Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  lewarek.pl o Wolne tematy (53 – …
  Yagiel o Wolne tematy (53 – …
  NyndrO o Wolne tematy (53 – …
  Yagiel o Wolne tematy (53 – …
  Marucha o Wolne tematy (53 – …
  Boydar o Wolne tematy (53 – …
  Marek o Klęska ministra Niedzielskiego…
  Yagiel o Wolne tematy (53 – …
  wewewe o O PRL-u, III RP i gen. Ja…
  lewarek.pl o Wolne tematy (53 – …
  Tralala o List przełożonego generalnego…
  Yagiel o Wolne tematy (53 – …
  wewewe o Wolne tematy (53 – …
  carlos o Będziemy mieli dokumenty, jak…
  Tralala o List przełożonego generalnego…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

Gender, geszeft i III Żydo-RP

Posted by Marucha w dniu 2015-07-23 (Czwartek)

Nasz towar eksportowy – baba z penisem

W tym tygodniu kne-sejm będzie debatował nad historyczną ustawą o „uzgodnieniu” płci wg projektu poseł A. Grodzkiej [Krzysztofa Bęgowskiego – admin]. W trzecim tysiącleciu III Żydo-RP chciała zapisać się jako jew-ropejska awangarda.

No i stało się, choć nikt nie mógł tego przewidzieć, nawet zacny M.Schudrich, naczelny rabin III Żydo-RP, przeczuć nie miał żadnych.

Gender, czołowa ideologia najnowszej, awangardowej myśli żydowskiej nie wytrzymała próby w zderzeniu z finansowym geszeftem żydo-reżimu i musiała ustąpić.

A tak oto problem ten relacjonuje największa żydowska gadzinówka w III Żydo-RP:

W środku Iwona Arent oraz S. Mull, były ambasador USA (w latach 1980. pracował w Polsce jako agent CIA)

„Na początku lipca posłowie połączonych komisji zdrowia i sprawiedliwości zaakceptowali sprawozdanie podkomisji zajmującej się jej projektem. Podczas posiedzenia posłowie PiS domagali się wykreślenia kilku zapisów. Ich sprzeciw budziła m.in. zawarta w projekcie definicja płci – „utrwalone, intensywnie odczuwane doświadczanie i przeżywanie własnej płciowości, która odpowiada lub nie płci wpisanej do aktu urodzenia”.

– To propozycja szczególnie niebezpieczna, ponieważ ustanawia definicję obejmującą cały system prawny. Można sobie wyobrazić nawet taką kuriozalną sytuację, gdy ktoś, powołując się na ten artykuł, stwierdzi, że czuje się kobietą i przysługuje mu wcześniejszy wiek emerytalny – mówiła Iwona Arent z PiS.

Ostatecznie posłowie PO i PiS wykreślili ten zapis, choć Joanna Mucha z PO zapewniała, że „dramatycznie nie zgadza się z tym uzasadnieniem”.

A może macie coś przeciw żydowskiej myśli i kulturze – paskudni antysemici?

Definicja pozostała w projekcie, ale już nie jako „płeć”, tylko jako „tożsamość płciowa”.

http://wyborcza.pl/1,75248,18396365,bedzie-latwiej-uzgodnic-plec-anna-grodzka-nawet-opozycja-ma.html

Kultura kulturą, a finansowy geszeft musi mieć pierwszeństwo.

Mogę jednak coś podpowiedzieć posłom III Żydo-RP: powinni wprowadzić ustawę zmuszającą polskie baby do zmiany płci najdalej tuż przed wcześniejszą emeryturą albo w ogóle zawiesić wypłacanie emerytur, czego i tak możemy się spodziewać i to całkiem niedługo. Uchroniliby nie tylko czołową ideologię najnowszej, awangardowej myśli żydowskiej, ale także priorytetową przedsiębiorczość Międzynarodu oraz budżet III Żydo-RP.

Póki co, zawiedzionym jew-ropejczykom dedykuję piosnkę w wykonaniu żydowskiej artystki M.Peszek – wczujcie się w klimat współczesnej, jew-ropejskiej poetyki.

Dariusz Kosiur
http://wps.neon24.pl.neon24.pl

Komentarzy 7 do “Gender, geszeft i III Żydo-RP”

 1. parva said

  I jest Marysia Pech -ek wyjatkowo brzydka i pretensjonalna”” artystka „”,ktora jest corka swojego tatusia Peszka . Zatruwaja Polske swoja tandetna „”sztuka „” , ja chrzanie, co za artystyczna wiocha . Dolaczam jeszcze jedna dzielo tej brzydkiej ,rozwydrzonej zydoweczki

 2. NICK said

  Spoko. Sama się przystrzygła. Czeka.

  Trza jeszcze przegryźć smycz i zdjąć kaganiec.

 3. Kojak said

  NO COZ ? TO JEST TYPOWA KRYMINALNA DESTRUKCJA ZYDOWSTWA ! kRYMINALNA DEMORALIZACJA I KRYMINANA DESTRUKCJA JEST ZELAZNYM FUNDAMENTEM NA KTORYM ZYDOWSTWO BUDUJE SWA WLADZE ! ONI WIEDZA ZE W ZDROWYM MORALNIE NARODZIE ONI GINA JA ROBACTWO POLANE SRODKIEM DYZYNFEKCYJNYM ! A WIEC ZA WSZELKA CENE WIEC ZAWSZE CHCA W KRYMINALNY SPOSOB I WSZELKIMI METODA\MI ZDEGENEROWC I ZDEMORALIZOWC LUDZI ! TO JEST TYPOWY KRYMINALNY PRZYKLAD ICH DESTRUKCJI, WRECZ SYSTEMOWY !

 4. Marcin said

  Dno,dno i jeszcze raz dno. Rosjanie dobrze robią,że leją to kurestwo równo jak tylko wychyli nosa.

 5. Trak said

  A jak inaczej oddzielić jednych od drugich „ziarno od plew”? Jak jednych ocalić a drugich wygubić? Sposób jest dobry- nawet doskonały. Najgorszy bandyta nie wymyśliłby lepszego. Nawet Hitler nie miał takiej przebiegłości, aby sami i dobrowolnie dewianci się oznaczyli i wyeksponowali a poza tym zrobili to z dumą i stanowczością na jaką nigdy w życiu nie było ich stać. Gdy przyjdzie odpowiedni czas inny scenariusz jest przygotowany i będzie wdrożony.
  Jeszcze trzeba pamiętać o jednym. Rzadko który obecny żyd jest semitą i ma z genami poabrahamowymi coś wspólnego. Dlatego Pan Bóg zarezerwował rozprawę z nimi dla siebie, jako szczególne delicje.

 6. Maciej z Wyspy said

  @5. Też mi takie coś chodziło po głowie, zwłaszcza po ostatniej wtopie jewrejskiego „portalu randkowego” – 37 milionów idiotów obnażyło się w wwwśmietniku i zostało ustrzelonych:-). Mamy cię!:-)

 7. Kar said

  ..Nasz towar eksportowy – baba z penisem..

  delikatnie ujete ( jakos tak dziwinie i po aptekarsku), powinno stac jasno i dobitnie : ..z chu..jem !!

Sorry, the comment form is closed at this time.