Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Liwiusz o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  Boydar o Wolne tematy (82 – …
  Emilian58 o Atak serca ze strachu przed… a…
  Yagiel o Wolne tematy (82 – …
  Emilian58 o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  Kojak o Atak serca ze strachu przed… a…
  semperparatus o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Mietek o Aktualność geopolityki!?
  Greg o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Mietek o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  NC o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  Greg o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Mietek o Aktualność geopolityki!?
  kontra o Wolne tematy (82 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Poseł Dziedziczak wodzi majufesa

Posted by Marucha w dniu 2015-06-13 (Sobota)

MajufesNo i już się wyjaśniło, jakie zmiany – bo przecież wszyscy spragnieni są „zmian” – obmyślili dla naszego mniej wartościowego narodu tubylczego starsi i mądrzejsi.

Najsampierw oczywiście zbroimy się moralnie przeciwko złemu Putinowi. „Die Welt” pisze, że pod egidą MON tworzą się w Polsce formacje paramilitarne, które w razie czego dadzą odpór złemu ruskiemu czekiście.

Rozchodzi się mianowicie o to, że jak już NATO, w ramach art. 5 traktatu waszyngtońskiego, wystosuje ostry protest przeciwko „wkroczeniu” armii rosyjskiej na zachód od „linii Curzona” – bo armia rosyjska zawsze tylko „wkracza”, podczas gdy źli naziści zawsze „napadają” – więc kiedy już NATO wystosuje ostry protest, to wtedy do akcji wkroczą wspomniane formacje paramilitarne, na widok których ruska armia pierzchnie w popłochu, pozostawiając broń ciężką i strzelecką, którą potem stare kiejkuty z MON będą mogły sprzedać, ot, choćby jeszcze raz do Rwandy – gdyby oczywiście rozpoczęły się tam czystki etniczne między Tutsi i Hutu.

Ale niezależnie od tego muszą być jeszcze jakieś inne sposoby nakręcenia lodów na formacjach paramilitarnych – bo czyż w przeciwnym razie stare kiejkuty w ogóle by się w taki interes zaangażowały? O tym nie ma mowy, więc warto się rozejrzeć, czy potomstwo starych kiejkutów nie ma aby jakiejś firemki szyjącej paramilitarne mundurki i produkującej inne paramilitarne akcesoria, którymi formacje te będą odstraszały putinowskie hordy.

Ale zanim to nastąpi, płomienni dzierżawcy monopolu na patriotyzm będą musieli najsampierw rozprawić się z piątą kolumną Putina w naszym nieszczęśliwym kraju. Pewnie dlatego pan Grzesik na judeochrześcijańskim portalu „Fronda”, życzliwie radzi nie tylko Korwinowi Mikke, ale również i mnie – staremu agentowi Kremla w Prywiślińskim Kraju – żebyśmy dobrowolnie się stąd wynieśli – choćby nawet na ciepłe plaże Australii.

Jużci – takiemu tęgiemu judeochrześcijaninowi, jak pan Grzesik, nie wypada urzynać głów nawet agentom Putina. Można by oczywiście zaangażować do tych katowskich czynności zaprzyjaźnionych banderowców, skoro i tak mają się u nas szkolić – o czym donosi wspomniany „Die Welt” – łącząc w ten sposób piękne z pożytecznym. Banderowcy podciągnęliby się w sztuce gołoworiezania, wykonując przy okazji brudną robotę, dzięki czemu judeochrześcijanie z „Frondy” nie musieliby brudzić sobie rąk – bo, jak wiadomo, Pan Bóg patrzy nie tylko na czyste serce, ale i na czyste ręce. Ale nawet takie gołoworiezanije zastępcze mogłoby wzbudzić rozmaite wątpliwości i obawy wśród naszego, mniej wartościowego narodu tubylczego, więc z dwojga złego już lepsza Australia.

Ano, kto wie, czy nie trzeba będzie poważnie o tym pomyśleć tym bardziej, że przecież nie tylko sromotna klęska złego Putina została zaplanowana, ale również inne posunięcia. Oto ledwo tylko druga tura wyborów prezydenckich zakończyła się zwycięstwem pana Andrzeja Dudy, były rzecznik premiera Jarosława Kaczyńskiego, pan poseł Dziedziczak, działając wspólnie i w porozumieniu z panem posłem Szaramą z PO, utworzyli w Sejmie grupę lobbującą na rzecz bezcennego Izraela. Czyżby jednak okoliczność, że „w przedziwnej analogii z Gnomem Wardęga ma Żydówkę żonę” miała polityczne znaczenie? Oczywiście podczas wyborów trzeba było powstrzymywać porywy serca gorejącego, żeby przedwcześnie nie płoszyć mniej wartościowego narodu tubylczego, ale teraz, skoro jest już, jak to mówią – „po harapie”, to nie ma co się krępować i można sercu gorejącemu pofolgować.

Warto także zwrócić uwagę, że w sprawach naprawdę ważnych – a czy może być sprawa ważniejsza od interesów bezcennego Izraela w naszym nieszczęśliwym kraju? – obóz płomiennych dzierżawców monopolu na patriotyzm znakomicie kolaboruje z obozem zdrady i zaprzaństwa, w grupie lobbującej na rzecz Izraela reprezentowanym przez posła Szaramę. Kto wie, czy poseł Szarama w ten sposób nie próbuje wyleczyć się politycznie, truchcikiem przebiegając ze Stronnictwa Pruskiego do reaktywowanego po sławnym zresetowaniu resetu Stronnictwa Amerykańsko-Żydowskiego?

Tak czy owak, ważniejsza jest oczywiście okoliczność, że grupa lobbująca na rzecz Izraela pojawiła się w Sejmie w momencie, gdy między Izraelem i Polską występuje konflikt interesów na tle żydowskich roszczeń majątkowych, kierowanych pod adresem Polski. Izrael jest w tę sprawę bezpośrednio zaangażowany, o czym świadczy wypowiedź, jakiej w przededniu swojej wizyty jesienią ubiegłego roku w Warszawie, udzielił Polskiej Agencji Prasowej izraelski prezydent Riwlin. Powiedział on m.in., że celem jego wizyty jest uczestnictwo w uroczystości otwarcia Muzeum Historii Żydów Polskich i on żadnego protokołu nie będzie wywracał, ale doskonale pamięta o sprawie roszczeń, o „złożonych obietnicach i podpisanych umowach”.

W tej sytuacji jest rzeczą niemal pewną, że lobbowanie w Polsce na rzecz Izraela oznacza współpracę z tym krajem na rzecz obrabowania Polski i zepchnięcia mniej wartościowego narodu tubylczego do roli drugorzędnej narodowości we własnym kraju. Takie właśnie skutki musiałaby pociągnąć za sobą realizacja żydowskich roszczeń majątkowych, które – podkreślmy to z naciskiem – są absolutnie bezpodstawne, zarówno od strony moralnej, jak i od strony prawnej. Są one szacowane na 60, może nawet 65 miliardów dolarów. Środowisko, które dysponowałoby na terenie Polski, czy jej części, pozostałej po odłączeniu od niej Ziem Odzyskanych, miałoby dominującą pozycję ekonomiczną, a co za tym idzie – dominującą pozycję społeczną i polityczną. To byłaby po prostu szlachta, przyfastrygowana w ten sposób do drugorzędnego narodu tubylczego.

Ten naród ktoś musiałby utrzymywać w ryzach, na podobieństwo żydowskiej policji w gettach – i dopiero na tym tle lepiej możemy zrozumieć przyczyny, dla których na polskich uniwersytetach działają wydziały judaistyki, podobno licznie poobsadzane przez studentów. Ciekawe na jaką pracę w Polsce liczą absolwenci tych wydziałów? Czy przypadkiem nie na posady tłumaczy i torturantów przy nowym Herrenvolku? Wykluczyć tego nie można, zwłaszcza gdyby się okazało, że studentami judaistyki są potomkowie ubeckich dynastii, których początki giną w mrokach okupacji niemieckiej i sowieckiej.

Kto raz był królem, ten zawsze zachowa majestat – powiadają wymowni Francuzi – więc któż lepiej nada się do tych burgrabiowskich czynności, jeśli nie potomstwo przodków, którzy we wspomnianych czynnościach zaprawiali się już przy gestapowcach i NKWD? Oczywiście nigdzie nie jest powiedziane, że nie mogą przyłączyć się również inni – ot choćby personel judeochrześcijańskiego „portalu poświęconego Fronda” z panem Tadeuszem Grzesikiem na czele. Byłoby nawet dziwne, gdyby się nie przyłączył, skoro przyłącza się właśnie nie tylko obóz płomiennych dzierżawców monopolu na patriotyzm, ale nawet przedstawiciele obozu zdrady i zaprzaństwa?

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl/

Gajowy ma silne podejrzenia, iż owe 65 miliardów papierów, które Polska ma spłacić Izraelowi jako rekompensatę za niemieckie przestępstwa wojenne, zostały spłacone, i to więcej niż jeden raz. Gajowy podejrzenia swe opiera na udokumentowanych umiejętnościach Żydów brania wielokrotnie pieniędzy za to samo, np. przy sprzedaży nieruchomości.
Admin

Komentarzy 6 do “Poseł Dziedziczak wodzi majufesa”

 1. RomanK said

  http://www.udskior.gov.pl/What,are,the,privileges,of,Victims,of,Oppression,229.html#content

  Od kwietnia 2015 rzad mieniacy sie polskim wyplaca renty wszystkim ,ktorzy wypelnia wymagana aplikacje, obojestnie, gdzie mieszkaja .
  powyzej link kto jest upowazniony.
  Otoz upowzniony jets kazdy kto przezyl pod okupacja nazistowska i prosze uwazac Sowiecka…Poniewaz aplikacja nie wymaga opisu jak przezyl zatem nalezy sie t takl samo gestapowcom z organzacji Die Fakiel, jak i funkcjonariuszom NKVD, Bezpieki czy MO…
  Otrzymujacy nazywani sa jako Ofiary Opresji….ale tylo dotyczy to Zydow! miesieczna kwota to 470 zlp..zy 137 dollarow. Do tega sa uprawnienis sami Ofiary Opresji jak i wspolmaznkowie.W USA w tej chwili proqwadzona jest szroka akcja pisania podan..pocatkowo mialy byc one pisane po polsku , ale zmieniono wymog i moze byc po angoelsku…
  Jak szacuja zydowskie agnecje takich uprawnionych moze byc ok 50 tys osob…choc sadac po wymogacj moze sie ich uzberac ponad 500tys. W tym c co represjonowali jako funkcjonarusze SB do roku 1990…pod sowiecka okupacja,,,

 2. RomanK said

  Nasci gupie goje….. poczytajta se, jak Srulek uzywajet:-))))

  http://www.udskior.gov.pl/What,are,the,privileges,of,Victims,of,Oppression,229.html#content

  WG przyjetych kryteriow jak pisze..zolnierz Armii Czerwonej , ktory wojowal w Polsce , oczenil sie z polska obywatelka i wrocil do Rosji i jego wszystkei dzieci maja prawo do renty:-))))oczywcie, jak byl Zydem,,,Ruski takiego prawa nie ma….
  takich kwalifikujacych sie zolnierzy Armii Czerownej w samym Izraelu jest 50 tys….ile w USA jeszcze nie wiem…..ale pprosze zastanowic sie nad skala problemu..
  Kryteria sa jane i proste …przezyl… Polak musi spelniac warunki..musial prcowac opalcac skladki i jak braknie mu 2 miesiace odmawiaja wyplaty swiadczen,,,,wiecie teraz dlaczego????
  No wlasnie, zeby nie braklo:-)))

 3. RomanK said

  http://www.timesofisrael.com/for-first-time-poland-to-pay-pensions-to-survivors/

 4. RomanK said

  Ocywiscie,,kazdy kto byl, przesladowany, internowany, zatrzymany i wieziony ..w stanie wojennym rozniez moze sie ubiegac , ale nei Polak.
  Tym sie nie nie nalezy i jak smiom wyciagac renkem po panstwowe…za co??? ze im zrec dawali za darmo w kryminalach????

 5. vortex said

  Szarama od zawsze był w PiS i jest nadal.

 6. Racjonalista said

  Gajowy ma silne podejrzenia, iż owe 65 miliardów papierów, które Polska ma spłacić Izraelowi jako rekompensatę za niemieckie przestępstwa wojenne, zostały spłacone, i to więcej niż jeden raz. Gajowy podejrzenia swe opiera na udokumentowanych umiejętnościach Żydów brania wielokrotnie pieniędzy za to samo, np. przy sprzedaży nieruchomości.
  Admin

  Wg moich szacunków co roku znika z polskiego budżetu jakieś 200 mld zł, czyli magiczna suma ok. 65 mld dol. I to pewnie musi być to.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: