Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Boydar o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  zagłoba sum o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  UZA o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  walthemar o Wolne tematy (24 – …
  Lily o Wolne tematy (24 – …
  Adrian o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Gość o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Быдлошевский Л.З. o Polski prawnik komentuje karę…
  prostopopolsku o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Były minister Grecji: jak ZOMBIE zniszczyło Grecję?

Posted by Marucha w dniu 2015-07-20 (Poniedziałek)

Janis Warufakis udzielił niesamowitego wywiadu. Jego tezy potwierdzają te wszystkie informacje, które publikujemy na naszych blogach i w newsletter „BrzozaNews”.

Dziennikarz nie wyciąga z byłego ministra finansów tych najważniejszych informacji o działaniu systemu finansowo-kredytowego. Jednak kilka zdań mówi nam wszystko o banksterskich metodach niszczenia Grecji.
Przeanalizujmy kilka wątków wypowiedzi Janisa Warufakisa byłego ministra finansów Grecji, który uczestniczył w najważniejszych spotkaniach z przedstawicielami …ZOMBIE.

Merkel ma niewiele do powiedzenia

Próbowała ugłaskać premiera [Ciprasa], mówiąc: „Nie martw się, znajdziemy rozwiązanie, nie pozwolę, by stało się coś strasznego, tylko odrób pracę domową i współpracuj z instytucjami, współpracuj z Trojką; nie ma możliwości, byśmy znaleźli się w ślepej uliczce”.

Gazety głównego nurtu wskazują na Angela Merkel, jako trzęsącą Unią Europejską. Na pewno Niemcy mają największe korzyści gospodarcze z Unii, ale pani Merkel nie jest ostatecznym decydentem. Z jej wypowiedzi wynika, że to Trojka pociąga za sznurki, czyli: MFW, Komisja Europejska, EBC.
Tymi instytucjami rządzi międzynarodowa finansjera.

Bank centralny Grecji w rękach banksterów

„…podczas negocjacji, bank centralny wstrzymywał płynność [greckich banków], żeby wywrzeć na nas presję, żebyśmy się poddali…”

Niesamowite słowa mówi były minister finansów Grecji. Podczas negocjacji centralny bank Grecji wstrzymał płynność, aby szantażować rząd. To jest skandal, korupcja, bandytyzm!

Rząd negocjował warunki, strona przeciwna chciała narzucić obrzydliwe zapisy okradające Grecję, a bank centralny sprzyjał okupantom jakim jest Trojka.
I co na to społeczeństwo?
Jak to możliwe, aby narodowy, centralny bank Grecji, który jest własnością Skarbu Państwa działał przeciwko rządowi?

To tak jakby NBP chciał wywrzeć nacisk na rząd i celowo niszczył gospodarkę Polski.
Wstrzymanie płynności gospodarki, to zamach na przedsiębiorstwa greckie. To brak dochodów, zysków, podatków, wynagrodzeń. To wejście firm w szarą strefę.
Niestety, to wszystko dzieje się dlatego, że centralne banki są pod zarządem międzynarodowej finansjery. W momencie kryzysu niszczą gospodarkę danego kraju.

Jest to świetna lekcja dla polskich polityków, ponieważ NBP również działa w systemie finansjery. Oczywiście, że nie wiem jak w takich warunkach zachowałby się prezes Belka, ale prezes banku Grecji powinien trafić pod sąd.

Kolejny cytat z wypowiedzi Janisa Warufakisa, nie zostawia żadnych wątpliwości:

„…i powinniśmy przejąć kontrolę nad Bankiem Grecji,”.

Kto negocjował z Grekami?

„Cóż, Eurogrupa prawnie nie istnieje, żaden traktat nie powołał tej grupy. Mamy zatem do czynienia z nieistniejącą grupą, dysponującą olbrzymią władzą nad życiem Europejczyków. Nie odpowiada przed nikim, zważywszy na to, że pod względem prawnym nie istnieje; jej posiedzenia nie są protokołowane i są poufne. I żaden obywatel nie ma pojęcia o czym rozprawiają… Są to decyzje dotyczące niemalże życia i śmierci, a żaden członek tej grupy nie odpowiada przed nikim”.

Kolejna ciekawa sprawa.
Z Grekami dyskutowała tzw. Eurogrupa, która jest fikcyjnym podmiotem. Nie odpowiada przed żadnym formalnym organem. Innymi słowy o losach Grecji decydują niezidentyfikowane osoby – Z O M B I E.

Podczas jednej z dyskusji członkowie grupy telefonowali i doradzali się… no właśnie do kogo telefonowali? Kto im udzielał wskazówki? Kim jest Z O M B I E?

Wszyscy będący w Eurogrupie to najgorszej maści sprzedawczyki.
Jakim cudem społeczeństwo zgadza się na takie bezprawie? [Bo nie rozumie otaczającego go świata – admin]

Jak Grecy przygotowywali się do Grexitu?

„Mieliśmy małą grupę, taki „gabinet wojenny” w ministerstwie, około pięciu osób, które nad tym pracowały. Rozpracowaliśmy to w teorii, na papierze – wszystko, co należałoby zrobić [żeby przygotować się do, albo na wypadek, Grexitu]. Jednakże czym innym jest praca nad tym na poziomie 4-5 osób, a zupełnie czym innym przygotowanie na to kraju. Aby przygotować kraj, musiałaby zostać podjęta decyzja wykonawcza, a taka decyzja nigdy nie została podjęta.”

Z powyższego opisu wynika, że nie było mowy o porzuceniu euro. Strona przeciwna musiała o tym wiedzieć, skoro tak ich „szmacili” w trakcie negocjacji.

Przy tak ważnym zadaniu jakim jest wdrożenie drachmy, pracowało… 5 osób. Można ręce załamać głupocie greckiej. Oni kompletnie nie mają pojęcia w jaki sposób przy użyciu drachmy wyprowadzić Grecję z bankructwa.
I to ma być minister finansów?

5 osób mogło pracować, kiedy Syriza chciała wejść do parlamentu. Teraz to już setki osób powinno rozwijać projekt wdrożenia drachmy. Z tego wynika, że Syriza nie ma pojęcia o gospodarce i geopolityce.

To jest powód, dlaczego krytykuję Pawła Kukiza. On chce JOW-ami wyprowadzić gospodarkę z niewolnictwa ekonomicznego. To tak nie działa. Pan chce tak jak Syriza szabelką, bez wiedzy, walczyć na polu ekonomicznym z międzynarodową finansjerą.

To będzie katastrofa.

Spostrzeżenie:

Metody niszczenia państw nie zmieniły się od dekad. Opisywali je John Perkins i Joseph Stiglitz. Ich celem jest: upodlić, zastraszyć, przekupić, ukraść, zagrabić, sprzedać z zyskiem dla siebie.

To są bandyci, a nie politycy, którzy sprzedali się Z O M B I E. Jest to adekwatne nazewnictwo dla międzynarodowej finansjery, ponieważ coraz odważniej wychodzi na światło dzienne. Tylko w dziwny sposób nikt nie chce wskazać ich palcem.
Politycy ich nie dostrzegają i przegrywają.

Cały wywiad: pracownia4.wordpress.com

Robert Brzoza

Komentarze 22 do “Były minister Grecji: jak ZOMBIE zniszczyło Grecję?”

 1. Marcin said

  Może Cipras i inni dostali telefony,że ich lub ich rodziny odwiedzi „seryjny samobójca”?
  Po tych kanaliach można się wszystkiego spodziewać. Politycy,ci przy korycie świetnie rozumieją kto, co,jak i kiedy.Jedni po prostu spełniają predyspozycje bycia kanalią i nie mają żadnych oporów a innych,opornych się zastrasza lub eliminuje.

 2. Kronikarz said

  Po co Grecy głosowali ?

 3. anucha said

  Panie Marcinie,Warufakis powiedział ,że dostał propozycję nie do odrzucenia-albo wsiada na konia albo ginie!

 4. RomanK said

  Tiqa/////po takich telefonach to nic- ino ……. nasrac sasiadowi w pory:-)))))))
  Panan Jadzia straszona fiutem od lat wielu…boi sie go coraz bardziej:-))))
  ja dzis na swoje usprawiedliwienie mam , ze bylem pod narkoza…a panowie?????

 5. u said

  PCRoberts zawiadamia, ze:

  ” George Romanias, grecki sekretarz generalny d/s uslug socjalnych wypowiedział siȩ dziś w stacji telewizyjnej MEGA:

  ” Nie mogȩ pozostać dłużej ministrem. Kierują mną pewne zasady postȩpowania. Nie mogȩ postepować wbrew wyznawanym zasadom,” dodał, że jutro przedłoży rezygnacjȩ z zajmowanego stanowiska. „Nie mogȩ wprowadzić prawa, które zobowiązany jestem do wprowadzenia. To jest niemożliwe żeby emerytura dla osób niepełnosprawnych była w wysokosci 87 euro. To jest to co zostało już zmienione.”

 6. u said

  PCRoberts na temat Grecji sugeruje w swoim artykule (Oddzwieki furii co duzo znacza), ze Zombie to jest One Procent. Czy ma racje, no, ale takiego wskazuje winowajce, skutkom mniejsza poswiecil uwage.

 7. rs said

  Zamiast patrzyć na Grecję trzeba robić coś u nas – bo zdążamy dokładnie tym samym kursem. Jak wiadomo głupich jest więcej jak mądrych dlatego należy wziąć sprawy w swoje ręce bo na razie rządzi nami bandyterka z okrągłego stołu – a my idziemy za nimi jak te barany !

 8. Kojak said

  CENTRALNY BANK ? JEST TO ZNANY ZYDOWSKI ORDYNARNY SZWINDEL ! WEDLUG ICH KONCEPCJI TO BANK CENTRALNY MA BYC NIZEALEZNY ! TA NIEZALEZNOSC PRZEDSTAWIA SIE TAK ZE MA BYC INSTYTUCJA RZECZYWISCIE NIEZAL;EZNA OD NIKOGO JA TYLkO W KRYMINALNY SPOSOB POZA JAKAKOLWIEK KONTROLA MA STEREOWC ZYDOWSTWO I DOKONYWAC KRYMINALNYCH SZWINDLI I GESZEFTOW ! TAKA WPROST ZYDOWSKA WZORCOWA DZIALALNOSC PREZENTOWAL NIEPRZYPADKOWO BANK CENTRALNY GRECJI <KONTROLOWANY PRZEZ PRZESZMUGLOWANE TAM ZYDOWSTWO KTORE GO TRZYMALO ZELAZNA REKA ZA MORDE ! ! !

 9. Boydar said

  „… Zamiast patrzyć na Grecję trzeba robić coś u nas …” – Rs (7)

  Słusznie, można np. zatańczyć syrtáki; albo lepiej to, nie trzeba tyle podskakiwać

 10. revers said

  Ustawa 1066 juz w obiegu a nawet dalej siega po Lwow

  http://www.heise.de/tp/news/US-Armee-startet-Grossmanoever-in-der-Ukraine-2754524.html

  a panowie w mrzonkach lub w spoznionych dzialaniach.

 11. Zenek said

  Zydzi zniszcza Grecje tak jak zniszczyli Jugoslawie, Ukraine i Hiszpanie… kto nastepny po Portugalii?
  Finansowe ludobojstwo Europy poludniowej?
  Szarancza.

 12. Boydar said

  http://www.zamyslenie.pl/aforyzm/zeby-oszukac-jednego-zyda-trzeba-dwoch-grekow-zeby-oszukac-jednego-greka-trzeba-dwoch-3931816/

  Exceptio probat regulam

 13. KOR said

  @ 2 Po co Grecy głosowali ? – po to samo co mieszkańcy DRL i ŁRL, a wynik jak widać;
  @3 Warufakis powiedział ,że dostał propozycję nie do odrzucenia-albo wsiada na konia albo ginie! – podobną propozycje dostał Janukowicz, a wynik również jak widać.
  Po-zdrówko

 14. Zenek said

  No niestety, nastepna fala uchodzcow w Europie.
  I konca nie widac:

  http://rinf.com/alt-news/editorials/thousands-of-refugees-flee-northward-from-greece/

 15. Zenek said

  Moze to i smieszne:
  (Grease byl kiedys bardzo popularnym filmem z bardzo popularnym Johnem Travolta)

 16. Nieważny said

  A ktoś orientuję się jak sytuacja z bankiem centralnym na Kubie?

 17. NICK said

  Zapewne podobna.
  Kuba zrobiła błąd. Wróć, została sprzedana, w ramach korekty stref wpływów.

 18. Nieważny said

  Podobno o sankcje chodziło?

 19. Guła said

  Padli na twarz jak ten pijaczyna któremu płot się skończył. Znajdzie się jakiś kraj który powie: owszem panowie, ale ch*ja. I wówczas zacznie się, w całej Europie i tam gdzie będą spieprzać.

 20. http://wiadomosci.wp.pl/gid,17714065,kat,1356,title,Potezne-pozary-w-Grecji-Plona-kurorty-i-przedmiescia-Aten,galeria.html?ticaid=115434//

  Nie wiem, co to jest, bo media MILCZĄ. Przeczytałem tylko, co to znaczy, że Grecja żąda REPARACJI od Niemiec za Okupację hitlerowską. Otóż hitlerowcy zadłużyli się w bankach greckich, co nie zostało wyartykułowane w traktacie Kapitulacyjnym – jakby za sprawą wojennego protektoratu brytyjskiego (?). Teraz GRECY – nie Grecja – żądają zwrotu Długu Niemieckiego, który jest niebagatelny, ale Kanclerz Merkel – nazywana przez Greków ZA MNĄ Hitlerynką – odrzuca ROSZCZENIA.
  Ten Dług Niemiecki wygląda na KOLABORACJĘ, co uwiarygadnia Negowanie go przez rząd niemiecki. Jednak nie ulega wątpliwości, że Pożyczek w bankach greckich dokonały nie osoby fizyczne, ale władze okupacyjne, co było łatwe do wyartykułowania i egzekucji, a skoro to UTAJNIONO to sprawa wymaga śledztwa PROKURATORSKIEGO.
  Otóż wydaje mi się, że w ten sposób SFINANSOWANO zakup Biblioteki Ptolemeuszy i – jak zostałem Poprawiony przez właściciela Wydawnictwa – Archiwum Cesarskiego od Republiki Mniszej. Jako nabywca wystąpiła oficjalnie III Rzesza, a więc kontrahent Odpowiedzialny, ale archiwum w metalowych kontenerach załadowano na transatlantyk amerykański STEUBLER pod banderą bułgarską, który przewiózł Bibliotekę Ptolemeuszy do Hajfy – i DLATEGO Państwo Niemieckie odżegnało się od tego Długu a rządy greckie traktowały to WSTYDLIWIE.
  Dopiero, gdy ja zaatakowałem Hitlerynkę to Grecy wyłożyli KWITY. Grecy działali tu w dobrej wierze, gdyż przekazanie tych archiwaliów w Ręce Niemieckie zdawało się być najlepszym załatwieniem sprawy.

 21. Zenek said

  20
  Juliusz Prawdzic

  Media nie milcza ale i nie naglasniaja prawdy o Niemczech w 1953 roku, kiedy to Grecja i Hiszpania pozwolily Niemcom wyjsc z kryzysu.
  Teraz za to placa:

  Sydney Morning Herald
  Kiedy Grecja zwolnila Niemcow od splaty dlugu:

  http://www.smh.com.au/world/when-greece-forgave-germanys-debt-20150703-gi43a0.html

  The Guardian
  Co bylo dobre dla Niemiec w 1953 roku jest dobre dla obecnej Grecji:

  http://www.theguardian.com/business/2015/jul/06/germany-1953-greece-2015-economic-marshall-plan-debt-relief

  The Guardian
  Grecja i Hiszpania pomogly powojennym Niemcowm wyjsc z kryzyzysu:

  http://www.theguardian.com/commentisfree/2013/feb/27/greece-spain-helped-germany-recover

 22. Zezowaty said

  Cytat:
  Przy tak ważnym zadaniu jakim jest wdrożenie drachmy, pracowało… 5 osób. Można ręce załamać głupocie greckiej.
  Koniec cytatu.

  Ja tu głupoty nie dostrzegam. Działanie takie świadczy o przygotowaniach do wprowadzenia nowej waluty zamiast euro. Projekty takie właśnie robi się w małej grupie nakreślając mapę drogową. Potem można zacząć włączać inne jednostki wykonawcze do nawet kilkuset osób. Najpierw TAJEMNICA!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: