Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Ukrainiec odpowie za handel lu…
  Novy o Nasza demokracja po „operacji…
  wildEast o Nasza demokracja po „operacji…
  Krzysztof o Tragedia Ukrainy
  Yagiel o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  bryś o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  brys o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Wywrotowiec o Ukrainiec odpowie za handel lu…
  Boydar o Tragedia Ukrainy
  Krzysztof M o Tragedia Ukrainy
  Krzysztof M o Andrzej Duda. Mąż stanu, czy z…
  Boydar o Modliłem się w intencji E…
  Wywrotowiec o Modliłem się w intencji E…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Sekretarz ONZ: Powinniśmy wyludnić ziemię, depopulacja to rozwiązanie konieczne aby pomóc naszej planecie

Posted by Marucha w dniu 2015-06-16 (Wtorek)

Zagrożeniem dla ludzkości są takie ścierwa, jak to na obrazku

Christiana Figueres, sekretarz wykonawczy Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu, stwierdziła w wywiadzie, że Ziemia jest już za bardzo obciążona ludźmi i powinniśmy przyjrzeć się planom wyludnia planety.

Podczas wywiadu dla organizacji CLIMAT ONE Sekretarz ONZ Christina Figures powiedziała, że ludzkość jest strasznym obciążeniem dla naszej planety i według analiz ONZ do roku 2050 populacja wzrośnie do 9 miliardów co stanowi prawdziwe zagrożenie.

Prowadzący wywiad Greg Dalton zapytał:

„Czy nie jest prawdą, że ​​zatrzymanie wzrostu populacji będzie jednym z największych czynników wpływających na dalszy wzrost emisji gazów cieplarnianych?”

Christina Figures odpowiedziała:

„Są naciski w systemie, aby pójść w tę stronę. Na pewno możemy coś zmienić, prawda? Możemy zmienić te liczby. (…) Naprawdę, powinniśmy dołożyć wszelkich starań, aby zmienić te liczby, ponieważ już dzisiaj przekraczamy możliwości nośne planety. (…) Powinniśmy zrobić wszystko co tylko jest możliwe.”

Sekretarz ONZ udzieliła wywiadu Gregowi Daltonowi założycielowi organizacji Climat One. Greg przez 6 lat był członkiem oraz Vice Prezydentem organizacji The Commonwealth Club of California, organizacja ta została założona w 1903 roku, liczy 21 tysięcy członków i sponsoruje około 40 konferencji każdego roku, tematami konferencji są: polityka, ekonomia, kultura i ochrona środowiska, wśród członków są politycy, ekonomiści, naukowcy i dziennikarze.

Organizacja Climat One działa pod patronatem The Commonwealth Club of California i jak zapewnia jej założyciel ma być ona pomostem między przedstawicielami biznesu, władzami a społeczeństwem.

Climat One jest to publicznym forum, które poszukuje ekstremalnych działań w celu przeciwdziałania zmianom klimatycznym. Jest to oddział Kalifornijskiej organizacji z siedzibą w San Francisco, regularnie odwiedzany przez polityków i prezesów największych korporacji.

Wypowiedz sekretarz ONZ mimo, że wzbudza uzasadnione obawy nie jest niczym nowym w planach globalistów. Oficjalna plan klimatyczny ONZ został opisany przez UNFCC jako „kompletne przekształcenie struktury gospodarczej świata.”

Kilka dni wcześniej Figueres w wywiadzie dla Bloomberg News pochwaliła chiński rząd za egzekwowanie stosowania przymusowych aborcji i przymusowej sterylizacji, ponieważ jeśli chodzi o zmiany klimatu to Chiny są zdecydowanie największym emitentem gazów cieplarnianych.

Figueres zauważyła, że podział partyjny w Kongresie Stanów Zjednoczonych jest „bardzo szkodliwy” dla przechodzenia ustawodawstwa w zakresie ochrony klimatu, lepszym rozwiązaniem jest system stosowany przez Komunistyczną Partie Chin, która określa te zasady na mocy dekretu.

Pomimo faktu, że wielu naukowców podważa wiarygodność badań, którymi kieruje się ONZ to radykalni ekolodzy, urzędnicy, politycy i koncerny jednogłośnie wskazują emisje CO2 jako główną przyczynę zmian klimatycznych oraz zagrożenie dla świata.

W zeszłym roku ponad tysiąc naukowców z najbardziej renomowanych uczelni przedstawiło 321 stronicowy raport The Climate Depot, w którym sprzeciwiają się danym publikowanym przez ONZ, raport został przekazany na ręce sekretarza ONZ.

W raporcie możemy przeczytać, że „ Ponad 1000 międzynarodowych naukowców ma odmienne zdanie na temat efektu cieplarnianego, rzekomo spowodowanego przez człowieka.”

Pełna treść tego raportu oraz więcej informacji na jego temat w artykule: 1000 naukowców zaprzecza raportowi ONZ

Cały plan walki z globalnym ociepleniem doskonale wpisuje się w projekt NSSM200 opracowany przez Henry Kissingera, przewodniczącego Rady Bezpieczeństwa Narodowego Stanów Zjednoczonych. Ten żydowski internacjonalista był doradcą kilku prezydentów USA, członkiem spotkań Bilderberg i Komisji Trójstronnej, bliskim przyjacielem najbardziej wpływowej dynastii bankierów Rothschild (w wywiadzie z 12 maja 2014 Lynn Rothschild opowiedziała o spotkaniu Grupy Bilderberg w 1998, gdzie Henry Kissinger przedstawił ją swojemu przyjacielowi bankierowi Evelyn de Rothschild) oraz co najbardziej bulwersujące jest on także laureatem pokojowej nagrody Nobla.

Plan Kissingera MSSM200 został przyjęty jako oficjalna polityka USA przez prezydenta Geralda Forda w listopadzie 1975 roku. Projekt został odtajniony 7 marca 1989 roku.

Poniżej kilka cytatów z raportu odnośnie stosowania aborcji jako skutecznego środka depopulacji :

– Żaden kraj nie zmniejszy wzrostu populacji bez uciekania się do aborcji. [Strona 182]
– Aborcja, legalna i nielegalna stała się najbardziej rozpowszechnioną metodą kontroli płodności w dzisiejszym świecie [Strona 183]
– Prowadzenie badań w zakresie: 1) trwałe i wszechobecne rodzaje aborcji. 2) powszechny brak techniki bezpiecznej aborcji… [Strona 185]

W raporcie znajdziemy również zalecenia odnośnie zarządzania minerałami, paliwami, wodą oraz jedzeniem w odniesieniu do największego problemu, jakim jest według raportu nadmierny przyrost populacji na świecie.

Wyludnienie powinno być priorytetem polityki zagranicznej wobec trzeciego świata, ponieważ gospodarka USA będzie wymagała dużej i rosnącej ilości minerałów z zagranicy, zwłaszcza z krajów mniej rozwiniętych.

Adres do pełnej treści raportu PDF oraz więcej informacji na temat raportu i depopulacji w artykule:
Depopulacja celem globalistów

Michał KK
http://wolna-polska.pl/

Komentarzy 68 do “Sekretarz ONZ: Powinniśmy wyludnić ziemię, depopulacja to rozwiązanie konieczne aby pomóc naszej planecie”

 1. wanderer said

  Bydle je.. nie nie kobieta. Niech zdechnie sama to predzej uwolni Ziemie od swojej osoby i chorych idei.

 2. Listwa said

  Ciekawe czy jakieś „parytety” zakładają?
  Największy przyrost to Chiny, Indie, kraje i narody muzułmańskie. Chiny i Indie to ok. 2.5 mld ludzi + Pakistan 130 mln. Wietnam ok 80 mln, Korea z 80 mln.. Ogólnie rzecz biorąc Azja blisko i daleko wschodnia to ok. połowa populacji. Tam największy przyrost i poziom zanieczyszczeń oraz zużycie surowców.

  A oni zapewne zniszczą Europę i Ameryke PD i kilka narodów z Afryki i populacja będzie dobra.

  Ciekawe byłoby zobaczyć plany ONZ jak oni zamierzaja regulować populacje Chin i Indii? Zwłaczsza przy uzbrojeniu i sile armii chińskiej.

  Australia ma ok. 10 mln km2 powierzchni, Europa od Portugalii po Ural 10 mln. Afryka 30 mln km2.

 3. alicjasc said

  A Wielkopolska zastanawia się nad wprowadzeniem małżeństw homoseksualnych: http://strategiapolska.salon24.pl/654763,wielkopolska-wprowadzi-jednoplciowe-malzenstwa

 4. Zenek said

  Juz od dawna krazy propozycja, zeby zaczac depopulacje planety od zlikwidowania ONZ co zatrudnia armie rozpustnych nierobow, ktorzy zanieczyszczaja swoim pomiotem planete. I sa ogromnym obciazeniem dla podatnikow swiata.
  Ilosc zgwalconych dzieci w Kambodzy i kobiet, ktore w bolach rodzily onz-towskie bastardy nigdy nie bedzie podana do publicznej wiadomosci.
  Pamietam, jak w Kosowie ONZ zatrudnial albanska policje z KLA (UCK) ktora pomagala ‚Berecikom” handlowac nerkami z niedobitych dzieci. Handlowali te niebieskie berety kobietami i dziewczynkami do burdeli swiata. Holenderskie pedaly w blekitnych berecikach opowiadaly pierdoly o Srebrenicy.

  Podobne zadanie ‚depopulacji’ maja w Afryce gdzie czynnie biora udzial w mordowaniu tubylcow i wszedzie tam gdzie ich chuc poniesie.
  Mocno podejrzewam ze ta kanibalka co popiera depopulacje ma na mysli przerob niedobitych ofiar na nerki i inne organy do przeszczepu dla swiatowych elit.

  Teraz ONZ grasuje na Haiti. Tam tez za duzo ludzi mieszka. Do tego katolikow.:

  Co wyprawia ONZ na Haiti przy pelnym poparciu USA, ktore to demokratyczne Stany wyrzucily demokratycznie wybranego Arystydesa. Maja wprawe w organizowaniu junty.

  http://rinf.com/alt-news/editorials/sexual-exploitation-un-peacekeepers-haiti/

 5. salceson said

  Poprę z całych sił, jeżeli zwolennicy tych idei poświęcą się dla świata i depopulację zaczną od siebie.

 6. Pelagia said

  pomóżmy tej pani Figueres i ją zdepopulujmy. zaraz skończy się problem przeludnienia

 7. niereligijna said

 8. niereligijna said

  dziwna sprawa ze wampiry zawsze maja dolne zeby bardziej wyeksponowane gdy cokolwiek mowia a zawsze staraja sie duzo gadac i przekonywac o bswojej racji

 9. Rico said

  Czy ktoś jej powiedział że powinna być pierwsza na liście do utylizacji.

 10. ??? said

  Jak prowadzić depopulację uzbrojonych po zęby Chin i Indii? Fiutem po cyckach, a jak niby? Co za pojebane pytanie!
  Gościu malinowy Chiny i Indie już klęczą przed NWO, wprowadzają aborcję i przymusową sterylizację! Nie ma na świecie kraju, który byłby przeciwko NWO! Na jakim świecie żyjesz?

 11. Skąd się takie said

  Skąd się takie qrwiszcza biorą?

 12. Jakub said

  A ręce qrwie latają, że patrzeć nie idzie. Macha tymi łapskami, wyłamuje sobie paluchy, wykrzywia mordę i budzi obrzydzenie.

 13. Czołgista said

  Pod petycją oraz badaniami naukowymi obalającymi teorię globalnego ocieplenia podpisało się znacznie więcej naukowców.

  http://www.petitionproject.org/

  W samych USA jest ich ponad 30 tysięcy.

  Tutaj wspomniana praca naukowa:
  http://www.petitionproject.org/review_article.php

  Jakby połączyć wszystkie te inicjatywy, włącznie ze wspomnianą Climate Depot, otrzymamy całkiem niezły wynik, który przeczy bajkom o konsensusie w środowiskach akademickich.

 14. Jan Hartman z B’nai B’rith: Wolność prokreacji będzie ograniczona w skali globalnej jako coś niemoralnego i niewłaściwego
  http://www.myvideo.ge/?video_id=2521432

 15. Oni wiedzą, że (nawet przy współczesnych możliwościach technologicznych i doprowadzonej do perfekcji inżynierii społecznej) nie utrzymają planowanego rządu światowego, jeśli na świecie będą żyły miliardy ludzi. O przeludnieniu pied…ą już od XVIII wieku, kiedy na świecie żyło o wiele mniej ludzi, niż obecnie.

 16. http://www.myvideo.ge/?video_id=2415927

 17. https://overpopulationisamyth.com/

 18. Zerohero said

  Zrobi lo mi się mdło i przestałem czytać po fragmencie:

  Kilka dni wcześniej Figueres w wywiadzie dla Bloomberg News pochwaliła chiński rząd za egzekwowanie stosowania przymusowych aborcji i przymusowej sterylizacji, ponieważ jeśli chodzi o zmiany klimatu to Chiny są zdecydowanie największym emitentem gazów cieplarnianych.

  Konsumpcja chińskich produktów ma miejsce w USA. Zatem nie trzeba geniusza by zauważyć, że to bełkot.

  Nawiasem: cyknął ktoś jak ona mieszka, ile podróżuje, czym jeździ.? Zwykle okazuje się, że tacy „ekolodzy” mają 300 metrowe apartamenty, samochód z silnikiem 250 koni itd.

  W sumie, to jedyny bat na taką babę, to antysemityzm ;). Trzeba wprost zapytać czy ona waża, że Żydów na swiecie jest za dużo. Ciekaw jestem jakby wybrnęła z tego pytania.

 19. Dictum said

  Niech se k…a sama żyły podetnie, będzie miała problem z głowy.

 20. Zenon K. said

  Re:3 Hermaszczuk to nie wielkopolskie nazwisko, tylko chachłackie. Jaśkowiak to sprzedajna kurwa, główny hamulcowy odbudowy pomnika Najświętszego Serca Pana Jezusa (zw. Pomnikiem Wdzięczności). Te mendy chyba chcą doprowadzić do zamieszek, bo na paradach sodomitów w Poznaniu każdego zboczeńca musi pilnować co najmniej pięciu policjantów z prewencji (nie licząc tajniaków), by nie doszło do linczu.
  PS. Nie, żebym idealizował ku pokrzepieniu serc. Wielkopolanie wybierają do samorządów takie samo szambo, jak reszta kraju. Te trochę konserwatyzmu moralnego to resztówka po etosie Poznańczyków.

 21. Listwa said

  @ 10 ???

  Pewnie nie w tak malinowym jak twój.

  „Jak poinformowało Narodowe Biuro Statystyczne ChRL ludność Chin w roku 2014 osiągnęła liczbę 1 miliarda 370 milionów ludzi. Oznacza to, że w ubiegłym roku ludność Chin powiększyła się o 7,1 miliona mieszkańców w porównaniu z rokiem 2013. Większość mieszkańców Chin stanowią mężczyźni. Jest ich o 40 milionów więcej niż kobiet. Ta dysproporcja szybko będzie się powiększać. Wśród noworodków w 2014 roku w Chinach na 100 dziewczynek rodziło się 115,88 chłopców.”.

  (Pomimo przeprowadzanych licznych aborcji).

  „Z kolei duża przewaga narodzin chłopców powoduje, że coraz więcej młodych Chińczyków nie może znaleźć wśród rówieśników partnerki. Szacuje się, że w roku 2025 aż 30 milionów młodych Chińczyków nie będzie miało szans na znalezienie w kraju żony. Już dzisiaj zaczyna rozwijać się turystyka matrymonialna kobiet z Wietnamu, Laosu, czy Kambodży wyruszających do Chin, aby znaleźć tam męża i życie w lepszych warunkach niż u siebie w kraju”.

  Źródło: China Daily

  http://chiny24.com/news/chiny-liczba-ludnosci-przekroczyla-1370-milionow

  Gdzie wiek emerytalny mężczyzn to 60 lat, kobiet 50.
  http://pl.tradingeconomics.com/china/population

  Co oznacza ta informacja? – czy też „pojebane” pytanie ?,

  Może Chiny są za NWO, ale z tym klęczeniem jak widać różnie bywa. Spadaj ze swymi pytaniami na szczaw.

 22. Listwa said

  A tu obraz Europy:

  ” W 2014 r. we Włoszech zmarło o 95 tys. więcej ludzi, niż się urodziło. Takich strat ludnościowych nie było na Półwyspie Apenińskim nawet podczas II wojny światowej.

  W 2014 r. w śródziemnomorskim kraju urodziło się 502 596 osób, a zmarło 598 364. Taki spadek liczby mieszkańców ostatni raz miał miejsce w latach 1917-1918, czyli podczas I wojny światowej. Ubiegły rok okazał się gorszy od 2012 r., kiedy wielu Włochów zmarło w czasie zimy. Sytuację częściowo ratuje imigracja. 15 proc. dzieci urodzonych na Półwyspie Apenińskim to cudzoziemcy.

  Włosi są także coraz starszym społeczeństwem. Średnia wieku wynosi nieco ponad 44 lata. Na północy i w centrum to 45 lat, a na południu 43 lata.

  http://www.fronda.pl/a/wlochy-wymieraja-tak-zle-nie-bylo-od-i-wojny-swiatowej,52802.html

 23. marta15 said

  ad 18 🙂 Genialne.
  „..W sumie, to jedyny bat na taką babę, to antysemityzm ;).
  Trzeba wprost zapytać, „czy ona waża, że Żydów na swiecie jest za dużo”.
  Ciekaw jestem jakby wybrnęła z tego pytania..”

 24. aaaaaaaaaaaaaaa said

  ………….przerzedzenie bydła w nowym opakowaniu ….tezy rabina Abe Finkelstein’a o żydowskiej kontroli świata….c.d.

 25. Plausi said

  „Powinniśmy wyłudzić ziemię”

  http://pppolsku.blogspot.com/2014/04/teksty.html#Geneza

  „depopulacja to” wtedy dla nas betka.

  „depopulacja to rozwiązanie konieczne”, a kiedyś już mieliśmy „rozwiązanie
  ostateczne” (niem. Endlösung)
  już mieliśmy, nie bardzo się
  udało, no to mamy teraz jako odpowiedź „rozwiązanie konieczne”, tym
  razem dla Gojów.

 26. parva said

  Wszyscy ci ,którzy uważają, że świat jest przeludniony powinni wystąpić w suicide show ,popełnić zbiorowe,ekologiczne samobójstwo, dać przykład nieodpowiedzialnym pasożytom -ludziom ,jak należy ratować „matkę ziemię”. Jeżeli inni pójdą za ich przykładem to znaczy są bez mózgu z wyboru i może ziemia oczyści się trochę od durniów.

 27. marta15 said

  „..Francis’ new encyclical will be presented by an atheist and a schismatic.
  A Catholic, an Orthodox Christian and an atheist are to present the encyclical Laudato Si, Pope Francis has said.
  The Pope, speaking during an audience with priests in Rome, said the line-up would reflect the fact that “we need unity to protect creation”.
  The Pope’s encyclical on the environment, entitled Laudato Si, on the care of our common home, will be presented at a press conference in the Vatican’s synod hall on Thursday.
  Yesterday the Pope told pilgrims assembled in St Peter’s Square: “I invite you to accompany this event with a renewed attention to the situation of environmental degradation, but also of recovery in one’s own region.
  “This encyclical is addressed to everyone: let us pray so that all may receive its message and grow in responsibility toward the common home that God has entrusted to us all.”…
  —-
  Franciszka nowa encyklika nt: przemyslu Globalnych elit zwanym gloabalne ocieplenie, zostanie oficjalnie zaprezentowana przez katulika, ateiste and schizmatyka.
  Zostalo to uzasadnione przez gloabliste Franciszka ,ze my „potrzebujemy jednosci aby bronic stworzenia”

  http://www.mostholyfamilymonastery.com/news/francis-new-encyclical-will-be-presented-by-an-atheist-and-a-schismatic/.

 28. Guła said

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Hektar

 29. Naprzod said

  Nasza wadza w 1-kolejnosci do utylizacji.

 30. NC said

  Re Marta15: „Trzeba wprost zapytać, „czy ona waża, że Żydów na swiecie jest za dużo”.
  Ciekaw jestem jakby wybrnęła z tego pytania.”

  Pani raczy żartować.
  Depopulacja ma dotyczyc gojów, dlatego jest propagowana przez Żydów.
  Żydzi maja po 5 dzieci, i to jest w porzadku.

  United Nations climate chief Christiana Figueres said that democracy is a poor political system for fighting global warming. Communist China, she says, is the best model.Figueres added that the deep partisan divide in the U.S. Congress is “very detrimental” to passing any sort of legislation to fight global warming. The Chinese Communist Party, on the other hand, can push key policies and reforms all on its own. The country’s national legislature largely enforces the decisions made by the party’s Central Committee and other executive offices.

  Communism was responsible for the deaths of about 94 million people in China, the Soviet Union, North Korea, Afghanistan and Eastern Europe in the 20th Century. China alone was responsible for 65 million of those deaths under communist rule.

 31. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 32. Lesio said

  Mordowanie innych ludzi dla samego mordowania i czerpanie z tego perwersyjnej przyjemności to cecha która wyróżnia żydostwo odkąd pojawiło się ono na kartach historii świata.

 33. Niech da dobry przykład i zdepopuluje się sama.

 34. niereligijna said

  http://www.activistpost.com/2015/06/vatican-climate-change-speaker-wants.html

  Vatican Climate Change Speaker Wants Earth Constitution, Individual CO2 Budget
  By Daniel Taylor

  On June 18, the Vatican is scheduled to release Pope Francis’ letter addressing climate change to the world.

  One of the speakers who will present the letter is Professor John Schnellnhuber, founding director of the Postdam Institute for Climate Impact Research. Schnellnhuber has advised German President Angela Merkel on the threat of global warming. As reported by Breitbart, the professor has stated that the world is overpopulated by 6 billion people.

 35. stach said

  a tu podobna koleżanka od zmian klimatu kulturowego, mimika i twarz zostawiam bez komentarzy https://www.youtube.com/watch?v=MFE0qAiofMQ

 36. Zenek said

  Ta kobita ani lepsza ani gorsza od calej plejady pracownikow ONZ- poczynajac od licznych „ambasadorow’ jak Angelina Jolie po niebieskie berety, ktore zajmowaly sie w Kambodzy gwalceniem i mordowaniem kobiet i dzieci, w Kosowie te niebieskie bereciki sprzedawaly kobiety i dzieci w sex-niewole do burdeli, na Haiti tez gwalca dzieci i kobiety a w Afryce zajmuja sie rozbojem.
  ONZ nie zalatwil zadnego konfliktu pozytywnie; nie zajmuje sie jednoczeniem narodow ani w ogole nie stosuje sie do Karty ONZ. Jest to bandycka organizacja, ktora strasznie duzo kosztuje podatnikow swiata.

  Nalezaloby wrocic do powstania ONZ i przyczyn powstania tej znakomitej organizacji.
  Otoz ta znakomita organizacja powstala w 1948 roku tylko i wylacznie po to, zeby zatwierdzic powstanie panstwa Israel. Ledwie- ledwie jednym glosem przeforsowali zalegalizowanie tego tworu bandyckiego i powinni na tym zakonczyc swoja dzialanosc i sie rozwiazac.
  Alisci okazalo sie, ze zaden z warunkow powstania Izraela nie zostal spelniony ( i chyba nie o to chodzilo) – wiec sie Araby zaczely buntowac wiec byla podstawa, zeby ONZ istnial i bronil interesow Israela.
  Dag Hammerskoeld – szef ONZ zostal zamordowany bo probowal zapobiec gangsterstwu ONZ – widac nie zrozumial celu powstania tej swietlanej organizacji.

  Nie nalezy zapominac, ze administracja ONZ zarabia krocie – jest to kopalnia zlota dla dekownikow i socjopatow swiata.
  Przeciez gdyby ONZ bylo normalna organizacja to taka Samanta Power nie przeszlaby wstepnego interview o prace. Gdziekolwiek. Nie mialaby wstepu do budynku, ktory zupelnie przypadkowo zostal wybudowany w USA – to jest na bardzo neutralnym gruncie.
  Ten grunt jest na tyle neutralny ze Amerykanie maja prawo nie wydawac wizy przedstawicielom narodow ONZ , ktore USA nie lubi.

 37. Anzelm said

  Mędrcy Syjonu wiedzieli, i kto ich wedzę chce zamącić?

  Depilacja jest na kżdym rogu ulicy!

  Depopulacja jest już też!

  Ale kto to widzi?

  Zobaczą jednak wszyscy, biada różowym okularom i

  piewcom New Age – biada!

 38. La Reine Toronto said

  Ludzie sami sie depopuluja poprzez uzywanie telefonow komorkowych i dlatego wszyscy jestesmy depopulowani w ten prosty sposob.

  Cala ta ‚energia albo micro wave radiation’ niszcza ludzkosc…ale zapytac kogos dlaczego sam siebie zabija to odpowiedz: ja bez tego nie moze zyc…
  No coz…

 39. Maverick said

  Czy czasami zwolennicy depopulacji powinni dawać przykład i publicznie poddawać się eutanazji?

  Jestem za, a nawet za przyspieszeniem im spotkania z Bogiem, lub swoim lucyferkiem.

 40. NICK said

  P. Guła. O co chodzi z tym hektarem.

 41. Boydar said

  Myślę, że Pan Guła w wyrafinowany sposób parsknął ze śmiechu.

 42. re1truth2 said

  Myślę, ze dał delikatnie do zrozumienia, że w Australii każdy dostał by 0,001 km2 czyli 0,01 ha, a nie 1 ha.
  Michał KK dał kuku… ciała z tą grafiką – błędna informacja pali artykuł.

 43. Zenek said

  42
  Re1truth2
  A swiatowa wierchuszka imadrale z ONZ powinni dostac w przydziale wszystkie hektary Pustyni Simpsona w Australii. Najlepiej ich juz tam wyslac dzis i poprosic Poroszenke i Polakow, zeby wspolnymi silami ogrodzili te pustynie murem podobnym do tego co buduja na Ukrainie na wzor palestynsko-berlinski..
  I to pomimo tego, ze z tej pustyni jeszcze nikt zywy nie wyszedl. Ale dobrze, zeby nawet nie probowal.

 44. re1truth2 said

  Dałem ciała, ma być 0,001 km2 czyli 0,1 ha – 10 arów.

 45. AlexSailor said

  Ad. 42

  Nie 0,01 ha, tylko 0,1 ha = 1000 m2.
  A w zasadzie 1071 m2, co pozwala na zaspokojenie wszystkich potrzeb od biedy.

  W Polsce mamy 8210 m2 na łeb, przy 38 milionach.
  I czy to jest mało??
  W Niemczech mają dwa razy mniej i są się w stanie wyżywić i jeszcze mają kłopoty z nadwyżkami żywności.

  Poza tym w Australii można zbierać 3X plony w roku i znacznie wyższe niż w Niemczech (tu 1,5X), ale po załatwieniu nawodnienia (zrobił to Kadafi w Libii i został za to zamordowany).

 46. NICK said

  Chłe, chłe.
  Okazuje się jednakowoż, że P. Guła – zainspirował.
  Matka Ziemia wyżywi, mówią, nawet 16 mld. I to bezproblemowo.

 47. ENKI said

  1 Liga Narodów została założona przez ludzi w większości należących do masonerii. Masoni uczestniczyli także przy
  pracach związanych z powstaniem ONZ.
  ONZ i Wspólnota Europejska to przykłady, jak niewielka grupa ludzi może oddziaływać na losy świata.
  Budynek siedziby głównej ONZ od 9 stycznia 1951 r. wzniesiono na ziemi podarowanej ONZ przez Johna
  Rockefellera, gdzie mieści się do dziś. Część instytucji funkcjonuje w Genewie, Hadze, Nairobi i Wiedniu.

  2. ONZ już dawno uznano za „ORGANIZACJĘ RZĄDÓW ZJEDNOCZONYCH” /niektórzy czytają: złajdaczonych/.
  ONZ – biurokratyczny marnotrawny moloch, stworzony przez władców i banksterów, realizuje ich plany.
  Zamiast upowszechniać humanitarne i ekologiczne style życia i racjonalne technologie, to ONZ zamierza wyludniać!
  Czas już, by narody utworzyły własną organizację, która będzie działała dla dobra Ludzkości i Ziemi.

  3.Christiana Figueres – analityk na usługach sponsorów – powinna wyliczyć, kto ma największe zasługi w wyludnianiu
  naszej planety i nagrodzić wyludniaczy-ludobójców orderami.
  O tym, jak bardzo ideologia WYLUDNIENIA przeniknęła i zdemoralizowała światowe elity, niech świadczą słowa
  księcia Edwarda – męża królowej brytyjskiej: ” Jeśli miałbym wrócić na Ziemię w następnej, to jako śmiertelny wirus,
  który znacznie zmniejszy liczbę populacji ludzkiej”.

 48. Plausi said

  Dzielność papiestwa

  dokumentuje także pani @Marta15, 27. Jak wiemy już św. Globalus dokonał ważnych kroków w przystowosowaniu katolicyzmu do globalizacji, FI jest jedynie kontynuatorem zadania, jekie papiestow otrzymało od sił globalnych.

 49. marta15 said

  No I Polacy, macie swojego ‚PAPIEZA” Franciszka ..Idzcie sie modlic do niego i za niego
  Zydzi uderzaja w Polske za pomoca Przemyslu Holocaust, Franciszek uderza w Polske za pomoca Przemyslu Globalnego Ocieplenia.

  „….Nowa encyklika opublikowana przez Watykan w tym tygodniu bardzo mocno krytykuje wykorzystywania paliw kopalnych. Rzeczpospolita przypomnaczytelnikom, że Polska jest jednym z największych producentów węgla, a tym samym również do emisji CO2.
  Dokument, ktory ma byc wydany w dniu 18 czerwca, poświęca dużą ilość tekstu do kwestii wydobycia węgla brunatnego, donosi Rzeczpospolita . Te kraje, w tym Polska, które produkują dużo węgla, niszczą środowisko, STWIERDZA ow RAPORT..”
  http://www.mostholyfamilymonastery.com/news/polish-coal-industry-under-attack-from-francis-new-encyclical/

  „..A new encyclical to be published by the Vatican this week is heavily critical of the use of fossil fuels, with the daily Rzeczpospolita reminding its readers that Poland is one of the biggest producers of coal, and hence also CO2 emissions.
  The document, to be released on 18 June, devotes a large amount of text to the question of brown coal excavation, the daily Rzeczpospolita reports. Those countries, including Poland, that produce a lot of coal, are destroying the environment, the report notes…

 50. marta15 said

  ad 48
  pan zdecydowanie myli dwie ISTOTNE sprawy. prawdziwy, swiety,nieomylny Kosciol katolicki ( czyli Magisterium owego KK) i sekte watykanska ,jaka podstepnie przejela ten KK tuz przed i w czasie soboru watykanksiego dwa.
  Diabel od zawsze chcial , dazyl do zniszczenia jedynego , prawdziwego Kosciola czyli katolickiego.
  Pod koniec lat 50 przejal najwyzsza wladze ( papieska) w owym zewnetrznym Kosciele , co jednak wcale nie oznacza ,ze ow KK nie jest prawdziwy. 2000 lat tradycji , tysiace meczennikow, miliony zbawionych, a przede wszystkim niewidzialna , duchowa nauka KK nadal pozostaje taka sama.
  KK ( ten sprzed soboru V-2 ) nadal jest i pozostanie do konca swiata, ta JEDYNA droga prowadzaca do zbawienie dusz.

 51. vortex said

  Mnie tak przyszło do głowy że radykalna depopulacja jest do zrobienia i jest już w końcowej fazie przygotowań. Tyle że nie przy pomocy klasycznej wojny lecz jakiejś kombinacji środków biotechnologii. Ten gość poniżej też na to wpadł.

  http://communitarian.ru/publikacii/novyy_mirovoy_poryadok_plany/shokiruyuschie_citaty_mirovoy_elity_govoryaschey_ob_unichtozhenii_chelovechestva%85_monsanto_-__ih_instrument_27022013/

  To by wyjaśniało niezwykłe wpływy takiej firmy jak Monsanto, która mimo wielu oczywistych przestępstw ( opracowania i prowadzenia do obiegu szeregu bardzo zabójczych dla ludzi substancji ) cieszy się niezwykłymi wpływami na samych szczytach władzy w USA. A może właśnie dlatego się cieczy. Myślę że oni nie tylko gadają, ale też działają i już mają gotowy ten środek. Tyle że żeby oni też nie zginęli muszą mieć dla siebie odpowiednio niezawodne antidotum. I pewnie nad tym obecnie pracują.
  A poniżej coś o Monsanto.

  Oczywiście zdepopulują ludzkość (gdy im się już uda) do poziomu rzędu 100 milionów, albo i dużo niżej. Żadne tam półśrodki żeby zostawili 6,5 miliarda, nie bądźmy śmieszni.

 52. Zenek said

  45
  AlexSailor
  W Australii nie mozna zbierac 3 razy w roku -( bywa, ze dwa ale tylko w dwoch miejscach), ale to dlatego, ze ziemia urodzajna jest bardzo plytka i bez przerwy trzeba ja nawozic. W wiekszosci terenow australijskich a glownie tam gdzie rosna drzewa eukaliptusowe nie nastepuje proces fermentscji (lisci i traw) bo jest za sucho.

  Nie ma co gadac o melioracji gdziekolwiek na swiecie teraz bo raz ze wazniejszy jest fracking ktory pozera wode a po wtore zaden kraj nie jest taki glupi jak Kadafi, zeby wydawac pieniadze na infrastrukture, bo inwestuje sie glownie w bron i drogie militaria.
  Dodatkowa atrakcje stanowi fakt, ze w wiekszosci panstw demokratycznych zarzadzaniem wody zajmuja sie firmy izraelskie i szantazuja kraje zakreceniem kurka jak beda niegrzeczne.
  Rezydencyjne zuzycie wody jest okolo 7% (siedem). Firmy, przemysl, GMO plantacje zuzywaja ponad 90% wody pitnej.
  Na przyklad w Indiach tradycyjne plantacje bawelny zuzywaja bardzo malo wody. Odmiany GMO bawelny zuzywaja straszliwe ilosci wody. Podobnie fracking (wydobywanie gazu lupkowego metoda szczelinowa) pozera wody z rzek i wody podskornej..
  Dlatego sie miedzy innymi opowiada o problemach z wyzywieniem ludnosci bo potrzeba ludzi straszyc i ograniczac im dostep do wody.

 53. joasia said

  „Czas już, by narody utworzyły własną organizację, która będzie działała dla dobra Ludzkości i Ziemi.” – Otóż To ! A tę antyludzką hałastrę zdepopulować jednorazowo w całości i dokładnie ! Ku chwale walki z przeludnieniem !!! Cóż za odrażający babsztyl ! Nic tylko jechać do rygi ! Inaczej się nie da !!!

 54. Maciej said

  Komuś zależało na tym by w każdym domu był internet i przynajmniej jeden komputer – jeśli udało się to ogarnąć dla wszystkich ludzi to w jaki sposób nie da się zmienić systemu, zrobić wszystkie samochody elektryczne, odciąć się od elektrowni, gazowni, wodociągów, kanalizacji, sklepów. Dzisiejsza technologia pozwala na to by każdy dom był samowystarczalny, na to by były podgrzewane szklarnie dzięki panelom słonecznym i innym najnowszym technologiom – jedzenie byłoby przez cały rok – komuś musi zależeć na tym by wszystko było zakazane, żeby na wszystko mieć pozwolenie, nie można nawet zamieszkać w lesie w drewnianym domeczku lub nawet ziemiance bo karalne jest wszystko. Niestety zamiast komunikatów przebudzających w mediach mamy komunikaty usypiające, mówiące że ten system jest idealny itd. Media mają miliarderzy a oni mają wszystko kosztem masy więc po co mają oddawać swoje bogactwa, wolą się cieszyć że wszystko mają a inni mając nóż na gardle muszą dla nich harować 12h dziennie. Pamiętajcie że bogaci mają dochody pasywne, np. posiadając kilka mieszkań nie trzeba w ogóle pracować bo można utrzymać się z wynajmu – najbogatsi mają własne ogromne wyspy więc co tu mówić o kilku mieszkaniach. Ziemia jest wspólna a zawłaszczyła ją sobie garstka miliarderów. W mediach wyzywają 95% Polaków mówiąc że za mniej niż 6 tys zł pracują idioci i złodzieje. 40% Polaków pracuje, z tego 80% zarabia mniej niż 2500 zł netto po minimum 8h dziennie + dojazdy + odpoczynek – i tylko po to żeby eksplorować kosmos ? – nauka pokazuje że człowiek nie jest w stanie dostać się do innego układu słonecznego (przeogromna odległość), fantastyczne myślenie o jakichś tunelach czasoprzestrzennych jest jak wiara w smoki, anioły, duchy itd.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Tunel_czasoprzestrzenny
  ” […] Nie zanotowano dotąd żadnych obserwacyjnych wskazówek na ich istnienie […] Obecne wyliczenia wskazują na to, iż nawet <> tunele czasoprzestrzenne istniały, to byłyby one zbyt niestabilne, by cokolwiek (włącznie z energią) przez nie przesłać. Systematycznie pojawiają się tu jednak nowe hipotezy negujące starsze”

  Jak widać nauka to w dużej mierze stek bzdur, prawdziwa nauka pozwala na rzeczy praktyczne – głównie budowa urządzeń, a nie jakieś chore dywagacje.

 55. Maciej said

  54
  nie można edytować, w cytowaniu na końcu pomiędzy jest słowo gdyby – w skrócie nie ma najmniejszego dowodu na istnienie tunelu czasoprzestrzennego – jest to wiara ludzi „racjonalnych” którzy po odrzuceniu religii muszą w coś wierzyć np. ufo, tunele czasoprzestrzenne i.in.

 56. Zenek said

  53
  Joasia
  Ja sie z tym zgadzam ale juz byly takie organizacje i przywodcy, ktorych Polacy pomagali rozniesc na szablach.: Miloszewicz, Hussein, Kadafi… no a teraz to rozni Polacy zadzgaliby Putina wlasnorecznie za kufel piwa.
  W Polsce wszelkie odruchy przyzwoitosci sa niemozliwe.

  Ja pamietam jak ksiadz- dyrektor (bardziej dyrektor niz ksiadz) opowiadal pierdoly o gazie lupkowym.
  Polacy wyli z zachwytu, jaki madry ten ksiadz biznesman, ze chce wyzwolic narod spod ruskiego buta i polskim gazem lupkowym przeorac polska ziemie i wyssac cala wode z Wisly.
  I pamietam, ze nie pomagaly ostrzezenia geologow i roznych uczonych, ktorzy tez Ruskich nie lubia ale na metodzie szczelinowej sie znaja.

  Polacy na rekach nosza najwieksze kanalie a uczciwych ludzi pozwalaja mordowac i nawet nie probuja dochodzic kto morduje Polakow, ktorzy odwazyli sie krytykowac masowa korupcje polskich wladz na wszystkich szczeblach.
  Dla Polaka w tej chwili wazniejszy jest ukrainski bandzior i faszysta niz dobro polskiego dziecka.
  Zeby zwalczac korupcje trzeba miec przede wszystkim checi i srodki.
  Ani jednego ani drugiego nie mamy na zbyciu.

  Ja jestem jeszcze tak bezczelny, ze pamietam wiele dyskusji z Polakami, ktorzy mi tlumaczyli jak chlop krowie na rowie, ze zbawieniem swiata jest zmniejszenie ilosci mieszkancow planety.
  Ale nie chcieli mi wytlumaczyc w jaki sposob pragna ograniczyc te liczbe.
  Amerykanie wymordowali juz po wojnie 4 miliony muzulmanow.
  Przy aplauzie nie-muzulmanskiej publiki.
  Morduja tez i chrzescijan i rozpalaja nienawisc w narodach. Teraz przy aplauzie wielu Polakow gotowi sa zaatakowac chrzescijanska Rosje.
  Swiat juz jest przygotowany do depopulacji bo usprawiedliwiamy kiedy morduja „nie-naszych”.
  Hipokryzja publiki doszla juz do zenitu dajac przyzwolenie na kazde masowe morderstwo.

  Caly swiat oburzony wsciekle, ze jakas muzulmanska morderczyni wlasnego meza, ktorego zaciukala wraz z kochankiem, dostaje wysoki wyrok (nota bene nie zostala skazana na smierc jak chlapaly wszystkie zydowskie media).
  Swiat byl wzruszony religijna strona zagadnienia. Nie wazne co zrobila, wazne ze to bylo w Iranie a w Iranie nie wolno karac kobiet co popelnily przestepstwo, bo sie gawiedz europejska nie zgadza.

  A tymczasem probuje znalezc choc jedna wzmianke w tak zwanej zatroskanej prasie demokratycznej o tym jak zginal w amerykanskim wiezieniu w Bagdadzie niejaki Tariq Aziz, minister za czasow Husejna.
  AMerykanie skazali go na smierc za to ze probowal bronic swojego kraju przed najezca.

  Tariq Aziz byl katolikiem.
  Nie przypominam sobie, zeby katolicy zaproponowali odmowienie modlitwy za Tariqa Aziza.
  Ja to proponuje.
  Po raz wtory.
  I pewnie tez bez echa.

 57. Maciej said

  A dając choć jeden mały argument że ludzie niewierzący zaczynają wierzyć w bzdury to proszę bardzo: „http://nietuzinkowyblognaukowy.blogspot.com/2012/05/relatywistyczny-zawrot-gowy.html” – osoba która napisała te przypuszczenia mówi że to 100% prawda bo tak pisze w jakiejś książce. Według tej osoby dotarcie do bardzo odległej galaktyki zajmie ludziom kilka minut…

  Proszę posłuchać sobie wykładów niepopularnych fizyków (popularnych macie na discovery), którzy mówią że większość tego co jest w fizyce to fantazje, wiemy tak naprawdę tylko to co już zaobserwowane. Ludzie zaczynają niebezpiecznie tworzyć religie „naukowe” a to odbija się i odbije jeszcze bardziej drastycznie na ludzkości w przyszłości. Ludzie zaganiani do niewolniczej pracy pracują już i będą pracować jeszcze ciężej w imię bzdurnych fantazji.

  Postępowcy chcą usunąć wady ludzkie (starzenie się, złe emocje, ego, zaburzenia, …) za pomocą technologii. „Do przekształcenia człowieka ma być wykorzystana nanotechnologia. Pomysłodawca Eric K. Drexler zapowiada powstanie samopowielających się komputerowych urządzeń o wielkości poniżej jednej tysięcznej milimetra. Maszyny te będą mogły budować niemal wszystko z atomów zawartych w bardzo pospolitych materiałach, bez potrzeby ludzkiej pracy. Tym samym przekształcą u samego korzenia technologię i gospodarkę. Drexler sądzi również, że owe „nanomaszyny” będą mogły naprawiać komórki organizmu, zapewniając nam prawie nieśmiertelność. Pozwolą ludziom pozbyć się ludzkiego kształtu, aby doprowadzić człowieczeństwo do doskonałości.”

  To głównie przez to powstaje tyle dziedzin nauki, pojedynczy człowiek nie jest w stanie być już człowiekiem renesansu bo nie jest już nawet w stanie ogarnąć pojedynczego listka na drzewie nauk. „Rozwój cywilizacji następuje w tempie wykładniczym. Przypomnijmy sobie szkolne zadanie o chłopcu, który zgodził się pracować przez miesiąc przy stawce jednego złotego za dzień, ale pod warunkiem, że każdego następnego dnia stawka podwoi się. Trzydziestego pierwszego dnia okazało się, że zarobił 1 505 755 138 złotych. Stawka chłopca rosła w takim tempie jak postęp technologii. Krzywa wykładnicza skręca stromo w górę. Zmiany są coraz bardziej dramatyczne, ale nasza miara czasu pochodzi z przeszłości, gdy następowały wolniej. Daje to nam poczucie bezpieczeństwa, choć bliski jest moment gwałtownej kolizji technologii z ludzką naturą.”

  pl.wikipedia.org/wiki/Transhumanizm -> krytyka transhumanizmu: „Jeden z bardziej znaczących krytyków transhumanizmu, Bill Joy, współzałożyciel Sun Microsystems, przekonuje w swym eseju „Why the future doesn’t need us”, że istoty ludzkie dzięki zdobyczom transhumanizmu najprawdopodobniej przypięczętowałyby jedynie swoje wyginięcie. Neoluddyści sekundują tu Joyowi dodając, że ludzkość ma wrodzony brak kompetencji do kierowania swoją ewolucją i powinna zupełnie wycofać się z postępu technologicznego”

 58. Jacek said

  Niezły egzemplarz czarownicy.

 59. Jacek said

  PS. ad Maciej

  Proszę Pana, w materialnej rzeczywistości „wzrost” w „niekonieczność” musi skonczyc się zalamaniem w bardzo skończoną skończoność, jak z rakiem.

 60. vortex said

  Ad. 51. vortex,

  Ja tam się nie znam, ale sobie tak kombinuję. Jeżeli w systemach Windows. żadna tam tajemnica. są wstawiane furtki aby ich służby mogły wysłać jakiegoś wirusa i sobie tam porządzić w komputerze. to może analogia w tych specyfikach z Monsanto (tak obsesyjnie promowanych). Jeżeli one potrafią uszkodzić płód na wczesnym etapie rozwoju, to oznacza że coś tam pakują do kodu genetycznego na bardzo wczesnym etapie. To coś ( pewnie jakiś mały dodatek, tak przyczepiony) później się znajduje we wszystkich komórkach organizmu. A jeżeli to jest właśnie taka furtka dla wirusa czy bakterii? To tylko kwestia wydania odpowiedniej komendy, aby takiego śmiertelnego wirusa czy bakterię wpuścić do obiegu. Znacie pewnie sprawę sepsy. Bardzo dziwna choroba, jakby zniknął nagle układ odpornościowy. gość chodzi zdrowiutki, a nagle atak mikrobów który w kilkanaście godzin niszczy cały jego organizm. lekarze bezradni i jest trup. To może podobnie wyglądać. Tylko … być może oni czekają aż to się upowszechni. Bo ja za stary jestem, gdy się rodziłem takie operacje na kodach genetycznych były zwyczajnie nieznane, więc mi mogą nadmuchać. Ale ci młodzi? Być może noszą już w sobie bakcyla śmierci???

 61. Jacek said

  ad Vortex

  Sadze, ze jest Pan na dobrym tropie, jednak gdyby to było aż tak proste to nie promowaliby „in vitro”. Chcą przejąć całkowitą kontrole nad „produkcja ludzi”, tak jak nad bydłem. Populacja nie „wyprodukowana” musi być wyniszczona co się odbywa obecnie masowo, prawdopodobnie za pomocą „szczepionek”, z których masowego stosowania prawdopodobnie wynika „epidemia” raka. .Inaczej skąd taka wielka troska o zdrowie kiedy „należy” drastycznie zmniejszyć „pogłowie bydła”. To są próby „wykonywania” ludzi o ustalonym przez producenta „czasem przebiegu”, jak pralki czy samochody.

 62. vortex said

  Ad. 61. Jacek.

  Jaki ma być system likwidacyjny nie warto nawet dochodzić, ale widać że ma być.

  Trzeba ogłosić alarm, alarm najwyższego stopnia.

  Choć stary dziadyga jestem, to zastanawiam się czy nie wrócić do polityki, do polityki bardzo agresywnej, wiecowej. Trzeba być brutalnym, trzeba krzyczeć, trzeba ich zastraszać rzędami szubienic. Takie mamy czasy. Choć … lepiej, aby zrobili to młodzi. Toż o ich przyszłość chodzi. Stary dziadyga ma walczyć???

 63. vortex said

  A dodam, bo już jako małolat interesowałem się astronautyką i techniką. I sporo wiem. Obecnie są dostępne niemal wszystkie technologie potrzebne do masowej kolonizacji planetoid. To nie nowy pomysł, koncepcje powstawały już w latach 60tych i 70tych, zostały zlekceważone i zapomniane. Nie chodzi oczywiście o mieszkanie na planetoidach, tylko i ich przerób na osiedla mieszkalne i też przemysłowe, ze sztuczną grawitacją. Tam jest wiele okazji, próżnia i kosmos dają niezwykłe możliwości wytwórcze, nieosiągalne na Ziemi. Kilka technologii jeszcze trzeba by opracować, ale tylko kilka.
  No i na podsumowanie. Na tych przerobionych planetoidach mogłoby zamieszkać według mojego zgrubnego oszacowania kilkadziesiąt bilionów ludzi. Czyli 10 TYSIĘCY razy więcej, niż mieszka obecnie na Ziemi. MOCNE.
  A tutaj obłąkani prorocy sugerują nam depopulację.

 64. vortex said

  Zresztą, zapaść która pojawiła się po programie księżycowym USA i ZSRR jest zadziwiająca. Gdy wcześniej przez kilkanaście lat szło to niczym burza ( a wielu miało niezwykłe pomysły, prognozy i optymistyczne wizje), to nagle to siadło. I tak siedzi do dzisiaj, jakby zanik myślenia, jakaś pustka umysłowa. Siedzimy na Ziemi i kombinujemy kiedy wylądujemy na Marsie, co jest najmniej ciekawą opcją, Mars jest nic nie wart. Przyszłością są planetoidy, co wynika z prostej analizy, ale jak Pan Bóg chce kogoś pokarać, to mu najpierw rozum odbiera.

 65. vortex said

  A może Żydzi boją się próżni, bo obawiają się że im pejsy zje? A co jest wart Żyd bez pejsów i bez kapelusza? No co??? Każdy rozumie że to jest poważna sprawa, żartów nie ma.

 66. Peryskop said

  Panie Vortex, przyczyny dlaczego siadły programy kosmiczne i entuzjazm wokół nich, odyskutowaliśmy na sali obok:

  https://marucha.wordpress.com/2015/06/17/komitet-sledczy-federacji-rosyjskiej-chce-pomoc-usa-w-odnalezieniu-filmu-o-locie-na-ksiezyc/

 67. Zenek said

  47
  Enki
  To jak sie nazywa malzonek Krolowej ?

 68. Plausi said

  Nie mylimy

  proszę mi wierzyć.

  @marta15, 50 „pan zdecydowanie myli dwie ISTOTNE sprawy. prawdziwy, swiety,nieomylny Kosciol katolicki ( czyli Magisterium owego KK) i sekte watykanska ”

  choć o KK piszemy bez takiej emfazy, patrz

  <a href="https://marucha.wordpress.com/2013/10/15/ks-alan-lorans-fsspx-kanonizacja-ii-soboru-watykanskiego/#comment-286255 https://marucha.wordpress.com/2013/10/15/ks-alan-lorans-fsspx-kanonizacja-ii-soboru-watykanskiego/#comment-286255

  Nikt nie odpowiedział na postawione tam ważkie pytanie. Pani sugeruje, że Pani.

  Antychryst pod koniec średniowiecza już raz usadowił się w Watykanie, próby przejęcia kontroli datują się nie od lat pięćdziesiątych, są daleko starsze. W innym tekście wyjaśnialiśmy, że tzw. renesans był istotnie odrodzeniem niewolnictwa.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: