Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Przyszłość Polski?

Posted by Marucha w dniu 2015-07-01 (Środa)

Dwa pedaly

Gajowy Marucha

Komentarzy 15 to “Przyszłość Polski?”

 1. 0ro said

  Nikt się ani Polaków ani Katolików o zdanie nie pyta.
  A już na pewno nie banksterzy z bokobrodami którzy po prostu usiłują całe społeczeństwa przecwelić przez oczy, żeby były posłuszne.

 2. Boydar said

  Właściwie, to Gwiezdna Flota właśnie jest instalowana … i zepsute jaszczembie też mamy …

  http://kapitanbomba.wikia.com/wiki/Mariusz_i_Mariusz

 3. JO said

  ad.1. Nie pyta sie, bo Polacy …nic nie robimy a przeciwnie, idziemy za Swiatem.

 4. lopek said

  No cóż – aby drastycznie skończyć kiedyś z pedalstwem – najpierw owo pedalstwo musi się ujawnić – musi każdemu zaleźć za skórę.

 5. Boydar said

  Panie Lopku, z gruntu błędne rozumowanie, nie dostrzega Pan mechanizmu.

  Taki jewrej czy inny ukr, musi się rozmnożyć wcześniej żeby w ogóle być; proces jest uwarunkowany i trwa sporo czasu.
  Tymczasem pedalstwo lęgnie się na przysłowiowym kamieniu, nie potrzebuje ojca ani matki. Niezbędny jest tylko impuls, inspiracja. Jeśli psychiczna immunologia danego człowieka nie odrzuci zdecydowanie i zawczasu zarodników dewiacji, mamy gotowy materiał na pedała. Dopóki ludzie będą durne, będzie pedalstwo; samo ujawnianie pokazuje wyłącznie skalę zjawiska i, co może wydawać się absurdalne, tylko dodatkowo je napędza. Dzięki wykazywanej „masowości” staje się trendy. Sprawą odrębną jest rzeczywisty wymiar tej masowości; jednak zdjęcia w galerii jakie zaproponowałem Panu Anzelmowi, nie pozostawiają wątpliwości co do liczby pojebów.

  Co gorsza, ta jedna nieszara komórka o której wspomniał Pan Yah, to dla niektórych za mało. Bycie uczciwym człowiekiem zostało wyszydzone przez wszystkie qurwy świata. To pustota szuka namiastki, no i znajduje. I oddać nie chce . Fakt, iż jest to granat bez zawleczki wrzucony do majtek, nie robi na nich specjalnego wrażenia, są przecież tacy dzielni i liczni. Miliardy much nie mogą się mylić …

 6. lopek said

  Re: 5 Panie Boydar podpuszczanie pedalstwa – to przygotowanie gruntu pod „rewolucję”. Ci co będę wzywać do zrobienia porządku z pedalstwem zyskają automatycznie zaufanie wśród ludu a będą to ci sami co obecnie podpuszczają owe pedalstwo.

 7. Boydar said

  To co Pan napisał w (6) to najprawdziwsza prawda i tak było zawsze. Mam jednak wątpliwości, czy pozostali normalni, dadzą się podpuścić do jakichkolwiek rzezi. Moim zdaniem, raczej nie. W grę wchodzą tylko procesy naturalne. Jak fundament nie ma hydroizolacji to grzyb jest prawie pewny; wystarczą większe opady.

  Przyznaję również Panu rację w kwestii przygotowywania kadr przyszłych „rewolucjonistów”. Jednak to bardzo skomplikowane zagadnienie, parametrów jest multum a dotychczasowe formuły stały się dość oklepane i średnio chwytliwe, przynajmniej w Polsce. Zobaczymy, niech myślą mądrzejsi od nas. Może już wymyślili 🙂

 8. Yah said

  Mądrzejsi rewolucje lubią u innych u siebie wprowadzają inne metody np. okno Overtona. Przecież w Polsce widać te zabiegi socjotechniczne od połowy lat 80-tych : „Różowa seria” – artystyczny film erotyczny – porno itd. Społeczeństwo jest przyzwyczajane do patologii i degeneruje się. Kto w Polsce , poza grupami hipisów, wiedział o narkotykach? Niewiele osób było tym zainteresowaniach. Kotański w TV i reportaże o narkomanach tylko spopularyzowały ten nałóg jako ciekawy owoc zakazany. Po ludzku nie da się tego zinterpretować i wyjaśnić. Przynajmniej ja nie potrafię wyjaśnić zakłamania, usprawiedliwiania wszelkiego zła inaczej jak wpływom złego. Bardzo ciekawe jest to jak naukowcy racjonalnie próbują wyjaśnić nieracjonalne czynienie zła przez człowieka innemu człowiekowi. Kombinują i wychodzą z tego piramidalne głupoty.

  Aha i pamiętajmy o jednym do prawdziwej obrony zdolni są tylko tacy, którzy nie boja się stracić życia bo …. mają życie wieczne. Cała reszta nic nie zrobi bo boją się o nieszarą komórkę, konto na Fecebooku, samochód, wakacje. Uzależnionymi od dóbr materialnych łatwo można manipulować i straszyć co też skutecznie jest czynione. Diaboliczne przyzwyczajanie do zła i apokaliptyczne jak nie będziesz czynił zła albo chociaż przymykał na nie oczy to zabiorę ci to co kochasz …. a rzeczy materialne łatwo zabrać …

 9. obserwator said

  Dokladnie jak napisal Pan Oro – nikt sie nas Polakow ani nas Katolikow nie pytal.

  Co wiecej – zdanie i prawdziwych Polakow i prawdziwych Katolikow jest dokladnie znane i dla tego gwalcone na kazy mozliwy sposob.
  Tak przed nasza calkowita eksterminacja.

  Pomijam spora grupe zahipnotyzowanych / strusi z glowa gleboko w piasku / kolaborantow / zwyrodnialcow.

  Jak u Wyspianskiego: trwa chocholi taniec, narod w obliczu swojej zguby trwa w letargu.

 10. JO said

  ad.9. To na tej swiadomej polskiej spolecznosci ciazy odpowiedzialnosc ratowania Polskiego Narodu.
  To na Nas ciazy odpwiedzialnosc. My , poki co tylko gadamy, organizujemy prelekcje, organizujemy zbiorki podpisow I na tym sie konczy.

  My ( ja w tym ) proponujemy Wspolne Dzialanie, konkretny ruch, ktory dociera do osob majacych wladze I sile, ruch, ktory bedzie wnioskowal o pomoc, realizowal konkretne zalozenia.

  Ruch Polskich Tradycjonalistow dotarl do JE Biskupa Wiliamsona, do X Webera a teraz ubiega sie o audiencje u wladz Rosji.

  Prosze sie przylaczyc do tego Ruchu I wspolnie dzialac.
  Jeszcze zyjemy, jeszcze mamy szanse.
  Jeszcze mozemy zdzialac, ratowac ale tylko Wspolnym Wysilkiem.
  JA

 11. marta15 said

  „…..Teraz pokazują swoje prawdziwe oblicze.

  Kryminalizacja chrześcijaństwa jest teraz na oficjalnym porządku obrad LBGT.
  Pare refleksji a propos narzędzi wymaganych przez Teczowa Mafie,
  aby dalej niszczyc nasza wolnośc słowa i wolnośc praw religii, czyli EndA,
  na ołtarzu perwersji seksualnej.
  Takie niesprawiedliwe, niekonstytucyjne prawa MUSZA byc oponowane dla zachowania wspólnego dobra, które POWINNO być najwyższym priorytetem panstwa !
  Odpowiedzialni rodzice słusznie rozróżniaja pomiędzy dobrym i zlym zachowaniem przez cały czas, w przeciwnym razie przestają być odpowiedzialni.
  Podobnie odpowiedzialne Panstwa MUSZA zrobić to samo ze względu na
  WSPOLNE DOBRO , które ma być najwyższym priorytetem państwa , jak to bylo
  rozumiane od czasu „Polityki ” Arystotelesa.
  W związku z tym ludzie wierzacy moga slusznie dyskryminować tych, ktorzy
  lekceważa ich wiarę , zgodnie z Konstytucyjna wolnoscia religijnych praw,
  praw ….

  ENDA byłaby postrzegana jako rozszerzenie przepisów dotyczących poszanowania praw obywatelskich; to przyniesie rozszerzenie władzy federalnej nad zatrudnianiem i zwalnianiem w prywatnych firmach; i to wprowadzi do gry ten sam aparat
  środkow i prawnych stosowanych przez sądy federalne.

  Co się dzieje z wolnościa praw religii tych prywatnych firm,które byłyby zniszczone na ołtarzu prowadzacym do hedonizmu? Prawa bez Obowiązkow wobec dobra wspólnego NIE SA zadnymi prawami w ogole.
  Celem Enda jest włączenie „orientacji seksualnej” jako chronionej KLASY na
  mocy prawa dyskryminacji w zatrudnieniu. Ale ENDA to naprawdę zły interes. Przyznaje, tym sklonnym do aktów homoseksualnych, korzyści wynikające ze statusu mniejszości – i to sie opiera WYLACZNIE NA ICH ZACHOWANIU.

  Ci, skłonni do aktów homoseksualnych NIE SA wzorem nieuprzywlejowanej mniejszosci . Pomijając standardowe retorykę praw gejów, ich
  Ruch jest niczym więcej niż poteznym LOBBY o specjalnych intencjach , ktory ma na celu wykorzystanie pieniądzy i wpływow politycznych po to ,aby sie zarobic legalne zyski jadac na plecach tych , co sa w naprawdę trudnej sytuacji.
  Oni mogą uzyskać tylko te specjalne prawa i przywileje KOSZTEM innych .

  W Homoseksualne „prawach ” nie chodzi o równość wobec prawa, która
  homoseksualiści JUZ I TAK POSIADAJA , ale o SPECJALNE przywileje oraz
  o uprawomocnienie/akceptacje ich stylu zycia. . Domaganie sie tego ” statusu chronionego” graniczy z absurdem, patrząc w świetle logiki.

  Jeśli nie możemy sie sprzeciwiac ( „dyskryminować”) nieprawidlemu zachowaniu ,które okazało się być fizycznie, psychologicznie ,społecznie i ekonomicznie rujnujące , (znaczy to ,ze jest to zachowanie, które jest sprzeczne z
  PROMOCJA dobra wspólnego) , to nasz system prawa pozytywnego UPADA .
  .
  Zawarte w definicji zachowań jest domniemanie, że zachowanie można kategoryzowac jako dobre i złe, wlasciwe lub niewlasciwe.
  Bez tego wskaźnika, tylko anarchia istnieje….

  Orientacja sugeruje „trwały kierunek myśli, sklonnosci lub zainteresowan ”
  Istnieje wiele odniesień w literaturze naukowej, ktore całkowicie obalają tę definicję
  w kontekście homoseksualistycznej orientacji. Powiedzieć, ze taki opis jest co najmniej „problematyczny ” to bardzo grzeczna uwaga. Biorąc pod uwagę powszechna niezgode w literaturze, w ktorej nie ma absolutnie zadnego, ostatecznego dowodu , że coś przypominającego „gen gejowski” istnieje –
  i to przyznaja naukowcy , ktorzy sa przychylni homoseksualizmowi.

  Cywilizowane społeczeństwo MUSI SPRAWIEDLIWIE „dyskryminowac” zdrowie
  nad choroby, dobro nad zlem, moralnosc nad tym co niemoralne, dyskryminowac korzystanie z seksualności nad „niedyskriminowana ” ekspresja seksualna.
  Śmierć i statystyki umieralnosci mowia o konsekwencjach braku dyskryminacji w
  w tym kontekście…”
  http://www.traditioninaction.org/Questions/B800_Court.html

 12. marta15 said

  angielski oryginal tego bardzo ciekwego listu.

  „..Now they are showing their stripes.

  The criminalization of Christianity is now on the official LBGT agenda. Read it here.

  A thought on a tool demanded by the PINK MAFIA to further trash our freedom of speech and freedom of religion rights, i.e., ENDA, on an altar to sexual perversion. Such unjust unconstitutional laws MUST be opposed for the sake of the common good which should be a State’s highest priority!

  Responsible parents justly discriminate between right and wrong behavior all the time, or else they cease being responsible. Similarly, responsible States must do the same for the sake of the common good, which is supposed to be the State’s highest priority as understood from the time of Aristotle’s Politics.

  Accordingly, people of faith can justly discriminate against that which flouts their faith per their Constitutional freedom of religion rights to do so, rights which they’re not required to check at the door by The Constitution upon entering public life.

  ENDA would be seen as an extension of the laws on civil rights; it would bring an extension of the federal power over hiring and firing in private firms; and it would bring into play the same apparatus of legal remedies applied by the federal courts.

  What happens to the freedom of religion rights of those private firms that would be obliterated on an altar to hedonism? For rights without duties toward the common good are no rights at all.

  The purpose of ENDA is to include „sexual orientation” as a protected class under employment discrimination laws. But ENDA is really bad business. It grants those inclined to homosexual acts the benefits of minority class status – based solely upon their behavior.

  Those inclined to homosexual acts are not a model of a disadvantaged minority class. Disregarding the standard gay rights rhetoric, their movement is nothing more than a powerful special interest lobby intent on using their money and political influence to „piggyback” onto legitimate gains of the truly disadvantaged. They can only gain these special rights and privileges at the expense of others.

  Homosexual „rights” are not about equality under the law, which homosexuals already possess, but about special privileges and legitimating their lifestyle. Clamoring for this protected status borders on the ridiculous when seen in the light of logic.

  If we cannot discriminate against proven changeable aberrant behavior that has been shown to be physically, psychologically, socially and economically ruinous, i.e.., behavior that is contrary to the promotion of the common good, then our system of positive law collapses. Implicit in the definition of behavior is the presumption that behavior can be categorized as good or bad, right or wrong. Without this gauge, anarchy exists with the freedom for the autonomous unencumbered self being the only concern.

  Orientation implies a „lasting direction of thought, inclination or interest.” There are any number of references in the scientific literature that totally refute this definition in the context of a homosexual orientation. To say such a description is problematic is being kind, given the widespread disagreement in the literature with absolutely no definitive proof that anything resembling a „gay gene” exists – by the admission of homosexually inclined researchers themselves.

  A civilized society must justly „discriminate” in favor of health over disease, right over wrong, moral over immoral, discriminate use of sexuality over indiscriminate sexual expression. The death and dying statistics speak to the consequences of non-discrimination in this context.

  Gary Morella ..”

 13. marta15 said

  Od wiekow, prawa moralne, wyryte czesto w bronzie lub marmurze, byly opoka, kotwica dla wielu narodow. One byly tym kamieniem wegielnym ,fundamentem,
  na ktorym inne prawa byly budowane.
  One nie byly nawet pisane na latwo niszczacym sie pergaminie czy tablicach glinianych ,ale byly umieszczane na niezniszczalnych kamieniach /skalach.

  TERAZ mamy prawa moralne –wydrukowane w teczowych kolorach–
  na posladkach LBGT przedstawicieli .
  Rzeczywiscie zrobilismy wielki POSTEP. Z powrotem do czasow Sodomy I Gomory.

 14. Chłop i basta said

  W Rosji słusznie uznano homoseksualizm za tendencje skierowaną przeciw narodowi i ludzkości, którą zwalcza sie przy pomocy zdrowego prawa, chociaż to za mało- powinno być chirurgiczne wycięcie i spalenie.

 15. GIETRZWAŁD said

  ad „Pytanie na zdjęciu”,

  NIE i jeszcze raz NIE !

  pozdrawiam

Sorry, the comment form is closed at this time.