Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Traditionis Custodes
  Listwa o Traditionis Custodes
  wanderer o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  wanderer o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Traditionis Custodes
  Miet o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o Traditionis Custodes
  wanderer o Traditionis Custodes
  Listwa o Wolne tematy (54 – …
  UZA o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  lewarek.pl o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  Listwa o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  Piskorz o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Muzułmanie biorą zasiłki na wszystkie swoje żony. A poligamia jest zabroniona w UK.

Posted by Marucha w dniu 2015-07-23 (Czwartek)

Brytyjski rząd postanowił dać prawo mężczyznom z poligamicznych małżeństw do pobierania zasiłków na swoje żony, choć wielożeństwo jest nielegalne w Wielkiej Brytanii.

Według ustaleń rządu, muzułmanie z poligamicznych związków, którzy sprowadzą do Wielkiej Brytanii swoje żony, nie będą mieć żadnych problemów z tym, aby pobierać na nie zasiłki.

Ministrowie orzekli w grudniu, że przyzwolenie na pobieranie przez mężczyznę zasiłków na wszystkie jego żony będzie „najlepszą możliwą opcją”.

Decyzja ta okazała się najbardziej korzystna dla muzułmanów, gdyż islamskie prawo daje im przyzwolenie na posiadanie wielu żon. Brytyjski rząd z kolei dopuszcza wielożeństwo jedynie przypadku, gdy związki małżeńskie zostały zawarte poza Wielką Brytanią, w krajach gdzie poligamia jest legalna.

Ustanowienie przyzwolenia dla muzułmanów na pobieranie zasiłków na swoje żony nie było od grudnia nagłaśniane – o co dbał także brytyjski rząd. Temat wypłynął dopiero dzięki inicjatywie Corin Taylor z grupy Taxpayers’ Alliance, która walczy m.in. o mniejsze podatki w brytyjskim społeczeństwie.

„Brytyjscy podatnicy płacą jedne z najwyższych składek, dlatego obowiązkiem rządu jest zapewnienie tego, aby każdy pens został wydany właściwie. Poligamia nie jest dopuszczalna przez brytyjskie prawo i brytyjscy podatnicy nie powinni płacić za ekstra zasiłki na drugą, trzecią, czy czwartą żonę” – oświadczył Taylor.

Zobacz: Polka miała wziąć ślub z muzułmaninem. “Grozili mi śmiercią, jeśli się wycofam”

Sytuację skrytykował również przewodniczący Izby Gmin Chris Grayling, który stwierdził, że „niedopuszczalne jest dostosowywanie działania systemu socjalnego do tego, co w Wielkiej Brytanii nielegalne, czyli poligamii”. Grayling oskarżył również brytyjski rząd o to, że usiłował on utrzymać w sekrecie przyzwolenie na pobieranie zasiłków na wiele żon.

Ministerstwo Pracy i Emerytur twierdzi jednak, że w Wielkiej Brytanii żyje mniej niż tysiąc małżeństw poligamicznych, z czego tak naprawdę niewiele pobiera zasiłki.

[Niech w UK zalegalizują też wydłubywanie oczu. To przecież tak rzadkie przypadki… – admin]

BM
http://www.polishexpress.co.uk

 

Komentarzy 17 do “Muzułmanie biorą zasiłki na wszystkie swoje żony. A poligamia jest zabroniona w UK.”

 1. RomanK said

  A dlaczego nie maja brac?? ..jak sie nalezy????:-)))))co to za wroznica Anglik anglikanski czy musolmanin??? Jeden ma trzy baby i drugi trzy.,,razy tez zonaty???

  No tak, ale nie bierze jednocześnie zasiłków na wszystkie byłe żony i na obecną…
  Admin

 2. maniek said

  Grafika ma wielki błąd bo podawane zarobki i świadczenia Polaków brutto!! kiedy na rękę netto znacznie mniej ~30%

 3. Marcin said

  Brytyjski rząd he he. A Anglicy nie oburzeni? Ale będą wtedy jak im telewizornia pokaże Polaków, którzy biorą zasiłki na dzieci.

 4. RomanK said

  No wlasnie panie Marcinie..matoly jedne zamiast sie cieszyc…mysmy bysmy sie cieszyli??? prawda????

 5. RomanK said

  Pabei Gajowy,,nei bierze bo byla zona bierze..gdzyby siedziala w domu ,,wszystkie trzy bralby trzy zasilki plus swoj… WIdzi pan wyzszosc Islamu nad innymi religiami???
  Trzy razy zonaty Islamista to porzadny czlowiek..trzy razy zonaty chrzescijanin to obkurwieniec i na dodatek wykluczony z Kociola.,.i socjalu:-))))

 6. david said

  Mieszkam w Uk już ponad 8 lat i muszę powiedzieć że niemal 90% społeczeństwa już nie potrafi myśleć samodzielnie

 7. Re: 5 David…
  Mala poprawka: ponad 90% „szpolem-czenstwa” nie jest w stanie zaczac myslenie w jakiejkolwiek formie…
  (jesli juz o tym mowa)…
  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. W oparciu o wlasna rodzine moge ten fakt publicznie stwierdzic…

 8. Marucha said

  Re 5:
  Pan mnie coraz bardziej zadziwia, panie Romanie…

  Po pierwsze – jeśli była żona bierze jakiś zasiłek, to sama na siebie – a nie mąż-poligamista na nią. To pierwsze jest zgodne z prawem i obyczajem, to drugie nie.

  Po drugie – uważa Pan, że jest w porządku, że jakaś mniejszość rządzi się swoimi prawami, sprzecznymi z prawem kraju w jakim mieszka. Że wolno każdemu przybłędzie przynosić ze sobą swoje obyczaje, prawa, obsesje, przesądy itd. co stawia go ponad prawem danego kraju.

  Po trzecie – lansuje Pan tezę, że przez odpowiednie ustawienie praw można z kryminalisty zrobić porządnego człowieka. Zatem zabicie siostry w ramach „zemsty honorowej” czyni z białego człowieka przestępcę, a muzułmanin nadal pozostaje „przyzwoitym człowiekiem”.

  Pomijam milczeniem szokujący mnie fakt, że Pan, chrześcijanin, tak tolerancyjnie odnosi się do poligamii…

 9. Mciej z Wyspy said

  Wyspa kocha muzułmanów ale i walczy z nimi w Syrii. Taki dualizm. Właśnie wymyślono strategię, żeby jeszcze bardziej zacieśnić relację i koligację z muslimami – więcej miejsc pracy, więcej dzieci w szkołach, nawet jest pomysł na „mixing in housing”, czyli chyba chcą na siłę przesiedlać:-).
  Z jednej strony pasą ich zasiłkami, głaszczą po głowie bo oni tacy biedni, ale i tacy pożyteczni, kochani…z drugiej walą artykuły w prasie i newsy w mediach o okrucieństwie muzułmanów w Syrii. I biznes się kręci. Odmóżdżeni tubylcy ( Anglicy) niezdolni do refleksji mają wszystko za prawdę, a tym samym okrutny mętlik w którym się nie rozeznają, głośno klaszczą w dłonie, kiedy pada kolejny pomysł na „poprawę bezpieczeństwa”, de facto wykrajany jest kolejny fragment wolności.

  Kiedyś był tu polityk, jakieś 40 lat temu, który mówił o „rzekach krwi” ( i nie prawił o przemocy tylko o napływie obcej krwi), jeśli polityka rządu nie ulegnie zmianie i nie powstrzyma się masowego napływu muzułmanów i innych wielobarwnych. Został potraktowany niemalże jak zbój przez swoich. Ale niestety miał rację

  Ulubionym zaś dyżurnym tematem są imigranci z Polski, Litwy i innych byłych demoludów – to dopiero są dranie:-). Nie dość że zabierają pracę tubylcom, to jeszcze myślą samodzielnie, są krytyczni i nie wierzą we wszystko. Po prostu zagrożenie dla porządku w państwie.

 10. revers said

  Kiedy kolej na mezow? trzech angolskich mulkow, moglo by sie zalapac na zasilek za Krzysia, Rysia i Tomeczka, do tego certyfikat za 20 tys funciakow do podzialu za lgbtq i isis.

  Tu jeden mulek angolski produkuje sie, i nie wie ze mendy i hiv angolski go zzera, kakalka, kamelow do zofilii mu malo.

 11. aa said

  nie rozumie po co zamieszczacie takie bzdury
  1-czy to kogos w Polsce obchodzi jaki jest system zasilkow w Anglii?
  2 po cholere czepiacie sie anglikow wyznania muzulmanskiego??? Katolicy i anglikanie tez dostaja zasilki
  3- nawet w krajach aparthaidu-jak Izrael -zasilki sa dla wszystkich obywateli niezaleznie od wyznania-50% muzulmanie,20% chrzescijanie i reszta: 10% zydzi
  4-przez takie bzdury macie pozniej kretynow rzucajacych swinskie lby na meczet w sobote-wiadomo szabesgije-w Warszawie


  Groch z kapustą i bez sensu.
  Admin

 12. Zbyszko said

  Ja przechodzę na Islam, dobiorę sobie parę żon i jestem ustawiony

 13. Anteas said

  Takiemu muzułmaninowi to jest dobrze! Ma sobie cztery żony i wygodnie sobie żyje, a jak by tak polak miał cztery żony, to by go zajeździły na śmierć. A jak by żony go nie zajeździły na śmierć, to cztery teściowe tak by mu dały w dupę, że wyglądał by śmierci z prawdziwym utęsknieniem. I właśnie dla tego Pan B. pozwolił mieć jedną tyko żonę, bo wie że nadmiar szczęścia (żony), tak samo jak nadmiar nieszczęścia (teściowe) może człowieka zabić. Naturalnie nie poruszam tutaj zagadnień ekonomicznych, czyli tego ile banków trzeba obrobić żeby zaspokoić finansowe wymagania żon (plus koszt niebieskich tabletek w celu zaspokojenia wymagań poza finansowych), bo to insza sprawa.

 14. obserwator said

  Ad 11:
  jak „nie rozumie” to wkrotce zrozumie.
  Zasada jest, ze wszystkie najglupsze praktyki przychodzily do nas, przychodza i beda przychodzic. A 2 tys. islamskich emigrantow jest juz klepnietych.

  Taka schizofrenia i traktowanie „obywateli” wybiorczo. Nielegalna poligamia ale legalne branie zasilku na skutek polgamii.

 15. KOR said

  Cała Polska ogląda teraz turecki serial o haremie sułtana. To jest podobno powtórka, a po jej zakończeniu będzie nastepny haremowy serial. Super.

 16. KOR said

  Nie załączyłem najwazniejszej informacji o serialu:
  https://www.google.pl/search?q=for+harem+su%C5%82tana&hl=en&biw=1251&bih=700&tbm=isch&btnG=Search&oq=&gws_rd=cr,ssl&ei=vKCyVdGtGMrgywPe8JaYBQ
  ok

 17. aa said

  komentarz do 11 zauwazylem ze najezdzanie na muzulmanow to chomik twojego blogu
  wiec jestes takim samym faszysta jak 80% tzw Polakow dlatego tez Polska wyglada jak wyglada i blizej jej do uni z ukrami niz do reszty swiata to moje ostatnie wejscie badz zdrow Marucha

Sorry, the comment form is closed at this time.