Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Konsumencie, szynka nie pochodzi z supermarketu, ale ze świni.

Posted by Marucha w dniu 2015-07-23 (Czwartek)

Swinia GMO 2

Gajowy Marucha

Komentarze 43 do “Konsumencie, szynka nie pochodzi z supermarketu, ale ze świni.”

 1. tom said

  W mordę misia a to nie krowa czasem upssssssssss

 2. Isreal said

  no może byczek…
  biedaczysko

  ależ jesteśmy popie…..eni

 3. tom said

  no raczej byczek ale za to ogolony choć w sumie to on tera gender pewnie i to zmodyfikowany

 4. NICK said

  Podobnie wyglądają niektóre ludzkie mózgowia.

 5. Amadeus said

  A później przyjdzie ynteligenty z wieloma dyplomami i tytułami profesorów od wszystkiego i oznajmi wszem i wobec żesz to efekt ewolucji, a jak ktoś się nie będzie z tym zgadzał to okrzyknie sie ktosia chujem i nieukiem …

 6. gondar said

  To jest krowa rasy Belgian Blue. Krzyżówka. 100 lat im to zajęło. Koszerna i halal:)

 7. Marucha said

  Krowa, byczek, świnia… co za różnica?
  Po modyfikacji wszystkie się robią podobne.

 8. parva said

  DNA jest ciety , jak sie tylko panom naukowcom (dziwkom NWO) podoba , wiec nie mozna sie dziwic ,ze takie hybrydt(ohydy) przywoluja do zycia . Malo smakowity to widok , nawet to zwierze cierpi , bo nie moze udzwignac tego nadbagazu .

 9. RomanK said

  Czy to nie potomek Anni Grodzkiej z Biedroniem????

 10. snag said

  Wyjątkowo przepuszczę, jako kolejny dowód na bredzenie Snaga o sprawach, o których pojęcia nie ma,
  Admin

  =====================
  Genetyczna modyfikacja jest praktykowana od zarania ludzkosci choc do niektorych ten fakt jeszcze nie dotarl ,…

  Praprapra ,…

  Produkt interwencji czlowieka

 11. gondar said

  Snag. To jest krzyżowanie:) nie modyfikacja genetyczna. Ta krowa nie jest zmodyfikowana genetycznie.
  Czasami nie rozumiemy dlatego pytamy. Polecam pytać.

  Nie bardzo się zgadzam. Nie jestem ekspertem od genetyki, ale do wyhodowania zwierząt o nienaturalnym przeroście mięśni używa się, o ile rozumiem, manipulacji genetycznych. Chodzi o usunięcie jednego genu – białka miostatyny, odpowiedzialnego za ograniczenie przerostu mięśni.


  Świnia czy krowa?
  Admin

 12. NICK said

  Adminie.
  Monstrum modyfikowane GENETYCZNIE.
  Możliwe, że krzyżówka genetyczna modyfikowana. (co chce pyry oraz siana)

 13. tom said

  Ani świnia ani krowa jeno byk

 14. Marucha said

  Re 13:
  Po czym Pan poznał?

 15. Marucha said

  Nb. mylenie krzyżowania z modyfikacjami genetycznymi to, moim zdaniem, świadoma robota sprzedajnych dziwek dziennikarskich, które celowo mieszają ludziom we łbach.
  I potem ludzie nie odróżniają jednego od drugiego.

 16. snag said

  Fotka sugeruje genetyczna inzynierie a ta jest bekartem GMO jako takiej – Nie ogolniajmy dla sensacji a unikniemy nieporozumien ,…

  Produktow z potworkow splodzonych ta metoda jeszcze nie serwuja natomiast serwuja cala mase metoda GMO prezentowana w linku ponizej. Jesli mam jakies zastrzezenia to do nadmiaru antybiotykow czy dodawania hormonow i steroidow ktorych dawki sa regulowane ale zatwierdzone bez dlugoterminowych studiow na efekty uboczne ,…

  Ci ktorym ten potworek nie wyglada zbyt apetycznie niech sie przyjrza rybom hodowanym na rybnych farmach a szczegolnie europejskiemu lososiowi na polkach w marketach czy importowi w puszkach z Chin ,…

  http://www.biotechnolog.pl/rosliny-transgeniczne-gmo-przyklady-modyfikacji

 17. RomanK said

  Dokladni- panie Gajowy..ale wielu ludzi nie odroznia krzyzowania..interbreeding od Genetycznej modyfikacji,..panie SNAG- to do pana!

  Prosze zauwazyc ze Stary Testament poswieca wyjatkowo duzo miejsca zagadnieniu krzyzowani i mutacji. zarowno w odniesieniu co Czlowieka, jak i zwierzat… Sprawa krzyzowki corek Czlowieka z Nephilim…przed Potopem…Ksiagi Lewitow…i spostrzerzenie..ze w Naturze//ktora kieruje sie implantem Prawa Bozego zakodowanego przez instynk- jaki maja zwierzeta- z braku woli….krzyzowki sa czyms praktycznie niespotykanym….co ewidentnie przeczy ewolucji. I ostrzega….,

 18. NICK said

  Po zdaniu.
  Od zarania człowiek próbuje krzyżować różne odmiany. CZyni to też sama Natura. Udaje się to zwykle tylko pomiędzy gatunkami zbliżonymi genetycznie co, naukowo, wiemy od czasu odkrycia pełnego genomu (garnitur chromosomów; spirala DNA) przez Watson’a i Crick’a w 1953 roku. O ile pamiętam. Dziej się to naturalnie. Bóg na to pozwolił. [koń/osioł= muł; jak niektórzy]

  Modyfikacja zaś genetyczna, jak zauważyła P. Parva, polega na cięciu DNA dowolnego organizmu na dowolne fragmenty, m.in. geny, „sklejaniu” ich, niekoniecznie zachowując płciowość i, hodowaniu. W warunkach naturalnych, np. macica lub laboratoryjnych. NB, ‚naukofcy’ wyhodowali podobne monstra – quasiludzi.

  Monstrum na zdjęciu wydaję się być krzyżówką zmodyfikowanych DNA świni i krowy ale może być tylko modyfikacją.

 19. NICK said

  Tom (13).
  Ja, ‚tamże’, nie zauważam tego co ma Anna Grodzka.
  Która, autentycznie współczuję, coraz bardziej się „modyfikuje”.

 20. Waclaw-L said

  Ad. 17 „co ewidentnie przeczy ewolucji“
  Co na to ks. Prof. M. Heller,
  „W ostatnim półtorawieczu nauka dokonała ogromnego postępu w ewolucyjnym rozumieniu świata. Wprawdzie teologia nie jest refleksją nad postępami nauki, lecz nad treścią Objawienia, ale refleksja ta MUSI dokonywać się w kontekście rozumienia tworzonego przez nauki“
  Cytat z „Nowa fizyka i nowa teologia“ Kraków 2014 Copernicus Center Press str. 158.

 21. Zmodyfikowana kukurydza deje fantastycany plon, który trzeba oczywiście zagospodarować. Karmi się nią krowy, które jednak nie są przystosowane do jej trawienia,co wywołuje procesy gnilne zamiast trawiennych u tych zwierząt. Skutkiem tego jest powszechne skażenie mięsa wołowego bakterią E-coli. Mieso takie serwuje się np. w McDonalds,bardzo często jako krwiste. Dorośli konsumenci jakos dają radę, gorzej z dziećmi. Cała ta mafia „gastronomiczno-mięsna” powinna juz dawno być rozbita , i tylko powrót bydła na pastwiska jest jedynym remedium.

 22. Marcin said

  To tak jakby ludożerca miał wpałaszować jakąś ofiarę sterydowo anabolicznej diety he he.
  Nie śmiejmy się,bo to już jest na sklepowych półkach.

 23. parva said

  Panie Snag zaprezentowane zdjecia ukazuja,jak czlowiek poprzez madre i systematyczne dzialanie moze osiagnac tak piekne i roznorodne feno- i genotypy droga krzyzowania odpowiednio wyselekcjonwanych osobnikow. Mechanizm doboru jest zgodny z Prawem Bozym,czego juz nie mozna powidziec o brutalnej ingerencji w genty efektem , ktorej sa te potwory,jako skutek umyslnego wchodzenia w zakazane dla czlowieka „”terytoria””

  I na tym warto zakończyć dyskusję. – admin

 24. NICK said

  P. Parva. Dzięki.

  Drastyczne? Realne!

  W każdej dziedzinie!

 25. Mciej z Wyspy said

  Odsyłam Państwa do lektur starożytności – najstarszych. Coś mi wygląda, że ktoś już to ćwiczył w przeszłości. Bo skąd niby te pomysły na syreny, ludzkie ciała zwieńczone lwimi głowami, uskrzydlone byki itp. itd. ? Nie mieli wtedy ani internetu ani tvnu, żeby oglądać głupoty.

 26. Wosiu said

  RE 23 / Parva

  Panie, na pierwszym filmiku to jest taki sztukmistrz, który idzie do tyłu w pozycji brzuchem do góry i plecami do dołu, głowę ma do góry ale upozorowaną tak, że wygląda jakby była do dołu, dla sprawnego niezbyt trudna sztuczka.

  A pan to łykasz naiwnie jak dziecko.

 27. NICK said

  A na drugim?

 28. parva said

  Panie Wosiu to Pan jestes naiwny bo o hybrydach ludzi i zwierzat juz sie dawno informuje.
  http://odkrywcy.pl/kat,111396,title,Naukowcy-tworzyli-ludzko-zwierzece-hybrydy,wid,13654994,wiadomosc.html?smg4sticaid=615475

 29. Czarny Kanarek said

  Proszę szanownego Gremium.

  Krzyżówki człowieka i innego zwierzęcia dokonywane są od zawsze. Przykładem choćby bykolud Asterius, zwany także Minnetaurem. Ale takie eksperymenty zawsze spotykały się ze zdecydowanym, protestem Natury i najsurowszą karą dla sprawców. Stalin miał wizję wojska złożonego z małpoludów i eksperymenty do tego zmierzające były w dość wysokim stopniu zaawansowania. Wtedy jeszcze nie umiano manipulowac genami i próby przeprowadzano drogą hodowli.

  Teraz odnośnie tego nieszczęśliwego człowieka chodzącego tyłem na czworakach. Film jest jak najbardziej autentyczny. Ponad dziesięć lat temu leciał o tym reportaż chyba na Discovery. Chłopak liczył sobie lat osiemnaście, więc doliczając opóźnienie wynikłe z dopuszczenia filmu do telewizji, może być teraz we wczesnych trzydziestkach. Deformacja jego nie była skutkiem celowej roboty zdegonerowanych genetyków, ale wady wrodzonej. Otóż jest to umysłowo normalny człowiek, o dobrej i ciepłej duszy, którego marzeniem była amputacja nóg, żeby mógł na protezach chodzić normalnie. Była zrzutka na pokrycie kosztów operacji, którą przeprowadzono i najpierw chodził io kulach, potem z dwiema laskami, ale już wyprostowany i przodem. Należy się spodziewać, że obecnie na zaawansowanych protezach porusza się w sposób nie dający podejrzeń, że kiedyś wyglądał jak monstrum. Zaraz po operacji powiadał, że teraz marzy o szkole i dalszych studiach. Miejmy nadzieję, że mu w życiu wyszło.

  A pewnością owa historia krąży gdzieś w zakamarkach jutuba, ale nie wiem, jakich haseł użyć dla jej odnalezienia.

 30. Czarny Kanarek said

  O, tak przy okazji. Warto przeczytać księge Enocha, która jest uznawana za część Starego testament przez koptyjskich chrześcijan. Zapodawała ją kiedyś u p.Maruchy nieodżałowanej pamięci pani Elżbieta Gawlas.

 31. gondar said

  http://faktopedia.pl/uimages/services/faktopedia/i18n/pl_PL/201507/1437631165_by_cenot_500.jpg?1437665237

 32. gondar said

  To też jest modyfikacja genetyczna?

 33. Marucha said

  Re 32:
  Po co Pan pyta? Nie wie Pan?

 34. NICK said

  Gondar. (29)
  Jakby to powiedzieć… .
  Przyjmij Pan „pięknym za nadobne”. To, co było powyżej. Ponad Pana wpisem.
  Wiedza internetowa… . Zaś? No, dobrze. Można korzystać.
  Krytycznie!
  Krytycznie? Znaczy mając wiedzę książkową. Zdecydowanie przedinternetową.
  A, faktopedia?
  Napisz Pan. Co to znaczy „kolor fuksji”. Fuksja to roślina, jednoroczna, wielokolorowa.

 35. NICK said

  Kanarek i nie wie?
  Cały Dywizjon zatem jest.
  Do pomocy.

  P.S. Bart, Ozdrab, Bardzo. Mniam, mniam. GMO.

  No i śledziki.

 36. Czarny Kanarek said

  Że co niby mam zdrapać? Zdrabać? Przypomina się nowelka Sienkiewicza zatytułowana bodajże Doczman. Tam też jedna Niemka wydrapała ze śriodka.

  Dywizja, a nie dywizjon. Ale dziękuję za sugestię. Reszta wyjechała na weekend na północ (na ryby) nie ma sie do kogo zwrócic o pomoc.

  Kanarek nie jest od wiedzenia, a od tego żeby ładnie wyglądać, melodyjnie gwizdać (na wszystko) i nie dać sie kotu.

  Takie życie.

 37. Czarny Kanarek said

  Kolor fuksji, jak tuszę, to kolor powstały drogą fuksu, przez omyłkę.

  A u znajomej kilka lat temu były pomidorokartofle w ogródku. Znaczy się po zebraniu pomidorów trzeba było poczekac do jesieni, wykopać korzenie i były kartofle.

  Informację, jak sie takie sadzonki przygotowuje, chyba potrafie wydziobac z jutuby.

 38. Czarny Kanarek said

  Henryk Sienkiewicz, Komedia z Pomyłek.

  Materiału o tym chłopaku co chodził tyłem wciąż szukam.

 39. NICK said

  Fuksa? To dywizjon chyba nie ma. 🙂 .
  Sorry, miało być fuksji.
  Szef na urlopie? A sponsor, też?
  A ‚oko’ przynależy? Bo nadaje ‚mantralnie’. Po kądzieli.

 40. Czarny Kanarek said

  Sponsora nie ma. Dywizja żyje z pracy rąk własnych. Ale jeśliby sie w tych czasach znalazł chętny do wsparcia szlachetnej idei, to drzwi są zawsze otwarte, a czajnik się grzeje.

  Oko za oko. Nadawałoby może i po kądzieli, ale nie ma cyrylicy w klawiaturze.

  http://www.ekologia.pl/styl-zycia/ciekawostki/tomtato-pomidory-i-ziemniaki-z-jednego-krzaka,18714.html

  Poniższy tekst opisuje jak sporządzic kartoflanno-pomidorowego hybryda w zaciszu pieleszy domowych. Niestety, na tłumaczenie nie ma czasu, z przyczyn wyżej podanych (praca rąk własnych w poparcia godnym celu utrzymania sie przy życiu).

  How to Do It Yourself

  Search Videos & Articles to Find How to Do it Yourself – Free!

  (Uwaga, wydęło:)

  http://www.howtosimplified.com

  1

  Fill a well-draining 1-gallon container with a soil-less potting mix, leaving a 2-inch space between the soil and the brim. Take care not to compact the soil as you are placing it in the container.

  2

  Plant a 6-inch potato seedling and a 6-inch tomato seedling with the stems 1/4 inch apart in the center of the container by creating a hole that is just large enough for the two root balls combined. Separate the roots before setting in the hole, and backfill around the root ball with the soil. Water thoroughly.

  3

  Cut a “V” shape into the stem of each plant 1-inch long and one-third the thickness of the stem with a sharp knife exposing the cambium layer. Make the cut 3 inches from the top of both plants, so the open areas line up when the plant stems are held together. The cambium layer, the third layer of the stem’s interior, contains active cells that generate growth for the plant.

  4

  Connect the two plant stems by sliding the “V” shapes together and securing with grafting tape. Wrap the tape around where the two plants come together, sealing off the cut area entirely. Remove the tape when the plant begins to show signs of new growth.

  5

  Remove the top portion of the potato plant and the bottom portion of the tomato plant with pruning shears after a strong union between the two plants forms. Cut the potato plant stem at a 45-degree angle 1 inch above the grafting joint, and the lower portion of the tomato plant stem at a 45-degree angle 1 inch below the grafting joint and soil level at the base of the root system to create one plant. Leave the roots of the tomato plant in the soil; as they break down, they will add nutrients to the soil.

 41. Re: Artykul…
  Juz 67 krajow zabronilo importu GMO zywnosci i rowniez zabronilo uprawiac (z nasion Monsanto) u siebie, wiec zydowskie towarzycho manipulacji genami wkrotce zamknie swoje „ynteresa” i nie tylko na tej plaszczyznie, bowiem coraz wiecej krajow zwraca swoje oczy ku bezkompromisowej Rosji ktora zydostwo lichwiarskie za wszelka cene chce zdeprecjonizjowac w swoich syjonistycznych szczekaczkach…

  ==============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Ostatnio stan Teksas w USA upomnial sie o zwrot swego zlota z zydowskiego federal reserve….. Lecz bez zadnego odzewu ze strony „bialego knesetu” ani z federal reserve… Czyzby zloto sie „ulotnilo” prosto do TelAviwu???…

 42. NICK said

  P. Jaśku. Kupiłem dziś cztery głowy kapuchy. Bez rozpisywania. GMO!!!

 43. władca rumunów said

  A ta ciupakabra, yeti i wielka stopa to niby co? Biedni ludzie skrzywdzeni przez masońskich naukowców.

Sorry, the comment form is closed at this time.