Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Władza przepycha kontrowersyjną ustawę o „mowie nienawiści” – homoseksualiści ze specjalnymi prawami?

Posted by Marucha w dniu 2015-07-29 (Środa)

Gdy obecna władza zdała sobie sprawę z tego, że „miotła historii” wkrótce ją zmiecie, rozpoczęła się nerwowa biegunka ustawowa i decyzyjna. Obecnemu reżimowi chodzi o to, aby maksymalnie zabezpieczyć się po utracie władzy, a jednocześnie, aby przysłowiowym „rzutem na taśmę” przepchnąć różne kontrowersyjne ustawy.

Po ustawie in vitro na tapecie znalazła się ustawa o tak zwanej „mowie nienawiści”. Jej celem pozornie jest ochrona mniejszości, ale w rzeczywistości ma ona za zadanie uprzywilejować część ludzi kosztem większości oraz doprowadzić do końca wolności słowa w naszym kraju.

Według autorów ustawy konieczna jest dodatkowa penalizacja tak zwanej „mowy nienawiści”. Sprowadza się to do tego, że każda krytyka homoseksualistów może zostać uznana za niedopuszczalną przez jakiegoś rozgrzanego sędziego i grozić za to będzie nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Z kolei groźby formułowane pod adresem tych środowisk zagrożone będą 5 latami pozbawienia wolności.

Tak restrykcyjne prawo powoduje, że mniejszość seksualna uzyskuje prawa mniejszości narodowej, lub wyznaniowej. Podobne restrykcyjne prawo dotyczy tak zwanego antysemityzmu i nikt nie widzi w tym nic niewłaściwego, że Żydzi mogą więcej, a krytykowanie ich jest uważane za objaw antysemityzmu. Po prostu antysemitą jest nie koniecznie ten, kto nie lubi Żydów, ale ten, kogo Żydzi akurat nie lubią. Można założyć, że istnieje realne ryzyko, iż homoseksualiści, wyposażeni w specjalną ustawę, zachowają się tak samo i każda krytyka ich mniejszości będzie uważana za „mowę nienawiści”.

W kraju w którym rządzący do znudzenia powtarzają o 25 latach wolności, tylko ostatni gamoń nie dostrzega, że jest jej coraz mniej. Karanie ludzi za poglądy i uprzywilejowanie innych tylko ze względu aktualnie dziwaczną ideologię i polityczną poprawność, może nasuwać pewne skojarzenia do PRL, która posiadając restrykcyjne prawo w zakresie swobody wypowiedzi była uważana za państwo zniewolone. Jak zatem nazwać III RP po 25 latach niby-wolności?

Źródło: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rzeczpospolita-geje-pod-specjalna-ochrona/lxpycz
http://zmianynaziemi.pl

Komentarzy 35 to “Władza przepycha kontrowersyjną ustawę o „mowie nienawiści” – homoseksualiści ze specjalnymi prawami?”

 1. Joannus said

  Civitas mundi wywyższa zboczeńców, ustanawia prawo anty Boże bo ma innego ”boga”, i czemu się dziwić.
  Święci potrafili przewidzieć kolejne etapy dokąd ono zmierza.
  Upadek socjalizmu – komunizmu, potem demokracja liberalna oparta na utajnionej dyktaturze masonerii, a w następnej odsłonie jawna dyktatura masonerii z religią satanizmu.
  Im mniej Civitas Dei, tym więcej Civitas mundi.

 2. RomanK said

  SPrzatanie dotyczy rozniez wielu innych dzidzin..mnie nasuwa sie natretne pytanie////
  Nie tyle KTO?? wylaczyl Kulczyka???? ile…. dlaczego . czym i kogo szachowal???
  KTo duzo wi twardo spi!

 3. RomanK said

  ad wsrod rzuconych na kolana..i zboczony kurdupel paraduje uchodzac za olbrzyma…
  Wstancie z kolan…. i od razu zmieni sie wyglad ulic i placow….

 4. Rara Avis said

  W tym temacie: http://fraszki-ulotki.info/2015/07/szczegolna-ochrona-przed-zniewagami.html
  i kilka sąsiednich „ulotek”.

 5. RomanK said

  Wladza przepchala kontrowersyjan,….//QUZWA…!!!!!!!!! co za mowa!!!!alonowa!!!!
  ZXadna wladza ale konkretnie klosujacy poslowie majacy imiona i nazwisdka i sa zapisdanie w protokole Sejmowym i nie zadna kontrowersyjna ale poprostu idotuyczna i ex lege niewazna jako sprzeczna z prawem Boskim – Narturalnym! Lamiaca szereg praw ludzkich czyli sprzeczna z Prawem obowiazujacym!
  Zaden z glosujacych za ,,nei powinien nigduy wiecej zostac poslem…NIGDY..dlatego neich kazdy zobaczy jak glosdowla posel jego okregu…

 6. KOR said

  Sodoma i Gomora cz1,2,3 z lektorem

 7. maniek said

  @1 Upadek socjalizmu – komunizmu, potem demokracja liberalna oparta na utajnionej dyktaturze masonerii, a w następnej odsłonie jawna dyktatura masonerii z religią satanizmu.

  I z tą patologią właśnie walczył blok wschodni Socjalizm teraz tę sodomę promuje parch żydowski neoliberał (co by nie pisał to próbuje tu usilnie promować tym jest) Romanek i poplecznicy jego brednie i aktywność w 100%.
  Piszą o jakiś lewakach a to nie lewacy ale „neoliberacy” ci lewacy to neoliberalny żyd GW czyli jego bracia wszystko odwrócone przez parchów wszystko wypatrzone i zakłamane, zakłamują tak to kuw. od lat.

 8. Joannus said

  Ad 7
  Faktycznie.
  Za socjalizmu w PRL nie było zakrojonej demoralizacji od dziecka do starca, promocji pedalstwa, wszędobylskiej pornografii i sieci burdeli. Na tym poprzestanę, wystarczy tyle.

 9. maniek said

  @Joannus

  Ale Michnik grzmiał że w PRL prześladowano sodomitów co było nie prawdą bo ich tylko marginalizowali aby nie zatruwali zdrowej części społeczeństwa teraz mamy odwrotnie mamy promocję .
  Był u mnie w małym mieście pedał (ukryty) lekarz ale socjalista i wszyscy wiedzieli kim jest ale to był naprawę dobry człowiek i dobrym lekarzem on nikomu nie odmówił wszyscy wiedzieli kim jest ale wszyscy go szanowali, pomógł wielu osobom bez żadnych łapówek itd. umarł w połowie lat 90 na aids.

  Choć wszyscy wiedzieli kim jest przyszły tłumy , bo to dobry człowiek był.

 10. maniek said

  @9 teraz już tym nieście nawet nie ma szpitala choć obok budowali drugi , szpital przejął klasztor ku chale rydzolowi i michnikowi.

  Na 25 IIIRP zamknięto 1000-ce szkół, szpitali, dworców zlikwidowano miliony miejsc pracy itd..
  Pejs romank ci wytłumaczy że to dobrze bo ” nie rozumiesz tego kiedy nie ma niczego.”

  Sprawdzał Pan pejsatość Romana K, czy tylko bluzga na niego gnojem w myśl zasady „może ktoś uwierzy”?
  Admin

 11. Marucha said

  Re 7:
  Panie Mańku, Pan się nie musi zgadzać z Romanem K.
  Stanowczo proszę jednak, aby nie wzmacniał Pan swej argumentacji wyzywaniem od parchów człowieka, którego Pan na oczy nie widział.

  Ponadto przypisywanie Romanowi K poglądów neoliberalnych dowodzi, że wogóle nie rozumie Pan jego wypowiedzi, albo celowo je wypacza.
  Następnego ostrzeżenia nie będzie.

 12. maniek said

  @Marucha

  Ja widziałem wystarczająco co on popiera co pisze i jak kłamie bezczelnie , jak kota ogonem odwraca
  A to że przed wojną był raj neoliberalny „bezzębnych chłopów pańszczyźnianych” itd.

  On też pod tym samym nickiem na neon pisał i te same brednie argumenty wypisywał.

 13. maniek said

  //Sprawdzał Pan pejsatość Romana K, czy tylko bluzga na niego gnojem w myśl zasady „może ktoś uwierzy”?
  Admin//

  To jak on wymyślali brednie niestworzone i bluzgał na mnie kolektywnie z innymi nickami liberalnymi to nie zauważyliście?
  Jak braku argumentów bazgrali o niczym też nie?

  Dziwne?

 14. maniek said

  Prócz tego mam coś takiego jak intuicja a ta się u mnie nigdy nie myli.

 15. jarek said

  Pan RomanK to żaden pejs tylko agentura, w zasadzie nie wiadomo czego on chce raz jest za ultraliberalizmem raz za tamtym raz za sramtym on miesza się w zeznaniach.

  Gajowy, kurwa, jest też „agenturą”, jeśli wierzyć śmieciowi Mariuszowi Cysewskiemu.
  Ma Pan jakieś dowody? Czy tylko bełkocze?
  Admin

 16. SAP said

  Panie Romanie
  Ja lubię pana wpisy. Są spontaniczne, często chaotyczne, gdzie myśli przepychają się nawzajem, jak w poezji. W odróżnieniu od wpisów innych, którzy kradną cudze myśli i cudze słowa. W gajówce, tym przytulisku poczciwców, nagle czuć zapach niemytych stóp.

 17. matirani said

  Drogi Gajowy… popieram slusznosc ostrzezenia w stosunku do Mañka.
  MAcko

 18. RomanK said

  Panie Gajowy…niech pan zostawi tego…. intuicja zlamanego:-))) On i tak nie moze pojac…co sie wokol niego dzieje..Poprostu chce zaistniec.Po to go przyslali:-)))Niech sie ujawnia:-)))
  Czym byl PRL i pan i ja i wielu -ktorzy pamietaja wiemy.T.o wlasnie ten rzad rzekomych socjalistow PRL podkreslil swoje cele dokonania i zamierzenia,,
  ,OKRADAJAC doszczetnie i ze wszystkego wlasny narod ..a dzis sie rzna o ukradzione nawet w szpitalach:-))) Kulczyk, jego koles Kwasniewski inni to najlepszy przyklad:-))) z kapusia SBka w oligarche.
  TO najlepsze podsumowanie PRL i elity- jaka pelnila role klasy politycznej PRL., same zlamane intuicje:-))) jak ten to wykapek czerwonego kindebala:-))))socjalista KJMac…..:-))))
  Dzieki panowie….do Panow mowie:-)))!!!!
  Podsypali groszem hultajstwu to i sie zlazi..wybory sie zblizaja:-)))))

 19. revers said

  Tworca Wielkeigo Syjonu-Chazarii Nataniahu, krolestwo chazarii Rotschilda, Pentagon i BRICS

  http://beforeitsnews.com/power-elite/2015/01/pentagon-warns-netanyahu-israel-will-not-be-rothschilds-greater-khazarian-empire-2447772.html

 20. JO said

  Ad.15. Co do p. Romana K …-Podchodzic do wypowiedzi tego Pana z Wielkim Dystansem w 90 proc nie dawac sie sprowokowac.
  To Osoba psychicznie skopana, zmalwersowana, Po przejsciach. …z ciezkom dziecinstwem .
  Pan Gajowy Ma podejscie do Romana K jak do chorej osoby, ktorej I z racji tego Stanu nalezy sie odpowiednie pdejscie bez obrazania bez wzgledu co w amokach RK wypowiada, a wypowiada czesto w tym genialne mysli, dla ktorych czasem warto go czytac.

  Podchodzic prosze do Pana RK jak do Indyjskiej Krowy w Gajowce 🙂

 21. Boydar said

  Co by nie rzec, Pan Roman walczy; tak jak może i jak potrafi. Popełnia wiele i różnych błędów (np. „… po to go przysłali …”) jednak nie umniejsza to faktu, że kaliber ma konkretny i że tak jak jak jest, to Mu się na pewno nie podoba. Dopóki można, trzeba razem. A to „można” też da się ośnikiem, przy pewnej wprawie i dobrej woli oczywiście.

 22. aaaaaaaaaaaaa said

  …..skąd to zdziwienie ?…….wywindowali pederastów pod sfałszowanymi wynikami wyborów na wysokie stanowiska państwowe to rzeczą oczywistą jest, że teraz rozpoczną narzucanie swojego ……

  ….jak to mówił mój majster : daj uczniowi palec to wciągnie ci rękę ………..

  za zagłodzenie psa na śmierć kutasy pierdolone z Opla dają 8 miesięcy a za nazwanie pedała 5 lat ……..

  wniosek : tylko samosądy !!!!!!!!!

 23. Marucha said

  Re 12, 13, 14:
  Pana Romana znam wystarczająco długo (jakieś 12-15 lat), żeby zorientować się, kim jest i co sobą reprezentuje – co odróżnia go od Pana.
  Pana zrozumienie jego poglądów („neoliberalizm” !) jest bliskie zero. Uwagę na temat intuicji pomijam milczeniem,

  Pan Roman, jako jeden z niewielu – jak słusznie zauważył SAP (16) – podaje tu oryginalne, nie przekopiowane od innych, często nieuczesane myśli. Ma odwagę pójść pod prąd i głosić niepopularne poglądy. Nawet gdy błądzi, wolę go poczytać, niż wielu innych.

  Re 20:
  Nie sądzę, aby p. Roman był osobą „psychicznie skopaną”. Przeciwnie, wydaje się być silny psychicznie, nie lękający się wypowiadać kontrowersyjnych opinii ani być obiektem nagonki. I, jak Pan powiedział, często wypowiada genialne myśli.

 24. KOR said

  http://nonpossumus.pl/ps/Pwt/27.php
  21 „Przeklęty, kto obcuje cieleśnie z jakimkolwiek zwierzęciem”. A cały lud powie: „Amen”.

  https://www.biblegateway.com/passage/?search=Deuteronomy+27&version=WLC
  אָר֕וּר שֹׁכֵ֖ב עִם־כָּל־בְּהֵמָ֑ה וְאָמַ֥ר כָּל־הָעָ֖ם אָמֵֽן׃ ס21

  https://www.biblegateway.com/passage/?search=Deuteronomy+27&version=CJB
  21 “‘A curse on anyone who has sexual relations with any kind of animal.’ All the people are to say, ‘Amen!’

  https://www.biblegateway.com/passage/?search=Deuteronomy+27&version=LUTH1545
  21 Verflucht sei wer irgend bei einem Vieh liegt! Und alles Volk soll sagen: Amen.

  https://www.biblegateway.com/passage/?search=Deuteronomy+27&version=BDS
  21 «Maudit soit celui qui s’accouple avec un animal, quel qu’il soit.» Et tout le peuple répondra: «Amen[k]!»

  https://www.biblegateway.com/passage/?search=Deuteronomy+27&version=NRT
  21 Проклят человек, который совокупится с животным. И весь народ пусть скажет: “Аминь!”

  https://www.biblegateway.com/passage/?search=Deuteronomy+27&version=UKR
  21 Проклятий, хто лягає з усяким скотом! А ввесь народ скаже: амінь!

  https://www.biblegateway.com/passage/?search=Deuteronomy+27&version=VULGATE
  21 maledictus qui dormit cum omni iumento et dicet omnis populus amen

  Niech będzie przeklety każdy, bez wyjątku!

 25. KOR said

  https://www.google.pl/search?q=images+for+sodoma&client=browser-ubuntu&hs=8qP&sa=G&channel=fe&hl=en&tbm=isch&tbo=u&source=univ&ved=0CCAQsARqFQoTCL3hgKStgscCFebAcgodixsG2g&biw=1847&bih=961
  http://www.truegospelofjesus.org/articles/SodomandGomorrah.pdf

 26. KOR said

  http://www.jewfaq.org/613.htm
  Forbidden Sexual Relations
  ————————–
  103. Not to commit sodomy with a male (Lev. 18:22) (CCN116).
  104. Not to have intercourse with a beast (Lev. 18:23) (CCN117).
  105. That a woman shall not have intercourse with a beast (Lev. 18:23) (CCN118).

  https://www.biblegateway.com/passage/?search=%D7%91%D7%A8%D7%90%D7%A9%D7%99%D7%AA+19&version=WLC

  בראשית 1

  בראשית 19The Westminster Leningrad Codex (WLC)

  19 וַ֠יָּבֹאוּ שְׁנֵ֨י הַמַּלְאָכִ֤ים סְדֹ֙מָה֙ בָּעֶ֔רֶב וְל֖וֹט יֹשֵׁ֣ב בְּשַֽׁעַר־סְדֹ֑ם וַיַּרְא־לוֹט֙ וַיָּ֣קָם לִקְרָאתָ֔ם וַיִּשְׁתַּ֥חוּ אַפַּ֖יִם אָֽרְצָה׃

  2 וַיֹּ֜אמֶר הִנֶּ֣ה נָּא־אֲדֹנַ֗י ס֣וּרוּ נָ֠א אֶל־בֵּ֨ית עַבְדְּכֶ֤ם וְלִ֙ינוּ֙ וְרַחֲצ֣וּ רַגְלֵיכֶ֔ם וְהִשְׁכַּמְתֶּ֖ם וַהֲלַכְתֶּ֣ם לְדַרְכְּכֶ֑ם וַיֹּאמְר֣וּ לֹּ֔א כִּ֥י בָרְח֖וֹב נָלִֽין׃

  3 וַיִּפְצַר־בָּ֣ם מְאֹ֔ד וַיָּסֻ֣רוּ אֵלָ֔יו וַיָּבֹ֖אוּ אֶל־בֵּית֑וֹ וַיַּ֤עַשׂ לָהֶם֙ מִשְׁתֶּ֔ה וּמַצּ֥וֹת אָפָ֖ה וַיֹּאכֵֽלוּ׃

  4 טֶרֶם֮ יִשְׁכָּבוּ֒ וְאַנְשֵׁ֨י הָעִ֜יר אַנְשֵׁ֤י סְדֹם֙ נָסַ֣בּוּ עַל־הַבַּ֔יִת מִנַּ֖עַר וְעַד־זָקֵ֑ן כָּל־הָעָ֖ם מִקָּצֶֽה׃

  5 וַיִּקְרְא֤וּ אֶל־לוֹט֙ וַיֹּ֣אמְרוּ ל֔וֹ אַיֵּ֧ה הָאֲנָשִׁ֛ים אֲשֶׁר־בָּ֥אוּ אֵלֶ֖יךָ הַלָּ֑יְלָה הוֹצִיאֵ֣ם אֵלֵ֔ינוּ וְנֵדְעָ֖ה אֹתָֽם׃

  6 וַיֵּצֵ֧א אֲלֵהֶ֛ם ל֖וֹט הַפֶּ֑תְחָה וְהַדֶּ֖לֶת סָגַ֥ר אַחֲרָֽיו׃

  7 וַיֹּאמַ֑ר אַל־נָ֥א אַחַ֖י תָּרֵֽעוּ׃

  8 הִנֵּה־נָ֨א לִ֜י שְׁתֵּ֣י בָנ֗וֹת אֲשֶׁ֤ר לֹֽא־יָדְעוּ֙ אִ֔ישׁ אוֹצִֽיאָה־נָּ֤א אֶתְהֶן֙ אֲלֵיכֶ֔ם וַעֲשׂ֣וּ לָהֶ֔ן כַּטּ֖וֹב בְּעֵינֵיכֶ֑ם רַ֠ק לָֽאֲנָשִׁ֤ים הָאֵל֙ אַל־תַּעֲשׂ֣וּ דָבָ֔ר כִּֽי־עַל־כֵּ֥ן בָּ֖אוּ בְּצֵ֥ל קֹרָתִֽי׃

  9 וַיֹּאמְר֣וּ׀ גֶּשׁ־הָ֗לְאָה וַיֹּֽאמְרוּ֙ הָאֶחָ֤ד בָּֽא־לָגוּר֙ וַיִּשְׁפֹּ֣ט שָׁפ֔וֹט עַתָּ֕ה נָרַ֥ע לְךָ֖ מֵהֶ֑ם וַיִּפְצְר֨וּ בָאִ֤ישׁ בְּלוֹט֙ מְאֹ֔ד וַֽיִּגְּשׁ֖וּ לִשְׁבֹּ֥ר הַדָּֽלֶת׃

  10 וַיִּשְׁלְח֤וּ הָֽאֲנָשִׁים֙ אֶת־יָדָ֔ם וַיָּבִ֧יאוּ אֶת־ל֛וֹט אֲלֵיהֶ֖ם הַבָּ֑יְתָה וְאֶת־הַדֶּ֖לֶת סָגָֽרוּ׃

  11 וְֽאֶת־הָאֲנָשִׁ֞ים אֲשֶׁר־פֶּ֣תַח הַבַּ֗יִת הִכּוּ֙ בַּסַּנְוֵרִ֔ים מִקָּטֹ֖ן וְעַד־גָּד֑וֹל וַיִּלְא֖וּ לִמְצֹ֥א הַפָּֽתַח׃

  http://nonpossumus.pl/ps/Rdz/19.php
  4 Zanim jeszcze udali się na spoczynek, mieszkający w Sodomie mężczyźni, młodzi i starzy, ze wszystkich stron miasta, otoczyli dom,
  5 wywołali Lota i rzekli do niego: „Gdzie tu są ci ludzie, którzy przyszli do ciebie tego wieczoru? Wyprowadź ich do nas, abyśmy mogli z nimi poswawolić!”
  6 Lot, który wyszedł do nich do wejścia, zaryglowawszy za sobą drzwi,
  7 rzekł im: „Bracia moi, proszę was, nie dopuszczajcie się tego występku!
  8 Mam dwie córki, które jeszcze nie żyły z mężczyzną, pozwólcie, że je wyprowadzę do was; postąpicie z nimi, jak się wam podoba, bylebyście tym ludziom niczego nie czynili, bo przecież są oni pod moim dachem!”
  9 Ale oni krzyknęli: „Odejdź precz!” I mówili: „Sam jest tu przybyszem i śmie nami rządzić! Jeszcze gorzej z tobą możemy postąpić niż z nimi!” I rzucili się gwałtownie na tego męża, na Lota, inni zaś przybliżyli się, aby wyważyć drzwi.
  10 Wtedy ci dwaj mężowie, wsunąwszy ręce, przyciągnęli Lota ku sobie do wnętrza domu i zaryglowali drzwi.
  11 Tych zaś mężczyzn u drzwi domu, młodych i starych porazili ślepotą. Toteż na próżno usiłowali oni odnaleźć wejście.

 27. RomanK said

  Panie Waclawie..prosze.. po co dyskutowac z debilami, sexoholikami-erotomanami-dewotami, czy poprostu z naslanymi trolami. Po to tylko , zeby ich uwiarygdaniac???
  Nie ma tu takich wielu, a te co sa -to te same osoby zmieniajace periodycznie ksywki..
  Gajowka ma swoj poziom i tak reaguje – jak Gajowka:-))) ludzie tu tak maja dobrze wyrobione zdanie i potrafia ocenic sami…To wlasnie odroznia Gajowke od wielu innych…
  Jesli ktos nie moze znalezc argumentow i ucieka sie do konfabulacji , wyzwisk, rzuca idiotyczne podejrzenia , rzuca sie do rozporkow, weszy pod spodnica..czy tym podobne..od razu wskazuje, ze jest zbocznym polglowkiem…i po sprawie.Jest tolerowany i traktowany odpowiednio:-)))

  Czas jest zbyt cenny ,zeby poswiecac go takim glistom..niech robia to co maja do zrobienia..bo na to nikty inny wplywu nie ma tylko ten- co im kazal, badz zaplacil.
  Wielu jest uczestnikow Gajowki…ktorzy jesli dyskutuja to dyskutuja tematy…mozn a sie zgadzac badz nie..mozna przedstawiac argumenty,,nawet- jak nimi nei sa….ale tylko pewna grupa niedorozwojow w momencie, kiedy nie moze obronic swoich idiotyzmow,,rzuca sie z piesciami i zebami:-))))
  Tak samo- jak wydawanie wlasnych opinii, czy ocen na temat takiego czy innego :-))))

  Niech pan pomysli, jakie znaczenie ma opinia anonima na jakikolwiek temat????
  Kurduple maja swoje cechy…parchatosarmate…i tu sie nie mozna nigdy pomylic:-))))
  Moze im pan wydzielic miejsce…nie pomoze:-))) zajma sie czyms na chwilke,,narobia glupot , pozra ze soba nawzajem( glupota nie znosi tolerancji:-)) i wracaja …..zeby puszczac smrody:-)))) takie jest zycie smierdzieli:-))))
  Mnie na tym co o mnie mowi taki -czy inny szmatek….tak zalezy:-)))) jak na nim samym:-))) czy zeschlym lajnie swini na plocie:-))
  Czy non stop stawiane mi diagnozy weterynarzy zoophilow, zboczencow erotomanow i sexholikow:-)))))

  Ale pozwolic na najgrozniejsza rzecz- jaka szkodzi Polakom, czyli na szerzenie falszu i bezdennej glupoty..fobii..pozwolic nie mozna…i nie wolno~!
  Bo ta- trafiajac na grunt rozrasta sie blyskawicznie…Prosze zauwazyc…jak cenzura i kontrola mysli ,,jest grozna!!~!~!
  To pomoze lepiej zrozumiec dlaczego ostatnio tzw rzad „polski” wprowadza tyle ustaw o cenzurze nie nazywajac po imieniu!!!! Tzw poprawnosc juz nie wystarcza??? Dlaczego???
  A cenzure i Dyktature Ciemniakow juz mielismy w PRLu….stad moje z nimi porachunki:-)))))
  Dlatego Rola Gajowki jest tak wazna…dotad dopuki to bedzie mozliwe.
  Dzieki Panu,,panie Gajowy!
  Za co doceniono juz pana..bardzo wysoko….czego wlasnie wielu zniesc nie moze:-))))

 28. matirani said

  19 Revers – w podanym linku trudno mi znalezc jego najciekawsza czesc:/pentagon-warns-netanyahu-israel-will-not-be-rothschilds-greater-khazarian-empire. Pan znalazl? Przedzieranie sie przez kilobyty tekstu znanego i powtarzanego i natchnionego tekstu jest strata czasu – sorki, ale jest tam cos o „Pentago ostrzeha Nenayahuja ze..”?

  Ogólnie: Pan Roman mysli szybciej niz pisze ale to co mysli i to co pisze ma pare pieter w dól. Oczywiscie nie kazdy na sile, aby te pietra zejsc aby zobaczyc „korzenie zla” ale kazdy powinien próbowac, bo jak nie to skazuje siebie na wegetacje GWniana i slepote kurza.

  Panie Romanie – wiem, ze uczy Pan Polaków od wielu lat, cierpliwosci. Ilu uczniów dochodzi do mistrzostwa? BArdzo niewielu. Aby tych newielu wyprowadzic z masy wyziej trzeba uczyc wszystkich, spokojnie i cierpliwie. Pan pamieta dobrego nauczyciela ze szkoly? Kazdego uczyl, dla kazdego byl dobry, cierpliwy i wyrozumialy. No i mial najlepsze wyniki nawet jesli to byla matematyka.
  pozdrawiam serdecznie
  MAcko

 29. KOR said

  O biblijnej mowie nienawisci dla tych co nie znają polskiego i hebrajskiego:
  https://ru.wikisource.org/wiki/%D0%91%D1%8B%D1%82%D0%B8%D0%B5#.D0.93.D0.BB.D0.B0.D0.B2.D0.B0_19

  Глава 19
  4 Еще не легли они спать, как городские жители, Содомляне, от молодого до старого, весь народ со всех концов города, окружили дом 5 и вызвали Лота и говорили ему: где люди, пришедшие к тебе на ночь? выведи их к нам; мы познаем их. 6 Лот вышел к ним ко входу, и запер за собою дверь, 7 и сказал [им]: братья мои, не делайте зла; 8 вот у меня две дочери, которые не познали мужа; лучше я выведу их к вам, делайте с ними, что вам угодно, только людям сим не делайте ничего, так как они пришли под кров дома моего. 9 Но они сказали [ему]: пойди сюда. И сказали: вот пришлец, и хочет судить? теперь мы хуже поступим с тобою, нежели с ними. И очень приступали к человеку сему, к Лоту, и подошли, чтобы выломать дверь. 10 Тогда мужи те простерли руки свои и ввели Лота к себе в дом, и дверь [дома] заперли; 11 а людей, бывших при входе в дом, поразили слепотою, от малого до большого, так что они измучились, искав входа.

  https://www.biblegateway.com/versions/La-Bible-du-Semeur-BDS/#booklist
  La Bible du Semeur
  Genèse 19La Bible du Semeur (BDS)
  La destruction de Sodome et de Gomorrhe
  4 Quand ils furent sur le point de se coucher, la maison fut encerclée par les gens de la ville: tous les hommes de Sodome, jeunes et vieux, étaient venus là des différents quartiers de la ville.

  5 Ils appelèrent Loth et lui demandèrent:
  —Où sont ces hommes qui sont venus chez toi cette nuit? Amène-les nous pour que nous couchions avec eux!

  6 Loth sortit sur le pas de sa porte et referma la porte derrière lui.

  7 —Non, mes frères, leur dit-il, je vous en supplie, ne commettez pas le mal!

  8 Ecoutez: j’ai deux filles qui sont encore vierges. Je vais vous les amener, vous leur ferez ce qui vous plaira, mais ne touchez pas ces hommes puisqu’ils sont venus s’abriter sous mon toit[a].

  9 —Ote-toi de là! lui crièrent-ils. Puis ils ajoutèrent: Voyez-moi cet individu, il est venu ici comme étranger et maintenant, il veut jouer au juge! Eh bien, nous t’en ferons voir plus qu’à eux.
  Puis ils poussèrent violemment Loth de côté et s’approchèrent de la porte pour l’enfoncer.

  10 Mais les deux hommes venus chez Loth se saisirent de lui, le ramenèrent vers eux à l’intérieur de la maison, et refermèrent la porte.

  11 Ils frappèrent d’aveuglement les gens massés à l’entrée de la maison, jeunes et vieux, de sorte qu’ils n’arrivaient plus à trouver la porte.

  https://www.biblegateway.com/passage/?search=Gen%C3%A8se+19&version=LUTH1545
  1 Mose 19Luther Bibel 1545 (LUTH1545)
  4 Aber ehe sie sich legten, kamen die Leute der Stadt Sodom und umgaben das ganze Haus, jung und alt, das ganze Volk aus allen Enden,

  5 und forderten Lot und sprachen zu ihm: Wo sind die Männer, die zu dir gekommen sind diese Nacht? Führe sie heraus zu uns, daß wir sie erkennen.

  6 Lot ging heraus zu ihnen vor die Tür und schloß die Tür hinter sich zu

  7 und sprach: Ach, liebe Brüder, tut nicht so übel!

  8 Siehe, ich habe zwei Töchter, die haben noch keinen Mann erkannt, die will ich herausgeben unter euch, und tut mit ihnen, was euch gefällt; allein diesen Männern tut nichts, denn darum sind sie unter den Schatten meines Daches eingegangen.

  9 Sie aber sprachen: Geh hinweg! und sprachen auch: Du bist der einzige Fremdling hier und willst regieren? Wohlan, wir wollen dich übler plagen denn jene. Und sie drangen hart auf den Mann Lot. Und da sie hinzuliefen und wollten die Tür aufbrechen,

  10 griffen die Männer hinaus und zogen Lot hinein zu sich ins Haus und schlossen die Tür zu.

  11 Und die Männer vor der Tür wurden mit Blindheit geschlagen, klein und groß, bis sie müde wurden und die Tür nicht finden konnten.

  https://www.biblegateway.com/passage/?search=Gen%C3%A8se+19&version=UKR
  Буття 19Ukrainian Bible (UKR)
  4 Ще вони не полягали, а люди того міста, люди Содому від малого аж до старого, увесь народ звідусюди оточили той дім.

  5 І вони закричали до Лота, і сказали йому: Де ті мужі, що ночі цієї до тебе прийшли? Виведи їх до нас, щоб нам їх пізнати!

  6 І Лот вийшов до входу до них, а двері замкнув за собою,

  7 і сказав: Браття мої, не чиніть лихого!

  8 Ось у мене дві доньки, що мужа не пізнали. Нехай я їх до вас виведу, а ви їм робіть, що вам до вподоби… Тільки мужам оцім не робіть нічого, бо на те вони прийшли під тінь даху мого.

  9 А вони закричали: Іди собі геть! І сказали: Цей один був прийшов, щоб пожити чужинцем, а він став тут суддею! Тепер ми зло гірше тобі заподієм, ніж їм! І сильно вони налягали на мужа, на Лота, і підійшли, щоб висадити двері.

  10 Тоді вистромили свою руку ті мужі, і впровадили Лота до себе до дому, а двері замкнули.

  11 А людей, що при вході до дому зібрались, вони вдарили сліпотою, від малого аж до великого. І ті попомучилися, шукаючи входу.

 30. RomanK said

  Panie Macieju…cierpliwosc jest pochodna czasu…..:-)))) prosze o tym pamietac:-)

 31. RomanK said

  Panie Macieju…cierpliwosc jest pochodna czasu…..:-)))) prosze o tym pamietac:-)

  Panie KOR… cala Biblia pierwsze 30 rozdzialow to jeden opis perwersji i obrzydliwosci, erotyzmu, sexholizmu, upadlej i niefunkcjonujacej rodziny, zdrady , zlodziejstwa , lupiestwa….Oto patriarcha zamienia sie w alfonsa i streczy swoja zone..za pieniadze …klamie mowiac to moja siostra….Sarra nie puszcza z geby pary..a pozatym wszystko inne….matka oszukuje slepego meza podsuwajac mlodszego syna w miejsce starszego. zeby wyludzic majatek…bracia sprzedaja w niewole swego brata….dopelnia tego powyzszy opis podawany przez pana..dno…Dno upadku…To miasto z jego kultura codzienna…nie pomaga uzycie broni oslepiajace-j jaka maja dwaj specnacs:-))))..ktorzy mowia Lotowi..bierz rodzine i wiej w gory..daja instrukcje -jak sie zachowac…i schowac w dziurze…
  A wczesniej targowanei z BOGiem… a jak Panie znajdze 50 ciu…40…10ciu….
  Wielkie jest Milosierdzie BOGA….rowne Jego Sprawiedliwosci!
  … przypominaja nam o tym spalone kamienie z jednej strony zeszklone….na Bliskim Wschodzie w miejscu, gdzie byla Sodoma Gomora….
  Zycie krotkie , a pamiec ludzka tez nie wieczna..dlatego skazani jestesmy na powtorki…nazywamy co Cyklem Upadku….
  Zreszta czmu sie dziwic w sumie jestesmy dziecmi swoich przodkow:-)))

 32. JO said

  Ad.23. Czesto tez wypowiada lapsusy, ktore tylko mozna usprawiedliwic „psychicznym pokopaniem ” w przeszlosci, ktory to Zyciorys w Gajowce zostal opisany…
  ….wyrzucenie z Polski…to trauma, ktora wiele tlumaczy.

 33. NICK said

  Nie napiszę źle czy dobrze (27). Dziwnie… .
  Bo i sprzeczności i zarzucanie komuś co samemu się czyni, przeplątane swoją pychą, odnoszeniem się do Gospodarza – umilenie, czym wzmacniamy przekaz a czego w podobnych wpisach inni nie robią i, i, i.

  Coraz mniej remisji, zaostrzeń więcej bo na trzech ‚zwyzywanych czy wyszydzonych’ za opinie (miast cierpliwego tłumaczenia) już tylko jeden oceniony w miarę pozytywnie, we chwilowym opamiętaniu.
  W ogóle – dużo negatywnej socjotechniki z wykorzystywaniem nadmiernym pozycji w Gajówce, wiedzy ogólnej i adwokackiej.
  Ech… .

 34. kanar said

  Też doświadczam pewnego rodzaju intuicji, (kto to jest pan Maniek?) ale jeszcze nie czas zanieczyszczać Forum podejrzeniami, bo a nóz, a widelec, błędne. Poczekajmy, zobaczymy.

 35. grzech said

  już jest uprzywilejowanie zboczeń kosztem zwykłych ludzi. Patrząc pod kątem przyznawania umów najmu, druga połówka zmarłego zboka ma więcej praw do tytułu prawnego do lokalu niż wnuk po babci, prawnuk po prababci o zięciu czy synowej nie wspominając bo według prawa cywilnego są to osoby obce. Takie osoby mogą iść tylko do sądu.
  Takie chore prawo uchwaliła nam międzynarodowa sitwa rządząca nami

Sorry, the comment form is closed at this time.