Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  errorous o Jak wymyślono naród żydowski?…
  errorous o Jak wymyślono naród żydowski?…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  errorous o Jak wymyślono naród żydowski?…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Jak wymyślono naród żydowski?…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Emilian58 o Jak długo „Zachód” będzie mógł…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Emilian58 o Powstanie nowa formacja, po to…
  lewarek.pl o Wolne tematy (83 – …
  Krzysztof M o Niemcy staczają się na dn…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Nagły zgon – „drobny” zabieg

Posted by Marucha w dniu 2015-07-31 (Piątek)

Choć postać niejakiego Jana Kulczyka obchodzi nas tyle, co zeszłoroczny śnieg, ale w końcu doszliśmy do wniosku, że nie wypada ignorować jego przyspieszonego odejścia z tego świata. Choć nigdy nic nie stworzył, nie zbudował, nie wynalazł i w ogóle niczym nie ułatwił życia innym ludziom.
Admin

Mając 65 lat zmarł dr Jan Kulczyk. Media głównego nurtu ściekowe wprost nie mogą wyjść z podziwu nad tym człowiekiem. Naprawdę „wybitny”, wielki organizator, człowiek o wielkim wyczuciu rynku, opiekun kultury – nawet przekazał jedną największych dotacji w wysokości 20 milionów złotych – na budowę Muzeum Żydów Polskich – zachwyty nie mają końca. Taki wielki człowiek…

Przypomina mi się stary dowcip: pielęgniarka biegnie do lekarza i krzyczy: panie doktorze na porodówce urodziło się dziecko bez głowy, ale jeszcze żyje! – A plecy ma? – pyta lekarz. – Ma – odpowiada pielęgniarka. – To będzie żyło.

Tak właśnie prawdopodobnie urodził się pan dr Jan Kulczyk – urodził się oczywiście bez tytułu „doktor’. No i dodatkowo miał głowę. Naprawdę miał głowę no i plecy i to od wielu lat. Zgromadzić 15 miliardów złotych majątku – to nie jest łatwa sprawa. Tym bardziej w Polsce, gdzie niszczy się przedsiębiorców – vide pan Kluska. Takiego ”przedsiębiorcy” się nie niszczyło. Wprost przeciwnie – pośród towarzystwa politycznego – pan Jan rozwijał się doskonale. Przedsiębiorca polityczny – czy jest taki kapitalista? Jak najbliżej państwowego majątku. Tam to dopiero są interesy. Ale trzeba mieć przyjaciół politycznych – najlepiej z najwyższych kręgów. Nie zadawać się z drobnicą.

Okazuje się, że miały być ujawnione kolejne Taśmy Prawdy nagrane przez kelnerów – jest tego przecież 900 godzin (!!!) Jest co słuchać i czym się entuzjazmować. W tym rozmowy dr Jana Kulczyka z różnymi ważnymi ludźmi, i to nie byli kelnerzy nawet z restauracji „Sowa i przyjaciele”.

Kto na tych taśmach miał być rozmówcą pana Jana? Sławomir Nowak, Jacek Krawiec (PKN Orlen), Piotr Wawrzynowski, Paweł Graś, Jan Krzysztof Bielecki, Radosław Sikorski, Paweł Tamborski (ówczesny wiceminister skarbu), Krzysztof Kwiatkowski (szef NIK) ,Andrzej Biernat, Jerzy Kurella (PGNIiG-e), Aleksander Kwaśniewski. Prawda, że niezłe towarzystwo, które od 26 lat doprowadza Polskę do niebytu. Co to za kapitalista, który szuka poparcia u ważnych ludzi politycznych? Kapitalista ma coś wymyślić i sprzedawać na wolnym rynku, a nie szukać poparcia dla swoich interesów w sferach politycznych – u Dyzmów wszelkiego autoramentu. Bo Dyzmów ci u nas dostatek.

Polecam lekturę książki pana Roberta Krasowskiego pt. ”Czas gniewu”, a rzecz dotyczy sprzedaży Rafinerii Gdańskiej – Lotos. Fragmenty są w Internecie. Zobaczycie Państwo jak traktują nas rządzący? To są rozmowy gangsterów, a nie ludzi którzy na najwyższych stanowiskach – reprezentują Polskę. Kaczmarek – Kulczyk – Miller. Kombinacje, spotkania, ustalenia. Może sprzedać ją Ruskim? Może tak – może siak. A gdzie przetarg? A kogo obchodzi przetarg? – liczą się kombinacje – ponad głową narodu. W tym uczestniczył pan dr Jan Kulczyk. Jak zeznawał jeden z kelnerów co słyszał: ”Radosław Sikorski planował zostać unijnym komisarzem ds. energetyki, by móc bezpośrednio nadzorować inwestycje na Ukrainie prowadzone przez Jana Kulczyka” (???). Wczoraj Ukraina opublikowała listę 500 ludzi kultury, które są persona non grata na Ukrainie. Jest na niej Depardieu, Segal i Bregovic. Tylko dlatego, że mają sympatię do Rosji. Trzeba obowiązkowo nienawidzić Rosji – wtedy się jest” cool”. Wszyscy sympatycy Rosji do piachu.

Pierwszy kapitał pan Jan otrzymał od ojca Henryka. Było to w 1981 roku – w czasach głębokiej komuny – oczywiście nie dla wszystkich głębokiej. Za te pieniądze pan Jan założył firmę handlową – Interkulpol. Była to jedna z pierwszych zagranicznych firm handlowych po II Wojnie światowej (???) Może to i prawda, ale jak to się stało, że właśnie ją założył pan Jan. Ot tak sobie założył – służbom to nie przeszkadzało. A przecież rządziło jeszcze w Polsce KGB z pomocnikami rytu polskiego. Razem z ojcem założyli Polsko-Polonijną Izbę Przemysłowo – Handlową – Inter-Polcom. Pan Jan zasiadał tam obok pana Henryka. Najlepsze interesy robi się pośród komunistów, oczywiście jak się ma ich poparcie. Pan Waldemar Pawlak założył swoją firmę w roku 1984 – i woził sprzęt elektroniczny z Berlina do Moskwy (???) Jeszcze przecież nie było” wolnego rynku”.

Pan Jan Kulczyk bardzo blisko współpracował z panem Andrzejem Malinowskim – wtedy w latach 80-tych wiceminister handlu wewnętrznego, od 1966 roku w ZSL. W „wolnej Polsce” został nawet posłem z ZSL-u, obecnie PSL-u. Teraz jest prezydentem organizacji Pracodawcy Rzeczpospolitej Polskiej. Nadzoruje biurokratycznie polską przedsiębiorczość. Jakoś dziwnie ląduje na czterech łapach. I ciągle przy żłobie! Jakich wielu w PRL-u bis. Wszędzie się gnieżdżą te czerwone pająki.

Pan Jan Kulczyk w roku 1988 został przedstawicielem Volkswagena i sprzedał w roku 1991 3000 aut dla policji i UOP. Była to suma wielka – 150 milionów złotych (!!!) Sprzedał bez przetargu – szefem MSW był wtedy pan Andrzej Milczanowski – jak jest napisane w Wikipedii, ten sam, który w lata później oskarżył z trybuny sejmowej pana Oleksego o działanie na rzecz rosyjskiego wywiadu. Do tej pory sprawa ta nie została wyjaśniona – pan Oleksy był wtedy premierem. Ani jeden nie był winien – ani drugi. Nikt nie był winien i nikt nie był agentem. Kto wtedy był premierem? W latach 1992-93 – była nim pani Hanna Suchocka. Po niej i przed nią był pan Waldemar Pawlak. A przed Pawlakiem był Jan Krzysztof Bielecki. Bo wcześniej Mazowiecki. Ciekawe, że pan Andrzej Milczanowski był szefem MSW w latach 1992-1995. Macierewicz był od grudnia 1991 do czerwca 1992. Macierewicz w tym nie mieszał palców.

Było wiele spraw, bo pan Jan Kulczyk kurczowo trzymał się państwowych przedsiębiorstw, które kupował – nie z przetargu – ale w inny sposób, a potem odsprzedawał. Świetny interes, tym bardziej , że była niezła przebitka. Telekomunikacja Polska, „prywatyzowana” na państwową France Telekom. Warta, sprawy w Orlenie. Była nawet sejmowa komisja orlenowska poświęcona Orlenowi – pan Jan był wzywany na nią 4 razy. W 2003 roku spotkał się z pułkownikiem Ałganowem w Wiedniu – i powołując się na Kwaśniewskiego omawiali sprawę Rafinerii Gdańskiej. Potem był „CIECH”. I Stary Browar w Poznaniu. Ziemia poszła z pół ceny – winni byli urzędnicy tamtejszego magistratu. Ale to była sprawa pani Grażyny Kulczyk.

To tylko pobieżna historia pana Jana Kulczyka, zmarł, ale syn pozostał. Co mnie ciekawi? Czy te 15 miliardów złotych to tylko własność pana Jana Kulczyka, czy jeszcze jakiś osób powiązanych za życia z panem Kulczykiem? Czas pokażę, jak zaczną się walki o spadek… Zgon był nagły, a było wiele spraw do załatwienia jeszcze, i był to tylko” drobny” zabieg. Czy ktoś będzie to wyjaśniał? I czy ukażą się w takiej sytuacji te taśmy prawdy, na których bohaterem jest pan Jan Kulczyk?

Waldemar Jan Rajca
http://prokapitalizm.pl

Komentarzy 38 do “Nagły zgon – „drobny” zabieg”

 1. RomanK said

  Panie Rajca… pan za daleko sie posuwa..pan nie krytykuje geniuszy. Ale zastanowi sie, ze przeciez nie kazda operacja sluzb …..w tym zdrowia , musi konczyc sie sukcesem, a pacjent przezyc////…

 2. Mariusz said

  Powikłania po operacjach się zdarzają. Zwłaszcza po operacjach służb specjalnych.

 3. Pitagoras said

  Ciąg dalszy, lub wcześniejszy, dziś jako swoisty epilog.

  „Ja nie powiedziałem, że układ wiedeński jako taki nie istnieje, że jest konfabulacją. Ja twierdzę, że w takim kształcie, w jakim jest prezentowany, jest mi w ogóle nieznany – mówi Wiatr, który nie znając układu, spędził w Wiedniu kilkanaście lat, wykładając na uniwersytecie, prowadząc interesy i współpracując z PRL-owskim wywiadem.”
  http://www.rmf24.pl/fakty/news-wieden-stolica-szpiegow-i-agentow,nId,152148


  W Wiedniu dochodziło do spotkań wywiadów z całego świata. Wszyscy tam byliśmy. Jeśli liczysz na połów, idziesz do stawu, gdzie ryb jest najwięcej – mówi były rezydent CIA W Wiedniu, David Forden.

 4. Isreal said

  …. może 20 baniek było za mało………..

 5. Wosiu said

  W Wiedniu Baranina się dziwnie powiesił w celi.

 6. Marcin said

  Operacja się udała tylko pacjent zmarł.

 7. JerzyS said

  Kulczyk spółka cicha

  Teraz zaczną się ujawniać udziałowcy!:)

 8. kfakfa said

  Obstawiam Amerykę Południową ,miejsce schronienia kiedys faszystów a teraz chazarów.

 9. Czołgista said

  Taki polski Poroszenko.

 10. Kojak said

  Wsceieklizna typowa dla Polaka odbiera autorowi przytomnosc umyslu ! To typowe dla Polaka, kazdy ktory cokolwiek ma TO zlodziej ,smiec i oszust ~! Ciekawe czy ten autor zarobil na wlasny rachunek zlamany szelag ? Raczej nie bo inaczej by nie splodzil tej prymitywnej zaslepinej i prostackiej wsciekilzny typowej dla polsklch glupkow i oszolomow > Baran skonczony zanim to splodzil powinien cokolwiek przejrzec a nie pisac dyzurny bełkot . Kulczyk oprocz Muzeum Zydow wyremontowal; na Jasnej Gorze Ojcom Paulinom Wieze ! ! ! Byl glownym sponsorem olimpijskiejj reprezentacji Polski i wylozyl tutaj kupe milionow ! ! ! Akcje tej Telakomunkacji kupil po 30 zl ,dzisiaj sa po ….10 zl ! ! ! Mozna kupic ale trzeba jeszcze aby zarobic znalezc kupca a to nie jest takie proste ! Browary byly muzeum piwa teraz sa jedne z nowczesniejszych w swiecie ! We Wroclawiu Browar wysadzono w powietrze ! Szkoda ze go nie kupil Kulczyk ! Wedlug tego autora oczywiste jest lepiej zeby wysadzono go w powietrze zaden przeciez zlodziej jak Kulczyk sie nie utuczyl ! Sprawiedliwosci stalo sie zadosc ! Sponsorowal niezliczona ilosc przdsiewzic chocby opera Teatr w Poznaniu Olompijczykom ktorzy zdobyli zlote medale ofiarowal sztabki zlota aby waga medalu byla waga zlota ! Sam medal jest tylko praktycznie pozlacany ! Jednej z medalistek olimpijakich ktora ofiarowala medal na aukcji w szczytnym celu zaplacil 40.000 zl aby ten medal nadal nalezal do niej itd itp … ! Trzeba miec glowe zeby dzialc w skali swiatowej z takim powodzeniem i na taka skale ! Ostatnio nabyl kopalnie zlota w Afryce ! Ale wedlug tego autora pewno ja komus przeciez zwyczajnie ukradl ! ! !

  Zatem dr Kulczyk w ciągu kilkunastu lat dorobił się tego, na co inni pracowali przez pokolenia…
  Admin

 11. AV said

  @2: to stwierdzenie trafiło idealnie w 10…

 12. Teraz schodzimy na ziemię i czytamy, jak Kulczyk zarabiał swoje pieniądze. 🙂

  http://www.prawica.net/arch/forum/40228

 13. RomanK said

  Panie Kojak..pan jest lebski facet …ile pan kupil bubli do wysadzenia, zeby zrobic geszefte????
  Moze mnei pan nie uwierzy , ale ojcowie Paulini moga kupic Kulczyka za drobne…..Wieza jest po to , zeby bylo na co zbierac….Ja panu radze kup pan Jasna Gore..jak bedzie na sprzedaz….

 14. aaaaaaaaaaaaaaa said

  @10 amin

  …….wystarczyło ,że nie płacił morderczych podatków ,które wykończyły drobnych przedsiębiorców o czym wściekły pan Kojak już nie raczył wspomnieć ……..
  zresztą włażenie w dupę tej żydowskiej kurwie jest nawet w tej chwili nie na miejscu …..

  nie bez powodu Szwajcaria nie należy do Unii i nie bez powodu cała polityczna sitwa teraz płacze ……….

  wyciszenie afery z jego rozmówkami też nie było przypadkowe…….

  wyliczać można by jeszcze sporo ……….”przypadkowych” i nieprzypadkowych” sytuacji….

  ……

 15. Tekla said

  Czytałam kiedys wywiad z Kulczykiem /20 lat temu/wtedy tam powiedział ,ze M.Wachowski pomógł mu w zdobyciu fortuny,znali sie dobrze w lat szkolnych ,podobno siedzieli w jednej ławce..Wachowski wszystko zalatwiał prze Wałese..

  Kulczyk powiediał w tym wywiadzie,ze wszystko w zyciu zdobył,i zaluje tylko ,ze nie umie grać na fortepianie i nie zna francuskiego..

 16. panMarek said

  Było to tak:
  20 mln zł na Muzeum Historii Żydów Polskich i 1 mln zł na Sanktuarium na Jasnej Górze.
  Żydzi Matka Boska 20:1.

  Dla przykładu p.Roman Kluska wsparł Kościół Katolicki (Sanktuarium w Łagiewnikach) 15 mln zł i go przymknęli (wywołując wojnę!). Papież Jan Paweł II jak się dowiedział, że władza III RP trzyma Romana Kluskę w kryminale, to strasznie się zdenerwował i kazał go wypuścić. I nawet wypuścili, tacy to dobrzy ludzie.

 17. Bodzio said

  ad. 10 @Kojak
  Akcje tej Telakomunkacji kupil po 30 zl ,dzisiaj sa po ….10 zl ! ! !
  Panie Kojak, dla pełnego obrazu przypomnij Pan ile dywidendy wypłaciła Telekomunikacja od czasu zakupu akcji przez Kulczyka do dzisiaj i dodaj Pan te dywidendy do aktualnej ceny.
  Łgać też trzeba umieć.

 18. Jawamdam said

  …zawołałem Hej! Jednej Q…y mniej.
  Ale ciekawe czy Stoltzman będzie dostawał dalej co miesiąc 50.000,- zł. z tytułu koleżeńskiego wsparcia.

 19. Trak said

  Niektórzy mają talent i umiejętności a poza tym szczęście i niestety sumienie nie pozwala im się tak dorobić.

  Ale, jeszcze nie wiecie, kto jest „capo di tutti capi”, który nie ma takich komplikacji, Może niebawem wypłynie i nie jest to osoba z pierwszych stron gazet i tv.
  Będziecie zaskoczeni.

 20. RomanK said

  Jawamdam…jest pan tego taki pewny???? Badal pan trupa????

 21. david said

  A moja wersja jest taka że:
  Wiedzadz co się szykuje (ujawnienie taśm)
  Lepiej mu było zniknąć z tego świata.
  Za stary żeby nie wluczyc po sądach i tak dalej.
  Teraz leży gdzieś na bahama z ogromną gotówką i się śmieje
  Brzmi to jak z filmu. Ale nikt nie zaprzeczy że może tak byc

 22. RomanK said

  UJ pan David- pan nie moze byc Goj:-))))) pan mysli…
  Mnie zastanawia taka formula prawna: czy jest lepiej…dostac kradzione- jako darowizne..czy jako spadek???
  Czy lepiej placic podatek od darowizny =czy od spadku”””…pozatym scheda to nie kradzine, bo jest na to testament i prawo chroni testament….
  Jaki jest w tym wszystkim okradzionych , zwlaszcza jesli jest ich wielu i nei maja swiqadectw udziualowych:-)))

 23. Sam said

  BHaaa haaaaa Oj koszerni nie lubia konkurencji.Tylko oni oni tylko oni.Ot prawdziwa demokracja.Haaaa ahaaaaaaa haaaaa.Ale koszerni tez odejda goli Tak jak przyszli nadzy Tak I odejda.Majutek zostawi.Ot jedyna na tym swiecie sprawiedliwosc.Kazdy dupcie zacisnie.I pochlopie

 24. Re: Artykul…
  Ano wlasnie, ze Szwajcarii bardzo latwo „odleciec” w nieznanym kierunku i bez zbednych pytan wobec osoby zainteresowanej „odlotem” w nieznane…
  Wyglada na to, ze kulczyk od niedawna poczul „goraco” pod zelowkami i najzwyczajniej dal „drapaka” z zycia publicznego i politycznego, bo zdawal sobie sprawe co sie „swieci” nie tylko na jego d…pe i intuicja „zasugerowala” mu, ze „dzien oczyszczenia” jest coraz blizej, a „konkurencja” nie zasypia „gruszek w popiele”…
  A tak na marginesie, to takie „kulczyki” zyja bardzo dlugo i dosc dobrze potrafia wykorzystywac ukradzione cyfry bankowe vide george soros…wiec „czarowac” sie nie widze potrzeby…
  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 25. Shia said

  A czy ktos pomyslal ze ta „smierc” to moze byc sciema?

  Tak tylko przyszlo mi do glowy…

 26. Ad 25.
  brawo Shia

 27. Ad. 25

  Lepiej mieć spokój na emeryturze. 😉

 28. AniaK said

  Re25:

  Śmierć człowieka to nie żarty, ale i mi coś takiego przyszło do głowy. Pan Kulczyk byłby świetnym świadkiem koronnym. Nie wiem jak syn, ale córka przy dobrych doradcach (nie pana Kwaśniewskiego mam na myśli 🙂 śmiało mogłaby zastąpić ojca w interesach. A jeżeli Pan Bóg uznał że już pora, to nie znamy dnia i godziny.

 29. Boydar said

  ‚Stawiam na Kafla Romana’ (20).

 30. MatkaPolka said

  Milioner z Niczego w Polsce Aferalnej i przestępczej „prywatyzacji”

  Sprzedawał NIESWOJE – Telekomunikacje Polską, Rafinerie Gdańską..

  Taki sam aferał (przepraszam Artysta Biznesu) jak Art-B (Bagsik, Gąsiorowski) od oscylatora , dzielni biznesmeni tacy ja Kaczyńscy z FOZZ i Służb Specjalnych…

  2500 Afer PO

  http://markd.pl/afery-po-ii-kadencja-cz-3-od-1800

  http://natemat.pl/27279,najwieksi-aferzysci-w-polsce-bagsik-grobelny-osucha-czy-marcin-plichta-tworca-amber-gold-skonczy-jak-oni

  Każda firma Polonijna w na początku „transformacji” musiała mieć swojego oficera.
  Min. Skarbu Lewandowski na początku Transformacji wyraźnie powiedział, że Polacy nie mogą nic posiadać – muszą pracować u obcego. Każdy biznesmen musi być koszerny – ulubieniec, człowiek sukcesu i Bohater żydowskiej prasy. Kiedyś „CHAZAKI” kupowało się w Gminie żydowskiej u rabina a potem wszystko kontrolowało MBP ( wg. Jozefa Światly) i a dziś ich mimikra Służby Specjalne

 31. MatkaPolka said

  Milioner z Niczego w Polsce Aferalnej i przestępczej „prywatyzacji”

  Sprzedawał NIESWOJE – Telekomunikacje Polską, Rafinerie Gdańską..

  Taki sam aferał (przepraszam Artysta Biznesu) jak Art-B (Bagsik, Gąsiorowski) od oscylatora , dzielni biznesmeni tacy ja Kaczyńscy z FOZZ i Służb Specjalnych…

  2500 Afer PO http://markd.pl/afery-po-ii-kadencja-cz-3-od-1800

  http://natemat.pl/27279,najwieksi-aferzysci-w-polsce-bagsik-grobelny-osucha-czy-marcin-plichta-tworca-amber-gold-skonczy-jak-oni

  Każda firma Polonijna w na początku „transformacji” musiała mieć swojego oficera.
  Min. Skarbu Lewandowski na początku Transformacji wyraźnie powiedział, że Polacy nie mogą nic posiadać – muszą pracować u obcego. Każdy biznesmen musi być koszerny – ulubieniec, człowiek sukcesu i Bohater żydowskiej prasy. Kiedyś „CHAZAKI” kupowało się w Gminie żydowskiej u rabina a potem wszystko kontrolowało MBP ( wg. Jozefa Światly) i a dziś ich mimikra Służby Specjalne

 32. Marek said

  Nagly zgon.
  Chyba wirtualny. Za taka kase mozna prawie wsxystko kupic. Szczegolnie nowa tozsamosc.

 33. gekon said

  A dlaczego nie skorzystał z usług wróżki przed zabiegiem? Wszak Bieńkowska zawżdy to czyni!

 34. marta15 said

  http://monsieurb.neon24.pl/post/124581,prezioligarchia

 35. marta15 said

  http://monsieurb.neon24.pl/post/124540,meczennik-z-st-moritz

 36. jowram said

  Grobowiec, w którym zostanie pochowany miliarder, to prawdziwe dzieło sztuki. Ogromna prostokątną płytę od kilku miesięcy zdobią rzeźby Igora Mitoraja (†69 l.) – rzeźbiarza, który wystawiał swoje dzieła m.in. w Nowym Jorku i Paryżu. Znany artysta ukończył dzieło dla Kulczyków niedługo przed własną śmiercią.

 37. NICK said

  Ten zgon, jawi się prawdziwym.
  We przeciwieństwie do „smoleńskiej” śmierci Lecha K.
  Nie użyję nazwiska bo – ‚śledztwo’? Trwa.
  Podobnie jak prof. Giermek.
  Ujść, tak po prostu, we złą niepamięć?
  Tamte? Zbyt wielkie buce to były lub są. Kluczyk? Przy nich? Buc. Do sześcianu.
  Zatem wyważyć trzeba. Tak czy siak.
  Piekło, piekło. Nie – do nieba. Po co ‚mak’.

 38. […] za:  https://marucha.wordpress.com/2015/07/31/nagly-zgon-drobny-zabieg/ […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: