Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Janek o Dobre rady, ale diagnoza …
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (41 – …
  revers o Konfiskata majątku bez wyroku…
  revers o Rasizm w USA? Czarnoskóry dzie…
  martino o Wolne tematy (41 – …
  martino o Wolne tematy (41 – …
  bryś o Konfiskata majątku bez wyroku…
  bryś o Konfiskata majątku bez wyroku…
  Piskorz o Wolne tematy (41 – …
  revers o Kiepski kandydat na „świę…
  Lolek (Prawdziwy) o Pewnego razu w Ameryce
  OutsiderR o Wolne tematy (41 – …
  Piskorz o Konfiskata majątku bez wyroku…
  bryś o Kiepski kandydat na „świę…
  bryś o Kiepski kandydat na „świę…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Polska: Wyciek akt z „afery taśmowej”

Posted by Marucha w dniu 2015-06-10 (Środa)

Znany w polskim internecie ze swej działalności politycznej Zbigniew Stonoga opublikował w sieci – twierdząc, że pochodzą z „chińskich serwisów informacyjnych” – zdjęcia ponad 2 500 stron dziesięciu tomów akt ze śledztwa w sprawie tzw. afery taśmowej, dotyczącego nagranych po kryjomu rozmów demoliberalnych polityków, ujawniających ich rzeczywisty stosunek do sprawowanych urzedów i sytuacji politycznej w Polsce.

Jest to prawdopodobnie największy i najbardziej ważki wyciek tego typu w historii Republiki Okrągłego Stołu.

Dokumenty można pobrać pod adresem:
https://mega.co.nz/#F!HwlX1JyY!pqMMRxp-D41LuxV5dUKQCg

Akta nie są ocenzurowane w żaden sposób, dostępne są w nich m.in. pełne dane osobowe osób sprawujących wysokie stanowiska państwowe.

Wśród stenogramów zeznań znajdują się m.in. streszczenia rozmów dotyczących dzielenia się wpływami polityczno-biznesowymi, opisy orgii urządzanych przez polityków i biznesmenów z prostytutkami, romansu córki tzw. „najbogatszego Polaka” z działaczem PO oraz stwierdzenia, iż Andrzej Lepper obawiał się, że „ktoś popełni na nim samobójstwo”.

(Na podst. Gazeta Stonoga i chińskich serwisów informacyjnych oprac. M.P.)

Komentarz Redakcji: Zachęcamy czytelników Xportal.pl do pobierania i archiwizacji plików a następnie ich uważnej lektury i dzielenia się z nami co ciekawszymi wątkami!

http://xportal.pl

Komentarze 72 to “Polska: Wyciek akt z „afery taśmowej””

 1. gość said

  Czy „akta Stonogi” mają coś przykryć?

  Tylko pytanie co?… Często stosuje się tzw. maskirowkę, poświęca się jakąś ważną z pozoru sprawę po to, by przepchnąć coś znacznie bardziej ważnego. Mam złe przeczucie – tu wcale nie chodzi o dobro Polski (nie III RP, ale Polski).

  Przetargi, kontrakty, a może 65 mld USD dla Żydów? Zmiana ambasadora USA w III RP, wyjazd Anny Applebaum, prywatnie żony Radosława Sikorskiego jako „przedstawicielki Polski” na spotkanie Grupy Bilderberg? Sporo tych poszlak…

  I jeszcze jedna… Grzegorz Braun już jakiś czas temu sugerował, że „szykują nam okrągły stół bis”. Czy chcą upozorować podcięcie nóg starego stołu, by wystrugać nam nowy?

  http://prokapitalizm.pl/czy-akta-stonogi-maja-cos-przykryc.html

 2. 15vagabunda said

  znowu przecieka w sposób kontrolowany, a co szykują ? muszę zapuścić żurawia w projekty ustaw

 3. Rara Avis said

  Wczoraj miała być mowa o wyprzedaży ziemi, tzn. o rzekomej ochronie.
  Odłożyli.
  1 lipca wchodzi w życie „bratnia pomoc”.

  http://fraszki-and-ulotki.blogspot.com/2015/06/wyciek-z-akt.html

 4. Janka said

  „….rozmów demoliberalnych polityków…”

  Wolne żarty panie Gajowy!
  Ci „politycy” to :
  „… Wajda, Olbrychski – autentycznej elity Polski popierali i popierają aktywnie nadal partię kulturowego lumpenproletariatu jakim jest PO, partię w której od antysemitów z 1968 – posłanka Katarasińska – aż gęsto, partię, która wykończyła Z. Rybczyńskiego naszego pierwszego laureata Oscara i prekursora kultury internetowej, partię której posłowie, gdy zaczynają mówić i argumentować to mamy wrażenie, że stoimy pod budką z piwem? „

  http://www.prawica.net/41579

  Prof Wolniewicz:
  „…Jaka tam „elita” – zwyczajna hołota, co się dorwała do koryta. „

 5. Boydar said

  Stonoga legendował się znacznie staranniej niż Braun i chyba dużo dłużej. Swego czasu obejrzałem wszystkie zapodawane „z potrzeby serca” jutubki z jego udziałem. Nie twierdzę, że chce gościu coś źle dla Polski, co to to nie, ale do autentyka to mu jeszcze brakuje jak …

 6. vorph said

  re 2:

  moim zdaniem należy obserwować te wdrażane:
  http://www.monitorpolski.gov.pl/MP/2015

 7. NyndrO said

  W owych aktach nie ma niczego,czego bym nie wiedział oprócz tego,że Kulczykówna jest luksusową prostytutką. * Facet pyta babę : „a poszła by tak pani ze mną „do wyra” za milion złotych?” * „a wie pan,że tak,hihihihi” * „a za dychę?” * „NO WIE PAN,ZA KOGO PAN MNIE MA?!!” * „no to se chyba przed chwilą wyjaśniliśmy”

 8. Marek said

  Stonoga twierdzi, ze ma raka nadnerczy.

 9. NyndrO said

  Na marginesie,właśnie dlatego,że Zbychu dotarł i opublikował fragmenty,w których była mowa o rypaniu Kulczykówny,mam względnie dużą nadzieję,że to jest „na prawdziwo”.Ale oczywiście nie grozi mi katatonia z szoku,gdyby jednak nie.

 10. zawisza said

  Można się tego było domyślać – lansowanie w mediach Zbigniewa Stonogi przez ostatnie lata służyło reklamie lidera przyszłej partii
  I tak mediokracja zatapia? platformę obywatelską Ale lud przekonany że pokonał Komorowskiego Kopacz itd

  Zbigniew Stonoga zakłada partię pod nazwą Stonoga Partia Polska. Informacja o tym, kto i na jakich warunkach może zostać członkiem partii, znajduje się na jego stronie internetowej. „Kieruje mną poczucie sprawiedliwości społecznej” – mówi dziś były doradca Andrzeja Leppera w opublikowanym „oświadczeniu” wzywając Polaków, by w wyborach parlamentarnych wydali swój „osąd”. Stonoga dalej współpracuje z Piotrem Tymochowiczem.

  „Zbigniew Stonoga zakłada partię Stonoga Partia Polska. (…). W ostatnich dniach Zbigniew Stonoga zrezygnował z kandydowania na urząd prezydenta RP, ale nie zrezygnował z założenia partii” – taka informacja pojawiła się na stronie Stonogi 28 grudnia 2014 r. Biznesmen – który jak przypomniał były szef ABW, Bogdan Święczkowski pojawia się w kontekście kilku postępowań karnych, w tym m. in. aferze gruntowej – dziś również wspominał o swojej działalności w kontekście wyborów parlamentarnych.

  „Proszę państwa: co mną kieruje? Ano, poczucie praworządności i sprawiedliwości, przede wszystkim sprawiedliwości społecznej” – oświadczył Stonoga, zachęcając Polaków do wzięcia udziału w wyborach parlamentarnych.

 11. Boydar said

  Jak dla mnie to on jest na 100% agent, ale nie wykluczam, że stoi po właściwej stronie mocy 🙂
  W każdym razie mam nadzieję, że du.py głupio nie da i będzie walczył do końca. Przynajmniej nie podkłada (tak mi się zdaje) żadnej ideologii pod te swoje akcje. Mówi „je…ać squrwysynów, którzy szkodzą normalnemu człowiekowi”. Nie wyróżnia specjalnie, kto po której stronie stołu siedział. Póki co, mogę mu kibicować (tfu!).

  Coś się musi w końcu zacząć dziać z sensem. Może być i многоножка.

 12. Nieważny said

  Taki ciekawy komentarz:
  „Kolejna zagrywka służb, jakich i na czyje zlecenie można się domyślać. Dlaczego dopiero teraz wypływają te dokumenty? Po wyborach prezydenckich i klęsce bula PO lec na łeb i szyję, PiS nie zgarnie więcej wyborców, Kukiza się zneutralizuje (zresztą kto wie czy i jego służby nie wykreowały, sam na pewno o tym nie wie). Trzeba promowac Petru i Balcerowicza. Taka zajawka jest idealna PO jest be Pis też ale my nowoczesna.pl chcemy wrócić do korzeni uwolstwa/udecji/peło więc głosujcie na nas. Widać, że ośrodki zagraniczne lachę definitywnie położyły na po wiec rozpoczęło się nowe rozdanie. Ciekawe kto wygra bo na pewno nie Polska. No może poseł Bury bo afera z Podkarpacia to pikuś przy wycieku:) Czytajcie obywatele dokumenty, czytajcie…”

 13. re1truth2 said

  1. Cytat „Na pytanie, czy zdąży przed wyborami i czy ewentualnie dałby się namówić na współpracę z Pawłem Kukizem lub Januszem Korwin-Mikke, Stonoga odpowiada, że nie chce po niczyich plecach wspinać się do władzy i że doskonale poradzi sobie sam.”
  http://pl.blastingnews.com/polityka/2015/06/powstaje-partia-stonogi-co-chce-osiagnac-demaskator-elit-00432035.html

  2. Cytat komentarzy:
  ” 21:46 09 czerwca 2015 | 11 magister
  nareszcie !!! – wychodzi szydlo z worka – !! powoli ,powoli, az wyjda wszystkie machlojki I przekrety,w naczalstwie co ostatnie 8 lat rzadzilo w PRLu Bis !!! …… afera tasmowa nabiera rozpedu !!!!!!,,,mam nadzieje ze ostatecznie nie uda sie jej zamiesc pod dywan jak wszystkie inne do tej pory.

  03:42 10 czerwca 2015 | 4 gucio
  Jestes naiwny bracie… Stonoga to UB-ek… skad on to ma? Jelsiby rzeczywiscie prokuraturze zalezalo na tym to dawno juz by leb ukrecili i Stonodze i dawno by zablokowali te 20tys stron akt. Owszem Stonoga zostal ostentacyjnie aresztowany (ND ma stare informacje), ale to wszystko jest celowe. Poleci kilka glow z PO by pokazac ludziom jaka to raptem uczciwa partia, tuz przed wakacjami po ktorych bezposrednio sa wybory parlamantarne… ty chyba nie masz magistra ze takie rzeczy piszesz lol

  10:03 10 czerwca 2015 | -1 basia52
  Wedlug mnie Gucio ma racje, jest niemozliwoscia, aby Stonoga zdobyl wszystkie akta, oni zrobili cyrk i mysla, ze narod da sie nabrac. Pierwsza sprawa co powinien Stonoga to wyjasnic ludziom skad je ma, a dlaczego tego nie zrobil?- przeciez nie moze powiedziec prawdy, bo po to zostal wynajety, a od kelnerow i tych wszystkich podsluchiwanych nie zebralby wszystkiego, to specjalnie przygotowana wersja, zeby narod ucichl, a PO zdobylo sobie poklask, mowiac o PO mam na mysli Stonoge rowniez, kto wie czy on nie zechce zakladac nowej partii?. Gdzie on byl do tej pory? to juz sie ciagnie od roku, raptem pod koniec gwiazda zablyska? kiedy juz wiadomo, ze prezydent Duda zechce to wyjasnic.

  basia52’s avatar 11:50 10 czerwca 2015 | 0 basia52
  Juz dzis Stonoga oglosil, ze zaklada nowa partie, chyba mialam racje.

  00:35 10 czerwca 2015 | -7 Mezon
  Pisiory zaś trąbią, że Stonoga publikacjami tymi chce uderzyć w PiS
  http://niezalezna.pl/67854-stonoga-narzedziem-sluzb-ma-oslabic-pis-i-kukiza-przed-wyborami-parlamentarnymi

  10:24 10 czerwca 2015 | 0 gypsy

  Polskie plagi tej wiosny…. mszyce i stonogi….”

 14. Sowa said

  Re 10 Zawisza:

  Jaka była rola Stonogi w aferze gruntowej? Był po stronie PiSu, czy Leppera?

 15. re1truth2 said

  Link http://www.dziennik.com/wiadomosci/artykul/biznesmen-ujawnia-dokumenty-afery-tasmowej

 16. re1truth2 said

  Re 11
  Styl mówienia taki sam jak kukU.z.

 17. NICK said

  Lubelaku. Porzuć nadzieje związane z panem, który ma sto nóg. To jeszcze nie ten.
  Sto nóg, powiedziałem? Przypadek.

 18. 15vagabunda said

  ooops Tusk w Kijowie, „Zwycięstwo Solidarności ” wyczuwam [ ze wszystkimi jego konsekwencjami ]

 19. Boydar said

  Panie NICK’u, mówimy o dwóch różnych osobach. Pan szuka „polskiego przywódcy”, z krwi, kości i przekonań. Ja również. A p. Stonoga to etap przejściowy i zaciężny, trzeba zrozumieć i pogodzić się, że tak „na pstryk” jeszcze się nie da w naszych realiach. Czas znacząco przyśpieszył. Trzeba patrzeć kto szkodzi Polsce; jak nie szkodzi, to przechodzi, do przodu. Jak szkodzi, to do dołu. (to Zulus Czaka)

  Ja nie oczekuję cudów, oczekuję dania możliwości. Z resztą sobie poradzimy.

 20. NICK said

  Ma Pan rację, Lubelaku. Odczytałem więcej niż Pan napisał.

  P.S. Niech Pan popatrzy na zdjęcie (17). Ci ludzie to… autentycznie?

 21. ... said

  w polityce nie dzieje się nic przypadkowo – przecież to takie logiczne.

 22. ... said

  sterowanie baranami psychomanipulacją.

 23. ojojoj said

  oj tam oj tam, wyspowiadaja sie przed episkopatem i znowu beda aniolkami w weekend, a pani kulczykowa czy jak jej tam komunie nawet od prymusa polin dostanie, a moze i jakis rebaj da cos koszernego za porzadne talmudyczne zachowanie

 24. ojojoj said

  Jezeli chodzi o Stonoge, jak i innych, to mam taka stara zasade, jak gostek nic nie mowi o MFW, dlugu, czy drukowaniu banknotow nbp poza granicami kraju – to jest to kukielka, pracujaca wiadomo dla kogo.

  Ten kto ma mennice, ten rzadzi – tylko ludzie sa za glupi zeby to zrozumiec i beda sie podniecac np. takimi nagraniami z jakiejs balangi.

 25. Czołgista said

  @8
  Jak już to nowotwór nadnerczy, bo określenie rak dotyczy jedynie nowotworów złośliwych skóry.

  Stonoga będzie teraz sam ścigany przez prokuraturę. Pewnie ktoś go wykorzystał jako źródło przecieku. To znaczy dał mu cynk, gdzie szukać.
  Wiadomo, że to ustawka, ale miło jednak, że przy okazji ludzie zobaczą co reprezentują sobą PO i PiS.

 26. Czołgista said

  Ciekawe co tym razem będą próbować przepchać przez Sejm, że aż trzeba było dokonać kontrolowanego wycieku i uwalić kilku swoich.

 27. re1truth2 said

  Re 17
  Yes, Yes. Yes, Phot’cheap 😉 nawet z cieniem na kostce.

 28. re1truth2 said

  Ops, re 18

 29. parva said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zbigniew-stonoga-cala-konferencja-prasowa-bez-cenzury-2015-06

 30. re1truth2 said

 31. NICK said

  Rak (carcinoma), najogólniej pisząc, oznacza nowotwór złośliwy. Występuje w CAŁYM organizmie. Powszechne: rak płuc, jelita grubego… .
  Nowotwór (neoplasma), najogólniej pisząc, oznacza coś czego w naszym organizmie dotąd nie było a nie jest typowe dla rozwoju osobniczego. Też występuje w całym organizmie. Nowotwór może być złośliwy [np. tłuszczakomięsak] lub łagodny[np. tłuszczak]. Jest to pojęcie bardzo szerokie i nie doprecyzowane.

  Pozdrawiam Griszę.

 32. osoba prywatna said

  Stonoga w Superstacji: prokurator Renata Mazur jest powiązana z mafią
  http://www.superstacja.tv/Wiadomosc/Stonoga_W_Superstacji_Prokurator_Renata_Mazur_Jest_Powiazana_Z_Mafia,1451723/Kraj/

 33. ... said

  chociaż najbardziej zastanawiają mnie barany – wystrzyżeni do granic wytrzymałości tylko beczeć potrafią.Media wszystko ładnie opisując – ubolewając nad rozlanym mlekiem a nikomu nie chce sie zebrać aby rozwalić towarzystwo wzajemnej adoracji i asekuracji – chociaż z drugiej strony co to da?
  Odejdą jedni – przyjdą drudzy.

 34. joasia said

  O to chodzi żeby nie przyszli tacy sami !!!! I to my musimy zadbać o to !!!

 35. ... said

  34.
  czytałaś historię ? Kiedy było tak- że było w miarę dobrze?

 36. bolton said

  W koncu po sikorskim tyle dobrego

 37. ... said

  do władzy pchają sie przede wszystkim jednostki upośledzone ( nieliczne normalne jednostki potwierdzające regułę jak np. K.Elżbieta ) umysłowo – nikomu przy zdrowych zmysłach nie chce się rządzić – normalni chcą po prostu żyć,problemem jest,że rządzący psychopaci nie maja realnej formy nacisku ( np. za ustawę limitów NFZ jakiś wirusik AIDS lub żółtaczki ) obecnie społeczeństwo zastraszone i zmanipulowane to jest rzeczywisty problem,który kształtuje nasze życie,byt,funkcjonowanie.

 38. Listwa said

  W wiadomo już kto nagrywał ?

  Raczej nie PO.

 39. Alfons van Vorden said

  Gdyby mieli wsadzić wszystkich to brakłoby więzień w Polsce.

 40. Marucha said

  Re 39:
  Widzi Pan… po pierwsze łatwo jest ludzi uwięzić w doraźnie zorganizowanych obozach, na stadionach itp.
  Po drugie – nie trzeba uwięzić wszystkich. Wystarczy wsadzić tyle osób, aby cała reszta poczuła strach.

 41. akej said

  @ 18
  Wydaje mie sie, ze ta fotka jest z Polski, a nie z Kijowa. Nie sadze aby ukry klekaly przed sepleniacym.

  Ma Pan chyba rację:
  > http://www.ronpaulforums.com/showthread.php?452800-Euro-Sceptics-top-EU-Parliament-elections-Ukip-in-the-UK-National-Front-in-France/page2
  Admin

 42. panMarek said

  Ale jaja!
  Też mi odkrycie – Stonoga.
  Tak wielkie, że nikt nie zapyta jak to jest, że facet (Stonoga) ma 118 spraw karnych a następnie 118 uniewinnień. Ubliża gliniarzom i nic! Krzysztof Olewnik tylko im jeden raz napluł w twarz a do dzisiaj nie ma jego ciała. Co za mydlana opera dla ciemnego ludu.
  Jacy bezdennie głupi są ludzie to nawet mnie zadziwia.

 43. JerzyS said

  „Stonoga dalej współpracuje z Piotrem Tymochowiczem.”

  Tymiński pogonił Tymochowicza wypłacił mu połowowe wynagrodzenia i zerwał umowę i pogonił!

 44. JerzyS said

  Polacy to stado baranów w drodze do rzeźni

  zamiast myślenia pojęciowego , to tylko myślenie stereotypowe.

  Mamy w Polsce zapotrzebowanie na męczenników
  Stonoga żołnierzem wyklętym,
  – już na to się nie załapie,
  ale na Męczennika owszem!

  Stonoga będzie męczennikiem , na którego zagłosują polskie rasowe barany przy poparciu polskiego Episkopatu!

 45. Amsterdamer said

  oho cos tam sie na scenie teatrzyku lalkowego dzieje..

  http://parezja.pl/titanic-tonie-seria-dymisji-rzadzie/

 46. 15vagabunda said

  Ad.41 konkretnie jest to zdjęcie z 2005 roku z Grodna kiedy Polki protestują [i modlą się] żeby im nie przysyłać agentów żydowskiego Partnerstwa Wschodniego w osobach pani Borys czy Romaszewskiej mają swoją polonijną reprezentację.

 47. NICK said

  Nic się nie dzieje. Nic nowego. Niczego to nie zmieni.

 48. Amsterdamer said

  ad 46 Panie Nicku przeciez pisze ze teatrzyk lalkowy – a wiec przedstawienie

 49. RomanK said

  Biedna ty Polsko…w lapach takiego,,,gowna!

 50. NICK said

  Oczywiście. Teatr pacynek.
  Przecież piszę – nic nowego. Pozdrawiam.

 51. Boydar said

  O czym rozmawiano na molo …

 52. Amsterdamer said

  Stonoga i Tymochowicz

  http://wirtualnapolonia.com/2015/06/10/tymochowicz-stonoga-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia/#comments

 53. Czytelnik said

  Wg zeznan tego kelnera Lukasza (ktory ponoc nagrywal w Sowie, a jego kolega Konrad w Amber Room) to takie osoby byly nagrane: Kwiatkowski-Kulczyk, Kulczyk – Bielecki, Kulczyk – Tamborski, Kulczyk – Gras, Kuczyk-Wawrzynowicz, Kulczyk – Miller, Kulczyk-Kwasniewski, Miller-Kwasniewski oraz zarzady PKO, a w Sowie: Nowak-Wawrzynowicz, Krawiec-Kulczyk, Zamasz-Lubera-Woszczyk, Karpinski-Krawiec, Parafinowicz-Zawadka-Nowak, Belka-Sienkiewicz, Wawrzynowicz-Baniak, Rynasiewicz-Nowak i jak mowi, wiele wiecej. Kelner w koncowce zeznan mowi, ze boi sie o zycie i chcialby zostac swiadkiem koronnym. Jakby to dalo, ze wszystkie ww. nagrania ujrzalyby swiatlo dzienne, to chyba warto by go chronic, bo tresc napewno pare rzeczy by ujawnila. Ale czy w Polsce to ludzi by ruszylo? Niestety smiem watpic.

 54. Kazek said

  P. Amsterdamer

  http://wirtualnapolonia.com/2015/06/10/tymochowicz-stonoga-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia/#comments

  zacytuję w całości
  Alina said
  2015-06-10 @ 22:39
  Nieźle!
  Tam gdzie pojawia sie nazwisko Tymochowicz zawsze ma miejsce megaoszustwo medialne, wielka manipulacja. Tymochowicz „wystrugał” sukces „Samoobrony”, stworzył „Palikociarnię”, trenował machanie rękoma na wizji takich wielkich polityków jak Balcerowicz.
  Skuteczny cwaniak …
  Teraz przy pomocy Stonogi usuwa PO ze sceny politycznej, bo pewnie ma juz jakieś inne zlecenie?
  Szkoda tylko, że bilety na nieustający polityczny spektakl w Polsce są takie drogie, że doprowadziły miliony ludzi do nędzy. Polacy sami muszą sie rządzić jak to drzewiej bywało, a obecny teatro-cyrk z tymi samymi pawianami zamknąć, pawiany wypuścić na szczaw i mirabelki, niech same sobie radzą.

  Wg tej pseudo mądrej wypowiedzi Tymochowicz rządzi krajem , wystrugał śp. Leppera , Palikota, Balcerowicza a teraz rozwala największą partię w Polsce.

  Lepper sam się wystrugał lejąc po dupie komornika i organizując chłopów na Pomorzu.
  Tymochowicz jedynie za pieniądze Samoobrony szkolił Leppera jak dobrze prezentować się w telewizji.

  Takie szkolenia psycholodzy robią przedstawicielom handlowym, jak skutecznie sprzedać np. samochód.

  Wracając do tematu,
  Wiem ,że ktoś zorganizował nagrywanie i teraz spowodował ujawnienie nagranych materiałów nie wiadomo czy wszystkich.

 55. NC said

  Re 7: Na czym polega „luksusowość” tej prostytutki?

 56. Toni said

  Ad. 24
  W pełni się zgadzam. Prosta i klarowna zasada weryfikacji tego, jakie kto ma intencje lub czy jest sterowany, nawet mniejsza przez kogo w bezpośrednim nadaniu – wszystkie nici i tak ostatecznie poprowadzą do kilku rodzin, uważających się za panów świata, bo są panami mamony…

  Wprawdzie rozsądek i roztropność nakazują, by każdy, kto chce zaistnieć publicznie i odegrać jakąś rolę w politycznym prowadzeniu spraw narodu w dzisiejszym świecie, nie powinien odkrywać wszystkich kart, bo szybko zostanie zrobiona przeciwko niemu kontrakcja, która ma kilka etapów: 1) marginalizowanie, pomijanie, przemilczanie, wyciszanie, a jak się już tego nie da zrobić, to 2) frontalny atak, obliczony, by załatwić moralnie, cywilnie i politycznie, a jak i to nie wypali, to 3) likwidacja fizyczna przez wypadek, „samobójstwo” lub po prostu zamach.

  Bywa tak, że jakaś osoba publiczna na tyle kryje się dobrze lub maskuje, lub jest uważana za swojaka, a dopiero później okazuje się niesterowalna. Zostają wobec niej przegapione dwa pierwsze etapy, stąd pozostaje tylko trzeci – uśmiercenie. Niemniej jednak, postępując z całą roztropnością i ostrożnością, można odsłonić rąbek swoich rzeczywistych poglądów na temat, po której stronie barykady ktoś zamierza stanąć. Np. powie się tu i ówdzie, że waluty lokalne to ciekawy pomysł na rozruszanie gospodarki. Nie trzeba od razu wywalać kawy na ławy, że idę przeciwko banksterom i ich władzy nad moim krajem i światem…

  Kiedy ktoś coś takiego, jak walka z władzą pieniądza, wali wprost wszem i wobec, i nic mu nie robią w sensie etapu walki 1) oraz 2), to może oznaczać, że jest wynajętym przez banksterów, by – jak ten przysłowiowy złodziej – krzyczeć: łapcie złodzieja! Przykład Wilsona, prezydenta USA, jest tu bardzo pouczający. Był akademikiem, który jako wykładowca sprzeciwiał się w swoich pracach ustanawianiu emisyjnych banków centralnych i przez to okazał się wiarygodny dla amerykanów, więc banksterzy wykorzystali go i za jego to kadencji, gdy został prezydentem, powstał Fed… Fed rządzi MFW, ten rządzi bankiem rozrachunków międzynarodowych i bankami centralnymi UE i poszczególnych krajów, i tak to się kręci… A przeciw tym, którzy się nie podporządkowali toczy się wojna gospodarcza, finansowa i militarna, vide: Rosja, Chiny, Iran, Irak, Syria… innych, jak Kuba, Wenezuela czy Korea Pn, na razie się bagatelizuje, bo jak padną ci najwięksi i średni, to z małymi pójdzie gładko…

 57. expert said

  Ad.55:

  Na cenie.

 58. Trak said

  Ad 56
  Jest taki pan. Ma ogromne pieniądze. Prawdziwy jego rozkwit nastąpił , gdy tutka spadła.
  Jest wielkim filantropem (w środowisku aktorskim) i jest pochodzenia esbeckiego. Teraz kieruje Getinbankiem, ma w swojej łapce także Creditagricole, firmę windykacyjną Getback. Wykupił tereny na Stegnach koło toru łyżwiarskiego gdzie wybudował sobie rezydencję, (pałac w Łazienkach przy niej to kurnik) lato wysoko swoim odrzutowcem za 140 mln złotych itd. Bardzo spracowany człowiek, codziennie w robocie, termos z kawą i kanapki szykuje mu żona Pieńkowska i pakuje do teczki. Tak jest spracowany, że nawet nie ma siły gadać i się fotografować. Dodam, że to nie jeden jest taki wprawny dojarz RP reszta to kamerdynerzy, w tym jeden jeden z bulem.

 59. a natol said

  Tak to bywa. Pies utoną, łańcuch jeszcze pływa.

 60. NyndrO said

  Ad 55. NC * Jeśli Pan da radę ogarnąć cały wpis,może dostrzeże Pan nutę ironii.Ale raczej wątpię.

 61. Zenek said

  Sluchajcie
  To ilu tych ministrow Kopaczowa wykopala i czemu Radek zrezygnowal?
  Jego zna na naradzie Bilderbergow szykuje mu nowa posade czy jak?
  To wszystko jest mozno podejrzane a moze chodzi tylko, zeby w wygral PiS w nadchodzacych wyborach?Czy ma ktos jakies przecieki, bo dla mnie polityka w Polsce robi sie zbyt skomplikowana.
  Nie nadazam.

 62. Zenek said

  60
  poprawka:
  Mialo byc : jego zona na naradzie Bild..

 63. NGO said

  Środowisko stara się wpływać na rozstrzygnięcia polityczne. Autorzy tej akcji będą mogli zanotować sukces, jeśli uda im się wprowadzić agentów w szeregi PiS-u.
  To jest wzajemna wymiana ciosów i haków.

 64. ERROR 404 NSZ said

  Tymochowicz to właściwy ślad, ale on też jest pod kimś….

 65. Amsterdamer said

  ad 60
  nie sadze zeby taki melepeta i papla mogl byc bezposrednio wtajemniczany- zona steruje tym gamoniem wiec mu kazala bo cos wie lub wie co bedzie sie przedstawiac tubylcom i chce mu troche wizerunek ratowac

 66. Boydar said

  @ Pan Error (64)

  Jak by nie patrzeć, Tymochowicz, Piskorski, Stonoga, czy jeszcze kilku innych, żyją, i mają się „nieźle …

 67. NC said

  Z bajek dla dosroslych:
  http://100najbogatszych.wprost.pl/obiekt/id,1594/ide,32/idk,0/edycja-2014-Leszek-Czarnecki.html

 68. Czarny Kanarek said

  Stonoga, o ile wiemy, posiada nóg zaledwie 24.
  Sto nóg ma skolopendra, czyli po polsku wij. Niektore skolopendry podobno maja wiecej.

  Tyle co do meritum…

 69. Boydar said

  Operacja „Skolopendra” wdrożona zostanie w trzecim kwartale. Teraz mamy „Stonogę”. Jakiś porządek być musi.

 70. Zenek said

  Niektorzy spece od przewidywania opowiadaja, ze ta afera jak wszystkie inne sie rozmyje , PiS wygra wybory i wrocimy do starych praktyk. Dzien jak codzien.

  Niemniej jednak, ta afera pokazuje jak straszliwie zmurszaly jest nasz system demokracji.
  W kraju bida az piszczy, Komorowski, Walesa, Kwachy, Kulczyki i inne zakapiory moglyby obkarmic cala Polske i wybudowac drogi, szkoly i szpitale i jeszcze by im zostalo na palace dla siebie i swoich dzieciatek.

  Tymczasem bawimy sie w sejmie w gre dzentelmenow, ktorzy przy okraglym stole z recami w kieszeniach bawia sie w zgadywanke:
  „Uca-puca, uca-puca, w ktorej rece trzymam buca?”

 71. Boydar said

  „… jak straszliwie zmurszały jest nasz system demokracji …”

  Przez Pana, normalnie lat mi przybywa, Panie Zenku.

 72. Zenek said

  71
  Boydar

  Nasza demokracja jest podstarzala podobnie jak ja.
  O czasow II-wojny swiatowej ciagle tylko mnie edukuja na okolicznosc naszego wielce demokratycznego systemu. A to juz ho…ho… kupe lat.
  Normalnie lat mi nie ubywa.

  A obecna odmiana demokracji jest niby najmlodsza – ale zdaje sie system troszke na kruchych podstawach, albo moze juz ‚przedojrzaly’ i zbyt udoskonalony:

  Kapitalizm po polsku?

Sorry, the comment form is closed at this time.