Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Yagiel o Wolne tematy (39 – …
  Liwiusz o Pod wieżami Włodzimierza
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  revers o Wolne tematy (39 – …
  Krzysztof M o Wolne tematy (39 – …
  Greg o Wolne tematy (39 – …
  Lily o Wolne tematy (39 – …
  Zbigi o Zmierzch kolosa na glinianych…
  Lily o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Zmierzch kolosa na glinianych…
  Boydar o Zmierzch kolosa na glinianych…
  Voodoosch o Znowu Kosowery!
  Krzysztof M o Puste hasła
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Wrogowie Polski w Kongresie Stanów Zjednoczonych

Posted by Marucha w dniu 2015-07-21 (Wtorek)

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Niedawno grupa 46 kongresmanów wystąpiła do sekretarza Stany Johna Kerry’ego, by wzmocnił naciski na Polskę w sprawie „restytucji żydowskiego mienia”.

Jak wiadomo, chodzi tu o tzw. „mienie bezspadkowe”, to znaczy – o majątek, do którego nie pretendują żadni spadkobiercy, którzy potrafiliby udowodnić swoje uprawnienia do niego w ramach obowiązującego w Polsce prawa. Ci bowiem, którzy potrafią, odzyskują własność spadku w drodze zwyczajnego postępowania sądowego, bez żadnych nadzwyczajnych regulacji.

Bardzo dobrym przykładem jest przypadek pana Rona Bałamutha, który był spadkobiercą domu w Wadowicach, w którym urodził się Karol Wojtyła. Ponieważ potrafił udowodnić swoje prawa spadkowe, w drodze postępowania o stwierdzenie nabycia spadku odzyskał tytuł własności domu, który następnie sprzedał Ryszardowi Krauzemu, a ten podarował go Archidiecezji krakowskiej na Muzeum Jana Pawła II.

Kongresmeni amerykańscy żądają od polskich władz, by dla żydowskich, samozwańczych pretendentów do majątku bezspadkowego taką podstawę prawną, a właściwie nie tyle podstawę prawną, co raczej pozór podstawy prawnej dla dokonania rabunku Polski przez żydowskie organizacje przemysłu holokaustu i władze Izraela, sprokurowały.

Ciekawe, że chociaż są członkami organu władzy ustawodawczej USA, nie chcą dokonać zmiany prawa amerykańskiego w tym samym kierunku. Prawo amerykańskie, podobnie jak polskie, stanowi bowiem, że w razie śmierci obywatela amerykańskiego, który nie pozostawi ani spadkobierców ustawowych, ani testamentu, pozostały po nim majątek dziedziczy państwo, którego zmarły był obywatelem.

W tej sytuacji żądanie od Polski, by odstąpiła od tej zasady na korzyść Żydów, jest wyjątkowo obłudne i obrzydliwe i uprzejmie można je tylko wytłumaczyć skorumpowaniem sygnatariuszy tego apelu przez żydowskie organizacje przemysłu holokaustu, a mniej uprzejmie – również ich wrogością wobec Polski.

Musimy bowiem przypomnieć, że żydowskie roszczenia dotyczące mienia bezspadkowego szacowane są na 65 miliardów dolarów. Zadośćuczynienie przez Polskę tym roszczeniom doprowadziłoby do tego, że Żydzi dysponowaliby na terenie Polski majątkiem tego rzędu. Środowisko dysponujące takim majątkiem miałoby dominującą pozycję ekonomiczną, a co za tym idzie – również dominującą pozycję społeczną i polityczną. Mówiąc wprost – byłaby to szlachta dla mniej wartościowego, tubylczego narodu polskiego.

W ten sposób naród polski we własnym kraju zostałby zepchnięty do roli narodu drugorzędnego i poddany eksploatacji przypominającej eksploatację Palestyńczyków pod władzą Izraela. Amerykańcy kongresmani nie mogą nie zdawać sobie z tego sprawy. Przypuszczenie, że przekracza to ich możliwości przewidywania, byłoby po prostu niegrzeczne. Jeśli zatem wywierają na Polskę nacisk zmierzający do wystąpienia takich skutków, to obiektywnie są wrogami Polski i wrogami narodu polskiego.

A oto ich lista (za tygodnikiem „Najwyższy Czas!”): Joseph Crowley (Nowy Jork), Christopher Smith (New Jersey), Theodore Deutsch (Floryda) Leonard Lance (New Jersey), Grace Meng (Nowy Jork). Alan Lowenthal ( Kalifornia), Jeffrey Fortenberry (Nebraska), Carolyn Monoley (Nowy Jork), Robert Dold (Illinois), Mark De Saulnier (Kalifornia) Sean Patrick Maloney (Nowy Jork), Bill Johnson (Ohio), Steve Cohen (Tennessee), Brad Herman (Kalifornia), Sander Levin (Michigan), Judy Chu (Kalifornia), Charles Rangel (Nowy Jork), Tom Price (Georgia), Susan Davies (Kalifornia), Lee Zeldin (Nowy Jork), Nita Lovey (Nowy Jork), Trent Franks (Arizona), Brut Gutherie (Kentucky), Kathleen Rice (Nowy Jork), Randy Weber (Teksas), Albio Sires (Nowy Jork), Curt Clawson (Floryda), Ted Lieu (Kalifornia), Dan Newhouse (Waszyngton), Patrick Murphy (Floryda), James P. Mc Govern (Massachusetts), Derek Kiler (Waszyngton), Louis Frankel (Floryda), Jose E. Serrano (Nowy Jork), Eric Swalwell (Kalifornia), Alcee Hastings (Floryda), David Cicilline (Rhode Island), Jerrold Nadler (Nowy Jork), Steve Israel (Nowy Jork), Debbie Wassermann Schulz (Floryda), Frederica Wilson (Floryda), Robert Latta (Ohio), Juan Vargas (Kalifornia), Bill Pascrell jr. (New jersey), Ron De Santos (Floryda) i Marc Veasey (Teksas).

Apeluję do wszystkich redakcji pism polonijnych w Stanach Zjednoczonych do wszystkich rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych, do wszystkich polskojęzycznych portali internetowych w USA, o podanie do wiadomości listy tych kongresmanów, apeluję do działaczy Kongresu Polonii Amerykańskiej o wykorzystanie wszystkich możliwości, by przekonać mieszkających w USA Polaków, by pod żadnym pozorem nie udzielili swego poparcia politykom z przedstawionej wyżej listy oraz do wszystkich Polaków – obywateli amerykańskich, by nie wspierali swoimi głosami wrogów Polski i wrogów narodu polskiego w wyborach.

Jak mówiłem na spotkaniach w różnych miastach Stanów Zjednoczonych i Kanady – jeśli Polacy chcą odgrywać polityczną rolę w krajach swego zamieszkania, powinni zacząć od przekonania tutejszych polityków, że odtąd polskich głosów nie będą dostawali za darmo. Niech świadomość zagrożenia, jakie stwarzają dla Polski i polskiego narodu żydowskie roszczenia, przyczyni się do politycznej integracji Polonii w USA przynajmniej w tej jednej sprawie.

Stanisław Mchalkiewicz
http://michalkiewicz.pl/

Komentarzy 21 do “Wrogowie Polski w Kongresie Stanów Zjednoczonych”

 1. Zenek said

  Jak dolaczymy do rachunku jeszcze oplate za bron, ktora Polska zakupila i sie dodatkowo zadluzyla to zachodzi pytanie od czego zaczniemy sprzedawac kraj za dlugi.
  Grecja ma przynajmniej iles tam niezamieszkalych wysp do przehandlowania i Akropolis.
  A kto od nas kupi Palac kultury?

 2. Kojak said

  Najlepiej amerykanskim badziorom i kanaliom powiedzeili Czesi ! Niech bandziory najpierw zreprywatyzuja Indian ! Pozniej zdegeroqwane bydlo Usraela wezmie sie za propozycje dawania rad i żądań innym !!!!

 3. RomanK said

  Hehehe oni takie amerykanscy kongresmeni , jak rzont polski:-))))) a mienie …bezspadkowe:-)))

 4. RomanK said

  Wszystkich jacy biora udzial w podejmowaniu decyji na temat przekazywania mienia , odszkodowan etc niby z uprawnienia i jako predtawiciele Polski, zostana postawieni przed sadem za wspoludzial w grabiezy mienia duzej wartosci….

 5. RomanK said

  I drobna uwaga….nie ma w USA zadnego „polskiego lobby politycznego” ostatnia akcja czegos takiego i do tego nie udana dzieki wielkiej akcji Polskiego MSZ…pana Rotfelda…byla akcja poparcia pani Nancy Kaszak- jaka wystapila przeciwko Ronowi Emanuelowi….obecnemu Burmistrzowi Chicago! MSZ POlski wystapil -jak lew w obronie zydowskiego lobby ADL i EManuela…niszczac wszystko co zostalo…i ludzi i organizcje. To co zostalo to ma czysto folkrorystyczny charakter i trzyma sie z daleka od…Polski i „jej” politykow.
  KOngresmeni jacy wystepuja przeciw Polsce sa zalezni do ADL, ktora z nich uczynila senatorow i to jest jedyny osrodek ktorego sie sluchaja….a Kerry??? jego wstretne dl azydfow podpisanie umowy z Iranem, musi czym rekompensowac Zydom..a dlaczeg nie polskim majatkiem:)))?????jak sie ma dupkow za ministrow w Polsce ,ktorych sie samemu zrobilo:-)))

 6. Bogush said

  Brawo Panie Kojak, jestem tego samgo zdania oby tylko do Polonusów to dotarło

 7. Przede wszystkim Narodowe Odrodzenie Polski nie godzi się na to, aby jakikolwiek naród we własnym kraju był pogardzany przez obcych! Nie leży w naszej europejskiej i chrześcijańskiej tradycji okazywanie braku szacunku wobec kobiet oraz pogardy dla ludzi innych wyznań i narodowości. Kolejnym powodem, dla którego niedopuszczalnym jest dla nas istnienie w Londynie policji Shomrim, jest imitowanie służb policyjnych. Nie może być tak, aby w suwerennym europejskim kraju istniały organizacje udające policję, czy jakiekolwiek grupy paramilitarne działające wbrew prawu i narodowej tradycji.

  Tak jak w Polsce jest miejsce tylko dla jednej policji egzekwującej polskie prawo, tak i w Anglii może funkcjonować tylko angielska policja egzekwująca angielskie prawo – nie żydowskie czy muzułmańskie. Europa dla Europejczyków! Anglia dla Anglików! Polska dla Polaków!
  http://www.nacjonalista.pl/2015/07/10/polscy-i-brytyjscy-nacjonalisci-europa-dla-europejczykow-precz-z-zydowskim-lobby/

 8. Chyba ten wpis nie zniknie, jak poprzedni. Jeśli można robić takie pikiety w Anglii, to czas zacząć i w Usraelu!

 9. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka sie usmial do duszy rozpuk jak pszeczytal o te wrogi Polsza.

  Jest tylko jeden kraj na swiecie ktury jest piekny i sprawiedliwy i ktury kocha pokuj.

  Jesli Polsza nie chce oddac zydowskie mienie to znaczy sze nie jest rzadzona sprawiedliwie.

  Pretensje to USA to sa jak pretensje do garbaty, sze ma proste dzieci.

  Do U.S. Israeli Dual Citizens Run America’s Government?!?

 10. Anteas said

  To tylko utwierdza mnie w poglądzie do którego doszedłem już dość dawno temu, a mianowicie że USA są takim sojusznikiem Polski jakim Jorge B. jest Katolikiem, a że Jorge B. nie jest katolikiem ani papieżem, to dopowiedzcie sobie Państwo sami.

  USA nie ma sojuszników, tylko wasali.
  Admin

 11. marta15 said

  przecie ten niby amerykanski Congress siedzi w kieszeni zydowskiiej finansjery i lobbystow. USA to kolonia Israela.. Co maly ale bogaty Israel chce,
  duze ale sprostytuuowane USA robi.
  taki chlopiec na posylki .

 12. Mordka Rosenzweig said

  re 10

  Ja pan Mordka pszeczytal:

  „USA nie ma sojuszników, tylko wasali.
  Admin”

  A teraz pytanie:

  Czy wasal mojego wasala jest moim wasalem?

 13. RomanK said

  Panei Mordka tym sie rozni system wasalny USA..ze wlasnie wbrew tradycji wasal mojego wasala i wszystko co posiadal , posiada , nie bedzie posiadac wlacznie z tym co winen jest mojemu wasalowi, wlaczni z urojeniami…….. jest nasze:-)))

 14. Mordka Rosenzweig said

  re 13

  Szanowny pan Roman,

  Pan Mordka rozumie sze te „nasze”, to naleszy do nasza rasa.

  To jest bardzo pszyjemne.

 15. RomanK said

  Panie Mordka…z panem to cala pszyjemnosc…co dwie slowie mondrej kiepelle:-)))
  A tu popatrz pan nie wiedza ludzie po studiach co to monoteizm:-))))

 16. Boydar said

  🙂

 17. NICK said

  Z czego tu się śmiać? Współczuć raczej. Kolejnemu rozdwojeniu jaźni.

  Najpierw różne ‚bogi’ w tym ‚islamskie’. Teraz monoteizm… .

 18. Boydar said

  Ten „bóg” islamistów wg. wykładni jego szamanów, nie ma np. nic przeciwko stosunkom pciowym z osobami martwymi. Popiera także pedalstwo i zarzynanie każdego kto może być podejrzanym o nieprawomyślność. Rytualne kamienowanie zgwałconych dziewcząt jest na porządku dziennym.

  Wy-pier-da-lać pierońskie szlangi !!! I klakierzy satanizmu wszelkiej maści i nazwiska też, wypier dalać.

 19. Zenek said

  18
  Boydar
  Z tym ‚porzadkiem dziennym’ to oczywista przesada.
  Niech pan to sprobuje powtorzyc w Uzbekistanie, Kazachstanie albo Malezji. Albo w Albanii.
  Albo przynajmniej sprawdzic.
  Za prawomyslnosc to w Polsce mozna dac glowe vide: dr. Ratajczak. Dochodzenia nie ma, nie bylo i nie bedzie.

 20. obserwator said

  Ad 1:
  Kasa na ten geszeft jest juz zaklepana – na maj 2016 zaplanowana jest likwidacja „dlugow” Lasow Panstwowych.
  Nie udalo sie glosowaniem w sejmie, udalo sie prostym trickiem z opodatkowaniem (na Lasy Panstwowe nalozono drakonski podatek od obrotu) tak, ze staly sie bankrutem jak reszta kraju.

  pozdrawiam

 21. Boydar said

  Panie Zenku, Pan nie stanowi … taki mamy ładny dzień 🙂

  Przypomnę Panu jednak, że nawet tu, w Polsce, główny rabin nie nawołuje do mordów ani nie ogłasza tego drukiem w GazWybie. Raz się wymsknęło kur-winowi publiczne orzeczenie, że w sprawie Przemyka „nic się nie stało, Polacy, nic się nie stało, nie wytrzymał biedaczek” (albo jakoś tak). Tak że, jest Pańska riposta tyleż rozpaczliwa co bezpodstawna.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: