Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

In memoriam tych którzy zginęli i zginą w wojnach za bankierów i Izrael

Posted by Marucha w dniu 2015-06-13 (Sobota)

Nigdy nie wolno nam zapomnieć tych którzy zginęli w wojnach wszczętych przez bankierów i Izrael. Ani nie wolno nam zapomnieć setek milionów ludzi, którzy zmarli głodową śmiercią, bo bankierzy pozwolili narzucić na nas odsetki od wykreowanych z niczego pieniędzy. Wiemy że fundacje mówią, że zginą miliardy ludzi, kiedy upadną dolar, funt, jen i euro.

Istoty ludzkie są zwierzętami społecznymi i nigdy nie powinno się zapominać o udrękach narzuconych nam przez chciwość i szaleństwo tych, którzy mają licencję na drukowanie naszych pieniędzy i możliwość ponownego pisania naszej historii.

Nasze badanie rozpocznijmy od Afryki i handlu niewolnikami. 90% zaangażowanych statków było z Brytanii, Hiszpanii, Holandii i Portugalii – i należały do Żydów. Zrobiono ogromne pieniądze. Kiedy bankierzy zobaczyli, że pojawienie się demokracji w Europie oznaczało koniec handlu niewolnikami, przenieśli swoje zainteresowania na Azję i opium. Przekonali Żydowski Rząd Jej Królewskiej Mości by wszczęła wojny opiumowe z Chinami.

W nowoczesnym świecie bankierzy piorą tryliony dolarów rocznie z nielegalnego handlu bronią i narkotykami. Piorą także $500 mld rocznie w łapówkach politycznych, z których 40% pochodzi z Chin. Bankierzy i chińscy komuniści od dawna mają wieloletnie relacje. Obecnie bankierzy przetrzymują $4 tryliony dla 21.000 bogatych Chińczyków w brytyjskich bankach na Karaibach.

Ponad 100.000 ludzi rocznie umiera od przedawkowania heroiny. Do Ameryki przychodzi tak dużo heroiny z Afganistanu, że średni wiek pierwszego jej użycia w Ameryce wynosi 14.5 lat.

Zanim opuścimy Afrykę powinniśmy odnotować, że bankierzy kontynuowali eksploatację czarnego kontynentu już po tym, kiedy skończył się handel niewolnikami. W II wojnie Boerów, Lord Kitchener, dowodzący 450.000 Gojów, w swoich obozach koncentracyjnych z sukcesem wymordował 26.000 Afrykanerów – kobiet i dzieci. Swoich ludzi wysyłał na mordercze wypady. Palili domy i zbiory, zatruwali studnie, a kobiety i dzieci brali do więzienia. Kitchener miał także 64 obozy dla Afrykańczyków, w których warunki były jeszcze gorsze niż dla Boerów.

Zwycięstwo w obozach umożliwiało Żydom przejmować afrykańskie diamenty, platynę i kopalnie złota.
Im bardziej sytuacja się zmienia, tym bardziej pozostaje taka sama.

12 sierpnia 2014 południowo-afrykańscy policjanci zabili 34 strajkujących górników i ranili 78. Nie powinno się zapominać o kolejnym niedawnym incydencie w Ugandzie. Mała grupa z Londynu chciała przejąć ziemię w Afryce, bo potrzebowali offsetu węglowego dla jakiegoś głupiego planu UE handlu węglem. Zamiast kupić ziemię jak robią to zwykli ludzie, zapłacili ugandyjskiej armii by zmusiła 20.000 Afrykańczyków do opuszczenia swoich gruntów. Nie mamy dokładnej liczby ofiar tego incydentu.

W Nigerii płaci się łapówki by kupić ropę po niższej cenie niż rynkowa. Miał miejsce incydent kiedy lokalni farmerzy protestowali przeciwko firmie naftowej, która truła ich rodziny i niszczyła ich zbiory. Jeśli dobrze pamiętam, firma wypłacała około $168 za każdego zabitego Afrykańczyka.

Nie ma możliwości dokładnie oszacować liczby zabitych przez handlarzy afrykańskich niewolników. Po stoczonej walce wewnątrz kraju trzeba było przejmować niewolników. Wtedy wielu umierało w długim marszu do morza, wielu umierało, bo nie byli na tyle zdrowi by podróżować. Wielu popełniało samobójstwo. Są lepsze szacunki co do liczby tych którzy zmarli w tranzycie. Ale także wielu białych marynarzy umierało, bo podróż trwała dłużej niż podróż niewolników. Kiedyś biały chłopiec poprosił o pomoc dla biednych robotników w Anglii. Zauważył, że Afrykańczycy zostali zwolnieni z niewoli, a sytuacja białych w londyńskich slumsach nie była lepsza od niewolnictwa.

Ostatnia uwaga: W Newport Rhode Island były 22 żydowskie gorzelnie, dużo więcej niż w Bostonie. Ci żydowscy biznesmeni nie tylko robili pieniądze sprzedając rum afrykańskim niewolnikom, ale sprzedawali także alkohol i broń amerykańskim Indianom, którzy zabijali gojów na granicy. W żaden sposób nie da się oszacować ilu białych i Indian zmarło w wyniku tego ubocznego biznesu.

Komunizm sfinansowały pieniądze Rotszyldów, Schiffów i Warburgów. Żydzi w Związku Sowieckim zabili ponad 60 mln ludzi. Podobne liczby można odnieść do Chin. Jednym z powodów I wojny światowej było to, żeby Związek Sowiecki mógł stać się żydowską dyktaturą. Szósty z Dziewięciu Punktów Woodrow Wilsona był obroną leninowskiego Związku Sowieckiego.

Inną sprawą w tamtym czasie była Deklaracja Balfoura, która obiecywała Palestynę jako żydowską kolonię pod protektoratem brytyjskim. Obietnica wejścia Ameryki do I wojny światowej przedłużyła wojnę, żeby Żydzi mogli dostać sowiecki reżim i Palestynę.

I wojnę światową można postrzegać jako konfrontację między superpotęgami w celu ustanowienia hegemonii. Ale można ją postrzegać także jako pierwszą w serii wojen ustanawiających żydowską potęgę (inaczej znaną jako komunizm) nad połową świata. Po II wojnie światowej Chiny oddano komunistom. Północną Koreę Żydzi Roosevelt i Chruchill dali Joe Stalinowi. Harry Truman nie sprzeciwił się oddaniu Korei Północnej i w 1950 w tej wojnie miliony Gojów zaczęły umierać. Było to częścią zimnej wojny i wspaniałą okazją do robienia pieniędzy.

Prezydent Kennedy został zamordowany w 53 rocznicę pierwszego spotkania bankierów w celu napisania legislacji o Uchwale Federalnej Rezerwy. Żydowscy bankierzy dali nam walutę dłużną, co oznacza, że nie możemy mieć pieniędzy jeśli nie pożyczymy ich na odsetki. Zauważmy, że to nie są pieniądze jakie pożyczyli z konta oszczędnościowego pani Jones. Sa to pieniądze stworzone z niczego. Nasz system transferuje całe bogactwo od nas do nich, co jest słuszne, bo oni są Żydami, a wy nie.

Izrael chciał mieć broń nuklearną, a prezydent Kennedy się sprzeciwił. To dlatego David Ben Gurion postanowił zabić JFK, zdaniem Mordechai Vanunu. To oznaczało, że prezydent Johnson był w stanie wciągnąć Amerykę w wojnę wietnamską i wybrać strategię która zagwarantuje klęskę.

Był jeszcze inny powód wojny wietnamskiej. Bankierzy chcieli wciągnąć Amerykanów w przewlekłą i bezsensowną wojnę, żeby mogli demoralizować ich, a ich dzieci uzależnić od narkotyków. To w ten sposób nauczyli się traktować okupowane kraje. Kiedy bankierom i Izraelowi udało się zabójstwo Kennedyego, Ameryka stała się krajem podbitym.

W czasie I wojny światowej miało miejsce wydarzenie, które daje przykład łotrostwa z czasów wojny bankierów. Edith Cavell napisała list do Nursing Mirror opublikowany 15 kwietnia 1915. Powiedziała, że Belgijska Pomoc której szefował Herbert Hoover odpowiadała za przedłużenie wojny, że między innymi agencja pomocy ładowała żywność do wagonów i wysyłała ją przez ziemię niczyją by nakarmić niemieckich żołnierzy, żeby mogli zabijać gojów z innych krajów.

Sir Williamowi Wisemanowi, szefowi MI6 na Amerykę Północną, nie podobało się co miała do powiedzenia Miss Cavell. Herbert Hoover stał się sławny w 1921 kiedy nadzorował Rosyjską Pomoc w czasie głodu. To uratowało sowiecki reżim. Hoover został partnerem biznesowym Rotszylda poprzez firmę Rio Tinto Zinc. Hoover dwukrotnie pomógł Rotszyldom: raz w czasie I wojny światowej przedłużając ją na tyle by ustanowić żydowską dyktaturę w Rosji, i jeszcze raz by ratować ją przed rewolucją poprzez karmienie głodujących wieśniaków.

Uważam że powinniśmy zacząć sumować całkowitą liczbę tych którzy zginęli, by bankierów zrobić bogatszymi, niż kiedy startowali w handlu afrykańskimi niewolnikami.

Handel niewolnikami, handel opium, I wojna światowa, II wojna światowa, wojna koreańska, wojna wietnamska, wojny w Kambodży i Laosie i zimna wojna. Tę ostatnią Ameryka wykorzystała żeby uzasadniać wszelkie metody inwazji, rewolucji i zabójstw.

Oczywiście nigdy nie powinniśmy zapominać tych, którzy zmarli z głodu z powodu lichwy. Od chwili utworzenia Banku Anglii bankierzy mieli prawo naliczania odsetek od pieniędzy które tworzyli z niczego. To i frakcyjna rezerwa bankowa tworzy niespłacalne długi, co wywołuje kryzysy.

W latach 1930 zmarło z głodu 3 mln Amerykanów, bo nie pozwolono im mieć bezdłużnej waluty, takiej jak ‚zielone’ Lincolna.

W erze nowoczesnej w Ameryce mieliśmy fenomen wysadzanych w powietrze budynków z Amerykanami wewnątrz. To rozpoczęło się w 1963, kiedy 6 osób zginęło – FBI zwerbowała kilku upośledzonych umysłowo muzułmanów do zainstalowania bomby w WTC. Powinno zginąć dużo więcej, ale upośledzony umysłowo człowiek, który wjechał na parking z bombą nie mógł zaparkować obok wyznaczonej kolumny wspierającej, bo tam nielegalnie zaparkował kierowca z dostawami. Gdyby zaparkował obok innej kolumny, to tego dnia FBI zabiłaby dużo więcej Amerykanów.

19 kwietnia 1995 bomba zabiła 168 osób w Murrah Federal Building w Oklahoma City. Początkowe wiadomości TV i krążące helikoptery pokazywały jak siła bomb wybuchała z wnętrza budynku na zewnątrz. Po kilku godzinach redaktorom kazano mówić, że bomba była na zewnątrz w ciężarówce Ryder, a siła wybuchu szła do wewnątrz. Problem z tym kłamstwem jest taki, że generał lotnictwa Benjamin Partin wyjaśnił iż to, co twierdził rząd, było niemożliwe. Wybuch bomby tak daleko dokonałby małych szkód wewnątrz. I to nie pominęłoby pewnych kolumn by tylko zniszczyć te jeszcze dalej od ciężarówki. Gen. Partin obalił kłamstwa rządowe i wyjaśnił to na taśmach wideo. Wysłał listy i taśmy do wszystkich 535 kongresmenów i senatorów. Ani jeden nie odpowiedział.

Dlaczego nie bronili zamordowanych Amerykanów? Bo Izrael zabił prezydenta Kennedyego 32 lata wcześniej i oni pozwolili by im to uszło na sucho. Skoro mogą zabić prezydenta, to jakie wy macie szanse przeżycia jeśli Izrael chce was zabić?

Oczywiście Izrael jest sprawcą 11 IX. Oni wiedzieli, że pewnego dnia Ameryka upadnie gospodarczo i nie będzie im już potrzebna. Bankierzy ukradli ich emerytury i oszczędności. Zbliżający się kryzys będzie największy w historii, bo bankierzy wykreowali więcej niespłacalnych długów do zlikwidowania, niż kiedykolwiek wcześniej. Pewne badanie MIT powiedziało, że kiedy padnie dolar, to co najmniej 500 milionów ludzi umrze podczas światowych zamieszek i buntów z powodu braku żywności.

Izrael wykorzystał 11 IX by przekonać Amerykanów do wydania trylionów dolarów których nie mieli, do zabijania milionów muzułmanów, którzy nie mieli nic wspólnego z kontrolowaną demolką Wież 1, 2 i 7.


Około 350 mln Gojów żyje na obszarze między Nilem i Tygrysem, który chce przejąć Izrael. ‚Wojna z terrorem’ zawsze była tylko kradzieżą ziemi, do której Izrael nie ma żadnego prawa.

Osobiście uważam, że Ameryka szuka fikcyjnej wersji III wojny światowej, bo wie, że nie jesteśmy w stanie walczyć i wygrać prawdziwej wojny. Oni chcieliby żeby Ameryka zajęła drugie miejsce, i pozwoliliby chińskim oligarchom, których łup ukryty jest w ich bankach, narzucić NWO. W najlepszym przypadku, po upadku amerykańskie płace zmniejszy się o połowę. Starym ludziom poda się coś przyspieszającego ich śmierć. Młodzi Amerykanie będą mogli pracować jako najemnicy, będą ‚kopami w drzwi’ dostawać się do domów na całym świecie i zabijać ludzi dla banków i Izraela. Ale nawet duża część tego zabijania będzie zautomatyzowana. Kilka miliardów ludzi będzie musiało umrzeć. Będzie można uwolnić zarazy.

Ale jest alternatywa. Amerykańska armia mogłaby powiedzieć NIE. Oficerowie niższego stopnia mogliby zorganizować przewrót wojskowy. Mogliby aresztować bankierów i przejąć ich aktywa. Armia mogłaby wykorzystać te pieniądze na anulowanie długów świata.

Jest to weekend Dnia Pamięci.

Najlepszym upamiętnieniem byłoby oświadczenie, że nigdy więcej nie pozwoli się Żydom wysyłać milionów Gojów na śmierć.

Źródło: https://vidrebel.wordpress.com/2015/05/25/in-memoriam-for-those-who-have-died-and-will-die-in-wars-for-the-bankers-and-for-israel/
Tłum. Ola Gordon.
http://wolna-polska.pl/

Komentarzy 15 do “In memoriam tych którzy zginęli i zginą w wojnach za bankierów i Izrael”

 1. Re: Artykul…
  Nie jest wykluczona taka koncepcja… Zwlaszcza, ze zwieksza sie ilosc zdajacych sobie sprawe Amerykanow n/t zydowskich geszeftow..
  Ale nie moja to sprawa, ale Samego Boga, Ktory doskonale wie kiedy i gdzie ma interweniowac…
  ==================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 2. RomanK said

  Tak wszystko prawda, ale czesc opuszczono:-))) oczywiscie zupelnie przypadkowo….i bez zadnej specjalnej intencji…
  Tak samo jak bzydcy nazisci ,,tak samo calkiem bzydcy bankierzy nei maja zanej ethnicznosci…ot jak pieniadz nie ma ojczyzny:-))))
  Handel niewolnikam inei zac izal sie w Afryce ale skonczyl…zaczal sie par tysiecy lat temu..a najwiecej niewolnikow dostarczyly ziemie Slowian…Apogeum osiagnal ten proceder w rekach Hazarow…ktoryz go dominowali potem zoastal w rekach hazarskich zydowin jakie rozniesci siec niewolnicza na caly swiat w tym do Ameryki… TYlko na Krymie cech handlarzy niewolnikow liczyl ponad 2000 calkiem niezaleznych firm. TO samo KOnstantynopol , Cordoba ,Kair..etc..wszystko w rekach hazarskich Zydowin,,,,do dnia dzisiejszego. Dzis ten sam proceder kwitnie i jest w apogeum,,nigdy w historii nei sprzedano tyle ludzi ile w obecnym czasie,,,tyle ze to handel zmdyfikowany…sprzezony z narkobusinessem i prostytucja…tzw sextraficking.
  Kiedy wzroslo zapotrzebowanie na niewolnikow do Ameryki musiala zostac uruchomiona Afryka..ale dlatego ze juz wtedy Rosja kontrolowala wybrzeze Morza Czarnego i zrodlo ludzi wyschlo,….
  BOlszewicki rezym w Rosji tak samo bankierski jak i niewolnictwo byl autorem i wykonawca glodu, inicjatorem, ktory uzyl glodu jako narzedzi aextermnacji nieposlusznych wolnych Kozakow Noworosji i Powolza…prawoslwanych i neichetnych zydowinom hazarskim zwanych na ten czas bolszewikami.
  Zadna banjkierska pomoc nei byla nbolszewikom potrzabna do walki z ghlodem..za jedzenie ukradzione umierajcuycm z glodu bankierzy blszewikow dzielili sie z nim zyskami, jak bracia.///
  Troszkie prawde troszkie pocyganic , podkolorowac, dodac ,zeby bylo slicnei ,,ja w PRLowskie statstykie , dodawali ci sami planisci bankierskiej masci co szczebel po pare swin….
  Ameryka szuka…tak jak Polska pozycza i Ukraina sprzedaje:-)))))
  Obzydliwe,…..

 3. aa said

  wszystko prawda ale g..o z tego. Goje tak maja oglupione lby seksem,zarciem, dlugami i telewizja ze nie rosza swoich tlustych dup-vide Ukraina-ze 20 mln (dorosli) daje sie wodzic za zasmarkany nochal 2 zydlakom-Poroszenko i Jaceniuk-ktorzy w ciagu roku wymordowali z 50 tys, kraj cofneli 50 lat do tylu,zadluzyli na 100% pkb,bezrobocie 100 % inflacja 60% ico? g..0 Ukraincy za kilka grywien ida krasc i mordowac swych braci… To samo na calym swiecie .Dlaczego czlowiek jest taki durny-bo jest ostatnim aktem stworzenia chyba?-jakby ostatnim z miotu
  Pewno tez dlatego zamordowal Boga….N.b podano wlasnie ze polscy najemnicy szczegolnie sie pastwia na ludnosci cywilnej Donbasu a robia to za flache wody. Coz byly namiestnik zydlakow na Gruzje zapiepsza za 300$ jako „gubernator” Odessy. S.S Gruzji i Rosji jakos nie kfapi sie utluc gada ale z Mozgowym s.p poradzili sobie raz dwa-„nasz Swiat” nie zapominajcie o Syrii gdzie pod wodza sjonistow israamerykanskich hordy hunow morduja dzien w dzien. Dalej Libia itd itp

 4. marta15 said

  a tu stary , wyprany z wszelkiego poczucia przyzwoitosci znanay alkoholik sie odezwal.
  ledwit to dyszy, ale jeszcze nawoluje do wojny . Pieklo juz sie cieszy na perspektywe jego przyjscia . facio sie bardzo stara, zeby tam trafic.

  breakthrough in the fight against the Islamic State militant group seizing Syria and Iraq is impossible without a ground operation, former US President George W. Bush said.

  http://sputniknews.com/middleeast/20150613/1023329505.html#ixzz3d0vCTrq7

 5. marta15 said

  a tu zas cala mafia wysoce sprzedajnych i wysoko postawionych goowien
  stwierdzila, ze bandycki Israel jak najbardziej mial racje masakrujac Gaze zeszlego roku.
  http://normanfinkelstein.com/2015/06/13/interpol-nabs-pricey-call-girls-including-recidivist-foxy-kemp-at-ben-gurion-airport/

 6. Siekiera_Motyka said

  Pozom kłamstw tak zwanych rządów nie ma granic

 7. u said

  To co tekst powyzej oznajmia to wszystko prawda, ktora udowadniaja nieszczescia i pieklo na tm swiecie. Obecnie bardzo te fakty sa tuszowane i fikcja adorowana, bo wiadomo w czyich łapach są trąbiące peany – sȩpom- mendy Władze wanasowały jako pajace skaczace na sznurku, pociaganym przez lichwobankierow. Ale nawet takie „orły” w koṅcu przechytrzyli, chcilei „rybke” wyhaczyc i łyknąć swiat caly, a to eldorado im sie xchyba i konczy. Sami wyhodowali na wlasnej lichwie – żmijȩ , i może zgubȩ – Nemezis? Zieje ogniem i doskonale wie komu rogi wyrosly i komu je odciac. Już ktróyś z tych pingpongowych mądrali napisał, że najbogatszy człowiek świata to pikuś w porównaniu do Rotsztyldów, a kłamliwa ta ksiażka jak żalił siȩ bezcenny kurnik została lekturą obowiązkową kitajskich bonzów.
  Codziennie wskazują paluchem na winowajców, źe im szyki mącą na przywłaszczonych morskich akwenach i nawet konfrontacji nie wykluczaja w obronie tych terytoriów na morzach Płd. i Wsch. Chińskich. A to tez handlowny narod i rozlazly po calym swiecie i bardzo liczebny.

 8. revers said

  to nie koniec bo bankierzy przygotowuja gojom bezgotowkowe zakupy, bezgotowkowy obrot towarowy, zadne depozyty w zlocie, metalach szlachetnych jako zabezpieczenie na starosc, co przy kryzysie finansowym moze zakoczyc sie podobnymi jak w usa lat 30-tych pomorem o kontroli lepiej nie mowic, kazdy bank moze wiedziec co jadles, co piles, w ktorym hotelu spedziles noc..

 9. […] Marucha: In memoriam tych którzy zginęli i zginą w wojnach za bankierów i Izrael […]

 10. […] Marucha: In memoriam tych którzy zginęli i zginą w wojnach za bankierów i Izrael […]

 11. re1truth2 said


  Cytat komentarza „Film kompromituje co innego i to powinien każdy zauważyć. Tam ostro produkuje się prof. Noam Chomsky z amerykańskiej „konstruktywnej opozycji”. Chomsky przez długie lata był ukrytym agentem, mówił to co ludzie chcieli usłyszeć. O teoriach spiskowych dotyczących różnych zadziwiających wydarzeń typu zabójstwo JFK mówił że to najprawdopodobniejsze wyjaśnienia, tylko takie o których nie można oficjalnie mówić.
  Ostatecznie talmudyczne korzenie Chomskiego wyszły na wierzch. W sprawie 9/11 Chomsky lansuje tą samą teorię którą wyznają Bushe, Clintony, Obamy i cała masa pozostałych klakierów. Zwróćcie uwagę – Chomsky lansuje Oficjalną teorię spiskową w sprawie 9/11. Nikt tego nie prostuje. Dla mnie to kompletna kompromitacja.
  Kto dał kasę na produkcję tego filmu? A tłumaczenie – ciekawe czy nie Fundacja Batorego? Ciągle ta sama żydowska dialektyka: najlepszy sposób na kontrolowanie opozycji to stanąć na jej czele.” https://prawda2.info/viewtopic.php?t=21746
  Czterej jeźdźcy apokalipsy

  „Kiedy jednak długi szereg nadużyć i uzurpacji, zmierzających stale w tym samym kierunku, zdradza zamiar wprowadzenia władzy absolutnej i despotycznej, to słusznym i ludzkim prawem, i obowiązkiem jest odrzucenie takiego rządu oraz stworzenie nowej straży dla własnego przyszłego bezpieczeństwa.” – deklaracja niepodległości.

  Czy [nowa straż] to ma być:
  1. kukiZ.?
  2. Petru Nowoczesna.pl?
  3. stoNOGI trzy i miliony cztery?

 12. revers said

  i beda ginac do 12-ego pokolenia dana -144.000 bossow, 500 mln populacji niewolnikow G1.

 13. Antares said

  4 tryliony $ – czyli 4 mln bilionów $?. Autorowi coś się pomieszało z liczbami. Szacowany PKB USraela wynosi około 12 bilionów. A poza tym reszta by pasowało.

 14. re1truth2 said

  11 Uzupełnienie

  „Jeśli chcesz wyszukać opisane wyżej informacje/sytuacje na profilu Z.S. to daremny Twój trud bo posty kasuje szybciej niż Platforma Cię okrada! cool” http://pastastonogi.keep.pl/pasta
  – cytat komentarzy [ Zbych, Dodany: 12.06.2015, 20:32 Jakim trzeba być intelektualnym mepsem żeby łykać na bieżąco tę kupę jaką funduje stonóg. Niestety takich nie brakuje.
  kom, Dodany: 12.06.2015, 11:05 Czemu nie ma filmiku jak pijany stonoga naśmiewa się z antysystemowców ?]
  https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSNvNAAHq_y3VdajRL9Fk0BEQB4rQEpm_mWpqvOC-y5fxMicByf

 15. revers said

  kolejna ofiara nieprzjrzystego systemu finansowego i terroru instytucji finansowych, skarbowek.

  Kobieta wyskoczyla oknem z wizowca po zostawionym tekscie „papa skarbowka”, po 2 dnaich ja zanleziono martwa. Koejne Martwe Dusze systemu dla goim odchodza.

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/kobieta-popelnila-samobojstwo-w-stalowej-woli,artykuly,551886.html

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: