Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Zimowy sen Polski
  Kojak o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Boydar o Polskie elektrownie produkują…
  Boydar o Wolne tematy (53 – …
  Troll Polonii o Otyłość coraz większym problem…
  Birton o Rozstawiamy figury
  jasiek z toronto o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Birton o Rozstawiamy figury
  Troll Polonii o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Kwal o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Troll Polonii o Reagan też próbował zablokować…
  Marcin o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Jowram o Wolne tematy (53 – …
  prostopopolsku o Ignacy Matuszewski. Oficer, kt…
  Antares o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 496 obserwujących.

Czy rewolucja wreszcie jesienią tego roku?

Posted by Marucha w dniu 2015-06-03 (Środa)

[Gajowy zrezygnował z systematycznego poprawiania błędów m.in. interpunkcji oraz niechlujnej gramatyki, które nie utrudniają odbioru tego ciekawego artykułu. Co mu się rzuciło w oczy, to jednak poprawił –Admin]

O czym czytają anglojęzyczni kibice spiskowej praktyki dziejów…

Prawdopodobnie domyślamy się, że kibice ligi światowej polityki nie interesują się rozgrywkami polskiej klasy B lub C.

Poniżej sprawozdanie przybliżające nadwiślańskiemu entuzjaście politycznych sportów ekstremalnych atmosferę panującą w szatniach najważniejszych graczy.

Podobno Cabal-Khazaria ma trudności w sięgnięciu po puchar rządu globalnego. Poszczególni zawodnicy szukają możliwości negocjowania warunków „amnestii”. Panika, jak w Platformie Obywatelskiej i u jej sponsorów (tak na marginesie, może zmiany prawa o niemożności sprawowania funkcji prezydenta są związane z przewidywanym chaosem… po czerwcowym bankructwie Grecji albo lipcowej wojnie rosyjsko-chazarskiej ???).

Zastanawiam się, czy papież Franciszek w Waszyngtonie i Nowym Jorku w dniach 23-25 września br. będzie w stanie ogłosić zwycięzcę NWO…
To tylko niecałe 4 miesiące…
Koncówka rozgrywek coraz bardziej gorąca…
Niestety dla kilku narodów dosłownie…

PS.
Bardzo interesujące są dane kto jest właścicielem korporacji władających globalną ekonomią…

Czy rewolucja wreszcie jesienią tego roku?

Istnieje coraz więcej dowodów na to że światowe wydarzenia będą rozwijały się w określonym kierunku aż do późnej jesieni tego roku. Mogą się one zakończyć rewolucją na zachodzie i stanowić kres rządów grupy intrygantów. W rzeczywistości jest moralnym obowiązkiem wszystkich myślących ludzi upewnienie się że tak właśnie się stanie i że zachód zostanie uwolniony od niewolnictwa które dzięki strukturze długów przypomina dawny system babiloński.

Według oczekiwań wyzwalaczem dla procesów rewolucyjnych będzie Grecja. Najnowsze wiadomości z tego frontu mówią, że kraj ten nie będzie w stanie zapłacić czerwcowej raty do Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Według brytyjskiego wywiadu MI5 jeśli Grecja nie zapłaci czerwcowej raty to fakt ten na początku lipca zostanie zgłoszony radzie nadzorczej MFW czyli po około 30 dniach. Następstwem tego będą 3 lub 4 tygodniowe konsultacje wewnętrzne w MFW. Z tego wynika że pisząc innymi słowy kryzys przyjdzie we wrześniu.

Faktem jest, że cały system bankowy państw zachodnich a zwłaszcza megabanki to bankruci. Upadłości są oparte na prostym fakcie, że jako całość kraje zachodnie importowały towary i usługi głównie z Azji przez ostatnie 30 lat za pomocą karty kredytowej i ta karta ma teraz zapełniony już maksymalny debet. Aby ukryć ten przykry fakt banki zachodnie wykreowały cały system tak zwanych wartości pochodnych. Te wartości pochodne mają bardzo wątpliwe powiązanie z rzeczywistością co widać na przykładzie realnego dochodu na przykład Grecji więc właśnie taka Grecja będzie wystarczającym powodem by wprowadzić cały system w efekt domina.

Ostatnie wypowiedzi greckiego rządu sprawiają, że staje się oczywiste, że nie będzie on wyciskać obywateli greckich aby pomóc piramidzie bankowej. Oto co miał do powiedzenia na temat zadłużenia grecki rzecznik parlamentu Zoe Konstantopoulou: „Mamy silne dowody na bezzasadność i niestabilności tego co w dużej części jest rzekomo greckim długiem publicznym.”
> http://blogs.channel4.com/paul-mason-blog/greeces-syriza-party-sticking-script-imf-deal/3717

Jeśli grecki rząd opuści UE i wstąpi do banku krajów BRICS oraz zaakceptuje pomoc finansową z Rosji może to w ostatecznym efekcie spowodować upadek zachodniej piramidy finansowej. Grecy mają historyczną szansę przywrócenia demokracji którą sami wynaleźli a która została uznana przez niemal cały świat zachodni.

W tym samym czasie wysoki rangą urzędnik rządu indonezyjskiego poinformował White Dragon Society, że główny depozyt złota w Indonezji został przeniesiony do bazy wojskowej niecały kilometr od ambasady USA w Dżakarcie. Dokładna ilość złota nie została ujawniona, ale informator powiedział, że chodzi tu o „więcej niż 100.000 ton.” Ostatnio poinformowano że bunkry ze złotem zostaną otwarte we wrześniu i wtedy będzie można zapewnić właściwą weryfikacje tego że jakieś „wydarzenie” planowane jest na jesień tego roku. Urzędnik który dostarczył tą informację stwierdził że osobiście widział złoto ale wykonanie zdjęć które potwierdziłyby informację jest tylko kwestią czasu lecz obecność złota w bunkrach można potwierdzić przy użyciu satelitów.

Źródła indonezyjskie donoszą także o tym że obecny prezydent Joko Widodo nie spełnia swoich obietnic i zadań więc ma być usunięty do końca roku z urzędu. Te same źródła rządowe twierdzą że Amerykanie, Rosjanie i Chińczycy toczą proksy wojnę o Indonezję i jej zasoby złota. Mówi się że urzędnicy z Departamentu Stanu USA i kilku indonezyjskich generałów spotkało się ostatnio w prowincji Celebes Północny, gdzie istnieje znacząca mniejszość chrześcijańska. Urzędnicy Departamentu Stanu pytali generałów czy początek zamieszek między chrześcijanami i muzułmanami nie byłby wystarczającym powodem, aby umożliwić utworzenie rządu wojskowego przyjaznego dla kabały Khazarian. Tak więc, o ile nie zostanie to zatrzymane, kabaliści wyślą samoloty pełne fałszywych dolarów które wylądują w Indonezji a za te pieniądze zatrudni się awanturników i aktorów kryzysowych.

Indonezja tym sposobem przyłączy się do Ukrainy, Syrii, Jemenu, Iraku i Libii, jako kolejne miejsce kolorowej rewolucji stworzone przez koterię.

Rosjanie, ze swej strony twierdzą że posiadają dowody między innymi finansowe na to że rządzi klika a jej głównym instrumentem kontroli jest Vanguard Corporation.

Rosyjskie dokumenty pokazują, że Vanguard jest własnością Rothschildów, Rockefellerów, Bushów, Clintonów, Donalda Rumsfelda, Dicka Cheneya i innych wyższych gangsterów Khazarian. Z kolei Vanguard kontroluje wiele dużych korporacji amerykańskich, zwłaszcza takie jak Monsanto i Greystone (dawniej Blackwater, Xe itp Academi).

Wspólne śledztwo rosyjskiego, niemieckiego i francuskiego wywiadu w sprawie Vanguard zostało wywołane przez aresztowanie na początku tego roku w Niemczech asystenta podsekretarza Stanu US Victorii Nuland. Aresztowany został złapany na próbie transportu sfałszowanych miliardów dolarów wysokiej jakości na Ukrainę. Oskarżony w pełni współpracuje z Europejską grupą zadaniową. W trakcie przesłuchania opowiedział on śledczym że o sprawie wiedzieli Nuland, senator John McCain, Sekretarz Stanu USA John Kerry, John Brennan, dyrektor CIA, a wykonawcami byli pracownicy Vanguard. Według Rosjan, zeznał on, że Vanguard „wydrukowało miliardy wysokiej jakości fałszywych dolarów i zapłaciło nimi najemnikom w Syrii, Iraku, Ukrainy, Libii itd”. Ponadto dodał on że ISIS była zależna Vanguard.

Wstępne opinie płynące z wywiadu rosyjskiego i brytyjskiego MI5 stwierdzają „że dane finansowe są wiarygodne.” Brytyjczycy twierdzą że wysiłki organizacji Vanguard Monsanto zmierzające do kontrolowania produkcji żywności na świecie i jej dostępności były częścią „strategii Vanguard w temacie geo-inżynierii ludności świata.” Rosjanie twierdzą ponadto, że Firma o nazwie Gilead Sciences wraz z gigantem farmaceutycznym Pfizer (pochodną nazistowskiej IG Farben Corporation) i fundacją Billa i Melindy Gates były zaangażowane w rozprzestrzenianie wirusa Ebola, jak również w wprowadzaniu do obrotu lekarstw na Ebolę.

W każdym razie, publikacja tajemnic Vanguard spowodowała że główni inwestorzy próbują izolować się od nieprzyjemnych fragmentów układanki, takich jak ISIS.

Według MI5 powoduje to, że ISIS ma teraz problemy pieniężne i musi uciekać się do ładowania wieśniaków Afryki Północnej po 3000 dolarów za sztukę za wysyłkę do Włoch. Rosyjska część raportu zostanie wklejona w tym tygodniu do newslettera.

Mam nadzieję, że spowoduje to poważne działania organów ścigania przeciwko temu korporacyjnemu monstrum. W każdym razie, są inne znaki na to że klika jest w tarapatach. Jednym z wielkich wydażeń była rezygnacja byłego premiera Wielkiej Brytanii Tony’ego Blaira z funkcji specjalnego „pokojowego” wysłannika na Bliskim Wschodzie a to oznacza, że został on pozbawiony immunitetu dyplomatycznego i może teraz być postawiony przed Trybunałem do Spraw Zbrodni Wojennych i odpowiedzieć za jego udział w niszczeniu Iraku.

Blair jest to znany donosiciel i można być pewnym że będzie śpiewał jak kanarek o Bushach i innych nazistach Khazarian. Miejmy nadzieję, że Brytyjczycy w końcu wykażą się sprytem zrobią przyzwoity porządek z tym masowym mordercą i jego kolegami zdrajcami.

Innym ciekawym wydarzeniem, był fakt że Sekretarz Stanu USA John Kerry „złamał nogę w wypadku rowerowym,” i miał odwołać swoje negocjacje z Iranem. Nie byliśmy w stanie jeszcze tego potwierdzić, ale dotychczasowe doświadczenie pozwala nam wierzyć że Kerry celowo został zaatakowany przez innych gangsterów, którzy byli wściekli z powodu jego irańskiej transakcji. Źródła z Azji twierdzą że negocjacje nuklearne z Iranem nie miały nic wspólnego z posiadaniem przez Iran broni nuklearnej, ponieważ Iran miał broń nuklearną od czasów szacha. Kuzyn szacha Iranu potwierdził to również. Azjatyckie źródła twierdzą także że tak zwane negocjacje z Iranem to nic innego jak przestawienie tego kraju na zachodnie technologie wzbogacania uranu a co za tym idzie do zmiany źródła pochodzenia surowca. Jest jednak bardzo prawdopodobne że Irańczycy będą korzystali z obu źródeł równocześnie.

W każdym razie, patrioci w amerykańskiej armii muszą usunąć gangsterów takich jak Kerry od władzy, przywrócić republikę USA oraz zakończyć rządy kabały korporacyjnej jak najszybciej. Jeśli to się nie stanie Stany Zjednoczone będą kontynuować zejście do poziomu krajów trzeciego świata. Dane o inflacji w realnych stopach mierzonych w USA przez Chapwood Investments pokazują, że gospodarka USA skurczyła się o 21,4% od roku 2011.

> http://www.chapwoodindex.com/

Ostatnie spadki obrotów w handlu światowym również jasno pokazują że system finansowy zdominowany przez Zachód staje się coraz bardziej dysfunkcyjny. Amerykańska armia potrzebuje marszu na Waszyngton i Nowy Jork, aby oczyścić je z Khazarian gniazda kabalistów. Kanadyjscy żołnierze są gotowi do pomocy, jeśli ktoś ich zapyta. To jest czas na drugą amerykańską rewolucję.

Dodatek: Badania rosyjskie nad korporacją Vanguard, tajnym kontrolerem wielu zachodnich struktur władzy korporacyjnej.

Są cztery przedsiębiorstwa, które są obecne wymieniane we wszystkich poniższych przypadkach i we wszystkich podejmowanych decyzjach: Vanguard, Fidelity, BlackRock i State Street. Wszystkie z nich „są ze sobą powiązane”, ale jeśli sprawdzić dokładnie równowagę akcji, okazuje się, że w rzeczywistości wszystkie te firmy kontrolowane przez Vanguard.

Tak, wszyscy partnerzy lub „konkurenci” tacy jak BlackRock i State Street należą do Vanguard Group. Proszę spojrzeć na największe firmy w różnych branżach, kontrolowane przez „wielką czwórkę”, a po bliższej kontroli zarządzane przez Corporation Vanguard : Alcoa Inc. Altria Group Inc., American International Group Inc., AT & T Inc., Boeing Co., Caterpillar Inc., Coca-Cola Co., DuPont & Co., Exxon Mobil Corp., General Electric Co., General Motors Corporation, Hewlett-Packard, Home Depot Inc, Honeywell International Inc., Intel Corp., International Business Machines Corp., Johnson & Johnson, JP Morgan Chase & Co., McDonald Corp., Merck & Co Inc ., Microsoft Corp., 3M Co., Pfizer Inc., Procter & Gamble Co., United Technologies Corp., Verizon Communications Inc., Wal-Mart Stores Inc Time Warner, Disney, korporacja «Halliburton», Viacom, Ruperta Murdocha News Corporation, CBS Corporation, NBC Universal …

Do tej pory dziesiątki bilionów dolarów oraz główne światowe koncerny są kontrolowane przez grupę inwestorów: Dicka Cheneya, Rothschildów, Bushów, Rockefellerów, Clintonów, Donalda Rumsfelda i wielu innych wpływowych właścicieli Rezerwy Federalnej. Oni praktycznie zmonopolizowali politykę zagraniczną i obroną USA oraz prawie wszystkie duże korporacje zbrojeniowe. Grupa Vanguard również kontroluje najważniejsze media na świecie. Ponadto w Corporation Vanguard pracuje kilka kluczowych postaci Centralnej Agencji Wywiadowczej, w tym dyrektor CIA John Brennan.

Ważne jest, aby wiedzieć, kto tak naprawdę kontroluje największe banki, zaczniemy w Stanach Zjednoczonych. W pierwszej kolejności:

JP Morgan Chase z 2,39 bilionów dolarów aktywów. Wśród dużych inwestorów instytucjonalnych jest Vanguard Group, Inc. W pierwszej dziesiątce najlepszych inwestorów jest Vanguard Index Stock Market, Fundusz Vanguard i instytucjonalny Index 500 Fund Vanguard.

Na drugim miejscu – Bank of America z aktywami 2170000000000. Dużym inwestorem instytucjonalnym jest Vanguard Group, Inc. W pierwszej dziesiątce inwestorów są fundusze inwestycyjne: Vanguard Index Stock Market, Fundusz Vanguard Index instytucjonalny, Vanguard 500 Index Fund i Vanguard / Windsor II.

III miejsce – Citigroup z aktywami 1,88 bilionów. Największym inwestorem jest -Vanguard Group, Inc. Pierwsza dziesiątka: Vanguard Index Stock Market, Fundusz Vanguard Index instytucjonalny, Vanguard 500 Index Fund, Vanguard / Windsor II, Vanguard / Wellington Fund, Inc. i Fidelity Contra Fund, Inc. Powinniśmy brać pod uwagę to, że niektóre z nich, na przykład, „Fidelity” – jest to również w Vanguard, a inne, na przykład, „JPMorgan”, jest w pełni kontrolowany przez Vanguard.

I wreszcie ulubiony bank Warrena Buffetta – Wells Fargo. Aktywa: 1440000000000, depozyty: 1010000000000. Lista największych inwestorów instytucjonalnych: Vanguard Group, Inc jest tylko na drugim miejscu, ale jest za to równoważone przez dziesięciu najlepszych inwestorów – fundusze inwestycyjne: Vanguard Index Stock Market, Fundusz Fidelity Contra, Inc., Vanguard instytucjonalny Index Fund , Vanguard 500 Index Fund i Vanguard / Wellington Fund, Inc. (wszystkie z nich są „córkami” Vanguard).

Największe firmy na świecie – to banki Bank of America, JP Morgan, Citigroup, Wells Fargo, Goldman Sachs i Morgan Stanley. Zobaczmy, kto jest wśród ich głównych akcjonariuszy.

Bank of America: State Street Corporation, Vanguard Group, BlackRock, FMR (Fidelity), Paulson, JP Morgan, T. Rowe, Capital Investors Świata, AXA Bank of NY, Mellon.

JP Morgan: State Street Corp., Vanguard Group, FMR (Fidelity jest), BlackRock, T. Rowe, AXA, światowej stolicy Inwestor, Capital Research Global Investor, Północny Trust Corp i Bank of Mellon.

Citigroup: State Street Corporation, Vanguard Group, BlackRock, Paulson, FMR, JP Morgan, Północna Trust Corporation, Fairhome Capital MGMT i NY Mellon Bank.

Wells Fargo: Berkshire Hathaway, FMR, State Street, Vanguard Group, Capital Investors World, BlackRock, Wellington Mgmt, AXA.

Sprawdź się ponownie: Jak wspomniałem powyżej, wiodące firmy finansowe są w pełni kontrolowane przez 10 akcjonariuszy instytucjonalnych lub / i przez akcje. We wszystkich centrach znajdują się cztery korporacje: Vanguard, BlackRock, Fidelity, State Street. Wszystkie z nich „są samodzielne”, ale jeśli sprawdzić dokładnie równowagę akcji, okazuje się, że w rzeczywistości wszystkie te firmy kontrolowane są przez Vanguard.

Monsanto to korporacja znienawidzona przez miliony ludzi na całym świecie, a zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, ale jej właściciele nie dbają o to z prostej przyczyny. Nikt nie myśli o jej prawdziwych właścicielach. 26 sierpnia 2014 roku jako właściciele «Monsanto» występują następujące osoby: William U. Parfet, posiadanie, 284.642 akcji spółki, Hugh Grant – 253.715, Robert T. Fraley- 95212, Brett D. Bergmann – 103523 i David F . Snively około 62072 akcji. Wszyscy z nich są bardzo bogaci i wpływowi. Wszyscy właściciele korporacji «Monsanto» posiadają łącznie 799.164 akcji.

Jednak, pierwszy na liście akcjonariuszy instytucjonalnych (kto by o tym nie pomyślał?) jest Vanguard Group, Inc. z 31.201.773 akcji, czyli 39 razy więcej od wiodących „właścicieli” prywatnych spółki. Zobaczmy kolejną listę akcjonariuszy «Monsanto» – fundusze inwestycyjne: Vanguard Stock Market Index Fund – 8118741 akcji, Vanguard / Primecap Fund – 6663460, Vanguard instytucjonalny Index Fund – 5226511 oraz Vanguard 500 Index Fund – 517 086. W tym momencie nie ma żadnych nowych graczy, ale jedna nowa firma jest zaangażowana: Fidelity Grow z 4.072.871 akcji. Sztuczka polega na tym, że fundusz Fidelity Investment Services ściśle współpracuje z Vanguard Group. Przejdź do listy: Vanguard Specialized – Dividends Appreciation Index Fund ma 3641513 akcji. Nie ma pytań do agencji regulacyjnych: akcje są rozdzielone między różne fundusze, a wszystkie z nich są różnymi podmiotami prawnymi! Jako czołowa postać z Monsanto znaną publiczności jest pan Hugh Grant z wyżej wymienionymi 253.715 akcjami korporacji. Pełnił funkcję Prezesa, Przewodniczącego i Dyrektora Generalnego. Pani Grant nie nie ma jednak mało wspólnego z ludźmi w których rękach są rzeczywiste stery władzy w Monsanto!

Google? Wyszukiwanie i powstaje przypuszczenie, że właścicielem Google jest rosyjski Żyd, pana Sergey Brin. Po pierwsze, trzeba znaleźć listę właścicieli. Istnieje na niej Eric E. Schmidt -1240463 akcji, John L. Doerr -2767 akcji, Sergey Brin -75.000 akcji, David C. Drummond – 21332 akcji i udziały Paula S. Otellini to akcji 643.

Idźmy na dół do najważniejszych inwestorów instytucjonalnych, a na pierwszym miejscu jest State Street Corporation z 22757690 akcji, stanowiących 6,73% kapitału zakładowego spółki tak bardzo ważnej jak Google. Więc kto jest prawdziwym właścicielem?! Na drugim miejscu z pewnym skrótem jest FMRLLC z jego 20368861 akcji i 6,02%. To nie jest nic tajemniczego. To Fidelity Management and Research. Trzecia grupa – Vanguard, Inc. z 14624137 akcji co daje 4,32%. Na tym etapie liczenia całkowity udział Vanguard i Fidelity już 10,34%. To są duzi chłopcy jednak idziemy dalej. Jednym z najważniejszych funduszy inwestycyjnych inwestorów Google jest Fidelity Contra Fund Inc. z 6925967 akcji lub 2,05%, na czwartym -Fidelity Growth Fund (1.809.678, 0,54% ), a na szóstym -Vanguard / Primecap Fund (1.417.843, 0,42%).

W sumie łączny udział Vanguard i Fidelity w korporacji Google na 28 sierpnia 2014 wynosi 45.146.486 (czterdzieści pięć milionów 146.486 akcji ), podczas gdy na całym świecie mówi się, że Pan Sergey Brin jest właścicielem Google. Pan Brin ma siedemdziesiąt pięć tysięcy akcji.

Informowaliśmy już że Vanguard jest właścicielem Fidelity. W przeciwieństwie do Vanguard i Fidelity, posiadających akcje głosu, zainteresowania pana Brin tkwią w dochodach, a nie kontroli, więc wszystkie z jego udziałów należą do kategorii B, które które reguluje punkcie 14 (A) Ustawa z 1934 r „Giełda Papierów Wartościowych”.

Microsoft – proszę bardzo, kto kontroluje Microsoft? Aby to zobaczyć ponownie użyjemy „nudnych” niemieckich danych, tym razem na https://de.finance.yahoo.com/q/mh?s=MSFT .

Jest to lista bezpośrednich właścicieli firmy z dnia 28 sierpnia 2014 r. Steven A. Ballmerc 333.254.734 akcji, William H. Gates III 297992934, Mason G. Morfit -827 akcji, Kevin Turner -1295454 Brian i Steven J. Sinofsky 1.176.195 akcji. Listę największych inwestorów instytucjonalnych otwiera Vanguard Group, Inc. na 386749214 akcji, a na czwartym miejscu tutaj FMR (Fidelity!), LLC, około 272942627. Na pierwszym miejscu listy najważniejszych fundamentów jest Vanguard Index Stock Market Fund z 115.585.047 akcji, a poniżej znajdują się Vanguard instytucjonalne – Index Fund -75214603 oraz Vanguard 500 Indexm Fund -74414992.

AT & T. Teraz podejmiemy szybkie spojrzenie na AT & T. W pierwszej dziesiątce inwestorrów instytucjonalnych znajdują się: Vanguard Group, Inc., State Street Corporation, Evercore Trust Company, BlackRock Instytucjonalnych Trust Company, Bank of New York Mellon Corporation, BlackRock Advisors, Northern Fund Unit Trust Corporation, Dimensional Fund Advisors LP, Capital Research Global Investors oraz BlackRock Group Limited.Tylko właściciele Evercore Trust Company nie są tak znani, ale inne firmy są w dziesiątce Vanguard. Dziesięciu najlepszych inwestorów instytucjonalnych – fundusze inwestycyjne. W pierwszej dziesiątce inwestorów instytucjonalnych – funduszy inwestycyjnych są: Vanguard Index Stock Market Fund, Fundusz Vanguard 500 Index, SPDR S & P 500 ETF Trust, Vanguard Fund – instytucjonalny Index, Fund Index instytucjonalny, Inc., Franklin, 500 ETF, Large Cap DFA US serii i Vanguard Value Index Fund. Osiem na dziesięć strzałów wskazuje na Vanguard.
> https://de.finance.yahoo.com/q/mh?s=T%2C+&ql=1

Comcast. Proszę pytać mnie o Comcast i nabycie 100% udziałów w Time Warner Cable, z „córką” swojego największego konkurenta, domniemanego konglomeratu medialnego AT & T Cable. Ta „córka”, Time Warner Cable kontroluje 60% ​​zarówno w Internetu jak i telewizji kablowej w Stanach Zjednoczonych. 96,69% ​​udziałów w Comcast jest w rękach inwestorów instytucjonalnych. Oto pierwsze pięć: STRs Ohio – 150105674, Capital Investors World – 134729551, Vanguard Group, Inc – 125 644 169, State Street Corporation – 104 763 362, a FMR LLC -73 866 510
> http: // www. nasdaq.com/de/symbol/cmcsa/ownership-summary .

Jak pokazałem powyżej i co wie większość Amerykanów, że State Street i Fidelity (FMR) oraz Vanguard to jest ta sama firma.

Fakty dotyczące Ebola Gilead Sciences, nie pamiętam, czy agenci FBI zbadali przekazywanie bezstykowe wirusa Ebola, który został opracowany w tajnym laboratorium CIA w Gwinei przez specjalistów z amerykańskiej firmy biotechnologicznej «Gilead Sciences», po czym epidemia rozprzestrzenia obejmujące kilka krajów. Firma «Gilead Sciences» znajduje się w Foster City w Kalifornii. Ja wam pokażę poniżej prawdziwych właścicieli Gilead Sciences! Nominalni właściciele to o: dr John C. Martin (Prezes, Dyrektor Generalny), Norbert W. Bischofberger, John F. Milligan, Etienne Davignon . i James M. Denny. Prawdziwa kontrola głównych akcjonariuszy instytucjonalnych Gilead Sciences należy do Vanguard Group, Inc.Inni główni akcjonariusze to: Vanguard Index Stock Market; Vanguard instytucjonalnny Index Fund i Vanguard 500 Index Fund

Edytor: Marx 8888
http://zbigniew1108.neon24.pl

Rewolucji nie będzie. Chazarscy kryminaliści mają za sobą tyle tysięcy lat doświadczeń w oszustwach, kradzieżach, rozbojach i mordach, że i tym razem dadzą radę. Mają po swojej stronie Lucyfera.  A my nie chcemy mieć po naszej stronie Boga…
Chce się ktoś założyć?
Admin

Komentarzy 30 to “Czy rewolucja wreszcie jesienią tego roku?”

 1. sodomiarz said

  Myślę, że ma Pan rację gospodarzu, chazarskie q…rwy kontrolują już wszystko [media, wojsko, policję,służby specjalne etc. rząd, sejm, senat, samorząd terytorialny] i nici z rewolucji.

 2. Marek said

  „wydrukowało miliardy wysokiej jakości fałszywych dolarów i zapłaciło nimi najemnikom w Syrii, Iraku, Ukrainy, Libii itd”
  ============

  sorry, ale powyższe wydaja się mało prawdopodobne.
  nawet bandziory z isis nie są debilami.

 3. Budziwoj said

  Tylko upadek gospodarczy żandarma interesów kosmopolito – żydowskiej kasty banksterskiej może wywołać znaczące zmiany.

  Innych możliwości nie widzę, gdyż jak świat światem większość owczarni to (——-), prowadzona na pasku przez cwanych wilków!

 4. „Jak donosi „Jerusalem Post” w polskim parlamencie powstać ma proizraelska grupa lobbystyczna, którą pokieruje poseł Jan Dziedziczak z PiS. Będzie ona częścią światowej sieci założonej w 2006 r. Fundacji Przyjaciół Izraela, zrzeszającej 32 podobne koła. Celem Fundacji i koła powstałego w Polsce będzie mobilizowanie poparcia dla Izraela we współpracy ze Światowym Kongresem Żydów, w oparciu zaś o „wspólne wartości judeo-chrześcijańskie” ”
  http://konserwatyzm.pl/artykul/13004/pis-eksponentem-interesow-izraela

  ————

  Izrael i Światowy Kongres Żydów domagają się od naszego narodu 65 miliardowego haraczu dokonując przy tym operacji szerzenia na globalną skalę antypolskich oszczerstw, a „prawdziwi patrioci” zostają ich grupą lobbingową w Polsce.

 5. Kojak said

  Grecki rzad ? Jaki grecki ! Premierem Grecji jest oblesne i wscielkie lewackie obrzydliwe zydzisko ! Wyastarczy choc pobieznie zapoznac sie z zyciorysem i wypowiedziami tego śmiecia ! On bedzie z Grekow wyciskal krew, pot i łzy ! Grecy zostali zrobieni w trabę ! Jak to zwykle bywa u zydowstwa za wszelka cene staraja sie stawac na czele niezwadowolonych i tak stalo sie tym razem gdyz zydowstwo podsunelo im swojego smiecia ktory bedzie wykonywal wszelki t transfer pieniedzy !!!

 6. „Rewolucji nie będzie. Chazarscy kryminaliści mają za sobą tyle tysięcy lat doświadczeń w oszustwach, kradzieżach, rozbojach i mordach, że i tym razem dadzą radę. Mają po swojej stronie Lucyfera. A my nie chcemy mieć po naszej stronie Boga…
  Chce się ktoś założyć?
  Admin”

  —-

  Cesarz Tytus Flawiusz, książę Światosław I i irańscy ajatollahowie dali radę, czyli to jest możliwe.

 7. @Kojak
  Prześladowania Złotego Świtu w Grecji nie ustały.

  Lewackie szumowiny z Syrizy zdążyły rozpocząć już wojnę z grecką Cerkwią prawosławną o (zakazaną tam dotychczas) kremację zwłok.

  Ambasada Grecji rządzonej przez Syrizę objęła swym patronatem mającą się wkrótce odbyć w W-wie „paradę równości”.

  Niech ci ze Zmiany przestaną się podniecać Syrizą, bo się tylko kompromitują i odstręczają od siebie ludzi. To samo się zresztą tyczy Podemosu w Hiszpanii.
  Wiązanie nadziei na pokonanie unych z partiami palikociarskimi graniczy z wariactwem.

 8. Lily said

  Re 1; Sandomierz
  Ktos zapomnial, o jeszcze jednej instytucji,rozwalajace ducha narodu.

 9. JO said

  Jezeli ktos uzywa slowa „rewolucja” dla okreslenia drogi wyjscia z kryzysu, to oznacza, ze ta osoba nie wie o czym mowi oraz zapala to lampke czerwona w kierunku tak mowiacego, gdyz z duzym prawdopodobienstwem, jest nim zydo-mason.

  Katolik robi tylko dzialania Kontrewolucyjne – Kontrewolucje a nie rewolucje…a to wieeeeelka roznica.

  Panie JO, w zasadzie to, czego dokonał Jezus, można by określić jako rewolucję.
  Nie każda „rewolucja” oznacza krew, pożogę i gilotyny.
  Admin

 10. Amsterdamer said

  chazarska mafija przydusila nawet Orbana

  http://parezja.pl/orban-rezygnuje-wprowadzenia-kary-smierci/

 11. Listwa said

  Kredyt można z powietrza wykreować i tak samo można go usunąć. Banki prywatne mogą upaść i to nie problem.
  Nieszczęściem dla Europy jest utrata możliwości gospodarczych, dostępu do surowców i utrata przewagi technologicznej. Żadna kreacja pieniądza, księgowość, marketingowe mowy nie zmienią braku towarów i możliwości produkcyjnych i rozwojowych. A to jest prawdziwe złoto i oparcie dla waluty.

  Roman Dmowski w latach 30 XX pisał o tych problemach. Wtedy to się zaczęło. Oskarżał germanów i brytoli.

 12. marta15 said

  rewolucja czy nie, pozoga na caly swiat wkrotce wybuchnie.
  Zyjemy w Czasach Ostatecznych, czasie i Apokalipsy,
  obojetnie czy nam sie to podoba czy nie, czy to akceptujemy czy nie.
  nikt sie nas o zdanie w tej sprawie nie bedzie pytal.

 13. ojojoj said

  „…więc właśnie taka Grecja będzie wystarczającym powodem by wprowadzić cały system w efekt domina”

  Zalozmy ze tak sie stanie i jak to domino ruszy to ktora plytka w tym dominie bedzie Polska? Ja obstawiam, ze ostatnia. Dlaczego? bo my Polacy musimy pokazac swoja odwage. Jak statek tonie i wszyscy inni sa juz w lodziach ratunkowych ze swoim dobrobytkiem, to my musimy zostac i sie wykazac i naprawic burte albo silnik i nie wazne ze statek juz dawno uderzyl w dno.

 14. revers said

  szybasza bedzie rewolucja gendrow, bo Alexono, Nikiono, Kimono nic nie zrobi, bedzie dbal o swoje kakalko i lewatywke.

  http://www.pch24.pl/genderowy-walec-nadjezdza–projekt-o-tzw–uzgodnieniu-plci-ponownie-w-sejmie,36161,i.html

 15. Zenek said

  Ten artykul jest dosc niepokojacy bo potwierdza bezradnosc i bezbronnosc swiata wobec potegi zlosliwych gigantow.
  W Indonezji rzeczywiscie sie dzieja rozne dziwne rzeczy. Najpierw im Kissinger przy pomocy anglosasow ukradl East Timor bo straszliwie krwawej rewolucji. naturalnie wine ponosi Indonezja w oczach calego swiata choc mieszkancy East Timoru wyja zeby wrocic do Indonezji i zaczac zyc spokojnie.
  Powodem rewolucji na Timorze byla oczywiscie ropa, ktora teraz kradna Anglosasy a mieszkancy wyspy gloduja.
  Co i raz Soros wznieca awantury organizujac rozne konflikty na tle i pod tytulem. Rozpuszczali po internecie mrozac krew w zylach historie o mordowaniu chrzescijan.
  Dwa lata temu sam pan Soros nawiedzil Indonezje namawiajac na zalegalizowanie marychy.
  Kiedy Indonezja zakupila samoloty suchoj z Rosji to probny lot pierwszego samolotu zakonczyl sie tragicznie bo o Amerykanie ustrzelili.
  W Kuala Lumpur grasuje od kilku lat Mossad, nic dziwnego ze gina samoloty, ktore dziwnym trafem naleza do Rotszyldow.
  W Singapurze zydzi sobie uwili gniazdko.
  Amerykanie przygotowuja bazy do wojny i z Chinami i z Rosja,; zdaje sie, ze trwaja w Pentagonie nerwowe dyskusje kogo zlikwidowac najpierw: Chiny czy Rosje. Mysle ze juz wiedza ale naody cale maja pozostawac jeszcze chwile w niepewnosci. Widac, ze juz nie dzialaja zadne szerokosci geograficzne dla celow pokojowych.

  Z artykulu wynika ze bywaja „drobne ‚ nieporozumienia miedzy dinozaurami: o ile to prawda, ze wypadek Kerryego na rowerze nie byl przypadkiem.
  Nie tak dawno zginal w katastrofie samolotowej syn Rockefellera; Kerry zlamal noge a syn Bidena , wiceprezydenta zostal usmiercony przy pomocy chemoterapii.
  Tony Blair reczywiscie cos ostatnio cienko przedzie a Clintonowie graja w berka kucanego.
  Te sankcje na Rosje tez nie sa przypadkowe. Ameryka przejmuje kontrole nnad Europa i paralizuje europejska ekonomie. Probuja zagarnac Bulgarie i Rumunie a Francji zabronili dostarczyc rosyjskie Mistrale.
  Gdzies w cebrzyku woda wrze.

  Transport Johna Kerry do USA.
  http://www.zerohedge.com/news/2015-06-01/it-cost-us-taxpayers-least-250000-repatriate-bicycle-challenged-john-kerry

  Syn Bidena wiceprezydenta USA – zabity chemoterapia:
  http://www.naturalnews.com/049912_Beau_Biden_brain_cancer_glyphosate.html

  Singaur – raj zydowski:
  http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4648595,00.html

 16. akej said

  @ Zdenek (15)
  Z Timorem Wschodnim to niech Pan da sobie spokoj! To jest byla kolonia portugalska, ktorej mieszkancy sa katolikami. Chyba kazdemu myslacemu poprawnie czlowiekowi wiadomo jaki jest stosunek muzulmanskich wladcow Indonezji do chrzescijanstwa. Poza tym, w Indonezji jest wiele innych prowincji, ktorych mieszkancy musza znosic ucisk mahmurowej wladzy tego kraju. Dla przykladu podam tylko Polnocny Celebes, ktory dzis ma nazwe Sulawesi.

 17. Guła said

  Bardzo wiarygodnie brzmi fakt posiadania przez Iran broni jądrowej. Obchodzą to cesarstwo jak zwierze, które może śmiertelnie ugryźć.
  No i zmiana lokalizacji terytorium przez kabalistów, z Ameryki na Eurazję. Temat nie jest nowy.

 18. Realny said

  Witam gospodarza Pana Maruchę i wszystkich uczestników dyskusji. W dzisiejszej ankiecie mój głos znalazł się w gronie większościowym a w ostatniej odhaczyłem przy punkcie, że informacje przekazywane tutaj oddają stan otaczającej nas rzeczywistości – tyle o mnie i tyle w temacie; kryptokadzenie Gajowemu.
  Wstęp o posmaku dygresji: nasze czasy (mówię o rozgrywce My –Oni) to precedens, po pierwsze z powodu rozwoju wszelkiej technologii po drugie know-how w temacie jak zarządzać Nami, jakim dysponują Oni, jest na bardzo wysokim poziomie (i stale jest udoskonalane) – setki lat doświadczeń in vitro i in vivo.
  Problemem i dla Nich i dla Nas są liczby – liczba ludności. To z powodu liczb Ich działalność jest zakamuflowana (oczywiście jakość konspiracji jest krojona na poziom oszukiwanego) i także z powodu liczb nic już, My ludzie, nie wskóramy. Świadomych Naszego położenia jest garstka jeszcze mniejsza garstka ma siłę mówić o tym rezygnując z komfortu wmawiania sobie że „jakoś to się ułoży, przecież trzeba żyć dalej”.

  Wg mnie rewolucja nie ma szans, nie ma kim zasilić Naszej strony frontu. Nie pozyskamy liczb bo nasza gorzka nowina zawsze przegra z mirażami roztaczanymi przez kojąco wsączające się w umysły kłamstwa. Oni dysponują przepotężnym systemem rozprzestrzeniania dezinformacji a jeśliby jednak coś miało się wzniecić to są przygotowani by nas czymś zająć, jedna z opcji: miliony Islamistów w Europie. Najważniejsze – ich główny koordynator działań i zwierzchnik jest ojcem kłamstwa.
  Artykuł może wieszczy, może dezinformuje na pewno może być pomocny kiedy rozpatruje się go w kategoriach doraźności. Jakoś trzeba się ustawić w najbliższych miesiącach i latach – szykować się do żniw czy/i gromadzić ekwipunek do survivalu.
  Przełomu na Naszą korzyść nie będzie, chyba już nie tym razem. Zresztą każdy ostatni, jak się okazuje, był chwilowym oddechem po starannie zaplanowanych hekatombach, przybliżających nas do rozwiązań ostatecznych. Otacza nas zbyt wiele czuwających w gotowości elementów ucisku totalnego, od strony technicznej chyba już jest dopinalny na ostatni guzik. Teraz czekamy na kryzys/chaos.

  Jedyna rewolucja jaka może coś odmienić to Armagedon, tylko Jezus Chrystus może zniszczyć Zło. Armagedon został zapowiedziany właśnie dlatego że Stwórca wie, iż my w tej rozgrywce sami nie damy rady.

 19. Marucha said

  Re 18:
  Nie można się z Panem nie zgodzić.
  Najprawdopodobniej przegraliśmy Wielką Wojnę Dobra ze Złem, jaka toczy się od czasów Kaina.
  Wojnę dobra ze złem, szlachetności z podłością, prawdy z kłamstwem, piękna z brzydotą… Rzymu z Jerozolimą…

 20. AniaK said

  Re18,19:
  Norman V.Peale – „Moc pozytywnego myślenia”

 21. AniaK said

  W książce tej znajdziecie porady i podpowiedzi:

  – Jak przestać się zamartwiać.
  – Co robić żeby ludzie Was szanowali i lubili.
  – Jak uwierzyć w siebie i we wszystko co robisz.
  – Jak dopuszczać do siebie wyłacznie dobre myśli

  itd. itp….. 🙂

 22. AniaK said

  „Jeśli będziecie mieć wiarę…nic niemożliwego nie będzie dla was.” (Ewangelia wg św.Mateusza17,20)

 23. Yah said

  Ad 21

  Złu właśnie chodzi o to co w tej książce jest opisane …. by zła nie zauważać.

 24. janetatanka said

  ad 15
  Panie Zenku czyta Pan te swoje serwisy rozgrzewajace po lebkach. Syn Rockefellera nie zginal w katastrofie samolotowej niedawno tylko juz prawie 50 lat temu. Samolot mial awarie na „prawie” bezludnej wyspie, a wedlug sledzctwa mlodego Rockefellera zjedli ludozercy tam jednak mieszkajacy!

 25. Rokitnik said

  NIE bójcie się !!! To wszystko o czym piszcie powyżej to MATRIX – NIE rzeczywistość ! Boicie się FIZYCZEGO uniecestwienia bo jesteście p u ś c i jak wiadro brzęczące, jak cymbły brzmiące. Boicie się ŚMIERCI, niewoli, knuta i kajdan…macie do tego prawo. Ale jako ludzie BOGA zapomnieliście, ze to ON jest sprawcą w s z t k i e g o ? Bandyci z USreala spuścili na Hiroszymę i Nagasaki bomby atomowe i zginełe estki tysiące istnień ( pewnie nie zdąrzyli nawet pomyślec o tym,ze giną?) ani westchnąc do Stwórcy? A przecież w OBU miastach NIE KNIĘTE ZOSTAŁY dwa domy. W OBU MODLONO SIĘ NIEUSTANNIE NA RÓŻAŃCU.. Oba domy stały w epicentrum wyburzu . NIKT nie dostał choroby popromiennej, oba budynki ocalały lącznie z szybami…!!?!!
  Jakaż jest w Was mała WIARA skoro drżycie przed potęgą ziemską w „KrokuFelera „, czy innego Sorgosa / łotra i krwiopijcy/? Macie byc W O L N I, bo tak chce nasz Bóg..macie być SILNI bo nie ma nic większego jak spokój wewnętrzny oparty na przedświadczeniu iż śmierć jest tylko przepustka do wiecznośći !! Zapytajcie Pana JO ( szanowanego ) czy się BOI? Tylko Boskich wyroków i utraty wiary /zapewne/ ale ON jest w o l n y m C z ł o w i e k i e m , a nie kłębkiem zastraszanego i spoconego trwogą jestestwa ?

  Zastanawialiście się czasem dlaczego MY jako Zołnierze ( Wojsko, Rycerstwo ) laliśmy kilka, a nawet kilkanaście razy LICZEBNIELSZYCH wrogów? Ano…dlatego, że nigdy nie byliśmy najeźdcami i za nami stala Boska RACJA. Każdy z wojowników wiedział, że jest OBROŃCA a więc śmierći się też NIE musiał obawiać.
  Co więc takiego sie stało z ” naszym wojskiem „, skoro noszący szlify Oficerskie stali sie ” pierdzisołkami ” ? Straciliśmy wiarę i GODNOŚC OBROŃCY OJCZYZNY..Stąd widząc degengroladę POLSKI, ,żaden najskromniejszy porucznik NIE poderwał batalionu pod BROŃ. Boją się…j****a ich mać ?! CZEGO?

  Ps. nie marsze 11 listopada i ” alki z prowokacjami Policji ” ale RÓZAŃCE w reku każdego PRAWEGO Rodaka dadzą nam zwycięstwo…!

 26. Jack Ravenno said

  @18 REALNY – no cóż i ja w podobny sposób piszę od dłuższego czasu. My – jako całość ludzkości – już nie mamy szansy na zmianę. Mamy jedynie szansę na ocalenie uciekając się do Pana Jezusa. Trudno mi wyobrazić sytuację, w której miliony ludzi stoją z gołymi rękoma, z kamieniami czy sztachetami przeciwko karabinom i bombom…Ma Pan rację – już tylko Armageddon. Z drugiej strony cieszę się, że żyję akurat w takim czasie – to co widzę wkoło tylko mnie utwierdza w wierze. Mam nadzieję, że innych ludzi także.

 27. Jack Ravenno said

  @Admin – może i nie chcemy aby Bóg był z nami – ja osobiście jestem po Jego stronie.

 28. ... said

  Ja oligarchom rosyjskim wcale się nie dziwię – gdyby ktoś chciał przejąć moje interesy i zrobić ze mnie władcę marionetkową też pewnie bym się burzyła.Szkoda tylko,że my takie głupki.

 29. Zenek said

  16
  Akej
  Sorry ale powtarza pan oficjalna propagande, ktora pomogla zniszczyc Wschodni Timor. W tej chwili jest to okropnie wynedznialy kawal ziemi.
  Cala masa wysp obecnej Indonezji nalezala kiedys juz to do Holendrow, Prtugalczykow, Hiszpanow itd.
  Kiedy tworzono panstwo Indonezje, to w ONZ wykombinowali tak, zeby jak najwiecej tych wysp weszlo w sklad Indonezji bo chodzilo o to, zeby wywalic stamtad Europejczykow.. Wiec granice Indonezji zostaly zatwierdzone przez panstwa czlonkowskie ONZ.
  Do awantury doszlo z tego samego powodu co na Mindanao na Filipinach: znaleziono rope.
  Gdyby nie ta ropa to East Timor dalej bylby w Indonezji.
  Rewolucje na Wschodnim Timorze wpierala czynnie i finansowo Australia. Obiecywala wolnosc, rownosc demokracje i pozbycie sie ‚ jarzma indonezyjskiego’.

  Pan Akej nie ma pojecia co sie dzialo : bandy napadaly na szpitale, szkoly, podpalali domy i mordowali cywilow (taka powtorka z Ukrainy)
  Ogladalem zdjecia lekarzy tak naszpikowanych strzalami ze wygladali jak wielkie jezozwierze.
  Zapewniam pana, ze nie mialo to nic wspolnego z katolicka religia.
  Naturalnie, ze znalazlo sie paru potomkow portugalskich ktorym obiecywano stolki kacyka. Taka jak w kazdej rewolucji.
  Prawda jest, ze kiedys East Timor nalezal do Portugalczykow. I prawda jest, ze Portugalczycy sa katolikami.
  I prawda jest, ze East Timor zostal przyznany Indonezji.
  Ale i prawda jest ze zdecydowana czesc wyspy przed ta awantura byla pusta i niezamieszkala.

  Indonezja miala taki program rozwoju regionalnego, na ktory przeznaczyla ogromne fundusze. Na East Timorze mialo powstac duze nowoczesne osiedle, centra handlowe itp.
  Tymczasem los wyspy zostal przesadzony. Naturalnie po krwawej rzezi mieszkancow wyspy ustawiono kijowy rzad z Horta i jeszcze mu podrzucili taka nieuczesana Australijke za zone.
  Finis finem Australia w uznaniu zaslug za wyzwolenie East Timoru pobiera 80% ropy a wyspiarze dostaja 20% ktore i tak lapia jakies zagraniczne biznesmeny.
  Na wyspie jest nedza. W Dili (stolicy) nie ma nawet kanalizacji. Podobno kiedys byla.
  Ja tam bylem, widzialem. I radze ciekawskim zamiast na Bali pofatygowac sie na East Timor i zobaczyc jak wyglada to miejsce zwlaszcza po tym jak wycofano stamtad wojska ONZ.
  Mieszkancy wyspy chcieliby wrocic do Indonezji. Wielu z nich wrocilo. Wyspa jest praktycznie opustoszala.
  Aktualnie East Timor podal Australie do Miedzynarodowego Trybunalu. Sprawa jest o tyle skomplikowana, ze Australia zabrala paszporty adwokatom, ktorzy mieli leciec do Europy reprezentowac Wschodni Timor.
  Demokracja ma swoje prawa. Tyle ze nie dla wszystkich.

  Podobne awantury urzadzano w Aceh, gdzie tez znaleziono poklady ropy i od razu znalezli sie muzulmanie przeciwko chrzescijanom. Rozmawialem z chrzescijanami ktorzy uciekli z Aceh. Mowili i ze od 200 lat zyli z muzulmanami obok siebie w zgodzie i nikt nikomu nie przeszkadzal. I nagle taka zadyma, ze sie nawzajem morduja!
  Wzor taki jak wszedzie: w Afryce i na Bliskim Wschodzie.
  W Indiach dalej sa miejsca po Portugalczykach (Goa) i nikomu, prawie nikomu nie przeszkadzaja tam katolicy.
  Pare lat temu Indie zabronily Izraelitom przebywac w Goa bo sie brzydko zachowywali. Byli to przewaznie mlodzi zolnierze, ktorzy po awanturach w Gazie potrzebowali odpoczac. Zachowywali sie strasznie.
  Goa jest ciekawym turystycznym miejscem.
  Tymczasem na Sri lance buddysci morduja chrzescijanskich (glownie katolickich) potomkow Portuglczykow ale to juz nikomu nie przeszkadza bo tam nie chodzi o rope tylko o rzady syngaleskie, ktore kupuja bron z Izraela.

  Panie Akej
  Nie wiem ile razy pan byl w Indonezji.
  Proponuje sprobowac. Raz.

 30. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/onz-nalezy-rozwazyc-zrzut-wody-z-fukushimy-do-pacyfiku-2015-06.

  KIEDYS PRZED DRUGIM SOBOREM KATOLICKIM …UNOSIL SIE NA NAMI (GLOBEM ZIEMSKIM ) PRAWDZIWY DUCH BOZY !!! TERAZ…UNOSZA SIE TRUJACE OPARY DUCHA ZYDOWSKIEGO .KTORE MAJA ZA ZADANIE GENETYCZNIE G.M.O WYTRUC 80 PROCENT MEDIALNIE PORAZONEGO I OGLUPIONEGO GOJA ! AMEEEEEEN:)

Sorry, the comment form is closed at this time.