Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Ben Buja Nago Bramaputra
  Maverick o Czy następny będzie Władimir…
  Kwal o Wolne tematy (65 – …
  Bogdan Goczyński o Maseczkowy szwindel
  Marucha o Wolne tematy (65 – …
  Staszek z Przyborowa o Duchowa przestrzeń Polski?
  Lily. o Wolne tematy (65 – …
  Roman o Wolne tematy (65 – …
  Roman o Wolne tematy (65 – …
  PJO o Twórca „Patrioty” nie żyj…
  revers o Wolne tematy (65 – …
  Niedźwiedź o Wolne tematy (65 – …
  revers o Czy następny będzie Władimir…
  Kwatermistrz o Wolne tematy (65 – …
  NICK o Wolne tematy (65 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 525 obserwujących.

Departament Obrony USA zezwolił wojskowym na strzelanie do dziennikarzy

Posted by Marucha w dniu 2015-06-25 (Czwartek)

Amerykański Departament Obrony utożsamił dziennikarzy z bojownikami i zezwolił na otwarcie do nich ognia.

Powodem tych zmian jest to, że zdaniem ekspertów wojskowych wróg może działać w przebraniu dziennikarzy i być tym samym nietykalnym.

Pentagon wydał nową 1176-stronicową „Instrukcję Departamentu Obrony w sprawie zasad prowadzenia wojny”, do której wniesiono sporo poprawek, z których jedną jest pozwolenie na otwarcie ognia do dziennikarzy w strefach konfliktu. W instrukcji napisano, że „w większości przypadków dziennikarzami są cywile. Ale mogą być nimi także członkowie sił zbrojnych uprawnieni do towarzyszenia wojskom lub także nieuprzywilejowani uczestnicy konfliktu”.

Ostatni termin zastąpił powszechnie stosowaną definicję „nielegalnych wrogich bojowników”. Warto zauważyć, że niektórzy z amerykańskich obrońców praw człowieka uważają podobne sformułowanie za bardzo dziwne, a nawet prowokujące.

Rzecznik Pentagonu ppłk Joseph Sauers oświadczył, że instrukcja sama w sobie nie powinna być traktowana jako nowe prawo, a fragment o przedstawicielach mediów odzwierciedla tylko niektóre przypadki.

http://pl.sputniknews.com

Komentarzy 16 do “Departament Obrony USA zezwolił wojskowym na strzelanie do dziennikarzy”

 1. marta15 said

  ameryka musi zejsc do poziomu Palestyny zanim cokolwiek zrozumie lub zadziala.
  na razie za duzo maja w tylkach i za malo w glowie
  http://www.gilad.co.uk/writings/2015/6/24/must-watch-art-of-palestine

 2. Rafał Z said

  Marta15 said
  2015-06-25 (czwartek) @ 16:15:46

  USA zostanie wyciśnięte do cna. Aktywa przeniosą do Nowego Izraela tzn „międzymorza” wg idei Piłsudskiego tylko znacznie poszerzonej

 3. semperparatus said

  Wczoraj…do Murzynów…dzisiaj…do dziennikarzy…jutro…do wszystkich obywateli(a przynajmniej do tych biedniejszych)…NWO coraz bliżej…

 4. Joannus said

  Ad 3
  ”…jutro…do wszystkich”
  Taaaak, bo każdy może być zakwalifikowany przez swołocz terrorystą.

 5. maasteer said

  Spoko spoko, proszę się nie martwić – zapewne chodzi tylko o dziennikarzy rosyjskich!

 6. Zerohero said

  Amerykanie robią tak od dawna. W Iraku odstrzeliwali niezależnych dziennikarzy by się nie kręcili i nie dokumentowali niepotrzebnych rzeczy. Przypuszczam, że Milewicza zabili jacyś Arabowie na żołdzie CIA. Do pewnej lewackiej dziennikarski z Włoch to nawet wygarneli sami Amerykanie (chyba ochroniarz) zginął.

  Lotnictwo USA celowo zbombardowało serbską stację TV. Polska propaganda za zbrodnię oskarżyła władze Jugosławii, bo przecież „mogły ewakuować dziennikarzy”.

  http://balkanekspres.blog.pl/2014/04/22/serbia-pietnascie-lat-temu-nato-zbombardowalo-budynek-rts-w-belgradzie/

  CYTUJĘ:

  Zdaniem dowództwa NATO budynek RTS został zbombardowany ponieważ był „ministerstwem kłamstwa“ Slobodana Miloszewicia. Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości w Hadze wstępnie zajął się zbadaniem tej sprawy z punktu widzenia prawa międzynarodowego, ale później zrezygnował z dalszego śledztwa.

  Podczas bombardowania Belgradu, 23 kwietnia 1999 roku, o godzinie 2.06 zginęło 16 pracowników RTS. Byli to: Jelica Munitlak (28 lat), Ksenija Bankowić (28), Darko Stiomenowski (26), Nebojsza Stojanowić (27), Branislaw Jowanović (50), Dragorad Dragojewić (27), Dejan Markowić (39), Milan Joksimowić (47), Dragan Tasić (31), Aleksandar Deletić (31), Slawisza Stewanović (32), Iwan Stukalo (34), Sinisza Medić (32), Milan Jankowić (59), Tomislaw Mitrowić (61), Slobodan Jontić (54).

 7. Zerohero said

  Powtarzam:

  USrael zabijał dziennikarzy OFICJALNIE już w 1999 za to, że wg. niego „kłamali”. Kierując się logiką i moralnością USA można zabić np. Michnika albo Sakiewicza. Obaj są gorącymi zwolennikami USraela i jego metod, obaj są nieprzesadnie ortodoksyjnymi miłośnikami prawdy.

 8. Zerohero said

  Nasi politycy popierają metody USA. Ciekawe czy proUSraleski Komorowski albo Duda byliby w stanie komuś poderżnąć gardło. tzn. czy to są prawdziwi zjebo-psychole czy cioty zabijające zza biurka.

  Panie Duda. Zabiłbyś własnoręcznie palestynskie dziecko czy tylko głosować przeciw uznaniu Palestyny potrafisz?

  inny słowy: do jakiego rodzaju zbrodniarzy aspirują nasi politycy?

 9. Zerohero said

  …no bo że to są mordercy – wiadomo. Każdy entuzjasta NATO, które w 1999 z premedytacją zabiło serbskich dziennikarzy jest mordercą. Współudzial w organizacji terrorystycznej i przestępczej.

  jeśli platfuski, sldowski albo pisiacki skurwielu obraziłeś się, to czytaj jeszcze raz:

  Jelica Munitlak (28 lat), Ksenija Bankowić (28), Darko Stiomenowski (26), Nebojsza Stojanowić (27), Branislaw Jowanović (50), Dragorad Dragojewić (27), Dejan Markowić (39), Milan Joksimowić (47), Dragan Tasić (31), Aleksandar Deletić (31), Slawisza Stewanović (32), Iwan Stukalo (34), Sinisza Medić (32), Milan Jankowić (59), Tomislaw Mitrowić (61), Slobodan Jontić (54).

 10. Zerohero said

  Setki dziennikarzy zabitych przez USrael, a zbydlęcone polactwo zna tylko jedno nazwisko: Politkowska – plugawiąca rosyjską ziemię obywatelka USA pochodzenia ukraińskiego, która nawiasem mówiąc nienawidziła Rosjan. Z tego powodu wybrała bycie ich „sumieniem”. Skąd to znamy? Jaka nacja wręcz uwielbia bić się w cudze piersi?

 11. Marucha said

  Re 9:
  Panie ZeroHero, to na pewno propaganda sowieckiego Sputnika…

 12. KOR said

  https://www.google.pl/search?q=Sikorski+w+Afganistanie&client=ubuntu&hs=D0a&channel=fs&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=oWyMVYndJIuZsgHWzIaQCw&ved=0CCUQsAQ&biw=1826&bih=962
  To prawda, wystarczy poszukać tutaj takiego dziennikarza.

 13. marta15 said

  ad 10
  zbydlone polactfo uwielbia tez rabina Franciszka, ktorego uwaza za swego „papieza”.

 14. Kojak said

  Typowy wybryk kryminalny bandziorow z Usraela ! Nie ma takiej zbrodni i takiego bestialstwa ktore zydowstwo zawachałoby sie uczynic ! Każda zbrodnia ktory im sluzy jest wedlug tych zbrodniarzy porzadana i napewno zgodna z prawami czlowieka tych oprawcow i jawnych bandytow !

 15. Raynold said

  Dziennikarze, tak jak i całe społeczeństwa zostały podzielone na dwie grupy. Jedna wysługująca się banksterom i politycznym mafiom oraz druga, nie dająca się zmanipulować oraz półgłówków czerpiących wiedze jedynie z televizji.
  Niestety ci drudzy, jako niereformowalni i idioci skazani są prze elety na utylizację.

 16. Anteas said

  Uważam e w tym przypadku amerykanie maj słuszność, i dla tego proponuję aby amerykańscy żołnierze (czyt. terroryści) mieli także pozwolenie na strzelanie do innych amerykańskich żołnierzy (o przepraszam, miałem na myśli terrorystów, wszak wróg może działać pod przebraniem amerykańskich terrorystów i tym samym być nie tylko „nietykalnym” ale wręcz uzyskiwać dostęp do tajnych danych, dotyczy to zwłaszcza wrogów przebranych za przywódców terrorystów, zwanych nie wiadomo dla czego „oficerami”. Zatem porządnych amerykański terrorysta, zwany potocznie (dla niepoznaki) żołnierzem powinien strzelać do innych amerykańskich żołnierzy, w pierwszej kolejności do oficerów.

Sorry, the comment form is closed at this time.