Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Tortura nadziei
  Boydar o „Udu***y cię tak, że się…
  revers o Wolne tematy (23 – …
  matirani o Tortura nadziei
  Zbigniew Kozioł o „Udu***y cię tak, że się…
  Krzysztof M o Tortura nadziei
  Krzysztof M o „Udu***y cię tak, że się…
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  omega o Wolne tematy (23 – …
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  lewarek.pl o Ukraina walczy z prawosła…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  minka o Wolne tematy (23 – …
  Voodoosch o Tortura nadziei
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

„Od Bilderberga do Gułagbergu”

Posted by Marucha w dniu 2015-07-22 (Środa)

Globalna elita buduje elektroniczny obóz koncentracyjny; nie ma w nim miejsca dla państwowej lub narodowej suwerenności i wolności osobistej.

Nie namawiam Państwa do czytania poniższego tekstu w depresji, lub w stanie wzburzenia…Proszę mieć na podorędziu środek upokajający lub zrobić sobie drinka i usiąść wygodnie – bowiem lekturze, jestem pewien, towarzyszyć będą emocje i refleksje…

1abezmetki

Hotel Interalpen w Telfs

Globalna elita buduje elektroniczny obóz koncentracyjny

Od 11 do 14 czerwca tego roku w austriackich Alpach, w miejscowości Telfs w Hotelu Interalpen odbyło się 63 doroczne spotkanie Bilderberg Club.

Cechą tego spotkania było to, że miało ono miejsce bezpośrednio po spotkaniu przywódców „siódemki” (7-8 czerwca) i V Zjazdu przywódców świata i tradycyjnych religii w Astanie (10-11 czerwca). Na różnych poziomach reprezentacji i pod różnymi kątami widzenia mialo ono na uwadze jeden i ten sam problem kluczowy – rozwój mechanizmów globalnego zarządzania.

Jeśli na spotkaniu G7 główną uwagę zwrócono na walkę z terroryzmem i z „Państwem Islamskim”, regulację rynków finansowych, wzmocnienie WTO, stworzenie transatlantyckiego partnerstwa pomiędzy USA i UE, a także walki z uchylaniem się od opodatkowania, walki z Ebolą i stworzeniu czystego „globalnego środowiska” , to spotkanie ekumeniczne w Astanie odbyło się pod znakiem „globalnej etyki”.

Znamienne jest, że tekst deklaracji po spotkaniu w Astanie, ogłosił przewodniczący Papieskiej Rady do spraw Dialogu Międzyreligijnego Jean-Louis Tauran, a nie obecny na posiedzeniu, sekretarz generalny ONZ Ban Ki-moon i sekretarz generalny OBWE Lamberto Zannier.

Chociaż, wszystkie te problemy, omówiono w domenie publicznej,to prawdziwe mechanizmy kontroli zostały omówione za zamkniętymi drzwiami – w Telfs.

W tym roku, Grupie Bilderberg przyznano szczególnie surowe środki, aby zapobiec wyciekom informacji; zablokowano drogi prowadzące do hotelu InterAlpen, ustawiono wojskowe punkty kontrolne wokół miejsca spotkania i wprowadzono, z użyciem najnowszego sprzętu, blokadę telefonii komórkowej, choć w UE, zgodnie z dyrektywa Eurokomisji 1999/5/EC, używanie takich urządzeń jest nielegalne.

Policja zapowiedziała, że każdy, złapany w obwodzie bezpieczeństwa, będzie musiał zapłacić grzywnę w wysokości 500 euro lub spędzić do dwóch tygodni w więzieniu.

W rezultacie, nie ma informacji o spotkaniu Bilderberg, oprócz listy uczestników [1] oraz omawianych tematów, ale lista ta dostarcza mało materiału, dlatego, że kwestie, które są naprawdę omawiane na takich spotkaniach, nigdy nie zostają upublicznione.

Media nie naświetlają wydarzenia, mimo,że w Telfs byli obecni przedstawiciele czołowych mediów; swoją obecnością, w istocie, chronili milczenie. Wśród nich – kanadyjski dziennikarz i wydawcą National Post, Andrew Coyne, redaktor naczelny Bloomberg News, John Mikltueyt (ta gazeta publikuje 5000 artykułów dziennie i posiada 150 biur przedstawicielskich na całym świecie), redaktor naczelny Economist – Zanni Beddos Minton, który jest również członkiem rady administracyjnej fundacji Carnegie Endowment na rzecz międzynarodowego pokoju i pracował w tym samym czasie dla banksterów MFW.

W spotkaniu uczestniczył także główny komentator gospodarczy Finanical Times, żarliwy obrońca banków centralnych, Martin Wolf, były dyrektor gazety w posiadaniu Rony Fairhead,
która stoi na czele BBC Trust i jest dziś jednym z liderów największego bankowego konglomeratu HSBS. Co ciekawe, kiedy został mianowany dyrektorem, u wspomnianej Rony Fairhead w BBC Trust, niektórzy akcjonariusze HSBS wszczęli przeciwko niej postępowania w sprawie udzielania pomocy prawnej w praniu pieniędzy dla terrorystów i meksykańskich karteli narkotykowych.

Nie jest tajemnicą, że z powodu skrajnej monopolizacji amerykańskich i brytyjskich mediów, a także ich bliskim związku z przywódcami rządowymi, panuje w nich najsurowsza cenzura , regulująca wzajemne odniesienia, wymuszająca pracę w tym samym dość wąskim spectrum stanowisk politycznych i w ściśle określonych ramach.

Tak więc obecność tych liderów na spotkaniu, służy jedynie ukryciu rzeczywiście dyskutowanych tematów i ukierunkowaniu publikacji, dla wywołania pożądanej opinii publicznej.

A jednak, mimo tajemnicy otaczającej Bilderberg Club, listy uczestników i wskazanych tematów, pozwalają nam one określić główny nurt dyskusji. Wśród 15 pozycji „oficjalnego programu” zostały wymienione: strategia europejska, globalizacja, Grecja, Iran, Bliski Wschód, NATO, Rosja, terroryzm, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, wybory w USA, groźba użycia broni chemicznej.

Jednak na podstawie składu uczestników, sądzi się, że główną uwagę zwrócono na tematy „sztucznej inteligencji”, „bezpieczeństwa cybernetycznego” i „bieżących problemów gospodarczych.”

Jak zawsze spotkaniu uczestniczyli Henry Kissinger i sekretarz generalny NATO oraz szefowie największych banków i firm. Tu trzeba zauważyć, że tylko jedna firma, a mianowicie Google, była reprezentowaną przez trzech członków: prezydenta – Erica Schmidt’a, wiceprezesa – Demisa Hassabis’a i członka zarządu – Reginę Dugan.

Obecność, tej ostatniej jest znamienna, ponieważ po raz kolejny wskazuje, na ścisłosć powiązań Google z kompleksem wojskowo-przemysłowym. Od połowy 2009 roku do marca 2012 Dugan kierowała DARPA – Agencją Badania Zaawansowanych projektów Obronnych Pentagonu odpowiedzialną za rozwój i wsparcie zaawansowanych technologii na użytek sił zbrojnych USA. Obecnie szefuje ona ona „specjalnym projektom” w firmie Motorola Mobility, której właścicielem jest Google.

Regina Dugan [2] jest znana z konsekwentnego wspierania pomysłu ustanowienia systemu całkowitego nadzoru. Do najbardziej aktywnie propagowanych przez nią projektów, należą – tatuaże elektroniczne w postaci plastra, w który jest wdrukowany obwód z anteną i para czujników, które mogą działać jako część mechanizmu identyfikacji biometrycznej.

Tatuaż, jaki Dugan nosi na swojej dłoni, został opracowany przez MC10, partnera Motorola Mobility. Inne opracowanie pod kierownictwem Dugan, to identyfikator biometryczny – mikrochip, zawarty w elektronicznej „tabletce”, która po podaniu do organizmu, zaczyna nadawać 18-bitowy radiosygnał podobny do elektroencefalogramu. To działa jak klucz dotykowy telefonu lub komputera.

Te „tabletki” zostały już zatwierdzone przez US FDA dla Żywności i Leków (FDA) i są produkowane przez firmę Proteus z Kalifornii. Deweloperzy twierdzą, że człowiek może bezpiecznie przyjmować do 30 takich tabletek dziennie, przez resztę życia.

Takie opracowania – jeden z głównych kierunków działań DARPA, zajmującej się nie tylko mikrosystemami i technologiami strategicznymi ( jak łączność, ochrona sieci informacyjnych, elektroniczne systemy bojowe, systemy kontroli odporności na ataki cybernetyczne), ale także technologią biologiczną: badaniami w dziedzinie biologii inżynierskiej, w tym inżynierii genetycznej i wybranymi aspektami neurologii.

Agencja ta (DARPA) z kolei, ściśle współpracuje z firmą Google, która wraz z NASA wciela w życie przyszłościowe projekty transhumanistyczne, rozwijane na Uniwersytecie Singularity, w Dolinie Krzemowej w Centrum Badań NASA. Badania te koncentrują się przede wszystkim na stworzeniu technologii kontroli umysłu człowieka i stworzenia sztucznej inteligencji.

Przypomnijmy, że szef Google, Eric Schmidt nigdy nie ukrywał swego pragnienia poddania ludzi całkowitej kontroli elektronicznej, stwierdzając, że życie prywatne jest reliktem przeszłości, i że Google planuje wprowadzić do rzeczywistości ideę „Wielkiego Brata”.

Tak więc obecność reprezentatywnej delegacji spółki w Telfs i dyskusji na temat „sztucznej inteligencji” i „bezpieczeństwa cyberprzestrzeni”, sugeruje znaczny postęp osiągnięty w dziedzinie „elektronicznego rządu” i wskazuje na realizowany przez globalną elitę zamiar przebudowy społeczeństwa i człowieka na podstawie ideologii transhumanizmu (ingerencji transgenicznych i cyborgizacji), sygnalizując zamiar wcielenia w życie początkowo ostrego ograniczenia a następnie, likwidacji prawa do prywatności własnego życia.

Przy tym „bilderbergerowcy” dokonali reinterpretacji samego pojęcia życia prywatnego. Na przykład, Martin Wolf, gdy podniesiono skryty charakter ich spotkań, powiedział, że jest to przejaw „życia prywatnego” i stwierdził, że pogląd jakoby „takie spotkania nie mogą odbywać się prywatnie, jest” całkowicie totalitarnym pomysłem. ”

Już ostatnie spotkanie Bilderberg w 2013 roku wykazało, że „klub” wszedł w okres poważnych przemian. W rzeczywistości zawierając unię z firmą Google, Bilderberg niepostrzeżenie przekształca się Gułagberg, przesuwając punkt swojej uwagi na sferę wojen psychicznych i kontroli nad jednostką.

Google jest pionierem nie tylko w głębokości penetracji ludzkiego umysłu, firma ta ma również w planach stworzenie, własnych prywatnych miast. Poinformował o tym otwarcie Larry Page,inny szef Google’a, zabierający się do otwarcia autonomicznych stref, niezależnych od narodowych administracji – a umożliwiających ekperymentowanie z zasadami społecznego współżycia.

Projekty te obiecują, stać się nowym instrumentem, podporządkowania świata – administracji korporacyjnego zarządzania, zapewniając totalitarny ład oraz całkowity nadzór. Mówimy tu przede wszystkim, o krajach rozwijających się, gdzie, jak wskazuje kierownictwo Google, „są u władzy, łupieżcze rządy, nie pozwalające obywatelom prowadzenia działalności gospodarczej, skazując ich na ubóstwo”.

Google obiecuje również biednym ludom prawo własności i rządy prawa- i tym celu rządy powinny dobrowolnie poddać się ich korporacyjnej władzy. Na przykład, w Hondurasie, uchwalono ustawę zezwalającą na utworzenie stref autonomicznych (ZEDE), co może oznaczać rezygnację z dotychczas obowiązujących praw cywilnych i handlowych, na rzecz przyjęcia systemu prawnego z wyboru korporacji. Takie same strefy zamierza utworzyć Salwador i Kostaryka.

Jednak głównym instrumentem całkowitej kontroli elektronicznej – jest pieniądz elektroniczny.

W ciągu ostatniego roku w kręgach bankowych, otwarcie dyskutowano ideę ostrych ograniczeń, a nawet całkowita likwidację gotówki. W 2014 roku, Kenneth Rogoff z Uniwersytetu Harvarda, wezwał do zniesienia waluty fizycznej, aby wstrzymać „oszustwa podatkowe i nielegalną działalnośc”, a także przeszkodzić ludziom wycofać swoje pieniądze i zamknąć konta bankowe, gdy stopy procentowe są bliskie zeru.

Jak mówi, były ekonomista Bank of England, Jim Livesey, społeczeństwo bezgotówkowe może być osiągnięte jedynie przez „zmuszenie wszystkich do korzystania ze środków wyłącznie elektronicznych, umieszczonych i zarejestrowanych na bankowych rachunkach … nadzorowanych – a nawet bezpośrednio kontrolowanych przez państwo.

Zupełnie niedawno główny ekonomista Citigroup Willem Buiter wezwał do całkowitego zniesienia fizycznych pieniędzy w celu „rozwiązania problemów światowych banków centralnych, w związku z ujemnymi stopami procentowymi.”

Zdaniem ekspertów, biorąc pod uwagę skład uczestników, oraz fakt, że jednym z tematów spotkania Bilderberg „były obecne problemy gospodarcze,” prawdopodobnie w centrum uwagi, stała właśnie kwestia pieniędzy. Oczywiście, nikt nie napisze, jakie decyzje zostały tam podjęte.

Jak poufne są omawiane tam zagadnienia wykazał ekonomista Martin Armstrong, jedyny, który napisał o tajnym spotkaniu przedstawicieli EBC, Fed, centralnych banków Szwajcarii i Danii, które odbyło się pod koniec maja tego roku w Londynie. Był on w stanie ustalić, że ten sam Kenneth Rogoff i Willem Buiter przygotowują się do wystąpienia wobec banków centralnych na poparcie idei wyeliminowania wszelkiej gotówki, „ażeby nie można było kupić lub sprzedać niczego bez zgody rządu.”

Będąc na usługach światowej elity wojskowi i politycy pogrążają w chaosie wojny domowej, a nie tylko poszczególne kraje i całe regiony, ale mobilizują całą ludzkość do walki z wirusami i epidemiami, wymyślonych przez uczestników tej samej elity. Krok po kroku buduje się jednolity system „elektronicznego rządu” oparty na wspólnej bazie danych elektronicznych obywateli, – na całym świecie.

Każdy obywatelowi musi być zatem przypisany jeden identyfikator niewzruszalnej tożsamości – osobisty numer wg jednolitego międzynarodowego standardu. Wprowadzenie jednego unikalnego identyfikatora osoby stworzy zunifikowaną bazę danych, w której będą zbierane w czasie rzeczywistym, przechowywane i automatycznie analizowane informacje na temat różnych sfer życia ludzkiego, w tym najbardziej intymnych. Życie ludzkie musi być absolutnie przejrzyste dla struktur kontroli.

Osobisty numer musi być zawarty w uniwersalnej karcie elektronicznej, która z kolei będzie zawierała wszystkie informacje o osobie w formie elektronicznej i służyc jako multidokument: paszport, prawo jazdy, dokument emerytalny, polisa ubezpieczenia finansowego i ubezpieczenia medycznego, środków płatniczych, dokument podróży itd.

Karta elektroniczna będzie kluczem do wszystkich danych, a wraz z wprowadzeniem do ciała ludzkiego, będzie pod bezpośrednią kontrolą globalnych zarządców.

Tak więc banki, agencje wywiadowcze, Pentagon, Google w ścisłym związku budują elektroniczny GUŁAG, w którym nie będzie miejsca dla państwowej lub narodowej suwerenności i wolności osobistej. Wszystko bowiem co podejmują, służy jedynie głównemu celowi – osiągnięciu władzy absolutnej [3].

[1] Lista uczestników: http://www.bilderbergmeetings.org/participants2015.html
[2] Regina Dugan: https://www.youtube.com/watch?v=wZta3HRe2YY
[3] Towarzyszacy film, na omawiany temat: https://www.youtube.com/watch?v=YXYoQS2J-kk

Źródło: http://www.km.ru/spetsproekty/2015/06/18/publitsistika/760300-ot-bilderberga-k-gulagbergu-globalnaya-elita-stroit-ele
18.06.2015
Ольга Четверикова
«От Бильдерберга к ГУЛАГбергу: глобальная элита строит электронный концлагерь»

Dla NEON24
Tłumaczył z rosyjskiego i opracował: 1abezmetki
Opublikowano za: http://mikstury-bezmetki.neon24.pl/post/123796,od-bilderberga-do-gulagbergu

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl

Komentarzy 15 do “„Od Bilderberga do Gułagbergu””

 1. aaaaaaaaaaaa said

  ….nic nowego ,…..jedyne co mnie denerwuje to marionetkowe poddanie wojska i policji jakimś śmieciom pierdzącym w stołki …..o lemingach już nawet nie ma co pisać bo ci się nie obudzą nawet z głową leżącą na gilotynie………..,

  jedno jest pewne – narodzi się podziemie i będzie wojna z ogólnym systemem ……

  ……Terminator wciąż aktualny ,ale tylko w nielicznej grupie przebudzonych ,….tak więc strach głównego masona Camerona przed przebudzeniem globalnym „SKYNET” przesadzony jak to z resztą u nawiedzonego żyda jest …………

 2. Plausi said

  Dzisiejsze imperium

  „ogłosił przewodniczący Papieskiej Rady do spraw Dialogu Międzyreligijnego Jean-Louis Tauran”, Watykan w swej roli

  http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/cc.html#Usmiech

  jaką otrzymał od MWF. Łza się w oku kręci na wspomnienie naszego zasłużonego i tak kochanego przez polski lud paieża z żydowskiej uliczki w Wadowicach, Polaka.

  ” firma ta ma również w planach stworzenie, własnych prywatnych miast”

  Już rzymskie imperium dowiodło, jak ważną rzeczą są niewolnicy dla jego egzystencji.

  „ażeby nie można było kupić lub sprzedać niczego bez zgody rządu.”, co żywo przypomina apokalipsę Jana, stare dobre pomsły zawsze potrafiły znaleźć swe zastosowanie, choćby ten plan
  w obecnej Polsce.

 3. Plausi said

  Regulacja pogłowia w imperium

  https://marucha.wordpress.com/2015/07/22/in-vitro-szyderstwo-z-wolnosci-czlowieka/

  zabezpieczają techniki wymienione w linku. Wileu, jeśli nie większość podporządkowuje się ochoczo temu programowi reprodukcji i hdowli bydła ludzkiego.

 4. NICK said

  Tego czytać się nie da!
  Ale trzeba przez to przebrnąć.

  Tak, Plausi we (1). „reprodukcji i hodowli bydła ludzkiego.”

  TO, SIĘ, DZIEJE.
  TO, JEST, TERAŹNIEJSZOŚĆ.
  TO, JEST, APOKALIPSA.
  TO, JEST, ANTYCHRYST NA TRONIE PIOTROWYM.

  Biada.

 5. maniek said

  Audycja – Bilderberg 2015.

  W niniejszej audycji omawiamy spotkanie Grupy Bilderberg 2015 które się odbyło w Telfs-Buchen w Austrii, prezentując nie publikowane dotychczas materiały filmowe. Audycja jest podzielona na dwie części. W pierwszej omawiamy sytuację jaka miała miejsce w Austrii gdzie nagrywaliśmy materiały. W drugiej omawiamy zagadnienia poruszane na spotkaniu Grupy oraz wynikające z nich konsekwencje dla świata.

 6. maniek said

  Walter Cronkite i Rząd Światowy.

  Opublikowany w 10.07.2015 Film ze spotkania Światowego Stowarzyszenia Federalistów, które odbyło się w 1999 roku w którym jeden z prominentnych członków Walter Cronkite, odbiera za swoje zasługi nagrodę “Norman Cousins Global Governance Award”. W przemówieniu mówi bez ogródek jaki jest cel zachodniej anglo-amerykańskiej demokracji i komu ona służy.

  Po upadku koncepcji Ligi Narodów i tym samym pierwszej próby powołania rządu światowego pod Wielką Brytanią, powstało Światowe Stowarzyszenie Federalistów. Stowarzyszenie to, obejmujące 50 innych organizacji, działając formalnie od 1947 roku ma niezmienny cel budowy federalnego rządu światowego wyłaniającego się z Organizacji Narodów Zjednoczonych co zostało oficjalnie opublikowane w Deklaracji Montreux. Wpływowymi członkami tej organizacji byli m.in. Albert Einstein (1879-1955), H.G. Wells (1866-1946), Thomas Mann (1875-1955), Bertrand Russell (1872-1970), czy Albert Camus (1913-1960). Organizacja ta ma swoje podorganizacje rozsiane na całym świecie, również w Polsce, które aktywnie starają się wprowadzić w życie wizję federalizacji kontynentów, jak to ma obecnie miejsce w Europie by następnie na takim fundamencie zbudować federalny globalny rząd. Nie jest to oczywiście jedyna organizacja skupiająca się na tym celu ale jest ona jako jedyna obezwzględnie otwarta co do swoich planów i celów.

 7. kuba said

  milosc cierpliwosc pokora dobroc unizonosc Tym bydlo ludzkie sie karmi by kompletnie go zniewolic do takiego stopnia.Ze jak beda wieszac rozstrzeliwac go .To powie jeszcze przedsmiertnych drgawkach …………..PRZEBACZAM WAM……….
  ……..to jest prawdziwa niewola ……….GDZIE JEST PRAWDZIWA SPRAWIEDLIWOC???????????

 8. aaaaaaaaaaaa said

  @4

  ….chłopie nie ośmieszaj się ….jaka apokalipsa ????

  zwykła głupota , ignorancja i lenistwo ludzi ……

  taki Facebook padłby w ciągu 48h, gdyby ludziom się chciało ruszyć tyłek ………..

  no ale …………………..

 9. Metro said

  Apokalipsa swietego Jana, rozdzia 13 (http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1101). Zwlaszcza 13:17

  11 Potem ujrzałem inną Bestię, wychodzącą z ziemi:
  miała dwa rogi podobne do rogów Baranka,
  a mówiła jak Smok.
  12 I całą władzę pierwszej Bestii przed nią wykonuje,
  i sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii,
  której rana śmiertelna została uleczona.
  13 I czyni wielkie znaki,
  tak iż nawet każe ogniowi zstępować z nieba na ziemię na oczach ludzi.
  14 I zwodzi mieszkańców ziemi
  znakami, które jej dano uczynić przed Bestią,
  mówiąc mieszkańcom ziemi, by wykonali obraz Bestii,
  która otrzymała cios mieczem,
  a ożyła.
  15 I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii,
  tak iż nawet przemówił obraz Bestii
  i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici,
  którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii.
  16 9 I sprawia, że wszyscy:
  mali i wielcy,
  bogaci i biedni,
  wolni i niewolnicy
  otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło
  17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
  kto nie ma znamienia –
  imienia Bestii
  lub liczby jej imienia.
  18 Tu jest [potrzebna] mądrość.
  Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
  liczba to bowiem człowieka.
  A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.

 10. jowram said

  http://www.bankier.pl/wiadomosc/Przelomowy-wyrok-sadu-polisolokaty-niewiarygodnie-oszukancze-7270243.html

 11. NICK said

  (8) Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
  Konopie, Filipie a zwłaszcza ich produkty.?.

  No, dobrze. Nie ma Apokalipsy i nic się nie dzieje.
  Teraz lepiej?
  Toooo, doooobrze… .

  Po co pisać? Śpij.

 12. aaaaaaaaaaaa said

  @11
  …………trzeba umieć oddzielić podstęp od własnej głupoty ,

  ….. to co mamy w tej chwili to jest koń trojański w białych rękawiczkach ,a apokalipsę zafundujemy sobie sami tolerując tego konia ……..

  jednym słowem od NAS ZALEŻY CZY ONA BĘDZIE CZY TEŻ NIE .
  ….więc skończ pieprzyć człowieku …………..

 13. NICK said

  „jednym słowem od NAS ZALEŻY CZY ONA BĘDZIE CZY TEŻ NIE. „Apokalipsa”? Pan o tym zdecyduje???
  Głupek?

 14. Ciekawe kiedy zacznie się nagonka na własność prywatną. Jest to jeszcze jeden z „reliktow” przeszłości , który jest zapewne solą w oku. Domy, ziemia, gospodarstwa rolne itp. będą powoli przechodzić na własność korporacyjną. Ułatwiać to będzie stopniowa pauperyzacja społeczeństwa. Oczywiście własność korporacyjna to zupelnie co innego i od tego wara!

 15. władca rumunów said

  Panie Gajos:

  Zamach na własność prywatną owszem będzie, ale dotknie on zwykłych, biednych ludzi, nie zaś tzw. przedsiębiorców czytaj złodziei.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: