Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  NICK o Wolne tematy (64 – …
  walthemar-agent o Zmarł Adam Słodowy
  NICK o Wolne tematy (64 – …
  NICK o Zmarł Adam Słodowy
  NICK o Zmarł Adam Słodowy
  Troll Polonii o Ławrow: Kongres USA nie zatrzy…
  Sowa o Zmarł Adam Słodowy
  NICK o Polskość Pomorza i Kujaw
  NICK o Postęp nasz powszedni
  Zbyszko o Zmarł Adam Słodowy
  Sołtys o Zmarł Adam Słodowy
  Olo o Pancerny kontratakuje
  NICK o Stosunki Polska-Rosja – narodo…
  NICK o Ruska Ludowa Republika Łemków…
  Zbyszko o Zmarł Adam Słodowy
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 500 obserwujących.

Putin: Nie bójcie się Rosji, to NATO zbroi się i zbliża do naszych granic

Posted by Marucha w dniu 2015-06-07 (Niedziela)

Władimir Putin w wywiadzie dla jednego z włoskich dzienników Corriere della Sera zadeklarował, że nie trzeba bać się jego kraju. „Nie ruszamy się w żadną stronę, to infrastruktura NATO zbliża się do naszych granic” – oświadczył.

Na uwagę największego włoskiego dziennika, że kraje dawnego Układu Warszawskiego, w tym Polska i republiki bałtyckie czują się zagrożone przez Rosję, Putin odpowiedział słowami Bismarcka: „nie są ważne przemówienia, ale potencjał”.

Wydatki militarne USA są wyższe od tych ponoszonych przez wszystkie inne kraje świata razem wzięte, zaś wydatki NATO są 10 razy większe niż Rosji. – zaznacza prezydent Rosji

„Nasza polityka nie ma charakteru globalnego, ofensywnego czy agresywnego”- dodaje prezydent Rosji. I kwituje: „Nie ruszamy się w żadną stronę, to infrastruktura NATO zbliża się do naszych granic”.

Tylko ktoś chory na umyśle, albo kto śni, może wyobrażać sobie, że Rosja mogłaby pewnego dnia zaatakować NATO- ocenił Putin.

Następnie oznajmił: „Chcę wam powiedzieć; nie trzeba bać się Rosji. Świat się tak zmienił, że dzisiaj osoby rozsądne nie mogą sobie wyobrazić konfliktu zbrojnego na tak szeroką skalę. My mamy inne rzeczy do zrobienia, mogę was zapewnić”.

Źródło: bankier.pl
http://parezja.pl

Dla polskojęzycznego bydła słowa Putina nie mają najmniejszego znaczenia. Polski ciul woli wierzyć Kerry’emu, czy jakiemukolwiek Żydowi albo szabesgojowi z USRaela. Polskiego ciula nie przekonają mapy, liczby, tabele, wykresy, wydarzenia… NIC.
Polski ciul chce być papierem toaletowym dla Zachodu i nic go od tych zamiarów nie odwiedzie.
Polska pozbawiona tych ciuli liczyłaby zapewne około 9-10 milionów ludzi. I byłaby lepszym, mądrzejszym i silniejszym państwem.
Admin

Komentarzy 14 to “Putin: Nie bójcie się Rosji, to NATO zbroi się i zbliża do naszych granic”

 1. maasteer said

  To chyba nie ma sensu ratowanie tych „ciuli” spod zachodniego buta – niech będą rozdeptani, tak jak tego chcą, po co tracić zdrowie i nerwy?

  Putin im już nie pomoże.

 2. maasteer said

  „Polska pozbawiona tych ciuli liczyłaby zapewne około 9-10 milionów ludzi”

  Na podstawie własnych obserwacji i doświadczeń śmiem twierdzić, że Gajowy mocno przeszacował!

  Chciałem być uprzejmy dla tych, co wciąż wierzą w „polski naród” – admin

 3. maasteer said

  Może z tej garstki rozumnych, która pozostanie niewytrzebiona przez koczowników, da się kiedyś odtworzyć polski naród, jak ludzkość po wielkim potopie.

 4. JO said

  Przypominam,

  ze zbieramy pieniadze na Walczace Prawoslawie – Akcje Ikony dla Walczacego Prawoslawia:

  https://gajowka.wordpress.com/kwesta-wojenna-pomoc-tradycja-orthodox/

  Konto Bankowe, na ktore prosimy o wplate pieniedzy jest tu:

  https://gajowka.wordpress.com/konta-bankowe/

  Jedna Ikona kosztuje okolo 2.5 tysiaca zlotych. Pierwsza Ikona zostala oplacona.

  Choc termin pierwszej Ikony upublicznienia sie przedluza; ostatnio o kolejne 7 dni odlozono jej upublicznienie…, to ufam, ze w tym terminie w Gajowce pokazemy pierwsza Ikone, ktora wraz z 3 pozostalymi zawiezie Pan Gajowy.. do Rosji.

  Przypominam rowniez, ze wola Jego Eminencji Biskupa Ryszarda Williamsona jest, bysmy MY – Tradycyjni Polscy Katolicy i Prawoslawni Polscy Tradycjonalisci, przekazali te Ikony dla Narodu Rosyjskiego na rece Prezydenta Rosji W. Putina.

  Nie lekcewazmy tej woli!

  Potrzebujemy wplat Panstwa, wplat-darow pienieznych na oplacenie Ikon i zawiezienie ich do Rosji. Nie czekajcie Panstwo az ktos inny dokona wplaty. To nasz wysilek wspolny, ktory ma poruszyc Niebo i Ziemie.

  ad.3. Pana Maasteer – prosimy o interwencje w sprawie Ikon. Zespol piszacy je, potrzebuje Pana „duchowego wsparcia” i fizycznego…

 5. vortex said

  Mamy 300 lat od utraty przez Polskę niepodległości. Warto przypominać tę zapomnianą rocznicę. [ I też mamy 300 lat od czasu gdy Rosjanie uratowali nam dupę po raz pierwszy ]
  August II Mocny gdy został królem Polski pracował intensywnie w loży Okrągły Stół, która postawiła sobie za zadanie likwidację Rzeczypospolitej. Gdy został królem Polski, zbudował silne lobby płatnych sprzedawczyków ( durniów o inteligencji dżownic) i błyskawicznie rozbroił Polskę. Następnie wpakował nas w Wielką Wojnę Północną w której formalnie Rzeczypospolita do 1704 roku nie brała udziału, tyle że po jej terytorium przechodziły kolejne wrogie armie rabując, paląc, gwałcąc i mordując.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/III_wojna_p%C3%B3%C5%82nocna

  Rzeczypospolita legła w gruzach, więc August II Mocny uznał że ciasteczko jest już gotowe do schrupania – wprowadził na teren Rzeczypospolitej swoje wojska za zadaniem, że mają się z niej utrzymywać. Więc się utrzymywali nie żałując sobie.

  „Utrzymanie wojsk saskich spadło na szlachtę[1]. Specjalnie w tym celu powołano w stolicy komisariat generalny, który miał się zajmować pobieraniem kontrybucji na utrzymanie tych wojsk, stosując metody przypominające okupacyjne metody wojsk szwedzkich sprzed paru lat. Proceder ten był jawnym złamaniem praw szlacheckich, gdyż nakładał nowe podatki bez zgody szlachty, tym bardziej, że przerzucając koszty utrzymania na Polskę, odciążono skarb saski.”

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Konfederacja_tarnogrodzka

  Powstała Konfederacja Tarnogrodzka która rozpoczęła walkę z Sasami. Negocjatorem został car Rosji, który miał swoje interesy co jasne, osłabić wpływy Sasów w Polsce. Większość wojsk saskich opuściła teren Rzeczypospolitej. A że Rzeczypospolita była już słabiutka, to została protektoratem po części Sasów, po części Rosji. Ale już nie grabili nas Sasi jak opętani. Czyli jednak car dupę nam uratował, wtedy po raz pierwszy.

 6. Marucha said

  Re 5:
  Czyli jednak car dupę nam uratował, wtedy po raz pierwszy.

  Wytłumacz to Pan tej kupie gówna, jaka zalega ziemie Polski…

 7. anATOM said

  Biada nam te to jebane robactwo już kończy wpierdalac Polske.

 8. vortex said

  Ad. 6, Marucha.

  Jakby jakiś historyk napisał dobrą, uczciwą i pasjonującą książkę o tych naprawdę burzliwych i ciekawych czasach. I jeszcze może film. To były naprawdę ciekaw czasy. Wiele powieści można by napisać i wiele filmów zrobić. Gdzieś mam zapamiętany tekst ( do dzisiaj nieprzeczytany w całości) – byli szlachcice co wiersze na cześć Augusta II Mocnego pisali, wiersze w których tego zbawcę Polski pod niebiosa wychwalali. To były czasy jakiegoś zmieszania umysłów (tak jak dzisiaj).

 9. JO said

  Inaczej mozna tez powiedziec, ze Polacy Uratowali Rosje. Przeciez wielkie stronnictwo Rosyjskie a Potem juz Poddani Cara, Polacy, tworzyli imperium Rosyjskie, jego Kulture.

  Ostatni Krol Polski dokonal Epokowego Dziela, bo skierowal Geopolityke Polskiego Narodu na Rosje. Co bylo Cudem, bo skierowal geopolityke Narodu Upadlego na Unie pelna z Rosja, czego dzieckiem stala sie Bialorus.

  PRL w kontrascie do III masonsko-zydowskiej III RP udowodnil, ze my Polacy mozemy Wylacznie trwac, ba, zyc normalnie tylko z Rosja w unii Realnej, jak to Ma Bialorus.

  Biada nam, jezeli tego nie dokonamy.

 10. vortex said

  Ad. 8, vortex.

  A może by Grzegorz Braun zrobił ten film? W końcu reżyser. ;-))))))))))))))

 11. HDKK said

  ….A że Rzeczypospolita była już słabiutka……

  Ile razy mamy to powtarzać. Jesteśmy Polakami? To sie wreszcie do jasnej anielki nauczmy, jak brzmi nazwa naszego Kraju. Rzeczpospolita.

  Mianownik, kto, co, Rzeczpospolita.
  Dopełniacz, kogo, czego, RzeczYpospolitej.
  Celownik, komu, czemu, RzeczYpospolitej.
  Biernik, kogo, co, Rzeczpospolitą
  Narzędnik, (z) kim, (z) czym, (z) Rzecząpospolitą
  Miejscownik, o kim, o czym, o Rzeczypospolitej.

  Wołacz, O! Rzeczypospolita. (arch. Rzeczypospolito)

 12. HDKK (Honorowa Dywizja Komanosów Kultury) said

  Chciałem być uprzejmy dla tych, co wciąż wierzą w „polski naród” – admin

  Doceniamy. Dziekujemy. HDKK

  Wytłumacz to Pan tej kupie gówna, jaka zalega ziemie Polski…

  Znów Pan na własnym podwórku inicjuje……
  I prosimy zobaczyc, co z tego wyszło:

  Biada nam te to jebane robactwo już kończy wpierdalac Polske.

  Cóż, to Pan, panie Gajowy decyduje o aparycji tego miejsca. Zamarzylibyśmy sobie, by Gajówka wyglądała jak gajówka, ale skoro Pan sam zachęca, żeby tu śmiecie wrzucać, to my nie mamy nic do powiedzenia. Chyba przyjdzie nam zmienić nazwę i porzucić dopiero co podjętą misję. Komandosi pod Arnheim też poniesli klęskę. Na wątpliwe szczęście przynajmniej naszego skrótu zmieniać nie musimy…

 13. Filomena said

  Powiem szczerze, ze chetnie oplacilabym cala jedna ikone. Prosze mi tylko powiedziec, gdzie i kiedy najlepiej zaplacic pieniazki. Jestem w tej chwili za granica ale w polowie sierpnia bede w Polsce.

  Ostatnio w gajowce bywam od czasu do czasu wiec nie zawsze jestem „na fali” z wydarzeniami. Pomysl z ikonami jest wspanialy i chetnie pomoge finansowo.

 14. Zenek said

  Przeciez my sie tej Rosji wcale nie boimy.
  Zakupilismy tarcze rakietowe i mimo, ze nie wiadomo gdzie sie podzialy to jak trzeba bedzie to sie znajda.
  Reszte nam dosle senator McCain bo on wszystkim ulatwia zakup odpowiedniej broni a G. Soros nam zapewni kolejna pozyczke.
  Guzik nam Rosja zrobi.
  Mamy za soba potezna Litwe i Lotwe. No i tradycyjnie, Niemcy nam przyjda z pomoca.

Sorry, the comment form is closed at this time.