZ Polski..o niczym innym!
  Wystarczy ominac w kwalifikacji na studia w Polsce stydentow z banderowskimi konotacjami..a odkrytych w Polsce natychmiast pozbawiac prawa pobytu i studiowania. Proste.

 52. Bobolanin said

  Panowie, pamiętajcie że ojcem nienawiści jest szatana.

 53. Marucha said

  Re 51:
  To mi trochę przypomina takie twierdzenia, że np. nie wszyscy Żydzi byli nielojalni wobec Polaków albo że nie wszyscy Niemcy byli źli….

  Panie Romanie, chu….we służby MSZ Polski to jedno – a to, że w Ukro-Chazarii bycie banderowskim pomiotem czy wyznawcą Bandery jest wręcz premiowane, to drugie.
  Ukraina to banderowski burdel.
  Cóż z tego, że nie wszyscy wołają „Smert Lacham”?
  Nie wołają, ale i nie potępiają.

 54. marta15 said

  Kowal Kowalem. ale tutaj ciekwa info. ale co tam …., niech Polacy dalej ogladaja „M jak mnilosc” i tem podbne zabijacze lepetyn i zdrowego myslenia
  Siemoniak szkoli banderowcow.
  „..Wicepremier i minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak, wydał decyzję,
  aby za pieniądze polskiego podatnika szkolić dowódców ukraińskich oddziałów ochotniczych,
  w tym batalionów „Azow” i „Ajdar”, zdominowanych przez banderowców, oraz batalionu noszącego nazwę Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów. Poinformował o tym na konferencji prasowej gen. Mieczysław Gocuł, szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego.
  Całosc Skandal! Tomasz Siemoniak szkoli banderowców z OUN! – Wiadomosci ………”
  http://macgregor.neon24.pl/post/123126,skandal-tomasz-siemoniak-szkoli-banderowcow-z-oun

 55. marta15 said

  „..Czy wicepremier Tomasz Siemoniak w zakresie wiedzy o historii Wojska Polskiego jest kompletnym ignorantem?
  Czy też w cyniczny i wyrachowany sposób realizuje plan wciągnięcia Polski w działania zbrojne na Wschodzie, nie oglądając się przy tym ani na doświadczenia historyczne, ani na godność polskiego munduru?
  Tak czy owak, wydając decyzję o szkoleniu dowódców batalionu o nazwie OUN, uderzył on w polskie tradycje wojskowe oraz znieważył pamięć pomordowanych przez OUN i UPA.
  W takie sytuacji, jeżeli jest człowiekiem honoru, powinien podać się do dymisji…”

  Siemoniak NIE jest czlowiekim honoru i NIE podda sie do dymisji ,bo jego glownym zadaniem jest prowadzic dzialanosc dywersyjna na rzecz banderwoskiej Ukrainy w Polsce. I przez to ,ze Polacy maja to gleboko gdzies, jemu udaje sie prowadzic tego typu dzialanosc bez zadnego sprzeciwu , korzystajacy przy tym z funduszy i zaplecza jakie mu Polska i Poalcy oferuja.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/skandal-tomasz-siemoniak-szkoli-banderowcow-z-oun/s16wys

 56. marta15 said

  „..
  Ministrem Obrony Narodowej jest Ukrainiec Tomasz Siemoniuk, syn przesiedleńca w czasie operacji „Wisła”.

  Jego doradcą jest też Ukrainiec dr Janusz Onyszkiewicz (był dwukrotnie ministrem Obrony Narodowej), którego stryjMyrosław Onyszkiewicz ps. „Orest”, był w Polsce w latach 1944-1948 , głównodowodzący m UPA i skazany został na karę śmierci za zbrodnie. [Tak, wtedy karano za zbrodnie na narodzie polskim… – admin]

  W Radzie Krajowej IPN jest Ukrainiec dr Grzegorz Motyka – autor wielu książek wybielających UPA ze zbrodni.

  W Oddziałach wojewódzkich IPN, czołowa kadra składa się z Ukraińców, głównie pion śledczy IPN, który mając ponad 100 prokuratorów, grzebie się na cmentarzach, a przez 25 lat nie skazał ani jednego bandyty z UPA.
  Odwrotnie: wszystkich bandytów z UPA, skazanych w czasie operacji „Wisła” za zbrodnie na karę śmierci, I
  PN jednostronnie, bez wyroków sądowych – zrehabilitował i zaliczył ich do „Osób represjonowanyc h przez PRL ze względów politycznych”. Uznał więc ich za ruch niepodległościo wy tak, jak teraz Poroszenko uznał banderowców na Ukrainie.

  Nikt nie liczy, ilu jest Ukraińców na stanowiskach ministrów, wiceministrów, wojewodów, wicewojewodów, marszałków, czy prezydentów miast.
  A przecież w PiS zastępca Jarosława Kaczyńskiego jet też Ukrainiec – Marek Kuchciński, odznaczony przez Juszczenkę Orderem „Za Zasługi” dla Ukrainy. To są fakty, a nie plotki i kiedyś obudza się ślepi politycy polscy z ręką w nocniku, albo z głową. [Raczej bez głowy)..”

  http://dziennik-polityczny.com/index.php/bezpieczenstwo/2281-szef-sg-wp-gen-mieczyslaw-gocul-wkrotce-zaczynamy-szkolenie-batalionu-oun

 57. Zenek said

  51
  RomanK
  Awantura jest nie o konkretnie czyjas osobe tylko o to co ta osoba reprezentuje.
  A w sejmie mamy roznych cudzoziemcow glownie zydow i chachlow.
  I ma prawo sie to nikomu nie podobac.
  Zdaje sobie sprawe, ze nie Polacy czy Ukraincy pociagaja wszyskie sznurki.
  Ale lata propagandy i wbijanie nienawisci zrobily swoje.
  Nie o to nawet chodzi ze Kowal to sciera polityczna.
  Uwazam, ze kazdy kto popiera mordowanie bezbronnych cywilow i bombardowanie szkol i przedszkoli i dzieciecych szpitali jest sciera i scierwem ludzkim. Samojadem. Kanibalem.

  Wszystkie wojny sa aktualnie przeciwko cywilom.
  Nam akurat potrzebna taka za miedza.
  Dzieci z Donbasu sie na swiat nie prosily.Te ze Lwowa tez nie.
  Polskie dzieci tez mialy prawo do zycia. I polskie kobiety. Popieranie masowych zbrodni jest niewybaczalne.
  Teraz te unickie ksieza na Ukrainie demoluja polskie koscioly. Przeciez to niby te same cechy slowianskie i religia chrzescijanska… z domieszka mongolska i hazarska.
  Znajomi Ukraincy, ze Lwowa, po studiach w Odessie ktorzy znakomicie mowia po polsku i znamy sie od lat, nagle sie odslonili przy okazji tej bolszewickiej rewolucji na Ukrainie i mi powiedzieli zupelnie powaznie , ze „Krakow tez sobie odbierzemy”.
  Ja nie to, ze generalizuje, ale jesli ksiadz i szkola i caly system ma ta opromny wplyw na ludzi wyksztalconych to niestety smiem twierdzic ze i Kowal i jego rodzina siedza w Polsce a robia nam kolo dupy korzystajac z tego ze nie musza mieszkac na Ukrainie.
  Przyzwoita rodzina?
  Moze. Ale moi znajomi tez byli przyzwoici.

  Jak chodzi o muzulmanow, w ogole emigrantow to chetnie opowiadamy o asymilacji i szanowaniu polskich praw, tradycji i przyzwyczajen.
  Od zydow i banderowcow niczego nie wymagamy.

  A Kowal jest WYSZKOLONY przeciwko Polakom. Na razie jego rodzina go nie opuscila z powodu np. roznicy pogladow.
  A najbardziej podejrzana jest jego blyskotliwa kariera.

  Gdzie sa jego lojalnosci?

 58. Marucha said

  Re 57:
  Dokładnie.
  Jakoś nie słychać, by rodzina Kowala odcinała się od jego poglądów.
  Takie same żydo-chachły, jak i on. To oni go wychowali na takie ścierwo.

 59. RomanK said

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/skandal-tomasz-siemoniak-szkoli-banderowcow-z-oun/s16wys

 60. Marucha said

  Re 59:
  Mariusz Cysewski mówi, że ogromna większość banderowców to przyzwoici, rycerscy ludzie.
  Więc nie ma się czego bać.
  Po rycersku wydłubią oczy, przebiją bagnetem, przepiłują…

 61. RomanK said

  Panie Gajowy..wie pan co sie dzieje dzis na Ukrainie,,jaki terror… wie pan ilu ludzi pomordowano, zgineli bez sladu , bez echa zwlaszcza tych z parti Regionow, czy prawoslawnych??? to sa tysiace..tysiace….
  Panie Zenek..gwarantuje panu ,ze moj kolega nie uczyl go w Liceum Konarskiego nienawisci do Polski i Polakow.Nie uczyli go tego w Oazie, ani w duszpasterstwie w jakim dzialal dosc aktywnie…i nie wyniosl tego z wlasnego domu..
  Nie wyniesli ich z domow tez ci co dzis bryluja na najwyzszych stanowiskachl…i
  U Sowy opowiadaja za jakie lody zamieniaja Polske w kamieni kupe….

 62. Lily said

  Re 51;RomanK
  „Pani Lily przysyla mi link o pani Hubner,chyba zebym uwierzyl przez analogie:-)
  „Moj znajomy uczyl w szkole Liceum Konarskiego w Rzeszowie i jego rodzine zna…”
  A co na temat tej rodziny, pisze dr Tadeusz Pluzanski,ktorego Ojciec byl przesladowany przez komunistow,skazany na kare smierci,ktora zamieniono mu na dlugie ciezkie wiezienie.
  Czy uwaza Pan,ze nizej podanej stronie,Pan T Pluzanski klamie?.

  niezalezna.pl/42415-komunisci-przeciw-faszystom.

 63. NC said

  Pozbawić Kowala obywatelstwa i deportować do Kijowa.

  W sosnowej jesionce.
  Admin

 64. Lily said

  Re 63; NC
  Kto mial by to zrobic?. Tacy teraz sa cenieni,a za polonofobie,polakozerstwo nie ma paragrafow.Takie czasy nastaly.

 65. posiadacz telewizora said

  Nie żebym bronił Kowala, ale dla mnie banderowcy to ci co mordowali w czasie wojny i zaraz po.
  A Kowal? Urodzony w 75 roku… to co z niego za banderowiec? A skąd informacje że to żyd?
  Tu w gajówce to kogokolwiek by niewybrali, to i tak kanalia. Najlepiej nie wybierać nikogo i bojkotować wszystko, a potem wszystkich mieszać z błotem.

 66. RomanK said

  Pani Lily gdzie tam opisze o Kowalu..pisze o Hubner,…

 67. Zenek said

  65
  RomanK
  Panie Romanie
  Kowal jest przedstawicielem akurat nie Kola Milosnikow Polakow.

  My mozemy doszukiwac sie rycerzy wsrod hitlerowskiej armii i rzeczywiscie niemieckie dwa oficery pomogly mojej mamie przejechac w pociagu granice w Szczakowej tak, ze sluzba graniczna jej nie wywalila z pociagu i nie aresztowala bo nie miala zadnych dokumentow ani biletu.. Wrocila bezpiecznie do domu.
  Co w sumie je nie uratowalo potem przed zeslaniem do niemieckiego KZetu. Z pociagu udalo sie uciec. Z lapanki na ulicy w centrum Krakowa – juz nie.
  I ja osobiscie uwazam, ze wychwalanie jakichs oficerow armii niemieckiej tylko dlatego ze sie zlitowali na 14-letnim dzieckiem byloby rozmydlaniem odpowiedzialnosci hitlerowskich Niemcow za tragedie narodowa Polakow.

  Jak na razie zadne z radosnych dzialalnosci pana Kowala ani jego rodziny nie zapachnialo wielka miloscia do panstwa i narodu polskiego.

  I nic mnie nie przekona do tych ktorzy popieraja utworzenie strefy Gazy w sercu Europy. Obojetnie do ktorego liceum chodzili.
  Pan Kowal pewnie tez popiera budowanie palestynskiego muru na Ukrainie za 200 milionow euro.
  Pakowanie Polski w awanturnicza kolejna wojne jest zbrodnia obojetnie z ktorej strony na to popatrzec.

 68. RomanK said

  Panie Zenek,,mnie nie chodzi o wychwalanie..bron Boze…nie znalem Kowala ani jego rodziny ,,ale jak zobaczylem z ktorego roku i ze konczyl Konarskiego zapytalem kolege, ktory tam uczyl do emerytury…. i ten oczywiscie znal chlopaka i jego rodzine….
  Mowie mu popatrz co pisza….poczytal i powiada….co wie…
  popytal znajomych dowiedzial sie wiecej…sam zdziwiony zachowaniem Kowala..ale nie ma zadnych sensacji na temat rodziny i rzekomej banderowskiej przeszlosci ojca…jego ojciec jest w naszym wieku i zatem nie mogl sluzyc w UPA…chyba w sotni osesskow:-)))
  Oczywiscie to nei usprawiedliwia jego poczynan..ale neich pan porowna jego z innymi poczynaniami i z tym co sie dziejE w Polsce,,zaden z nich jak widac nei nalezy do Milosnikow Polski~!!!!! Zaden…..obojetnei jaka narracje historyczna przyjmuja kazde sematyczne i leksykalne arcydziela zostawiaja Polakow z corab badziej gola dooop-a..lPolske do ktorej sciagnieto 50tys mlodych Ukraincow na nauki..kto za to placi i czego ich ucza???? DO CZEGO???? PRZYGOTOWUJA?????
  Okladanie wyzwiskami na forach nie zalatw sprawy….raczej madre dzialanie.

 69. Marucha said

  Re 65:
  Żenująca wypowiedź, żenujące poglądy,
  Wracaj Pan do swego telewizora. To akurat na Pański poziom… ehem… umysłowy.

 70. Marucha said

  Re 68:
  Oczywiście Kowal nie jest jedynym sukinsynem, jak ma wpływ na aktualne losy Polski. Jest jednak sukinsynem wyjątkowo parszywym i wrednym.
  Ciekawe, kto go na takiego wychował, skoro rodzice bardzo porządni, jak Pan sugeruje.
  Może ulica?

  Okładanie wyzwiskami na forach nic nie załatwi, to prawda. Więc najlepiej przemilczeć istnienie takich kreatur, jak Kowal, Siemoniak – czy, z zachowaniem proporcji – różne gówienka, jakie chcą się przykleić do okrętu, jak np. Cysewski.

  O to chodzi?

 71. Kar said

  re:69

  ..a czym sie rozni wypowiedz 68 od 65 ??

 72. Czołgista said

  @65
  „Banderowiec” to potoczne określenie skrajnego ukraińskiego nacjonalisty, który utożsamia się z tradycjami UPA. Niekoniecznie zaraz musi oznaczać członka UPA.
  Według informacji posiadanych przez Coryllusa Kowal jest spokrewniony z Heleną Łuczywo vel Chaber.

  Naprawdę żal Panu, że Kowal został tak potraktowany ?
  A wie Pan, mnie żal tych ludzi w Donbasie, których można bezkarnie mordować. Absolutnie mi nie żal fagasów, którzy te fakty zakłamują i wspierają pożal się władze kraju, które sobie na wybranych terytoriach zastrzegają możliwość nieprzestrzegania Praw Człowieka.
  Albo udają, że się nic nie stało w Odessie w Domu Związków Zawodowych. Za to dostał szlaban od Rosjan.

 73. wanderer said

  Nie ważne jaki był kowal kiedyś ani czy miał porządnych rodziców, może coś go olśniło albo przyp.. w łeb, nie wiem. Ważne, że teraz działa na niekorzyść Polski i koniec. Nie ma co go usprawiedliwiać jego przeszłością. Ważne jest tu i teraz, nie możemy patrzeć przez jakieś pryzmaty zrozumienia dla niego. Chrystus przebaczał tym którzy się nawrocilii, nieważne kim byli. Ale to działa też w druga stronę. Jak się ktoś sk..wi to nie ważne kim był. Wuj i tyle. I za to trzeba go pietnowac.

 74. Marucha said

  Re 73:
  Jaka przeszłość ma skurwysyn Kowal, ze tak nienawidzi Polski?
  Kto temu bydlakowi krzywdę w Polsce zrobił?
  Ech, nie ma już Niewiadomskich…

 75. Zenek said

  68
  RomanK
  A mnie chodzi jedynie to, ze pies drapal jego mature.
  Nie bez powodu studiowal w tzw. Collegium Invisible – Sorosa. Cholera wi dlaczego sie tak nazywa, pewne dlatego, ze szkola tam cichociemnych.
  Te studenty Sorosa na calym swiecie przygotowuja rewolucje kolorowe; tak przygotowali wykonczenie Jugoslawii. Albanii, Libii, Ukrainy; teraz przygotowuja w Macedonii i Bulgarii. Przeciez Soros sie do tego przyznaje w wielu publicznych wywiadach.
  Te same uczone przeszkolone przez Latajace Uniwersytey Sorosa w Polsce wykonczyly Polske i przygotowaly Okragly Stol. Nam ten ” Okragly Stol” nie spadl z nieba. Zasiadali tam tez uczniowie Sorosa.
  Soros sam sie przyznaje ile wydaje drukowanych dolarow na szkolenie agentow Nowego porzadku Swiatowego i tzw. otwartych spoleczenstw. Do tych otwartych na rozboj spoleczenstw nalezy Fundacja Batorego.
  Czekam az mnie ktos oswieci, ze w tej Fundacji przeciez tez moga byc przyzwoici ludzie bo skonczyli polskie liceum.

 76. Marucha said

  Re 75:
  Tak jest, Panie Zenku.
  Przyzwoici ludzie byli i są wszędzie – wśród banderowców, w Gestapo, wśród kursantów Sorosa…
  Na swój sposób przywoity jest skurwiel Kowal i gnojek Cysewski.
  Nie ma ich tylko wśród Polaków.

 77. wanderer said

  re.74

  Myślę Panie Marucha, że on ta nienawiść jednak wyssał z „mlekiem matki”. Postawy wobec swojej ojczyzny wynosi się z domu rodzinnego. I tam też był decydujący czynnik który go tak ukształtował. A to, że nie był wcześniej zauważony – dobrze to krył, bo nie wybiła jeszcze godzina by się ujawnić. To pewnie też można odnieść do jego rodziny. Nie ma przypadków.

 78. wanderer said

  To tylko potwierdza, że Polska nie jest jego i jego przodków ojczyzna. Co najwyżej krajem zamieszkania.
  Matce się nie wbija nóż w plecy.

 79. Kar said

  ..co ma dla swoich do zaoferowania wredny-zakamuflowany chacheł:

 80. Lily said

  Re 66;RomanK
  Pawelek, ktorego Pan tak broni,to siostrzeniec tej kobiety,wnuk i prawnuk ludzi,o ktorych Pan czytal,na podanych stronach.
  Danuta i Pawelek,bardzo podobni do siebie z twarzy.

  Pawło Kowal jest siostrzeńcem Żydówki Heleny Łuczywo, de domo Chaber, współzałożycielki i w latach 1989–2009 zastępcy redaktora naczelnego „G*** Wyborczego”.
  Admin

 81. Tekla said

  Miliony młodych wykszatałconych wyjechało za pracą a taka gnida,spasła sie jak bąk i podżeguje do wojny z Rosją,mysle ze nie mało mu za to płacą, jeszcze miała czelność działac w PJN !

 82. wanderer said

  Pawło Kowal jest siostrzeńcem Żydówki Heleny Łuczywo, de domo Chaber, współzałożycielki i w latach 1989–2009 zastępcy redaktora naczelnego „G*** Wyborczego”.
  Admin

  To wszystko tlumaczy o kowalu..

 83. posiadacz telewizora said

  @69 Marucha
  No dobra, pójdę sobie, ale pod jednym warunkiem, Pan Gajowy zjebie na funty Kasie Cichopek, bo pan ma w tym wprawę, a jak jakoś nie umiem.
  A podpadła mi franca ostatnio ;)))

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: