Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Wolne tematy (52 – …
  Boydar o Herbert, czyli skąd się w…
  UZA o Inne aspekty przemysłu co…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (52 – …
  Lily o Inne aspekty przemysłu co…
  Nic do ciebie nie o Sprawowanie władzy nad państwe…
  Lily o Inne aspekty przemysłu co…
  revers o Wolne tematy (52 – …
  Marek o Inne aspekty przemysłu co…
  gnago@o2.pl o Ludzi wybitnie uzdolnionych łą…
  gnago o Śmierć lekarza rodzinnego
  I*** o Herbert, czyli skąd się w…
  bryś o Wolne tematy (52 – …
  bryś o Śmierć lekarza rodzinnego
  Piskorz o Niebezpieczna Afryka: zamachy…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Ciało lekarza, który powiązał szczepienia z autyzmem zostało wyłowione z rzeki z raną postrzałową

Posted by Marucha w dniu 2015-07-13 (Poniedziałek)

19 czerwca dr. James Jeffery Bradstreet został znaleziony przez rybaka w rzece Rocky Broad River w okolicy Chimney Rock, ciało ma ranę postrzałową w okolicach klatki piersiowej. Był wybitnym lekarzem i naukowcem badającym przyczyny autyzmu, był także ojcem dziecka, które zachorowało na autyzm.


Dr. Bradstreet podjął się wielkiego wysiłku, aby określić przyczynę choroby autystycznej u dzieci, po tym jak jego własne dziecko zaczęło mieć objawy autyzmu po otrzymaniu rutynowych szczepień.

Historię choroby swojego syna opisał na prowadzonym przez siebie blogu w 2012 roku:
http://drbradstreet.org/2012/02/28/my-son-turned-18-today-reflecting-on-our-journey-with-autism

Dr Bradstreet prowadził prywatną klinikę Wellness Center w Buford, Georgia, która koncentrowała się na leczeniu dzieci z zaburzeniami związanymi z: autyzmem, PPD oraz innymi zaburzeniami neurologicznymi rozwoju dziecka.

Oprócz leczenia pacjentów, dr. Bradstreet występował jako biegły w sądzie federalnym, pomagał rodzinom, których dzieci zostały okaleczone w wyniku przyjęcia szczepionek.

Był założycielem Child Development Resource Center; jest to największy ośrodek w USA badający skutki uboczne szczepionek. W swoim centrum badawczym dr. Bradstreet współpracował z słynnym brytyjskim naukowcem Dr. Andrew Wakefield, który przez pewien czas był dyrektorem badań w ośrodku.

Dr. Andrew Wakefield to międzynarodowej sławy naukowiec, który powiązał szczepienia MMR z autyzmem, dzięki jego pracy naukowej wiele rodzin otrzymało gigantyczne odszkodowania od firm farmaceutycznych produkujących szkodliwe dla zdrowia szczepionki.
https://en.wikipedia.org/wiki/Andrew_Wakefield

Kilka dni przed śmiercią lekarza do jego centrum badań wtargnęli funkcjonariusze FDA (Amerykańska Agencja Żywności i Leków ) oraz funkcjonariusze innych agencji rządowych przeszukując badania i dokumenty znajdujące się w Child Development Resource Center.

Śmierć walczącego z przemysłem farmaceutycznym oraz agencją FDA doktora wstrząsnęła środowiskiem naukowym i akademickim ale przede wszystkim rodzinami dzieci cierpiących na autyzm.

Epidemiolog dr. Jake Crosby 25 czerwca opublikował na swoim blogu w Epoch Time artykuł na temat zagadkowej śmierci dr.Bradstreet oraz umieścił cytat zmarłego z jednej z konferencji naukowych:

„Autyzm nauczył mnie więcej o medycynie, niż nauka na studiach medycznych” – Dr. James Jeffery Bradstreet
http://www.theepochtimes.com/n3/blog/doctor-vaccine-injury-dies-60/

Co jeszcze bardziej szokujące nie tylko serwisy informacyjne ale nawet świat biznesu opisał śmierć dr. Bradstreet, 3 dni temu w artykule magazynu biznesowego Forbes ukazała się informacja na temat jego śmierci, prowadzonych badań oraz został podany adres strony internetowej, gdzie jest organizowana zbiórka pieniędzy mających wyjaśnić okoliczności śmierci poprzez prywatne śledztwo.
http://www.forbes.com/sites/emilywillingham/2015/07/09/government-search-of-autism-doctor-bradstreets-office-related-to-experimental-autism-treatment/

W wyjaśnienie zagadkowej śmierci zaangażował się członek rodziny Thomas Bradstreet, na stronie Go Found Me 16 dni temu utworzył zbiórkę 25 tysięcy dolarów na koszty prywatnego śledztwa, pieniądze mają pomóc wyjaśnić okoliczności śmierci oraz doprowadzić do odpowiedzi na wiele pytań związanych z pracą prowadzoną przez doktora. Na koncie jest już zebranych ponad 30 tysięcy dolarów.
http://www.gofundme.com/xscefs

Przyjaciele zmarłego doktora założyli również stronę upamiętniającą jego osobę oraz jego pracę i wysiłek w dociekaniu prawdy na temat przyczyn autyzmu wśród dzieci, poniżej dwa przykłady z wielu z wpisów na stronie fb:

“Dr. Bradstreet opiekował się moim dzieckiem po zdiagnozowaniu autyzmu, on dokonał cudownego uzdrowienia”

„Dzięki niemu mój 16 letni syn ma normalne życie, dziękuje mu każdego dnia”

https://www.facebook.com/RememberingDrBradstreet

Wśród różnych badań prowadzonych w klinice Wellness Center dr. Bradstreet badał objawy „zatrucia rtęcią”, wierzył, że metale ciężkie są głównym czynnikiem w rozwoju autyzmu dziecięcego.

Ostatni post dr.Bradstreet z wynikami badań nad autyzmem pochodzi z 30 maja 2015 roku:

http://drbradstreet.org/

Przygotował/tłumaczył
Michał KK
http://wolna-polska.pl

Komentarze 33 do “Ciało lekarza, który powiązał szczepienia z autyzmem zostało wyłowione z rzeki z raną postrzałową”

 1. Reblogged this on Pekok Antylichwiarz.

 2. 0ro said

  Sprawa ma nieco inny podtekst, jak dobrzy ludzie ‚walczący’ (słowem przecież tylko) ze szczepionkami, chcą wierzyć
  Szczepionki to jest tzw WYBUTLOWANIE, z ‚Nowego Wspaniałego Świata’
  to celowe wstrzykiwanie dzieciom proli różnych wypalających mózgi trucizn
  to mogą być bardzo wyrafinowane trutki, rtęć i glin to podstawa, młotek do kruszenia dziecięcych czaszek.
  ale czy tam nie ma jakiś ‚terapii genowych’ mających wpływ na mózg i zdrowie – nie wiemy
  Wiemy za to, że na pewno są tam trucizny ‚kastrujące’
  Szczepionki nie są wstrzykiwane dla zysków, zysk jest tylko przy okazji

 3. Zbyszko said

  Kiedy ten świat w końcu ruszy na tych gangsterów…

 4. snag said

  Kto zna angielski powinien przeczytac ten artykul i wstrzymac przed negatywnym komentarzem na temat akcji wladz ,…

  http://www.forbes.com/sites/emilywillingham/2015/07/09/government-search-of-autism-doctor-bradstreets-office-related-to-experimental-autism-treatment/

  Wladze wydaly nakaz rewizji szukajac ‚lekarstwa’ znanego pod nazwa GcMAF ktore on reklamowal on line jako srodek lleczacy autyzm i inne choroby zwiazane z systemem immunologicznym po raka za ktore liczyl sobie $50 za zastrzyk. Zacznijmy od tego ze kazde lekarstwo na rynku w Stanach musi byc zbadane w laboratoriach FDA zaczynajac od efektywnosci po skutki uboczne etc. Dlugi i kosztowny proces. Wladze podjely decyzje ‚nalotu’ po upewnieniu sie ze facet uzywa proteine w swoim ‚lekarstwie’ z plazma ktora jest obwarowana instrukcja zeby nie uzywac w lekarstwach dla ludzi i w krwi przeznaczonej dla ludzi. Facet dostal ostrzezenie zeby zaprzestal uzywac te proteine po ktorym wymazal slady na ten temat niedozwolonych komponentow cudownego lekarstwa ktore reklamowal on line. Krotko mowiac gdyby mu udowodnili wykorzystywanie zdesperowanych ludzi i swindel facetowi grozilo zamkniecie ‚kliniki’, dlugi i kosztowny proces, materialna ruina i 20 lat w kiciu.

  Nie dal bym glowy ze nie ‚zalatwil’ go jakis zawiedziony pacjent czy ktos z rodziny ,…

 5. Kojak said

  Dosc typowy przyklad funkcjonwania bandytow i zbrodniarzy z Usraela !

 6. snag said

  Czy byl wybitny mozna dyskutowac patrzac na osiagniecia, wiadomo ze byl delikatnie mowiac kontrowersyjnym jesli nie hochsztaplerem – Skonczyl studia w specjalnosci Natural Science jako magister, przez jakis czas zajmowal sie medycyna zwiazana z aerospace, po stazu w aerospace byl asystentem profesora neurologii w podrzednym college na poludniu Stanow. Zanim poczul powolanie do medycyny byl kaznodzieja, widzac skad pochodzi i gdzie sie ‚obracal’ (poludnie Stanow) prawdopodobnie jednym z tych straszacych pieklem i zerujacych na babciach i wdowach, niestety nie znalazlem jakiego wyznania ,…

  Anyway, RIP ,…

 7. Peryskop said

  Re 4
  Dzięki za to info.

  Ale jego wiarygodność jest raczej niska z uwagi na dość dobrze znane procedury agencji rządowych, mających na celu przepuszczanie syfu szczepionkowego do oficjalnego stosowania – często pod rozmaitymi czynnikami przymusu.

  Zatem to info może pełnić rolę maskującego aferę dezinfo.

  A 50 baksów za zastrzyk – jeśli faktycznie pomaga on chorej osobie – to w Satanach niewiele, bo dzień pobytu w ośrodku rehabilitacyjnym kosztuje tam ok. 1.000 baksów.

 8. NICK said

  Naprawdę.
  Za mało jest danych, potwierdzonych metodami stricte naukowymi, negujących lub stwierdzających tzw. autyzm. A są takie i takie we świecie nauki. Ten goły fakt o czymś nam mówi… .
  Z powodu ‚mody’, nieco poczytałem przez ostatnie kilka miesięcy.

  Czytałem też poglądy paramedyków i medyków – bez stopni i tytułów naukowych. Pieprzniętych psychiatrów, neurologów… . Tym razem znalezienie jednoznacznego „ZA”, graniczy z cudem, niektóre ‚dowody’ są na tyle irracjonalne, że trudno się odnieść.
  Często ‚leczą oni autyzm’. Sami lub poprzez linki. Robiąc dużą kasę.
  Czy aby na pewno jest taka jednostka chorobowa?
  Dywagacje pospolite.

  Przypadku P. Bradstreet’a nie znam.

 9. snag said

  Jeszcze jedno ,…

  Przez krotki okres facet drukowal zurnal na temat powodow i sposobu leczenia autyzmu i innych chorob wlacznie z rakiem i AIDS ktore rzekomo leczyl ktory szybko (zurnal)zbankrutowal tudziez organizowal sympozja dla zdesperowanych ze wstepem za slona oplate gdzie sie reklamowal tudziez sprzedawal video z podobnym materialem (dzis na youtube) slowem nigdzie nie zagrzal miejsca, nic nie osiagnal i ma wszystkie znamiona nabijacza w butelke co oczywiscie nie przeszkadza niektorym gnoic wladze czy Ameryke jak sie ma zadre i chce ,…

 10. snag said

  NICK @ 7 ,…

  Zwiazek autyzmu ze szczepionkami mozna znalezdz sledzac implementacje szczepionek z rownoleglym wzrostem przypadkow autyzmu, cos w tym jest ale w tym artykule jest mowa o rzekomym ‚geniuszu’ ktory znalazl panaceum na wszysto i zle skonczyl ,…

  Nie pierwszy on i nie ostatni, nie dajmy sie zwariowac ,…

 11. Marucha said

  Wynika z tego, że dr. James Jeffery Bradstreet został słusznie zastrzelony, bez sądu i bez wyroku.

 12. marta15 said

  ad 10 a pan, panie Snag to tak zawsze wszystko wie?
  Taka pewnosc cwierc inteligenta ktory cos tam liznal, a uwaza ze wszystko zawsze wie?

 13. Kojak said

  Snag ! Gdzie jest rzeczowa argumentacja poza bezgraniczna demagogia i bezceremonialnym obrzucaniem, blotem ! On jest taki ,śmaki, owaki ! Degenerat oszust i gnoj ! To typowe zydowska zgnilizna ,opluc zohydzic odebrac godnosc ! Kim ty jestes i kogo reprezentujesz ? Chyba zydowstwo . Oni zawsze wiedza najlepiej i zawziecie i za wszelka cene unikaja rzerczowej argumentacji robiac z kogos wszarza i pomylonego Oni wiedza zawsze najlepiej opanowujac przemysl farmacutyczny i faszerujac ludzi wszelkim scierwem ! Moze podasz uczone przyklady dla rownowagi ?

 14. Zbyszko said

  Snag @4 a co z tymi wpisami, ludzi których dzieci wyleczył? Chyba, że ktoś z tej radości, że lekarz wyleczył mu dziecko, strzelał na wiwat i akurat spadająca z nieba kula trafiła lekarza łowiącego w rzece ryby

 15. snag said

  Marta 15 i Kojak

  Pan snag nie wszystko wie ale nie jest leniwy i sprawdzi zanim cos napisze zamiast mielic jezykiem i robic durnia z siebie – Na marginesie, Dr. Bradstreet nie jest pierwszym który powiązał szczepienia z autyzmem jak tytul sugeruje zrobili to inni duzo wczesniej znaczy on to powielil a nie powiazal ,…

  Poza tym, przeczytaj pani artykul do ktorego link podwiesilem pod postem @ 4 – Pan tez, panie Kojak wszystko latwo sprawdzic on line z tym ze trzeba chciec ,…

 16. NICK said

  Z wpisami… .
  Panowie we 13 i 14.
  Podkreślam, Pana Bradstreet’a nie znam. I nie będę zapoznawał.
  Pan Snag, którego średnio lubię, zapodał pewne, wyczytane, uwagi. Podał link, film. Czytaliście, P. Kojak? No to odnieście się do źródeł, bo to Pan epitetuje. Bez argumentacji.
  Ten wpis jest dla ‚czystości’ ew. dalszej dyskusji. Gospodarzu.
  Ja stąd zNICKam.

 17. snag said

  Marucha @ 11 ,…

  Tego nie powiedzialem i nie twierdze choc moglbym zrozumiec pamietajac bol nabitych w butelke znajomych, rodzicow mojej chrzesnicy ktorzy przywiezli tu 20-letnia corke z Niemiec z rakiem mozgu na leczenie do jednego takiego ktory ich skubnal na kilkadzieat tysiecy a corka zmarla w karetce w drodze z lotniska do szpitala ,…

  Poczekajmy na wyniki sledztwa jesli winny to jedno jest pewne, facet bedzie mial powodzenie w kiciu zanim sie zestarzeje ,…

 18. snag said

  Zbyszko @ 14 ,…

  Nie badz naiwny takie listy mozesz kupic zatrudniajac marketing firme czy amatorow lub ‚wyprodukowac’ uzywajac np. google network – Dzisiaj jako jeden z kilkunastu odbiorcow gmail dostalem kawal i podalem dalej, jutro otrzyma go kilkudziesieciu innych odbiorcow i pomnozy ,…
  ——————————————————————-
  – pewien bezrobotny postanowił wziąć sprawy w swoje ręce.
  Otworzył gabinet lekarski i dał takie ogłoszenie Leczymy każda chorobę za 500 PLN.Jeżeli się nie uda płacimy 1000.
  Pewien lekarz postanowił to sprawdzić
  wszedł do gabinetu i powiedział że stracił smak. Przyjmujący powiedział – siostro! proszę z pudełka nr 22 nalać syropu dla tego pana i niech wypije.
  – facet bierze kieliszeczek , pije i pluje klnąc przy tym głośno. -To nie jest syrop to jest benzyna .!
  – o widzi pan mówi na to przyjmujący odzyskał pan pan smak . Należy się 500 .
  Facet nie mógł tego przeboleć więc postanowił że następnym razem da im popalić.
  Przychodzi następny raz i postanowił powiedzieć że stracił pamięć . Na to przyjmujący znowu woła siostrę i każe jej nalać pacjentowi syropu z pudełka nr 22. Pacjent jak to usłyszał natychmiast krzyknął – ależ w tym pudełku jest benzyna. A na to przyjmujący – a widzi pan odzyskał pan pamięć należy się 500 .Facet zapłacił
  Nie mógł jednak przeboleć tego że już dwa razy zabulił 500 , zamiast zarobić za każdym razem 1000 .
  Postanowił pójść po raz trzeci .
  – Wchodzi po omacku do gabinetu stukając białą laską i mówi Wie pan straciłem wzrok nie wiem co mam zrobić. Na to facet odpowiada – ja tez nie wiem jak panu pomóc więc ma pan tu 1000 ale korzystając z faktu że gość nie widzi wciska mu 100 . A ten jak nie wrzaśnie to jest tylko 100 złotych a miało być 1000. A widzi pan , odzyskał pan wzrok . Należy się 500 .

  z pozdrowieniami Maciej

 19. […] za: https://marucha.wordpress.com/2015/07/13/cialo-lekarza-ktory-powiazal-szczepienia-z-autyzmem-zostalo… […]

 20. maasteer said

  Powiązanie szczepień z autyzmem udowodniła m. in. prof, Maria Majewska. Na zachodzie kartele farmaceutyczne wypłaciły już z tego tytułu wiele milionowych odszkodowań, tylko qrwa u nas nie da się tego udowodnić i zawsze znajdzie się jakiś przedstawiciel koncernów trzymający ich stronę.

 21. maasteer said

  Prof. Maria Dorota Majewska

  Kilka miesięcy temu amerykańska pielęgniarka ze szpitalnego oddziału neonatologii przyznała publicznie, że noworodki po rutynowych szczepieniach w szpitalach notorycznie rozwijają zagrażające życiu problemy zdrowotne takie jak: sepsa, zaburzenia oddechowe, krążeniowe, neurologiczne, drgawki, problemy z odżywianiem, wysoka gorączka, etc. i muszą być reanimowane. Praktycznie każdy zaszczepiony noworodek jest uszkodzony w mniejszym lub większym stopniu, a niektóre umierają wkrótce po szczepieniach. Teraz badanie opublikowane w medycznym czasopiśmie JAMA potwierdziło ciężkie poszczepienne uszkodzenia noworodków. Pewna polska lekarka powiedziała mi, że to samo dzieje się w Polsce na oddziałach neonatologii, które zamieniły się z oddziały ratowania noworodków po obowiązkowych poszczepiennych okaleczeniach.
  —————————-
  https://vaccgenocide.wordpress.com/2015/06/23/masowe-poszczepienne-okaleczenia-noworodkow/

  Szczepienia to nie tylko autyzm – to wiele innych nieuleczalnych chorób, to po prostu depopulacja – zbrodnia przeciw ludzkości.

 22. maasteer said

  Ad 13 Kojak
  W pełni się z Panem zgadzam w przedmiotowej sprawie.

 23. NICK said

  Milionowe odszkodowania są płacone z tytułu używania wszelkich leków „na receptę” i nie tylko. TO nie jest dowód. KAŻDY ma działania uboczne a obecne ulotki u wielu nie wykluczają powikłań typu zgon. Jest to zabezpieczanie się, oczywiście. Nie zmienia to FAKTU, że, wielokrotnie, zwłaszcza te silnie działające, uratowały zdrowie i życie.

  Nie wiem czy wiecie? Większość, chyba zdecydowana, farmaceutyków, wywodzi się z substancji naturalnych. M.innymi, ziół. Naśladowania przyrody i wiedzy przodków naszych.
  Są one, dość często, modyfikowane fizykochemicznie. Wystarczy zmienić prawo- na lewoskrętność. Ostatnio ‚obrabiana’ na Gajówce kurara, została zmodyfikowana na kilkanaście związków pochodnych. Gdyby tej modyfikacji nie było? Niektóre znieczulenia byłyby – zdecydowanie mniej bezpieczne. I tak dalej… .

 24. NICK said

  Z czym tu się zgadzać, P. Maasteer (22). Z epitetami???

  Odpuszczam kolejny temat. Spalać się nie zamierzam.
  Meritum coraz mniej.

 25. maasteer said

  Ad 23 NICK

  „Milionowe odszkodowania są płacone z tytułu używania wszelkich leków „na receptę” i nie tylko. TO nie jest dowód. KAŻDY ma działania uboczne ”

  Mam na myśli „medykamenty” do których podawania jesteśmy przymuszani przez faszystowskie regulacje prawne. Te przymusowe powinny być poza wszelkim zarzutem. A leków na receptę to ja brać nie muszę.

  „Większość, chyba zdecydowana, farmaceutyków, wywodzi się z substancji naturalnych.” – wiemy wiemy, dlatego ziołolecznictwo jest tak zaciekle atakowane i likwidowane – bo tego sqrwesyny nie mogą opatentować.

 26. NICK said

  A wyobraża Pan sobie sytuację, że będzie Pan musiał? (25)
  A widzi Pan, że nie odniósł się do zdań ważniejszych? Moich? We temacie?
  Odpuszczam ostatecznie. Nie zajrzę na ten temat.
  Bawmy się. Zdrowiem.

 27. Justyna said

  Widzialam wiele konferencji dr Bradstreeta na you tube i jestem poruszona cala sprawa, tym bardziej że rozważałam wizytę u niego w czasie jednego z jego pobytów w Europie. On mial odwage mowic prawde. Byl znanym lobbysta anty-szczepionkowym, pomógł wielu pacjentom. Skontaktowalam sie ze znajoma w US, ktora znała dr Bradstreeta osobiscie z konferencji, zna środowisko i jej odpowiedz mnie zszokowala: US i FDA morduja niepokornych lekarzy. W czerwcu b.r. zamordowano jeszcze dwoje innych znanych lekarzy, nie powiazanych ze soba. Widocznie w jakis sposob zagrażał ich interesom.

 28. snag said

  Maasteer @ 20 ,…

  Luuudzie !!! ,…

  Skad wy bierzecie te rewelacje ja zyje na zachodzie prawie 4 dekady i nie slyszalem ani czytalem na temat odszkodowan gigantycznych czy jakchkolwiek w Stanach, sprawa trafila do sadu ten orzekl ze nie ma wiarygodnych dowodow* i na tym sie skonczylo ,…

  Court Rulings Don’t Confirm Autism-Vaccine Link
  ————————————————————-
  http://www.forbes.com/sites/emilywillingham/2013/08/09/court-rulings-dont-confirm-autism-vaccine-link/

  *W tym samym czasie kiedy upowszechniano szczepionki byla i jest do dzisiaj moda na narkotyki, dopuszczono to konsumpcji high fructose corn syrup zamiast cukru, junk food i wiele innych produktow przedluzajacych ‚zycie’ towarow na polkach ktore mogly wplynac na wzrost zachorowan na autyzm nie wspominajac o niezdrowym trybie zycia na kanapie przed telewizorem i kilku tuzinach soft drinkow ze wspomnianym high fructose corn syrup zamiast cukru.

  Dr. Andrew Wakefield na ktorego autor artykulu sie powoluje rzekomo dzieki ktoremu i „dzięki jego pracy naukowej wiele rodzin otrzymało gigantyczne odszkodowania od firm farmaceutycznych produkujących szkodliwe dla zdrowia szczepionki”- Odszkodowania sa bzdura a Wakefield okazal sie klamca i hochsztaplerem, udowodnionym sadownie i zdyskredytowanym, pani Marto i panie Kojak ,…

  „Andrew Jeremy Wakefield (born c. 1957) is a British former surgeon and medical researcher, known for his fraudulent 1998 research paper in support of the now-discredited claim that there was a link between the administration of the measles, mumps and rubella (MMR) vaccine, and the appearance of autism and bowel disease” ,…

  On 28 January 2010, a five-member statutory tribunal of the GMC found three dozen charges proved, including four counts of dishonesty and 12 counts involving the abuse of developmentally challenged children.[12] The panel ruled that Wakefield had „failed in his duties as a responsible consultant”, acted both against the interests of his patients, and „dishonestly and irresponsibly” in his published research.

  Wiecej w linku ,…

  https://en.wikipedia.org/wiki/Andrew_Wakefield

  Nastepny, rzekomy expert i znawca problemu wymieniony w artykule rzekomy epidemiolog dr. Jake Crosby skonczyl uniwersytet z tytulem magistra of Arts in both History and Health w 2011 i dwa lata temu w 2013 uniwersytet z tytulem Master of Public Health in Epidemiology a nie epidemiologii jako takiej. Obie specjalnosci przygotowaly go do pracy urzedasa za biurkiem w miejskim czy powiatowym urzedzie zdrowia a nie w laboratorium – Faceta zablokowano w paru specjalizujacych sie w temacie blogach rzekomo po tym jak zainteresowal sie charakterem i dzialalnoscia sponsorow, tego nie komentuje bo nie wiem I nie mam czasu szperac ,…

 29. maasteer said

  Żeby było więcej meritum

  Poufny dokument o powikłaniach poszczepiennych

  Prof. Maria Dorota Majewska

  Warto się zapoznać z załączonym w linku poufnym dokumentem firmy GSK dotyczącym powikłań po szczepieniach ich szczepionką Hexa. Opis i lista powikłań oraz zgonów poszczepiennych zaczynają się od strony 51 dokumentu (Appendix). https://autismoevaccini.files.wordpress.com/2012/12/vaccin-dc3a9cc3a8s.pdf

  Trudno na te straszliwe okaleczenia, poszczepienne zgony i wszczepione zdrowym uprzednio dzieciom ciężkie choroby patrzeć inaczej jak na medyczne tortury zadawane niemowlętom dla zysków. Wśród wymienionych typów powikłań, okaleczenia neurologiczne – encefalopatie/autyzm, epilepsje i inne są najczęstsze. I pamiętajmy, że wszędzie raportuje się zaledwie od 1 do 10% wszystkich powikłań, czyli że liczby powikłań mogą być nawet 100 razy większe. Te dane dowodzą, że wszelkie zapewnienia karteli korporacyjno-medialnych o bezpieczeństwie szczepień i braku ich związku z pandemią autyzmu oraz innych chorób neurologicznych u dzieci są wierutnym kłamstwem uprawianym z premedytacja dla zysków.
  Jest bez znaczenia, czy niemowlęciu podaje się jedną szczepionkę Hexa, czy na raz kilka innych szczepień przeciw 6 chorobom. Wszystkie okaleczają i zabijają znaczną część dzieci. Każdy rodzic musi sobie poważnie przemyśleć, czy chce narażać swoje dziecko na możliwe ciężkie poszczepienne okaleczenia i śmierć. Trzeba przy tym pamiętać, że w krajach rozwiniętych dziś praktycznie nikt nie umiera z powodu chorób zakaźnych, przeciw którym się szczepi, mimo że tysiące ludzi nadal na nie chorują. Dziś znacznie częściej zdrowe dzieci umierają po szczepieniach.
  Dlatego należy oczekiwać, że planowane przez lobbystów zwiększenie liczby obowiązkowych szczepień w Polsce będzie oznaczać więcej przypadków zgonów i ciężkich chorób poszczepiennych dzieci. Statystyki wyraźnie pokazują, że im więcej stosuje się szczepień, tym większa jest umieralność niemowląt i starszych dzieci oraz większa liczba poważnych chorób pediatrycznych w danej populacji.
  ———————————————————–
  https://vaccgenocide.wordpress.com/2015/04/24/poufny-dokument-o-powiklaniach-poszczepiennych/

  A kiedy wymyślą szczepionkę od głupoty lub rusofobii?

 30. snag said

  Ad do 28 do * ,…

  Rowniez tym czasie wprowadzono desegregacje, multi-culti socjalna inzynierie, przestano odsiewac niepozadany element imigracji, udostepniono piguly przeciw ciazy, zlegalizowano skrobanki,i udostepniono kupe innych lekarstw bez dlugo-teminowych studiow skutkow ubocznych ,…

 31. Justyna said

  http://www.healthnutnews.com/3rd-alternative-prominent-doctor-from-florida-found-dead-in-2-weeks-authorities-say-md-was-murdered/

 32. maasteer said

  Panie Snag
  Nie Pan mi powie, Pan kwestionuje powiązanie autyzmu ze szczepieniami w ogóle czy tylko próbuje zdyskredytować bohatera tego artykułu?

  Nie odniósł się Pan do argumentów prof. Majewskiej ani innych zawartych na zalinkowanej przez mnie stronie.

  Był na niej konkretny artykuł poświęcony odszkodowaniom. A co do Dr. Andrew Wakefielda to jego badania zostały potwierdzone przez inne ośrodki naukowe. Chłop chwilowo zaprzeczył swym badaniom bo grożono mu śmiercią – jak i innym naukowcom zajmującym się to problematyką. Wujek Google: Saga Dr. Andrew Wakefielda.
  A prof. Majewska – neurobiolog, która wiele lat poświeciła na badania dotyczące wpływu szczepień na układ nerwowy też jest hochsztaplerem?
  Majewska w swoich artykułach wielokrotnie linkowała do niezależnych amerykańskich instytutów potwierdzających autyzm poszczepienny.

 33. Halszka said

  @28
  Health Impact News Editor Comments

  In what was perhaps the biggest news event of 2014 (that the mainstream media does not want to cover), the full ramifications of Dr. William Thompson of the CDC coming forward as a whistleblower to confess that the CDC has covered up data linking vaccines to autism are yet to be seen. (See: CDC Whistleblower: CDC Covered Up MMR Vaccine Link to Autism in African American Boys)

  However, while blame and (hopefully) criminal complaints more than likely await many people who participated in this cover-up, there is one man who deserves honor, and to whom the mainstream media owes a huge apology: Dr. Andrew Wakefield.

  Dr. Wakefield is the world-renowned gastrointestinal surgeon and researcher who has been accused of fraud and fabricating studies that show a link between the MMR vaccine and bowel disease, present in many children with autism. Dr. Wakefield was not an anti-vaccine doctor. Rather, he was a doctor interested in vaccine safety, and his studies led him (and many other researchers) to believe that there were problems with the three-combo vaccine of measles, mumps, and rubella (MMR). He did not advise his patients to stop vaccinating, but instead to vaccinate for these three diseases with single vaccines, rather than the combo.

  There was just one problem with this advice. While this advice was in the best interest of parents seeking vaccine safety, it was not in the best interest of the manufacturer of the MMR vaccine (Merck), which saw a decline in its sales in the UK (although there was initially an increase in the sale of single-dose vaccines).

  Dr. Wakefield’s research regarding the MMR vaccine and its link to bowel disease and autism was originally published in the Lancet. But a journalist by the name of Brian Deer published an article in the British Medical Journal criticizing Dr. Wakefield and accusing him of fraud. As a result, his study in the Lancet was retracted. Dr. Wakefield, and one of the co-authors of the retracted article, Prof. John Walker-Smith, were barred from practicing medicine by the United Kingdom’s General Medical Council regulatory board.

  What you will not read in the mainstream media, however, is that both the BMJ and Lancet have strong financial ties to the manufacturer of the MMR vaccine. (See: BMJ & Lancet Wedded to Merck CME Partnership) You probably also did not read that Dr. Andrew’s co-author in the study, Prof. John Walker-Smith, fought an expensive legal battle against the United Kingdom’s General Medical Council and won. He was completely exonerated.

  Dr. Andrew Wakefield, in the meantime, lost his career and name for simply following the truth his research led him to. He became the scapegoat, the “straw man” to knock down in the mainstream media. Every time someone would bring up any question regarding vaccines and autism you will usually encounter something like: “That theory has been totally proven false, and the guy who made it up was convicted of fraud.” I have even had people tell me on social media that “the guy” (most don’t even know his name) did “prison time.”

  However, Dr. Wakefield was never convicted by a jury or in a court of law, and he lives in the U.S. today. He has issued challenges to his accusers to debate him in the media, but of course they have never accepted his challenge. He is a leading expert in gut health, a subject sorely needing research today, in an age where not only vaccines, but antibiotics, pesticides, and many other things have destroyed our ability to digest our food properly, leading to many bowel diseases. A list of his research, provided from his Facebook Page, is listed below.

  If you want to know what people who personally know Dr. Wakefield think about him, read this report from one of the parents of two children that were part of his study that was allegedly “fabricated.” Dr. Wakefield was so successful in working with parents and children in in the U.K., helping them to find solutions to complicated health problems, that a British TV program was made dramatizing his work in the 1990s. It recently resurfaced on YouTube here.

  UPDATE 9/5/2014: Judge: Lawsuit Against Merck’s MMR Vaccine Fraud to Continue

  UPDATE 6/8/2015: Vaccine Whistleblowers File to Compel Merck to Respond to Federal Lawsuit

  See Also:

  CDC Vaccine Link to Autism Scandal: The Wrong Man was Condemned

  Dr. Andrew Wakefield Exposes MMR Vaccine Fraud

  Dr. Andrew Wakefield Issues Challenge to Public Debate Over U.K. Measles Outbreak

  New Published Study Verifies Andrew Wakefield’s Research on Autism – Again

Sorry, the comment form is closed at this time.