Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Armenia – kolejny cel eksportu „amerykańskiej demokracji”.

Posted by Marucha w dniu 2015-06-25 (Czwartek)

Wydarzenia w Armenii przypominają pierwszą fazę przewrotu na Ukrainie, którego główną sceną był kijowski Majdan.

Policja aresztowała już ponad 230 osób.

Kilka tysięcy osób zablokowało w Erywaniu prospekt, gdzie znajduje się rezydencja prezydenta kraju Serża Sargsiana. Mieszkańcy stolicy wyszli na ulice, protestując przeciwko podniesieniu ceny za usługi komunalne. Akcja protestacyjna rozpoczęła się jeszcze 19 czerwca, liczba protestujących rośnie.

Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20150623/561287.html

Uczestnicy odbywającej się w Erywaniu akcji protestacyjnej przeciwko podniesieniu cen energii elektrycznej, odmówili spotkania z prezydentem Serżem Sargsianem – podaje agencja Nowosti-Armenia.

Wcześniej poinformowano, że policja zaproponowała pięciu demonstrantom spotkanie z przywódcą państwa w celu omówienia istniejących problemów.

Grupa koordynacyjna oznajmiła, że rezygnuje ze spotkania z prezydentem, proponując przywódcy państwa podczas transmisji na żywo unieważnienie decyzji Komisji ds. regulacji usług komunalnych o podniesieniu ceny energii elektrycznej.

Wczoraj przywódca państwa był gotów do przyjęcia reprezentującej uczestników akcji grupy, składającej się z 3-4 osób. Zastępca szefa policji Erywania Walerij Osipian, powołując się na szefa Policji republiki Władimira Gaspariana, poinformował o tym uczestników akcji, lecz organizatorzy akcji odrzucili tę propozycję. Członek komisji Rady Federacji ds. zagranicznych Igor Morozow uważa, że obecne wydarzenia w Armenii „jeden do jednego” powtarzają pierwszą fazę przewrotu państwowego na Ukrainie.

„Wówczas ukraińska opozycja także zrezygnowała ze spotkania z prezydentem Wiktorem Janukowyczem i zaczęła apelować do społeczeństwa europejskiego, przed protestującymi zaczęli występować przyjeżdżający z Europy politycy” — przypomniał senator.

Ambasada USA w Armenii także aktywnie uczestniczy w obecnych wydarzeniach w Erywaniu. Jednocześnie trzeba podkreślić, że amerykańska placówka dyplomatyczna w Armenii stanowi jedno z największych przedstawicielstw USA za granicą, pod względem liczby pracowników znajduje się na drugim po placówce dyplomatycznej USA w Iraku, aczkolwiek Armenia to bardzo niewielki kraj” — powiedział Morozow.

Akcja protestacyjna rozpoczęła się w ubiegły piątek na Placu Wolności w Erewaniu i wieczorem w poniedziałek przerodziła się w marsz pod rezydencję prezydenta.Wczoraj rano policjanci, używając sprzętu specjalnego, rozpędzili demonstrantów. Prawie 240 osób, w tym dziennikarze, zostało zawiezionych na komisariat, 25 osób zwróciło się o pomoc medyczną.

Wiceszef policji Erywania Walerij Osipian poinformował, że wszyscy zatrzymani uczestnicy akcji zostali uwolnieni.Protestujący domagają się unieważnienia decyzji Komisji ds. regulacji usług komunalnych z 17 czerwca w sprawie podniesienia cen energii elektrycznej.

Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/polityka/20150624/562737.html

https://wiernipolsce1.wordpress.com

Komentarzy 20 to “Armenia – kolejny cel eksportu „amerykańskiej demokracji”.”

 1. Joannus said

  Niech dalej manifestują, na pewno za jakiś czas będą tego żałowali.

 2. Kronikarz said

  Tak okrutnie doświadczeni a nie myślą.

 3. jazmig said

  To działa amerykańska agentura. Trzeba do nich strzelać, bo rozpirzą państwo, jak to sie stało z Ukrainą.

 4. Chłoporobotnik said

  Żydków tam też sporo to jest komu dymić i podburzać

 5. antyUSA said

  Gruzja, Kirgistan, Ukraina, Armenia. Chodzi o to, żeby oskrzydlić Rosję przez masońskie USA.

 6. NICK said

  Litwa, Łotwa, zwłaszcza Estonia. Finowie też durnowaceją. A przecież przez tyle lat i tak dobrze służył im protektorat Rosji.
  A „muzułmańskie” południe Rosji? Nie tylko Kirgistan? A Japonia na Dalekim Wschodzie?

 7. outsiderR said

  ad4
  „dymić i podburzać”

  Mówiąc krótko – judzić bądź podjudzać…

 8. Opis MECHANIZMU "kolorowych" rewolucji "demokratycznych"(SIĆ!) organizowanych przez NEOKONÓW, said

  Przeciętni ludzie na świecie nie mają wiedzy i nawet nie podejrzewają, że FAKTYCZNIE organizowaniem KONFLIKTÓW społecznych w różnych krajach świata, w które sobie upatrzyli bank-sterzy jako OFIARY do RABOWANIA przez żydo-mafijne zorganizowane networki z wilczymi siedzibami w żydowskim New Yorku, Waszynktonie lub innych miastach USA lub zdegenerowanej Brukseli UE.

  Aby jakiś kraj uzależnic finansowo i politycznie, SKOLONIZOWAĆ i metodycznie RABOWAĆ przez żydo-masońskich bank-sterów z New Yorku lub Brukseli, taki kraj MUSI byc koniecznie WGONIONY w PUŁAPKĘ zadłużeniową.
  Jeśli legalna władza w jakimś upatrzonym kraju do RABOWANIA, nie ZGODZI się brac kredyty we wskazanych żyd-mafijnych „centralnych ich bankach” to jest przemocą OBALANA tak jak to było w Kijowie, Libyi, Egipcie, Tunezji, Iraku, Afganistanie, Gruzji … itd!

  W przypadku gdy oficjalny legalny rząd w jakimś państwie NIE godzi się na POD-POŻĄDKOWANIE żydo-masońskiej mafii i przystąpienia do jakieś PASOŻYTNICZEJ organizacji jak ta „UE”, to ta pasożytnicza złodzejsko żydo-mafia bank-sterów ZATRUDNIA za pieniądze wyspecjalizowane FIRMY z ich FACHOWCAMI do organizowania „kolorowej rewolucji”, lub wprowadzania tzw. „nowej demokracji” z OBALENIEM dotychczasowej konstytucyjnej władzy w upatrzonych krajach do OBRABOWANIA.

  To zawodowe wyspecjalizowane FIRMY z USA o profilu „global intelligence complex” jak np. STRATFOR lub inaczej nazywanej: Strategic Forecasting, Inc., (po polsku „strategiczne przewidywanie” … wiedzą co przygotowują z jakim celem nazywając to „przewidywaniem”.

  Otóż, obecne żydowskie CIA zamawia w już wyspecjalizowanych firmach zajmującymi się ZAWODOWO organizowaniem zamachów politycznych w wyznaczonym Kraju w interesie rządu waszyngtońskiego.
  W ten to sposób żydoscy NEKONI niejako ubrani w białe rękawiczki za pomocą powołanych wyspecjalizowanych terrorystycznych firm amerykańskich dokonują ZAMACHU politycznego w jakimś kraju, a rząd waszyngtoński to faktycznie FINANSUJE ale kłamliwie UDAJE, że nie ma z tym nowym modelem terroryzmu politycznego jakoby „nic wspólnego”.

  Rosja i służby specjalne Rosji już w sposób naukowy przystąpiły do badań nad mechanizmem organizowanego terroryzmu politycznego organizowanego przez legalne rządy wampirów waszyngtońskich w krajach, które mają zostac SKOLONIZOWANE przez żydoski mafijny finansowy network.

  Zobacz: „Rosja: Badania nad kolorowymi rewolucjami”:

  http://xportal.pl/?p=21332

  Pracownicy sabotażyści firmy STRATFOR systematycznie podróżują służbowo do kraju, który ma by OSACZONY w celu zorganizowania tam „kolorowej rewolucji” czyli obalenia legalnego rządu i zainstalowania rządu WASALNEGO wobec żydo-banksterów z USA:

  http://www.stratfor.com/

  w której „pracuje” na przykład taki zawodowiec terrorysta od „organizowania kolorowych rewolucji” jak ZALEGALIZOWANY bandyta terrorysta Srdja Popovic:

  http://www.occupy.com/article/exposed-globally-renowned-activist-collaborated-intelligence-firm-stratfor

  Srdja Popovic to zawodowy ROZWALACZ Jugosławi oraz specjalista od krwawego konfliktowania Nardów słowiańskich na Bałkanach – jeden z główniejszych specjalistów, organizator sfabrykowania Kosowa na zamówienie rządu waszyngtońskiego, po to aby w Kosowie wybudować potężną bazę militarna USA Army.

  Srdja Popovic był też jednym z wielu wynajętych FACHOWCÓW od organizowania „rewolucji” w Egipcie, krwawego przewrotu w Libii, Syrii oraz innych krajach Bliskiego Wschodu, Venezueli, Ukrainie, a w 2014 roku na Tajwanie aby odwrócić uwagę Chin od przewrotu przez nich zorganizowanego na Ukrainie.
  W tych wszystkich działaniach terrorystycznych był też zatrudniony STRATFOR przez CIA opanowanego(zarządzanego) przez żydostwo i Mosad.

  Oprócz firmy STRATFOR, która jest wiodąca w tej branży ZAWODOWEGO zalegalizowanego awanturnictwa mędzynarodowego przez USA, UE czy ONZ w organizowaniu terroryzmu za pomocą networków OPŁACANYCH przez nich do przeprowadzania demonstracji, zamieszek na ulicach i krwawych przewrotów rządowych powstało całe mnustwo jeszcze INNYCH wielu firm zawodowych w tej nowej rozwijającej się NOWEJ branży pracujących na bandyckie zamówienia rządu waszyngtońskiego zdominowanego przez NEOKONÓW żydowskich.

  Te wyspecjalizowane firmy do organizowania zamówionych zamachów stanów za pomocą wynajętych siedzib w różnych krajach jak ostanio oraz tam wysłanych doświadczonych „konsultantów” od „zakładania tzw. „nowej demokracji” sprzyjającej RABUNKOWI organizowanemu przez żydo-bank-sterów z USA. To wszystko jest 100% bandycki terroryzm lub nawet prowadzenie wojny zmieninymi metodami w celach IMPERIALIZMU żydowskiego żyrowanego przez USA.

  Ta firma STRATFOR na zamówienie CIA jak ROZPRACOWUJE jakiś Kraj w celu dokonania przewrotu politycznego, zamachu stanu, wykorzystuje całe zaplecze naukowe Uniwersytetów w USA i kraju planowanego ATAKU, inżynierii i socjologii społecznej, dogłębną wiedzę o kraju.
  Wyspecjalizowane powstałe instytucje w USA ZBIERAJĄ informacje o networkach powiązań personalnych całej MASY ludzi w tych krajach w którym globaliści bank-sterzy ZAMAWIAJĄ założenie nowej tzw. „demokracji” aby tam zainstalowac swoje mechanizmy RABOWANIA lokalnych tubylców.
  Na amerykańskich uniwerstytetach powstały już nawet specjalne katedry szkolące tego fachowców w organizowaniu krwawych przewrotów poza granicami USA. To jest już przemysł liczący ok. 250 tysięcy „fachowców zawodowych terrorystów” ZALEGALIZOWANYCH w USA.

  W BARBAŻYNSTWIE organizowania ROZWALANIA Jugosławi, rewolucji w Egipcie, Libii, a teraz na Ukrainie czy Tajwanie brało udział wielu profesorów z uniwersytetów w USA, a także pełno instytucji jak np. Center for International Affairs, International Republican Institute – zarządzanego przez senatora, a właściwie zalegalizowanego TERRORYSTĘ międzynarodowego zawodowego bandytę Johna McCain. Do nadzorowania tego kryminalnego procederu została utworzona instytucja o nazwie National Endowment for Democracy w USA którą intelektualnie wspiera University of Oxford, Harward University i wiele innych uniwersytetów w USA i Zachodniej Europie.

  KORRDYNATOREM naukowym tego kryminału był i dalej jest profesor Gene Sharp, który opracował wiele książek poradników, a w tym jego najważniejszą książkę PORADNIK – biblję jak obalac legalną władzę, organizować „pokojowy” opór przeciw „dyktatorskiej władzy”. Tytuł tego opracowania Gene Sharp to:

  „Od Dyktatury do Demokracji”

  To jego dzieło zostało przetłumaczono na 34 języki i też na j.polski. KONIECZNIE PRZEKOPIUJ, aby poczytac ten podręcznik z którym WARTO się zapoznac z tąd:

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2012/10/31/gene-sharp-od-dyktatury-do-demokracji/

  Ten PORADNIK naucza jak urządzc ULICZNE ZADYMY czyli protesty, demonstracje, organizowc network ludzki rewolucji, stawiac aktywny czy bierny opór, zajmować budynki publiczne i je okupowc ..itp. itd.
  Temu żydo-masonowi Gene Sharp za pomoc intelektualną w rozwaleniu Jugosławi rząd USA zgłosili do nagrody pokojowej NOBLA … SIĆ !

  Do oblania legalnego prezydenta Jnukowicza i rzadu ukrainskiego na Ukrainie w 2014r. był zatrudniony ZAWODOWIEC do organizowania rewolucji ukrainiec strateg Dmitro Peteschin (opłacony przez STRATFOR) – polityczny doradca z organizacji OTPOR opłacanej też przez CIA z USA. Według Dmitro Peteschina organizowana „rewolucja” musi byc WESOŁĄ celebracją, aby wciągnąc w ten proceder przeciętnych obywateli. Oczywiście REBELIA na Ukranie to „praca” całej masy ekspertów przez wiele poprzednich lat, który wcześniej organizowali „pomarańczową rewolucje” i tzw. „Rewolucji Róż” w Gruzji w 2003 roku która obaliła krwawo Eduarda Szewardnadze i ZAINSTALOWAŁA pro-żydowskiego Michaiła Saakaszwilego kosztowało kilka MILIARDÓW US$ + Euro.

  Muszą być różne imprezy towarzyszące takiej „rewolucji obalania np. prezydenta” bo organizowana rewolucja musi by czymś w rodzaju „heppeningu” musi WCIAGAĆ publikę dzięki wprowadzonemu specjalnemu SYMBOLIZMOWI jak np. „pomarańczowemu kolorowi” lub „róży w Gruzji” czy innych symboli, które są niejako FLAGĄ indagującą do obalenia istniejącego porzadku publicznego w jakimś kraju, któremu wynajęci za US dolary REBELIANCI przyklejają NAKLEJKE na plecy oficjalnej władzy jako „dyktatura” na zamówienie sponsorów żydo-masonów bank-sterów z USA lub „banków centralnych” z Niemiec czyli UE.

  Tak zwana „Różana Rewolucja” w Gruzji, gdzie wyłoniono pro-amerkanskiego i pro-żydowskiego gruzina na prezydenta, który był wykonawcą poleceń bnank-sterów MELINY z Waszynktonu, aby ekonomicznie WYSZLAMOWAĆ Gruzje, a bank-sterzy z New Yorku tam zbankrutowali a potem WYKUPILI za bezcen gruzińskie banki, a teraz udzielają „KREDYTY” wirtualnych US dolarów, aby tym to sposobem opanować oraz podpożatkowac ekonomicznie i politycznie oraz DRENOWAC ekonomicznie ten cały kraj, czyli RABOWAĆ z owoców pracy wszystkich obywateli tubylców Gruzinów.

  Ten sam koncept też próbowano zastosowac na Białorusi, ale tam władza Łukaszenki była bardziej czujna, wiedzieli o co chodzi i KTO za tym stoi organizowaniu „rewolucji demokratycznej” wiec skutecznie ROZGONIONO płatnych rebeliantów ze Strategic Forecasting, Inc., z USA finansowanych przez żyda Sorosa.
  Dlatego że Łukaszonko zorganizował ZAPÓR dla finasowego żydo-bandytyzmu finansowego to jest DESKRYDYTOWANY wulgarnymi sposobami przed „dobrodzieji” czyli bolszewie waszyngtońską, brukselską i też tych czyścibutów z Warszawy.
  Tak samo było w Kirgizji. W poszczególnych krajach ZMENIAJĄ się jedynie symbole, ale KONCEPT tego terroryzmu żydo-amerykańskiego tzw. „rewolucji demokratycznych” jest IDENTYCZNY.

  Sponsorem tego byli żydo-masoni bank-sterzy z USA, którzy usiłuja wstawic swoich ludzi marionetki, aby SZLAMOWAĆ ekonomicznie dany Kraj.
  Obecnie Dmitro Peteschin, strategoczno-polityczny doradca, który zdobył doświadczenie w czasie organizowania udanej „pomarańczowej rewolucji” a nastepnie „przewrotu na Majdanie” na Ukrainie został zatrudniony na zawodowego KONSULTANTEM zatrudniony przez CIA i jest opłacany za organizowanie rewolucji w Venezueli, Iranie, Rosji i innych krajach jak teraz w Armenii zgodnie z zamówieniem żydowskiej mafii z USA, której centralną złodzejsko-bandycką MELINA stał się przez nich opanowany „Biały Dom”.

  Ci zawodowi konsultanci o organizowania „demokracji i przewrotów politycznych” za pomoca Skypa utrzymuje SATEŁE kontakty ze wszystkimi swoimi opłacanymi agentami w docelowych krajach organizowanej rewolucji, którzy przygotowują demonstracje, siłowe zajmowanie urzędów państwowych, organizują krwawe zadymy uliczne w celu SKONFLIKTOWANIA tam mieszkających w spokoju żyjacych ludzi oraz zwrócenia uwagi lokalnej publiki i opinii międzynarodowej.

  Organizowanie rewolucji w jakimś kraju jest dużym STRATEGICZNYM przedwsięzięnciem organizycjnym, zabierającym wiele czasu, gdyż z każdym WYNAJETYM aktywistą rewolucjonistą trzeba współpracowac przez dłuższy okres czasu, udzielać na bieżąco INSTRUKCJI, nauczac metodologii działania w określonych sytuacjach obyczajowych lub kulturowym jakiegoś kraju.

  Ci zawodowi INSTRUKTORZY z zawodowej firmy sabotażu Strategic Forecasting, Inc., MUSZĄ zachęcac do organizowania „rewolucji”, WYMUSZAJĄ. opłacają budowę networku ludzkiego za pomocą Twittera, Fasebooka … itp wykorzystując zawodowe firmy marketingowe lub reklamowe mające bazy danych o ludziach – adresy, telefony, e-maile … itd,

  Oczywiście też zakładają specjalne Organizacje lub nawet CHWILOWE Partie polityczne do swojego wykorzystania na okres przygotowywania oraz przeprowadzenia PRZEWROTU w celu zalegalizowania ich działalności w Kraju ATAKOWANYM oraz budowy specjalnych relacji personalnych w rodzinie lub przyjaciół lub znajomych PŁATNEGO zatrudnionego „rewolucjonisty” REBELIANTA.

  Ci ZAWODOWI instruktorzy opłacani przez CIA oraz STRATFOR systematycznie podrużują służbowo do krajów, gdzie jest przygotowywana „rewolucja”/przewrót polityczny i tam na miejscu organizują tzw „Work-Shop” czyli spotkania edukacyjne, nauczają jak przygotowywac poszczególne ETAPY rewolucji, jak werbowac ludzi aby etapy organizowania przewrotu miało charakter ZABAWY, jakieś konspiracji wśród młodych ludzi, ale to MUSI doprowadziła do zmiany sytemu politycznego tak aby pasował do ZAMÓWIONEGO przez bank-sterów z USA lub UE.

  Konsultanci z CIA lub STRATFOR przygotowują listy ROZCZEŃ politycznych wobec lokalnych władz, oraz nauczają metodologii do wymuszania na władzy zniesienia lub ustanowienia jakiś „prawa” lub zalegalizowania SPECJALNIE na ta okolicznośc organizowania „rewolucji demokratycznej” powołanych organizacji (np. Prawy Sektor na Ukrainie) do organizowania rewolucji / przewrotu politycznego w interesie bank-sterów.
  Oczywiście w tym wszystkim MUSI by baza do WYKREOWANIA jakiś KONFLIKTÓW społecznych, za pomocą odpowiedniej metodologii jeśli legalna władza nie jest ustępliwa jak np.. w Rosji czy na Białorusi.

  W kulminacyjnych momentach organizowanych zamieszek często są koniecznie POTRZEBNE ludzkie TRUPY, czyli ZABICIE jej uczestników, aby demontracja, czy przygotowanie do przewrótu nabrał charakteru DRAMATYZMU oraz DYNAMIKI wydarzeń, nabrał międzynarodowego rozgłosu medialnego – tak jak było na Majdanie w Kijowie w lutym 2014 roku, kiedy to WYNAJECI snajperzy przez REBELIANTÓW lub ich pomocników konsultantów z USA/UE zaczeli strzelac do WSZYSTKICH stron uczestników konfliktu.

  Chodziło o to aby POLAŁA się KREW na ulicy, aby udramatycznić oraz intensyfikowac konflikt, aby stał sie bardziej ZAŻARTY, nabrał ROZGŁOSU międzynarodowego, poruszył światową opinie publiczna … a nawet spowodował KONFLIKT MĘDZYNARODOWY … wskutek za wczasu już spreparowanej propagandy medialnej oraz nagromadzenia techniki wojennej tak to teraz jest czynione przez US Army na terenie III RP…

  NASTĘPNA REWOLUCJA ale na wielka skalę jest cynicznie z jubilerska dokładnością jest PRZYGOTOWYWANA w Rosji, aby ten kraj PODZIELIĆ wewnętrznie, ROZBIĆ na części, co ma wymusic oraz spowodowac UPADEK gospodarczy a potem nie zadowolenie społeczne.
  W kraju ROZBITYM jest łatwiej organizowac rewolucje oraz UZALEŻNIĆ ekonomicznie oraz politycznie przez PAZERNE hieny żydo-masonów bank-sterów z USA lub UE.

  Aby nauczyć REBELIANTÓW do planowanego prowadzenia regularnej ULICZNEJ BITWY na konkretnych ulicach miast z siłami porządkowymi państwa, czyli POLICJĄ w tym celu w USA są zatrudniani specjaliści od opracowania specjalnych GIER KOMPUTEROWYCH o tym jakie taktyki stosowc w czasie demonstracji na konkretnej zaplanowanej z góry ulicy np. w Kijowie czy Warszawie, o sposobach atakowania policji, stosowania oporu aktywnego oraz biernego przez demonstrantów … itd.

  Te GRY komputerowe są specjalnie zaprojektowane dla przyszłych „rewolucjonistów” mają na ZADANIU nauczac za pomocą ZABAWY jak prowadzic BITWĘ na ulicy w grze komputerowej, uczyc się strategii organizowania zamieszek ulicznych w bardzo agresywnej formie łacznie z urzywaniem koktajlów Mołotowa, kamieni, pałek i innych kryminalnych form przemocy.

  Te GRY komputerowe też mają uczyc jak też posługiwac się inżynieria psychologii tłumu, dowodzenia grupą rewolucyjną oraz takich stosowanych technik w czynnej walce ulicznej ze służbami porządkowymi na ulicy.

  Te specjalnie zaprojektowane GRY KOMPUTEROWE pod nazwami „A Force More Powerful”:

  http://www.aforcemorepowerful.org/game/index.php

  uczą bardziej EFEKTYWNEJ walki ulicznej. Ta metodologia nauczania za pomocą gier komputerowych była wykorzystana do edukacji rewolucjonistów w Egipcie, na całym Bliskim Wschodzie 2011, a teraz na Ukrainie w Kijowie, Venezueli, na Tajwanie i Hong Kongu w 2014 roku.
  Te GRY komputerowe naczujące jak przeprowadzac zamieszki uliczne w określanym państwie, w okreslonym konkretnym miescie i konkretnej ulicy czy konkretnym obiekcie czyli gmachu urzędu państwowego. Te GRY komputerowe nie są dostępne w sprzedaży lecz tylko dla osobników wytypowanych z networku rewolucyjnego, którzy przygotowują te zadymy w określanym państwie oraz planowanym miejscy demonstracji – zadymy.

  Pieniądze na opracowanie tych gier komputerowych oraz finansowanie na to daje skorumpowany rząd USA i różne „filantropijne” organizacje z USA sponsorowane przez Sorosa, JC Morgan … itp i innych ZŁODZEJI bank-sterów.
  MELINA w Waszyngtonie, czyli tam skrzyknięta mafia żydo-masońska OKUPUJĄCA tzw. „Biały Dom” stała się wichrzycielem świata, aby jego destabilizowc w celach RABUNKOWYCH, aby potem to wykorzystywac do własnych globalistycznych celów podporządkowywania sobie małych krajów, aby je RABOWAĆ pod każdym względem, ale NIE w interesie Ameryki jako całości lecz małej wyselekcjonowanej UPRZYWILIJOWANEJ KASTY kilkudziesięciu rodzin mafijno-finansowych, które są zdominowana przez żydów z różnymi obywatelstwami podających się władze państwowe.

  Ten bandycki proceder USA jest ze STRASZNĄ SZKODA dla przeciętnych obywateli Ameryki, którzy też starcili w ostatnim 15-leciu ponad 24 miliony domów wskutek wyprowadzenie 750 tysięcy firm poza granice USA do Azji. W USA 65% wszystkich obywateli obecnie NIE posiada jakich kolwiek ubespieczeń zrowotnych.

  Ponadto społeczeństwo USA jest skrajnie wynędzniałe, zbankrutowane w którym panuje BARDZO POWAŻNE konflikty społeczne oraz KATASTROFALNE podziały socjalne , które jeszcze nie wybuchły na masową sakle ale już wybuchają lokalnie ale są BRUTALNIE MASAKROWANE przez już przygotowane specjalne odziały policji, które ROZTRZELIWUJĄ demonstrantów na miejscu z zimną krwią.

  Żydoscy NEKONI, którzy zbankrutowali USA nie oddadzą swojej dyktatorskiej totalitarnej władzy tak łatwo i się zajadle bronią. W USA obecny system polityczny nie funkcjonuje i stał całkowicie nie wiarogodny dla przeciętch obywateli. Ponad 30% młodzieży kończącej szkoły srednie i uczenie wyższe nie ma gdzie znaleśc ztrudnienia w USA wiec są bardzo rozgoryczeni.

  To już kwestą niedługiego czasu do 2-ch lat, że wręcz EKSPLODUJĄ te nabżamiałe konflikty społeczne w USA z powstaniem bardzo krwawej WOJNY DOMOWEJ.
  Iskrą zapalną będzie koniec kadencji buraka bandyty Obamy, co pociągnie za sobą USUWANIE czarnych złodzeji hoksztaplerów z całej państwowej administracji publicznej USA, którzy w ostatnich 8 latach obskoczyli jak KARALUCHY oraz dogłębnie zrujnowały ekonomicznie oraz moralnie urzędy państwowe.

  Są cynicznie podgrzewane w USA konflikty pomiędzy biała i kolorowa ludnością, gdyż warstwa BOGACZY, którzy najwięcej się nakradli w USA twierdzą, że USA jest przeludnione i przydałaby się wojna, która unicestwi część tej przeludnionej Ameryki.

  Metodologia organizowania REBELII i krwawych PRZEWROTÓW politycznych w różnych krajach jest rysem małym WYJAŚNIONIENIEM na poniższym filmie, aby ZROZUMIEĆ jak to jest w podstawach organizowane przez GLOBALISTÓW NWO z USA i bardzo warto się z tym zapoznać:

  „MAJDAM s.r.o., aneb kdo za tím stojí” :

 9. HDKK said

  Melchior Wańkowicz: Żyd przy Ormianinie to jest głupi goj. („Królik I Oceany”)

  Bądźmy dobrej myśli (cóż innego nam pozostaje)

 10. vortex said

  Podwyżka cen energii elektrycznej wyniosła 16%.
  Oni już protestują prawie tydzień. Z czego żyją? Czy gdzieś pracują? Pewnie główna grupa jest po prostu opłacana, a prócz tego jak zawsze jest iluś gapiów którzy przychodzą popatrzyć, ale wielu z nich jest w to wciąganych.

  Zupełnie nie rozumie dlaczego nie zostanie zastosowany system odwrócenia narracji. Czy to jest problem znaleźć kilka setek ludzi, którzy przyjdą protestować przeciw kolejnej kolorowej rewolucji, przeciw niszczeniu kraju? Zresztą, ich może być dziesięciu, byle mieli dobrą gadkę, byli typowymi wiecowymi „zwierzętami”. Są tacy ludzie którzy w sytuacji wiecu czują się znakomicie i potrafią godzinami nawijać do mikrofonu. I to skutecznie nawijać ( często krzyczeć, ale to trzeba mieć intuicję kiedy i jak ), tak że ludzie słuchają, nawet jak ich to wkurza. Jakby tak ustawili kilka dużych głośników w oknach pobliskiego budynku i na pełną moc krzyczeli swoje przesłanie, i też swoją muzykę puszczali. Skoro tamtym wolno ryczeć i hałasować, to im też – mamy demokrację rozkwitająca. Na pewno rozbili by im system psychologicznej obróbki materiału. Ja psychologiem nie jestem, pewnie psycholodzy mają to opracowane, ale trochę znam te sprawy z autopsji. Tego typu wiecujący permanentnie tłum wytwarza swoistą psychozę, ludzie poddają się nastrojowi tłumu, które z czasem stają się trwałym zestawem poglądów takiej osoby. Szuka przewodzenia w takiej sytuacji to zręczne sterowanie takimi nastrojami. Już warto ustawić takie głośniki, aby wybić ich z tego znakomitego somnambuliczbego nastroju. Ich przede wszystkim trzeba zbudzić i zmusić do refleksji. Muszą zrozumieć że nie wszyscy kochają ich pomysły. Też muszą zrozumieć że ci inni maja też mocne przekonanie, mocniejsze od przekonania tych ci nimi kierują. Tłum lubi iść za tym co ma mocniejsze przekonanie o swej racji. I tę swoją rację trzeba umiejętnie przekazywać/lansować, czasem żartobliwie, czasem twardo – wiecowe „zwierze” takie rzeczy wyczuwa doskonale. Na wiecowe „zwierzęta” najgorzej nadają się zasiedziali biurokraci, oni są katastrofą. Stąd pewnie tak trudno im poradzić sobie z tymi rewolucjami.

 11. NICK said

  Czas napisać.
  P. HDKK. (9). Komentatorze. Wpisów wszelakich. Nauczycielu.
  Napiszmy ogólnie. Cóż panu pozostaje?
  Zapowiem, że nastąpi tradycyjne ble, ble, ble lub spolegliwość. Trzecie może być szczekanie. Waszmości – łacinniku: quartum non datur.

 12. HDKK said

  Uczymy się szczekac z nadzieją, że nam się ta umiejętnośc kiedys może przyda przy odszczekiwaniu. Spes dies permaneo.

  Przepraszamy. Nie uzurpujemy sobie przywileju nauczania. Jak można nauczać, skoro sie samemu nie wie?

  My tylko usiłujemy zapropagowac pewien sposób podejścia, który wydaje nam się najefektywniejszy.

 13. HDKK said

  Przeoczenie połączone z kiepskim żartem. Prosimy o wybaczenie. Tak powazniej to mówiło się: spem, si supremum morienti Albo optymistyczniej: spes numquam moritur.

  Nasza łacina limitowana jest ministranturą z czasów zamierzchłych, które nigdy nie istniały plus troche mikrobiologii przemysłowej. Tacy to my lacinniki. Nasi rodzice przynajmniej uczyli sie tego języka w szkole. Nam pozostaje niemiecki.

 14. HDKK said

  Quatrum? Eskapizm totalny.

 15. Metro said

  @ 10 Vortex

  „Zupełnie nie rozumie dlaczego nie zostanie zastosowany system odwrócenia narracji. Czy to jest problem znaleźć kilka setek ludzi, którzy przyjdą protestować przeciw kolejnej kolorowej rewolucji”

  Protesty najemników (tak chyba trzeba ich nazwać) to tylko część spektaklu. Równie ważny, a nawet ważniejszy, jest udział żydomediów. To żydomedia rozgłaszają o proteście nadmuchując go do niebotycznych rozmiarów. Media te uczestniczą w tym proteście jako strona, wspierając interesyglobalnych starszych braci.

  Sam protest nic nie da. W Nowym Jorku od lat protestują pod hasłem „Occupy Wall Street”, są przez media ignorowani i co…..

 16. HDKK (Honorowa Dywizja Komandosów Kultury) said

  Panie Nicku.

  Ponieważ jeden z naszych adresów jest pod stałym szlabanem cenzury (prewencyjnej?), pozwolimy sobie odpowiedzieć Panu z tego oto miejsca.

  Po pierwsze, prosimy nie wymyślać nam od nauczycieli, albowiem każdy z nas jest za mały, ażeby mógł uzurpować sobie prawo do nauczania czegokolwiek. Jeszcze gdy się zbierzemy razem, to czasem możemy udzielić nieproszonej porady, ale gdy ona zostanie zignorowana, wcale to nas nie obraża.

  Po drugie, Pan nam ma za złe, jeśli dobrze rozumiemy, że usiłujemy wypowiedzieć naszą skromną opinię na wiele tematów. (na szczęście nie na wszystkie) Musi do Pana dotrzeć, iż jest nas więcej niż raz i staramy się trzymać podziału kompetencji, choć nie zawsze skutecznie.

  A jeśli się rozchodzi o porozumienie, to przypominamy, że małpa jest na Pańskich plecach. Prosił nas Pan o poradę, jeden z nas zaczął się produkować w rzuconej kwestii, Pan wyraził swoje rozczarowanie, a pytanie, czego Pan oczekiwał, pominął Pan pogardliwym milczeniem. Tak samo propozycję kontaktu prywatnego celem wyjaśnienia, czemu ma sens częsta zmiana podpisu, czy autowyzwiska. Żaden z nas nie jest psychologiem i czytac myśli nie umie.

  Pańskie kwatrum, otóż datum i owszem. Owo czwarte kwatrum to jest eskapizm.

  W sprawie łaciny to nasz specjalista od tych spraw odszedł na chwile w miejsce ustronne i pod jego nieobecność bezmyślnie przepisaliśmy sentencję o nadziei, ale o tym to będzie jutro, oczywiście jeśli Admin wypuści wyjaśnienie spod swojego czujnego oka.

  Nadzieja polegała w tym przypadku na oczekiwaniu, że mądry a przebiegły Ormianin przechytrzy rozbestwionego światowego pana i właściciela. Nie ma nadludzi idealnych, którym zawsze i wszystko się udaje. Nieprawdaż.

 17. NICK said

  Głównie rozchodziło mnie się o to czy wy wszyscy z jednej paczki.
  Teraz wiem, że tak.
  „Peryskopy” jedne.

 18. HDKK said

  Pochlebiamy sobie zatem iż nasze Cwiczebne maskowanie okazuje się być skutecznym.
  Pan Peryskop jeszcze do naszej Dywizji nie należy. Ma widać inny program.

  Czarny Kanarek owszem, z czym się nie kryje. (gdzie sie podział Czarny Kanarek?)

 19. Boydar said

  W nocy, wszystkie kanarki są czarne.

 20. Czarny Kanarek said

  O to chodzi !

Sorry, the comment form is closed at this time.