Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Gość o Tożsamość Ukrainy
  Andre Chmi. o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  NC o Tożsamość Ukrainy
  ojojoj o Ławrow: nazywanie NATO sojusze…
  ojojoj o Upały i irracjonalizm z b…
  ojojoj o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Marcin o Wolne tematy (48 – …
  I*** o Upały i irracjonalizm z b…
  I*** o Upały i irracjonalizm z b…
  Mietek o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  revers o Syria uznaje republiki lu…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Żydzi jadą nas rabować!

Posted by Marucha w dniu 2015-06-20 (Sobota)

Bardzo stanowcze pismo wpłynęło w dniu 24 kwietnia 2015 roku do kancelarii prezydenta miasta Kalisza, pana Grzegorza Sapińskiego od przedstawicieli kilku kaliskich stowarzyszeń i partii politycznych. Pismo dotyczy niejasności związanych z przekazaniem gruntów przy ulicy Nowy Świat Gminie Wyznaniowej Żydowskiej we Wrocławiu.

Nikt z przedstawicieli lokalnych mediów nie podjął tematu. Michał Bangrowski (KNP) napisał na swoim profilu facebookowym: „Niestety media milczą w tej sprawie mimo tego, że zostały o tym poinformowane! 24.04.15 r Stowarzyszenie Kaliscy Patrioci, Kongres Nowej Prawicy Kalisz, Solidarna Polska Kalisz, ONR Brygada Wielkopolska wspólnym głosem zaapelowali do Prezydenta Miasta Kalisza – Pana Grzegorza Sapińskiego oraz Wiceprezydent Miasta Kalisza – Pani Karoliny Pawliczak o natychmiastowego wstrzymania, a w konsekwencji zaprzestania prowadzenia jakichkolwiek rozmów i podpisywania porozumień z przedstawicielami Gminy Wyznaniowej Żydowskiej we Wrocławiu, które mają na celu bezpłatne przekazanie własności Skarbu Państwa położonego na terenie dawnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Kaliszu, którym włada z mocy prawa Miasto Kalisz. Ponadto na podstawie Ustawa z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej poprosiliśmy o wydanie kopi wyroku z Sądu Rejonowego w Kaliszu dotyczącego nieruchomości położonej przy ulicy Handlowej w Kaliszu, po byłym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Kaliszu, stwierdzającego nabycie praw do nieruchomości przez zasiedzenie i ustanowienie w Księdze Wieczystej jako właściciela Skarb Państwa oraz o wydanie kopi dokumentów dotyczących zawartego porozumienia z przedstawicielami Gminy Wyznaniowej Żydowskiej we Wrocławiu”.

Historia cmentarza

Pod koniec XIII wieku przy obecnym zbiegu ulic Nowy Świat i Skalmierzyckiej powstał pierwszy w Kaliszu i być może najstarszy w Polsce cmentarz żydowski. Na nekropolii pochowano znanych kaliskich żydów, wielu z nich było postaciami znaczącymi dla wyznawców judaizmu na całym świecie. Cmentarz ten funkcjonował do XX wieku. W czasie II wojny światowej został zlikwidowany przez Niemców a tablice wykorzystano do budowy dróg i wybrukowania Kanału Rypinkowskiego. Część płyt trafiła na nowy cmentarz przy ulicy Podmiejskiej, ale większość znaleźć można na ulicach Kalisza czy na prywatnych posesjach. Smutne, ale … nie weźmiemy na barki winy Niemców!

Jakaś dziwna moda w Polsce każe nam płacić za winy Niemiec. Polskę nazywa się państwem nazistów, szef FBI zarzuca nam holokaust a film taki jak „Ida” uważa się za najlepsze dzieło polskiego kina. Coś tu jest nie tak. Gdy do tego dorzucimy jeszcze fakt ciągłego przepraszania przez nasze władze ludności żydowskiej, wypłacania odszkodowań i zwracania mienia, możemy spokojnie powiedzieć, że w Polsce nie rządzą już Polacy a władzę przejął Izrael. W Kaliszu też mamy odpowiedzieć za to, że Niemcy zniszczyli cmentarz? Niech żydzi piszą do Merkel, żeby dała im kawałek ziemi gdzieś pod Berlinem. Będzie bardziej sprawiedliwie.

To nie są odłogi!

Miejsce, w którym niegdyś znajdował się cmentarz żydowski zostało przez polskie państwo zagospodarowane. Znajdowało się tam pogotowie, boisko, bloki, Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (który został zlikwidowany). Decyzją sądu to miasto jest pełnoprawnym właścicielem gruntu, o którym jest mowa a roszczenia gminy żydowskiej są bezpodstawne. Miejsce to zostało zagospodarowane i znalazły się na nim ważne instytucje, które ze względu na zażalenia żydów, musiały zostać zlikwidowane bądź przeniesione w inne miejsce.

Zapłacimy po trzykroć…

Jak już napisałam, to pani Merkel niech płaci za cmentarz, bo to jej przodkowie go zniszczyli a nie Polacy. Z jakiej racji mamy ciągle odpowiadać za to, co Niemcy robili na terenie naszej Ojczyzny? W skardze do prezydenta podkreślono następujące straty na rzecz Państwa Polskiego, wynikające z ustaleń kalisko-żydowskich:

„- realizując zadania inwestycyjne należącym zgodnie z obowiązującym prawem do Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej i budując Ośrodek Szkolno-Wychowawczy z obiektami towarzyszącymi Internatem oraz Domem Nauczyciela, budując osiedle mieszkaniowe oraz Stację Pogotowia Ratunkowego,

– wykupując teren pod Ośrodek Szkolno-Wychowawczy przy ulicy Kordeckiego i adaptując istniejące tam budynki na cele edukacyjne młodzieży niepełnosprawnej,

– przekazując teren wraz z nieruchomościami prawnie należącymi do Skarbu Państwa Gminie Wyznania Żydowskiego we Wrocławiu. Miasto ma dokonać rozbiórki istniejących obiektów na własny koszt! Miasto ma oddać po okresie dzierżawy (30 lat) Internat wraz z Domem Nauczyciela, Gminie Wyznania Żydowskiego we Wrocławiu”.

…choć już raz płaciliśmy

W piśmie, podkreślono, że za wybudowane obiekty zapłaciliśmy już dawno w podatkach więc teren jest NASZ – Polaków. Żydzi nie mają żadnych skrupułów. Nie interesuje ich to, czy Polacy będą mieli się gdzie leczyć, czy dzieci niepełnosprawne będą miały się gdzie uczyć. Ważne są dla nich pieniądze, jakie mogą uzyskać z ziemi znajdującej się w centrum miasta. Autorzy listu słusznie proszą władzę o zaprzestanie prowadzenia dalszych rozmów z przedstawicielami gminy żydowskiej, ponieważ Żydzi dość już otrzymali rekompensat za utracone majątki. Będą z nas doić, dopóki nie wyssą z nas ostatnich soków. A kto zapłaci rodzinom, które traciły swoich bliskich za pomoc żydom? Nikt im życia nie zwróci, nikt nie zapłaci odszkodowania więc my nie będziemy płacić za szkody wyrządzone przez Trzecią Rzeszę!

Kto się boi żydów?

W Polsce panuje swoista zmowa milczenia. Bez mrugnięcia okiem i głębszego zastanowienia zwracamy żydom ich utracone majątki, choć odbierali je Niemcy, rozdajemy żydom obywatelstwo polskie jak ciepłe bułeczki i płacimy odszkodowania za nie nasze winy. Z czego wynika ten chory układ? Czy Polacy boją się żydów? Leszek Żebrowski napisał kiedyś, że w Polsce pozostało wielu żydów, których macki sięgają bardzo głęboko. Czyżby nasza lokalna władza bała się tych układów? Trzeba wreszcie powiedzieć STOP nielegalnemu rozkradaniu Państwa Polskiego przez Izrael!

Trzeba głośno mówić o tej sprawie!

Bardzo ważny jest głos ludzi, którzy zauważyli niniejszy problem. Sprzeciwiają się nieuczciwemu oddawaniu polskiej własności żydowskim handlarzom. Za kilka lat Polakom nie pozostanie już nic, bo jak głosi stare żydowskie porzekadło „Wasze ulice, nasze kamienice” i w najbliższym czasie wszyscy wylądujemy na bruku albo raczej na chińskich drogach wątpliwej jakości.

W imieniu swoich organizacji, pod skargą podpisali się:

* Michał Szczap – prezes Stowarzyszenia Kaliscy Patrioci,
* Michał Bangrowski – prezes zarządu Kongresu Nowej Prawicy w Południowej Wielkopolsce,
* Jacek Jezierski – Solidarna Polska Kalisz
* Andrea Riccio – Obóz Narodowo-Radykalny Brygada Wielkopolska.

Wiele ciekawych informacji znajdziecie również tu: https://www.facebook.com/nacjonalistka

 


Źródło skanu: autorzy skargi 

Nacjonalistka Kaliska
http://www.wicipolskie.org

Komentarzy 8 do “Żydzi jadą nas rabować!”

 1. Siekiera_Motyka said

  „Andrzej Gąsiorowski bezkarnie przyjechał do Polski. Co robił aferzysta od Art-B?”

  http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/galeria/463147,1,andrzej-gasiorowski-bezkarnie-przyjechal-do-polski-co-robil-aferzysta-od-art-b.html

  „Odznaczenia

  2014 Order Świętego Stanisława dla Andrzeja Gąsiorowskiego za zasługi społeczne.
  Andrzej Gąsiorowski, 2014

  Polska Medal za Honor i Ojczyznę – nadany przez Związek Żołnierzy Ludowego Wojska Polskiego

  Polska Medal z okazji 65-lecia zakończenia II Wojny Światowej – nadany przez Związek Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych.

  Izrael Medal z okazji 65-lecia zakończenia II Wojny Światowej – nadany przez gen. Ehuda Baraka – naczelnego wodza wojsk Izraela

  Rosja Medal z okazji 65-lecia zakończenia II Wojny Światowej – nadany przez prezydenta Rosyjskiej Federacji W. Putina

  Rosja Medal z okazji 70-lecia Obrony Moskwy – nadany przez S.S. Sabjanina – prezydenta miasta Moskwy

  Rosja Medal okolicznościowy – nadany przez gen. N.T. Antoshkina – prezydenta Związku Bohaterów Rosji i ZSRR.

  Rosja Medal z okazji 100-lecia powstania Sił Powietrznych Rosji – nadany przez gen. W.S. Michaiłowa – naczelnego dowódcy Sił Powietrznych Rosji

  Rosja Medal pamięci gen. A.P. Marjesiewa – nadany przez gen. W.S. Michaiłowa – naczelnego dowódcy Sił Powietrznych Rosji

  Rosja Medal pamięci gen. Georgija Żukowa – nadany przez gen. W.S. Michaiłowa – naczelnego dowódcy Sił Powietrznych Rosji

  Polska Order Świętego Stanisława dla Andrzeja Gąsiorowskiego za zasługi społeczne.

  2012: honorowe członkostwo w Światowej Federacji Żydów Marokańskich[24].
  Polska honorowa odznaka „Za wybitne zasługi dla Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych”

  Izrael Dyplom Knesetu za działalność na rzecz ofiar holocaustu, pomoc Izraelowi i rozwijaniu przyjaźni między Narodami Izraelem a Polską

 2. Plausi said

  Już dawno przyjechali

  „Żydzi jadą nas rabować!”

  Rabunek trwa od dawna. „Niech żydzi piszą do Merkel, żeby dała im kawałek ziemi gdzieś pod Berlinem.”. Ten „kawałek ziemi” to mają już w samym Berlinie, same betonowe kloce, patrz „Pomnik Pomordowanych Żydów Europy” n.p. w Wikipedia, no bo gdzie umieszcza się taką reklamę ?

  Żydzi mogą a nawet powinni w pierwszym rzędzie zgłaszać roszczenia do swoich zbrodniarzy holokaustu, których pełno w Izraelu, no i swych finansistów, którzy finansowali zarówno I jaki i II Wojnę, obozów koncentracyjnych z tego nie wyłączając. W tym blogu opublikowano dość materiału na ten temat.

 3. aa said

  obrona jest bardzo prosta-gmina „zydowska” we Wroclawiu nie jest wcale zydowska o opanowana przez cwaniakow i chosztaplerow powiazanych ze super kanalia „rabinem naczelnym polskim” Szuldrichem ktory jest zwyczajnym chabadnikiem z Brooklinu i taki z niego rabin jak z Kfacha magister. Gmina grabi mnienie wylacznie na swoj rachunek i nikt za nia nie stoi-wystarczy zlozyc meldunek do odpowiednich wladz. Problem ze w Polsce znalezc kogos kto nie bieze w lape jest trudny….
  To ze Polacy wala w pory na samo slowo zyd to rzeczywiscie trudno zrozumiec bo na Rosjan warcza wsciekle. Moze to odruch psi-pies tez atakuje tego ktorego sie boi..

 4. akej said

  Zamiast „jada”, powinno byc „nie przestaja”. A kiedy to niby przestali ten proceder w stosunku do nas uprawiac?

 5. revers said

 6. Siekiera_Motyka said

  http://naszeblogi.pl/55517-zagle-pod-most-em-czyli-o-tajnej-konferencji-sluzb

  „Cele
  • Spotkanie z przedstawicielami stron uczestniczących w Operacji MOST.
  • Poszerzenie MOSTU łączącego pozytywne relacje między narodami Polski i Izraela.

  Obszary tematyczne
  • Alyiah (Exodus do Izraela) – biblijny kontekst.
  • Sytuacja geopolityczna przełomu lat ’80 i ’90 – znaczenie Polski.
  • Rząd Polski wobec problemu rosyjskich Żydów – polityka i dyplomacja.
  • Przeciwne służby – wspólna sprawa. Przygotowania i przebieg Operacji „Most”.
  • Efekty sukcesu Operacji „Most”: Polska, Izrael, świat.
  • Efekt Alyiah po 25 latach – lokalny, regionalny i geopolityczny impakt.

  Znaczenie medialne
  • Relacja z konferencji dotrze do około 500 milionów telewidzów w ponad 200 krajach świata.
  • Promocja książki „Operacja MOST” podczas konferencji.”

  Ktoś kto komentuje te wydarzenie jako,
  „…prokuratura nawaliła…”, „Co tu się dzieje…”, ” …gdzie my żyjemy ..”

  to śpiące babcie.

 7. aaaaaaaaaaaaaaaa said

  ad.3

  „To ze Polacy wala w pory na samo slowo zyd to rzeczywiscie trudno zrozumiec ”

  ….gówno prawda ……nie walą – tylko siedzą w ich kieszeniach,…….. „druga połowa ma wszystko w dupie ” do czasu,. …..aż im tego stołka spod tyłka nie wyciągną ,wtedy następuje lamet ,płacz i zgrzytanie zębów …….

  reszta jeszcze niedoinformowanych śpi dalej ………..

  znajdą się też tacy ,którzy w tym nie będą widzieć nic złego ……….

  …….jeśli ktoś wali w pory to chyba tylko dlatego ,że szkoda mu stanowiska albo układów………bo wtedy musiałby ruszyć dupę sam w jakimś innym kierunku ……

  ……a żydki trzymają razem to choć cherlawe z naiwnym Polaczkiem robią co chcą …..

  …..nikt mi nie wmówi że jest inaczej …….

  śpiący naród lemingów z własnej woli ………

  ……….zresztą nie tylko polski …………

 8. Kokoszka said

  Prosze zwrocic uwage na zdjecie z Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki, Ilona Antoniszyn-Klik (prawdopodobnie zydowka, nazwisko dwuczlonowe teraz tak popularne wsrod zydow w Polsce) ) podczas spotkania z prezesem Nantes w Bolesławcu. Prezes wyglada na zyda.
  Gdzie sa Polacy?
  Kto na tym zarobi? Ani Bialorusini ani Polacy.
  Zarobi zyd.
  http://innpoland.pl/118151,zmienili-strukture-fizyczna-wody-i-uzyskali-produkt-o-cudownych-wlasciwosciach-teraz-udostepniaja-swoj-wynalazek-swiatu

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: