Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Siemoniak – gówno nasrane Polakom na stół

Posted by Marucha w dniu 2015-06-05 (Piątek)

Nic, tylko jebnąć w tę banderowską mordę…

Nie mam zamiaru dokładnie omawiać postaci tej ukraińskiej kreatury udającej Polaka, gdyż informacji o niej jest pełno w Internecie.

Dla tzw. „niezorientowanych”, którzy po piętnaście razy pytają się, jakie mamy dowody np. na to, że Michnik jest Żydem – przypomnienie: Siemoniak jest członkiem probanderowskiego Związku Ukraińców w Polsce.

Nie było w historii Polski tak potwornych mordów o znamionach ludobójstwa, jakich dokonywali degeneraci z OUN-UPA. Nie było ich chyba nawet w historii świata. O zwyrodnieniu oprawców niech zaświadczy zestawienie ich sposobów torturowania i zabijania ludzi:
http://dziennik.artystyczny-margines.pl/zestawienie-362-metod-tortur-stosowanych-przez-upa-na-polakach/

I cóż? „Polski” minister obrony narodowej okazuje się być co najmniej sympatykiem bandytów z UPA… a sądząc po jego czynach jest raczej aktywnie wspierającym banderowców skurwysynem.

Powtórzmy jeszcze raz: WRÓG POLSKI JEST WICEPREMIEREM I MINISTREM OBRONY NARODOWEJ W POLSCE. A jak się dowiadujemy, szkoli kolejnych ukraińskich bandytów, wrogów Polski, za pieniądze polskiego podatnika!

Ci, którzy tego bydlaka wstawili na zajmowane przezeń stanowiska, brutalnie i cynicznie zakpili z Polaków. Pokazali bez owijania w bawełnę, że mogą zrobić z nam, co chcą, gdyż uważają nas za kupę gówna, za którą nikt się nie ujmie (oprócz Rosjan, co widać w ich mediach, ale polactfo o tym nawet nie wie). Mogą nam nasrać do talerza z zupą, mogą pozwalać na faszystowskie demonstracje Ukraińców na terenie Polski – mogą też osadzić banderowca na jednym z najwyższych państwowych stanowisk. I co im zrobimy?

Czy można Polaków jeszcze bardzie upokorzyć?

Tymczasem polactfo drze pyski na Rosję, choć nie wie, co im złego zrobiła.

Gajowy Marucha

Komentarze 52 do “Siemoniak – gówno nasrane Polakom na stół”

 1. Zerohero said

  Siemoniak ma straszny zgryz. Tak wyglądali mieszkańcy wiosek zamieszkanych przez kazirodczych degeneratów – znani z amerykańskich horrorów. Ci degeneraci napadali przeważnie na nieświadomych podróżnych. Poza kazirodztwem katalizatorem degeneracji bywało np. napromieniowanie. W przypadku kundla stepowego prawdopodobnie chodzi o morze wódki wypijanej przez tamtejsze ciężarne, a także wódki podawanej niemowlętom by nie płakały. Wódka w tych ilościach i podawana w młodym wieku ma właściwości mutagenne. Zauważmy, że pan Siemoniak nie nadrabia braków urody choćby przeciętną inteligencją. Tutaj na przykład prowadzi nierówny bój z lampką i mikrofonem:

 2. Zerohero said

  PS. kazirodczy degeneraci z horrorów mieli oczywiście niskie IQ.

 3. Zerohero said

 4. Marucha said

  Re 1:
  Tak, to było piękne.
  Siemoniak świecący sobie lampką prosto w oczy i gadający do niej, bo myślał że to mikrofon.

  Tępa, banderowska morda.

 5. Zerohero said

  Wyżej były fotki z horrorów. A to niżej (można się pomylić) to Semen Semczenko. Krajan Siemoniaka:

  Straszny tchórz, poza tym znany z kochania inaczej.

  Morda degenerata. Jak wielu u nich.
  Admin

 6. Zerohero said

  Pawło Kowal. Garnitur ewidentnie kłóci się z klockowatym łbem osadzonym na korpusie bez pośrednictwa szyi (szyi brak):

 7. JO said

  5,6 -mieszance chazarskie…

 8. Listwa said

  @ 1 Zerohero

  Z tego widać , że i chirurgiem byłby dobrym i specjalistą od zaglądania do źródeł światła.

 9. Amadeus said

  „Tymczasem polactfo drze pyski na Rosję, choć nie wie, co im złego zrobiła.”

  Jak to nie wie? Bardzo dobrze wie i umie nawet odmieniać to słowo przez wszystkie przypadki. A to słowo brzmi Katyń.
  Wszytkie rozmowy na temat Rosji u plactfa skupiają sie na Katyniu.
  Nie obchodzi ich kto stał za katyniem, kto strzelał, kto zdecydował o tym kto zginie, oni i tak wiedzą swoje.
  Bo co można powiedzieć jeżeli maja takie poglądy, że co z tego, że to byli żydzi i przyszli izraelczycy w katyniu, ale za tą zbrodnie odpowiada Rosja bo to było na terenie Rosji i to Rosjanie są winni.
  I wszystkie twoje wysiłki na uświadamianie historyczne spływają do uznania ciebie za obłędnie wierzącego we wszystko co powie Putin i przypięcie łatki trola Putina czy agenta Putina.

  Wystarczy najgłośniej naszczekać na Rosje, aby polactfo mogło przypiąć sobie order najwiekszego patrioty, a raczej patridioty, ale oni tak nie zromumieją tej różnicy.

  I właśnie dlatego nienawidzę polactfa bardziej, niż jakiegokolwiek innego narodu. Ja tej nienawiści nie potrafię nawet opisać.
  Admin

 10. SAP said

  minister obrony

 11. SAP said

  fotel ministra

 12. Czołgista said

  Panowie, nie wklejajcie takich obrazków…

 13. Amadeus said

  I właśnie dlatego nienawidzę polactfa bardziej, niż jakiegokolwiek innego narodu. Ja tej nienawiści nie potrafię nawet opisać.
  Admin

  Daleko jestem od nienawiści. Ale denerwuje mnie takie podejście polaków, takie hipokrytyczne.
  50 lat dyrektyw z Moskwy, 50 lat języka rosyjskiego itp. To wszystko się złożyło, na to że wygodniej polactwu obwinić za wszysko Rosje.
  Polakom (plactwu) nie zależy na poznaniu prawdy, na dążeniu do zobaczenia źródła. Idą powierzchownie, niezagłębają się bo tak wygodniej i prościej. To nie jest walka z człowiekiem tylko z uprzedzeniami i mentalnością
  Bardziej denerwuje mnie takie hipokrytyczne mesjańsko-narodowe podejście do historii czy wydarzeń w dzisiejszym świecie. Objawiające się między innymi w takim podejściu:
  – My wiemy lepiej,
  – My znamy ta prawdziwą historiie, a wszycy ucza się jej zakłamanej wersji,
  – My bedziemy walczyć za wolność innych narodów i ich wyzwalać do jedynej naszej słusznej wizji,
  – Bóg nas Kocha, Bóg nas wybrał jesteśmy naroden tym wybanym przez Boga i będziemy innych nawracać,
  – tylko My już jesteśmy tylko prawdziwymi katolikami i ostatnim ich bastionem,
  – itp itd.
  (to takie zydowskie)
  Dawno Bóg nas pokarał rozbiorami, wojną I,II światową, 50 lat komuny i obecnej niewoli. I jakoś Bogu nie spieszno, aby nam przywrócić wolność. Bo co robimy jak jesteśmy wolni? Wypinamy tylnią część ciała na Boga dalej udając, że jestesmy jego wiernymi sługami. To my jako pierwszy naród na świecie wprowadził wolność religijną i szeroko pojęty ekumienizm jeszcze 200 lat przed soborem watykańskim II. Ale odgrywamy dalej niewiadomo jakich katolików.

 14. JO said

  ad.13. Pan sie zaplatal. Polactwo to NIE sa juz POLACY a kosmopolici, liberalowie, to TLUM.
  Zdanie o nienawisci polactwa jest wlasciwe, jezeli na to spojrzymy ze strony Grzechu, ktorych w nim nienawidzimy. Polactwo nalezy scigac bardziej niz zydostwo.

  Jest sie albo z albo przeciw – tak nauczal Pan Jezus Chrystus. Te Polactwo, ktore jest ni zimne ni cieple, jest gorsze od zarazy.

  Tradycja naucza, ze to jest najgorszy grzech byc polactwem…, byc „nikim”, byc g..wnem…nawozem, jak to zydzi okreslaja. Sam Pan Bog naucza, ze z takimi nie da sie juz NIC zrobic…

 15. ojojoj said

  „I właśnie dlatego nienawidzę polactfa bardziej, niż jakiegokolwiek innego narodu. Ja tej nienawiści nie potrafię nawet opisać.”

  To nie jest nienawisc, to jest wkurfienie, bo zawsze wkurfia jak swoj robi z siebie debila przed obcym. Przynajmniej ja tak mam.

 16. JO said

  Kazdy berze za siebie, swoje postepowanie odpowiedzialnosc. Polsactwo, to najgorsza postac czlowieczenstwa, to juz w zasadzie nie ludzie, to zrace, konsumujace zwierzeta, ktorzy wlasna Dusze wyrzucili „za plot”…

 17. Amadeus said

  Ad JO

  Polactwo to NIE sa juz POLACY a kosmopolici, liberalowie, to TLUM. Zdanie o nienawisci polactwa jest wlasciwe, jezeli na to spojrzymy ze strony Grzechu, ktorych w nim nienawidzimy.

  ok.

 18. JO said

  ad.17. Dodam, ze to ludzie, ktorzy porzucaja zony, dzieci, mezow, ojcow…swoj narod. To chodzace zombie, ktore uwaza sie za boga, co wszystko wie najlepiej, co ” chce a nie ma potrzeb”, co zre, kopuluje I niby pracuje …przewaznie haruje bezmyslnie na zyda.

  To jest polactwo, obrzydlidztwo, ktore trzeba rozdeptac by isc dalej.

 19. Nieważny said

  „Tymczasem polactfo drze pyski na Rosję, choć nie wie, co im złego zrobiła.”
  ZSRR, okres PRL 1944-89 i oczywiście Katyń. PRL widzą w najgorszych barwach.
  Szkoda, że nie drą pyska o Wołyń (też pięcioliterowe z ‚ń’ na końcu)

  Polactfu myli się Żyd z Rosjaninem, Rosja z ZSRR, Putin z Iwanem Groźnym…
  Tępe bydło, nie znające języków, nie umiejące korzystać z mediów, nie rozumiejące tekstów drukowanych, nie czytające ksìążek…
  Admin

 20. marta15 said

  tu jest przyklad jak goowniane polacfo , bezmyslni idioci, usluzne pacholki systemu sie wykazuja przeciw parze staruszkow oskarzonych o KRADZIEZ drzewa wartosci 11 zl.
  polactfu Nie przeszkadza ,ze ci na gorze, ta tzw elita , rabuje na grube miliony czy miliardy dolarow.
  polactfo sie bedzie oburzacstrasznie na tych staruszkow co to drzewo z lasu niby mieli ukrasc
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/iii-rp-staruszkowie-scigani-za-11-zlotych-2015-06

 21. marrkerr said

  Ludzie szukają prostych rozwiązań, prostych wyjaśnień. No i je dostają. Od tv, radia, cwelebrytów, aktorów, sportowców. Prosto, szybko i wygodnie. Dostają i wierzą, że tak jest dobrze. To im wystarcza.

  Oni mnie czasem wkurzają (zwłaszcza jeśli mają tytuły, choć właściwie myślę, że ich motywacja to granty, stanowiska,kontrakty itp). Ale przede wszystkim wkurwiają mnie ci, którzy im tę papkę serwują i obrabiają na sto sposobów. To prawdziwe kurwy. Obrzydliwie fałszywe gnoje.

 22. marta15 said

  „..– Tak, to prawda, sprawa jest rzeczywiście błaha – przyznaje Zbigniew Kopczak, nadleśniczy Nadleśnictwa Bircza. –
  Jednak otrzymaliśmy DONOS o wycięciu tych drzewek i MUSIELISMY zareagować.
  W innym przypadku, KTOS mógłby nam zarzucić, że nie podjęliśmy odpowiednich działań – twierdzi….”

  to przyklad dzialan polactfa, DONOS , a potem usluzny idiota musi sie wykazac ,bo KTOS mzoe mu narobic kolo piora ,
  ze sie nie wykazal gorliwoscia skundlonwego niewolnika i nie zadzialal tak jak sie powinno.

 23. marta15 said

  „…Sprawa „kradzieży” drewna trafiła do sądu.
  Hopowie dostali wyrok. Grzywnę po 100 złotych dla każdego ze staruszków, zwrot kosztów „zagarniętego” drewna plus 47,04 złotych nawiązki dla Nadleśnictwa. Zwolniono ich z kosztów sądowych.

  Dostali kolejne wezwanie z Nadleśnictwa. Nie uregulowali go, podobnie jak również zasądzonej grzywny.
  Obie sprawy trafiły do komornika. Ten ZAJAL rencinę pana Henryka i EMERYTURE pani Zofii.

  – Tragedia. KOMORNIK zdarł z nas już po 400 złotych. I jeszcze nas ściga ON NASTEPNE prawie 400 złotych.
  Do tego wzięliśmy na raty opony do ciągnika. Po 200 złotych miesięcznie. Na życie niewiele nam zostaje.
  Gdybyśmy kogoś okradli, oszukali, pobili, zabili no to kara musiałaby nas dosięgnąć.
  Ale ZA TE gałęzie… – załamuje ręce pani Zofia….”
  po prostu krew czlowieka zalewa jak sie takie rzeczy czyta.

 24. kresowiak said

  25 lat wystarczyło aby pozbawić Polaków jaj

 25. Piotr said

  Nie pamiętam dokładnie nazwiska, ale jakaś polska wizjonerka w latach 40- tych powiedziała, że wszystkie tragedie narodu Polskiego to efekt zaniechania czy zaprzaństwa polskich władców. Przecież tak gloryfikowany Hołd Pruski dał początek protestanckiemu Prusactwu, największemubpo żydach wrogowi Polski, a wystarczyło w całości inkorporować te ziemie do Korony.
  Unia Brzeska ( jeśli się pomyliłem to proszę mnie poprawić ) dała początek późniejszej narodowej religii banderowskuej – grekokatolicyzmowi. A potem Ci ich księża świecili widły, kosy , noże, którymi mordowania Polaków na Wołyniu.
  Grzech zaniechania przynosi straszne skutki.

 26. Yah said

  ad 18

  Zapomniał Pan dodać Panie JO, że polactwo sądzi, że wszystko się da kupić za pieniądze, dosłownie wszystko …

 27. Nieważny said

  Ci wszyscy „eksperci” w tv zawsze dobrze doradzają. Posłuchają mądre głowy, przytakną i zadowoleni.

 28. Glos Prawdy said

  Dla mnie bylo i jest szokiem wrogosc, wprost nienawisc polskich rzadow za czasow Komorowskiego do Rosji, na tyle, ze odebralo pamiec o Wolyniu i innych zbrodniach ukrainskich zwyrodnialcow. Wola otworzyc swe ramiona psychicznie chorym i opetanym banderowcom, dla ktorych wogole pojecie „dobry polak” nie istnieje

 29. revers said

  Tak lepiej wszystkim, ulzylo, male kacapiatko trafione po umowach Minsk 2

 30. AP said

  Ej,ej propagandziści i prowakatorzy dajcie sobie na powstrzymanie tak ze zdjęciami ,jak trescia postow bardzo PROWOKACYJNYCH .
  Czy reszcie polskiej krwi jaka krazy w zylach POLAKOW potrzebne sa prowokacje i majdany,REWOLUCJE i WOJNY ?
  Jak można pisać cos takiego jak „polactfo” nie wiedzac nawet kogo ma się dzisiaj za sąsiada,ziecia,synowa ,dzieci,wnuki i prawnuki ?
  Jak długo można tlumaczyc ze PIECDZIESIAT DWA PROCENT POLAKOW TO JUZ MIESZANKA KRWI POLSKIEJ Z OBCA,zrodzona i zamieszkala w kraju nad Wisla zwanym jeszcze Polska ,kiedy to przez ten kraj przewalaly się wszystkie wojny ,powstania i burze historyczne podczas ,których rodzily się NAJDUCHY i MIESZANCE,a później swatano was z każdym przybleda ???

  DO POLSKI WCIAZ NAPLYWAJA OBCY ,teraz przyjdzie FALA KOLOROWYCH !!!
  Mam tlumaczyc po co ?

  Panie i Panowie dokonajcie w swych rodzinach szczegolowej lustracji RODZINNEJ – wystarczy do czwartego pokolenia i rozpoznajcie w nich OBCA KREW i GENY !
  I miejcie nadal oczy otwarte przy kojarzeniu malzenstw !!!

  POLSKA GINIE W OBCYCH GENACH a później z nich WYLANIANA JEST WSZELKA WLADZA od ustawodawczej po wykonawcza ,z nich sa premierzy i PRZEZYDENCI.
  O TYM MOWCIE i GLOSCIE !!
  OCZYSZCZAJCIE POLSKA KREW !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Adminie !
  Dopusc ten post ,może ta tresc przemowi ludziom do rozsądku .
  DZIEKUJE !

 31. Yah said

  Nie wszystkim tylko qu…wom ulżyło, bo qu…wie zawsze lekko i dlatego się puszcza. Ale polactfu wszystko jedno – ważne że ciepło, że grill, że piwko …. do czasu oczywiście bo polactfo i tak po dupie dostanie, bo mu się to należy. Ale polactwo jest na tyle durne, że i tak nie będzie wiedziało dlaczego.

 32. stach said

  i jeszcze jedno kto nam tę banderowską V tą kolumnę zainstalował na naszych ziemiach po wojnie i przyjął do pracy w NKWD .KGB,UB, SB ?? No Q …a kto i po co teraz te utyskiwania na banderowców??? Widziały gały co brały.

 33. Boydar said

  Mimo wszystko, mimo wszystko, mimo wszystko. Mimo wszystko zaczął bym od czarnych. Miałem piękną wiśnię szklankę. Uschła. Po wycięciu, okazało się, że cały system korzeniowi był wpieprzony przez mrówki. Jedno próchno, i gniazdo 60 cm średnicy. Nie miała szans, biedaczka. I co ona, qurwa mać, była winna. Jedyne co nas różni to podobno rozum i wolna wola. A jak kto durny ???
  Bóg nas karze za złą wolę, nie za głupotę. Bo jest uczciwy i sprawiedliwy nie do pojęcia. Jeśliśmy wszyscy winni, to ch.uj. Idziemy w pizdu do piekła po sprawiedliwości. Ale jeśli nam to wmawiają, to pomsta straszna będzie. I niech się nikt do tyłu nie ogląda.

 34. gajga said

  No nareszcie ktoś prawdę pokazał tak rządzą nami dzieci ubeków ukraińskich upowców Żydów i kolaborantów trzeciej rzeszy obudziliśmy się tylko czy nie za późno? biedny Polaku dałeś się wkręcić i to nie Ukraina jest biedna a Polska znów rozdarta i zdradzona Putin ma rację powinien rozjechać to dziadostwo na miazgę bo to gniazdo żmij tu gdzie mieszkam panosza się jak u siebie w Przemyślu kupują ziemie chałupy stawiają a na dachach ich domów flagi ukraińskie powiewają ich dzieci studiują na naszych uczelniach jeszcze im dopłacają a polaków z Ukrainy na wojnę wysyłają

 35. HDKK said

  „Polactfu myli się Żyd z Rosjaninem, Rosja z ZSRR, Putin z Iwanem Groźnym…
  Tępe bydło, nie znające języków, nie umiejące korzystać z mediów, nie rozumiejące tekstów drukowanych, nie czytające ksìążek…”

  Ale na takim tle łatwiej być kimś…

  Nie ma tego złego………………

  P.S. Tylko książek szkoda.

 36. ALI BABA said

  .ad 30 „I miejcie nadal oczy otwarte przy kojarzeniu malzenstw !!! ” BARDZO DOBRA UWAGA….

 37. ALI BABA said

  ..:Nic, tylko jebnąć w tę banderowską mordę…” A PEWNIE… ma coś w tym ryju..A doradza mu ponoć..J. Onyszkiewicz były z MONu ..potomek lub krewny jakiegoś upowskiego ścierwa..!!

 38. HDKK said

  Nie znosimy zinma, lubimy ciepło.
  Lubimy dobre piwo, najlepiej własnej warki.
  Mimo, że nie jesteśmy za bardzo mięsożerni, steczkiem albo karkóweczka z rusztu nie pogardzimy.

  Spełniamy zatem wszystkie trzy kryteria zaliczania sie w poczet polactfa.

  Ach, jest taki jeden niewielki jeden minus, czyli plus ujemny. Czytamy trochu książki, a czasami jeden z nas pisuje.

  Podobnie więc jak w tej starej historii o tym, jak to stary milioner chcial wstąpić do klubu milionerów… ale to na inny wątek.

  Niech Pan nie rozmydla – nawet w dowcipny sposób – sprawy degeneracji polskiego narodu. To mi skróci życie o dobrych parę lat, bo jestem taki głupi pojeb, który przejmuje się, ha ha ha, „narodem”, „polskością”, „honorem” i innymi pierdołami.
  A można by się dołączyć do Kowali, Onyszkiewiczów i innych ukro-srulów i żyć na pewnym poziomie.
  Admin

 39. HDKK said

  Jeśli mówimy o poziomie materialnym, to wolna droga.
  Nas to nie interesuje, przynajmniej takim kosztem.

  Degenraacji polskiego narodu staramy się zapobiegac, czy raczej jej przeciwdziałać jej postepowi, zgodnie ze skrótem naszego podpisu. Nie mamy czasu na zamartwianie sie tym problemem, ponieważ emocja nie pozwalają na trzeźwą analize i wyważone komentarze. A żyć, panie Gajowy, i to z jak najlepiej zachowanym potencjałem intelektualnym, musimy długo właśnie z tego powodu. My i Pan też. Tak sobie przedwczesnie odejść to by każdy chciał i rzucić to wszystko nu jewo k cziotru.

  Zatem na poważnie. Walory przyjemności zycia doczesnego niekoniecznie musza przysłaniac sprawy Wielkie. To po prostu żeśmy chcieli rzec.

 40. MatkaPolka said

  Film dokumentalny telewizji rosyjskiej – Kanał Rosja24
  – AUTENTYCZNE URYWKI FILMÓW ze zbrodni na Wołyniu
  Urywki filmów z powstawania OUN . zeznania świadków wydarzen
  Udział Niemców w tworzeniu OUN-UPA i w podsycaniu nienawiści
  Rowniez czasy współczesne

  WOŁYŃ 43. LUDOBÓJSTWO W IMIĘ „SŁAWA UKRAINIE” .

 41. Maverick said

  Polactfo jest pod kontrolą kabały, Polacy umiejący jeszcze samodzielnie myśleć zdają sobie sprawę ze jesteśmy pod żydowskim zarządem. Patrz kim jest Sikorski, Rostowski , Siemoniak, Boni i tysiące innych kundli kabały zarządzających tum orwellowskim folwarkiem zwanym Tuskolandią. Dlatego olewam Tuskolandię.

 42. MatkaPolka said

  Wołyń 1943 polskie dzieci, ofiary OUN UPA

  Rzeź Wołyńska Massacres of Poles in Volhynia – Volhynian slaughter

 43. MatkaPolka said

  Metody UPA do zmęczenia Polaków oraz ludobójstwo Polaków na kresach wschodnich

  Ludobójstwo na Polakach, dokonane przez OUN UPA część I METODY TORTUR

 44. Zadeklarowany UKRAINIC Tomasz Siemoniak MINISTREM MON ! said

  DLACZEGO ZADEKLAROWANY UKRAINIC Tomasz Siemoniak zamieszkały w III RP MUSI być MINISTREM polskiego Ministerstwa Obrony Narodowej ?????????

  CZY w III RP nie już kogos bardziej odpowiedniego ETNICZNEGO Polaka z POLSKĄ AFIRMACJĄ na stanowisko POLSKIEGO Ministra Obrony !?

  PROSZĘ o WYTŁUMACZENIE tej ZAGADKI !

  Tomasz Siemoniak (ur. 1967r) obecny minister Obrony Narodowej to przecież ZADEKLAROWANY UKRAINIEC z polskim obywatelstwem był i jest członkiem Związku Ukraińców w Polsce.

  Wcale jemu nikt nie zabrania być w zarządzie Związku Ukrainców w Polsce, ale to jego WYKLUCZA, aby był kim jak kim: ministrem MON w Polsce o ZGROZO !!!

  Niech sobie jedzie na tą gównianą wirtualna „ukrainę” i TAM sobie będzie ministrem UKRAINSKIEGO ministerstwa !

  Tomasz Siemoniak wspiera działania nacjonalisty ukraińskiego zamieszkałego w Polsce, Piotra Tymy, prezesa Związku Ukraińców – Spadkobiercy ukraińskich morderców z UPA i OUN.

  ZADEKLAROWANY UKRAINIEC Minister „polskiej obrony” Tomasz Siemoniak aktywnie uczestniczy w dzialności SKRAJNIE NACJONALISTYCZNEJ ukraińskiej organizacji Związku Ukrainców w Polsce.
  Zobaczcie na przykład tutaj:

 45. Lesio said

  Warto byłoby się pokusić o stworzenie listy wszystkich żydobanderowsckich kurew i skurwysynów pasożytujących na Polsce i używających języka polskiego. Te świnie szykują się na nas nie od dziś…

 46. Siemoniak WYŁUDZA polskie mająteki i PRZEKAZUJE ukraińcom ! said

  Jest to tematem TABBU w III RP i nie znanym, ukrywanym tematem, że od początku lat 2000-ch ukraincy zamieszkali w Polsce i Przemyślu prowadzą anty-polską działanośc SABOTAŻOWĄ w całej Polsce.

  Ukrainiec T. Siemoniak z polskim obywatelstwem WYKOŻYSTUJE funkcje ministra polskiego MON uczestniczy w WYŁUDZENIU prawie za DARMO polskich majątków w Polsce oraz PRZYMUSZA do przekazywania ich za DARMO dla nacjonalistycznych organizacji ukrainskich w III RP.

  Ukrainiec T.Siemoniak też uczestniczył w batalii WYŁUDZENIA w Przemyślu Wojskowe Kasyno-Klub Garnizonowe w centrum Przemyśla, który to obiekt NIGDY NIE był własnością ukraińców ale w ramach tzw. „REKOMPENSATY” … zaproponowanej przez „władze już ukrańskie” Przemyśla w zamian za jakąś DREWNIANĄ ruderę, która stała na peryferiach Przemyśla o nazwie tzw. „ukraiński dom ludowy” w Przemyślu.

  T.Siemoniak stwierdził, że to przekazanie za DARMO nacjonalistycznej organizacji Związek Ukrainców w Polsce pięknego budynku Wojskowego Kasyna Oficerskiego w Przemyślu „będzie dobrem” dla polsko-ukraińskich relacji”.

  W kwietniu 2008 roku MSWiA podjęło w tej sprawie rozmowy z Ministerstwem Obrony Narodowej. We wrześniu 2009 roku Rada Miejska w Przemyślu podjęła uchwałę w sprawie zamiany nieruchomości, akt notarialny w tej sprawie podpisano 18 sierpnia 2010 roku. Następnie Związek Ukraińców w Polsce wystąpił do prezydenta miasta Przemyśla z wnioskiem o sprzedaż nieruchomości bez przetargu i z możliwością bonifikaty. Wojewoda podkarpacki zgodził się na udzielenie 99% bonifikaty.

  Bardzo oburzające jest to, że internetowa żydowska „wikipedia pl” też zafałszowała sprawę tego „ukraińskiego domu ludowego” w Przemyślu i fałszywie podaje JAKOBY to budynek Klubu Garnizonowego w Przemyślu był wybudowany przez ukraińców co jest wstrętnym KŁAMSTWEM !

  Tą „władzą Przemyśla” jest ZADEKLAROWANY ukrainiec Robert Choma w funkcji Prezydenta Przemyśla. Cały administracja, polskie urzędy państwowe oraz całej gminie są obsadzone przez UKRAIŃCÓW, którzy kaleczą język Polski – przez to nie dawno przypałętali się do Polski.

  TUTAJ należy ZADAC PYTANIE:

  KIEDY w końcu Dom Polski we Lwowie – POLSKA 100% WŁASNOŚĆ zostanie PRZEKAZANY przez ukrainców tam zamieszkałej POLSKIEJ społeczności łącznie z odpowiednimi zapisami NOTARIALNYMI, że on własnością polskiej społeczności?

  Chodzi np. o ten obiekt:

  http://narodowyszczecin.pl/index.php/archives/25939

  A KIEDY zostaną przekazane POLSKIE kościoły polskiej z budynkami sakralnymi, katolickimi szkolnymi dla POLSKIEJ społeczności zamieszkałej we Lwowie i innych miastach POLSKICH Kresów które BYŁY i są POLSKIE !!!

  Rządy Ukrainy po 1991 roku GWARANTOWAŁY na piśmie zwrot tam zamieszkałym Polakom chociaż niektórych polskich własności zwłaszcza sakralnych ale do DZISIAJ się z tych ZOOBOWIĄZAŃ NIE wywiązał !

  Od 15 lat ukraincy bardzo umocnili się przy władzy na Rzeszowszczyźnie, która w „DOCELU” ma zostać minimum „przyłaczona” do ukrainy. Ukraincy zamieszkali w III RP skrupulatnie z pełnym wyrachowaniem zmierzają, aby ziemia rzeszowska stała się takim „drugim KOSOWEM”.

  Wojewodą województwa Podkarpackiego od 2010 roku jest polską obywatelka ale UKRAIŃSKIEJ narodowości banderówka Małgorzata Chomycz-Śmigielska, która UKRAINIZUJE oraz ZWALCZA polskość na rzeszowszczyźnie do dzisiaj z pełnym wyrachowaniem i stanowczością. Ona była mianowana przez Tuska.

  Reprezentantem banderowców z okręgu Elbląskiego w Sejmie III RP jest ukrainiec z polskim obywatelstwem Miron Sycz synalek UPA-wca teraz w anty-polskim przestępczym gangu „platforma obywatelska”. Obecnie szef komisji mniejszości nardowych w Sejmie III RP … o ZGROZO!

  W mieście Sanoku STAROSTĄ okręgu sanockiego mianowali post-banderowca UKRAINIECA Sebastiana Niżnika.

  Obecnie, na całym Podkarpaciu nieomal wszystkie tam centralne urzędy polskiej administracji państwowej są OBSKOCZONE przez post-banderowców z polskim obywatelstwem ale NACJONALISTÓW UKRAIŃSKIEJ narodowości.

  Ci UKRAINCY nacjonaliści w tych POLSKICH urzędach usuwają POLAKÓW z urzędów polskiej państwowej administracji, a na ich miejsce zatrudniają UKARINCÓW, nawet tych, którzy całkiem niedawno zostali sprowadzeni z Ukrainy i osiedlili się na polskim podkarpaciu nie posiadając polskiego obywatelstwa !

  Banderowcy zamieszkali w Przemyślu zapewniają, że nie chodzi im tylko o sam powrót w sensie fizycznym, ale też, a może przede wszystkim, o odnowę duchową i wzrost świadomości narodowej Ukraińców, głównie młodego pokolenia oraz ANEKSJĘ ziemi całej ziemi Rzeszowskiej.

  Skrzyknięci ukraincy synalkowie banderowców zamieszkali w III RP zwłaszcza ci na Rzeszowszczyźnie spiskują przeciwko instytucji państwa Polskiego, czekają na jakąś zawiruchę polityczną i im się marzy ODERWANIE wszystkich polskich ziem na wschódzie, a nawet ziemi krakowskiej i przyłączenie tego terenu do tej gównianej wirtualnej „ukrainy”.
  Aby patrzeć jak tam zamieszkałych Polaków zaczną tam mordowc jak przed wykonaniem bardzo SŁUSZNEJ „Akcji Wisła”.

  Zobacz:

  https://www.msw.gov.pl/pl/aktualnosci/9036,Dom-Ludowy-wrocil-do-spolecznosci-ukrainskiej.print

  Jest zupełny BRAK RÓWNOWAGI w zakresie ODZYSKIWANIA majątków Polakom zmieszkałym w WYDMUSZCE tzw. „ukrainie”, zarekwirowanych przez ukrainców we Lwowie i całej tzw. „ukranie”.
  Naziole ukraińscy rządzący z Kijowa na czele z RASISTĄ Walcmanem vel Poroszenko i Jaceniukiem ZKAZALI przekazywania POLSKICH majątków polskiej społeczności zamieszkałej na tzw. „ukrainie”

  W piątek 10-IV-2015 znany RASISTA Walcmanem vel Poroszenko w swoim przemówieniu OBIECAŁ że zostanie uchwalona „ustawa” ZABRANIAJĄCA oraz KARAJĄCA za używanie OJCZYSTEGO języka np. rosyjskiego, polskiego, węgierskiego przez mniejszości narodowe zamieszkałe w WYDMUSZCE tzw. „ukrainie”.
  Ci co będą co nie będą używac języka ukraińskiego na codzień nawet w domu, będą aresztowani, internowani i wywożeni do w 10-u UKRAINSKICH obozów KONCENTRACYJNYCH już wybudowanych na tej „ukrainie”.

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/poroszenko-jedna-unitarna-ukraina-i-jeden-jezyk-video

  Ten RASIZM na „ukrainie” jest z pełną mocą wspierany w Polsce przez bardzo silne LOBBY nacjonalistów ukraińskich w Polsce, które opanowało kierownictwo we wszystkich szkołach policji w Polsce, kierownicze stanowiska w komendach policje w całej Polsce.

  Ukraincy z polskim obywatelstwem wspólnie z żydami też opanowali finkcje kierownicze w CAŁYM siłowym sektorze Spraw Wewnętrznych, który stał się POTĘŻNYM wsparciem Związku Ukraińców w Polsce(ZUwP) i innych banderowskich nacjonalistycznych ULTRA-AGRESYWNYCH ugrupowań działających w Polsce, które WYŁUDZAJĄ pod różnymi PRETEKSTAMI potężne pieniądze polskiego podatnika na UKRAINSKIE NACJONALISTYCZNE projekty w III RP umacniające UKRAINCÓW w ośrodkach centralnej władzy w Polsce.
  Temu procederowi bardzo sprzyja anty-polski przestępczy gang PO-PiS-PSL-SLD/PZPR na czele z banderowcem ukraińcem Komorowskim.

  Do tej akcji WYŁUDZANIA pieniędzy polskiego podatnika na NACJONALISTYCZNE projekty UKRAINSKIE o charakterze wspierania nazizmu ukraińskiego wspiera zadeklarowany UKRAINIC Tomasz Siemoniak, który brutalnie wykorzystuje swoje zajmowane stanowisko MINISTRA MON, który działa od dawna na SZKODĘ Państwa Polskiego, a ten głupi zamieszkały MOTŁOCH w Polsce tego nie zauważa lub na to wszystko „patrzy się przez palce” nie rozumiejąc, że to jest bardzo poważnym zagrożeniem ich egzystencji.

  T.Siemoniak ZAWSZE na straży interesów ukraińskich nacjonalistów zamieszkałych w Polsce:

  Oczywiście to też NIE jest przypadkiem, że centralna „władza warszawska” wydała tajne zarządzenia oraz przydzieliła miliardy złotych z kasy polskiego podatnika na pełne utrzymanie 23 tysięcy sprowadzonych do Polski nacjonalistów ukraińskich którzy studiują w Polsce, którzy mają całkowicie zagwarantowane stypendia finansowe oraz całkowite finansowanie ich zamieszkania i utrzymania w III RP.
  Ta kadry ukraińskie są szkolone, aby razem z żydami zamieszkałymi w Polsce utrzymać w dalszym ciągu władze w swoich szponach z wykluczeniem etnicznych Polaków.

  W ciągu ostatnich 10 lat zagraniczne służby specjalne grasujące w III RP pracują nad wygenerowaniem POTĘŻNEGO starcia i konfliktu AGRESYWNEJ hodowanej nacjonalistycznej ukrainskiej mniejszości zamieszkałej w Polsce z etnicznymi Polakami, po to aby Polskę krwawo SKONFLIKTOWAC i ROZERWAĆ na kawałki, tak aby przestała istnieć.

  Oczywiście w tych kwestiach jest zorientowany „Urban” w spódnicy czyli ta anty-polska oszustka Kopacz, a także ukraiński banderowiec Komorowski w randze „prezydenta tzw. III RP”.

  Niestety ale bandycka junta w Kijowie już szykuje obozy INTERNOWANIA dla Polaków zamieszkałych na Ukrainie w których to planują WIĘŻIĆ Polaków zamieszkałych na wirtualnej ukrainie lub nawet ich skrytobójczo WYMORDOWAĆ !

  „Kiev junta building concentration camps for residents”

 47. Zdziwiony said

  Tymczasem polactfo drze pyski na Rosję, choć nie wie, co im złego zrobiła.

  Jeśli chodzi o Rosję, ogłoszono w początkach sierpnia 1993 r. obszerne orzeczenie pracującej od marca 1992 rosyjskiej Komisji Ekspertów odnośnie do wymordowania przez NKWD wiosną 1940 r. ok. 22 tysięcy polskich jeńców i więźniów. W czasie swojej wizyty w Warszawie pod koniec sierpnia 1993 prezydent Borys Jelcyn, składając hołd ofiarom Katynia na cmentarzu Powązkowskim, pocałował w rękę prałata Zdzisława Peszkowskiego i wyszeptał słowo „przepraszam”; wieczorem pokazała to całej Polsce TVP.

  Prezydent Putin przeprosił Węgrów za 1956 rok.

  W przypadku ludobójstwa ukraińskiego sprawa już poważnie „zabagniona”, Polska staje się w sytuacji międzynarodowej podobnej jak Armenia, w sensie skonfrontowania z genocydem na własnym narodzie bez końca nieuznawanym przez kraj sprawców.

  Szczególnie zbrodnicze potraktowanie małżeństw mieszanych polsko-ukraińskich. Ludobójcy ukraińscy, operując oskarżeniem o „zepsucie krwi ukraińskiej” (!) mordowali takie rodziny. Takie barbarzyństwo nie miało miejsca u Niemców – w przypadku małżeństw niemiecko-żydowskich. Większość małżeństw mieszanych niemiecko-żydowskich, choć mocno szykanowanych, jednak przetrwała do końca wojny.

  O ile ludobójstwo niemieckie i sowieckie dokonywane było wyłącznie przez „wyspecjalizowane” zbrodnicze formacje mundurowe (po stronie niemieckiej w szczególności tzw. Einsatzgruppen der Sicherheitspolizei oraz SD – Sicherheitsdienst, a po stronie sowieckiej wojska NKWD), to inaczej było, jeśli chodzi o ludobójstwo ukraińskie. Obok dominującej banderowskiej UPA w ludobójstwie na Polakach akcjach uczestniczyły również dziesiątki tysięcy lokalnych ukraińskich chłopów, towarzyszyły im kobiety, wyrostki, a nawet dzieci ukraińskie, zajmujący się masowym rabunkiem mienia, podpaleniami i dobijaniem rannych Polaków.

  Ludobójstwo ukraińskie dokonane zostało przez Ukraińców – obywateli polskich, mieszkańców tamtych terenów w okresie II RP, którzy nie wykazali
  choćby minimalnej lojalności. Ale, gdy było to dla nich korzystne, Ukraińcy nadal
  skwapliwie na polskie obywatelstwo się powoływali albo wręcz, posługując się zrabowanymi dokumentami osobistymi zamordowanych Polaków, „repatriowali się” pod ich nazwiskami do Polski (warto ich znać) lub przemieszczali dalej na Zachód.

  @ Romank. Krzysztof Bulzacki – autor książki „Polacy i Ukraińcy – trudny rozwód” stwierdza:

  – powstanie Bohdana Chmielnickiego nie było powstaniem ukraińskim – Chmielnicki nie był i nie jest bohaterem Ukrainy. Oddał połowę Ukrainy carowi rosyjskiemu, a słaba Polska zatwierdziła to w rozejmie andruszowskim. Car Aleksander III w 1885 roku postawił Chmielnickiemu w Kijowie pomnik.

  – wojskowa operacja „Wisła”, której towarzyszyła akcja przesiedleńcza, była zbawienna, bowiem w czasie akcji przesiedleńczej nie zginął ani jeden człowiek, a operacja zakończyła zbrodnie ludobójstwa.

 48. Reblogged this on Pekok Antylichwiarz.

 49. Tekla said

  7 czerwca 1887 urodził sie Sidor Kowpak..genrał Armii Czerwonej z pochodzenia Ukrainiec.

  .http://pl.wikipedia.org/wiki/Sidor_Kowpak

  W grudniu 1943 roku Kowpak z powodu choroby został ewakuowany na tyły do Kijowa. W lutym 1944 roku na bazie jego oddziałów sformowano 1 Ukraińską Dywizję Partyzancką, której nadano jego imię. Ta dowodzona przez Piotra Werszyhorę jednostka przeprowadziła dwa kolejne wielkie rajdy na tereny dzisiejszej zachodniej Ukrainy, Białorusi oraz wschodniej Polski. Oddziały Kowpaka walczyły zarówno przeciwko Niemcom, jak i Ukraińskiej Powstańczej Armii…

 50. Yah said

  ad 36

  Przeprowadziłem taką analizę rozpadu małżeństw znajomych. W 90% były to małżeństwa mieszane, a przyczyna rozwodu była strona nazwijmy to obca. W niemieszanych małżeństwach przyczyna rozwodu było zbałamucenie jednej ze stron ( albo kobiety albo mężczyzny) przez obcego albo obcą. Przyglądajcie się ludziom – nie ma samych swoich.

 51. HDKK (Honorowa Dywizja Komanosów Kultury) said

  A może by tak ściepnąć się anonimowo na spłatę tych cholernych opon do tego cholernego ciągnika dla babci i dziadka, co podpierniczyli kupe chrustu? Ile nas, po ile to wyjdzie na twarz? Po dziesięc złotych może? Gdyby każdy, kto sie mieni członkiem tej społeczności co mówi i mysli po polsku, to byłoby po złotówce, albo i mniej…

  Kto wy? Żydy. Ile was? Raz.

 52. Nie dziwie sie ze Polska ginie skoro banderowcy sa obsadzani na stanowiska panstwowe jak rzad czy urzedy, a dla czego policja strzela tak ochoczo do ludzi w kraju? Odpowiedz jest jedna bo dowodza nia ukraincy to co wiem szkoly oficerskie policji sa zapelnione ukraincami! Ktòra bladz przyznaje te stanowiska, powinna byc natychmiast zapuszkowana, ale to i tak nie zmienia faktu lenistwa polskiego zawsze nieliczni protestuja, jak trzeba razem ze stocznowcami to gòrnicy zajeci fedrowaniem i na odwròt, jak rolnicy protestuja ze ziemia jest sprzedawana niemcom to reszta ma to gleboko i na przemian. Ta kraina bedzie zaorana obsadzona czosnkiem rekoma polskich gojòw pod lufami ukrainskich wachmanòw, pod nadzorem niemcòw, przy smiechu ruskich, tragikomedia. ?…..

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: