Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Wolne tematy (49 – 2015)

Posted by Marucha w dniu 2015-06-15 (Poniedziałek)

Tu, jak sama nazwa wskazuje, jest miejsce na wolne tematy.

Poprzednie: https://marucha.wordpress.com/2015/06/10/wolne-tematy-48-2015/
Następne: https://marucha.wordpress.com/2015/06/19/wolne-tematy-50-2015/

Gajowy Marucha

Komentarzy 209 to “Wolne tematy (49 – 2015)”

 1. Janek said

  Opalanie czyli reklama strachu

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/opalanie-czyli-reklama-strachu-2015-06

 2. NyndrO said

  Dzięki.Moja Baba patrzy.Dzięki,Panie Kierowniku.

 3. NyndrO said

  A danie jest z restauracji.Pan pozdrowi Żonę.

  Jak bardzo wiele innych. – admin

 4. NyndrO said

 5. osoba prywatna said

  Spotkanie prezydenta Federacji Rosyjskiej z Ojcem Świętym Franciszkiem jest tematem rozmowy korespondenta radia „Sputnik” Leonida Sigana z profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego Anną Raźny.
  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/opinie/20150610/502701.html#ixzz3d91GjM8U

 6. osoba prywatna said

 7. osoba prywatna said

  Nie oddawajmy swojego zdrowia w ręce lekarzy okupanta !
  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/123442,nie-oddawajmy-swojego-zdrowia-w-rece-lekarzy-okupanta

 8. Siekiera_Motyka said

 9. JO said

  ++++++++++++++++++++++++++++

  Apel!

  Zwracamy sie do Wszystkich Gajowiczow z prosba o wsparcie finansowe Kwest Gajowki, w tym akcje – „Ikony dla Walczacego Prawoslawia”.

  Publiczna wplata-darowizna, procz wsparcia jest…..- patrz np.:
  „Działanie Działanie – 2
  Działanie – 3”

  Swieta Posluga Ksiedza – kosztuje… Jego zycie – kosztuje…Naszym obowiazkiem jest wspierac finansowo Swieta Posluge.

  Jedna „Wojenna Ikona..” kosztuje , bez futeralu i „okucia” oklo 2,5 tysiaca zlotych.


  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/06/15/kobieta-ktora-wstrzymala-pochod-gejow-i-lesbijek/#more-3441
  https://gajowka.wordpress.com/konta-bankowe/
  https://gajowka.wordpress.com/nieustajaca-kwesta-za-zyciodajna-posluge/

  Wszystkim Darczyncom niech Pan Bog szczodrze wynagrodzi,

  Jan Aleksander
  polak.ortodoks@gmail.com
  https://gajowka.wordpress.com/
  +++++++++++++++++++++++++++++++++

  „Nie może być odpowiedzialności za Kościół, rodzinę, ród, naród, państwo, bez naszej odpowiedzialności za życie i posługę każdego pojedynczego „świętego-Tradycyjnego kapłana katolickiego” głoszącego Dobrą Nowinę, w odwiecznej niezmiennej Tradycji Katolickiej, odprawiającego Mszę Święta Trydencką, na której koronowani byli Królowie Polscy oraz Królowa Korony Polskiej i Wielkiego Księstwa Litewskiego, etc, etc – Przenajświętsza Maria – Bogurodzica ” – Gajowicze.

 10. osoba prywatna said

  ….Bo przecież jeszcze niedawno płaszczyli się przed nim dygnitarze, w zachwytach rozpływali żurnaliści a prezesi największych partii namawiali, aby to właśnie ich listę uświetnił on swoim nazwiskiem. „Radek” ze swoim oksfordzkim wykształceniem, garniturami na kilometr trącącymi Savile Row i oszałamiająco inteligentną i światową żoną był …..
  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/opinie/20150615/521315.html#ixzz3d97q5Wdt

 11. osoba prywatna said

  Michaiła Saakaszwili, którego w maju nominowano na gubernatora obwodu odeskiego, wysłały tam USA, aby rozpętał on konflikt z Naddniestrzem i obiecały byłemu prezydentowi Gruzji port w Odessie, powiedział na konferencji prasowej w Ługańsku były pracownik Służby Wywiadu Zagranicznego Ukrainy Aleksiej Miroszniczenko.
  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20150615/521078.html#ixzz3d98ipzHV

 12. Johnny said

  CZY W POLSCE DZIAŁA “LOBBY IZRAELA?”
  Stan Tymiński w swoim artykule pt.”Wielka wina” obarcza samych Polaków wyłączną winą za wszelkie zło, które obecnie istnieje w państwie polskim. Jego zdaniem jest to spowodowane głównie biernością naszych rodaków a nie działaniem obcych, wrogich nam sił, że po 25 latach doczekaliśmy się “kupy kamieni” zamiast “Wielkiej Polski.”
  http://rzeczpospolita.neon24.pl/post/123104,wielka-wina
  Natomiast, redaktor Stanisław Michałkiewicz przyrównał obecną sytuację Polski do stanu naszego państwa pod koniec XVIII wieku, tuż przed rozbiorami, kiedy to powszechnym zjawiskiem wśród polskich elit politycznych był tzw. jurgielt, czyli kolaboracja z ościennymi mocarstwami, które w końcu podzieliły się Polską. Podobnie jak obecnie, kolaboranci przedstawiali siebie jako płomiennych patriotów polskich, działających dla dobra kraju. Redaktor Michałkiewicz widzi analogię do czasów przedrozbiorowych i mówi o istnieniu w dzisiejszej Polsce trzech stronnictw: rosyjskiego, niemieckiego oraz amerykańsko-żydowskiego.

  Wydawałoby się, że ze względów historycznych szczególną rolę powinno odgrywać tzw. stronnictwo rosyjskie, kiedyś wyjątkowo mocno usytuowane wśród służb specjalnych, których weterani szkoleni byli w Moskwie, to jednak dla zrozumienia obecnej sytuacji w kraju niezbędne wydaje się być przede wszystkim przeanalizowanie wpływów amerykańsko-żydowskich oraz przypomnienie obrazu transformacji systemowej sprzed 25 lat. Wielu oburzonych trwającą od 25 lat karygodną sytuacją polityczno-ekonomiczno-kulturową w naszej ojczyźnie, którzy domagają się realizacji różnych słusznych postulatów, zdaje sobie sprawę z tego, że należy zacząć od obalenia zamkniętego układu „okrągłego stołu.”

  Nie jest tajemnicą, że tak zwana „transformacja ustrojowa” została u nas przeprowadzona pod nadzorem służb specjalnych ( a szczególnie wywiadu wojskowego), które w drugiej połowie lat 80-ych były hegemonem sceny politycznej. W zamian za pozostawienie pod kontrolą polskich sluzb specjalnych kluczowych segmentów gospodarki i większości mediów, ta przekazała „opozycji demokratycznej” zewnętrzne znamiona władzy w Polsce. (Komunistyczne służby specjalne a przekształcenia systemowe w Polsce po 1989 roku)
  http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=3192
  W Magdalence dogadano się z działaczami tzw. opozycji demokratycznej, spośród których wielu należało kiedyś do stalinowskich elit politycznych, zainstalowanych w Polsce po wojnie lub pochodzilo z takich rodzin. Ci działacze na różnych etapach i z różnych – również „rasowych” – powodów (żydowskie korzenie) pokłócili się z partią i nawet utworzyli jeden z dwóch nurtów opozycji, współpracujących z przedstawicielami państw zachodnich . Przykładem działacza opozycji, który utrzymywał ścisłe kontakty z obcymi ośrodkami może być wielbiony przez oficjalne krajowe czynniki oraz stronę niemiecką i izraelską „ikona“ opozycji demokratycznej w Polsce Władyslaw Bartoszewski, który według materiałów IPN już w latach 1970-ych był kontaktem informacyjnym ambasady Izraela w Warszawie.
  http://lustracja.net/index.php/pozostali/162-wladyslaw-bartoszewski-kontakt-operacyjny-ambasady-izraela
  http://niepoprawni.pl/blog/2218/bartoszewski-polacy-to-ochrzczony-motloch
  Nieznanym i zupełnie przemilczanym tematem w Polsce są powiązania
  grup doradców Solidarności pochodzenia żydowskiego z wywiadem izraelskim.
  Od czasów Cartera i „odwilży” w stosunkach z blokiem wschodnim Amerykanie systematycznie zmniejszali penetrację krajów naszego obozu (w tym w Polsce) przez CIA. Dlatego zupełnym zaskoczeniem dla nich było pojawienie się Solidarności. Jak pisze autor poniższego artykułu, w takiej sytuacji Amerykanie szeroko korzystali z rozbudowanej siatki Mossadu w Posce oraz z informacji i kontaktów Watykanu (“Kto przejął pieniądze przeznaczone dla Solidarności przez rząd Stanów Zjednoczonych?”)
  http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=2748
  http://wrzodakz.neon24.pl/post/101838,mossad-w-solidarnosci
  Łatwo się domysleć, że nad przemianą ustrojową Polski czuwali przedstawiciele obcych mocarstw oraz ich wywiady. Pewne światło na te działania rzuca artykuł napisany przez byłego pracownika CIA Davida Dastycha na temat podwójnego agenta amerykańskiego Edwarda Mazura. W latach 1985-89 Mazur wziął udział w akcji wywiadu amerykańskiego dla zdobycia wpływów na politycznej i gospodarczej scenie Polski. W tym czasie CIA, ręka w rekę z Mossadem, starały się przeciwstawić wpływom KGB oraz wywiadu zachodnioniemieckiego i francuskiego. W późniejszym okresie Izrael zbudował w Polsce swoje własne lobby, które nawet w niektórych przypadkach kolidowało z interesami amerykańskimi. W 1989 roku Mazur wziął udział we wspólnej naradzie wysokich oficerów Mossadu, KGB i CIA, którzy debatowali nad przyszłością Polski.
  http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=3263
  We wspomnianym artykule Stan Tymiński pisze, że jego rosnąca popularność w Polsce w czasie wyborów prezydenckich w 1990 roku zaniepokoiła mocno ambasadę amerykańską. Poproszono go o rozmowę, w czasie której niedwuznacznie dano mu do zrozumienia, że chodzi im o ochrontę interesów żydowskich w Polsce. Z udostępnionego raportu, jaki sporządzono z tej rozmowy, wynika, że postrzegano go jako „antysemitę“ a pracownicy ambasady, z którymi rozmawiał, byli agentami amerykańskiego wywiadu. Zaiste, była to sytuacja, urągająca podstawowym zasadom dyplomacji, przyjętym w cywilizowanym, demokratycznym świecie. Nasz największy sojusznik potraktował nas wówczas jak kraj podbity lub niedorozwinięte państwo Trzeciego Świata.
  http://rzeczpospolita.neon24.pl/post/123104,wielka-wina
  Kiedy, podobnie jak Tymiński, również inny niezależny polski polityk ś.p. Andrzej Lepper zaczął zyskiwać na popularności wśród społeczeństwa, kiedy domagał się stawiania na pierwszym miejscu interesów Polski i Polaków oraz utrzymywania dobrych stosounków z Rosją, spotkał się natychmiast ze wściekłymi atakami propagandowymi na swoją osobę ze strony środowisk związanych z Gazetą Wyborczą, które oskarżały go o antysemityzm a nawet przypisywały mu poglądy faszystowskie.
  http://www.usopal.pl/publicystyka/520-a-lepper-nie-jestem-faszyst

  Reforma ustrojowa zwana “Planem Balcerowicza” w rzeczywistości była planem rządu USA i urodzonego na Węgrzech żydowskiego spekulanta finansowego (Georgy Schwartz), znanego jako George Soros. G. Soros, przy pomocy ekonomisty Stanisława Gomułki, przekonał prezydenta PRL generała Wojciecha Jaruzelskiego do swego planu gospodarczego. Przekonał W. Jaruzelskiego, że jego plan, który wymagał “terapii szokowej” i szybkiej prywatyzacji przedsiębiorstw państwowych, był najbardziej optymalnym planem reform gospodarczej Polski. Był to jedyny plan akceptowany przez amabasadora USA, Bank Światowy oraz Międzynarodowy Fundusz Walutowy. Pod taką presją zatwardziały komunista generał Wojciech Jaruzelski się ugiął i oddał Polskę w brudne ręce bezwzględnych kapitalistów. A Polska miała być dla Rosji przykładem wzbogacenia się komunistycznej nomenklatury.
  https://isis117528.wordpress.com/transformacja-ustrojowa-w-polsce-sachs-soros-balcerowicz/
  Warto również na tym miejscu przypomnieć ciekawy i mało znany epizod z życia generała Wojciecha Jaruzelskiego, jakim było spotkanie z amerykańsko-żydowskim miliarderem Davidem Rockefellerem w Nowym Jorku w 1985 roku, które mialo niewątpliwy wpływ na zmianę poglądów generała.

  “ Artykuł Marcina Masnego zawiera niezwykle cenną informacje, która może spełniać role brakującego klocka w puzlach, odkrywających sekrety międzynarodowych porozumień, poprzedzających oficjalne rozmowy okrągłego stołu, a mianowicie tajne spotkanie gen. Wojciecha Jaruzelskiego z Davidem Rockefellerem w Nowym Jorku w 1985 roku. Wprawdzie Tadeusz Mazowiecki, przy okazji obchodów dwudziestolecia Magdalenki, patrząc w nas swoimi szczerymi, katolickimi oczami, zapewniał nas, ze “Nie było żadnego spisku,” to chyba coraz więcej Polaków zaczyna sobie zdawać sprawę z tego, ze Magdalenka byla jedynie rodzajem teatru odegranego przez starannie dobranych aktorów przed ogłupioną polska publicznością.
  Cezary Rozwadowski w swoim artykule pt. Smutna zabawa w klocki historyczne http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1388&Itemid=56
  przedstawił scenariusz, według którego gen. Jaruzelski przygotował rozmowy okrągłego stołu, wykorzystując stan wojenny do wyeliminowania z gry działaczy Solidarności Polaków-patriotów i podzielił się władzą ze starnnie dobranymi, głównie według kryterium etnicznego, działaczami tzw. opozycji demokratycznej oraz Polakami, na których miał teczki świadczące o ich współpracy z komunistycznymi służbami specialnymi, nie licząc kilku polskich tzw. “użytecznych idiotów”, którzy jedynie uwiarygodnili całą akcję. Cezaremu Rozwadowskiemu zabrakło wspomnianej informacji o konsultacjach gen. W. Jaruzelskiego z amerykańskim miliarderem żydowskiego pochodzenia Davidem Rockefellerem. Dopiero ten klocek pozwala zrozumieć takie sprawy jak tworzenie legendy Lecha Wałęsy i przyznanie mu Nagrody Nobla, rabunkową prywatyzację polskiego majątku narodowego, niszczenie teczek komunistycznej bezpieki, ukrywanie pochodzenia etnicznego polityków, słynne “odpieprzcie się od generała” Michnika, a nawet opinię JPII o Jaruzelskim jako “wielkim polskim patriocie,” nie mówiąc już o nadreprezentacji polityków żydowskiego pochodzenia we wszystkich rządach w Polsce po 1989 roku”.

  https://piotrbein.wordpress.com/2012/05/18/czy-jaruzelski-wykonywal-polecenia-rockefellera/

  Wobec powyższych informacji, tym większe zdziwienie może budzić zamieszanie jakie w Polsce wywołała sensacyjna informacja, pochodząca z Jerusalem Post, o tworzeniu w polskim parlamencie między-partyjnej grupy lobbystów Izraela.
  https://jozefbizon.wordpress.com/2015/06/04/po-euforii-wyboru-andrzeja-dudy-i-oh-ach-w-mediach-torunskich-o-t-rydzyka-i-niektorych-biskupow/
  http://www.jpost.com/Diaspora/Pro-Israel-lobby-to-be-formed-in-Polish-parliament-404629
  http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3402

  Przecież wspomniany ś.p. “Profesor” Władysław Bartoszewski powiedział kiedyś, że “jeżeli chodzi o stosunek do Żydow i Izraela, to nie ma żadnych istotnych różnic pomiędzy liczącymi się partiami w Polsce.”

  http://wrzodakz.neon24.pl/post/101838,mossad-w-solidarnosci

 13. revers said

  Nowe czolgi przeciwko rosyjskim T14, kaliber dzaial czogowego taki sam, widac na tym polu byla wspolpace koncernu Rheinmetal z rosjanami.

  http://www.news1-mail.ru/evropejskie-voennye-sozdali-tank-sposobnyj-protivostoyat-vsemu-miru-foto/

 14. Ode mnie artykuł o udziale niemieckiego kapitału w Polsce i przy okazji o „ekspercie” Ośrodka Analiz Strategicznych, Krzysztofie Raku.

  https://rgrunholz.wordpress.com/2015/06/15/wypociny-za-niemieckie-srebrniki/

 15. Czołgista said

  @11
  Francja i Niemcy deklarują zamiar stworzenia czołgu o armacie kaliber 125 mm. Rosjanie podnoszą poprzeczkę i już ogłosili, że przebudują platformę Armata tak, aby pomieściła działo 152 mm.
  Wyścig trwa 🙂

 16. Rubaszny Rubens said

  Czesław Białczyński o Ariach i Prasłowianach:

  https://bialczynski.wordpress.com/2015/06/13/praslowianie-i-ariowie-pochodza-z-kujawi-nowa-teoria-archeologiczno-genetyczna-potwierdza-obecnosc-polakow-nad-laba-wisla-dnieprem-i-dunajem-od-8000-lat/

  Starożytne kopalnie- dzieło kosmitów czy dawnych cywilizacji?

  http://www.olabloga.pl/starozytne-kopalnie-dzielo-rak-obcych

  W Kolumbii odkryto artefakty wykonane przy użyciu zaawansowanej technologii:

  http://innemedium.pl/wiadomosc/w-kolumbii-odkryto-starozytne-artefakty-wykonane-przy-uzyciu-zaawansowanej-technologii

  Wycieczka po podziemiach Olkusza.Przewodnik chwali się,że takich nie ma nawet w Krakowie i porównuje wykute w skale korytarze do świątyń egipskich:

  Czy to była prawdziwa przyczyna wojny o Falklandy? Odkryto tam tajemniczą substancję zmieniającą psychikę człowieka:

  Kryształowe czaszki z Ameryki Południowej,dzieło starożytnej cywilizacji?

  Katedra Maria Laach okiem drona:

  Na zamku Ogrodzieniec od kilkuset lat straszy duch wielkiego czarnego psa:

 17. marta15 said

 18. Czołgista said

  Dobry tekst Panie Robercie. Niedobrze się robi człowiekowi, gdy spedalony Zachód i jego orędownicy, którzy sami propagują degeneratów seksualnych, promują aborcję i prześladują chrześcijan, wycierają sobie gębę chrześcijaństwem.
  Miło by było, gdyby znalazł się na głównej.

 19. marta15 said

  http://lotna.neon24.pl/post/123501,polska-konkwistadorska-mafia-morduje-dziennikarza

 20. marta15 said

  „….Polska, to rzeczywiście państwo jedynie teoretyczne,
  jeśli Tomasz Siemoniak, wicepremier i minister obrony, zobowiązany do przestrzegania przysięgi konstytucyjnej – jawnie i bez żadnych konsekwencji karnych i politycznych działa na rzecz wzmacniania szowinistycznych, zbrodniczych formacji militarnych banderowskiej Ukrainy; na obszar rzekomo suwerennego i nie będącego w stanie wojny kraju sprowadza kilka tysięcy żołnierzy obcego państwa oraz na obszarze kraju, za którego obronę jest odpowiedzialny, tworzy magazyny broni ofensywnej obcego państwa- USA, którego programem działania jest wywołanie wojny z Rosją.

  Tomasz Siemoniak działa zatem nie tylko wbrew interesowi i bezpieczeństwu państwa polskiego, ale również współuczestniczy w działaniach formacji zbrodniczych mających w programie i realnie realizujących etniczne i kulturowe eksterminacje.

  Kim zatem jest to indywiduum polityczne, moralne i ludzkie, że czuje się bezkarne w Polsce, kraju którego naród był obiektem ludobójczych działań środowisk, których kontynuatorów Tomasz Siemoniak otacza opieką i finansuje z podatków Polaków?! Kim jest ten wasalny funkcjonariusz publiczny, który bezkarnie gwałci zasady niepodległości, suwerenności i integralności terytorialnej państwa polskiego oddając je w pacht militarystom amerykańskim i banderowskim międzynarodowym przestępcom ?!

  Jeśli ten cyniczny i wasalny polityk kpi sobie z polskiego wymiaru prawa oraz odpowiedzialności politycznej, to czy nie przychodzi czas, aby wymierzyła mu karę”ręka sprawiedliwości narodowej”?!

  http://wps.neon24.pl/post/123480,siemoniak-agent-militaryzmu-amerykanskiego

 21. marta15 said

  „…W pełni się Panem zgadzam odnośnie nazewnictwa tego tak bardzo ważnego stanowiska.
  Także przyłaczam się do tego braku narodowego przyzwolenia (myślę, że nie tylko ja, bo chyba wszyscy Polacy tak myślą) na przygotowania do obcej wojny. Każdy normalny zwykły Polak (jak chyba każdy na tym świecie) chce żyć w pokoju, pracować na utrzymanie swojej rodziny, bezpiecznie wychowywać swoje dzieci itd, itd.
  W wojnie nie ma wygranych, mogą coś na ten temat powiedzieć weterani różnych wojen.
  Na wojnę wyjeżdżąją zdrowi żołnierze a wracają zwłoki, niezależnie od tego czy wracają w trumnach czy jeszcze żywi.
  NIE MA NASZEGO PRZYZWOLENIA NA WOJNĘ…”
  http://wps.neon24.pl/post/123480,siemoniak-agent-militaryzmu-amerykanskiego

 22. Easy Rider said

  Ad 15.

  Również popieram wniosek o umieszczenie na stronie głównej artykułu p. Roberta Grünholza:

  https://rgrunholz.wordpress.com/2015/06/15/wypociny-za-niemieckie-srebrniki/

  Proponuję także artykuł tegoż autorstwa, dotyczący praktycznie nieistniejącego w sferze publicznej tematu gospodarki wodnej:

  https://rgrunholz.wordpress.com/2014/12/22/uporzadkowac-rzeki/

  Już był – admin

 23. gość said

  Na granicy obłędu: amerykańscy urzędnicy wojskowi rozważają atak nuklearny na Rosję

  Sekretarz Obrony Stanów Zjednoczonych, Ashton Carter, w dniu 5 czerwca bieżącego roku spotkał się w centrali Europejskiego Dowództwa Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych w Stuttgarcie z przedstawicielami armii amerykańskiej oraz europejskimi dyplomatami, aby przedyskutować kwestię zaostrzenia kampanii ekonomiczno-wojskowej, skierowanej przeciwko Rosji. Celem spotkania była ocena oddziaływania dotychczasowych sankcji gospodarczych, a także analiza efektywności strategii NATO wobec kryzysu na wschodzie Ukrainy, a w konsekwencji podjęcie decyzji o rozlokowaniu jeszcze większej ilości żołnierzy i sprzętu wojskowego w krajach Europy Wschodniej, by straszyć Rosję wojną.

  Jeden z urzędników Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, w wywiadzie udzielonym agencji Reuters, powiedział, iż celem wspomnianego spotkania jest „opracowanie strategii postępowania Stanów Zjednoczonych i ich głównych sojuszników w obliczu narastającego w ciągu ostatnich kilku lat napięcia w stosunkach z Rosją”. Dodał też, że Ashton Carter jest otwarty na pomysły zaopatrzenia ukraińskiego reżimu w broń śmiercionośną – taka propozycja została przedstawiona już wcześniej tego roku.

  Czytaj dalej:

  https://pracownia4.wordpress.com/2015/06/15/na-granicy-obledu-amerykanscy-urzednicy-wojskowi-rozwazaja-atak-nuklearny-na-rosje/

 24. marta15 said

  bandyta-policjant , porownywalny z nazista, brutalnie dusi i taseruje 13 latka w
  San diego.
  ROZPOWSZECHNIAJCIE TO VIDEO gdzie sie da!!!!
  http://www.infowars.com/video-cop-chokes-tases-13-year-old-in-the-spine-for-skateboarding/

 25. marta15 said

 26. Easy Rider said

  Dla uspokojenia nastrojów, a szczególnie dla miłośników niepowtarzalnego głosu Miry Kubasińskiej oraz zespołu Breakout – mało znany, a wart wysłuchania utwór „A miałeś przyjść”:

 27. marta15 said

  moj wlasny , troche nieporadny ,artykul pojawil sie tu:

  http://www.deliberation.info/woe-to-us-all/

 28. Siggi said

  https://scontent-lax1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/s480x480/11215510_436186193232668_2807062326205436324_n.jpg?oh=3b58141298a3959c1c9a023cdac1bbf7&oe=55F3ED64

  W latach II Wojny Światowej Serbowie przechowywali przed Niemcami maleńką żydowską dziewczynkę Madeleine Albright.Za to ona obficie odpłaciła im bombardowaniami ludności cywilnej Serbii w 1999roku. tekst na foto,a pod:…W latach II WŚ serbska rodzina uratowała przed nazistami maleńką Madeleine Albright-przyszłą Sekratarz Stanu USA. tłum-Siggi.

 29. Siggi said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zycie-intymne-ksiedza-biskupa-karola-wojtyly-2015-06

 30. Boydar said

  Gratuluję, Pani Marto. Od czegoś trzeba zacząć.

  Nie uniknęła Pani jednak pułapek, jakie czyhają na autora, gdy odruchowo posługuje się przyjętą wcześniej przez innych terminologią. Pierwsza zapadnia którą zauważyłem, to potwierdzenie istoty holobiznesu (w oryg. ‚Holokaustu’); w sumie kwestionuje Pani wyłącznie jego znaczenie na tle innych masowych morderstw, nie wnikając w jego zakres i prawdziwość. Że o przyczynach nie wspomnę, gdyż rozumiem że w krótkim artykule trudno omawiać każdy aspekt. Drugi zaś wilczy dół, to nawiązanie do „będziesz miłował bliźniego swego”. Otóż bliźniego owszem, jak najbardziej, kto jest jednak faktycznie moim bliźnim ! Tu np. Pan Zerohero stanowczo obstaje, że także wiarołomny od urodzenia, talmudyczny jewrej z nieprzepartą żądzą zaje bania goja wypełniającą całe jego (żyda, nie Pana Zerohero, na szczęście) jestestwo. W tym momencie Pan Zerohero utracił cały mój szacunek i będę Mu się od tej pory przyglądał krytycznie, a już na pewno wymowie Jego innych komentarzy. Nie można bowiem być częściowo w ciąży. Kto jak kto, ale Pani jako Kobieta (może lekko wypaczona ideowo, jednakowoż w sumie nie bardziej niż niektórzy) wie zapewne o tym lepiej ode mnie (aczkolwiek i ja miałbym w tej kwestii nieco do poopowiadania). Pozdrawiam Panią i życzę owocnej walki, także z własnymi słabościami 🙂

 31. osoba prywatna said

  Ukryte Terapie -Jerzy Zięba – Kraków 2015

 32. revers said

  Za Kaczynskich na kazdym rogu ulicy, placu za Lizbone.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Odslonieto-kolejny-pomnik-Lecha-Kaczynskiego-Prezezs-PiS-spelniono-obowiazek,wid,17632856,wiadomosc.html?ticaid=1150d7

 33. Katarzyna Drejarska-Łatka

  Serce cierpliwe

  Królowo Wielka, Królewno Maleńka,
  co Miłość swoją trzymasz na rękach,
  trzymaj uparcie mnie też blisko siebie,
  choć często jestem do tyłu z niebem,

  choć stopy moje, bez wstydu tańczą,
  diabelski posłuch upadkiem niańczą
  i serce ścięte mu w ręce spadnie,
  Matko cierpliwa, pomódl się za mnie.

  Niezmiennie, od lat, trudom i znojom,
  jesteś Mateczko ucieczką moją,
  ucieczką innych, zalanych łzami,
  Mamo najmilsza, módl się za nami.

  (Znalezione na FB)

 34. Marta Losek, ZŁOTA ŚRODA ŚLĄSKA – Skąd średniowieczny skarb wart 60 mln dolarów wziął się w Środzie Śląskiej” Jak został odnaleziony? Jak wyglądały poszukiwania? Czy w muzeum są wszystkie kosztowności wydobyte z ziemi? Poznajcie historię jednego z 20 najcenniejszych skarbów na świecie, według wydawnictwa National Geographic; Gazeta Wyborcza, 15 VI 2015, s. 8-9

  O Skarbie Stulecia usłyszałem PO RAZ PIERWSZY po powrocie z RFN w r. 1990, bo wcześniej był to SKARB TYSIĄCLECIA, którego byłem komisarzem WOAK, po który pojechałem do RFN, gdzie go znalazłem i WYKUPIŁEM.
  Najpierw dyrektor WOAK zreferował mi sprawę i poprosił o „zastanowienie się”, więc następnego dnia powiedziałem mu CO TO JEST a on zaraz zatelefonował do KW PZPR i powtarzał moją relację, ale miast Cesarzowej Mongolskiej mówił Księżniczka Ruska, z czego wynikało, że sprawa była NAKRĘCONA. 2 czy 3 dni później w TV wystąpił dr Reiner Sachs, którego znałem z PWr i który też mówiło0 Księżniczce Ruskiej.
  Ja TŁUMACZYŁEM, że takiej Księżniczki Ruskiej NIGDY NIE BYŁO tylko Cesarzowa Mongolska, żona Wielkiego Chana Mongołów Ugedeja, która wraz z całym Dworem Mongolskim dostała się do polskiej niewoli w bitwie pod Legnicą. Dr Reinerowi Sachsowi z Lipska WYTŁUMACZONO też, że taka Księżniczka korony KRÓLEWSKIEJ nosić nie mogła a sama Korona jest Co Najmniej o sto lat starsza jako ROMAŃSKA, co ja uzupełniłem, że Księżniczka jadąc, jak utrzymywał dr Sachs, z Budy do Płocka, powinna jechać przez Kraków i nie mogła zatrzymywać się na nocleg w Karczmie, tylko w jakimś zamku lub klasztorze, jakich było Pełno – jak chociażby pobliski Lubiąż.
  Dr Sachs był wyraźnie agentem Stasi, który robił Sowietom Podstawe4 Roszczeniową, co powiedziała Pani Redaktor z Poznania, która zainteresowała się moją sprawą. W 1989 r. zmienił on bowiem kwalifikację Skarbu Średzkiego na skarb ŻYDOWSKI, tłumacząc to Zapożyczeniem się Karola IV Luksemburga u żydowskiego lichwiarza, co byłoby OBRAZOBURSTWEM a przypisywanie ROMAŃSKIEJ korony Blance Walezyjskiej jest HEREZJĄ i Wybrykiem agenta Stasi, który został agentem Bundesdinstu. Karol IV nie musiał też pożyczać pieniędzy u lichwiarzy, gdyż był najbogatszym monarchą w Europie.
  PODTRZYMUJĘ w całej rozciągłości wersję wyłożoną w książce „Incydentu nie było”, Gdańsk 2001, zwłaszcza, że sprawa nabrała w Niemczech charakteru finansowego, gdyż Bawarzy SPRZEDALI MI złożony w bankach żydowskich Majestatyczny Skarb Czyngis Chana za Polskiego Bobra Kasztelańskiego: http://www.wandaluzja.com/?p=p_196&sName=skarb-tysiaclecia//.
  Skarb wynosił 30 ton biżuterii, gdyż Steyer z przyczepą „ledwo” po bruku ruszył. Ponieważ worki skórzane RWAŁY SIĘ to robotnicy wsadzali klejnoty do kieszeni i wdeptywali w piasek, dzięki czemu zachowały się „okruchy” łupu z Satelitarnej Detekcji Złota, który jako Żydowski został wywieziony do Niemiec. Skarb był NIE w Piwnicy Gotyckiej tylko PODPIWNICY, gdyż Piwnica była Renesansowa.
  Wersja z Księżniczką Ruską wzięła się stąd, że były 2 śledztwa w/s wziętego pod Legnicą skarbu mongolskiego. Podział łupów należał do proboszcza farnego, który ukrył go w podpiwnicy gotyckiej. W poszukiwaniu tego Skarbu Bolesław Dziki zakatował 500 mieszczan – i może by znalazł, ale Skarbiec Śląski w Poznaniu został zdobyty przez książąt krajeńskich więc niemieccy najemnicy założyli mu postronek na szyję i powlekli za końmi do Legnicy. Potem śledztwo prowadził książę Czenihowski, który przestawił Cesarzową Mongolską jako swą Kuzynkę.
  Tytułowy artykuł opiera się na 2 książkach: Tomasz Bonek, PRZEKLĘTY SKARB oraz MIASTO SKARBÓW; wydanych przez SZEWCZYK & BONEK a sfinansowanych przez „Z” WBK Bank Zachodni, który wykupywał anonimowo klejnoty ze Skarbu Tysiąclecia. Sądzę, że to WKB BZ przysłał do mnie Panią Redaktor z Poznania. Pani Redaktor zdała się jednak na komunistyczną Żydówkę z Poznania Lamparską, która broniła Przede Mną żydowskich banków w Niemczech.

 35. „Powtórka wariantu cypryjskiego, tyle że na znacznie większą skalę, wydaje się coraz bardziej prawdopodobna. Jakiś czas temu informowałem o przyzwoleniu grupy G20 na używanie przez banki pieniędzy klientów ulokowanych na prywatnych rachunkach bankowych do inwestowania na rynku derywatów. Od tamtego czasu sprawy nabrały tempa. Komisja Europejska właśnie wezwała 11 krajów – Czechy, Bułgarię, Francję, Włochy, Litwę, Luksemburg, Holandię, Maltę, Polskę, Rumunię i Szwecję – do przyjęcia dyrektywy Bank Recovery and Resolution Directive (BRRD), umożliwiającej ratowanie zagrożonych bankructwem banków z pieniędzy wierzycieli, czyli w pierwszej kolejności ich akcjonariuszy i klientów. Kraje te mają dwa miesiące na wdrożenie nowych przepisów, w przeciwnym razie Komisja skieruje sprawę do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości…”

  całość:
  http://kamilcywka.pl/powtorka-wariantu-cypryjskiego-coraz-bardziej-prawdopodobna/

  ———-

  Oraz ciekawy tekst o wojnie z gotówką na świecie:
  http://kamilcywka.pl/wojna-z-gotowka/

 36. wanderer said

  re.28 Pan Siggi

  Serb z którym pracuję, opowiadał mi te historię. Madeleine ponoć dobrze zna serbski, więc przy okazji spytano sie jej po serbsku za co ich bombarduje. Ponoć tylko odburknęła. Ot, żydowska wdzięczność..

 37. Siggi said

  a-@-31,Osoba Prywatna.
  Pierwsze 30 min.wystąpienia Jerzego Zięby potwierdza -w moim odczuciu-że prelegent bardzo nieporadnie,momentami prymitywnie,prostacko omawia tematykę medyczną,ubogie słownictwo,brak głębszej znajomości rzeczy z zakresu zdrowia człowieka.Porusza się w schemacie,który jest typowy dla osób,które biorą się za uzdrawianie,bo do leczenia nie mają formalnych uprawnień.Wypowiedzi towarzyszy skłonność to totalnej negacji medycyny naukowej ,lekarzy i wytaczanie najcięższych zarzutów o ogólnym charakterze- w czambuł.
  W obszarze tzw.medycyny niekonwencjonalnej – nie mylić z ludową – porusza się wielu hochsztaplerów.
  Uważam,że trzeba być daleko ostrożnym i nie polegać na tych opowiastkach,w których jest więcej fantazji niż rzeczywistości.

 38. Easy Rider said

  Ad 36 – Siggi.

  W obszarze tzw.medycyny niekonwencjonalnej – nie mylić z ludową – porusza się wielu hochsztaplerów.

  Nie wiem, na jakiej podstawie zalicza Pan – jak należy domniemywać – J. Ziębę do medycyny niekonwencjonalnej (nie mówiąc o hochsztaplerach!) w sytuacji, gdy jego wywody bazują na terminach medycznych oraz naukowym doświadczeniu, jak również znajdują potwierdzenie w praktyce klinicznej. Natomiast chciałbym zwrócić Panu uwagę, że wielu hochsztaplerów porusza się w obszarze medycyny konwencjonalnej, akademickiej, o czym donoszą na co dzień media – a to zdiagnozują zupełnie inną chorobę niż jest, a to odeślą umierającego człowieka do domu, albo wytną nie tę nerkę co trzeba.

  Oczywiście, nikt nie zabrania Panu wierzyć w zabójczą moc cholesterolu, soli, tłuszczy – ale proszę tego nie nazywać wiedzą. Najlepiej sprawdzić tę „wiedzę” empirycznie, na sobie – tylko, że na wnioski może zabraknąć czasu.

 39. Siggi said

  JAN PAWEŁ 2 – KONTROWERSYJNE WYŚWIĘCENIA

  (…reszta wywalona…)

  Panie Siggi, ja nie jestem wyznawcą Jana Pawła II, ale szubrawczych łgarstw o Piusie XII czy Piusie IX zamieszczał nie będę.
  Admin

 40. Siggi said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dziennikarka-cnn-zobaczyla-nazwala-izraelczykow-szumowinami-zostala-usunieta-relacjonowania-konfliktu-2014-07

 41. Siggi said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/na-granicy-obledu-amerykanscy-urzednicy-wojskowi-rozwazaja-atak-nuklearny-na-rosje-2015-06

 42. Siggi said

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wywolanie-wojny-w-europie-sposobem-usa-zapewnienie-sobie-pozycji-swiatowego-hegemona

 43. revers said

  ad39

  ale to miesci sie w nowej dokktrynie depopulacyjnejm ONZ-USrael. Reszta tak i zginie jak nie od bomb demokracji, to od demokractycznej selekcji GMO-Monsato-Orange, znane tez z wietnamskich akcji pescydysami, herbycydami.

  http://www.jewsnews.co.il/2015/04/27/un-official-we-should-make-every-effort-to-depopulate-the-planet-2/

  juz teraz kazdy powinien wyciganac z swojego szkolnego archiwum, wspolne klasy szkolnej zdjecie i zaznaczyc X-em z przecietnego 30-osobowego zestawu goim 28 osob, na zasadzie toto lotka lub V-em dwie sosoby wygrane.

  V-ki to przewazznie niewilelu z VIP-ow, celebrytow ktore widac na codzien w TV, a le to gremium tez podlega caly czas selekcji medialno-nwoowskim

 44. Siggi said

  Zanim nastąpi przełom
  Zwycięstwo Andrzeja Dudy, dotychczas mało znanego polityka PiS z trzeciego szeregu tej partii, nad platformerskim wyjadaczem Bronisławem Komorowskim wywołało wstrząs w PO. Następczyni Tuska w Platformie i na urzędzie premiera nie bardzo wiedziała jak z tego wyjść.
  Dalej czytać:………..
  http://www.mysl-polska.pl/510

 45. Boydar said

  Do zakazu używania języka polskiego jeszcze nie doszli, ale do arszeników już im niedużo brakuje, wypada poczekać cierpliwie –

  http://finanse.wp.pl/kat,1033781,title,Wesele-bez-muzyki-Chyba-ze-oplacisz-licencje-ZAIKS,wid,17634215,wiadomosc.html?ticaid=1150e1&_ticrsn=3

 46. NICK said

  Tak. P. Siggi (36).

 47. osoba prywatna said

  Re 36
  Panie Siggi, J. Zięba posiada znacznie większą wiedzę niż się Panu wydaje.
  I niejednego tzw. profesora przygniótłby posiadanymi wiadomościami na temat medycyny, tej prawdziwej, nie rockefellerowskiej która służy wiecznemu leczeniu, które z kolei prowadzi do śmierci (jak to powiedział jeden z lekarzy). Doradzam wysłuchanie wszystkich wykładów jakie wygłosił p. Zięba i najlepiej wcieli w życie wskazówki które daje, by nie chorować i cieszyć się dobrym zdrowiem, a odniesie Pan z tego tylko korzyść.

 48. http://tech.wp.pl/kat,1009659,title,Smiglowiec-Airbus-Helicopters-moze-nie-spelnic-pokladanych-w-nim-nadziei,wid,17633629,wiadomosc.html//

  KOMUŚ Silnemu bardzo zależy, żeby powtórzyła się Rzeź CARACALI nad Wisła, jak APACZY wyrżniętych przez KITANY w wojnie jugosłowiańskiej. Skutkiem Rzezi Apaczy była aneksja przez Pekin Morza Południowochińskiego – od 1898 Protektoratu Amerykańskiego – z którą to aneksją Apacze nie próbowały nawet walczyć.
  Bo z CZYM DO GOŚCIA? Apacz – czyli również Caracal – to Technika Lotnicza sformułowana w Międzywojniu, która wykazała skuteczność w Ratownictwie Okrętowym jako Odporna na SZKWAŁ, a ja Aerobusem zagrałem w Licytacji Lotniczej w Niemczech stawiając na ANTONOWA w Dniepropietrowsku.
  Niemców puściłem z TORBAMI, ale zemścili się nie pozwalając mi Opatentować i wystawiając przeciw mnie ZAJOBA, Kochanka Hitlera Francoisa Mitterranda, który był prawdopodobnie dostawcą spermy Hitlera do ZAMRAŻARKI? w programie Zapładniania Bab Spermą z Dupy Cherubina.
  We wrocławskim Klubie Lotniczym załatwiono mi Reformę Bliskowschodniego Rynku Lotniczego – najlepszego na świecie – na co Saddam Husajn postawił sto miliardów $, i dlatego Krzysztof Mroziewicz, którego poznałem w Solidarności, powiedział w programie Turowicza, że IZRAEL NIE MOŻE ZAMORDOWAĆ ARAFATA. Gdy zapytano DLACZEGO to odpowiedział, że ARAFAT JEST TRANSFERENTEM KAPITAŁU SADDAMA HUSJNA – czyli że był chroniony przez Antonowa-AEROBUSA.
  Izrael może i Nie Mógł zamordować Arafata, ale zrobił to Saddam Husajn POLONEM za przeniesienie Aerobusa-SADDAM z Dniepropietrowska do Pekinu, za co kanclerz Schroeder dał Arafatowi miliard E. Te Aerobusy-SADDAM jako KITANY Wyrżnęły APACZE w Albanii WSZYSTKIE, toteż USA nie mogą PRZYZNAĆ, że w rozgrywce Lotniczej ze mną Niemcy uciekli Bez Spodni, bo myśleli, że sperma jerozolimska to ZWYCIĘSTWO.

 49. Boydar said

  „… KOMUŚ Silnemu bardzo zależy, żeby powtórzyła się Rzeź CARACALI …”

  Ależ oczy – wiście, Panie JPT (46).

 50. AniaK said

  Re47:
  „Izrael może i Nie Mógł zamordować Arafata, ale zrobił to Saddam Husajn POLONEM…”

  A co to za zmiana wersji? Głowę dałabym sobie uciąć, że wcześniej pisał Pan, że Arafata zamordował/otruł (dokładnie nie pamiętam) pan Kulczyk.

 51. osoba prywatna said

  Tak Franciszek i inni księża straszliwie profanowali Ciało Pana Jezusa podczas rozdawania Komunii św. na Światowych Dniach Młodzieży w Brazylii w 2013 r.
  http://gloria.tv/media/QUbHmQZ4kHw

 52. osoba prywatna said

  Chłopiec okazał się główną atrakcją parady organizowanej przez środowiska LGBT. Na filmie widać jak młody chłopiec zostaje ponaglany przez dorosłego mężczyznę do kontynuowania erotycznego tańca Go-Go.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/chlopiec-tanczacy-go-go-maskotka-parady-lgbt-wideo-2015-06

 53. osoba prywatna said

  Mrówki GMO będą zapylać kwiaty
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/mrowki-gmo-beda-zapylac-kwiaty-2015-06

 54. Carlos said

  Zgadzam sie z p. SIggi. Zieba umiejetnie miesza prawde z falszem. Mam jego ksiazke i sadze ze robi kase. Tak samo zreszta jak nieoceniony H. Pajak ktory pojawszy ze pisanie o zydach ludzie kupuja zaczal robic wszystkich zydami- Putina tez. A szkoda bo troche rzeczy wartosciowych przekazal we wczesniejszych ksiazkach .Przepraszam ze polaczylem oba- rozne tematy ale laczy je KASA

 55. osoba prywatna said

  Geografia świata do wojny nuklearnej
  https://treborok.wordpress.com/geografia-swiata-do-wojny-nuklearnej/

 56. revers said

 57. AniaK said

  @ Juliusz Prawdzic
  Sorki, chyba coś mi się pomieszało. Przepraszam 🙂

  „Wysłany: Pon Paź 07, 2013 11:33 pm Temat postu: Odpowiedz z cytatem
  http://facet.wp.pl/kat,70996,title,Bezpanskie-20-miliardow-euro-na-moskiewskim-lotnisku-To-skarb-Saddama-Husajna,wid,16038027,wiadomosc.html?ticaid=11170c&_ticrsn=3

  Zostałem skarcony za pisanie Bzdur, że na lotnisku Szeremietiewo stoi samolot z 20 miliardami E, gdy do samolotu transportowego może się zmieścić najwyżej 2 miliardy 600 milionów w Setkach – czego może wynikać, że samolotów było Kilka.
  Kiedyś w programie Turowicza redaktor Mroziewicz powiedział, że IZRAEL NIE MOŻE ZAMORDOWAĆ ARAFATA. – DLACZEGO? – BO ARAFAT JEST TRANSFERENTEM KAPITAŁU SADDAMA HUSAJNA.
  Wiadomo, że za transfer kapitału Husajna Arafat dostał 10 miliardów S – co podał Izrael – ale dostał też od Kanclerza Schroedera miliard E za PRZENIESIENIE tego kapitału z Kijowa do Pekinu. W Kijowie ten kapitał znalazł się z tej racji, że Saddam zlecił Swissairowi reformę Bliskowschodniego Rynku Lotniczego – najlepszego na świecie – wykładając na to sto miliardów S. Swissair zaś zlecił opracowanie i produkcję mego Aerobusa dla ANTONOWA w Dniepropietrowsku toteż przeniesienie kapitału Saddama Husajna do Pekinu było ZŁAMANIEM konwencji Bagdad-Kijów.
  To wykorzystał Izrael dla Zamordowania Arafata atakując w Sejmie ASEKURANTA Arafata Kulczyka, który uciekł na Florydę, wobec czego Husajn MUSIAŁ ZAMORDOWAĆ ARAFATA. Ponieważ Francuzi wezwali dla ratowania Arafata Niemców to było to otrucie polonem. Urszula Sipińska zaraz po śmierci Arafata ODCIĘŁA SIĘ od Kulczyka – czyli że Pan Ambasador w Indiach mówiąc, iż IZRAEL NIE MOŻE ZAMORDOWAĆ ARAFATA mówił o asekuracji go moim Aerobusem, którą to Asekurację złamał Kulczyk.
  To znaczy, że one 20 miliardów E utknęły na moskiewskim lotnisku z powodu Śmieci Arafata.”

 58. Devasura said

  Po lekturze tej strony internetowej (równoważnik 3000 stron A4 papierowych; ale czyta się z przejęciem :] ): http://www.milesmathis.com skłonny jeatem uwierzyć we wszechprzenikający Matrix, który spowija nas od ok. 100 lat. Miles Mathis to fizyk i portrecista. Skrajnie zarozumiały i pewny siebie. Ale perspektywy, które otwierają się po lekturze jego artykułòw, zapierają dech w piersiach. Sapienti sat.

 59. Girion said

  https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/06/16/amerykanskie-towarzystwo-rakowe-acs-to-przekret/

  Amerykańskie Towarzystwo Rakowe – ACS ma również bliskie powiązania z producentami sprzętu mammograficznego. Towarzystwo otrzymuje również wsparcie finansowe od przemysłu biotechnologicznego, firmy kosmetycznych, branży fast-food, a także firm petrochemicznych.

 60. gość said

  Reklamówka najnowszej encykliki „ekologicznej”

  Nawet już nie wiem, jakimi słowami to skomentować, bo nie znajduję odpowiednich.

  http://breviarium.blogspot.com/2015/06/reklamowka-najnowszej-encykliki.html

 61. revers said

  https://docviewer.yandex.com/?url=ya-disk-public%3A%2F%2F%2BtdjFjTooEpnH2utvZDrSUGQU6mbM5ZjHH%2Bex%2Fa37YU%3D&name=aydar_batalion.xls&c=5580236f6540

  lista teleadresowa ajdarowcow, do odstrzelenia – rowniez w tabeli excel do sciagniecia

  https://yadi.sk/i/C4CssX6ahGFaZ

 62. AlexSailor said

  Ważny tekst o Polakach budujących Rosję.

  http://mikstury-bezmetki.neon24.pl/post/123485,polski-wklad-w-wielka-rosje

 63. marta15 said

  ad 30 dziekuje za komentarz i zachety.
  „Drugi zaś wilczy dół, to nawiązanie do „będziesz miłował bliźniego swego”..”
  Blizni to kazdy czlowiek, ktory zyje obok. Milowac to znaczy ze mam szanowac jego wole i jego prawo do wyboru,
  ale zarazem on MA czynic tak samo. Moge go nie lubic ,ale mam uznac prawo do jego istnienia i wyborow.
  Jezeli jest clash pomiedzy nami, to mam prawo sie bronic , nawet go zabic, jezeli tego wymaga moja samoobrona ,
  ale nie moge sie nad nim pastwic, znecac, torturowac czy cieszyc sie z jego smierci.

 64. Lily said

  W wolnym czasie,warto przeczytac.
  Troche nowych informacji.

  http://www.nowemiasto.com.pl/ti/kampania-antysemicka-1968.htm

 65. NICK said

  Akurat dzisiaj powtórzę.
  Im szybciej dotrze do Nas wieść, że Polski nie ma.
  Im szybciej przyjmiemy to do wiadomości.
  Tym lepiej dla Nas.
  Nieliczni bowiem, zaczadzeni, otrzeźwieją (natlenią się) i pójdą za miasta = getta. I będą próbowali szukać Polaka lub innego Słowianina, z tradycją lat czterech tysięcy i Nauką Chrystusową, powiązanymi.

  Do kogo to napisałem? Ha?
  I HUK.

 66. Boydar said

  Cóż to jest Polska, Panie NICK’u …

  —-
  Z innej beczki – cóż to jest, ta Ameryka ?

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Sojusz-USA-i-Izraela-Skad-wziely-sie-specjalne-relacje,wid,17624859,wiadomosc.html?ticaid=1150eb&_ticrsn=3

 67. NICK said

  Ja tam niewiele wiem, Lubelaku.
  Widzę zaś to co widzę.
  Wspaniałe i nadobne kamienice w centrum Bydgoszczy. Secesja i podobne. Od wielu lat doskonale remontowane i puste. Czekają na ciemiężycieli? „Panów”?
  Gdzież tam. Na mnie i na Pana. Zapewne.

 68. aaaaaaaaaaaa said

  Buholtz już próbuje ‚zachipować’ Polaków
  http://biznes.onet.pl/forum/pko-bp-chce-identyfikowac-klientow-po-glosie-twarz,1630802,czytaj-popularne.html

 69. gość said

  Islandia pokazała światu, jak wyjść z kryzysu gospodarczego

  Początkowo wszystko świetnie prosperowało, a Islandia stała się jednym z najbogatszych krajów świata. W 2003 roku wszystkie banki w tym kraju zostały sprywatyzowane. Postanowiono również przyciągnąć inwestorów zagranicznych, co było możliwe dzięki rozwojowi bankowości internetowej.

  Bardzo popularne było konto o nazwie IceSave przyciągało wielu inwestorów zwłaszcza z Wielkiej Brytanii i Holandii. Jednak wraz ze wzrostem inwestycji rósł też dług zagraniczny banków. W 2003 roku dług ten wynosił 200% PKB, a w 2007 już 900 %. Finał był taki, że trzy największe banki Islandii – Landsbanki, Kaupthing i Glitnir – upadły. W rezultacie kraj pogrążył się w podobnej do greckiej, katastrofie gospodarczej.

  Międzynarodowa społeczność finansowa próbowała wywrzeć na Islandii presję, aby kraj wziął na siebie zobowiązania banków argumentując, że tylko państwo będzie w stanie spłacić należności względem Brytyjczyków i Holendrów. Wyliczono, że aby spłacić te długi każdy mieszkaniec musiałby oddawać, co miesiąc dodatkowe 100 euro przez kolejne 15 lat.

  Metoda zwana „waszyngtońską” zakłada, że upadek banku to coś najgorszego co może się zdarzyć i trzeba pompować pieniądze publiczne nie pozwalając źle zarządzanym bankom upaść. Jednak władze Islandii znalazły inne wyjście z sytuacji. Postanowiono nie udzielać wsparcia finansowego dla banków i pozwolić im upaść.

  Okazuje się, że bankructwo bywa pożyteczne. Teraz to wyspiarskie państwo jest wśród najlepszych w klasyfikacji krajów dla biznesu. Coraz więcej ekonomistów z zainteresowaniem patrzy na ten model ekonomiczny i zaczynają sugerować, że inni mogliby się uczyć od Islandii.

  Co więcej według oficjalnych statystyk Islandia staje się pierwszym krajem w Europie, której ekonomiczna wydajność przekroczy tą sprzed kryzysu. Media już nazywają to fenomenem islandzkiego cudu gospodarczego. Po prostu pozwolono na rozwój przedsiębiorczości i wystarczyło 7 lat aby kraj rozkwitał. To samo widzieliśmy w Polsce w czasach obowiązywania Ustawy Wilczka. Teraz Polacy muszą uciekać na Islandię od zafundowanego im przez warszawski rząd ucisku fiskalnego nad Wisłą. Skutek tego jest taki, że już dzisiaj jesteśmy najliczniejszą mniejszością narodową na Islandii.

  Warto nadmienić, że Islandia podjęła się reform właściwie po linii najmniejszego oporu. Zdewaluowano koronę – to coś czego nie może zrobić Grecja. Rząd nie przeszkodził w niekontrolowanym bankructwie sektora bankowego a odpowiedzialni przestępstw na rynku finansowym znaleźli się w więzieniu.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/islandia-pokazala-swiatu-wyjsc-kryzysu-gospodarczego

 70. Lily said

  Re 32;Revers
  To dopiero poczatek z tymi pomnikami,strach pomyslec,co sie bedzie dzialo,kiedy wladze przejmie PiS.
  Z tego,co do mnie dotarlo,to to,ze marzeniem(delikatnie mowiac) Jaroslawa jest postawienie pomnika zm L.K,przed palacem prezydenckim(siedzacego na koniu)chyba,nie na czyms innym?.
  A tak na koniec,to co tam robil chor z koscielnymi piesniami,podczas odsloniecia pomnika?.
  Czyzby,to mial byc wstep,do czegos bardziej wznioslego?,np.beatyfikacji,bo i o tym mowia glosno sluchacze R.M.

 71. osoba prywatna said

  Przybysze (cz.3)-Podróżujący w czasie

 72. SAP said

  Ciekawa debata po angielsku.

  Lawrence Krauss Vs Hamza Tzortzis
  OR Islam vs Atheism
  Debate

 73. Czołgista said

  http://southfront.org/foreign-policy-diary-central-asia-advance-of-isis/?#/?playlistId=0&videoId=0

  Krótkie wyjaśnienie czemu Chiny nie będą współpracowały z USA. USA prowadzi wojnę zastępczą przy użyciu Al kaidy/ISIS przeciwko Chinom i ich partnerom na Bliskim Wschodzie.

 74. Czołgista said

  Chiny też zaczęły dozbrajać Białoruś w związku z ostatnimi posunięciami NATO.

 75. Siggi said

  http://ruposters.ru/news/16-06-2015/sk_rf_predlozhil_ssha_pomoshh_v_poiskah_plenki_o_polete_na_lunu

  Coś tu wyczuwam,że kpią sobie z „wyprawy”USA na Łunu – Księżyc.
  Dość dawno spotkałem kilka istotnych opinii,że to wszystko mistyfikacja,łącznie z „gruntem”księżycowym.

 76. NICK said

  P. Siggi. (75)
  Co tu kpić.
  Wyprawa na Księżyc miała miejsce na Ziemi. ŻADNYCH, wiarygodnych, dowodów, na stąpanie księżyowe usraelitów ni ma. Są?
  Zaczynam wątpić we drony.
  To, akurat, niesłusznie.

 77. re1truth2 said

  Uzupełnienie 57
  ” ~:) 2013-10-27 (02:01)
  @JerzyP ^ Siema Wandaluzja 🙂 „

 78. SAP said

   ┏━┓
  ━━━━━━
  ミΘc_Θ-ミ

 79. revers said

  Lider największej opozycyjnej partii na Węgrzech przedstawił na konferencji prasowej pomysł przeprowadzenia referendum w sprawie wyjścia „Madziarów” z Unii Europejskiej.

  http://parezja.pl/wegry-jobbik-chce-referendum-ws-wyjscia-ue/

 80. Boydar said

  Już nie wiem kto w Gajówce podawał ostatnio ten link, przepraszam więc i zdecydowanie repetuję. Nie wykluczam też, że był u nas publikowany – za krótko jestem aby pamiętać.

  cytat bardzo na czasie – „… Nawet jeżeli w przeszłości błądzili, to dziś, gdy zrozumieli swoje błędy, odważnie i bez wahań piszą prawdę …”

  Witold Jedlicki „Chamy i Żydy” – 1962 http://prawica.net/41455

 81. Boydar said

  Ale głupi ciul jestem 🙂

 82. Siggi said

  @-$-81,
  Panie Boydar szan.
  Co to za objawy publicznego składania „samokrytyki”?Pod przymusem,czy dobrowolnie?Doznałem lekkiego wstrząsu,że tak powiem…Mnie nawet gdyby mi skóre paskami cieli i jeszcze do tego solili,to nigdy bym się nie dał i szedł w zaparte.Kiedyś nawet Egzekutywa KW na fali akcji krytyki i samokrytyki w Naszej Partii zajęła się mną,bom się na tej fali nie przyznał do popełnienia jakiegoś błędu.Pytali-jak to,on jest bezbłędny? No taki jestem.A co ,frajerów szukają.Zawsze uważałem się za geniusza i już.
  W związku z tem uczulam Pana szan.Zatem proponuję zmienić tą frazę tak,żęby czytający o czym innym myślał i napisać inaczej ortograficznie tj:…Ale głópi ciól jestem.
  Fajne -nie?
  Pozdrawiam ciepło.3lipca zaczynam szlifować bruk w moim woj.miasteczku na Kresach zachodnich.Moje krewniactwo nawet dość liczne z Lublina i Zamościa zapraszają,żebym ich odwiedził.Pożyjemy ,zobaczymy…

 83. Siggi said

  http://polskiepiekielko.pl/rosja-i-chiny-moga-pozbawic-usa-ich-najgrozniejszej-broni/

 84. Boydar said

  A co miałem napisać Panie Siggi ? Że ślepy ? „Można pisać prawdę, nawet świętą prawdę, ale nigdy całą prawdę” 🙂

  Cóżeś Pan tam wysmerfował, że aż Pan Gajowy musiał osobiście tablicę ścierać ? Nie wnikam zresztą, „każdy się może pomylić, powiedział jeż schodząc ze szczotki”.

  Również pozdrawiam.

 85. Boydar said

  Zdarzyło się pod artykułem o OWP, że zakwestionowałem czcionkę (ale Panu JO się podobała, dla odmiany).

  Nie miałem argumentów, ot, wrażenie. I nagle, Pan Grisza w innym miejscu podrzuca to –

  No i nic już nie muszę tłumaczyć.

 86. NyndrO said

 87. Czołgista said

  @75
  „Zniknęły” oryginalne nagrania przedstawiające moment, gdy astronauci wychodzą z lądownika oraz pobierane przez nich próbki. Co za przypadek 🙂
  Wiadomo, że chodziło propagandowy cyrk.

  http://russia-insider.com/en/saakashvili-ukraine-will-return-pre-maidan-gdp-levelin-20-years/ri8054

  Przyjaciel Kaczyńskiego, Saakaszwili zapewnia, że PKB Ukrainy wróci do poziomu sprzed zadymy na Majdanie za jakieś 20 lat !!!
  Czyli właściwie te wszystkie parchy się przyznały, że Janukowicz bije ich na głowę, a sami wytworzyli kryzys wewnętrzny, który zniszczył Ukrainę.
  Majdan okazał się wielkim sukcesem :)))))))

  Saakaszwili twierdzi też, że Ukraina jest ostatnią liną obrony USA przed Rosją. Tarcza jest po to, aby przyjmować wszystkie ciosy. Jak się zużyje nie naprawia się jej, tylko się ją wyrzuca.

 88. Czołgista said

  Promujcie ten materiał i poprawcie sobie jednocześnie humor, wywołując ból d.py u Majdaniarzy, którzy wcześniej wieszali psy na Janukowiczu.
  Nie dość, że nie potrafią niczego w Polsce naprawić, a wręcz nam szkodzą, to jeszcze pobiegli razem z banderowcami do sąsiada i podpalili mu chałupę.

 89. Czołgista said

  Departament Stanu USA znowu gubi się w swoich kłamstwach. Wybrany w legalnych i demokratycznych wyborach Janukowicz uciekł (nie zrezygnował z pełnionego urzędu), więc stracił prawo do rządzenia krajem, a jemeński satrapa niewybrany przez nikogo, który też nawiał jest nadal prawowitym przywódcą.

 90. Boydar said

  Jak chcą przeżyć, Panie Grisza, to wór, popiół, i na kolanach do Władymira. Ale On jest stary kagiebista; poczeka aż ichnie tubylce zadość sprawiedliwości uczynią. On wie, że darować żydowi zbrodnie, to gorzej jak samemu mordować. Stąd i tyle bulwersacji co do przebiegu zdarzeń na Ukrainie narosło – Putin ma plan i się go trzyma. A tym wszystkim chu.jom to się w pale nie mieści, że można coś szybko, sprawnie i UCZCIWIE przeprowadzić na taką skalę.

  No, jak tam polskie jewreje ? Już wypier dalacie, czy liczycie na kolejny „cud Jahwe” ? Tym razem cudów już nie będzie ! Sto lat minęło.

 91. Siggi said

  @-$-84.
  Pan Boydar szan.
  Najsampierw zapytam,czy jeszcze Pan gnijesz w łożu,cy już na nogach?Ja zbieram się do spania, 230 kal zrzuciłem na rowerku stacj.podczas czego słucham lekkiej muzyki np.wiązankę zapierdalanek Waltera Ostanka :…https://www.youtube.com/watch?v=sshhb5ISHvI&feature=youtu.be
  Jeszcze se trochę poczytam różnych stron i może o pierwszej w nocy zasnę.Dziś,wieczorem ,gdzieś koło 22-iej moi mówią:…dziadek,idz na ulicę przed garaż i zobacz układ Wenus,Saturn i chyba Jupiter ustawili się w dokładnie w linii prostej do siebie.Faktycznie tak było ,nawet jakieś foto zrobiłem. ..Podobnoć to może być zły znak-sygnał.Niektórzy „znawcy”to traktują jako zapowiedz wielkiej katastrofy.Tylko jakiej?My tu mamy stosunkowo-względnie niedaleko do Yellow Stone i jak ten wulkan się uruchomi,to po nas .Podobno ma zwyczaj „wyrzygać się” co 650tyś lat.Od ostatniego 650 tyś lat minęło w lipcu 1965r i nic…Ale stracha trza mieć. Chyba,że w ramach „porachunków i uprzejmości” „Topol” wpadnie w sam środek i uruchomi to wszystko i wtedy po nas-koniec świata.

  Tych prawd jest kilka i w zależności od okoliczności nożna je stosować wg własnego interesu .Mamy;…cało prawdo,święto prawdo,tys prawdo i dżoovno prawdo…Nie?

  Gajowy zareagował jak uważył ,święte jego prawo w trosce o intencje .Nic nie stało,jedynie przy nadmiernej ciekawości przeglądających te str.możę się ta ciekawość wzmódz i kliknie w linck i ma wszystko.Ja nie jestem autorem tekstów choć „Siggi” to mój pseudonim literacki.Ja tylko przerzucam z innych stron coś ciekawego i tak i z tym tematem było.Na prezesach Vaticanu nie znam się,co byli warci w dziejach i mam taki beznamiętny stosunek do tego.

  Mimo to z pełną świadomością i determinacją błagam,wołam:…

  Boże ! Chroń Rosję i Jej Prezydenta !

 92. Boydar said

  Od 7:04 w boju, Panie Siggi. Nakarmiłem kocinkę i zrobiłem obchód na grzędach. Mszyca się rzuciła, tym razem niebieska. Idę pryskać pokrzywą.

 93. revers said

 94. ładowniczy Cypis said

  w związku z dniem czołgisty -17.06 tradycyjnie po lufie oraz wszystkiego najlepszego od załogi dla Czołgisty

 95. revers said

 96. Czołgista said

  @94
  Dziękuję 🙂

 97. Boydar said

  No to jeszcze po jednym, na drugą rurkę ! Dobra Wasza, dobra nasza 🙂

 98. Boydar said

  @ info Pana Reversa (93)

  w 142 § 1 KK nie ma mowy o „separatystach prorosyjskich”. To jest schit !

 99. Czołgista said

  @93
  Ciekawe czy jest prowadzone śledztwo w sprawie rozdawania polskich mundurów ukraińskim batalionom ochotniczym albo w sprawie naboru do tych formacji wojskowych prowadzonego na polskich portalach ?

 100. NICK said

  Ładuj – bul, bul, bul.
  Pal – gul, gul, gul.

  Pozdrawiam Czołgistę. 🙂 .

 101. gość said

  Ferrara: Sytuacja już oficjalnie poza kontrolą

  Papież Franciszek przyjął na audiencji „panią arcybiskup” szwedzkiego kościoła luterańskiego. Określił ją jako szanowną siostrę.

  Wobec tego, że Franciszek w dalszym ciągu robi co chce i mówi cokolwiek mu przyjdzie na myśl, nawet będąc świadomym, że może to trącić herezją, poczucie, że Kościół traci swój kompas i jest teraz okrętem pozbawionym steru – jak zauważył kardynał Burke, staje się coraz powszechniejsze wśród coraz liczniejszej rzeszy kapłanów, biskupów i kardynałów.

  Czytaj dalej:

  http://www.myslkonserwatywna.pl/inni-autorzy/ferrara-sytuacja-juz-oficjalnie-poza-kontrola/

 102. osoba prywatna said

  Panele słoneczne i mała elektrownia – na tym można zarobić – tłumaczy Andrzej Pochylski

 103. osoba prywatna said

  Te głębokie korzenie Jana Pawła II
  https://forumdlazycia.wordpress.com/2015/06/16/te-glebokie-korzenie-jana-pawla-ii/#more-31648

 104. Guła said

  @64 Dzięki Pani Lily za link wart nagłośnienia, co też zrobiłem przekazując dalej.

 105. Marucha said

  Re 84:
  Stare, śmierdzące stęchłym czosnkiem brednie na temat – np. – Piusa XII, którego żydostwo w podzięce za okazywaną im pomoc zrobili zwolennikiem Hitlera.
  Że też nie wstyd takie coś zamieszczać…

 106. Boydar said

  No, bez adekwatnego komentarza, to fucktycznie schit …

 107. Boydar said

  Swoją drogą, to jednak żyda trzeba napier dalać nieustannie; obojętnie z jakim skutkiem bieżącym. Jak się tylko przestanie, to zaczyna żreć. A jak poczuje jakiś opór, to przeważnie lezie gdzie indziej. Jak mucha robacznica. A już nie daj Boże coś mu dobrze zrobić, „umarł w butach”.

 108. Kar said

  re:107

  ..slabi/nieruchawi mentalnie jestesmy, zeby zastosowac spartanskie metody („napier dalać”), o ktorych Pan Boydar rozprawia. Mysle, ze skuteczniejsza metoda na tego diabła-syfilisa byloby tzw. „wyłyżeczkowanie zainfekowanej miazgi” (ukradlem z dentystycznej terminologii)..tak..tak, ale najpierw w czyn i doprowadzic do tej miazgi, a pozniej dlubac..dluba..dlubac (nawet przy uzyciu kilofa) i wykrztusic to niechlujne parchate jak najdalej z siebie ….tylko gdzie..i kto tego dzyndzla-strzyge przygarnie?

 109. Zenek said

  104
  Gula
  re: 64 Lily

  Nikt juz pewnie nie napisze calej prawdy o 1968 roku i antysyjonistycznej kampanii. Ja napewno nie znam tysiaca spraw, ktore bardzo by mnie ciekawily, wiec moge pisac tylko o wlasnych przygodach.

  Ale o ile dobrze pamietam, to wyjechalo wtedy z Polski duzo prominentnych zydow i ubekow, lacznie z prof. Baumanem, ktorego ulokowano na uniwersytecie w Leeds. Milosz dostal prace w Berkeley i paru innych zydow o ktorych wiem bardzo dobrze sie ulokowali na Zachodzie – wielu wrocilo pomagac Solidarnosci w niszczeniu klasy robotniczej. I nie tylko.

  Naturalnie ze nie dalo sie oczyscic Polski z syjonu bo zdaje sie jeszcze zadnemu panstwu sie to nie udalo.
  Ale tez pamietam ogromna anty-gomulkowska kampanie jaka sie rozeptala po slynnym przemowieniu Gomulki, ze zydzi, ktorzy nie czuja sie Polakami powinni sie wyniesc.
  No wiec ci wszyscy syjonisci ktorzy sie czuli Polakami naturalnie ze sie nie wyniesli.
  I rozpetali walke z Gomulka.
  A na Gomulce mscili sie okrutnie. I pamietam ulotki „Precz z Gomulka’ rozdawane na na ulicach, a potem te same dranie co te ulotki rozdawali lapali tych co dostali te ulotki. Teraz wiemy, ze to byla prowokacja ubecji.
  Bardzo trudny to byl okres:
  Tu Czechoslowacja, straszenie wojna i Sowietami – to znowu rozruchy studenckie; i pamietam ze nie chcieli nas wypuscic z pracy do domu; przemowienia, straszenia i opowiadanie, ze sa przygotowane schrony na wypadek gdyby nas Amerykanie napadli.
  I pamietam takie urodziny u kolegi po ktorych tylko my z zona nie bylismy przesluchiwani na UB bo wyszlismy wczesniej z urodzin – mielismy male dziecko i trzeba bylo wracac do domu polozyc malucha spac bo sie darl – urodziny mu sie nie podobaly..

  Podobno – nas juz wtedy nie bylo na przyjeciu – kolezanka dostala na ulicy taka ulotke „Precz z Gomulka” na ulicy i pokazala ja gosciom solenizanta. Na to wstal jeden z gosci – asystent na UJ od socjologii i zadzwonil na ubecje. Ten socjolog byl przyjacielem domu. Krakow ciasny – wszyscy sie znali z roznych uczelni – ale widac nie znali sie do konca.
  Po latach dopiero zaczely mi sie klocki ukladac jak wyczytalem kto naprawde nie lubil Gomulki i kto zorganizowal te slynne rozruchy studenckie i przygotowal te cala Czechoslowacje.
  A ubecja nie dala sie przeczesac do konca.
  I tak juz zostalo. Tyle, ze teraz PRL-owska ubecja oplywa w bogactwa. I o to zdaje sie chodzilo; zeby zniszczyc PZPR i dopuscic ubecje do panstwowej kasy.
  Nie to, ze bronie PZPR – nie nalezalem, ale wiem ze walka PZPR z ubecja byla zawzieta i nie byla zadna tajemnica. Wygrala ubecja: wprowadzila kapitalizm zeby moc sie wzbogacic, bo w PRL-u bylo to dosc trudne.

 110. Boydar said

  Panie Kar, ja mam ugruntowane przemyślenia w tej materii, zapewniam Pana. Napisałem wyraźnie – „… nieustannie; obojętnie z jakim skutkiem bieżącym …”. Nie dopisałem tylko „wszędzie”. W domu, w pracy, w zagrodzie, na ulicy, na forum, we własnej głowie też. Napier dalać można różnie, nie tylko pałą czy pięścią. Nie pisałem, że trzeba ustawić wielką siedmioramienną szubienicę. Bez wątpienia przyda się również, ale to zupełnie inne zagadnienie – wieszamy WSZYSTKICH bandytów bez względu na mafijną przynależność i wyłącznie za wyrokiem sądu.

 111. Kar said

  re:110

  ponial, Panie Boydar…

 112. Girion said

  https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/06/17/ameryka-jest-uzalezniona-od-dlugu/

  Kredyt konsumencki podwoił się od 2000 r. Dług zaciągnięty przez pożyczki studenckie podwoił się przez ostatnią dekadę. Dług biznesowy podwoił się od 2006 r. I oczywiście, dług rządu federalnego podwoił się od 2007 r. Każdy, kto wierzy, że to jest „zrównoważone” w jakiejkolwiek formie, ten jest szalony.

 113. Boydar said

  Te „gie” to jak „Girion” ? Tu jest też ładne –

 114. Jan Rokicki said

  Nowy parasol ochronny dla „WADZY”

  http://www.rmf24.pl/raport-podsluchy-tasmy-wprost/fakty/news-rzeczpospolita-temida-traci-dowody,nId,1837018

  http://www.tvp.info/20496390/nielegalne-nagrania-nie-beda-dowodami-w-sadzie-nawet-jesli-beda-dotyczyly-najciezszych-przestepstw

 115. Siggi said

  http://dziennik-polityczny.com/index.php/swiat/2387-co-sie-dzieje-na-ukrainie-17-06-2015

 116. Czołgista said

  @100
  Również pozdrawiam 🙂

 117. revers said

  W 1822 roku prezydent Andrew Jackson „uśmiercił Bank Stanów Zjednoczonych, zakładając veto wobec kolejnej ustawy odnawiającej patent. W następnym roku zupełnie wycofał on stamtąd fundusze USA, mówiąc – „jesteście gniazdem żmij – złodziei. Zamierzam wyrwać was z korzeniami i na Boga wiecznego wyrwę was .” Stwierdził on, że Bank stanowi „władzę pieniężną” i monopol używany przez „bogatych i silnych” dla ich wyłącznej korzyści (…) oskarżył otwarcie Bank o wtrącanie się do polityki poprzez udzielanie kongresmenom pożyczek dla wywarcia wpływu na ustawodawstwo (…) Jackson faworyzował politykę „twardego pieniądza” , opierając walutę krajową na złocie i srebrze. 8 stycznia 1835 r. Jackson spłacił ostatnią ratę długu państwowego. Był on jedynym prezydentem , który tego dokonał .”

  Podobnie Lenin twierdził, że ustanowienie banku centralnego to dziewięćdziesiąt procent komunizacji kraju.

  http://w.kki.com.pl/piojar/polemiki/novus/rezerwa/rezerwa.html

 118. JO said

  Drogi Panie Gajowy,
  Dzis wieczorem na Pana adres internetowy przesle dane kontaktowe do Sekretariatu JE Biskupa R. Williamsona.
  Przepraszam, ze nie zrobilem tego wczesniej..

  JO

 119. Siggi said

  Było?

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wywolanie-wojny-w-europie-sposobem-usa-na-zapewnienie-sobie-pozycji-swiatowego-hegemona-2015-06

 120. gość said

  Żydowskie życie rozkwita w Polsce, jak nigdzie w Europie

  – W Polsce trwa cud; żydowskie życie rozkwita, z każdym dniem jest łatwiej, bezpieczniej i lepiej być żydem w Polsce, lepiej niż gdziekolwiek indziej w Europie – stwierdził Jonathan Ornstein stojący na czele Centrum Społeczności Żydowskiej w Krakowie na forum Komitetu Żydów Amerykańskich w Jerozolimie.

  – Żydowskie życie w Polsce kwitnie w sposób, jakiego nie ujrzycie nigdzie indziej w Europie – nie krył zadowolenia Ornstein, podkreślając, iż mimo że Polska jest często postrzegana jako miejsce tragedii, „nastąpiło niezwykłe odrodzenie żydowskiego życia”.

  Zwracając się do licznie zgromadzonych na uroczystościach 25-lecia odnowienia polsko-izraelskich stosunków dyplomatycznych polskich i izraelskich dyplomatów oraz wyższych rangą urzędników państwowych, zaangażowanych w odbudowę i rozwój wzajemnych relacji, Ornstein stwierdził, iż wielu żydów, którzy pozostali w Polsce po II wojnie światowej zeszło do podziemia, a ich dzieci dopiero niedawno dowiedziały się, iż mają żydowskie korzenie i starają się nawiązać kontakt ze światem żydowskim.

  – Młodzi ludzie przychodzą codziennie, mówiąc, iż właśnie dowiedzieli się, że są Żydami. „Czy mógłby pan pomóc mi odnaleźć moje korzenie?” pytają – relacjonował Ornstein.

  Zachwytowi społeczności żydowskich nie ma się co dziwić – w Polsce tak świetnych warunków do rozwoju ekonomicznego, kulturalnego, czy demograficznego, jak osoby pochodzenia żydowskiego, Polacy nie mają. Jeżeli spojrzeć chociażby na zestawienie wydatkowanych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego pieniędzy na działalność kulturalną, wszystko stanie się jasne, a przecież to zaledwie jeden z aspektów życia.

  Dla Polaków o pracę jest niezwykle trudno i zmuszeni są masowo emigrować za chlebem, tymczasem o bezrobociu wśród społeczności żydowskich w Polsce nie słyszał chyba nikt.

  Anna Wiejak

  http://www.prawy.pl/z-kraju/9706-zydowskie-zycie-rozkwita-w-polsce-jak-nigdzie-w-europie

 121. Boydar said

  Oni się proszą prawdziwego holokaustu. I znowu się scenariusz powtórzy – zginą najporządniejsi i najbiedniejsi. Reszta ma zielone karty. Znam ich w Lublinie mnóstwo, połowa to … biedota. W dodatku niekumata do prawie żadnej roboty. To co mogli robić kiedyś, utraciło jakiekolwiek znaczenie. A zawiść między nimi, że chroń nas Boże. Znowu się sami wybiją.

 122. osoba prywatna said

  Dania zrezygnuje z gotówki?
  http://www.superstacja.tv/Wiadomosc/Dania_Zrezygnuje_Z_Gotowki,1449382/Swiat/

 123. gość said

  Imperium nie kontratakuje

  O relacjach Polska–Rosja, konflikcie na Ukrainie, o tym, czy Rosja wspiera separatystów, i o katastrofie w Smoleńsku „FiM” rozmawiają z Siergiejem Andriejewem, ambasadorem Federacji Rosyjskiej w Polsce.

  – Panie Ambasadorze, ostatnimi czasy wraca sprawa Leonida Swiridowa, rosyjskiego dziennikarza, którego pozbawiono prawa pobytu w Polsce. Na jakiej podstawie? Czy podobne zdarzenia mają miejsce w Rosji?
  – W Rosji panuje zasada, że dziennikarzy nie ogranicza się w ich pracy. Od rozpadu Związku Radzieckiego nie było ani jednego przypadku pozbawienia dziennikarza możliwości przebywania w naszym kraju. Jeśli chodzi o sytuację pana Swiridowa, to jest ona dla nas zupełnie niezrozumiała. W październiku 2014 r. MSZ pozbawiło go akredytacji, a potem rozpoczęto proces pozbawienia go prawa pobytu w Polsce. Stało się tak na wniosek ABW, który jest tajny. Wojewoda mazowiecki cofnął dziennikarzowi pozwolenie na pobyt w Polsce, nie tłumacząc jemu samemu ani opinii publicznej za co. Nie wiadomo więc, co zarzuca się Swiridowowi.

  – Pojawiły się pogłoski, że to szpieg.
  – Ponieważ w tym samym czasie pojawiła się w mediach sprawa „rosyjskich szpiegów”, Swiridowa również okrzyknięto szpiegiem. Ale akta jego sprawy wciąż są tajne.

  – Zatem to sprawa polityczna?
  – Ciężko mi osądzać. Jeszcze raz powtarzam: ani Swiridow, ani opinia publiczna nie wiedzą, co rosyjski dziennikarz zrobił takiego, co mogłoby zagrażać bezpieczeństwu Polski.

  Czytaj dalej:

  http://faktyimity.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=3514:o-relacjach-polska-rosja-konflikcie-na-ukrainie-o-tym-czy-rosja-wspiera-separatystow-i-o-katastrofie-w-smolensku-fim-rozmawiaja-z-siergiejem-andriejewem-ambasadorem-federacji-rosyjskiej-w-polsce

 124. towarzysz0 said

  Panie Nick!

  Co Pan sądzi o tym? Proponuję nie zwracać uwagi na wygląd prelegenta.

  Gajowicze, na pohybel chorobom i zniedołężnieniu! Mamy coś do spełnienia, zanim umrzemy.

 125. Siggi said

  Ój,ale ostro nadaje i trudno odmówić Mu racji. Warto uważnie przeczytać, nie „po łebkach”.

  http://wyborcza.pl/magazyn/1,145247,18019268,Co_wymysli_chodnik__czyli_polska_atrapa_rozwoju.html

 126. Ad. 34:
  UWAGA – Oszustwo w/s Skarbu Tysiąclecia.

  Profesor Reiner Sachs, którego poznałem przy sprawie Skarbu Tysiąclecia, gdy najpierw bronił księżniczki Czerihowskiej (na północy-wschód od Kijowa) jako właścicielki POLSKIEGO Skarbu Tysiąclecia,, a po mym powrocie z Niemiec w r. 1990 bronił i broni lichwiarza żydowskiego ze Środy Śląskiej, u którego miał się ZAPOŻYCZYĆ Karol IV. Wobec tego pytam Pana Profesora: Czyby Najbogatszy Monarcha w Europie ZBIEDNIAŁ? i został heretykiem, skoro zastawia ŚWIĘTE regalia u ŻYDA???
  Profesor Sachs argumentuje swój wywód obrazem ołtarzowym w Soest, identyfikując Królową z żoną Karola IV Blanką Walezyjską (Tomasz Bonek, Przeklęty Skarb, Szewczyk & Bonek, „Z” WBK Bank Zachodni 2001, s. 67), co ja od razu uznałem za Niewiarygodne. Ponieważ Marta Losek w artykule ZŁOTA ŚRODA ŚLĄSKA, Gazeta Wyborcza, 15 VI 2015, s. 8-9; POWTARZA tą kwalifikację obrazu w Soest, będącego kopią obrazu rzymskiego, więc zadałem sobie trud przeanalizowania go.
  Obraz w Soest nie ma nic wspólnego z Blanką Walezyjska, gdyż jest Inwestyturą Luksemburgów na tronie czeskim w roku 1310. KRÓLOWĄ jest Ryksa, córka Przemysława II Wielkopolskiego i wdowa po królu czeskim Wacławie III, będącym królem polskim jako Wacław II, na obrazie przedstawiona w koronie Polskiej z ORŁAMI. Obraz jest Manifestacją PODPORZĄDKOWANIA Czech Kościołowi Polskiemu, który reprezentuje arcybiskup Gnieźnieński Jakub Świnka – najwybitniejszy polski polityk Zjednoczeniowy.
  Papież Klemens V Błogosławi Małżeństwo cesarza Henryka VIII Luksemburga i Nowożeństwo Jana Luksemburskiego z Elżbietą Przemyśliduwną, udzielając równocześnie Komunii 3 Wdowom; a ponieważ teściowej Ryksy Komunii NIE UDZIELIŁ to Ryksa pociesza Teściową i dzieli się z nią swym Komunikantem. Ryksa ma koronę POLSKĄ a będący na I planie arcybiskup Jakub Świnka zdaje się mówić, że Koronacją będzie w Poznaniu, jak to było później z Karolem IV Luksemburgiem WIELKIM.
  W tym kontekście to Korona ze Skarbu Tysiąclecia z Orłami PIASTOWSKIMI, datowana przez specjalistów na początek XII w., byłaby z CHIŃSKIEGO dworu Bolesława III.

 127. Ad. 50:
  Pani Aniu, ja nie zmieniam Wersji. Można powiedzieć, że Arafata zamordował Izrael atakując BILARDOWO w Sejmie Kulczyka, który SPASKUDZIŁ SIĘ i uciekł na Florydę. Wobec tego – jeśli Arafat grał Kulczykiem – to SKOMPROMITOWAŁ SIĘ więc Saddam Husajn musiał go otruć Polonem.
  DOMYŚLAM SIĘ, skąd taki system pochodzi: Bolesław Piasecki był związany politycznie z Naserem i rekomendował Kulczyka, który w III RP okazał się Gnojem Politycznym, który to Gnój został wykorzystany dla zniszczenia ANTONOWA-Ukraina, co nie całkim się udało.

 128. revers said

 129. revers said

  dla czolgistow, tam gdzie my granica 😀

 130. JO said

  Ad.118.
  Panie Gajowy, Dane sa na dwoch meilach, ktore wyslalem do Pana.

 131. Orzeszek said

  Dla przypomnienie:

  ZNAKOMITA WYPOWIEDZ!

 132. Orzeszek said

  Sankcje przeciw Rusinom.

 133. Orzeszek said

  @132

  Jaka WSPANIALA RODZINA: Jurny mzeczyzna, sliczna ciepla kobieta, TROJE ZDROWYCH DZIECI…i pewnie nastepne beda ;)…TO JEST Slowianska Rodzina ❤

 134. Siggi said

  http://www.zaborcza.pl/zaborcza-ewa-kopacz-400-tys-premii/

 135. Siggi said

  http://onet.tv/b/biznes/ratunkiem-dla-grecji-wyjscie-z-eurolandu-i-dewaluacja/hv3t2y

 136. z sieci said

  W ujęciu Stefana Żeromskiego puszcza niczyja – to dobrodziejstwo natury społeczności lokalnych, które we wspólnym interesie mają o nie dbać z myślą o dzieciach i wnukach. W interesie korporacji Lasy Państwowe natomiast jest takie zarządzanie leśnym majątkiem narodowym, by ustawicznie zwiększać zysk – kosztem wspólnego dobra. Obrazuje to przykład naszych stron, przez które, jak przez soczewkę, widać degrengoladę państwa niczym przed rozbiorami. Przyglądałem się temu od lat z przysiółka górskiego w Beskidzie Śląskim, gdzie jest mój dom rodzinny w okolicy słynącej z dorodnego lasu w obrębie jednego z najbogatszych nadleśnictw w Polsce – do niedawna. Wraz z transformacją systemu politycznego zaczęło postępować trzebienie lasów na naszym terenie. Nasilało się ono w miarę umacniania się układów pod rządami karierowiczów, arywistów i aferzystów, by obecnie kulminować barbarzyńskim szabrem i katastrofą ekologiczną.
  http://3obieg.pl/opowiesc-o-jeszcze-zielonych-lasach-cz-1

 137. NICK said

  Towarzyszu mój!
  Komp „służbowy” ma ograniczenia. Filmów gajówkowych nie odtwarza. Napiszę po niedzieli.
  Nawiasem, nie odpisał Pan na mejla ( w tym momencie kiwam uniesionym wskazicielem prawym ). 🙂 .

 138. http://www.biztok.pl/biznes/kirk-kerkorian-nie-zyje-tworca-megakasyn-mial-98-lat_a21561

  Urodził się w ubogiej rodzinie ormiańskich imigrantów w Kalifornii. Pierwszą pracę jako dostawca gazet podjął w wieku 9 lat, a edukację przerwał, mając 16 lat. Później imał się różnych zajęć, był bokserem i pilotem wojskowym, a po zakończeniu wojny założył własną firmę lotniczą. Przewoził graczy z Los Angeles do Las Vegas. W 1962 r. zdecydował się na zakup ziemi w tym mieście.
  Inwestycja okazała się strzałem w dziesiątkę, a na nieruchomościach w Las Vegas Kerkorian zbił prawdziwą fortunę. Nazwano go ojcem megakasyn, ponieważ trzykrotnie wybudował największe kasyno na świecie: w 1969 r., 1973 r. i 1993 r. Inwestował też w inne nieruchomości w Las Vegas.
  *****
  Czytałem, że NAJLEPSZA inwestycją w XXI wieku była w Ochronę Zabytków??? Facet – nazwiska nie pomnę – dorobił się milionów na hazardzie w Macao, które chciał zainwestować w Ratowanie Wenecji, ale Przegrał z Planem MOJŻESZ. W trakcie Przepychanek zdobył plany konserwatorskie Wenecji, które wywiózł do USA, gdzie wykorzystał do Budowy KOPI WENECJI w Las Vegas jako ośrodka hazardu, który stał się NAJWIĘKSZYM i dawał Krocie, że Inwestor został Cesarzem Hazardu XXI wieku.
  Jeśli Inwestor PRZEGRAŁ z Neapolitańską Szkołą Kopulacyjną Kadafiego-Berlusconiego – bo SEKS JEST BARDZIEJ DOCHODOWY OD HAZARDU – to znaczyło, że reprezentował MOJĄ Technikę Moskiewsko-Warszawską, którą pobili Kadafi i Berlusconi za BRUKSELSKIE pieniądze z pokera o EXODUS BIBLIJNY, który Wygrał MÓJ Mojżesz jako Skarbnik Złota Afryki w Suezie: http://www.wandaluzja.com/?p=p_310&sName=talmud-najlepszy-kodeks-mafijny/. Ponieważ polaczkowie mieli w Tupie Złoto Afryki, o które Szare Wilki strzelały do Jana Pawła II, to Neapolitańska Szkoła Kopulacyjna przeznaczyła tylko 6 miliardów E na program Mojżesz SMRODLIWY, który Wenecji NIE URATOWAŁ.
  Gdyby polaczkowie nie mieli Złota Afryki w Tupie to Szare Wilki nie strzelałyby do papieża w Węgrzy zbudowaliby za brukselskie pieniądze kopię Węgierskiej Wenecji nad Balatonem. Spotkałem kiedyś dziewczynkę, która powiedziała mi, że ma mnie w Tupie. – To lepiej od mej siostrzyczki, która powiedziała panu Zielińskiemu, który stracił na wojnie nogę, IDŹ SOBIE DO BYKA…

 139. http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=17639209&kat=18032&title=Zagadkowy-zyciorys-Mikolaja-Kopernika-Nowe-ustalenia-historykow

  ~Enmerkar:
  Od wieków wiadomo, że rodzina wywodziła się z okolic Nysy, konkretnie ze wsi Koperniki (wtedy Coprirnik lub podobne brzmienia), więc to nie żadne nowe rewelacje. Nysa była wtedy niemiecka (Neiße). Ojcem był Nicolaus Copernicus, matką Barbara Watzenrode. Zajmowali się handlem z Niemcami, w niemieckich miastach (w tym niemieckim Toruniu). Sam Mikołaj był więc Niemcem (tylko zbieg okoliczności sprawił, że od paru lat Toruń był przypisany do Polski w chwili jego narodzin). Kopernik w życiu nie napisał nic po polsku (tylko po łacinie – języku nauki, i po niemiecku – teksty prywatne), sam, osobiście wpisał się na listę studentów w Bolonii zaznaczając „Natio Germanorum” (w roku 1496). Dodam, że tak, jestem patriotą. Ale potrafię też być obiektywny i nie muszę na siłę udawać, że 2×2=9.
  *****
  W http://www.wandaluzja.com// przestawiam nowy i bardzo obszerny życiorys Mikołaja Kopernika jako Polaka. Kopeenik musiał napisać w ankiecie personalnej uniwersytetu bolońskiego Narodowość Germańska, gdyż za deklarację polskości zostałby ZASZTYLETOWANY.
  Kopernik jako student UJ napisał Kodeks Behema; był sekretarzem Legata króla polskiego we Wrocławiu a na tandemie Kopernik–Luter Bona URUCHOMIŁA Reformację, choć ci panowie nie znosili się serdecznie. Po wygnaniu Kopernika z Wrocławia Bona urządziła mu dla produkcji zegarów szlifiernię w Warszawie, gdyż luterański Gdańsk wyprosił go również.
  Kopernik został ZAMORDOWANY przez luteranów z Królewca.

 140. volviak19 said

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/islandia-pokazala-swiatu-wyjsc-kryzysu-gospodarczego
  Wyciągajcie kasę z banków nim
  Zenek 😉

  Wyciągajcie kasę z banków nim żydostwo wam ją znacjonalizuje na ratowanie ich szemranych bankowych interesików. Banki w pollin są przewidziane na ostrzał w pierwszej kolejności. Właśnie trwa NERWOWE UPYCHANIE W NICH WSZELKICH TOKSYCZNYCH AKTYWÓW z ich central a potem będzie bach….. i smutny pan z ekranu tv będzie nawijał iż trzeba okraść depozytariuszy bo inaczej PRYWATNY szemrany interesik upadnie „i tyle a tyle prezerwatyw prezes sobie mniej kupi”…… a to przecież antybanksteryzm, demontarz „światowej lichwy” i tak dalej….

  Więc WYCIĄGAJCIE WŁASNĄ KASĘ PUKI MOŻECIE….. Nie wierzccie w ŻADNE tęczowe zapewnienia…. Po co nagle ZUS postanowił kupić parę banków-bankrutów??????? Bo tak się WYPROWADZA KASĘ Z ZUS na ratowanie interesików swoich nazistowskich towarzyszy od macy….. Sponsoruje i pokrywa cudzy deficyt waszymi EMERYTURAMI….. jakie bandero-żydo-rząd najchętniej by płacił w „szczawiu i mirabelkach”.

  A jak się skończy kasa w jeszcze polskich firmach to pociągną z budżetu a jak i tu zabraknie będą kraść WASZĄ….. Przynajmniej nominalnie bo banksterzy JUŻ uważają kasę ludzi w bankach za ICH WŁASNOŚĆ (stąd coraz wymyślniejsze systemy by jej ludziom NIE WYPŁACAĆ/ ODDAWAĆ).

  WIĘC WYCIĄGAJCIE PUKI MOŻECIE…… PUKI JESZCZE JEST WASZA…. A NIE NAZISTOWSKIEGO LUMPENPROLETARIATU….. szmalcowników i kapo 3 rzeszy

 141. volviak19 said

  http://pl.sputniknews.com/gospodarka/20150617/528659.html

 142. Inkwizytor said

  Ciekawy tekst o banderowskim ścierwie Pawlo Kowalu

  http://www.kresy.pl/publicystyka,opinie?zobacz/jak-nie-robic-polityki-wschodniej-przypadek-pawla-kowala

 143. Dzonyy said

  Panie Boydar, jak Pan robi roztwór pokrzywy na mszyce?

 144. volviak19 said

  Historyczne wydarzenie, tego jeszcze nie było: Pęka zmowa milczenia wśród światowych przywódców na temat terroryzmu NWO! Prezydent Turcji Tayyip Recep Erdoğan o terrorystyczne zamachy w Paryżu oskarża… francuskie służby, zaś mer Ankary… izraelski Mossad
  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/01/16/peka-zmowa-milczenia-wsrod-swiatowych-przywodcow-na-temat-terroryzmu-nwo/

 145. volviak19 said


  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/09/11/operacja-dwie-wieze-slawomir-kozak-o-najwiekszym-klamstwie-21-wieku/

 146. volviak19 said

  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/06/16/temat-cyganow-wyplywa-ponownie-policja-i-prokuratura-swiadomie-oklamuja-polakow-w-sprawie-smiertelnego-skatowania-dziennikarza-lukasza-masiaka-z-mlawy/
  Łukasz Masiak (31 l.) został zakatowany w Kręgielni Planeta w Mławie (woj. mazowieckie) przez Roma z cygańskiego gangu amatorów sztuk walki. To najprawdopodobniej zemsta za to, że dziennikarz opisywał na swoim portalu wybryki cyganów ćwiczących MMA.

 147. Boydar said

  @ Pan Dzonyy

  A normalnie, tak jak bimber, tylko krócej i cukru mniej wychodzi. No i nie destyluje tylko odcedzam przez gęste żeby opryskiwacza nie zakitować.

  Ile dam rady zerwać pokrzyw to zrywam. Dwa, trzy kontenerki, takie małe gierkowskie, na mięso. Przepuszczam przez sieczkarnię, do beczki i zalewam wodą. Szklankę cukru można dodać, żeby było śmieszniej. W zależności od temperatury roztwór zaczyna pracować. Mieszam dość często. Po pierwszej fermentacji zmienia się konsystencja wyraźnie i przestają lecieć bańki. Można pryskać. Ja nawet nie rozcieńczam, choć zalecane. Normalnym Kwazarem aplikuję, na wszystko co mam wychodzi 15 litrów. Niedużo. Wszystko pryskam jak leci – truskawki, porzeczkę, ziemniaki, ogórki, pomidory, mirabelkę i renglodę. Kiedy roztwór dłużej postoi, śmierdzi jak prawdziwa gnojówka prosto od krowy. Trzeba pryskać na wieczór to do rana „przycichnie”.

  Na pomidory i ogórki to samo mniej więcej robię ze skrzypu. Trochę trzeba się utrudzić bo o pokrzywę znacznie łatwiej.

 148. volviak19 said


  Stańmy się wolni jak Słowianie sprzed roku 966 – Artur Milicki

 149. NICK said

  Kupuje gotowca. Zapewne.
  Proponuję roztwór szarego mydła (300g/litr wody). Można dodać „ćwiartkę” „jagodzianki” (de nat urat).

 150. Dzonyy said

  Re 147
  Dziękuję Panie B. Ja mam drzewka-jabłoń, grusza, śliwa i porzeczki tudzież maliny. A mszyca osiada. Nie chcę sztuczności, bo od tego gówna pszczoła ginie. Czytałem trochę w necie, ale jedni piszą, że pokrzywa koniecznie przed kwitnieniem, inni , że bez znaczenia. Mnie się wydaje, że bez znaczenia, bo jakby to było, że tylko przed kwitnieniem? Wtedy to nawet mszycy jeszcze nie ma.
  Pozdrawiam warmińsko. Sezon zacząłem na kajakach i w kolejny łykend kontynuuję w okolicach byłej krzyżackiej stanicy Puppen (dzis Spychowo, niegdyś Pupki – ślicznie, prawda?). Plus taplanie się szuwarowe ciut wcześniej bo w kwietniu.

 151. Dzonyy said

  PS.
  Odpowiedź do Pana Boydara była w moderacji. czy to coś….znaczy? 🙂

 152. osoba prywatna said

  O tym milczą ekolodzy! Przenikające do wody hormony antykoncepcyjne zaburzają płodność i feminizują osobniki
  http://www.pch24.pl/o-tym-milcza-ekolodzy–przenikajace-do-wody-hormony-antykoncepcyjne-zaburzaja-plodnosc-i-feminizuja-osobniki-meskie,36426,i.html
  Sekretarz generalny NATO zapowiada małą „kwaterę główną” w Polsce
  Read more: http://www.pch24.pl/sekretarz-generalny-nato-zapowiada-mala-kwatere-glowna-w-polsce,36435,i.html#ixzz3dPpMwfca

 153. Dzonyy said

  ad hormony. Z jednej strony rzeki sika do niej kobieta biorąca środki antykoncepcyjne – doustne, a drugiej strony rzeki facet pije bezpośrednio wodę z owej rzeki., I tak przez rok bez przerwy. Pod warunkiem, że kobieta sika z prądem rzeki a facet niejako na przeciw niej, tylko w odległości, żeby nie było zgorszenia Wtedy ewentualnie może dojść powiększenia cycków u mężczyzn.
  krócej można efekt takowy osiągnąć pijąc dwa litry coli dziennie.

  „naukowcy”…..

 154. osoba prywatna said

  Wiadomo, że technologia bazująca na paliwach kopalnych, bardzo zanieczyszcza środowisko – z odmian węgla, ropy naftowej ale również do pewnego stopnia – z gazu – należy stopniowo i bez zwłoki zrezygnować. W oczekiwaniu na rozwój odnawialnych źródeł energii, które powinno się uruchamiać, uzasadnione jest decydować się na mniejsze zło lub uciekać się do rozwiązań przejściowych. (…)
  Franciszek, encyklika Laudato Si

  W kazaniu podczas rekolekcji wielkopostnych dla Kurii Rzymskiej rekolekcjonista przywołał wizję Władimira Sołowiowa: „Antychryst przedstawia siebie jako pacyfistę, ekologa i ekumenistę”.
  Kard. Biffi zdeprecjonował tendencję do rozwijania niesprecyzowanych duchowo celów, a niżeli podkreślania centralnego znaczenia ofiary Chrystusa, występującą wśród niektórych katolików. „Dzisiaj – powiedział – ryzykujemy powstanie chrześcijaństwa, które usuwa Jezusa, krzyż i zmartwychwstanie”. Przestrzegał przed pokusą wiary pojmowanej jako zwykły zbiór wartości. Przypominając Antychrysta z opisu Sołowiowa stwierdził iż Antychryst rozcieńcza prawdy wiary czyniąc ustępstwa, aby usatysfakcjonować jak największą liczbę ludzi i ciągle zdobywa popularność. „A tłumy podążają za nim – dodał kard. Biffi – za wyjątkiem małej grupy katolików, prawosławnych i protestantów”.
  http://www.bibula.com/?p=82019

  Naukowcy z NASA ostrzegają Papieża: prosimy, nie słuchaj klimatycznych doradców!
  http://www.bibula.com/?p=82081

 155. SAP said

  Dzonyy
  … to strach przed iudaeus pestis, na który nawet patent pana Boydara nie pomoże.

 156. SAP said

  Jeden ruski i trzech ciapatych

 157. osoba prywatna said

  Rozkwit i upadek Kościoła w Holandii.
  Przed Soborem Watykańskim II Kościół w Holandii rozkwitał. Uznałbym wtedy za szaleńca każdego, kto przepowiadałby dzisiejszy upadek. „Coś takiego może się stać w innych krajach” powiedzielibyśmy wtedy, „ale nie w naszym kraju!”…..
  … Uczestnictwo we Mszy
  Według KASKI (Katolicki i Socjalny Instytut Kościelny) tylko 9% wierzących w całym kraju uczestniczy w niedzielnej mszy świętej (w 2002 roku było to 8,6%). W niektórych częściach dużych miast jest tylko 3%. W wielkim mieście przemysłowym Eindhoven, leżącym w prowincji niegdyś przeważająco katolickiej, 6% wiernych chodzi na mszę. Na wsi, jak można było oczekiwać, liczby są wyższe. I to pomimo przeszkód czynionych, gdy księża lub wierni proszą o starą liturgię pogrzebu lub inne specjalne okazje. Sprawą podstawową w tym przeciwdziałaniu jest strach przed „restauracją”, w wyniku której nakazano by księżom nosić ubiór kapłański, odprawiać brewiarz i sprawować codzienną mszę świętą (to nie było nigdy przepisane, ale przed Vaticanum II była to powszechna praktyka), regularnie słuchać spowiedzi, odwiedzać chorych i nosić im Komunię Świętą, uczyć się prawdziwego katechizmu i tak dalej……
  http://www.myslkonserwatywna.pl/religia/van-der-ploeg-op-kosciol-w-holandii/

 158. osoba prywatna said

  Doskonały cytat:
  Feminizm przenika niejasna idea, że kobiety są wolne kiedy służą pracodawcy, ale stają się zniewolone, gdy pomagają mężowi.
  – G.K. Chesterton

 159. Dzonyy said

  Re 154
  hi hi

 160. Boydar said

  W (150) była bakteria kałowa, sztuk raz 🙂

 161. osoba prywatna said

  Francuscy muzułmanie chcieliby zamiany nieużywanych katolickich kościołów na meczety. Taki postulat przedstawił rektor Wielkiemu Meczetu Paryża i przewodniczący Francuskiej Rady Muzułmanów, Dalil Boubakeur. Powiedział w poniedziałek, powołując się na przedziwną zasadę synkretyzmu, że opuszczone kościoły katolickie należy udostępnić muzułmanom na użytek kultowy.

  „To ten sam Bóg” – powiedział na antenie radia „Europe 1”. „Obrzędy są sobie bliskie, braterskie. Myślę, że muzułmanie i chrześcijanie mogą współegzystować i żyć razem” – dodał krótko.
  http://www.fronda.pl/a/francja-koscioly-zmieniane-sa-w-meczety-muzulmanie-chca-wiecej,52856.html

 162. SAP said

  Smash Cultural Marxism

 163. osoba prywatna said

  Dyplomatyczne napięcie na linii Paryż-Rzym. Francja odmówiła przyjęcia emigrantów, którzy przez Morze Śródziemne wdarli się do Włoch. Do tej pory Francja stanowiła eldorado dla przybyszów z Afryki.
  Read more: http://www.pch24.pl/w-paryzu-przejrzeli-na-oczy–odmawiaja-przyjecia-muzulmanskich-migrantow-,36422,i.html#ixzz3dQB09hDu

 164. SAP said

  Prof dr. hab Jaroszyński: Wyjaśnia jak marksizm kulturowy niszczy europejską cywilizację

 165. zawisza said

  Karty Prywatyzacyjne Ministerstwo Skarbu Państwa

  http://prywatyzacja.msp.gov.pl/pr/form/6,Karty-Prywatyzacyjne.html

 166. Girion said

  https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/06/18/jeb-bush-wspierany-i-finansowany-przez-bankierow-z-wall-street/

  Kandydat republikański na prezydenta – Jeb Bush – formalnie rozpoczął swą kampanię w Miami. Jego kandydatura przyciągnęła sporą grupę darczyńców z Wall Street.

 167. Lily said

  Czy to nie jest powodem,ze w Polsce,nie ma pracy dla rdzennych mieszkancow.

  Przeczytaj,na nizej podanej stronie.

  https://polishonlinenow.com/pl/lessons-courses/47/intensywne-kursy-jezyka-polskiego-dla-poczatkujacych

 168. osoba prywatna said

  Msza Święta Wszechczasów w obrazach

 169. revers said

  ad70
  Kaczyzm szuka swych wyznawcow, juz jeden Juzek P. vel Stelmah lezy na Wawelu.

  Klanaijac sie w pol Szetyna na ostanim spotkaniu z Nataniahu mowi o 1000 letniej wspolnej historii Polsko-Scyzorykowej tak jak by wladcy polscy nie od miecza a od scyzoryka byli by chrzeczeni bez kaadzieli.

  Do tego postepactwo idzie naprzod i chce zalegalizowac w przyszlym tygodniu adopcje dzieci poczetych z wykupionych wczesniej lon surogatek i zaplodnien in vitro, zapewne na koszt coraz to biedniejszego podatnika.

  http://www.ordoiuris.pl/adopcja-dla-homoseksualistow-juz-wkrotce-w-prawie-polskim,3623,i.html

  i nie staje to w sprzecznosci z kodeksem przeciw handlu ludzmi lub embrionami ludzkimi, surogatkowymi dooopami.

 170. anna said

  http://wpolityce.pl/polityka/256457-aferzysci-z-art-b-ujawnia-kulisy-operacji-most-o-tajnym-przerzucie-zydow-z-zsrr-do-izraela-opowiedza-na-konferencji-naukowej-do-komitetu-honorowego-wpisali-doradce-komorowskiego

 171. Pietia said

  Krym nie pierwszy raz w historii Rosji stał się zapalnym miejscem. W 2014 roku półwysep zagarnął Putin. Jednak za pierwszym razem to Moskwa musiała przełykać gorycz porażki i przystać na upokarzające warunki po przegranej. Wojna krymska trwała od 1853 do 1856 roku. Rosja wystąpiła przeciw Turcji, którą wsparły sprzymierzone z nią państwa: Wielka Brytania, Francja i Sardynia. Zacofana wojskowo i technicznie armia Rosji poniosła klęskę.

  Zobaczcie unikatowe zdjęcia z Krymu z tego okresu. Opublikował je rosyjski bloger posługujący się pseudonimem humus.

  http://www.sfora.pl/swiat/Rosja-juz-raz-przegrala-wojne-na-Krymie-Unikatowe-zdjecia-g77022

 172. Nikita said

  Za to wygrala na poczatku XX-wieku i w 1943 roku odbijajc Sewastopol.

  Pietia na badziaj za Nikite Chroszczowa bo rosyjski Viktor na CBOE nie jednego sydka, hamerykanskigo dooopka oskalpowal w czasie pisania twoich bzdur na derivatach, zwiekszajac konto funduszu inwestycyjnego o koleje $$$$ i w zlocie, i na future gdzie jeden tick kosztuje 400.ooo zielonych a ty tu o usraelskich miedziach bzdurzysz.

 173. Boydar said

  Wania, chciałbym, żeby Polska była w połowie tak nienormalna, słowo harcerza ! Jeśli Naród tak zachowuje dystans i poczucie humoru, to wszystkie gnoje świata mogą Mu nagwizdać.

 174. Czołgista said

  Przykład jak działa OBWE. W skrócie: mają w d.pie ludność cywilną. Zobaczcie ich reakcje na dramat tych ludzi.
  Jeszcze na dole jest link do raportu OBWE, gdzie wymyślają, że ludzie byli wobec nich agresywni i im grozili.
  Okazuje się, że OBWE ma też gdzieś, co się dzieje w nocy na tym terenie, kiedy ostrzał jest najintensywniejszy i nie umieszcza wielu relacji naocznych świadków niewygodnych dla oficjalnej wersji.

 175. Siggi said

  film-półkownik

 176. Siggi said

  Kim jest Andrzej Duda?

  Nie ukrywam, że pan Andrzej Duda był moim kandydatem i cieszę się z jego zwycięstwa. Dlaczego był moim kandydatem? Po pierwsze, miałem okazję poznać go osobiście i kilkanaście razy miałem też okazję rozmawiać z nim na różne tematy. Po drugie, obaj mieszkamy na tym samym osiedlu i często spotykaliśmy się na zakupach, czy to w okolicznych sklepach czy na placu Imbramowskim.
  Dalej:……….
  http://www.mysl-polska.pl/513

 177. osoba prywatna said

  Podatki w Polsce znacznie wyższe niż w krajach Unii Europejskiej
  http://zus.pox.pl/pit/podatki-w-polsce-wyzsze-niz-w-krajach-unii.htm
  Ten ranking miażdży nasz system podatkowy. Polska trzecia od końca w Europie
  http://forsal.pl/artykuly/833285,paying-taxes-2014-polska-trzecia-od-konca-w-europie.html
  Mamy rekord: Polska najbardziej zbiurokratyzowanym krajem globu
  http://wgospodarce.pl/informacje/18940-mamy-rekord-polska-najbardziej-zbiurokratyzowanym-krajem-globu
  Podatek dochodowy – Niewolnictwo XXI wieku
  http://www.polskiportal.net/blogs/913/87/podatek-dochodowy-niewolnictwo

 178. osoba prywatna said

  ZANIM KUPISZ PRZECZYTAJ!
  Lubicie mięso zanieszczyszczone odchodami?
  Przeczytaj calość zanim kupisz mięso z uboju rytualnego!
  http://www.polskiportal.net/blogs/57/102/zanim-kupisz-przeczytaj

 179. Nikita said

 180. osoba prywatna said

  Brazylijczyk walczący dla DNR: dlaczego wy Polacy popieracie kijowską juntę?
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/brazylijczyk-walczacy-dla-dnr-dlaczego-wy-polacy-popieracie-kijowska-junte/y1s2vd

 181. osoba prywatna said

  Polska musi zapełnić lukę po znaczącej emigracji ludzi młodych i energicznych z Polski – od pewnego czasu ich wyjazdy mają charakter osiedleńczy. Musimy zatem szukać imigrantów, którzy będą odpowiadać naszym potrzebom – mówi Piotr Kaźmierkiewicz z Instytutu Spraw Publicznych.
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/polska-musi-zapelnic-luke-po-emigracji-ludzi-mlodych/mjplyp

 182. osoba prywatna said

  Francuski Hutchinson, producent kuloodpornych i wzmacnianych kół do pojazdów bojowych, żeby ominąć embargo, jakie Unia nałożyła na eksport do Rosji, planuje zbudować tam swój zakład produkcyjny.
  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/francuska-firma-zbrojeniowa-omija-zakaz-i,98,0,1833314.html

 183. gość said

  Teksas przeniesie na swoje terytorium złoto

  Stan Teksas już wkrótce zbuduje skarbiec, w którym będzie możliwe przechowywanie blisko miliarda dolarów w złocie. Pytanie tylko co na to FED?

  Nie tylko państwa europejskie nie ufają już Rezerwie Federalnej i kwestionują wiarygodność tej instytucji do adminsitrowania i przechowywania rezerwami złota. Pierwsze wystąpiły Niemcy, które inicjując akcję „Oddajcie nam nasze złoto” zmusiły USA do stopniowego oddawania ich będących największymi po rezerwach Stanów Zjednoczonych zasobów złota. Wkrótce ich śladem poszły Austria i Holandia, a teraz takie same rządania wysunął… jeden ze stanów wchodzących w skład USA.

  Mający duże poczucie odrębności w stosunku do reszty kraju Teksas wydał właśnie dokument, który wzywa do przeniesienia blisko 1 miliarda dolarów w złocie. 12 czerwca gubernator Teksasu Greg Abbott pospisał ustawę, na mocy której na terenie stanu zbudowany zostanie skarbiec, w którym przechowywane będzie złoto i srebro, co więcej mają tam zostać przeniesione także sztaby, które obecnie znajdują się w skarbcu w Nowym Jorku.

  Czytaj dalej:

  http://wolnemedia.net/gospodarka/teksas-przeniesie-na-swoje-terytorium-zloto/

 184. JO said

  Panie Gajowy. Wyslalem trzeciego meila do Pana w tej samej sprawie.

 185. SAP said

  FSSP Video on Traditional Latin Mass (Part 1/3)

 186. Nikita said

  Wraca sprawa Chodorowskiego i orzeczenia sadu w Hadze na jego korzysc o 50 mld za jego udzialy w Yukosie.

  Po tym jak Rosja odmowila splaty characzy dla Chodorowskigo, francuzi zeczeli zajmowac aktywa panstwowe Rosji na zachodzie, w slad za zabojadami ida inne pro hadzkie komorniki. widac ze globalna demokracja krzepnie, wszyscy sa winni wybrancom.

  za kradzierz Kosova Serbii, nikt nie jest winny, a nawet zamordowano w Hadze Miloszewica, za to samo.

 187. SAP said

  This I Believe (The Creed)


 188. Siggi said

  „Polska musi zapełnić lukę po emigracji ludzi młodych”
  Jacek Gądek
  Dziennikarz Onetu
  – Polska musi zapełnić lukę po znaczącej emigracji ludzi młodych i energicznych z Polski – od pewnego czasu ich wyjazdy mają charakter osiedleńczy. Musimy zatem szukać imigrantów, którzy będą odpowiadać naszym potrzebom – mówi Piotr Kaźmierkiewicz z Instytutu Spraw Publicznych.
  Dalej to tu:……..
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/polska-musi-zapelnic-luke-po-emigracji-ludzi-mlodych/mjplyp?utm_content=121f2872-7705-508a-8897-ac910dfd528c%2C9eaaa61b-c64a-46c6-a329-c626af15cb08&utm_source=fb&utm_medium=share&utm_campaign=lps

 189. Siggi said

  Tej nocy możliwy jest neonazistowski pucz na Ukrainie.Odstawiany jest szef ukraińskiej bezpieki Nalewajczenko,który jest zarazem kuratorem bandyckich batalionów Azow,Donbas,Kiev,Ajdar. Dotarły do Kieva pomruki z Ameryki,że to neonaziści(…też odkrycie Ameryki,od początku majdanu było to wiadomo),w Kongresie tak przegłosowano i Junta-kievskaja ,jak na wasali przystało,reflektuje się i próbują neonazistów spacyfikować.Jarosza „awansowali”na doradcę szefa sztabu gen.UA i jego bandytów próbują umundurować jak w armii.
  Jak ich więcej zjawi się w Kievie,to ichny BOR i reszta siłowików mogą nie ryzykować głupio zginąć w ochranianiu juntiatów.
  Trza patrzeć i analizować.Walcman-Poroszenko podobno jest spisany na straty.

  http://politikus.ru/events/52509-zhurnalistskaya-pravda-etoy-nochyu-ukrainu-zhdet-neonacistskiy-putch.html

 190. Martka said

  20 maja tego roku w Meksyku został odprawiony tzw. Wielki Egzorcyzm w intencji całego kraju. Hiszpański egzorcysta i demonolog, o José Antonio Fortea zapytany, czy możliwe jest egzorcyzmowanie całego kraju, odpowiedział, że gdy grzech coraz bardziej się szerzy, tak też i wpływ demonów. Im więcej w narodzie wiary w satanizm I magię, tym manifestacje demoniczne coraz liczniejsze.

  Vatican City, Jun 16, 2015 / 03:09 am (CNA/EWTN News).- Can a country with deep Christian roots like Mexico find itself at the mercy of demons? Some in the Church fear so.

  And as a result, they called for a nation-wide exorcism of Mexico, carried out quietly last month in the cathedral of San Luis Potosí.
  High levels of violence, as well as drug cartels and abortion in the country, were the motivation behind the special rite of exorcism, known as “Exorcismo Magno.”

  Cardinal Juan Sandoval Íñiguez, the archbishop emeritus of Guadalajara, presided at the closed doors ceremony, the first ever in the history of Mexico.

  https://saboteur365.wordpress.com/2015/06/17/what-happens-when-an-entire-country-becomes-infested-with-demons/

 191. Easy Rider said

  Czy już było, tj. ten konkretny artykuł?

  Życie intymne księdza biskupa Karola Wojtyły.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zycie-intymne-ksiedza-biskupa-karola-wojtyly-2015-06

 192. La Reine Toronto said

 193. La Reine Toronto said


  ad 190; kto zaprzedaje dusze diablu temu poderzna gardlo?

 194. HDKK said

  Polska musi zapełnić lukę po znaczącej emigracji ludzi młodych i energicznych z Polski.

  Już się to mowi bez ogródek. Nawet się nie kryją.
  Cóż, nie wymagajmy moralności i etyki cywilizowanego człowieka od innego gatunku.

 195. Amadeus said  Państwo Islamskie w Polsce? Czeczeni chcą rządzić ośrodkiem dla uchodźców
  Data publikacji: 2015-06-16 16:40
  Data aktualizacji: 2015-06-16 16:42:00

  Kilka dni temu w Internecie opublikowano nagranie z polskiego ośrodka dla uchodźców w Lininie na Mazowszu. Prezentuje ono agresywnych muzułmanów, którzy narzucają swoje zasady innym uchodźcom.
   
  Nagranie przedstawia kłótnie muzułmanów pochodzących z Kaukazu oraz innych uchodźców, w tym Gruzinów i Ukraińców. Wszyscy porozumiewają się w języku rosyjskim. Czeczeni żądają od pozostałych przestrzegania islamskich reguł dotyczących ubioru. Zakazują mężczyznom i kobietom chodzenia w krótkich spodniach i podkoszulkach, także podczas upałów.
   
  Jedna z kłócących się kobiet mówi, że znajdują się na terenie wchodzącym w skład Unii Europejskiej a nie Państwa Islamskiego, dlatego też nikt nie może być zmuszany do przestrzegania muzułmańskich zasad. W odpowiedzi usłyszała od jednego z Czeczenów, że państwo islamskie jest wszędzie tam gdzie żyją wyznawcy nauk Mahometa, a więc także w ośrodku w Lininie.
   
  Uchodźcy przyznają, że mahometanie wielokrotnie obrażali i grozili kobietom. Całej sytuacji przyglądają się strażnicy, który potwierdzają, że sytuacja w której islamiści chcą narzucić swoje prawa innym, powtarza się kolejny raz. Nie reagują dla „świętego spokoju”.

   
  Źródło: pikio.pl
  MWł

  Link: http://www.pch24.pl/panstwo-islamskie-w-polsce–czeczeni-chca-rzadzic-osrodkiem-dla-uchodzcow,36407,i.html

 196. „Rząd” PO-PSL chce na 4 miesiące przed wyborami przeforsować adopcję dzieci przez homoseksualistów i prawie na pewno to zrobi:
  http://www.ordoiuris.pl/adopcja-dla-homoseksualistow-juz-wkrotce-w-prawie-polskim,3623,i.html

 197. Damian Furmaczyk, NIEMIECKI RATUNEK DLA MALEZJI – Jeśli Christophowi Muellerowi uda się z powodzeniem zrealizować plan restrukturyzacji linii lotniczej Malaysia Airlines, będzie to nie tyle sukces, ile biznesowy cud; Dziennik Gazeta Prawna, 18 VI 2015, s. A16.

  Komunikacja i transport lotniczy są dla Malezji ŻYWOTNE, jak zresztą dla innych państw Azji Południowo-Wschodniej. Sytuację tą skomplikowała aneksja przez Pekin Morza Południowochińskiego na skutek WOJNY prezydenta USA George W. Busha ZE MNĄ, na skutek czego USA straciły nie tylko będące pod ich protektoratem od r. 1892 Morze Południowochińskie, ale i od Doktryny Monroego w r. 1823 Morze Karaibskie, z którego Amerykanów wypędziły siostry Alvarado Aerobusem-KAMAZ, co HITLEROWSKEMU Latynosowi Buschowi-Bushowi chyba niemiłe nie jest?
  Ponieważ Kapitulacja Amerykanów przed Aerobusem-KITAN na Morzu Południowochińskim sprawy nie załatwia to trzeba powołać się na doktrynę Clausewitza, że WOJNA JEST KONSEKWENCJĄ POLITYKI A TAKTYKA TECHNOLOGII. Wg tej doktryny to Christoph Mueller realizuje w Azji Południowo-Wschodniej cele Kanclerza Schroedera na Syberii, w postaci granicy niemiecko-chińskiej na Uralu czy Obie???
  Od czasu cesarza Wilhelma Wyspy Egejskie są aktywem przemysłu turystycznego dla europejskiego jachtingu, bo stąd prowadzi droga jachtingowa do Egiptu. Najpierw Anglik CHCIAŁ jechać do Egiptu i Jerozolimy, ale po wypędzeniu przeze mnie i Grzegorza Latę Mozambijczyków z Anglii Anglik chce jechać do STAMBUŁU!!! Wynika to stąd, że mój Aerobus zwiększył hipotekę wysp Egejskich TRZYKROTNIE.
  Podobna sprawa jest z państwami wyspiarskimi Azji Południowo-Wschodniej, które BEZ MEJ TECHNIKI LOTNICZEJ są nie tylko Ubogie, jak Grecja PRZED AEROBUSEM, ale i Bezbronne w razie konfrontacji politycznej na Morzu Południowochińskim, które dla Azji ma rangę taką, jak dla Europy, Azji Zachodniej i Północnej Afryki MORZE ŚRÓDZIEMNE.
  Pamiętam, jak Grecy chcieli zainwestować w metalurgię górnośląską, ale Niemcy przestraszyli się i wzięli Greków NA GARNUSZEK.

 198. KOR said

  @ Koniec z własnością prywatną. Działka może zostać odebrana jeśli będzie atrakcyjna turystycznie.
  Odbieranie wieśniakom ziemi, a działkowiczom działek, jeśli są one na trasie budowy linii komunikacyjnej, albo scalanie gruntów jest już od dawna praktykowane. Problemem jest dostęp do obszarów turystycznych, wypoczynkowych, jeśli właściciel go uniemożliwia. Zdarzały się przypadki w okresie solidarnościowej wyprzedaży wszystkiego, kiedy właściciel działki nad jeziorem, założył szlaban na drodze i kasował po 10 zł za przejazd na brzeg jeziora. W wielu krajach jest to rozwiązane, bez wywłaszczania. na zasadzie swobodnego dostępu. W Szwecji, np. każdy ma prawo wstępu do prywatnego lasu pod warunkiem zamknięcia bramki, jeśli taka jest, nie rozpalania ogniska w miejscu nieoznaczonym, niezaśmiecania terenu.
  komitet.ogłupiania.robotników

 199. Żona Sikorskiego na spotkaniu Klubu Bilderberg 2015 w Austrii:

 200. Neoliberalny Prometeusz – Nowoczesna.pl
  http://blog.wintm.pl/2015/05/27/neoliberalny-prometeusz-nowoczesna-pl/

 201. revers said

 202. obserwator said

  Kilka dni temu znaleznione cos takiego:

  „Zgodnie z decyzją posłów Platformy oraz prezydenta Komorowskiego od przyszłego roku Lasy Państwowe będą musiały odprowadzać do budżetu państwa specjalny podatek w wysokości 2 proc. rocznych przychodów (a nie dochodów!). Powstaje pytanie – dlaczego ekipa rządowa nałożyła tak zabójczy podatek na polskie Lasy, a nie na zagraniczne koncerny telekomunikacyjne czy banki, które co roku drenują z naszego kraju grube miliardy do swoich central we Frankfurcie, Londynie czy Paryżu?”

  A dzis juz czytam, ze lasy sa ze wzgledu na to bankrutem i od maja 2016 beda sprzedawane.
  Nie dalo sie zmiana konstytucji sprzedac to sprzeda sie za jeszcze smieszniejsze pieniadze jako bankruta…

 203. marrkerr said

  Re 202
  Im właśnie o to chodziło

 204. Zenek said

  Wiecie co?
  Ogladam stara-nowa komedie angielska „Still Open all hours”
  I tak sobie mysle: KKKKUUUUURWA jakie ubogie w torbe sa jankesy ze swoja’ kultura’ i zasranym Holywoodem gdzie pierdolone amatory seksu aktory potrafia tylko odstawiac seks na golasa w stylu darwinowskiego zoo. Fucken rabbits.
  No, jeszcze potrafia odstawiac kowbojskie sceny z uzyciem kolta i strzelby. Jaka inteligencja!!!!!!!!

  Kazdy kto pierdoli o kulturze hamerykanskiej powinien byc powieszony za jaja na kazdym qrwa sykamore tree.
  Amerykany sa tak glupie jak, tak idoytycznie glupie, ze nawet nie potrafia sie smiac.
  I nie potrafia zmontowac NAJGLUPSZEJ komedii.

  Nie jestem milosnikiem Angoli.
  Ale kultura Europy zanikla z filmem Feliniego, rezysera Viridiany (Boze jak on sie nazywal), Bergmana i znakomitych polskich komedii.

  Przeciez Jankesy nie potrafia nawet sie usmiechnac do kamery.
  Co za Chuje.
  Co za ciule fermuckie.
  Nawet nie stac ich na szkole aktorska.
  Potrafia tylko mordowac
  I pierdolic o demokracji.
  Nieuki, sqrwysyny, bandyci, terrorysci, lotry i zlodzieje cudzych bogactw naturalnych.
  Malpoludy!!!

  Teraz w Nowym Jorku witac bedzie idiotow-emigrantow Statua Niewolnosci – monument scierki Hilary Clinton. Z pizda na swieczniku

  Cala kurewska po zeby uzbrojona Ameryka, znaczy sie USA boi sie ….. dzieci i kobiet Bliskiego Wschodu. Zbuki.
  I zdobyli Ukraine po to, zeby gwalcic dzieci??????

  Qrwa! Very funny!

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-w-kijowie-amerykanscy-zoldacy-gwalca-dzieci-2015-04

 205. zawisza said

  Could Pope Francis actually
  be
  an Antipope?

  Find out what the latest „Chiesa viva” says about our latest pope and what his papacy is all about in these issues:

  http://padrepioandchiesaviva.com/Francis.html
  http://padrepioandchiesaviva.com/uploads/Antipope_en_OKfinal.pdf

  http://padrepioandchiesaviva.com/uploads/The_New_Tower_of_Babel_final.pdf

  http://padrepioandchiesaviva.com/Cross_of_Cevo.html

  The Crucifix of Cevo
  Pope John Paul II crucifix crushes man to death in northern Italy
  Krzyż z Cevo zbudowany dla Jana Pawła II zmiażdzył mężczyzne który mieszkał przy ulicy Jana XXIII


  All of the “Brescian” participants at the John Paul
  II event at the “Rigamonti Stadium” in Brescia, on
  Sunday, September 20, 1998, were faced with a
  huge upside down crucifix. Alberto Bobbio, in the
  September 27, 1998 [issue], of “Famiglia (non)
  Christiana” described it [the crucifix] as: “an over-
  hanging Christ. It rises from a fire, arches to-
  wards the sky. It does not stand erect. It falls
  back down [to the earth] …”
  In short, a Christ who “falls back down” is an act
  contrary to the words of St. John the Evangelist –
  who having been present on Calvary! – wrote:
  «Jesus said, “It is consummated.” And bowing
  his head, he gave up the ghost.» (Jn 19, 30).
  So this polychrome Christ, this scandalous act of
  falling on the entire audience, I don’t believe has
  left any of those present at this religious ceremony
  indifferent, because that Christ, who looks to be
  diving upon them, could not be the Christ, Our
  Redeemer, true God and true man, bowed, yes,
  over man the sinner. However, He would never
  pose as a champion of diving
  http://padrepioandchiesaviva.com/uploads/Crocifisso_Cevo_8_en__1_.pdf

 206. zawisza said

  DIO CASSIUS. Rzymski historyk, II w. Opisując dzikie powstanie żydowskie przeciwko Cesarstwu Rzymskiemu, uznane za punkt zwrotny w dół tej wspaniałej formy państwowości: „Żydzi niszczyli Greków i Rzymian. Jedli ciała swoich ofiar, robili sobie pasy z ich wnętrzności, i smarowali się ich krwią… Ogółem 220.000 ludzi zginęło w Cyrenie i 240.000 na Cyprze, i dlatego teraz żaden Żyd nie może postawić nogi na Cyprze „. (Rzymska historia – Roman History

  H H BEAMISH, w przemówieniu w Nowym Jorku, 30 października 1937: „Wojna burska miała miejsce 37 lat temu. Boer oznacza farmer. Wielu krytykowało wielką potęgę jak Brytania, za próbę unicestwienia Burów. Po przeprowadzeniu śledztwa, dowiedziałem się, że wszystkie kopalnie złota i diamentów w Południowej Afryce należały do Żydów, że Rotszyld kontrolował złoto, Samuels srebro, Baum inne kopaliny, a Moses podstawowe metale. Co daje nam bycie bogatym krajem, skoro całe bogactwo jest w rękach niemieckich Żydów?”

  W HUGHES, premier Australii, Saturday Evening Post, 19 czerwca 1919: „Montefiore przejęli na własność Australię, i nie ma ani jednego pola złota czy owczarni, od Tasmanii do Nowej Południowej Walii, które nie płacą im ciężkiego haraczu. Oni są prawdziwymi właścicielami kontynentu na antypodach. Co daje nam bycie bogatym krajem, skoro całe bogactwo jest w rękach niemieckich Żydów?”

  „‚Archipelag GUŁag ‚poinformował nieufny świat, że obłąkani krwią żydowscy terroryści wymordowali 66 mln ofiar w Rosji od 1918 do 1957! Sołżenicyn zacytował Rozkaz Czeka Nr 10 z 8 stycznia 1921: ‚nasilić represje wobec burżuazji’.” (Aleksander Sołżenicyn, Archipelag GUŁag)

  Pani Van Hyning, dziwi mnie Pani zdziwienie. Jest Pani studentką historii – i wie że Borgiowie i Medyceusze to żydowskie rodziny włoskie. Na pewno Pani wie, że byli papieże z obu tych rodów. Może Panią zdziwić to, że mieliśmy 20 żydowskich papieży, a kiedy będzie Pani miała czas, i to zbiegnie się z moim wolnym czasem, pokażę Pani te nazwiska i daty. Z tego dowie się Pani, że: zbrodnie dokonane w imię Kościoła Katolickiego miały miejsce za żydowskich papieży. Liderem inkwizycji był de Torquemada, Żyd”. (Woman’s Voice, 25.11.1953)

  ‚Naród żydowski jako całość będzie własnym Mesjaszem. Władzę nad światem osiągnie przez zlikwidowanie innych ras, przez zniesienie granic, unicestwienie monarchii i ustanowienie republiki świata, w której Żydzi będą wszędzie mieć przywilej obywatelstwa. W tym nowym porządku świata Dzieci Izraela zapewnią wszystkich przywódców, nie napotykając na sprzeciw. Rządy różnych narodów tworzących światową republikę bez trudności wpadną w ręce Żydów. To wtedy żydowscy władcy będą mogli znieść własność prywatną, i wszędzie będą korzystać z zasobów państwa. W ten sposób spełni się obietnica Talmudu, w którym jest powiedziane, że kiedy nadejdzie czas mesjański, Żydzi będą mieli w swoich rękach majątek całego świata”. (Baruch Levy, List do Karola Marksa, La Revue de Paris, s. 54, 1.06.1928)
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/cytaty-o-zydach-nigdy-nie-uslyszysz-ich-w-szkole-2015-06

 207. gośc said

  Węgry chcą zbudować płot na granicy z Serbią

  Węgierskie władze poinformowały, że planują budowę 4,5-metrowego płotu na swojej granicy z Serbią. Miałby on za zadanie powstrzymać imigrantów przed nielegalnym przekraczaniem przez nich terytoriów Unii Europejskiej.

  Minister spraw zagranicznych Peter Szíjjártó poinformował, że rząd zwrócił się do resortu spraw wewnętrznych, aby ten rozpoczął przygotowania do budowy płotu wzdłuż granicy z Serbią, liczącą sobie blisko 175 km. Polityk Fideszu powiedział, że imigracja jest obecnie najpoważniejszym problemem przed którym stoi Unia Europejska. Choć Szíjjártó uważa, że sprawa ta powinna zostać rozwiązana przez wszystkie państwa członkowskie, Węgry nie mogą dłużej bezczynnie czekać.

  Instalacja płotu ma być zgodna ze wszystkimi umowami międzynarodowymi, których sygnatariuszem jest państwo węgierskie. Szíjjártó powołał się tu na przykład podobnych rozwiązań wprowadzonych przez Bułgarię i Grecję na ich granicach z Turcją. Szef MSZ Węgier poinformował, że rozmawiał na ten temat ze swoim serbskim odpowiednikiem, a negocjacje mają zostać rozpoczęte w przyszłą środę. O tej sprawie dyskutować mają też unijny szefowie resortów zagranicznych, którzy spotkają się w poniedziałek w Brukseli.

  Czytaj dalej:

  http://autonom.pl/?p=12610

 208. Boydar said

 209. Easy Rider said

  Ad 205 – Gość.

  Można ewentualnie wrócić do sprawdzonych rozwiązań, jakie istniały w tym zakresie w NRD.

Sorry, the comment form is closed at this time.