Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Rosja – Czy 40 tysięcy żydów przyjedzie na Krym?

Posted by Marucha w dniu 2015-07-03 (Piątek)

Nie było żalu… Putina prosi o powrót na Krym 40 tysięcy żydów, którzy wyemigrowali do Izraela.

Prezydenta Putina proszą o przyznanie obywatelstwa Federacji Rosyjskiej dla 40 tysięcy żydowskich repatriantów, którzy wyjechali z Krymu na podstawie PMŻ (stałe miejsce zamieszkania – tłum.) do Izraela po rozpadzie Związku Sowieckiego.

Z taką inicjatywą wystąpił przewodniczący Rady Regionalnej Organizacji Społecznej „Krymskie Forum Obrony Praw Konstytucyjnych Obywateli”, Lieonid Gracz.

Według słów krymskiego polityka, z odpowiednim pismem do niego zwrócił się lider Postępowej Liberalno – Demokratycznej Partii Izraela, Alexander Redko.

„Przez okres ponad 20 lat ci ludzie (…) pomogli w rozwoju gospodarczym Izraela. Ale zasada „małej ojczyzny”, miłość do Krymu, stały się nie do przezwyciężenia. Będąc nosicielami języka rosyjskiego, wiernymi kontynuatorami kulturalnego dziedzictwa, przechowali oni miłość do Ojczyzny – Rosji i z entuzjazmem powitali krymską wiosnę z nadzieją na szybki powrót do Ojczyzny” – pisze się w apelu L. G. Gracza do rosyjskiego prezydenta.

[No patrzcie narody… Żydzi okazują się „przywiązani” do swojej „małej ojczyzny” i są „kontynuatorami” kulturalnego dziedzictwa… teatrzyków z wyszynkiem, szmoncesu i pornografii – admin]

Według niego te 40 tysięcy izraelskich emigrantów „zajmowało najaktywniejszą pozycję” w czasie przeprowadzania krymskiego referendum powszechnego w dniu 16 marca 2014 roku i „stało po stronie Federacji Rosyjskiej”, jednakże odmówiono im przyznania obywatelstwa rosyjskiego.

„Zderzywszy się z urzędniczą biurokracją w kwestii odzyskania obywatelstwa Federacji Rosyjskiej ludzie ci wpadli w rozpacz. Tysiące naszych rodaków każdego dnia wydeptuje progi ambasady Federacji Rosyjskiej broniąc swojego prawa do noszenia dumnego tytułu obywatela Rosji, życia i pracowania dla dobra Ojczyzny” – poskarżył się L. Gracz.

Według tego polityka przeważająca większość wśród tej kategorii ludzi to są wysoko wykwalifikowani specjaliści, inżynierowie i przedstawiciele inteligencji „których dzisiaj Krym potrzebuje jak powietrza”.

W opinii L. Gracza, decyzja Władimira Putina o przyznaniu repatriantom obywatelstwa Federacji Rosyjskiej będzie miała „nadzwyczaj ważne znaczenie” w stosunkach międzypaństwowych Rosji i Izraela a także wywoła „pozytywny rezonans międzynarodowy”.

Za: http://3rm.info/main/57717-grach-prosit-putina-vernut-v-krym-40-tysyach-otchayavshihsya-evreev-emigrirovavshih-v-izrail-v-90-e-gody.html
Data publikacji: 1.07.2015
Przekład: RX
http://wolna-polska.pl

Komentarzy 36 to “Rosja – Czy 40 tysięcy żydów przyjedzie na Krym?”

 1. Prez. Putin musiałby postradać rozum by tę V kolumnę parszywego żydostwa przyjąć z powrotem.

 2. wanderer said

  Krym ich potrzebuje jak powietrza…

 3. JO said

  ad.3. ..morowego

  😀 – admin

 4. Boydar said

  Sprawdzam ! …

 5. re1truth2 said

  I co znowu „MOST” oborot na płot – cytat „Czy Żydzi rosyjskojęzyczni jechali do Izraela dobrowolnie
  chłop jag – 19 czerwiec 18:54. czy też dostali bilet w jedna stronę? Jeżeli to drugie – to Rosjanie tak jak wcześniej Polacy mają już w Izraelu i nie tylko w Izraelu – mnóstwo dodatkowych wrogów – tołażysze.
  Swoją drogą wożą tych Żydów po świecie a to Hitler wiózł ich do Polski a to z Rosji wieziono ich do Polski aby zajęli miejsce wymordowanej inteligencji polskiej. Potem wieziono ich z Polski do Izraela i nie tylko do Izraela a obecnie wozili ich z Rosji – tołażysze. Wniosek?
  Następnym razem Żydzi będą się wywozić już sami – tołażysze. ”
  http://www.prawica.net/41723
  Andrzej Gąsiorowski – agent, protestancki rabin? Czy jedno i drugie?
  http://www.polishclub.org/2015/06/22/andrzej-gasiorowski-agent-protestancki-rabin-czy-jedno-i-drugie/
  2.730.857.000.000 złotych = 247.800.000 USD przewał na „MOST”

 6. Budziwoj said

  Niech wydeptują progi ambasady Federacji Rosyjskiej aż do skończenia świata i jeden dzień dłużej!

  „broniąc swojego prawa do noszenia dumnego tytułu obywatela Rosji, życia i pracowania dla dobra Ojczyzny”.

  Oni już pokazali swoje przywiązanie do Matuszki Rosyji i jej prawowitych dzieci – Rosjan mordując obok innych nacji chociażby w Katyńskich Lasach.

  Albo w czasie nawały niemieckiej, kiedy masowo dezerterowali, mając za nic Matkę Rosję.

  W książce „Bez Strachu” – tom II, Albin Siwak pisze:

  (dla niewtajemniczonych)

  Fragment tekstu odnosi się do pewnego programu – widowiska przeprowadzonego w rosyjskiej TV.

  Prowadzący program: Nikita Michałkow pyta w studio pewną kobietę:

  … „Dlaczego to ludzie głosują za Stalinem?

  Dlaczego? powtórzyła kobieta.
  A dlatego, że jak źle szło nam na froncie i Niemcy byli pod Moskwą to wydał rozkaz rozstrzelania wszystkich wyższych oficerów Żydów, którzy uciekali na daleki wschód. Nie podejmowali obrony Moskwy, tylko zagrabili mienie i porzucili służbę. Rozplakatowano po ulicach ich nazwiska i napisano w gazetach. A dotyczyło to prawie dwustu pięćdziesięciu oficerów.

  Rosjanina wśród nich nie było.” … .

 7. hulsz said

  Po owocach ich poznacie .Dobry sprawdzian dla Putina kim naprawde jest i komu sluzy.

 8. hulsz said

  ad.1 Putin raczej glupi nie jest jesli ich przyjmie to znaczy ze……reszte niech sie PAn domysli.

 9. z prowincji said

  Gdy bym był Prezydentem Putinem ;pozwolił bym na osiedlanie się w Rosji tylko
  obywatelom państw słowiańskich i niektórych z byłego bloku warszawskiego .
  nadał bym pod pewnego rodzaju warunkami ziemie i inne przywileje w celu budowy
  potężnej Rosji coś na wzór Stanów Zjednoczonych .
  Nowe otwarcie dla ludzi którzy chcą budować nową przyszłość w dziewiczym terenie .
  Po kilkunastu latach Rosja była by przy dzisiejszych możliwościach technicznych druga Ameryką .

 10. Halszka said

  Swoją drogą interesujące, czemu ta nagła tęsknota za Krymem odezwała się dopiero teraz, a nie za rządów Juszczenki, Julii Tymoszenko… Nic o tym nie wspominają, a przecież wtedy zostaliby przyjęci z otwartymi rękami. Poroszenko też by zresztą chętnie rodaków ugościł, jak tylko (co zapowiada) odzyska Krym.

 11. Rokitnik said

  Czy to naprawdę ” world news” że mośki już nie chcą szarpać się z Arabami i z płaczem oświadczają, że chętnie by wrócili do macierzy?Swoja droga to ciekawe? Miliardy $ pakowane w ISrael jako HARACZ …i nadal nie widać stabilizacji? Może UNE nie nadają się do życia wśród samych sobie, tak jak posożyd nie potrafi żyć bez ŻYWICIELA? No..to po co ” taki gość „, na pięknym Krymie?
  Może to jest PLAN by w nastepnym pokoleniu ( pamiętajmy o wysokiej rozrodczości tej nacji) – ponownie zdradzić Rosję na rzecz odbudowy Chararskiego Imperium?/ to sa ichne etniczne tereny / ! W perspektywie krótko falowej, wszystko wygląda optymistycznie (?) ale zarówno Rosjanie jak i ogółnie Słowianie WIEDZĄ jak przewrotna i bezwzględna, ba- s z o w n i s t y c z n a – jest TA nacja?!!
  Wpuścić ich na Krym, to zasiedlić swój DOM gadami…

 12. Zerohero said

  Krym był rozważany przez syjonistów jako miejsce na Izrael.

 13. wi42 said

  @7 H

  „Dobry sprawdzian dla Putina kim naprawde jest i komu sluzy…”

  Putin zrobi napewno to co on uważa, że jest dobre dla Rosji, ale jako człowiek może się mylić. Decyzja nie jest prosta. Służy napewno Rosji, ale też napewno Panu (i) H. widzi tylko b. mały fragment tej gry ale już ma ocenę.. wolnego.

 14. Halszka said

  A ten Leonid Gracz to nie tyle przewodniczący jakiegoś Krymskiego Forum Obrony Praw Obywateli, co od lat lider Partii Komunistycznej na Krymie. Ostatnio domagał się dla Krymu specjalnego statusu w ramach Federacji. A także – co ciekawe – kiedyś, wkrótce po powstaniu niepodległej Ukrainy dopytywał się publicznie, czy to prawda, że tamtejsze służby nie oddały – zgodnie z międzynarodowymi ustaleniami – całej broni jądrowej zmagazynowanej na terenie Ukrainy, lecz z przyzwyczajenia podprowadziły część towaru, w tym wypadku kilkanaście bombek i głowic – tak na wszelki wypadek. Odpowiedzi nie było.

 15. Kar said

  40 tys. trumnianych gwozdzi w drodze do ssania krwi tubylczej..

 16. re1truth2 said

  Re 11
  Stare, ale jare

 17. revers said

  no to zrobia im lepszy majdan, jak w Kijowie, do Iranu im blizej.

 18. hulsz said

  ad.13 Rzeczywiscie osiedlenie 40 tysiecy judaszow bedzie dobre dla Rosji.

 19. wi42 said

  #18 H
  Nie jest dobre, ale w realnym świecie nie wybiera się „dobre” – „złe”. Nie ma takiego luksusu.
  Niestety niech będzie przynajmniej mniejsze zło.

 20. Bodzio said

  Na Marsie nie ma antysemityzmu

 21. pawel said

  ale zobaczcie jak ten gówniany żydek wygląda , jest odrazający obleśny i obrzydliwy i wiecznie na walizkach !!!! ochyda

 22. Lily said

  Re 21;Pawel
  Panie Pawle,nic dodac nic ujac,tych w Polsce,(mam na mysli urode)mozna tak samo okreslic.

 23. NIE wpuszczac żydostwa na Krym ! Żydostwo "5-tą" KOLUMNĄ w Rosji i USA ! said

  Jak WSTRETNE żydostwo zostanie wpuszczone na Krym to skorumpuje lokalne władze, następnie te bydlaki żydowskie zorganizują swój PRZESTĘPCZY anty-rosyjski network za pomocą którego SKORUMPUJA lokalne władze rosyjskie, SFERMENTUJE tam społeczeństwo sprowadzając tan ZBOCZEŃCÓW, homoseksualistów i ANTY-rosyjską gawiedz WROGÓW instytucji państwa Rosja, a następnie na 200% spowodują ODERWANIE Krymu od Rosji !

  Od 1991 roku do teraz WSZYSKIE zmasowane polityczne ATAKI na Rosję w USA i Europie Zachodniej właśnie organizują ŻYDOWSKIE networki oraz międzynarodowa mafia ŻYDOWSKA !

  Obecny BOJKOT Rosji, nawoływanie do prowadzenia dosłownie WOJNY ekonomicznej z Rosją w USA oraz SZCZUCIE Europy na Rosję oraz Ruskich właśnie w 1-j kolejności prowadzi MAFIA ŻYDOWSKA z USA oraz Europy !

  Organizowaniem BOJKOTU oraz OCZERNIANIEM Rosji, a w tym W.Putina czyli prezydenta Rosji oraz ZAJADŁY zmasowany bojkot letniej olimpiady w Soczi prowadziły w USA i Europie właśnie ŻYDOWSKIE networki !

  KAŻDY przywódca w Rosji, który będzie usiłować dbac o INTERES ekonomicznej, politycznej SUWERENNOŚCI Rosji i Ruskich będzie IDENTYCZNIE zmieszany z BŁOTEM przez agresywne ŻYDOSTWO, które usiłuje OPANOWAĆ Rosję i z niej WYSYSSAĆ krew tak jak to czyni żydowski mafijny przestępczy network w USA, Polsce i wszystkich Krajach.

  Nie chce mi się wierzyc, że W.Putin nie zdaje sobie sprawy z tego, że to właśnie ŻYDOSTWO organizuje usiłuje jego zniszczyc i ROZWALIĆ Rosję oraz napuszcza na Rosję amerykańską imbecylo-żydokracje !

  Co ciekawego i jest bardzo NIEBESPIECZNEGO dla rosyjskiej diaspory w USA, że dosłownie wszystkie gazety drukowane w języku rosyjskim w USA, jako NIBY głos lub opinie JAKOBY diaspory rosyjskiej są OPANOWANE przez ŻYDOSTWO, które porzuciło Rosję i teraz działa w interesie ŻYDOSTWA ze SZKODĄ dla samej diaspory rosyjskiej oraz instytucji państwa Rosja w USA lub Anglii !!! Ta propaganda ŻYDOWSKA na SZKODĘ Rosji i faktycznych Rosjan jest OCZYWISTA w języku rosyjskim fabrykowana przez ŻYDOSTWO które wyjechało z Rosji i które usiłuje ZNISZCZYĆ Rosję.

  Rosjanie w Rosji oraz prawosławni etniczni Rosjanie zamieszkali poza Rosją np. USA ci co są w stanie ODZIELIĆ rosyjskie ziarno od żdowskiej trującej PLEWY czują się bardzo ZAGUBIENI i bardzo niepewnie, a nawet zachowują się bardzo zagrożeni. Z moich obserwacji wynika, że etniczni prawosławni Rosjanie w samej Rosji oraz ci zamieszakli poza Rosją chyba się jeszcze NIE nauczyli oraz mają poważny problem, aby ODDZIELIĆ żydowskie TRUJĄCE PLEWY od prawosławnego etnicznego Rosyjskiego żywiołu.

  Podobnie jest obecnie z tzw. obecną „polonijną prasą np. w Chicago, gdzie gazeta „Dziennik Związkowy” wydawany przez Związek Narodowy Polski(ZNP) w Ameryce, kidyś bardzo popularny w Chicago i USA po śmierci śp. Edwarda Moskala byłego prezesa ZNP i KPA została opanowana przez element judeo-polonii, a nawet do jej redakcji poprawny politycznie PJAC Frank Spula naprzyjmował do redakcji byłych dziennikarzy żydowskiej „Gazety Wyborczej” czyli ŻYDÓW z byłym polskim obywatelstwem, którzy bezczelnie KOŁUJĄ politycznie oraz rozbijają polonię w Chicago !
  Sam przekupiony prostak Frank Spula prezes ZNP w USA i jego WSZYSCY zastępcy całkowicie PODPORZADKOWALI się wymogom grasującej żydowskiej mafii w USA, wiec ZNP oraz tzw. Kongres Polonii Amerykańskiej(KPA) w USA „zeszły zupełnie na psy” – wspierają reżim żydowski panujący w Warszawie oraz OSZUKUJĄ faktyczną katolicką Polonię Amerykanską.
  Obecne zarządy KPA i ZNP w USA to przypadkowi ludzie BEZ „polskiego kręgosłupa” są też politycznie poprawni wobec mafii żydowskiej wiec ROZWALAJĄ spujnośc Polonni i działają jedynie w interesie JUDE-POLONII czyli ŻYDÓW, którzy kiedyś uciekli z Polski.

  Żydostwo zamieszkałe w USA to są właśnie ci, którzy po dojściu do pełnej władzy oraz skorumpowaniu USA PRZEWRÓCILI do GÓRY nogami Amerykę i ja ZBANKRUTOWALI pod każdym względem !

  Największymi WROGAMI USA i Rosji jest właśnie żydostwo, a ci co zapraszają żydostwo aby się osiedlali w Rosji to są WROGOWIE Rosji lub jakieś tępaki nie zdający sobie sprawy że żydostwo to TRUCIZNA dla Rosji czy Polski … itp.

 24. Re: Artykul,,,
  Mysle, ze zydzi (syjonisci) chcieliby zawrzec umowe (finansowa) z Rosja, by rezultatem bylo „przeflacowanie” 40 tys zydow na Krym…
  tylko jest jeden maly problem. Putin doskonale wie, ze to „robactwo” rozplynie sie po calej Rosji i bedzie „sciagac” swoje „pociotki” z calego swiata z dobrze „dorobionymi” papierami szwajcarskimi, austriackimi i innymi „niezaleznymi”…
  No ciekawy jestem, czy Putin „przygarnie” 40 tysieczna zydowska „bombe”, ktora po sobie pozostawi smierc i zniszczenie???…
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 25. Żydom, antysemityzm jest potrzebny jak powietrze. Nic tak nie cementuje jak wspólne zagrożenie i trauma. Od czasu Lewitów jest to stary chwyt plemienny. Dla nich, ktoś kto zapomniał o swoim żydostwie jest martwy, choćby żył. Najlepszą metodą walki z syjonizmem jest więc metoda rozpuszczania ich we własnej , silnej kulturze.

 26. hulsz said

  ad.24 Obstawiam ze ich przyjmie.Potem tabuny idiotow beda ta decyzje usprawiedliwiac ze jednak zrobil zle ale w sumie zrobil dobrze .

 27. revers said

  ad24
  http://globalnews.ca/news/2090695/reality-check-new-anti-harper-health-care-ad-doesnt-tell-whole-story/

  panie jasko, niech pan lapie sie w swoim kandyjskim zydoraju za kieszen, bo w chorobie nikt nie przyjedzie do pana podac szklanke zdowej wody

  http://globalnews.ca/news/2090695/reality-check-new-anti-harper-health-care-ad-doesnt-tell-whole-story/

  Srul Harper tylko o 36 bln. $$$$ skosil budzet na zdrowie, syjonistyczno-masonski globalizm postepuje.

 28. Boydar said

  Gdyby Pan Janek (25) napisał „Najlepszą metodą walki z syjonizmem jest więc metoda rozpuszczania ich we własnej, silnej zasadzie„, byłbym o wiele spokojniejszy. Nawet dorzuciłbym się się do kilku worków.

  Swego czasu reklamowałem w Gajówce jeden z najlepszych towarów eksportowych Ukrainy i chyba do tego wrócę –

  http://www.all.biz/pl/wapno-mielone-nie-gaszone-bgg1067312

 29. Trak said

  Zwierzęta piękne ustawią się po prawej stronie a mądre po mojej lewej stronie – rzekł lew władca.
  Żaba na to – Stanę pośrodku, bo nie rozerwę się.
  Dlatego, nie otrzyma obywatelstwa, bo nie ma dla niej miejsca. I gitara.

 30. super eretz - kraj mlekiem plynacy said

  I nie zal tym repatriantom zostawiac najwspanialszego kraju na swiecie? Tam nawet krowy sie najlepiej doja i wszystkie wynalazki swiata pochodza z mlekiem i woda plynacego Izraela. Izrael na caly swiat eksportuje nie tylko zydow ale nawet wode i wydmuszki z jajek.

  http://mondoweiss.net/2015/06/jewish-superior-netanyahu

 31. Easy Rider said

  Niezależnie od tego, jak postąpi Putin i czy to jest jakiś przebiegły plan, czy nie – dla światowego żydostwa (a przynajmniej tego syjonistycznego), które z Putina uczyniło swojego wroga nr 1 – jest to, mimo wszystko, wizerunkowy cios nie do naprawienia. Jest to w sumie tak zaskakująca wiadomość, że na pierwszy rzut oka nie bardzo wiadomo, co o tym sądzić.

  Obstawiam, że Putin, w istniejącej sytuacji napięcia wokół Ukrainy, raczej nie zgodzi się na przeprowadzkę tak licznej grupy koczowników, może jedynie na jakieś indywidualnie uzasadnione przypadki. W końcu, pozostawił w Rosji większość oligarchów żydowskich, którzy są wobec niego lojalni.

  Na marginesie tej sprawy, chciałbym podzielić się pewnym przypuszczeniem, dotyczącym w ogóle relacji Putina z żydostwem. Często wspomina się bowiem o jego zażyłych kontaktach z lubawiczerami. Nie wiadomo, ile w tym prawdy, a ile dezinformacji, ale coś musi być na rzeczy. Czy aby nie chodzi o to, że Putin chce stworzyć w Rosji kontrolowany przez siebie ośrodek światowego żydostwa, konkurencyjny wobec syjonistów? No bo wiadomo, że nie ma lepszego bata na Żyda, jak drugi Żyd. W takim kontekście, ta sprawa powrotu na Krym 40 tys. Żydów – nabrałaby innego wymiaru.

 32. wi42 said

  Ciekawy komentarz (od 23 minuty) na poruszony temat
  http://politikus.ru/video/53532-chast-3-velikaya-evreyskaya-tayna-uroboros-ispoved-eduarda-hodosa-pered-vozmozhnym-koncom-sveta.html

 33. u said

  Jak twierdzi PCRoberts to Putin ma takich wplywowych „Rosjan”, ktorzy sa zauroczeni Zachodem i ciekawe czy Zachod sie ucieszy, ze kurnik pokazuje im wala i chce sie zagniezdzic na zagrabionym przez Putina Krymie. Bo to oznacza, ze pianie bedzie na inna nute, jad z dziobow wasalskich nie bedzie pryskac, bo dyrygenci poprzez nalot gniezdzisty znaczy zaklepaly „aneksje” Krymu. W zwiazku z tym rodzi sie pytanie, ano, to kiedy zachodnie wasalstwo zniesie sankcje i przestanie Putina dreczyc i ad personam obrazac?
  A tak naprawde to mozna wspolczuc Putinowi, zamiast pobierac edukacje od przyjaciela Ksiego to meczy sie i zmuszony jest sluchac wplywowymi „rosjan”, wiec decyzje moze bedzie zmuszony podjac – ugodowa. Xi to gosc, zmory co chcialy z nim dzielic wladze, szeptac w ocho dobre rady – zniknely i ciesza sie jak jeszcze zyja. Xi sam,zostal na piedestale i zaden wasal, zadna kukla, ani kurnik nie odwazy sie pod jego adrersem zle slowko pisnac. Xi to prawdziwa swieta krowa, poradzuil sobie lepiej od Mao z wplywowymi „Chinczykami.”

 34. Czy żydy zrobią w CHU*A Putina jak WYRUCHALI Jaruzelskiego ??? said

  Czy grasująca mafia żydowska z USA, która WYMUSIŁA na „rządzie waszyngtońskim” wprowadzenie SANKCJI EKONOMICZNYCH na Rosje w 2014 roku, teraz w drugiej połowie września 2015 roku „ZAŁATWI” wystąpienie w ONZ-e dla W.Putina w New Yorku gdzie on będzie „dopuszczony” przez żydów do wygłoszenia swojego „pokojowego” przemówienia na specjalnej sesji ONZ-u ?

  Oczywiście MAFI żydowskiej NIE chodzi tam o jakieś przemówienia W.Putina w New Yorku w lokalnym budynku ONZ-u lecz o to, aby się się z nim spotkać i COŚ Putinowi OBIECAĆ, szntażowac ale pod warunkiem, że np. Krym zasiedli ŻYDAMI, którzy potem to żydzi ODERWĄ od Rosji ten bardzo atrakcyjny Krym i SOBIE ŻYDY przywłaszczą dla siebie?
  Przecież żydów NIGDY nie było na Krymie !!!

  Czy W.Putin ma wiedzę o tym, że w 1985 roku żydy WSZYSTKO robili, aby masowo UCIEC z Rosji do Izraela i do tego DOPŁACIŁ $400 milionów głupi wykołowany POLSKI podatnik ?
  Więc po CO żydy DZISIAJ szykują następny PLAN ale ewakuowania się z Izraela na Krym, do Polski, Ukrainę, Hiszpanii, Niemiec …itp. ale jakoś nie do USA ??
  Zobacz:
  „JEWS ARE CAUTIOUS AFTER SOVIET VISIT” – Dec 13, 1985

  http://www.nytimes.com/1985/12/14/world/jews-are-cautious-after-soviet-visit.html

  http://www.jta.org/1985/12/12/archive/bronfman-in-warsaw-to-confer-with-polish-president

  To ŻYDY zamieszkali w PRL-u mający pełnie władzy w sektorze handlu mięsem i artykułami spożywczymi PODNIEŚLI ceny o ok. 30% na mięso i wyroby mięsne od 1 lipca 1980r aby tym sposobem PODPUŚCIĆ Polaków, aby się zbuntowali przeciw władzy PZPR. To właśnie wywołało pierwsze strajki robotnicze na Lubelszczyźnie na początku lipca 1980, które zostały przniesione na cały PRL przez zakonspirowanych zydów razem z mosadem grasującym w PRL-u.

  Żydy za pomocą tej podwyżki cen usiłowali PRZEJĄĆ władze w PRL-u już 1980 roku. Żydo udało się jedynie przejąc kierownictwo „NZZ Solidarnośc” w 1981 roku co doprowadziło do wprowadzenia Stanu Wojennego 13 grudnia 1981 roku przez rządy Jaruzelskiego, który wtedy był pierwszym sekretarzem KC PZPR.

  Następnie już zamocowana mafia żydowska w „Białym Domu” w Waszyngtonie BRONIĄCA interesów żydoskiej mafii w PRL-u wymusiła na administracji tego żydowskiego pucybuta z Hollywoodu Ronalda Regana wprowadzenie SANKCJI EKONOMICZNYCH i gospodarczych na rządzie gen. Jaruzelskiego w PRL-u.

  Właśnie to te same ŻYDY, którzy ZARZĄDALI w USA to wprowadzenie SANKCJI EKONOMICZNYCH i gospodarczych na PRL-u w 1985r zajęli następnie rolę tzw. „MEDIATORÓW” pomiędzy „rządem waszyngtońskim” i rządem gen. Jaruzelskiego tak, aby jak ZAWSZE maksymalnie wykorzystać tą rolę „MEDIATORÓW” ale NIE w interesie USA, tylko oczywiście w interesie ŻYDOSTWA oraz mafii żydowskiej grasującej bezkarnie RABUJĄCEJ durniów na Świecie.

  Zakotwiczone żydy w biurach ONZ-u w New Yorku razem z żydowską ultra-agresywną rasistowską mafią mędzynarodową World Jewish Congress (WJC) z ówczesnym jej szefem Edgar Bronfman w 1985 roku za pomocą swoich układów w PRL-wskim konsulacie w New Yorku oraz swoich wtyczek Mosadu w Warszawie zachęcili gen. Jaruzelskiego, aby przyjechał na specjalną sesję ONZ-u w New Yorku we wrześniu 1985 roku i tam wygłosił jakieś przemówienie.

  Oczywiście żydom nie chodziło o jakieś tam przemówienie gen. Jaruzelskiego w New Yorku, lecz aby MAFIOZI żydowscy z USA oraz Izraela mogli zorganizowac jakieś TAJNE z nim spotkanie, aby Jaruzelskiemu coś OBIECAĆ, ale w zamian że jak wprowadzi jakieś SPECJALNE PRZYWILEJE dla żydostwa w PRL-u, to oni żydzi z World Jewish Congress są w stanie „ZAŁATWIĆ” w USA np. zniesienie SANKCJI EKONOMICZNYCH „rządu waszyngtońskiego” wobec rządu gen. Jaruzelskiego PRL-u, są też w stanie ODBLOKOWAĆ udzielenie „KREDYTÓW” finansowych dla jego ekipy … itp.

  Oczywiście takie TAJNE spotkanie gen. Jaruzelskiego zostało przez żydów zaaranżowane w pomieszczeniach resteuracji „Rainbow Room” na 65 piętrze pod adresem 30 Rockefeller Plaza w New Yorku , która jest tylko dla „members only” czyli tylko stałych członków żydowskich bilionerów … itp. podobnych SUPER złodzeji.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Rainbow_Room

  Na tym TAJNYM spotkaniu w New Yorku 26 września 1985 roku „ważnych żydów” z gen. Jaruzelskim było 8-u żydów a w sród nich też był przewodniczący „American-Israel Chamber of Commerce” Eli Zborowski oraz Israel Singer ten który w połowie lat 1990-ch STRASZYŁ, że jak polski podatnik nie wypłaci KLUBOM żydowskim $ 65 miliardów to Polacy będą OCZERNIANI i poniewierani na arenie mędzynarodowej.

  Wszystko wygląda na to, że żydy IDENTYCZNIE za pomocą tej samej skutecznej METODOLOGI zastosowanej wobec gen. Jaruzelskiego teraz PRZECZOŁGAJĄ W.Putina identycznie jak wymusili do PRZYSIADÓW gen. Jaruzelskiego, czyli te żydy, którzy WYMUSILI wprowadzenie SANKCJI EKONOMICZNYCH dla Rosji w 2014r rządzonej przez W.Putina na „rzadzie waszyngtonskim” oraz tych palantach z UE, teraz te SAME żydy występują w roli „MEDIATORÓW” pomiędzy rządem w.Putina i tzw. „rządem USA”.

  Wszystko wygląda na to, że scenariusz żydowski się POWTÓRZY wobec obecnej Rosji jaki wcześniej został zastosowany wobec PRL-u przez żydowska mafię.

  Mafia żydowska z USA też „zaproszą” W.Putina we wrześniu 2015 roku do ONZ-u w New Yorku, aby ten tam wygłosił jakieś swoje przemówienie i TEŻ żydy zorganizuja jakieś TAJNE spotkanie W.Putina ale tylko z żydami aby oni obiecali, że ZAŁATWIĄ zniesienie ich „sankcji ekonomicznych” dla Rosji ale POD WARUNKIEM, że np. W.Putin zrobi ministrami jakiś ruskich żydów i wpuści żydów na Kreml, którzy potem WYRUCHAJĄ samego Putina, a potem wszystkich Ruskich przejmując „demokratycznie” władzę tak jak się to stało u tych polskich GŁUPOLI lemingów w Warszawie.

  Oczywiście żydy zniosą „sankcje ekonomiczne” dla Rosji oraz rządów W.Putina ale jak on jak W.Putin się UGNIE pod szantażem żydowskim i zarządzi z dnia na dzień, że Rosja z pominięciem swojego prawa PRZYWRÓCI rosyjskie obywatelstwa ŻYDOM, którzy wcześniej UCIEKLI z Rosji, którzy wcześniej WYPELI dupy na Rosje, ją bankrutowali, tą Rosję bez skrupułów OBRABOWALI z $500 MILIARDÓW za czsów pijaczyny Jelcyna, a teraz te żydy przeszkoleni przez mosad w Izraelu lub w USA zostaną wpuszczeni, aby tą Rosję PRZEWRÓCIĆ do góry nogami … oraz tam przejąć władze jak było we wczesnym bolszewickim ZSRR.

  Mam nadzieje że W.Putin NIE będzie taki SPRZEDAJNY i jeszcze nie zwariował jakie było to POPYCHADŁO Jaruzelski !

  Czy Rosja pod prezydenturą W.Putina to POWAŻNE państwo i da WYRUCHAĆ żydom ??

 35. Polski podatnik RABOWANY w interesie ŻYDOSTWA i Izraela, said

  Zachęcam do zapoznania się z kulisami TAJNEJ operacji przerzutu Żydów ze Zwiazku Sowieckiego/Rosji do Izraela z tranzytem na lotnisku Okęcie w Warszawie. Żydom bardzo zależało, aby to była cicha akcja bez rozgłosu.

  W latach 1989-1992 z udziałem żyda premiera T.Mazowieckiego i jego żydowskiego „rządu warszawskiego” przetransportowano ponad 150 tyś żydów z ZSRR/Rosji do Izraela.
  Co ciekawsze ta operacja ta była po części finansowana z UKRADZIONYCH $400 milionów polskim obywatelom przez żydowską instytucje finasową o nazwie Art-B.

  Kulisami tego OBRABOWANIA Polaków wspierał też ówczesny „prezydent III RP” TW bolek, rząd warszawski T.Mazowieckiego. Lemingom w III RP usiłują wmówc, że ten żydoski KRETACZ T.Mazowiecki to JAKOBY „najlepszy” premier III RP.

  Każdy kto w III RP bezczelnie RABUJE polskiego padanika, robi Polaków przysłowiowego „konia” w INTERESIE żydów, niemców czy nawet banderowców ukraińskich to jest polsko-języcznych mediach jest WMAWIANY na siłę jako WZÓR do naśladowania przez wszystkich Polaków, czyli tak musi by ZAWSZE wg. żydowskie lub niemieckie brukowce drukowane dla polskiego MOTŁOCHU w III RP … o ZGROZO !

  „The World Jewish Congress (WJC) – Najlepszy premier III RP” – … <– to jest bezczelny FAŁSZ żydowski !

  http://www.worldjewishcongress.org/en/news/wjc-on-passing-of-tadeusz-mazowiecki-architect-of-poland-s-transition-to-democracy

  Kulisy tego ZALEGALIZOWANEGO rabowania polskich obywateli są po części opisane w książkę pt. "Most" Dariusza Wilczaka.

  Zobacz:
  "A dziś? O czym milczą media? Co ukrywają?"

  http://naszeblogi.pl/55827-dzis-o-czym-milcza-media-co-ukrywaja

 36. Za 10 lat nie będzie już Izraela ? said

  Żydzisko Henry Kissinger, WYNALAZCA globalistycznego żydowskiego NWO w dniu 24 października 2012r powiedzał publicznie:

  ” Za 10 lat nie będzie już Izraela” czyli po angielsku:

  “In 10 Years, There Will Be No More Israel”

  By Alexander Maistrovoy. Henry Kissinger’s recent statement, that in 10 years Israel will cease to exist, borders on senile. Although one of his staff members denied it, Cindy Adams from New York Post insisted: “Reported to me, Henry Kissinger has stated — and I quote the statement word for word: ‘In 10 years, there will be no more Israel.’”

  Kissinger is a controversial figure. He can hardly be suspected of excessive sympathy for Israel. He perhaps, inclines to the “syndrome of self-hatred” so fashionable nowadays in the Jewish elite. At the same time, Kissinger is not an exalted pop-diva, cheap populist or rebellious professor. He is an experienced, prudent politician who takes responsibility for his utterance.

  Zobacz tutaj:

  http://joemiller.us/2012/10/henry-kissinger-in-10-years-israel-will-cease-to-exist/

  Posłuchajcie jak zareagowali niektórzy żydzi na oświadczenie Henry Kissinger, że:

  “In 10 Years, There Will Be No More Israel”

Sorry, the comment form is closed at this time.