Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marek o Wolne tematy (08 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Marucha o Izolacja Zełenskiego
  Szczepan Zbigniewski o „Hiszpańscy” nurkowie na…
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  misio o Początek rosyjskiej ofensywy…
  misio o Przejściowe trudności z ostate…
  Mykola_Mychalkewycz o Przejściowe trudności z ostate…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Iracka armia zestrzeliła bezzałogowca obsługiwanego przez ISIL, który został wyprodukowany w Izraelu

Posted by Marucha w dniu 2015-07-30 (Czwartek)

Izraelski dron Hermes 900 – źródło: Elbit Systems

Izrael był niejednokrotnie oskarżany o utworzenie radykalnej organizacji, zwanej Państwem Islamskim. Iraccy wojskowi zdobyli pewien dowód rzeczowy na to, kto wspiera terrorystów i zaopatruje ich w sprzęt wojskowy.

W zeszłym roku gdy islamiści dokonali ofensywy na Irak, zdołali przejąć ogromną ilość broni, amunicji, sprzętu wojskowego a nawet amerykańskich pojazdów terenowych, czołgów, materiałów które pozwalają na produkcję broni chemicznej i jądrowej. W ich posiadanie weszła również rakieta balistyczna Scud. Terroryści zdobyli to wszystko bez większego wysiłku.

Niektóre kraje Bliskiego Wschodu są oskarżane o wspieranie radykałów. Wśród nich znajduje się między innymi Izrael. Irackie media donoszą, że tamtejsza armia i inne siły walczące przeciwko sunnickim terrorystom zestrzeliły w niedzielę bezzałogowca, który prowadził misję zwiadowczą w pobliżu miasta Al-Falludża, położonego kilkadziesiąt kilometrów od Bagdadu.

Stwierdzono, że dron był obsługiwany przez terrorystów z ISIL i wykonywał zdjęcia tamtejszych lokalizacji. Po zestrzeleniu i dokładnym przebadaniu wraku tej maszyny okazało się, że została ona wyprodukowana przez izraelską firmę zbrojeniową. Irak wiele razy wskazywał, że Zachód dostarcza zaopatrzenie do terrorystów, ale nie trafiało to do szerszego obiegu informacyjnego.

Źródło: http://en.alalam.ir/news/1722075
http://zmianynaziemi.pl/

Komentarzy 20 do “Iracka armia zestrzeliła bezzałogowca obsługiwanego przez ISIL, który został wyprodukowany w Izraelu”

 1. Bronek said

  Broni chemicznej i jądrowej Puknij się w łeb Marucha

  A ty się kutasie odpierdol. Z byle gnojkiem nie jestem na ty. I naucz się, zasrańcu odróżniać to, co głosi Marucha od tego, co podaje artykuł.
  Pierdolone gazetowo-wyborcze kurwy umysłowe o 1/8 inteligencji…
  Admin

 2. NICK said

  Bronek, puknij się, w artykuł.

 3. kfakfa said

  nerwowe cos dzisiaj chazary ,gdy scierwo chazara z Wiednia gnije od wczoraj w prosektorium

 4. Joe said

  Chazary biora sie za lby…stad taka nerwowosc.Stolcmanowi nadal placa z 7-miu krajow odsetki,choc na filipinke utyka od lat…
  A inni dostaja w czape.

 5. revers said

  ad1

  bylo , bylo bronek, a chodzi o material rozsczepialny ktory moze nie posluzyc do budowy broni jadrowej, ale moze byc uzyty jako „brudna bomba”, po zatym cos tam wybuchlo w regionie, a dokaldniej w Jemenie i nikt nie wie co to bylo dokladnie pisza o uzyciu bombie neutronowej.

  Ci sami „terrorysci” wydali wyrok smierci 27.07.2015 roku na syna Kadafiego w Libii, a w kolejce jeszcze masa uwiezionych libijczykow z bylej administracji Libii, wspomagani przez ekspertow prawa europejskiego od Sarakoziego, ktory do dzisiaj nie rozliczyl sie z min 150 mln $$$$ pozyczki Kadafiego dla przechrzta Sarakozy, z zadnym z Kadafiego czlonkom rodziny, spadkobiercom, widocznie po wyrokach smierci wierzycieli nie bedzie.

 6. gondar said

  Panie Revers: to mogła być bomba termobaryczna. Rosjanie mają najpotężniejszą. Nie było EMP więc atom to nie był. Ale siła podobna.
  Powtórka z historii-żydzi z arabami przeciwko chrześcijanom. Wielkia migracja z Afryki do Europy. Nadchodzi czas aby powstała nowa Krucjata. Tylko z kim? LGBT?

 7. revers said

  Panie Gondar na Uniwersytecie Krola Abdulaha, stoja takie silosy i robia za kolimatory, lub inne fizyczne reakcje ze trudno cos orzec jednoznacznie, lub nie swalifikowane do dzis arsenaly jadrowe, neutronowe Izraela.

  Za to idzie ofensywa Talibow, Al kaidy na Indie, dostaje sie panstwom BRICS-u ze nie chca za bardzo uzywac petrozielonych w dobrej wierze, czy wedyjskiej, czy perskiej, czy prawoslawnej i Kadrylow dostaje pogrozki.

  rusvesna.su/news/1438195852

 8. gondar said

  Panie Revers. Kiedyś czytałem przepowiednie Nostradamusa wg przekładu Arteuzy(możliwe, że bajki żydowskie itd.). Ale coś cholernie się sprawdzają. I jakoś tak są zbieżne z tym co się dzieje. Dziwne. A i tam wygrywa Wielki Neptun i Smok. Polska składa się 5, później 12 a na końcu 13 królestw a Wielkiego Niedźwiedzia nie ma.

 9. Dictum said

  No to jeszcze się powtórzę:

  O. Pio
  Trzy Dni Ciemności

  Tłumaczenie kopii prywatnego listu autorstwa Ojca Pio, adresowanego do Komisji w Heroldsbach wyznaczonej przez Watykan w celu przebadania prawdziwości objawień o ‘Trzech Dniach Ciemności’ danych przez Naszego Pana, Ojcu Pio, zakonnikowi zgromadzenia Kapucynów i stygmatyka.

  28 STYCZEŃ 1950

  Dobrze pozamykajcie i uszczelnijcie okna. Nie wyglądajcie na zewnątrz. Zapalcie święconą świece, która wystarczy na wiele dni. Módlcie się na różańcu. Czytajcie duchowe książki. Czyńcie akty przyjęcia Duchowej Komunii, a także uczynki miłości, które są nam tak potrzebne. Módlcie się z wyciągniętymi rękami lub padając na twarz, aby uratować wiele dusz. Niewolno wam wychodzić na zewnątrz. Zaopatrzcie się w wystarczającą ilość pożywienia. Moce natury zostaną wstrząśnięte i deszcz ognia napełni ludzi przerażeniem. Miejcie odwagę! Jestem pośród was.
  7 LUTY 1950

  Otoczcie opieką swoje zwierzęta, podczas tych dni. Ja Jestem Stworzycielem i Opiekunem dla wszystkiego stworzenia, tak samo jak dla człowieka. Dam wam wcześniej znaki, kiedy powinniście pozostawić większą ilość jedzenia dla swoich zwierząt. Ochronię dobytek wybranych, w tym także zwierzęta, które będą później w potrzebie pożywienia. Niech nikt nie próbuje wychodzić na zewnątrz, nawet, aby nakarmić swoje zwierzęta, – kto będzie nieposłuszny temu słowu, zginie! Dokładnie zakryjcie okna. Moi wybrani nie powinni widzieć Mojego gniewu. Miejcie Ufność we Mnie, a Ja będę waszą obroną. Wasza wiara, zobowiązuje Mnie, do przybycia wam z pomocą.

  Godzina Mego powrotu jest bliska! Jednak okażę Miłosierdzie. Najstraszliwsza karę będzie cierpieć świadek czasów. Moi aniołowie, którzy będą egzekutorami tej pracy, stoją już w gotowości z ostrymi mieczami! Szczególnie zadbają o zniszczenie tych, którzy Mnie przedrzeźniali i nie wierzyli w Moje objawienia.

  Nawałnica ognia wyleje się z chmur i rozciągnie na całą ziemię! Sztormy, grzmoty, straszliwa pogoda i trzęsienia ziemi pokryją świat na kilka dni. Nastanie nieprzerwany deszcz ognia! Wszystko rozpocznie się w bardzo zimną noc. Te wydarzenia mają udowodnić, że Bóg jest Panem wszelkiego Stworzenia. Ci, którzy pokładają we Mnie nadzieję i wierzą w Moje słowa, nie mają się, czego obawiać. Nie zaprę się tych, którzy rozpowszechniają Moje przesłanie. Żadna krzywda nie spotka dusz w łasce uświęcającej i tych, które szukają obrony u Mojej Matki.

  Dam wam następujące znaki i instrukcje, w ten sposób możecie być przygotowani na nadchodzące wydarzenia:
  Noc będzie bardzo zimna, a wiatr zacznie przeraźliwie huczeć i wyć. Po krótkim czasie usłyszycie grzmoty. Zamknijcie wszystkie drzwi i okna i z nikim nie rozmawiajcie z zewnątrz. Padnijcie przed krzyżem, żałujcie za grzechy i błagajcie o opiekę Mojej Matki. Nie patrzcie przez okno podczas trzęsienia ziemi, ponieważ gniew Boży jest święty! (Jezus nie chce, abyśmy ujrzeli gniew Boga, gdyż musi być rozważany w strachu i trwodze. Ci, którzy nie potraktują poważnie tego polecenia, zginął na miejscu.)

  Wiatr, przyniesie ze sobą trujące gazy, które rozniosą się po całej ziemi. Każdy, kto będzie cierpiał i umrze niewinnie, stanie się męczennikiem i będzie przebywał ze Mną, w Moim Królestwie.

  Szatan zatryumfuje! Jednak po trzech nocach, ogień i trzęsienie ziemi ustaną. Następnego dnia słońce znów wzejdzie i oświeci ziemie. Aniołowie przybędą z Nieba i przykryją ziemie duchem pokoju. Uczucie niezmierzonej wdzięczności ogarnie tych, którzy przeżyją okropne doświadczenia – bliską karę -, którymi Bóg nawiedza ziemię od jej stworzenia.

  Wybrałem dusze także w innych krajach jak: Belgia, Szwajcaria, czy Hiszpania i otrzymały to samo objawienie, aby te kraje również mogły się przygotować. Módlcie się dużo w czasie tego Świętego Roku 1950. Módlcie się na różańcu, ale tak, aby wasze modlitwy dosięgły Nieba. Wkrótce znacznie gorsza katastrofa nadejdzie na cały świat, jakiej nikt nie widział, straszliwa kara! Wojna 1950 roku jest wstępem do tych wydarzeń.

  Jakże obojętny jest człowiek na te sprawy, które już wkrótce staną się rzeczywistością, wbrew wszelkim oczekiwaniom! Jakże dalecy są od roztropnego przygotowania się na te przepowiedziane, a niewysłuchane wydarzenia, przez które niebawem będą musieli przejść.

  Wpływ Boskiej równowagi dosięgną ziemi! Gniew Mego Ojca zostanie wylany na cały świat! Kolejny raz ostrzegam świat, po przez wasze środki, jak dotąd zawsze to czyniłem. Grzechy ludzkości przerosły miarę: Lekceważąca postawa w Kościele, grzeszna duma wywołana wstydem przed aktywnością religijną, brak prawdziwej, braterskiej miłości, nieprzyzwoitość w ubieraniu się, a zwłaszcza w okresach letnich… Świat jest pijany od grzechu.

  Ta katastrofa przyjdzie na ludzkość jak przebłysk światła, w chwili, gdy wschód poranku zostanie zastąpiony ciemnościami! Od tego momentu, nikomu nie wolno opuścić domu lub wyjrzeć przez okno. Ja Sam, przybędę pośród grzmotów i piorunów. Słabsi powinni zawierzyć się Mojemu Najświętszemu Sercu. Nastanie wielki chaos z powodu całkowitych ciemności, które okryją ziemie i wielu, wielu zginie od przerażenia i rozpaczy.

  Ci, którzy będą „walczyć” dla Mojej sprawy, otrzymają łaski z Mojego Najświętszego Serca, a pokorny płacz skruchy: „KTÓŻ JEST JAK BÓG” będzie ratunkiem dla wielu. Jednakże, niezliczona ilość spłonie na otwartych polach jak wyschnięta trawa! Bezbożni zostaną unicestwieni, aby później sprawiedliwość narodziła się na nowo.

  W dniu, jak tylko nadejdą całkowite ciemności, nikt nie powinien opuszczać swojego domu lub wyglądać przez okno. Ciemności będą trwały dzień i noc, kontynuując kolejny dzień i kolejną noc i jeszcze jeden dzień, lecz następnej nocy gwiazdy znów wzejdą na niebie, a przy nadchodzącym dniu ponownie ujrzycie brzask słońca i będzie to CZAS WIOSNY!

  W ciągu dni ciemności, Moi wybrani nie powinni spać, jak uczniowie w Ogrodzie Oliwnym. Muszą się modlić nieprzerwanie, a nie zawiodę ich. Zbiorę Moich wybranych! Piekło uwierzy, że włada całą ziemią, ale Ja ją odzyskam!

  Czy być może myślicie, że pozwoliłbym Ojcu na zesłanie takiej kary na cały świat, jeśli ludzie odwróciliby się od swoich zbrodni dla sprawiedliwości? Ale to z powodu Mojej wielkiej miłości, te cierpienia za Moim dozwoleniem zostaną zesłane na was. Wielu Mnie przeklnie, a mimo to tysiące dusz ocali się przez nich. Żadne ludzkie rozumowanie nie jest w stanie pojąć głębin Mojej Miłości!

  Módlcie się! Módlcie się! Pragnę waszych modlitw. Moja Najdroższa Matka, Maryja, Św. Józef, Św. Elżbieta, Św. Konrad, Św. Michał, Św. Piotr, Mała Tereska, wasi Aniołowie Stróżowie niech będą waszymi rzecznikami. Błagajcie o ich pomoc! Bądźcie dzielnymi żołnierzami Chrystusa! Gdy powróci Światłość, niech wszyscy złożą dziękczynienie Świętej Trójcy za opiekę! Zniszczenia będą ogromne! Ale Ja, wasz Bóg oczyszczę ziemię. Jestem z wami. Miejcie ufność!

  (Koniec listu Ojca Pio)

 10. Janka said

  @1 Znowu ktoś nam wkurza p. Gajowego bez powodu 🙂

  Ale do rzeczy:

  Izrael wywraca polski przetarg na drony? Koncerny dostały zakaz sprzedaży do Polski
  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/izrael-wywraca-polski-przetarg-na-drony-koncerny-dostaly-zakaz-sprzedazy-do-polski,397480.html

  Siemoniak chce dronów z Izraela. Dlaczego minister nie wspiera polskiego przemysłu?
  http://niezalezna.pl/69405-siemoniak-chce-dronow-z-izraela-dlaczego-minister-nie-wspiera-polskiego-przemyslu

  Naszemu oswojonemu ‘Rezunowi’ będzie trudno przepchać ww. zakup, skoro jakieś arabskie szumowiny mają dostęp do izraelskiej technologii, będzie to niezły test, czym jest Polin vel. 3rp. Te latające zabawki są wystarczające na bezbronnych semitów/Palestyńczyków, ale z regularną armią, czy to rosyjską czy ukraińską czy jakąkolwiek inną średniej wielkości państwa – czy mają jakieś szanse ? Zobaczymy co pokaże Endrju Dud.a plus reszta..

  A tak na marginesie : „materiałów które pozwalają na produkcję broni chemicznej…” brudas jeden z drugim podpiź..ili skrzynkę Domestosa do szorowania garów i już panika 🙂

 11. kfakfa said

  ad8

  „przepowiednie” Nostra i kosher nosra w/g Arteuzy-Sierackiego-Atraktora

  np.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Sieradzki

 12. Boydar said

  Treść przepowiedni przypomnianej przez Pana Dictum (9), abstrah.ując od „przyszłość zna tylko Ojciec, nawet nie Aniołowie”, z całą pewnością od Pana Jezusa nie pochodzi. Myślę, że nie pochodzi również od o. Pio; mimo podobno ponadnormalnych umiejętności czy właściwości, logiki Mu raczej Pan Bóg nie poskąpił.

  Nie zmienia to perspektywy, iż tak może się stać; jednak nie ze względu na profetyczną wizję lecz czyjeś zaplanowane działanie. Można tylko zadać sobie pytanie, co poeta miał na myśli – w owym czasie i przy owych możliwościach technicznych.

 13. re1truth2 said

  Re 10
  Skrzypczak nagle niezależny się zrobił. Dlaczego nie wspieramy polskiego przemysłu. Chorągiewka, jaki wiatr teraz zawieje

 14. NICK said

  Nie jesteśmy pewni przepowiedni, nawet ich pochodzenia.
  Co więcej łatwo sobie wyobrażam, że wróg je zapodał abym szczezł w domu bez reakcji na jego działania [trzy dni na zrobienie porządku].
  A wtedy co, przyjdzie zawierucha, choćby Boża i co? Bog mnie opuści? Zginę na równi z szatanem będąc na powietrzu?
  Chyba, że zagłada nuklearna ale.

  Wystarczy żyć po Bożemu… .
  Już Bóg będzie wiedział kogo oszczędzić, także dając mu znaki niezawodne.

 15. Czołgista said

  @1 @5
  „materiałów które pozwalają na produkcję broni chemicznej i jądrowej”

  Koledze Bronkowi nie chciało się przeczytać dokładnie. Posiadanie broni a jej komponentów to dwie różne sprawy. A Pan, Panie Revers ma rację. W Iraku jest pełno fragmentów pocisków amerykańskich, które zawierają zubożony uran – wystarczy tylko się schylić i pozbierać. Na brudną bombkę w sam raz. W Iraku są też składy chemikaliów, które też można ogołocić z ich zawartości.

 16. Joannus said

  Ad 12 Boydar

  Przychylam się do Pana poglądu. Przed laty przemycany był ”teksts III Tajemnicy Fatimskiej”, praktycznie szczegółowy scenariusz wojny z rozpisaniem ról i pól walk, mającej mieć miejsce w czasie przed końcem XX w.
  I co z tego wyszło.
  PS.
  Kto wierzy w układanki Nostradamusa ośmiesza się.

 17. Joannus said

  Przebiegły żyd dba aby w jego interesie bili się inni.
  Jak nakreślił plan demon w ludzkim ciele Albert Pikke, trzecia wojna będzie konfrontacją islamu z chrześcijaństwem.

 18. Dictum said

  ad. 12 i 16
  Podobno św. Jan Bosco, kiedy grał ze swoimi podopiecznymi w piłkę zapytany, co by zrobił, gdyby dowiedział się, że jutro będzie koniec świata, odpowiedział: grałbym dalej w piłkę.
  Więc przepowiednie przepowiedniami, a my grajmy dalej w piłkę. Po Bożemu.

 19. Boydar said

  I św. Jan Bosco wiedział co mówi. I było to po Bożemu.

 20. aaaaaaaaaaa said

  @1

  ….a w czyich rękach jest przemysł ” farmaceutyczny ” ?…….

  …..może cioci Joli z YT ?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: