Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Kamil o Wolne tematy (47 – …
  Ralal C. o Czy Rosja potrzebuje wartości…
  lewarek.pl o Wolne tematy (47 – …
  revers o Wolne tematy (47 – …
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (47 – …
  revers o Wolne tematy (47 – …
  Adrem o Konfederacka praca u pods…
  Ola o Niech Czaskoski zakaże Marszu…
  Irek o Wolne tematy (47 – …
  Jacek o Wolne tematy (47 – …
  Bezpartyjna o Niech Czaskoski zakaże Marszu…
  Ella o Między politycznym eskapizmem…
  Adrem o Polacy są zadowoleni z rządu…
  UZA o Polacy są zadowoleni z rządu…
  Janek o Jak zabito mały ruchu graniczn…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Rosja: Koniec dialogu z homo-protestantyzmem. Mariusz Cysewski załamany…

Posted by Marucha w dniu 2015-06-09 (Wtorek)

Cerkiew Moskiewska zawiesiła dialog ekumeniczny z kolejnymi zdegenerowanymi wspólnotami protestanckimi. Jak wyjaśnił odpowiedni Departament odpowiedzialny za relacje ze wspólnotami zewnętrznymi:

16 maja 2015 roku Zgromadzenie Generalne Kościoła Szkocji wyraziło zgodę na wyświęcanie [na duchownych – od Red.] homoseksualistów pozostających w związkach partnerskich, a 21 maja przegłosowano decyzję o kontynuacji badania kwestii zawartej w przyjętej decyzji. 17 maja Synod Zjednoczonego Kościoła Protestanckiego we Francji wyraził zgodę na błogosławienie tak zwanych związków jednopłciowych.

Te decyzje Protestanckich Kościołów Szkocji i Francji głęboko rozczarowały Rosyjski Kościół Prawosławny, gdyż uważamy je za niezgodne z normami chrześcijańskiej moralności. Ze smutkiem stwierdzamy, że obecnie mamy do czynienia z nowymi podziałami w świecie chrześcijańskim – nie chodzi tylko o kwestie teologiczne, ale także moralne.

Już w 2003 roku Cerkiew zawiesiła swoje kontakty z Episkopalnym Kościołem Stanów Zjednoczonych Ameryki po tym jak konsekrowano w nim otwarcie homoseksualnego biskupa. Podobna sytuacja miała miejsce w 2005 roku, kiedy zawieszono relacje z Kościołem Szwecji z powodu decyzji dotyczącej błogosławienia tzw. „małżeństw” homoseksualnych.

(Na podst. mospat.ru i pravmir.com oprac. T.P)
http://xportal.pl

Mariusz Cysewski clippedPrzypuszczamy, że p. Mariusz Cysewski, banderowiec-teoretyk, musi być załamany ciosem, jaki zadała totalitarna Rosja osobom „kochającym inaczej”. I to zarówno władze cywilne, jak i kościelne.
Nie wyobrażamy sobie bowiem osobnika jego pokroju i mentalności, który by nie popierał pederastów. Zwłaszcza, że jego idol, Bandera, był skutecznie przecwelowany w więzieniu.
> https://marucha.wordpress.com/2015/05/15/bohater-ukrainy-stepan-bandera-wieziennym-cwelem

Admin

Komentarze 24 to “Rosja: Koniec dialogu z homo-protestantyzmem. Mariusz Cysewski załamany…”

 1. Kojak said

  Podzialami w swiecie chrzescijanskim ? Brednie . Promowanie zboczncow -pederastw i jeszcze wyswiecanie ich na tzw duchownych jest tak zdegenerowanym i odrazajcym wybrykiem ze degeneratow ktorzy to czynia nie nalezy uwazac za chrześcjan Nazywanie ich chrzescijanami jest wynaturzeniem i idiotyzmem plujacym i gwalcaym w sposob łajdacki wszelkie normy moralne ! Mozna byc chrzescijaninem i uwazac zboczencow -pedrastwow za normalnosc ? To przeciez chore i rodem ze szpitala psychiatrycznego

 2. Aro said

  Panie Marucha – co się Pan tak czepił tego p. Mariusza? Kapkę to nudne. Poczytałem co on tam u siebie wypisuje i wydaje mi się, że już szkoda na niego czasu.

  Chciał gnojek być sławny w Internecie? No to będzie. Pan może przeskakiwać to, co Pana nudzi.
  Admin

 3. Boydar said

  Panie Aro, z całym szacunkiem, ale nic Pan najwyraźniej nie kuma 🙂

 4. Dictum said

  Od dawna mam przekonanie, że nazywanie heretyków chrześcijanami to nieporozumienie. Jak można uznać za chrześcijan osobników, którzy wprawdzie wierzą w Chrystusa (wierzy w Niego i historyk, i diabeł), ale nie wierzą w to, co powiedział, co dla nas zrobił kiedyś i robi do dziś, codziennie w każdej Mszy Świetej. Heretyk odrzuca Prawdę o Przenajświętszej Ofierze. Zaprzecza więc najważniejszej sprawie w nauce Chrystusa, czyli nie jest jego uczniem, nie jest chrześcijaninem. Teraz jeszcze sankcjonują najcięższe grzechy. To nie chrześcijanie tylko popaprańcy, najwyższa poraz zmienić nazewnictwo!

 5. Kojak said

  od 2 ! Pan Gajowy ma racje ! Takie smieci nalezy ujawniac z nazwiska i fizjonomi i caly czas napietnowc ! Zdegenerowane bydlaki nie moga byc anonimowe bo to ich rozzuchwala i innych łajdakow osmiela i zacheca isc w ich slady

  Cysewski chciał sobie wyrobić nazwisko? No to wyrobi…
  Admin

 6. Boydar said

  „chcesz sp…lić naród, najpierw sp…ol jego język”, ma Pan rację, Panie Dictum.

 7. Czołgista said

  Panie Aro, a może już jesteśmy zmęczeni fałszowaniem historii i ktoś musi być sprowadzony do pionu dla przykładu.

 8. Bebebe said

  Ad7
  Nie tylko fałszowaniem historii ale i fałszowaniem i tworzeniem nowomowy, która lasuje mózg i zmienia nasz pogląd na świat.Bo najpierw z pedryli i zboczeńców zrobiono kochających inaczej, potem sympatycznych geniuszy mających wielki wpływ na sztukę modę i naukę, następnie fajnych wrażliwych metroseksualnych gości, najlepszych przyjaciół kobiet, a następnie pod wpływem filmów i głupiej literatury stwierdzimy, że prawdziwi faceci to tylko popaprańcy.
  A jedyni wartościowi jednostki to już najlepiej wychowają dzieci, bo w duszy wszak im gra…

 9. Aro said

  W porządku, już o nim wiemy, a on sam się tym szczyci, że „putlery” na niego krzyczą.

  A Pan Boydar, jak to on, lubi wycieczki osobiste i skrajne stwierdzenia, takie zero-jedynkowe. Twierdzi Pan że NIC nie kumam? A se Pan twierdź i żyj Pan JAK ZAWSZE w tym swoim mylnym przekonaniu.

 10. Boydar said

  No dobra, przepraszam Panie Aro, może to i było niewyważone. Jednak Pańskie „… co się Pan tak czepił tego p. Mariusza …” świadczyło (i świadczy nadal) na Pańską niekorzyść, nic nie poradzę.

 11. Marucha said

  Re 9, 10:
  Niestety – wypowiedź Pana Aro sprowadziło się do „dlaczego prześladujemy tego Cysewskiego”. Wystarczy raz i koniec. Otóż nie wystarczy.

 12. Boydar said

  Cysewski ma taką debilną mordę, i takie debilizmy wygłasza, że aż się zastanawiam czy za kłutego w ryby nie robi za ciężkie pieniądze. Serio.

 13. Aro said

  Re 11

  Oj nie nie. Nie wystarczy raz. Ale ostatnio on tu urasta na jakiegoś wroga publicznego numer jeden, a jak dla mnie nie ma on żadnego znaczenia. Tak jak lubię czytać co tu Pan publikuje, tak ta postać mnie już męczy. To wszystko. Ponadto jakoś niespecjalnie lubię te całe utarczki internetowe – jakieś one dziecinne. Co innego osobiście sobie nawrzucać ryzykując przy tym obicie gęby, to uważam przynajmniej za dorosłe… częściowo 🙂

  Powiem Panu krótko: niech się Pan nie wpie… w nie swoje sprawy, ok? Nikt Panu się nie każe angażować w, jak Pan to nazywa, „utarczki internetowe” – jakby, kurwa, chodziło o jakieś bzdety, a nie o kryminalistę, wybielającego bezkarnie ukraiński faszyzm.
  Admin

 14. NICK said

  Panie Aro. Jesteś na gościnie. Stół suto zastawiony.
  Możesz nie jeść tych potraw ale nie obżydzaj. Zwłaszcza, że wielu one smakują.
  Możesz też, z kulturą, odejść od stołu.

  Pan Aro został wyproszony. Na ten raz. Za porównanie mnie z bydlakiem Cysewskim.
  Admin

 15. Marcin said

  Kiedyś na takich pojebów jak Cyscośtam wystarczyła „piącha w ryło” i było po problemie. Ten banderowski cwel bardzo podobny jest to preżydenta Francyi Hollanda – może ta sama domieszka krwi plemiennej?

 16. akej said

  @ Boydar
  Nie wiem czy to jest morda debila, ale jest w niej cos takiego, co po prostu podnieca i popycha normalnego czlowieka, aby walnac w nia z cala sila!

 17. Boydar said

  @ Pan Akej

  Przyznaję Panu rację, niestety. Jak zwykle, najpierw napiszę, kliknę, potem myślę 🙂

 18. Moher49 said

  Może ja coś przegapiłem, ale nie widzę stanowiska polskiego kościoła katolickiego w tej sprawie.

 19. Boydar said

  Musi Pan Moher tutaj pogrzebać –

  http://www.polskokatolicki.pl

 20. j21 said

  Dzisiejszy KOściół Katolicki stosuje się do zasady Panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek, dlatego nie dziwi mnie, że w gorliwości prześcigają go nawet ruchy protestanckie, takie jak zielonoświątkowcy, którzy niedługo beda przodującym wyznaniem w takiej np. Brazylii. To tyle

 21. RomanK said

  Chrzescijanskosc tzw kosciolow…zawsze konczy sie tam ..gdzie koncza sie roznice teologiczne:-))))
  Co slusznie zauwazyli ojcowie Cerkwi Prawoslawnej.

 22. Czołgista said

  @9
  Banderowcy i ich apologeci są traktowani jak trędowaci. Wszędzie, po za tym kibucem nagrodzonym przez SBU.
  Zobaczymy jak daleko zajedzie z taką łatką 🙂

  Jestem ciekaw czy administracja 3obiegu wie, kto się wprosił w ich skromne progi. Może trzeba poinformować ?

 23. Rozpracowano MECHANIZM metodolgi działania gejów said

  Badaniem MECHANIZMU w jaki sposób MNIEJSZOŚĆ homoseksualna licząca maxmum ok. 0.3% populacji prosperuje, organizuje się, wyłudzają pieniądze oraz swoje wparcie ideologiczne oraz ATAKUJĄ homseksuliści zostało ZABADANE oraz opisane przez Rush Limbaugh Instytut w USA.

  Do tej pory nie spotkałem się na POLSKM internecie z tak obszernymi materiałami, ROPRACOWANIAMI na temat METODOLOGI oraz mechnizmów jakimi PSŁUGUJĄ się homoseksualiści, aby DOMINOWAĆ w mediach, życiu publicznym i oczywiście w polityce.

  Warto by było, aby ktoś w Polsce PRZETŁUMACZYŁ te skondensowane opisy mechanizmów działania homoseksualistów w USA, gdyż mechanizm agresywności homusi w Europie jest IDENTYCZNY jak USA.
  Z tymi materiałami powinna być ZAPOZNANA opinia publiczna w Polsce, aby ROZUMIAŁA ten mechanizm oraz przed tym nachalstwem pedałów się racjonalnie zaczeła bronic. Taki ruch oronypowstaje w zdemoralizowanym USA.

  Podaję linki do PRZEKOPOWANIA oraz przetłumacznia na język polski tych podstawowych rozpracowań, które wyjaśniają jak 0.3% populacji potrafi narobić szumu, że WYSTRASZONA publika myśli, że ich jest „siła” minimum 33% lub więce :

  1. How Tiny Political Minorities Get Their Way
  http://www.rushlimbaugh.com/daily/2015/05/01/how_tiny_political_minorities_get_their_way

  2. How Did Less Than 1% of the Adult Population Redefine the Concept of Marriage
  http://www.rushlimbaugh.com/daily/2015/04/30/how_did_less_than_1_of_the_adult_population_redefine_the_concept_of_marriage

  3. How Gay is America? Not So Much
  http://www.rushlimbaugh.com/daily/2014/07/16/how_gay_is_america_not_so_much

  4. Why Gay Marriage Matters
  http://www.rushlimbaugh.com/daily/2015/05/04/why_gay_marriage_matters

  5. Why Not Let 4 Lawyers Marry One Another ?
  http://www.cnsnews.com/news/article/cnsnewscom-staff/justice-alito-why-not-let-4-lawyers-marry-one-another

  6. An Estimated 780,000 Americans in Same-Sex Marriages
  http://www.gallup.com/poll/182837/estimated-780-000-americans-sex-marriages.aspx

  7. Court Debates New View of Marriage
  http://www.rushlimbaugh.com/daily/2015/04/29/court_debates_new_view_of_marriage

  8. What you won’t hear from the media and gay activists about same-sex “marriage”
  http://hotair.com/archives/2015/04/29/what-you-wont-hear-from-the-media-and-gay-activists-about-same-sex-marriage/

  W tych pracach są też opisane mechanizmy jak Bil Clinton, a potem murzyn Burak Obama OTOCZYLI się „wynajętmi agresywnymi gejami” jako pierwsi wygrali wybory urzywając agresywne METODOLOGIE gejowskie. Teraz Hillary Clnton też OTOCZYŁA się płanymi gejami nazywając ich „skutecznymi doradcami” mając pewnośc, że też wykołuje publikę za pomocą agresywnych metodologii gejowskich.

  Właściciel „Rush Limbaugh Instytut” czyli republikanin Rush Limbaugh prowadzi codziennie 3-y godzinny program radiowy w godzinach: 11:00 do 14:00 (wg. central time, stacja 890AM w Chicago) nadawany też na ponad 500 stacjach w całym USA.

 24. HDKK said

  Przyznaję Panu rację, niestety. Jak zwykle, najpierw napiszę, kliknę, potem myślę…..

  W tym Senk.
  Dlatego jesteśmy zmuszeni trzymać się w przeciwległym rogu Gajówki.

  I dokładnie tego dotyczył nasz apel na Wolnych Tematach.

Sorry, the comment form is closed at this time.