Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  leśnik o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  revers o Wolne tematy (23 – …
  Głodomor o Wolne tematy (23 – …
  Ale dlaczego? o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  osoba prywatna o Wolne tematy (23 – …
  Krzysztof M o Męczeństwo Mikołaja II punktem…
  Sudbina Srba o Pamiętajmy o losie Serbów
  Listwa o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  UZA o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Liwiusz o Putin i putinizacja
  Marucha o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  UZA o Mons. Carlo Maria Viganò: «Bid…
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Sąd zakazuje mówienia o Bęgowskim, że był i jest Bęgowskim

Posted by Marucha w dniu 2015-06-24 (Środa)

Tytuł oryginalny:
Sąd zakazuje debaty o płci Grodzkiej. Bo czuje się urażona wspominaniem kim była

Anna Grodzka – dawniej Krzysztof Bęgowski – uzyskała sądowy zakaz wypowiadania się o jej płci ze strony publicysty Tomasza Terlikowskiego. Wyrok Sądu Apelacyjnego otwiera drogę do dalszych pozwów ze strony środowiska LGBT. – Płeć to rzeczywistość, której nie da się zmienić wyrokiem sądu – mówił po wyroku publicysta Tomasz Terlikowski.

Sąd Apelacyjny w Warszawie oddalił apelację publicysty wobec ubiegłorocznego wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie zakazującego publicyście odnoszenia się w rodzaju męskim i nijakim wobec Grodzkiej. Zakaz obejmował też komentowanie życia intymnego poseł. Od tego wyroku odwołały się obie strony sporu.

Tomasz Terlikowski wnosił w apelacji o odrzucenie w całości powództwa poseł urażonej jego publikacjami.

Sąd w wyroku zakazał jednak publicyście używania sformułowań kwestionujących, że jest kobietą w uznaniu, że to narusza jej godność. – Wyrok nie ogranicza debaty publicznej. Wynika z niego zakaz konkretnych wypowiedzi naruszających godność Anny Grodzkiej – mówił ogłaszając wyrok sędzia Jacek Sadomski. [Chyba Sodomski… – admin]

Sąd nie odniósł się do podniesionego w apelacji argumentu, że nawet dokumenty prawne odnoszą się do płci Anny Grodzkiej w sposób niejednoznaczny. Chodzi o jej akt urodzenia, w którym dokonano korekty płci na żeńską oraz o akt urodzenia jej syna. Tam figuruje jako Krzysztof Bęgowski – ojciec.

W uzasadnieniu prawomocnego rozstrzygnięcia sąd powoływał się na orzecznictwo polskich sądów a jako istotny punkt odniesienia dla swojego rozstrzygnięcia wskazał orzeczenia Europejskiego Trybunału Praw Człowieka.

Reprezentujący Tomasza Terlikowskiego mecenas Łukasz Jończyk podkreśla, że wyrok knebluje usta krytykom lobby LGBT. – Wywołuje niedosyt. Porównałbym to do umycia rąk przez sąd, dystansowania się od rozwiązania problemu, czy dalej środowiska LGBT będą w stanie skutecznie blokować debatę na tematy światopoglądowe – mówił.

http://m.niezalezna.pl/

Zob. też: 
http://niezalezna.pl/63798-wielka-mistyfikacja-grodzkiej-nowe-informacje-o-kandydacie-na-prezydenta

„Grodzka” jest oczywiście zwalistym chłopem przebierającym się w damskie ciuchy. Świadczy o tym m.in. niezwykła ochrona, jakiej podlega jego „intymność”, podczas gdy media nie mają żadnych hamulców w grzebaniu się w intymnościach innych osób.
Wyrok sądu jest kurewski, sędzia jest kurwą, skoro zakazuje mówić prawdę: „Grodzka” była i jest Bęgowskim. Nie zmieni tego żaden „wyrok” sądu.
Admin

Komentarze 22 do “Sąd zakazuje mówienia o Bęgowskim, że był i jest Bęgowskim”

 1. SAP said

  „Kobiety” mogą już teraz legalnie stosować przemoc fizyczną:

 2. marta15 said

  Father Malachi w swojej ksiaze „the hostage to the devil „( zakladnik diabla)
  wyraznie pisze ze tranwescyci sa opetani, po wplywem demonow.
  Grodzka/i /e sprzedalo swa nedzna dusze za pare minut watpliwej slawy.

 3. Czołgista said

  Jeszcze trochę, a Terlikowski będzie musiał prosić o azyl polityczny w Rosji. Macie te swoje Prawa Człowieka ! Życzę powodzenia przy odwołaniu do Trybunału w Strasburgu.

 4. Janka said

  sędzia jest…

  Oj tam Oj tam ! Parę ładnych lat temu jakiś niemiecki szmatławiec, Bild chyba zaczął rozpisywać się o tym , że kanclerz Schroeder fabuje włosy i kolor na jaki farbuje jest niewłaściwy czy coś koło tego.Vide kanclerz przeżywa drugą, ew. trzecią młodość. Zrazu Herr Bundeskanzler wszystko zdementował, a potem uzyskał wyrok sądowy, że gazeta nie ma prawa się wypowiadać czy Kanclerz Federalny farbuje włosy czy nie, nie mówiąc już o kolorze ! Nawet takie radio jak TOKFM o ile pamiętam się dziwowało że u Niemaszków coś dziwnie to prawo się zachowuje. Jak widać czy to jaja polityka, czy farba Schwarzkopf na czaszce polityka – jak nie wolno to nie wolno ! Szkoci pod Kiltem nie noszą gaci – ale sprawdzanie tego faktu jest zabronione ! Co kraj to… inne jaja….:)

 5. Kazik said

  Sędziowie to często są przemądrzałe świry . Normalny człowiek do sądu idzie po wyrok a nie sprawiedliwość . Czy ten cały sędzia nie mógł wezwać Bęgowskiego na rozprawę , kazać mu zdjąć gacie czy co on tam nosi i wydać werdykt ?

 6. akej said

  @ 5
  No wlasnie!!!

 7. Dictum said

  Cholera jasna, czym się ten tzw. „wysoki sąd” zajmuje? Na takie gówniane sprawy jest czas i pieniądze, a sprawy prawdziwych nieszczęść i krzywd ludzkich leżą latami nierozwiązane, a też – jakże często bywa – sądy ochoczo wymierzają kary ofiarom. Czegośmy doczekali!

 8. Boydar said

  Bęgowski jest wirtualną kobietą, sąd jest wirtualną sprawiedliwością, Terlikowski jest wirtualnym patriotą …

  I tylko my się naprawdę wqurwiamy.

 9. wanderer said

  Te sędziowskie qrwy będą kiedyś sądzeni przez Boga Jedynego. Biada im, po trzykroć biada! Nikt nie ujdzie Jego sprawiedliwości.

  Ciotom, którzy jawnie demoralizują Ludzi także będzie to policzone. Także tym, którzy się na ten stan rzeczy godzą i nie protestują.

 10. adas said

  Kto i dlaczego zamordowal A.Leppera ?

 11. Andrzej Lepper zostal zamordowany, wiecej informacji szukajcie ….
  https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne

 12. akej said

  Na taka „przepiekna” panienke jak „Ania” na zdjeciu mowilo sie u nas, ze „jest urocza ja stara klapa od s…..”

 13. Trak said

  Chromosomy X i Y też sąd pozamieniał?
  Sąd nakłania do mówienia kłamstwa, bo jest kłamstwem traktowanie przebranego faceta, jako kobiety. Gdzie poszanowanie dla prawdy jako fundamentu prawa.
  Czym jest sąd?
  Fajna zabawa. Boydar dobrze posumował.
  Dzisiaj cały dzień Słońce nie wzeszło i niech sąd spróbuje zaprzeczyć, to pozwę go do sądu. Dlaczego? Bo tak uważam i mogę się czuć urażony.

 14. aaaaaaaaaaaa said

  …..wszystkie lansy kiełbas , bęgowskich , bideroniów nie są przypadkowe …….to jest jasne jak słońce, ……szarego delikwenta tak by nie bronili ……

  ….kiełbasa nie bez powodu wygląda jak Jezus i nie bez powodu to jego wypromowano na ogólnodostępnym koncercie …..

  ….to samo żyd biedroń ……, który teraz krótko przed wyborami będzie się lansował uwrażliwiony na krzywdę zwierząt…….

  ….pedały same robią wystawy pt: pedały i jakoś nikt nie dopatruje się w tym hipokryzji ze strony samego środowiska, …..ale jak przeciętny Kowalski tak napisze to od razu sprawa i paragrafy……….

  ………matrix c.d.

 15. RomanK said

  Pani Marto..demony z tranwestytow wygania sie kopniakiem w jaja….i po trzasnieciu na kolana w zeby..wlasciwie kto umie kopac w splot sloneczny.
  PO drugie smieszny jest dupek ,,zaczepiajacy tranwestyte i zbierajcy od niego ciegi:-)))) w kupie sa agresywni zwlaszcza jak sie ich obrzuci plugawosciami:-))))….Wielu z nich to silne chlopy i z przygotwaniem obronnym.
  Parenasie lat temu w takim wlasnie miejscu, gdzie sie zbieraja. ledwie z kumolem Tonym zesmy sie obronili….mimo, ze wiedzilismy jak…malo brakowalo, a bylibysmy poprosili o pomoc pana SAMitha z Wessonem….i moglo byc mokro….
  POtem TOniek mi powiada…mielismy szczescie, zesmy nic nie wypili:-))))TOniek to zawodowy zolnierz . comandos Portugalii po Angoli i aktywny gracz Benifca Lisbona z lat 70tych:-)))
  nazywsanie tego ssyna sedzim ,,,to bluzg dla pojecia Justicia!

 16. Re: 13 Trak…
  Czy tak trudno zrozumiec, ze ten tzw. „sad” jest na zydowskim pasku (smyczy) plasowym i to lichwiarze wynagradzaja polsko-jezyczne kreatury zasiadajace w polskim wymiarze sprawiedliwoscci? (to zydostwo oplaca skorumpowanych figurantow, ktorzy rzekomo reprezentuja polski wymiar sprawiedliwosci).
  Pecunia non olet…
  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S.K…rwy zydowskie zrobia wszystko, co lichwiarska mafia oczekuje od nich, bez wzgledu na ilosc banknotow jakie one maja otrzymac…
  P.S. 2. Jesli prawo ma (bedzie) oparte na wiekosci wynagrodzenia, to prawo pozostanie TYLKO wielkoscia sumy zagwarantowanego (zalegalizowanego) k…stwa…

 17. RomanK said

  Panie Janku..tu sie bzdyczy….. polski sad na zyda smyczy….???????
  Lepiwej nic h pan wytlumaczy POlakoem ..dlaczedgo????? Niemeic za ta sama robote, ktora robi tak samo, w tym szamym czasie o tej samej jakosci,.,.,. jak jego sasiad zza polskiej granicy jest placony kilkakrotnie wiecej????

 18. revers said

  A Knesejm dzisiaj przypieczetowal slawna ustawe in vitro dla wspolnych partnerow, Grodzkie moga miec dzieci, gdzie kosciolek? gdzie Rzym, gdzie nKrym gdzie prawa boskie i naturalne?

  Tylko czakac jak zaczna skreslac z dziel lteratury swiatowej i krajowej slowa urazajace lgbt, lub teksty piosenek, przebojow, juz w Knadzie mialo to miejsce.

  Blonska-Kidawa na marszalka sejmu, naet emerycie po 70-ce doczekaja sie jak dozyja , wesolego, ustawowego-zdrowego seksu, co zaleca B.-K..

 19. NICK said

  Ta Kidawa (kadź jej murwo) to ponoć wnuczka Władysława Grabskiego?

 20. koty dwie said

  ad.5

  – Proszę Wysokiej Sprawiedliwości – zaczyna swe zeznania w sądzie Baca.
  – Mówi się Wysoki Sądzie, a nie Wysoka Sprawiedliwości – poucza sąd.
  – Proszę Wysokiej Sprawiedliwości…
  – Baco! Tu jest sąd, tu nie ma sprawiedliwości!

 21. posiadacz telewizora said

  Już przynajmniej gajowy by nie pokazywał tego yebanego ryja na pierwszej stronie, eh….

 22. RomanK said

  Panie Gajowy ..wlasnei niech pan pokazuje:-)))))
  Napatrzyc si enei mozna na te zmiany:-))) europejskie:-))) na ktore wszyscy gosowali,,,:-))))sami:-)))

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: