Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Piotr B. o Parlament Europejski jako post…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  I*** o Wolne tematy (09 – …
  Tadeusz Kaktus o Judejczykowie falą na nas…
  Ale dlaczego? o Pogoda dla foliarzy
  Neptek o Tajna geoinżynieria – projekt…
  Listwa o Tajna geoinżynieria – projekt…
  I*** o Wolne tematy (09 – …
  Yagiel o Wolne tematy (09 – …
  Irmina Blad o Wolne tematy (09 – …
  francobollo o Judejczykowie falą na nas…
  Olo o Oblicza totalniactwa
  revers o Rosja wysłała potężny sygnał d…
  Piotr B. o Zniewoleni przemocą
  semperparatus o Tajna geoinżynieria – projekt…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Ukraińscy naziści grożą Polakowi, który nagłośnił ich zachowanie na Majdanku

Posted by Marucha w dniu 2015-07-30 (Czwartek)

Tomasz Maciejczuk nadał rozgłos sprawie zachowania Ukraińca, niejakiego Władisława K., który obrażał pamięć pomordowanych w obozie koncentracyjnym w Majdanku.

Ostatnio Maciejczuk odkrył, że nie był to przypadek odosobniony. Niejaki Denis Sz. również wykonywał nazistowskie gesty w tym samym obozie koncentracyjnym.

Obaj należą do grupy Misanthropic Division, działającej m. in. w rosyjskojęzycznym serwisie vKontakte. To właśnie tam Władisław K. zamieścił ostatnio wezwanie do „polowania” na Maciejczuka.

„Ten polski niedorozwój zniszczył mi życie, po tym jak pokazałem faka na Majdanku, a teraz próbuje to zrobić jeszcze jednemu [chodzi o Denisa Sz.]. Chodźmy, zrobimy polowanie na tego niedorozwoja” – napisał Władisław K.

Tomasz Maciejczuk zareagował na swoim koncie w serwisie Wykop. ” Żarty się skończyły. Naziści z Donbasu przyjeżdżają do Polski i chcą tutaj żyć, pracować i rozwijać swoje antypolskie organizacje. Mogą być uzbrojeni i wyszkoleni, dlatego powinniśmy mieć się na baczności”.

Na potwierdzenie Maciejczuk publikuje zdjęcie, które ma dowodzić, że Denis Sz. może być uzbrojony:

„Obecność w Polsce członków nazistowskiej tajnej organizacji zbrojnej Misanthropic Division powinna poważnie niepokoić nie tylko zwykłych obywateli, ale także media i przede wszystkim służby specjalne. Ludzie związani z Misanthropic Division w maju 2015 roku chcieli przeprowadzić zamachy terrorystyczne w Kijowie wymierzone w mitingi ludzi o innych poglądach politycznych. W efekcie ich działań zostało zabitych dwóch policjantów, a kilku innych zostało rannych. Jeden z nazistów zginął w strzelaninie, resztę udało okrążyć i zmusić do poddania. Toczą się przeciwko nim sprawy sądowe. Czy podobne działania są możliwe także w Polsce? Niestety tak, biorąc pod uwagę mieszankę banderyzmu i nazizmu, ideologii historycznie wrogo nastawionych do Polski i Polaków” – pisze Maciejczuk.

http://www.kresy.pl

Komentarzy 17 do “Ukraińscy naziści grożą Polakowi, który nagłośnił ich zachowanie na Majdanku”

 1. Easy Terran said

  To pieprzone skurwysyny!!

  Jak zaczną zabijać Polaków, na POLSKIEJ ziemi, to wyblakły smurf i reszta rzontowej „opozycji” i samego rzontu też będą mordy dzrzeć „hierojam sława”?!?!

  By was wszystkich, okupacyjne mendy i zdrajcy, szlag trafił!
  Tfu!

 2. kfakfa said

  Ten cały Maciejczuk, 20 letni młodzian ,ukrainiec, bodajże z Wrocławia… Jeszcze niedawno bojec ukraiński ,popisy na fejsie slawa gierojom ,kilka razy konto było zablokowane,teraz pokrzywdzony „polaczek”. Czyżby się szykował na nowe zadanie dla V kolumny ,tak jak reszta tego tałatajstwa z Akcji Wisła ? Ja SKLEROZY NIE MAM.

 3. Zerohero said

  Zdrajcy z PO-PIS oraz organizacja znana pod nazwą „polskie MON” mają pomysł na nowy wariant wołyński. Jest nim nowy, debilkowaty „patriotyzm”. Pod hasłem „zagrożenie Rosją” zostaną zorganizowane bojówki paramilitarne. KTO zostanie wyszkolony i zorganizowany w tych bojówkach – zapytajcie banderowców z organizacji ukraińskich działających na terenie Polski. Jednocześnie polskie debilki udające się do takich bojówek zostaną natychmiast sprofilowane: zboczek z niskim IQ pragnący tylko się wyszumieć – może się przyda. Świadomy Polak – trafi na listę do rozwałki. Trzonem formacji będą Ukraińcy z izraelskimi oficerami.

  Zorganizowanie takich formacji będzie bardzo łatwe z powodu niskiego poziomu intelektualnego polactwa, które powoli pozwalają się osaczać drapieżnikom jak tępe, rozleniwione przeżuwacze trawy.

 4. Zbyszko said

  Pozostali Polacy wstydzą się za tego który nagłośnił eksces na Majdanku i przepraszają urażonych ukraińców. To się już więcej nie powtórzy. Przepraszamy

 5. Zbyszko said

  Zerohero @3 oczywiście, że po to się sprowadza do Polski ukraińskich „studentów” by z nich stworzyć za polskie pieniądze, antypolskie oddziały.

 6. iva said

  Zerohero – może ty jesteś tym polactwem, bo ja takiego nie widzę. Jak w Polsce by było to już by były te formacje -(Zorganizowanie takich formacji będzie bardzo łatwe z powodu niskiego poziomu intelektualnego polactwa, które powoli pozwalają się osaczać drapieżnikom jak tępe, rozleniwione przeżuwacze trawy.)

 7. re1truth2 said

  Za to we Wiedniu zgodnie z komentarzem gastarbeitera z Niemiec, musi być inwazja Chin albo Rosji na lotnisku. Bo wrócili amerykańskich żołnierzy posiadających M-16 z powrotem do Waszyngtonu
  oryginal [flying_tank now lets say, it was china oooor RUSSIA caught at some airport.
  INVASION!!!]
  http://www.liveleak.com/view?i=e4b_1438244896

 8. Czołgista said

  A tutaj Pan Maciejczuk z weteranem z dUPA, a to jego odpowiedzi. Polecam przeczytać cały wątek:

  http://www.wykop.pl/wpis/13340867/mam-pytanie-do-naszego-kolegi-tomasz-maciejczuk-kt/
  Przykład:
  Tomasz Maciejczuk: na foto weteran UPA o nazwisku Diaczun. Wstąpił do organizacji w 1945 roku i razem z Polakami z AK/WiN walczyli przeciwko ZSRR. Potępia rzeź wołyńską. Wręczył mi książkę, którą otrzymał od Polaka z Lubonia (pod Poznaniem) w łagrze w ZSRR. Niżej Ihor Zahrebelnyj, ukraiński nacjonalista z Prawego Sektora, zwolennik porozumienia polsko-ukraińskiego opartego na prawdzie historycznej. Zdjęcie zrobione na Donbasie.

  @2
  Też mu nie ufam, ale przynajmniej nie ukrywa, że była rzeź wołyńska w przeciwieństwie co do niektórych śmieci z Katowic, którzy podają się za opozycjonistów.

 9. Czołgista said

  Czy ten dziadzio na zdjęciu rzeczywiście potępia rzeź wołyńską, czy tylko tak mówi to nie wiem, ale jedno jest pewne – negatywnego zdania na temat dUPA i Prawego Sektora nie zmienię. Nawet jeden kwiatek, który wyrósł na tym zbrodniczym oborniku nie zabije smrodu rozkładającego się trupa.

 10. NICK said

  A może to zwykła ustawka z udziałem Maciejczuka?
  Prawdziwym Polakom odradzam wszelkie z nim kontakty. Kto, bowiem zagwarantuje,że nie skapuje Was potem?
  Taki „nabytek”, jak chce mi jakkolwiek pomóc? Niech pomaga – incognito.

 11. Joannus said

 12. NICK said

  Iva (6).
  Mam kilka wierzb. Mamy z pszczólkami pożytki. Ale tylko wiosną wczesną. Gdy rozkwita.

 13. Zerohero said

  @6, Iva

  ha ha. 😀

  polactwo budzi się w nocy i widzi gwiazdy. Polak pyta:
  – jakie wyciągacie z tego wnioski?
  – niebo jest bezchmurne – odpowiada polactwo
  – jesteście głupcami – odpowiada Polak. Właśnie ukradli nam namiot 🙂

  …i tyle w temacie przenikliwości polactwa, które głosuje na bandę okrągłostołową, czyta reżimową prasę, ogląda TVN i generalnie podnieca się dokładnie tym co im nasva do głów reżim. Powiedz coś na Żydów albo Ukraińców, to polactwo cię rozszarpie wyśmiewając przy tym teorie spiskowe. Wytrasowano ich za to skutecznie by nienawidzili Rosjan. na tych jadą już z własnej inicjatywy. Nie raz widziałem jak szambo wybijało z mordy polactwa. Po prostu dochodziło do przepełnienia zwałki z TVN, GW, Rzepy, Rydzola….Smród był nieopisany. Ostatnio polatcwo wybrało sobie kolejnego prezia. Tym razem padło na Judę ben Hura. Prezia z partii, której szef krzyczał na Majdanie Sława Ukrainie! Z partii, której członkini fraternizowała się z bojownikami batalionu Ajdar oskarżonego o gwałty, grabieże i zbrodnie wojenne. Batalionu, który czci katów powstania Warszawskiego.

  „. Jak w Polsce by było to już by były te formacje „

  Spokojnie, nie od razu Rzym zbudowano. Wiele już się stało:

  1. Zniesiono pobór, armię już ograniczono do zawodowców,
  2. broń palna dla obywatela jest tabu – polactwo zostało rozbrojone.
  3. jest już ustawa o bratniej pomocy dająca uprawnienia policyjne obcym służbom.
  4. utrzymuje się w Polsce 40 letnich stypendystów z Ukrainy
  5. Jednostka GROM u swego zarania podlegała Amerykanom
  6. Powstają wspólne jednostki litrwsko-ukraińśko-polskie
  7. kto nie kocha Ukrainy ten ruski agent

  itd.

  Skoro Pani nie dostrzega symptomów, to sorry…mogła Pani to wziąć do siebie. Co ja na to poradzę. Moja wina?

 14. marta15 said

  ad 13 swieta chociaz smutna racja pane Zerhero.
  Polactfo wierzy w swoja niezaprzeczalna wielkosc i wyjatkowosc , podparta kuflem taniego piwa, zgrilowanym zarciem i paroma fragmentami wypowiedzi pismakow
  z goowna wyborczego , czy tem podobnych indoktrynerow na zamowienie.
  najgorzej jak glupek nie tylko nie jest swiadomy wlasnej glupoty,
  ale jak jeszcze probuje zniszczyc , wydrwic tych, co mu probuja ukazac jego glupote.

 15. aaaaaaaaaaa said

  …….jestem w stanie zrozumieć nazizm zachodni ,….. nawet północny ,….ale wschodni ? na ukrainie ?……

  ……to tak jakby antylopa chciała należeć do stada lwów i udawać, że jest lwem ……….to jakiś kompletny bełkot umysłowy ……..

 16. Lily said

  Re 8;Czolgista
  Uszy i nosy na tej Pana fotce,mowia same za siebie…to typowa uroda i metalnosc, kogo?,wiadomo…

 17. Joannus said

  Ad 13
  ”Skoro Pani nie dostrzega symptomów, to sorry…mogła Pani to wziąć do siebie. Co ja na to poradzę. Moja wina?”

  Dobre. Tylko to wystarczyłoby za odpowiedz Panie Zerohero. Ma Pan u mnie kolejny plus. Pozdrawiam.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: