Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Papież Franciszek wysłał apb-a Szewczuka do Polski po haracz wojenny

Posted by Marucha w dniu 2015-06-11 (Czwartek)

Ofiara obchodów świąt judeo-satanistów na Ukrainie 02 maj 2014

Polacy nie tylko płacą haracz na bratobójczą wojnę na Ukrainie ale Kościół i Watykan zdradza Polaków i odcina się od własności Polaków we Wschodniej Małopolsce.

Po haracz Papież Franciszek wysłał swego najbardziej zaufanego osobnika gloryfikującego pedałów na Ukrainie. Tak w skrócie można napisać o wizycie 08 czerwca 2015 abp. Szewczuka na Jasnej Górze. O wspieraniu bratobójczej wojny na Ukrainie pisałem w grudniu 2014 roku.
https://rafzen.wordpress.com/2014/12/08/bergoglio-jawnie-wspiera-judeo-satanistow-na-ukrainie/

Jednak sprawa jest poważniejsza ponieważ wizyta następuje po tym, jak duchowni Kościoła Katolickiego zanieśli Ciało Jezusa pod tęczę – symbol judeo-satanistów – na Pl. Zbawiciela w Warszawie. Pisałem o obrzędach judeo-satanistów w tym szczególnym miejscu gdzie Polacy za swoje pieniądze postawili Pomnik Chrystusa Króla, a który został zburzony i jak mi wiadomo w czasie zgaszonego światła judeo-sataniści pod tęczą złożyli ofiary z ludzi, a dokładniej z pozyskanych nielegalnie płodów Polaków.

O tym fakcie dowiedziałem się prowadząc osobiste śledztwo w sprawie zgaszenia światła publicznego w tym miejscu.
https://klubreportera.wordpress.com/2014/11/08/obrzedy-judeo-satanistow-na-placu-zbawiciela-przy-zgaszonym-oswietleniu/

Jak działa Bóg dowiedziałem się z relacji prasowych, gdyż Bóg zmył wodą złożone w ofierze płody ludzkie – innymi słowy zostały uruchomione zraszacze wodne, gdy tylko Procesja Bożego Ciała zbliżyła się do symbolu judeo-satanistów. To namacalny dowód iż Jezus daje nam znaki i dba o Nas Polaków i Naszą ziemią co pozostaje w konflikcie z obecnym duchowieństwem, któremu nie przeszkadzają takie symbole dewiantów lub jak kto woli dzieci szatana Ew. Św. Jana 8: 44 na drodze Procesji.

[Ściśle biorąc pedalstwo przywłaszczyło sobie symbol tęczy, który oznaczał pojednanie Boga z człowiekiem. – admin]

Powracając do wizyty Szewczuka to zauważyć należy że o. Marian Waligóra, przeor Jasnej Góry, nie tylko opłacił haracz wojenny judeo-satanistom i podarował kopię Cudownego Obrazu, ale zadeklarował, iż Wschodnia Małopolska, która się nam należy na mocy zawartych porozumień zgodnie z Traktatem Wersalskim oraz Traktatem Ryskim, już nie jest własnością Polaków i bezczelnie oznajmił, iż Wschodnia Małopolska jest już ukraińska.

Taki pospolity zdrajca jak knessetowy Andrzej Duda, udający katolika z pomocą kard. Nycza, który podrzucając mu Hostię wyreżyserował religijnego Dudę. Lepiej od Polańskiego i wszystkich pedofilii razem wziętych.

Oto wypowiedź Waligóry:

„Księże Arcybiskupie, cieszymy się obecnością Ekscelencji tu na Jasnej Górze, gdzie od pierwszej niedzieli Wielkiego Postu modlimy się za pokój i o pokój na Ukrainie i na całym świecie. Szczególnie bliskie naszemu sercu jest to, co dzieje się na waszej ziemi, choć media w ostatnim czasie jakby zamilkły, nie mówią o tych bolesnych wydarzeniach, które wciąż trwają na waszej ziemi. My nie zapominamy, i z naszą modlitwą codzienną, z błaganiem, przychodzimy, by przez wstawiennictwo Maryi, przez Jej matczyne spojrzenie wypraszać i samemu spoglądać z miłością na waszą ziemię. Proszę przyjąć kopię Cudownego Obrazu i zabrać do tej ziemi, w ostatnich miesiącach tak mocno zbroczonej krwią waszych synów (…) Ufamy, że Maryja swoim zatroskaniem obejmie cała Ukrainę i wyprosi pokój dla was i całego świata”

Arcybiskup Światosław Szewczuk to Ukrainiec urodzony się 5 maja 1970 w Stryju, we Wschodniej Małopolsce. W 1991 władze wysłały go na studia filozoficzne na Uniwersytecie Salezjańskim w Buenos Aires. W Argentynie poznał obecnego papieża Franciszka pozostając jego najbardziej zaufanym człowiekiem w krajach słowiańskich. Jak wiemy Franciszek nie ufa Polakom, ponieważ podziela poglądy i wiarę żydów w Mojżesza, a nie w Jezusa.

Za osobistą namową Bergoglia Benedykt XVI 14 stycznia 2009 r. mianował ks. Szewczuka biskupem pomocniczym greckokatolickiej eparchii Opieki Matki Bożej w Buenos Aires.. Od tego czasu kariera Szewczuka potoczyła się błyskawicznie i to on odsłaniał i poświęcił pomnik homoseksualisty Bandery i wygłaszał peany pochwalne o UPA i Banderze czyli gloryfikował pedała prosząc jednocześnie Polaków o przebaczenie.

Abp Szewczukowi trzeba przypomnieć, ze najpierw musi być przyznanie się do win i żal za popełnione grzechy w tym wypadku zbrodni ludobójstwa, a później dopiero może nastąpić przebaczenie. Wielu Ukraińców nawet nie wie czym była zbrodnia ludobójstwa na Polakach we Wschodniej Małopolsce i nadal honorują UPA–w tym także na czym polegała wina kościoła greckokatolickiego. Należy zauważyć, iż UKPA którego zwierzchnikiem jest obecnie Szewczuk była odpowiedzialna za decyzję i wykonanie barbarzyńskiej zbrodni.

[Jest gorzej. Wielu Ukraińców dobrze wie, czym była zbrodnia ludobójstwa na Kresach – i nie tylko nie wstydzą się za nią, ale bardzo im się ona podoba, chwalą się nią i robią z niej jeden z filarów pseudopaństwa Ukraina. – admin]

Zatem Watykan wkroczył na drogę wszelakich wojen religijnych aby doprowadzić do Mosaismu na świecie za sprawą dzieci szatana – Ew. Św.. Jana 8: 44.
https://rafzen.wordpress.com/2014/09/20/mosaism-in-poland/

https://rafzen.wordpress.com

Komentarzy 49 to “Papież Franciszek wysłał apb-a Szewczuka do Polski po haracz wojenny”

 1. NICK said

  Kanalie do kanałów.

 2. Boydar said

  „Jedna śmierć to tragedia, milion – to statystyka” J. Stalin

  No i miał rację. Per analogiam – jakie qurestwo jeszcze, poruszyć nas może ?

  Władimir, gdzie masz czerwony guzik !!!

 3. Yah said

  Panie Boydar Putin dba o trwanie biologiczne Rosjan i na czerwony guzik nie ma co liczyć.

 4. hulsz said

  ad.3 Jesli Rosja nie pokaze skurwialemu zydo zachodowi gdzie jest jego miejsce w szeregu to niestety biologiczny byt Rosjan bedzie zagrozony na 100 procent.

 5. Kojak said

  Jestem krytyczny do kard Nycz i Dudy ale pisanie takich debilzmow o podrzucaniu hosti jest schizofrenia dyskawlfikujaca zamiesczanioe tekstow tego wariata ogarnietego wsceiklizna Nie mozna mieszac prawdy z idiotyzmami i szerzyc zaslepienie bo dostaniemy sami wseieklizny i staniemy sie oszolomami niczym nie rozniacymi sie od tego Szewczuka !

 6. revers said

  http://www.youtube.com/watch?v=81iaM0BERPU

 7. revers said

  http://christianpost.tv/embed/6513

 8. Kar said

  Panie Marucha: czy jest potrzeba pokazywania tak drastycznych rzezni-zdjec?

  Uważam, że jest.
  Admin

 9. revers said

  http://christianpost.tv/embed/6504

 10. revers said

  sa tez bogate opisy o zmuszaniu do hard korowego seksu przez nowo al kalodowcow, is, isis oplacanych przez ciaej, saudis, w przypadku odmowy ,o spaleniu mlodych dziewczat i kobiet.

  http://www.christianpost.com/news/isis-burned-alive-20-y-o-girl-after-she-refused-extreme-sex-act-forces-sex-slaves-to-become-prostitutes-un-rep-says-139569/

 11. jazmig said

  Co za debil napisał powyższy tekst?

 12. revers said

  Papiez F. czesciowo rehabilituje sie, przyznajac order Aniola Tworcy Pokoju Putinowi, wbrew syjonistom z faszingtonu dc i brukseli

  dla przeciwwagi jewroparlament organiuzuje swoj Europejski Dzien Pokoju i Wspolpracy, ale bez politykow z Rosji, co zapowiedzial sam socjewrej Mrtin Schulz.

  Trzeba przyznac tam gdzie maja swoj patent na rozdawanie nagrod, przywilejow, selekcjonerzy pokoju i socjalow, jewrounici sa niezastapieni i wystepuja w nadmiarze.

  http://rusvesna.su/news/1433975337

 13. revers said

  cenzor kom12

  ad11, debiliday cd.

  IPN o bp. Kocyłowskim

  U gajowego Maruchy pojawił się paszkwil o bp Kocyłowskim. Pod tym linkiem
  > http://pamiec.pl/download/49/34983/Letniaszkola2012.pdf
  jest dokument IPN na temat tego biskupa.

 14. revers said

  kacapie z duooopy akurat pan Gawroski nalezy do Ziemiankiej Partii ale o korzeniach Polskich, nie jerozolimskich, lub kacapa z dooopy.

  02.05.2014 mialo miejsce w Odessie o wiele wiekszy zbiorowy mord pod auspikacjami kacapow z koziej doopy, oficjalnie ok.40, nieoficjalnie ponad setaka.

  02.06.2014 po ostrzale kacapskich rakiet, ciezkiej artylerii z strony kacapow z koziej doopy podobnie wygladaly ciala kobety z dziecmina spacerach w parkach, lub bez dzieci przed budynkiem misterstwa szkolnictwa i srodowiska w Doniecku, Slowiansku, Garlowce.

  sio saira

 15. Zdziwiony said

  Z rozmowy abp. Mieczysła Mokrzyckigo z Krzysztofen Tomasikiem i Marcinem Przeciszewskm:
  Emigracja zmienia dynamicznie sytuację Kościoła rzymskokatolickiego, ale też odwiedzając kościoły, zauważyliśmy, że znacznie więcej używa się w nich języka ukraińskiego…

  – Od trzech lat mamy już w lwowskiej katedrze niedzielną Mszę św. w języku ukraińskim, a od dwóch lat odprawiamy Eucharystię raz dziennie w tym języku. To, że język ukraiński coraz bardziej jest obecny w liturgii, jest zrozumiałe, gdyż młode pokolenie zna słabo lub w ogóle nie zna języka polskiego. W rodzinach nie mówi się po polsku, a w swoim środowisku młodzi mówią tylko w języku ukraińskim, który jest językiem ich serca.
  W naszym seminarium duchownym większość wykładów jest po polsku, ale klerycy i tak rozmawiają między sobą po ukraińsku. Sam staram się wygłaszać kazania w obu językach, pół na pół. Ale już niedługo chyba będę je głosił tylko po ukraińsku. Sprawa języka jest znakiem czasu i trzeba głosić Ewangelię językiem zrozumiałym dla wszystkich, a takim jest język ukraiński. Oczywiście są rejony, gdzie jeszcze liturgia w całości jest po polsku, ale w skali całej Ukrainy jest to niewielki procent. Zazwyczaj są to tereny przygraniczne, gdzie mieszka duża liczba Polaków.

  Z kolei wybitny specjalista w dziedzinie badań etnicznych, jak też znawca problematyki Polaków na Wschodzie ks.prof. Roman Dzwonkowski SAC w pracy Mniejszości narodowe a ewangelizacja, Białomś-Ukraina (Towarzystwo Naukowe Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Lublin 2004) pisze:
  Kościół katolicki przetrwał w omawianych republikach wieloletnią kampanię ateizacyjną właśnie dzięki ludności polskiej. Był on też postrzegany jako „polski”, co wyrażało się w stereotypie ,jeśli katolik to znaczy Polak”. Po uzyskaniu przez te kraje niepodległości zaczęła przekształcać się struktura narodowościowa Kościoła. Jednocześnie z różnych środowisk zaczęły pojawiać się postulaty zmiany języka Liturgii. Wywoływało to wiele emocji i sporów. Autor znając te kwestie z licznych badań empirycznych jak też i osobistego doświadczenia w sposób szczególnie wyrazisty dostrzega ich wagę.
  Stwierdza on „Język ojczysty wiernych ma dla ewangelizacji zasadnicze znaczenie, jest im bowiem psychologicznie i emocjonalnie najbliższy. Dlatego określany jest jako «język serca» i klucz do duszy danego narodu. Z tego względu jest on najlepszym środkiem w przekazywaniu wartości religijnych. Używanie go w kościele ma zasadnicze znaczenie dla zachowania tożsamości danej grupy etnicznej, a jego usuwanie z liturgii jest dla tej tożsamości najpoważniejszym zagrożeniem. Jeśli więc mniejszość dąży do zachowania swego języka, ma to swoje oparcie w naturalnym prawie człowieka, o czym wielokrotnie była mowa w nauczaniu Kościoła”.
  Ks. prof. Dzwonkowski stwierdza iż administracyjna zmiana języka liturgii prowadzi niejednokrotnie do wyobcowania z aktywnego uczestnictwa w życiu religijnym. Wiąże się to z kwestią również przygotowywania duszpasterzy polskich do pracy za granicą. Część z nich wychodząc z założenia, iż polski jest mniej znany od języków państwowych dąży często do uzyskania większej powszechności Kościoła poprzez dominację białoruskiego czy ukraińskiego. Liczą też, iż przez to przekaz będzie dla wszystkich bardziej zrozumiały. W tym wypadku mamy więc do czynienia z dominacją funkcji poznawczej nad emocjonalno-motywacyjną. Wpływa to zaś na stan przeżyć religijnych. Język polski bowiem pomimo tego, że nie jest używany często w życiu codziennym, to oczekiwany jest w liturgii jako ważny element nie tylko aktywnego angażowania się w praktykach, ale również aspekt związany z podtrzymywaniem tożsamości narodowej. Wpływa to więc na umiejscowienie siebie w określonej rzeczywistości społecznej.
  Jak wynika z badań, nieuwzględnianie szerokiego zakresu kontekstu społecznego związanego z językiem w Kościele „stwarza bariery psychologiczne w życiu religijnym i poważnie utrudnia przeżywanie wiary. Odgórna próba unifikacji języka, który w życiu religijnym z natury rzeczy powinien być sprawą osobistą sprawia, że nie jest ona zgodna z zasadami ewangelizacji.

  Z czasem, gdy abp. M. Mokrzycki odwiedzi Centrum Jana Pawła II, niech przemówi do niego bolesny fakt, że w krakowskich Łagiewnikach znajduje się jedyna w kraju ulica bpa Franciszka Hodura, za sprawą którego powstał Polski Narodowy Katolicki Kościół. Narodził się w Kościele Katolickim wśród Polonii Amerykańskiej w XIX wieku. Przyczyną były konflikty z księżmi pochodzenia irlandzkiego i niemieckiego, którzy nie rozumieli zwyczajów i problemów polskich emigrantów. Ks. Franciszek Hodur z parafianami w Scranton utworzył pierwszą polską parafię.

 16. marta15 said

  Polactfo nie rozumie ,za Bergologi to jedna z tych KANALII, ktore sa zajete aktywnym budowniem i wprowadzniem rzadu swiatowego.
  Bergolgio ma za zadanie oglupianie tzw katolikow i budowe jednej , swiatowej, lucyferianskiej religii.
  Jak na razie udaje mu sie to super.
  Wiekszosc katolikuf idze za nim jak w ogien. i na ogien ,( ale juz ten wieczny) bardzo dobrze sobie dzieki temu zapracowuja .

 17. revers said

  Putin odbiera order Aniola Pokoju Tworcy

 18. marta15 said

  Bergolgio ma gebe malego kryminalisty nie papieza.
  Ktos tez ostatnio napisal ,ze on ma tez zachowanie wskazujace na to, ze jest opetany. Te jego dziwne gesty, idiotyczne half–komentarze faktycznie na to by wskazywaly.
  Nic dziwnego zreszta.

 19. TG said

  http://www.eioba.pl/a/29dh/hajfa-izrael-gora-karmel

 20. TG said

  http://www.bahai.org.pl/znani-poznaj-wiar-bahai/157-maria-kaczynska-w-2009r-odwiedzila-bahaickie-ogrody-w-hajfie

 21. marta15 said

  tu artykul na temat tej bahaickiej, demonicznej „religii”
  http://www.godlovespeople.com/fr/bahai/demonic.htm
  ‚..Bahá’í Faith Is New World Order’s False Religion To Hell..”
  „..Wiare Bahai jest falszywa religia NWO prowadzaca do piekla”.
  patrzac na ich przepiekne , okazale budynki i lokalizacje ( Izrael) nie ma watpliwosci KTO za nia stoi. Jacy bogaci i nader szczodrzy sponsorzy.

 22. marta15 said

  toz Franciszek DOKLADNIE tego naucza

  „..Humanity is now coming of age. It is this that makes possible the unification of the human family and the building of a peaceful, global society. Among the principles which the Bahá’í Faith promotes as vital to the achievement of this goal are

  the abandonment of all forms of PREJUDICE

  assurance to women of full equality of opportunity with men

  recognition of the UNITY and relativity of religious truth

  the ELIMINATION f extremes of poverty and wealth

  the realization of universal education

  the responsibility of each person to independently search for truth

  the establishment of a GLOBAL commonwealth of nations

  recognition that true religion is in HARMONY with reason and the pursuit of scientific knowledge ..”

  http://www.godlovespeople.com/fr/bahai/demonic.htm

 23. marta15 said

  basic teaching of bahai

  http://www.bahai.org/beliefs/

 24. marta15 said

  „..O ye children of men! The fundamental purpose animating the Faith of God and His Religion is to safeguard the interests and promote the unity of the human race, and to foster the spirit of love and fellowship amongst men…
  Whatsoever is raised on this foundation, the changes and chances of the world can never impair its strength, nor will the revolution of countless centuries undermine its structure.

  —Bahá’u’lláh
  http://www.bahai.org/beliefs/

 25. Joannus said

  ”Ufamy, że Maryja swoim zatroskaniem obejmie cała Ukrainę i wyprosi pokój dla was i całego świata”

  Wligórę niezle pogięło. Ufa, że czerń budującą kibuc szatański na mordach dawnych i obecnych, składająca ciągle w ofierze krew i cierpienie niewinnych ma doświadczać pokoju bez pokuty i kary Bożej, a Najświętsza Panna Maryja ma osłaniać Bożym pokojem. Pokojem chyba takim jaki mamy u siebie, w zamian za oddanie się w niewolę imperium zła, wyrzekając się chociażby dohowania Jasnogórskich Ślubów Narodu, chwytajc jak magnes gnój duchowy z zachodu, plując na słowianskich sąsiadów odreagowujących zaaplikowany jad judeosatanistyczny.
  Hordy hitlerowskie w marszu nosącym śmierć, zbrodnie i grabież miały na klamrach swych pasów napis – ”Gott min uns”.
  Tak jakoś Waligóra powiązał mi się z wymienionymi pasami niemieckimi. Podobnie jak hosztapler spod ciemnej gwiazdy z ”przyosdobioną” marynarą.

 26. Marucha said

  Re 15:
  Językiem liturgicznym Kościoła Rzymskiego jest łacina.
  Liturgia Mszy jest dla Boga, nie dla wiernych – którym nawet nie chce się sprawić sobie mszalika polsko-łacińskiego.
  Nasze babcie dawały sobie radę z łaciną… ale współcześni katolicznicy już nie potrafią.
  Co innego liturgia – a co innego kazania, ogłoszenia parafialne itd.
  W ogóle to był poroniony pomysł odprawiać Mszę w językach narodowych, a w każdym swoiste przekłamania…

 27. Joannus said

  Ad 26
  Pan Gajowy
  Łacina w Liturgii i nauczaniu świętej Teologii jak cement spajający kruszywo, jednoczyła Kościół.
  Uczestnicząc we Mszach Świętych na obcym terenie; Niemiec, Szwajcarii czy Francji czułem się jak u siebie. W swoim Kościele, tym samym bez względu na strefę językową, kulturową i rasową. A wierni jak dało się odczuć stanowili jakąś ogólną jedność.

  Dokładnie. Kościół był jednością ponadnarodową.
  Admin

 28. Zdziwiony said

  Re 26
  Zgadzam się, ale Proszę Pana, chodziło mi o to aby polscy duchowni nie wynarodowiali Polaków w ostatnim szańcu, którym jest Kościoł Rzymski, i dlatego w tym przypadku powołałem się na realny pogląd ks. prof. Dzwonkowskiego.

 29. Realny said

  Mam pytanie do Pana Gajowego – proszę tego nie traktować jako zaczepkę.
  Czy Pan Gajowy bierze pod uwagę/ dopuszcza taką możliwość że Kościół Katolicki od samego początku swego istnienia jest korporacją szatana ?

  Nie.
  Admin

 30. Boydar said

  Panie Realny, jeśli mogę wtrącić swoje trzy grosze; Kościół Katolicki jest Darem naszego Pana Jezusa, nie może więc mieć nic wspólnego z szatanem. Pańskie wrażenie, jak przypuszczam, bierze się z faktu, iż od samego początku Kościół Katolicki spotykał judaizm. Niestety, ten ostatni w środkach nie przebiera(ł) i zdarzały mu się spektakularne sukcesy. Takie sukcesy widać i to przemawia do wyobraźni. A Kościół ? No cóż, trudno ocenić skalę zwycięstwa, ale przypuszczam że wielu z naszych przodków ogląda Stwórcę i możemy Im tylko szczerze zazdrościć. Szansę dostaje każdy taką samą.

 31. Realny said

  Panie Boydar, czy może Pan podać przykłady tych spektakularnych sukcesów judaizmu ?

 32. Marucha said

  Re 31:
  Czy Pan jest aby realny? Czy chce zamulić dyskusję pseudo-pytaniami?

 33. Boydar said

  Mogę, ale wysypał bym tym samym mojego informatora z 49873675 kotła w 63954 Alei. Poza tym Pan JO sugerował mi, abym wyłącznie „tylko kryształowe dusze /…/ tylko”, a że Pan JO zawsze wie co mówi to ja się Go słucham. Tak że, przykro mi bardzo, ale nic z tego.

 34. Realny said

  Re 33
  Panie Boydar, wtrącił Pan te swoje trzy grosze, łudziłem się, że po to by coś wniosły do rozmowy ale jak poprosiłem o doprecyzowanie to się okazuje, że se popierdolić Pan chciałeś. Jak mi Pan powie, że tym sposobem naśladuje Chrystusa to już mnie Pan nie zdziwisz

 35. akej said

  @ Realny (29)
  Mam do pana pytanie: Czy Chrystus byl szatanem???
  Jesli odpowie pan, ze nie – to po jaka cholere truje pan nam dupy takimi prymitywnymi durnotami???

 36. Realny said

  Panie Marucha – czy blokuje Pan moją odpowiedź Boydarowi ? Mam taką informację „Twój komentarz oczekuje na moderację”

 37. Realny said

  Akej później dobrze ? Idź się kimnij. Następny złotousty.
  Panie Marucha, ma Pan dość cięty język i nazwijmy to swój styl, nie irytuje Pana że spora część tutejszych myślicieli usilnie stara się naśladować Pański sposób ripostowania ?

 38. SAP said

  Naśladownictwo, Panie Realny, to najwyższy stopień uznania. Na przykład chrześcijanie naśladują Jezusa.

 39. marta15 said

  ad 29
  KK NIE jest korporacja szatana, gdyz ow Kosciol powstal na Ofierze.
  Ofierze samego Boga, Jezusa Chrystusa, ktory za nas ludzi, nedzarzy tego swiata, zlozyl swe zycie w ofierze i ofierze milionow ludzi, ktorzy po Nim, za ten wlasnie KK oddali swe zycie.
  Krew ( ofiara) meczennikow byla zaczynem chrzescijanstwa i KK.
  Chrzesciajnastwo , odwrotnie niz np. islam, nie rozprzestrzenialo sie za pomoca przymusu, slly, gwaltu, przmocy. Bylo za to bardzo czesto tlumione i przesladowaane za pomoca sily i przemocy ( patrz np. Japonia ) .
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Prze%C5%9Bladowania_chrze%C5%9Bcijan
  Pan musi sie modlic o wiare ,ktorej pan, jak to jasno widac, nie posiada.
  Zamiast smecic bez sensu,niech pan codzienie wezmie rozaniec w rece i modli sie szczerze i goraco o laske prawdziwej, mocnej wiary.
  ( trzy tajemnice a nie zadne cztery tak a propos )

 40. marta15 said

  Fakt ze Watykan i jego hierarchia zostali na swoj sposob przejeci przez „korporacje szatana” TYM bardziej potwierdza prawdziwy, swiety charakter KK.
  Szatan z wsciekoscia i uporem atakuje to co jest mu przeszkoda, to co mu stoi koscia w gardle.
  Fakt ,ze od tylu lat mial „haka” na najwyzsza hierarchie KK swiadzczy tylko ,ze tam lezy Prawda. Paradoksalnie, ta cala obecna sytuacja jeszcze bardziej potwierdza wyjatkowy status Kosciola katolickiego i jego 2000 nauki swietego Magisetrium.
  Szatan zaatakowal wlasnie nauki owego Magisterium, czyli uderzyl w tzw essence, sedno sprawy.
  A jak mowil Plato to co jest sednem sprawy, essencja, istota jest zarazem ta realna realnoscia. Reszta to to tylko appearances ,czyli pozory.

 41. marta15 said

  Teraz juz jest JASNE SKAD Franciszek czerpie zrodlo do swych natchnien.
  Toz to dokladnie to co on naucza

  „…W tysiącach miejsc na całym świecie, nauki Wiary Bahá’í inspiruja jednostki i społeczności, w czasie gdy pracują, aby poprawić swoje życie i przyczynić się do rozwoju cywilizacji.
  Bahaickie przekonania dotyczą takich istotnych tematów jak:
  – jednośc Boga i religii,
  – jednośc ludzkości i wolnośc od uprzedzeń,
  – wrodzonej szlachetności człowieka,
  – stopniowego objawiania prawdy religijnej,
  – rozwoju cech duchowych,
  – integracji kultu i usługi,
  -podstawową równość płci,
  – harmonia między religią a nauką,
  – centralne znaczenie sprawiedliwości dla wszystkich ludzkich poczynań,
  – znaczenie edukacji,
  -dynamika relacji, które maja zwiazac ze sobą jednostki, społeczności i instytucje
  w miare jak ludzkość zmierza w kierunku zbiorowej dojrzałości…”

  „..In thousands upon thousands of locations around the world, the teachings of the Bahá’í Faith inspire individuals and communities as they work to improve their own lives and contribute to the advancement of civilization. Bahá’í beliefs address such essential themes as the oneness of God and religion, the oneness of humanity and freedom from prejudice, the inherent nobility of the human being, the progressive revelation of religious truth, the development of spiritual qualities, the integration of worship and service, the fundamental equality of the sexes, the harmony between religion and science, the centrality of justice to all human endeavours, the importance of education, and the dynamics of the relationships that are to bind together individuals, communities, and institutions as humanity advances towards its collective maturity.”

  http://www.bahai.org/beliefs/

 42. marta15 said

  tu ich pojecie Boga ( typowo gnostycko-kabalistyczno-masonkie podejscie).

  ‚…God, the Creator of the universe, is all-knowing, all-loving and all-merciful.
  Just as the physical sun shines on the world, so the light of God is shed upon all Creation.
  Through the teachings of the Manifestations of God—among them Abraham, Krishna, Zoroaster, Moses, Buddha, Jesus Christ, Muhammad, and, in more recent times, the Báb and Bahá’u’lláh—humanity’s spiritual, intellectual and moral capacities have been cultivated…”

  http://www.bahai.org/beliefs/god-his-creation/
  czyli inaczej wrzucamy wszystko do jednego , globalnego wora i tworzymy jakas nowa , demoniczna hybryde pod nazwa Bahai.
  I WIELU to kupuje i kupi.

 43. Boydar said

  Panie Realny, niech Pan sobie daruje. Szkoda nafty. Jeśli szuka Pan „sukcesów judaizmy”, niech Pan zerknie w lustro. Tylko proszę pamiętać, co się Bazyliszkowi przytrafiło – „dał to memu zjeść dziadkowi i tak ukatrupił dziadka”.

 44. Realny said

  (… gówno wzięto na łopatę i wyrzucono – admin)

 45. Marucha said

  Panie Realny,
  Do tej pory Pana nie blokowałem. Powinien Pan sobie przede wszystkim poczytać zakładkę „Cenzura”. Tam jest napisane, dlaczego Pana komentarz został automatycznie zablokowany.
  Od tej pory będzie Pan jednak blokowany.
  Pan tu nie przyszedł porozmawiać, tylko sikać na wycieraczkę.

 46. Boydar said

  Panie Realny, Pan jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. Przecież otrzymał Pan bardzo precyzyjną odpowiedź w (33). Tylko Pan czytać nie umie drukowanego, i tu fucktycznie mamy problem …

  A właściwie to już nie mamy (45).

 47. Joannus said

  Ad 43
  Świetna riposta i rozpoznanie przeciwnika Panie Boydar. Tak trzymać.

 48. marta15 said

  tu pare zdjec z parady sodomitow w brazyli na ktorej doszlo do strasznych bluznierstw.
  o dziwo, te stada zboczkow wychwalaja Franciszka, wyznawce globalnej religii Bahai, oficjalnie uchodzacego za „papieza” KK.
  ciekawe czemu?

  http://www.traditioninaction.org/Questions/B796_Sodom.html

 49. parva said

  Jako kontrargument ,że język narodowy jest zrozumiały dla wiernych używam fakt ,ze „nasi ” Tatarzy podlascy czytają Koran w języku oryginalnym , żydzi w modlą się w języku hebrajskim,jeno katolikom zabrano łacinę. Wierni KK impregnowani przez lata „godnością człowieka” ,którą zaakceptowano, ,a która ostatecznie przeobraziła się w pospolitą arogancję . Rozmowy o przywróceniu jęz. łacińskiego ,kończą się argumentem, „przecież JA muszę rozumieć co ksiądz mówi , JA muszę uczestniczyć , przecież JA …………..” itd itp.

Sorry, the comment form is closed at this time.