Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

O czym milczą Siemioniak i Gocuł

Posted by Marucha w dniu 2015-06-09 (Wtorek)

Poroszenko, Siemioniak i Gocuł, czyli jak wyszkolić banderowca z batalionu OUN, a także Azow i Ajdar za pieniądze polskiego podatnika.

Nagłośnienie szokującego, rzekomego pomysłu szkolenia w Polsce, przekonanych ideowo banderowców, spotkało się najpierw z milczeniem, a potem rekacją obecnego kierownictwa MON.

Rzecznik Ministerstwa Jacek Sońta napisał: „Nigdy nie miało miejsce spotkanie kierownictwa MON, na którym mieliby decydować o szkoleniu w Polsce ukraińskich dowódców batalionów, czy też żołnierzy z batalionu OUN”. I dodał, że to spotkanie miało miejsce w kwietniu i w którym brał udział doradca wicepremiera Siemoniaka gen. Bogusław Pacek.

Dementi MON z 03 czerwca absolutnie nie rozwiązuje poważnego problemu, który istnieje i z którym będzie musiała zmierzyć się polska armia, jeśli nie dziś to na pewno w niedalekiej przyszłości. Chodzi o to, że pododdział OUN stał się kompanią batalionową taktycznej grupy zwiadowczej w składzie 81 brygady desantowo-szturmowej, utworzonej jesienią 2014 roku na bazie 95 samodzielnej brygady aeromobilnej i 25 brygady powietrzno-desantowej. Członkowie OUN stali się zatem członkami Sił Zbrojnych Ukrainy i oficjalnie stacjonują w mieście Konstantynówka.

Słusznie zatem pytają Kresowianie nauczeni doświadczeniami czarownych nocy na Wołyniu i nie tylko: „Gdzie i kiedy polska generalicja zastrzegła sobie, że nie przyjmie na szkolenie w Polsce żołnierzy 81 brygady desantowo-szturmowej, w skład której wchodzi batalion OUN, ani nikogo z garnizonu w mieście Konstantynówka?” Gdyż to tam właśnie są obecnie spadkobiercy ideowi ludobójczej OUN.

Oraz druga, konieczna, paląca kwestia: „W jaki sposób Sztab Generalny WP może zagwarantować, że nie będzie szkolić bojówkarzy OUN?” To są ważne, b. aktualne pytania do Ministra Tomasza Siemoniaka i dobrze by było szybko wypracować w tym kierunku odpowiednie dyrektywy, których jak domyślam się raczej na pewno jeszcze nie ma. [Dopóki banderowiec Siemoniak będzie ministrem, sztab WP może zagwarantować, że właśnie BĘDZIE SZKOLIŁ bojówkarzy, bo taka jest lojalność tego człowieka w stosunku do Polski – admin]

Na koniec słówko o faktycznym, elementarnym braku zaufania do obecnego rządu i rządzących elit ze stronu narodu. To nie są żadne plotki.

Ministrem Obrony Narodowej jest Ukrainiec Tomasz Siemoniak, syn przesiedleńca w czasie operacji „Wisła”.

Jego doradcą jest też Ukrainiec dr Janusz Onyszkiewicz (był dwukrotnie ministrem Obrony Narodowej), którego stryj Myrosław Onyszkiewicz ps. „Orest”, był w Polsce w latach 1944-1948 głównodowodzącym UPA i skazany został na karę śmierci za zbrodnie.

W Radzie Krajowej IPN jest Ukrainiec dr Grzegorz Motyka – autor wielu książek wybielających UPA  ze zbrodni.

W Oddziałach wojewódzkich IPN, czołowa kadra składa się z Ukraińców, głównie pion śledczy IPN, który mając ponad 100 prokuratorów, grzebie się na cmentarzach, a przez 25 lat nie skazał ani jednego bandyty z UPA. Odwrotnie: wszystkich bandytów z UPA, skazanych w czasie operacji „Wisła” za zbrodnie na karę śmierci, IPN jednostronnie, bez wyroków sądowych – zrehabilitował i zaliczył ich do „Osób represjonowanych przez PRL ze względów politycznych”. Uznał więc ich za ruch niepodległościowy tak, jak teraz Poroszenko uznał banderowców na Ukrainie.

Nikt nie liczy, ilu jest Ukraińców na stanowiskach ministrów, wiceministrów, wojewodów, wicewojewodów, marszałków, czy prezydentów miast. A przecież w PiS zastępca Jarosława Kaczyńskiego jet też Ukrainiec – Marek Kuchciński, odznaczony przez Juszczenkę Orderem „Za Zasługi” dla Ukrainy. To są fakty, a nie plotki i kiedyś obudza się ślepi politycy polscy z ręką w nocniku, albo z głową.

Marcin Szymański
http://dziennik-polityczny.com/

Komentarze 23 to “O czym milczą Siemioniak i Gocuł”

 1. Kojak said

  Milcza i beda milczeli ! To sie nic a nic nie zmieni jesli ten lajdacki i antypolski uklad zydowstwa i jego prawa reka Ukraincy bedzie rzadzili ! Na tym przykladzie widac ze absolutnie ,totalnie i calkowicie nie moze byc mowy o istnieniu jakiejkolwiek Polski ! Ta ktora jest to tylko atrapa rzadzona przez szajki i kliki gardzace Polska i bezcemonialnie plujace na Polske ! Dni istnienia Polski sa policzone jesli Polacy nie odsuna tego antypolskiego ukladu od wladzy ! Nie zrobia tego absolutnie zadne PISY ! Sa oni jeszcze bardziej probanderowcy anizeli PO ! Udowodnil to nieboszczyk Kalkstein -Kaczynski popierajacy gorliwie pogrobpowcow zbrodniarzy i bandytow z UPA ! Nie przeszadzalo mu to caly czas wyvcierac sobie bezczelnie morde Polska i stroic sie w piorka rzekomego patrioty ! Patriota to on rzerczywiscie byl tylko ….syjonistycznym !

 2. Boydar said

  „idziesz szogunie ? … to chodź …”

 3. Dictum said

  „jak wyszkolić banderowca z batalionu OUN, a także Azow i Ajdar za pieniądze polskiego podatnika” – a przede wszystkim przeciwko polskiemu podatnikowi, czyli Narodowi.

 4. Zenek said

  Co gorsze, Polacy tez milcza i beda milczeli,

 5. Kazek said

  Cysewski jest na pewno zadowolony

 6. Wimar said

  Całego tego zamieszania wokół Ukrainy oraz widocznych związków Żydowsko-Polsko-Ukraińskich nie można zrozumieć bez zapoznania się z teorią oraz praktyką utworzenia na terytoriach obecnej i dawnej czyli kresowej Rzeczypospolitej tzw. JUDEOPOLONII. Patrz:”Judeopolonia- żydowskie państwo w państwie polskim” – Andrzej Leszek Szcześniak lub „Judeopolonia. Nieznane karty historii PRL ” płk. Zdzisław Ciesiołkiewicz.
  Projekt utworzenia takiego buforowego, satelickiego państwa powstał na początku XX w i był jednym z wielu powodów wybuchu I wojny światowej. W 1914 roku, wniósł go niemiecki komitet wyzwolenia żydów rosyjskich. Żydzi planowali zbudować na ziemiach polskich państwo o nazwie Judeo-Polonia pod protektoratem niemieckim. Pierwsza próba się nie udała, dzięki nieugiętej postawie wielu patriotów polskich oraz pomocy ze strony państw zachodnich. To co nie udało się z pomocą Niemców próbowano zrealizować przy pomocy Sowietów. Tak wiec drugim podejściem do tej koncepcji był sowiecki bolszewizm, wojna z 1920 r, Katyń, Wołyń a także cały okres PRL-u w latach 1945-1989. Trzecim etapem jest okres od 1989 r. do chwili obecnej, który jest realizowany przez międzynarodową oligarchię finansową. Kamienie milowe tego etapu to Solidarność i Unia Europejska a także trwająca od jakiegoś czasu wojna domowa na Ukrainie i narastający konflikt z Rosją.
  Pojęcia Chazarii i Judeopolonii w jakiś sposób zazębiają się ponieważ historycznie i etnicznie dotyczą tych samych terytoriów, kierunków migracyjnych ludności itp. Wdoczne sympatie proukraińskie decydentów rządowych o polsko brzmiących nazwiskach, brak rozliczeń z przeszłością i działania na szkodę własnego narodu są w rzeczywistości działaniami sprzyjającymi ogólnej koncepcji budowy Judeopolonii, której jak widać nie zaniechano, tylko dostosowano do okoliczności i obecnych czasów.

 7. Naprzod said

  Za duzo milosci w nas Polakach wzgledem tych co nas niszcza.A jeszcze wmawiaja nam.Przepbaczcie tym co was przesladuja. Ja niemam zamiaru przebaczyc
  niemcom zydom I tak zwanym ukraincom ktorzy sa poprostu zdrajcami slowiansczyzny I liza d.e niemcom to hamerykanom to syjonistom,……….Za swoich panow Lachow niemieli tak zle….Teraz za to beda mieli super. Bydlo bedzie zacipowanie steroryzowane wysokimi podatkami I beda straszeni rosianami.
  Dobrze im tak.

 8. Zerohero said

  http://lewica.pl/?id=30684&tytul=Rosja:-Polska-w%B6r%F3d-kraj%F3w-uwa%BFanych-za-najbardziej-nieprzyjazne

  2015 22%
  2014 12 %
  2005 4 %

  Niech te liczby otworzą oczy baranom twierdzącym, że w Rosji zawsze była antypolska propaganda. Jak widać nic takiego nie miało miejsca. Po prostu poziom antyrosyjskiego amoku polactwa jest ostanio tak wysoki, że w koncu został dostrzeżony w Rosji. Nie trzeba uprawiać natypolskiej propagandy w Rosji. Wystarczy zacytować polskie media, popytać polactwo o opinie.

 9. Zerohero said

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Adolf_Heusinger

  1944 – Szef sztabu Hitlera
  1961 – przewodniczący Komitetu Wojskowego NATO w Waszyngtonie

 10. MatkaPolka said

  Na kijowski Euromajdan polecieli polecieli przywódcy wszystkich 4 partii w Polsce
  PO, PiS,SLD,PSL i wszyscy bandytów z UPA i Euromajdanu poparli !!!! mimo powszechnej wiedzy w społeczeństwie polskim o potwornych zbrodniach UPA
  .

  Dlaczego?

  Bo obie strony nie budują ani Wolnej Polski, ani Wielkiej Ukrainy – a WIELKĄ CHAZARIE

  Poparli zbrodnie UPA na Ludności Polskiej w czasie i po II wojnie, popierają zbrodnie ludobójstwa na ludności cywilnej Donbasu.,

  WIĘCEJ – pomagają finansowo dostarczają broń – w sposób oczywisty robiąc to sa współodpowiedzialni za te zbrodnie.

  Ludność Donbasu określiła swoją wole samostanowienia w jak najbardziej akceptowanym REFERENDUM
  Nie chcą mieć nic wspólnego z Juntą w Kijowie – która doszła do władzy drogą zbrojnego zamachu stanu

  Ale REFERENDUM jest tylko wtedy ważne, kiedy jest po myśli Międzynarodowego Żyda i Krzyżaka Międzynarodowy ŻYD i Międzynarodowy Krzyżak uważają inne narody nie maja prawa do samostanowienia.

  Wystarczy przyjrzeć się kilku hasełkom wykrzykiwanym przez bojców na Majdanie, aby przekonać się jak są beznadziejnie głupie i jak w istocie nic, ale to nic nie znaczą. A jednak potrafiły ogłupić skutecznie masy.

  Żyd i Niemiec jest mistrzem w ogłupianiu i manipulacji masami, to trzeba przyznać, ale NATO nie można się zgodzić.

  Przyjrzyjmy się w takim razie kilku hasłom na majdanie i co za tym się kryje

  NIC SIĘ TU NIE ZGADZA!!!

  O CO WALCZY UKRAINA I UKRAIŃCY – krótka analiza sloganów propagandowych

  Cała ideologia Ukraińska cały Euromajdan – to czysty OBŁĘD
  To schizofrenia in statu nascendi – choroba psychiczna, która zaraziła masy

  Co się kryje za hasłami „Sława Ukrainie”- Heroiam Sława?
  Kim są ci bohaterowie?

  Co w istocie oznacza i skąd się bierze Godło i Flaga Ukrainy ?

  Ukraina to czy UPA-ina – Ukrainiec czy też może UPA-iniec

  Sława Ukrainie! – rozbrzmiewa, co chwilę na wielotysięcznymi demonstracjami. I groźnie brzmiąca odpowiedź: Herojam sława – Bohaterom sława!

  ZAPYTAJMY – CO TO JEST UKRAINA? – Co to jest Państwo Ukraińskie i kiedy powstało?

  POLSKA STWORZYŁA UKRAINĘ – żadnej innej Ukrainy przedtem nie było – były Dzikie Pola – które Polska stopniowo zaludniała i cywilizowała aż do rozbiorów Polski przez Rosje i Prusy.

  Ale właściwie Rosja była opanowana przez Prusy .Cały dwór carski był pruski

  Caryca Katarzyna II czyli przez Sofia Augusta Anhalt – Zerbst Prusaczka rodem ze Szczecina znana, jako Katarzyna II, która bezprawnie zagarnęła tron mordując swojego męża cara Rosj Piotr III , a właściwie to Karl Peter Ulrich Holstein – Gottorp , który był gorący zwolennik Prus. Rosyjska dynastia Romanowów właściwie– była to właściwie dynastia Romanow –Holstein – Gottrop.

  Tępe masy na Ukrainie, którzy tak chętnie i zbiorowo skandują sława Ukrainie, heroiom sława

  Nie wiedza komu służą – oni myślą, że będą mieli wielka Ukrainę

  Wszyscy przywódcy UPA BYLI ŻYDAMI – Bandera – polski Żyd , Szuchewycz – polski Żyd

  Kim w takim razie sa Ukraińskie Heroje ?

  Bandera i Szuchewycz – wiarołomni synowie żydowskiego narodu
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wiarolomni-synowie-zydowskiego-narodu-2014-09

  Zbrodniarze UPA i ich bestialskie mordy i współcześni wyznawcy kultu Bandery – żołnierze przestępczej Ukraińskiej Armii, i cała ta Werchowna Rada – to doskonały przykład Lobotomii – usunięcia części mózgu u schizofrenika –

  Żydowska i niemiecka propaganda dokonała zabiegu ZBIOROWEJ LOBOTOMII na społeczeństwie Ukrainy.

  PROJEKT UKRAINA – TO ŻYDOWSKI projekt budowy WIELKIEJ CHAZARII, a nie Wielkiej Ukrainy – Stolica Wielkiej Chazarii ma być Dniepropietrowsk
  Ogółem na Ukrainie planuje się przemianowanie nazw 25 miast i ponad 1500 ulic. Niemieccy dziennikarze z „Deutschland radio” opublikowali reportaż zatytułowany „Dniepropietrowsk zostanie Jerozolimą”.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-chazarowie-zmieniaja-nazwy-ukrainskich-miast-2015-05

  Częścią tego Projektu jest również Polska – to nie ma być Wielka Polska – to ma być Wielka Chazaria

 11. marta15 said

  ad 10 bardzo dobry artykul.
  trzeba go rozpowszechic gdzie sie da

 12. Dictum said

  ad. „To są fakty, a nie plotki i kiedyś obudzą się ślepi politycy polscy z ręką w nocniku albo z głową”.

  Nie ma polskich polityków. Obudzić to się może najwyżej naród z ręką w nocniku albo z nocnikiem na głowie, który teraz jest bardzo zajęty głównie lataniem z wózkami po supermarketach, a w najlepszym razie radowaniem z wyboru nowego „naszego” prezydencika.

 13. Amsterdamer said

  „Nie masz jak życie na Ukrainie” – twierdził ukraiński poeta Taras, rozmawiając w więziennej kartoflarni z Gnomem – co mową wiązaną przedstawił Janusz Szpotański w słynnym wierszu pod tytułem „Rozmowa w kartoflarni”. Na przykład kiedy Gnom zapytał Tarasa, jak tam na Ukrainie z kiszonkami, ten odpowiedział, że „kiszonek mnogo na Ukrainie. Bywa, że mija za dzionkiem dzionek, a tam nic nie ma, oprócz kiszonek”. Ale mniejsza już o kiszonki, bo oto w sprawie życia na Ukrainie właśnie wypowiedziała się ukraińska minister finansów w rządzie premiera Arszenika Jaceniuka, pani Natalia Jaresko. Na wstępie (na początku mego listu donoszę, że czuję się dobrze, czego i tobie życzę) swego wystąpienia dała zdecydowany odpór fałszywym pogłoskom, jakoby Ukrainie groziła niewypłacalność, bo „jest przekonana”, że „dług Ukrainy zostanie zrestrukturyzowany” – ale nawet gdyby zrestrukturyzowany nie został – co, ma się rozumieć, jest niepodobieństwem – to i tak „nie trzeba się bać niewypłacalności”, ponieważ nawet gdyby ona się na Ukrainie pojawiła, to „nie będzie miało to reperkusji dla narodu ukraińskiego”. Znaczy się, naród ukraiński będzie sobie żył jak gdyby nigdy nic, nawet jeśli Ukraina nie będzie już w stanie spłacać swego długu, wynoszącego obecnie 94 procent Produktu Krajowego Brutto, a więc prawie całej wartości tego, co na Ukrainie jest w ciągu roku wyprodukowane i sprzedane. Czyż jest jakieś inne państwo na świecie, gdzie życie byłoby lepsze, niż na Ukrainie? Państwo traci zdolność spłacania długu, ale obywatele żyją sobie nadal, jak gdyby nigdy nic. Co tu dużo gadać; „nie masz jak życie na Ukrainie!”
  Weźmy dla przykładu taką Grecję. Już po raz drugi zbliża się ona do bankructwa, to znaczy – do utraty możliwości spłacania własnych długów. Za pierwszym razem cała Unia Europejska zrzuciła się na pożyczkę dla greckiego rządu, żeby ten mógł wykupić swoje obligacje od niemieckich banków, które w przeciwnym razie mogłyby znaleźć się w tarapatach finansowych, a może nawet na granicy bankructwa. Nazywało się to „ratowaniem Grecji” – ale dlaczego właściwie trzeba było wtedy „ratować Grecję”, skoro na Ukrainie, gdyby nawet utraciła ona zdolność spłacania własnych długów, nic by się obywatelom nie stało? Na Ukrainie nic by się obywatelom nie stało, podczas gdy w Grecji bankructwo państwa miało uderzyć właśnie w obywateli. Ale może to też były fałszywe pogłoski? W takim razie może rację ma ta cała SYRIZA z komunistą Tsiprasem, kiedy mówi, żeby nie przejmować się greckim długiem? Niech się martwią niemieckie banki, ewentualnie grandziarze z Międzynarodowego Funduszu Walutowego, którym kieruje pani Krystyna Lagarde z Francji, która zresztą miała też inne zmartwienia w związku z rewizją w jej mieszkaniu, spowodowaną podejrzeniem o kolaborację z Bernardem Tapie.
  Uważana była jednak za najlepszego ministra finansów w Europie, chociaż w czasie jej urzędowania dług publiczny Francji zbliżył się do 80 proc. PKB, a obecnie – już do 100 procent, czyli prawie tak samo, jak na Ukrainie. Ale skoro na Ukrainie niewypłacalność państwa nie uderzy w obywateli, to dlaczego miałaby uderzyć w obywateli Grecji, czy Francji? Najwyraźniej niepotrzebnie martwimy się tymi wszystkimi państwami, bowiem jeśli nawet zadłużają się one po uszy, to obywatelom przecież w niczym to nie szkodzi. A skoro obywatelom to nie szkodzi, to dlaczego mieliby przejmować się niewypłacalnością swoich państw? „Jeść, pić tańcować – bida musi sfolgować” – no nie? Nie ma zatem najmniejszego powodu do zmartwień – chyba, że pani Natalia Jaresko kłamie. Ale czyż pani Natalia Jaresko może kłamać? To jest wykluczone, bo pani Natalia Jaresko jest przecież ministrem Finansów w rządzie premiera Arszenika Jaceniuka, który żyje samą prawdą i to od rana do wieczora. W przeciwnym razie rząd pani premierzycy Ewy Kopacz przecież nie żyrowałby mechanicznie i w ciemno wszystkich poczynań władz w Kijowie. Takie mechaniczne żyrowanie i obcmokiwanie jest możliwe tylko dlatego, że w odróżnieniu od zimnego ruskiego czekisty Putina, który jest ojcem kłamstwa, władze w Kijowie aż tryskają prawdą i tylko prawdą.
  Stanisław Michalkiewicz

 14. JerzyS said

  Z punkty widzenia państwowca

  Potencjał w sterowaniu światowym

  Potencjał Ukrainy przed Pomarańczową Rewolucja to ponad 5,0
  POTENCJAŁ IV RP (1989 do 2015) SPADŁ z ok. 2,25 DO OK 1,65

  KIEDY KRAJ JEST SILNY?
  Wtedy, – gdy jest silniejszy od swoich sąsiadów
  TRZEBA znaleźć punkt odniesienia – naszym punktem odniesienia sa nasi sąsiedzi

  Dzięki Siemoniakowi i innym za niemieckie i amerykańskie pieniądze Polska pozbyła się mocniejszego sąsiada.

  Poza tym przed Pomarańczową mieliśmy bufor pomiędzy Rosja , a nami w postaci Ukrainy,

  Teraz będziemy mieli trzy bufory!

  Ukrainę wschodnia (prorosyjska)

  Centralna (trudno przewidywalna)
  i
  Zachodnią (prozachodnia)

 15. JerzyS said

  Ukraińcy sięgają do swoich korzeni!

  Ci którzy sięgają do banderowskich, – zasilają mięso armatnie Prawego Sektora

  Ci którzy do polskich, – trafiają jako uchodźcy, studenci itp do Polski!

  Jak Polska wykorzysta tą Szansę?

  Jak pomóc Ukrainie?
  Zwolnic z podatków kwoty – które polskie firmy inwestują i wykupują Ukrainę

  Biedny sprzedaje tanio!

  Co do stryja Onyszkiewicza (ps. Orest), to wyrok dostał,
  niby kare śmierci wykonano,
  ale aktu zgonu nikt nie znalazł!:)

  Jednemu Ukraińcowi w Jarosławiu pozwolono nawet na zastrzelenie oficera Armii Czerwonej , aby go uwiarygodnić wobec UPA!:)

 16. NICK said

  O, nie, P. JerzyS (15).
  Jak wczoraj zgoda była tak dziś nie ma.
  „Ci którzy do polskich, – trafiają jako uchodźcy, studenci itp do Polski!”
  Jest dokładnie odwrotnie. Przemycają swołocz a czujący korzenie POLSKIE są tłamszeni. Tam. We „ukrainie”.

 17. JerzyS said

  Częściowo się z tym zgadzam,
  ale

  ale … – co z tym .. – co z tym należy zrobić?!

 18. NICK said

  Szczerze?
  Będzie bolało!
  Masa krytyczna została osiągnięta. 😦 .

  My? Piszmy dalej, dyskutujmy. Lepsze to niż zamknąć się, w jakimkolwiek znaczeniu.
  Katakumby przygotowane? Wyposażone odpowiednio? Także po to by ktoś z Nas wyszedł z nich. W czasie sprzyjającym?

 19. revers said

  Stonoga wzywa na dywanik

 20. Ukraincy zatrudnieni w polskim IPN wyszukują i NISZCZĄ wszystkie dokumenty związane z UPA i martyrologią Polaków na Kresach said

  Jak wiadomo głównymi organizatorami UKŁADU „okrągło-stołowego” w 1989 roku byli zakamuflowani ŻYDZI z polskim obywatelstwem zainteresowani odzyskaniem utraconej władzy w 1968 roku w PRL-u.
  Głównymi uczestnikami umów „okragłostołowych” byli aktywni polscy obywatele wywodzacy się z MNIEJSZOŚCI etnicznych zamieszkałych w Polsce a wtym też UKRAIŃCY zaktywizowani przez zagraniczne służby specjalne grasujące pod koniec PRL-u. W organizowaniu ANTY-polskiej zmowy „okrągło-stołowej były bardzo mocno włączone niemieckie służby specjalne BND, żydo-amerykanski CIA oraz izraelski Mosad.

  Głównym celem UKŁADU „okrągłostołowego” z 1989 roku było CAŁKOWITE WYELIMINOWANIE etnicznych Polaków z tworzącego się ANTY-polskiego układu centralnej władzy w Warszawie. Najbardziej aktywni politycznie krnąbrni etniczni Polacy zamieszkali w Kraju, którzy byli w ruchu NSZZ Solidarnośc byli w tym okresie okrzyknięci za „ekstremistów” za to, że reprezentowali interes samorządnego autentycznie nie podległego Państwa Polskiego. Właśnie taka postawa nie podobała się zagranicznym mocodawcom imperialnym, dlatego etniczni Polacy byli PRZEŚLADOWANI i zamykani do węzień pod różnymi PRETEKSTAMI lub ZMUISZANI do emigracji za granicę.
  W tej zbrodni WYGANIANIA Polaków z Kraju uczestniczył osobiście sprzedajny TW bolek wałęsa wynajęty przez globalistów NWO, Kiszczak oraz cała żydo-postkomuna na czele z żydem Geremkiem, Mazowieckim, białoruskim żydem Cimosiewiczem, Kwaśniewsklim, Kuroniem, Frasynukiem i innymi żydami udającymi „polaków” .
  Do tego procederu PRZESLADOWANIA i wyganiania politycznie aktywnych etnicznych Polaków z Polski zaraz po 1989 roku zostali też włączeni UKRAINCY zamieszkali w PRL-u którzy wspierani finansowo przez niemieckie BND po 1989 roku utworzyli wpływowe UKRAŃSKIE loby w Polsce.

  Przedstawiciele UKRAINSKIEGO lobby w Polsce wspierani przez zagraniczne słuzby specjalne zwłaszcza niemickie byli w stanie PRZEFORSOWAĆ w Sejmie Kontraktowym uchwalenie rezolucji potępiajacej SŁUSZNĄ akcje „Wisła” za pomoca której LUDOBUJCÓW ukrainskich UPA wysiedlono z Rzeszowszczyzny i niektórych rejonów Lubelszczyzny. Tą rezolucję ukrainców poparł A.Kwasniewski, TW Bolek, Cimosiewicz, Nasiłowski … itp. anty-polscy sabotażyści, którzy są teraz „elitą” polityczną w III RP.

  W drugiej połowie lat 1990-ch utworzono Instytut Pamięci Narodowej ale na stanowiska kierownicze oraz do archiwów tej instytucji NIE lojalna władza Polskiej Racji Stanu zatrudniła przede wszystkim obywatel NIE polskiej narodowości rekrutujących się z MNIEJSZOŚCI jak UKRAINSKIEJ NARDOWOŚCI, którzy wręcz opanowali IPN oraz archiwa IPN.

  Powstała też instytucja w III RP o nazwie „Fundacja Ośrodek KARTA — niezależnej organizacji pożytku publicznego, zajmującej się dokumentowaniem i upowszechnianiem historii najnowszej Polski i Europy Środkowo-Wschodniej XX wieku gdzie tam też zatrudniono UKRAINCÓW z polskim obywatelstwem, którzy CELOWO wyszukiwali autentyczne DOKUMENTY dotyczące ukraińskiej zbrodni Polaków na Wołyniu itp. tylko po to, aby te dokumenty ZNISZCZYĆ !

  To właśnie przedstawiciele MNIEJSZOŚCI etnicznych zatrudnieni w IPN i „Fundacja Ośrodek KARTA” celowo niszczyli DOKUMENTY, ślady zbrodni na Polakach dokonanych przez mniejszości ukrańskie lub niemieckie na Kresach Wschodnich.
  To NISZCZENIE tych dokumentów UDWADANIAJACYCH zbrodnie Ukraińców z UPA na Polakch było organizowane z pełna SKRUPULATNOŚCIA przez działaczy ukraińskich zamieszkałych w III RP ze Związku Ukraińców w Polsce(ZUwP) oraz innych organizacji ukraińskich grasujacych w Polsce działających na szkodę instytucji Państwa Polskiego.

  Szefem IPN był na przykład UKRAINIEC z polskim obywatelstwem Wołodymyr Wiatrowycz, z wykształcenia historyk, który na pierwszym miejscu stawiał za swój CEL propagowanie kultu „bohaterstwa” UPA.
  Wiatrowicz zrobił wszystko ze swojej strony, aby w IPN nigdy NIE były prowadzane RZETELNE badanie historii na temat UPA, UON, nacjonalizmu ukrainskiego lub faszystowskiego banderyzmu.

  Wiatrowycz w swoich publikowanych broszurach masowe ZABIJANIE Polskich kobiet i dzieci przez UPA nazywał „walką”, „wojną” i „konfliktem”.

  Związek Ukrainców w Polsce(ZUwP) jest finansowany przez żydowską Fundacje Batorego i różne „fundacje” niemieckie. Przez pewien okres ZUwP był tez finansowany przez polski MSZ !
  To jest STRASZNE zaniechanie etnicznych Polaków, aby dopuścili do tego, aby w szefami najważniejszych POLSKICH instytucji byli OBYWATELE polscy, którzy absolutnie NIE mają afirmacji z polskim interesem tak jak w przypadku IPN lub teraz, że ministrem MON jest UKRAINIEC z polskim obywatelstwem, który RABUJE polskiego podatnika i finansuje BANDYTYZM miedzynardowy oraz ZŁODZEJSTWO obecnej junty wojskowej z Kijowa.

  Zapoznaj się:

  „Fatalna gra IPN”

  http://www.prawy.pl/z-kraju/9471-fatalna-gra-ipn

 21. […] Za; https://marucha.wordpress.com/2015/06/09/o-czym-milcza-siemioniak-i-gocul/ […]

 22. Yah said

  No cóż, potrzebna byłaby druga akcja – tym razem San ale ….. wtedy zrobili to oni, bo im Waltera ustrzelili. Teraz oni i oni się dogadali w walce ze wspólnym wrogiem czyli nami….

 23. Sodoma IGOMORA w "polskim" wojsku ! said

  Zgodnie z danymi MON to prywatne agencje ochrony pilnują obiekty wojskowe w całej Polsce. Taki koncept został narzucony w III RP przez żydo-ukraińską władze warszawki po 1990 roku. Czegoś takiego NIE MA nigdzie na całym Świecie !

  Takich wojskowych obiektów w Polsce jest około 650-u, co stanowi 80 proc. całego mienia należącego do wojska polskiego. Do ochrony tych obiektów wojskowych angażowanych jest ponad 4200 pracowników zatrudnionych przez agencje ochroniarskie, które założyli w wekszości żydo-post-komuch z PRL-u. Utrzymanie tych pracowników firm ochroniarskich kosztuje 2-e więcej niż utrzymanie 10 tysięcy zawodowych żołnierzy !

  To dziwnie SKANDALICZNE rozwiązanie, gdy firmy ochraniarskie są wynajmowane w Polsce by chronili polskich żołnierzy gdy oni pójdą spac lub, aby nikt im nie ukradł ich rynsztunku i amunicji, gdy oni pójdą do domu oglądac ANTY-polską propagandę TVN, Polsat czy też inne żydo-niemickie brednie na czele z TVP.

  Ten system ochroniarki w III RP to część składowa „kręcenie lodów” na budżecie MON w wykonaniu gangsterów politycznych PO-PiS-PSL-SLD i ich koleszków na żołdzie niemieckich służb specjalnych BND lub żydo-amerykańskiego CIA.

Sorry, the comment form is closed at this time.