Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Biały seks – niewolnice żydowskiej mafii

Posted by Marucha w dniu 2015-06-21 (Niedziela)

Natasza – bardzo popularne imię w Europie Wschodniej. Ze względu na napływ prostytutek z Ukrainy, Rosji, Mołdawii do państw UE i krajów Bliskiego Wschodu, „nataszami” zaczęto nazywać panienki nocne z Europy Wschodniej.


Protest wobec niewolnictwa seksualnego w Tel Awiwie

Ofiary przemytu i handlu niewolnicami seksualnymi nienawidzą tego imienia. Pozbawione środków do życia, nie otrzymując odpowiedniego poziomu wykształcenia, albo z rozpaczy, albo z naiwności, a najczęściej z jednego i drugiego powodu razem wziętych, setki kobiet przekracza granicę w nadziei na lepsze życie. Ogromna większość dziewczyn wyjeżdża za granicę i więcej o nich nie słychać.

Większość potencjalnych ofiar ma co najmniej dwoje dzieci i muszą znaleźć pracę, aby utrzymać rodzinę lub spłacić banki czy innych pożyczkodawców. Biedne kobiety są łatwym łupem dla handlarzy ludźmi, którzy zwabiają je do wyjazdu za granicą obietnicami. Używając przemocy, nadużyć, korupcji, przymusu i innych narzędzi, handlarze są pasożytami żywiącymi się biedą biednych, bezbronnych i tych, które dla dzieci gotowe są na wszystko.

Większość kobiet i dziewcząt trafia do państw, gdzie są słabo egzekwowane prawa człowieka i ma miejsce niestabilność polityczna, jak np. obecnie na Bałkanach. Ofiary odsprzedawane są wielokrotnie, jak niewolnice współczesnego świata. Ceny wahają się od 200 dolarów do 20.000 dolarów lub więcej.

Często dzieci niewolnic seksualnych rodzą umysłowo ociężałe lub cierpią z powodu chorób wrodzonych. 90% kobiet, które zostają niewolnicami seksualnymi, są zakażone chorobami wenerycznymi, zapaleniem wątroby. Wiele wraca potem do domu ze schizofrenią, zespołem rozdwojenia jaźni, wiele w ciąży.

„Zostałam sprzedana w Albanii, w drodze do Włoch. I udało mi się uciec dopiero po trzech latach. Zaszłam w ciążę z jednym z dealerów. Teraz mam bliźniaków. Jeden z nich cierpi na gruźlicę. Kocham ich.” – mówi Jelena.

„Sutener zmusił mnie do aborcji przez wypicie pigułek, ale to nie zadziałało. W moim łonie przez dwa miesiące znajdował się martwy płód, ale w dalszym ciągu musiałam mieć po 3 lub 4 klientów dziennie. Tylko myśl o powrocie do córeczki, która została w domu, powstrzymywała mnie przed popełnieniem samobójstwa.” – powiedziała jedna z ofiar.

Dzieci byłych niewolnic seksualnych cierpią tak samo jak ich matki. Dzieci uciekają z domu.

W rzadkich przypadkach ofiarom udaje się uciec samodzielnie, ale to są bardzo rzadkie sprawy, ponieważ ofiary są przetrzymywane pod ścisłą kontrolą w maleńkich pokoikach i domach pod nadzorem strażników. Mówi się im, że jeśli będą uciekać, zostaną zabite, wyrżnięta będzie ich rodzina, a jeśli pójdą do miejscowej policji to zostaną deportowane do ojczyzny pod zarzutem dokonania oszustwa.

Handel żywym towarem kwitną w krajach, w których władze unikają rozwiązania problemu handlu ludźmi: gdzie nie ma możliwości lub woli politycznej, aby wykorzenić siatkę przestępczą. Ofiary trafiają do krajów bałkańskich (Macedonia, Bośnia, Albania i Kosowo), Zachodniej Europy, Turcji, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i izrahella.

Handlarze nie wahają się przy wyborze środków, aby zmusić ofiary do posłuszeństwa. Przestępcy używają najbardziej brutalnych i nieludzkich form zastraszania i poniżania, jak gwałty, tortury, groźby śmierci, bicie, więzienie, morzenie ofiar głodem.

„Pod nasz dom podjechał biały samochód i zabrał naszą córkę. Nigdy nie widziałam jej później przez osiem lat. W zeszłym miesiącu ją pochowaliśmy”. – mówią rodzice.

Wiele kobiet, które powróciły z niewoli seksualnej nie potrafi znaleźć wzajemnego zrozumienia z bliskimi i często są one marginalizowane. Byłym niewolnicom trudno wrócić do codziennego życia w domu. Niewiele z nich jest skłonnych i zdolnych do rodzenia dzieci. Po powrocie do domu wiele niewolnic seksualnych popełnia samobójstwo.

Żydowska mafia porywa kobiety w niewolę

David Duke wyjaśnia, jak żydowska mafia porywa kobiety z Rosji, Ukrainy i innych krajów słowiańskich i wywozi je do niewoli seksualnej w Izrahellu i w innych krajach. Każdego roku wywożonych jest ok. 500.000. kobiet, a żydowskie media ignorują i przemilczają te fakty.

Źródło: http://shturmnovosti.com/view.php?id=54567
Przygotował: Pluszowy Miś
http://wolna-polska.pl

Komentarzy 9 to “Biały seks – niewolnice żydowskiej mafii”

 1. Reblogged this on Pekok Antylichwiarz.

 2. Moher49 said

  Jak pisze Iwo Cyprian Pogonowski, żydowskie mafie porywały i sprzedawały ludzi od czasów Mieszka I. Wtedy to przynajmniej kary były uczciwe, złapanych żydów palono na stosie, nabijano na pal itp. Teraz wszędzie rządzi żyd, sędzia-żyd, prokurator-żyd i na mafię żydowską kary nie ma. A naród śpi.

 3. Joannus said

  Może tą sprawą zajmie się papież Franciszek, wszak ma dobre stosunki z żydami. Skoro ma ciepły stosunek do zboczonych to może i uwzględni krzywdzonych normalnych.
  Nie wyobrażam sobie aby mu odmówili zaprzestania procederu handlu ludzmi, w większości jak rozumiem ubogimi pod jego szczególną troską chociażby tylko werbalną.

 4. Plausi said

  Zabawny to tekst

  ale tylko na marginesie porusza on też temat prostytucji, ale przede wszystkim daleko ważniejsze.

  Niechętnie zgodzilibyśmy się z autorem, nie we wszystkim, ale poruszył parę istotnych spraw. Odnośnie Ukrainy, mamy wszakże zbliżony pogląd. Wydaje się, że autor chciał sprowokować, zmusić do refleksji.

 5. JO said

  ad.2. Narod spi, to za slabo powiedziane. Narod NIC nie robi by cokolwiek zrobic. Zostalismy umyslowo obciazeni choroba, z ktorej NIKT niemalze nie che sie wyleczyc.

  Wyleczenie lezy w naszej gestii, zalezy wylacznie od naszeg wolnej woli. By jednak pozbyc sie umyslowej choroby trzeba poszukiwac Prawdy w tym w dzialaniu na poczatku indywidualnym a potem Wspolnym Publicznym.

  Taki Hartman NIE mial by mozliwosci dzialania w tym squrowiania naszych dzieci I nas samych, bo po prostu juz by niezyl, gdybysmy byli zdrowi na umysle.

 6. Naprzod said

  Bo wiecznie musimy przebaczac tym ktorzy nas obrazaja I niszcza.DOSC DOSC DOSC
  poblazania zlu w NASZEJ POLSCE.

 7. efka said

  Jeżeli rodzice sami wypuszczają z domów niezamężne dziewczyny, to czego się spodziewają.

 8. aaaaaaaaaaaa said

  ad 7.

  ……………brak samosądów to kolejna sprawa ,………..ja będąc ojcem dziecka nawet 5 -iu sekund bym się nie zastanawiał co z tym zrobić ………….

  za śmierć psa odrąbałbym ręce, a co dopiero za dziecko ……..

 9. Kronikarz said

  – )

Sorry, the comment form is closed at this time.