Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Włosi obronili swoje dzieci. Genderowa indoktrynacja zniknie ze szkół.

Posted by Marucha w dniu 2015-06-29 (Poniedziałek)

Warto protestować w obronie dzieci i rodziny. Przekonują się o tym uczestnicy demonstracji, która w ubiegłą sobotę 20 czerwca zgromadziła w Rzymie ponad milion osób. Włosi protestowali przeciwko wprowadzaniu do szkół ideologii gender.

Wczoraj minister oświaty spotkał się z parlamentarzystami, którzy uczestniczyli w proteście, i zapewnił, że „teoria” gender jednak nie wejdzie do programu nauczania.

Obrońcy rodziny nie są jednak w pełni usatysfakcjonowani. Domagają się od rządu wzmocnienia roli rodziców, tak aby bez ich wyraźnej zgody szkoła nie mogła propagować wśród dzieci alternatywnych wizji małżeństwa i rodziny.

Trzeba odnotwać odważną decyzję nowego burmistrza Wenecji, Luigiego Brugnaro, który nakazał wczoraj wycofanie genderowej indoktrynacji z publicznych placówek oświatowych. Poprzednia administracja zakazała posługiwania się w szkolnej administracji pojęciami ojca i matki, zastępując je „pierwszym” i „drugim” rodzicem.

Zakupiono też ponad 10 tys. książek dla żłobków i przedszkoli, które za pomocą bajek i opowiadań oswajały najmłodszych z myślą o tak zwanych rodzinach homoseksualnych. Zdaniem burmistrza Wenecji te sprawy powinny pozostać w gestii samych rodziców. ­ Jeśli ktoś chce, by go w domu nazywano „pierwszym czy drugim rodzicem”, to niech to sobie robi, ale ja muszę myśleć o większości, która chce pozostać mamą i tatą – powiedział Brugnaro.

KAI
mat
http://www.pch24.pl

Komentarzy 9 to “Włosi obronili swoje dzieci. Genderowa indoktrynacja zniknie ze szkół.”

 1. Tylko Wspolnie Dzialajac mozna osiagnac zalozone cele, jezeli sie je ma. Czy macie jakies cele Gajowicze? Gdzie dzialacie, jak dzialacie?

  Paderewski procz gadania jezdzil I gral zbierajac pieniadze na Wolna Polske.
  Tak robil kazdy narodowiec.

 2. Budziwoj said

  Zaczyna się coś pozytywnego dziać w jewunii!

 3. JO said

  ad.2. To tylko madrosc etapu.

 4. JO said

  Dziac sie moze cos pozytywnego gdy sami zaczynamy cokolwiek robic, nawet najdrobniesze rzeczy , ale robic, bo one prowadza do wiekszych I wiekszych.

 5. Boydar said

  Rzężenie Pana JO – „kasa, kasa, kasa” taktownie pominę. Jednak uwaga spod trójki jest w pełni adekwatna; burmistrzem Wenecji nie zostaje się z wyboru. Tak mniej więcej od tysiąca lat.

 6. Boydar said

 7. Inkwizytor said

  JO, stajesz się już upierdliwie nudny z tym swoim „działaniem”. Daj człowieku każdemu robić to w czym czuje się dobry i co umie. Twoje nawoływanie do „działania” przypomina mi pewnego osobnika, który stręczył w Gajówce PiS. Ogarnij się.

 8. marta15 said

  obronil przed genderem ,ale nie obronili przed zatruwajacym duszem jadem
  sekty watykanskiej 2.
  http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A632-Vittore.htm

 9. Chłop i basta said

  ad Marta Do jakiej sekty należysz?

Sorry, the comment form is closed at this time.