Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  lewarek.pl o Wolne tematy (48 – …
  Lily o Wolne tematy (48 – …
  Siekiera_Motyka o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Lily o Wolne tematy (48 – …
  Yah o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Maciejasz o Wolne tematy (48 – …
  NyndrO o Vucic jako model współczesnej…
  Yah o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Jabo o Vucic jako model współczesnej…
  Kar o Myśleć trzeba. Myśleć!
  JOIGNAC o Wolne tematy (48 – …
  Adrem o Vucic jako model współczesnej…
  Yah o Wolne tematy (48 – …
  Yah o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Rada Europy: Polska ma problem z rasizmem i nietolerancją

Posted by Marucha w dniu 2015-06-14 (Niedziela)

… a poza tym na Zielonej Wyspie wszystko gra i koliduje.
Admin

Przy Radzie Europejskiej działa Komisja przeciw Rasizmowi i Nietolerancji. To właśnie ta instytucja wydała raport, w którym stwierdza że Polska ma problem z rasizmem i nietolerancją.

Zdaniem autorów raportu, największym problemem Polski jest istnienie zorganizowanych grup nacjonalistycznych które atakują Żydów, Rosjan, muzułmanów i homoseksualistów.

Aby uwiarygodnić swoje „ustalenia” cytują polskich polityków, którzy mają „nadawać kurs polityczny rasizmowi i nietolerancji”. Na liście znalazł się m.in Lech Wałęsa który stwierdził że homoseksualni posłowie powinni w sejmie siedzieć za murem, w ostatniej ławie.

W raporcie możemy przeczytać, że w polskim prawie brak jest jasnych zakazów podżegania do przemocy, nienawiści i dyskryminacji z powodu pochodzenia lub orientacji seksualnej. Komisja zaleca więc Polsce, by ta dokonała zmian w systemie karnym oraz skuteczniej zbierała dane na temat przypadków mowy nienawiści i przemocy na tle rasowym.

http://parezja.pl

Tak. Największym problemem Polski nie jest rosnąca bieda, ujemny przyrost naturalny, fatalna służba zdrowia, niedożywienie dzieci, korupcja i przenikanie się ośrodków władzy z grupami gangsterskimi, brak mieszkań, brak własnych mediów i banków…
Największym problemem Polski jest, k… mać, „rasizm i nietolerancja”.
Admin

Komentarzy 9 to “Rada Europy: Polska ma problem z rasizmem i nietolerancją”

 1. Lesio said

  Te wszystkie problemy, o których wspomina Admin, to wszystko sprowadza sie do jednego zasadniczego problemu – pasożytowania żydostwa na Polakach. Możemy zmieniać rządy, partie, sojusze, ale problem cały czas pozostaje ten sam – żydostwo. Rozwiązując problem żydostwa, rozwiążemy wszystkie inne problemy. Nawet jak pojawią się dla Polski sprzyjające wiatry, to żydostwo zrobi wszystko żeby to odwrócić i Polskę oraz Polaków zniszczyć i ograbić. Niedługo zostaniemy bez domów i ziemi, a nasze miejsce zajmie żydostwo z USA i Izraela oraz kolorowi imigranci.

  https://kefir2010.wordpress.com….

  Proszę mi nie wklejać artykułów od bydlaka i skurwysyna Kefira!
  Admin

 2. Reblogged this on Pekok Antylichwiarz.

 3. Lesio said

  Ten wywiad z żoną zdRadka skupia w sobie jak w soczewce stosunek żydostwa do Polski. Pokazuje kto tu rządzi, kto ma najwiecej do powiedzenia…

  http://m.onet.pl/wiadomosci/kraj,yqslr

 4. Easy Terran said

  Dorzuca nam z szesc milionow ciapatych i czarnych, to sie szybko polaczek ,jeden z drugim, nauczy tolerancji.

  Viva multi cultie! Yaay..

 5. Moher49 said

  Sławomir Sierakowski ,twórca i przywódca Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce na swym pierwszym kongresie w Berlinie R O Ż zażądał od Polaków i władz polskich:
  1.Opodatkować Polaków podatkiem emigracyjnym tak by w ciągu najbliższych lat ściągnąć do polski 3,5 miliona Żydów. 2.Odrzucić konkordat z Watykanem i zerwać z nim stosunki dyplomatyczne .
  3.Język hebrajski wprowadzić jako drugi język urzędowy w Polsce
  4. Zlikwidować Senat i w jego miejsce powołać żydowski parlament mniejszościowy i tak dziesięć punktów z których niektóre rząd PO realizuje, Dawniej by takiego człowieka jako renegata skazano na najwyższe wyroki dziś może on być bohaterem pośród swych współbraci z Newsweeka.Szalom

 6. Halszka said

  @ 3
  Dookoła Pałacu Kultury zaznaczony jest na bruku zarys murów getta. I o to tak naprawdę chodzi. O odzyskanie tego terenu. Ma powstać (już częściowo powstaje) dzielnica żydowska – jak w Jerozolimie. Z Placem Grzybowskim jako centrum (synagoga).
  W zeszłym roku tę odrębność zaznaczono nawet , fundując warszawiakom świąteczne oświetlenie ulic. Tylko przy pl. Grzybowskim i sąsiednich uliczkach paliły się lampiony w kolorach izraelskiej flagi.

  Przeszkadza nie tylko Pałac Kultury. Kilka lat temu był w prasie wywiad z dziennikarką amerykańską, kolejną estetką, która utyskiwała nad straszną brzydotą osiedla za Żelazna Bramą. Te bloki trzeba by wyburzyć, a nie można – lamentowała – bo zbudowano je w takiej technologii, że zburzyłaby je tylko bomba atomowa…

  Z kolei niska zabudowa przy Placu Grzybowskim – między Teatrem Żydowskim a Grzybowską – jest najwidoczniej za niska. I też przeszkadza. Te budynki z tradycyjnymi sklepikami i warsztatami są wprawdzie zabytkowe i lubiane, ale przecież Warszawa pod rządami HGW nie z takimi zabytkami dawała sobie radę.

 7. SAP said

 8. x.x.x said

  Wielkim problemem jest powszechny brak uzbrojenia grup nacjonalistycznych w Polsce, aby skutecznie mogły atakować pejsatą i kolorową hołotę.

 9. sokol said

  Polacy nie patrza na Zydow okiem „rasisty” tylko im wspolczuja , za ich wredny harakter, malostkowosc, tchorzostwo,
  klamstwo, pazernosc, nietolerancje i brak honoru….(….) i to wobec wlaznych zimkow sami sa rasistami……

Sorry, the comment form is closed at this time.