Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Węgry: Zamieszki w obozie dla uchodźców w Debreczynie

Posted by Marucha w dniu 2015-07-31 (Piątek)

Już drugi raz w ciągu ostatnich kilku dni, na terenie obozu dla uchodźców na Węgrzech wybuchły zamieszki. Ich przyczyną miał być konflikt religijny pomiędzy dwoma przybyszami z Afganistanu, do którego włączyli się kolejni imigranci.

Uchodźcy przebywający na terenie obozu w Debreczynie po konflikcie na terenie placówki wyszli na pobliską ulicę, gdzie rozpoczęli demolowanie i podpalanie śmietników, a także zaatakowali kamieniami przejeżdżające samochody.

Do akcji wkroczyła policyjna prewencja, która zaprowadziła spokój przy pomocy gazu łzawiącego. W starciach ranny został jeden policjant, a ogółem w akcji brało udział około 150 funkcjonariuszy.

Zamieszki wybuchły po religijnym konflikcie, który miał miejsce na terenie obozu dla uchodźców. Według dwóch różnych relacji chodziło o Koran – pierwsza wersja mówi o trzymaniu na nim nóg przez jednego z Afgańczyków, natomiast druga dotyczy 200 euro, które uchodźca miał wyjąć z księgi wyznawców islamu.

W ubiegłym tygodniu do podobnej sytuacji doszło w obozie w Röszke przy granicy Węgier z Serbią. Imigranci nie chcieli wówczas pozostawić swoich danych biometrycznych i domagali się [sic! – admin] natychmiastowego wydania im wiz.Na podstawie: alfahir.hu, hungarytoday.hu
http://www.autonom.pl

Kozojebcom podaj jeden palec, to urwą ci rękę i jeszcze zgwałcą żonę. A wsadzić ich na tratwę i spuścić na Morze Śródziemne… zanim zrobią z Węgier drugą Szwecję.
Admin

Komentarzy 16 to “Węgry: Zamieszki w obozie dla uchodźców w Debreczynie”

 1. oli said

  Robta co chceta na początek, potem tylko za ciosem.

 2. Kronikarz said

  Narobić kłopotów gojom, to odwrócimy ich uwage będziemy bezkarnie ich okradać.

 3. Tekla said

  http://nemzetiarcvonal.net/2015/07/05/del-europaba-oriasi-menekultaradat-varhato-honapokon-belul/

  Włoskie agencje prasowe donosza ,ze w ciagu 2-3 dni spodziewany jest przyjazd 500 tys uchodzców!

 4. Tekla said

  http://mindenegybenblog.net/ket-millio-menekult-tart-magyarorszag-felemi-lesz-itt-53724

  Dwa miliony uchodzców kieruje sie na Węgry..

  Według informacji macedońskich ,na granicy serbsko- macedońskiej jest juz 2 miliony uchodzców..

 5. Jan Rokicki said

  Orban stawia mur, Słowacy protestują, a Kopaczowa przyjmuje kolejne dostawy.

  http://pikio.pl/bitwa-z-policja-tysiace-slowakow-na-ulicach-nie-jestesmy-afryka/

 6. „….natomiast druga (wersja) dotyczy 200 euro, które uchodźca miał wyjąć z księgi wyznawców islamu”- No, no, no…. 200 euro, ciekawe czy w jednym banknocie?

 7. Janka said

  …ebcom podaj jeden palec, to urwą ci rękę i jeszcze….

  a fe, jak brzydko p. Gajowy pisze 🙂

  niejaki Lem Stanisław, spolszczony „uny” napisał coś takiego : „Ulituje się Pan nad jedną ofiarą i ją pocieszy i opatrzy. Ale co zrobi pan z milionem ofiar?” Sugeruję to co ponoć powiedział Rotszyld paryskim komunardom jak przyszli do niego po kasę: „panowie dla każdego wyjdzie po 3 franki”

  Dać każemu ….ebcowi po 3 ojroi niech se kupi w Kauflandzie dzidę z laserowym celownikiem i niech wyp… zuruck nach hause

 8. jazmig said

  Powinni wszystkich uczestników zajść odesłać z powrotem do Afganistanu.

 9. kfakfa said

  Nic tu nie jest be ,jesli chodzi o obcujących z kozami ,amerykanie podgladaja ich z dronow i z satelity jak kopulują z kozami.

 10. outsiderR said

  „Zamieszki wybuchły po religijnym konflikcie, który miał miejsce na terenie obozu dla uchodźców. Według dwóch różnych relacji chodziło o Koran – pierwsza wersja …”

  Ja wnioski wyciągam takie – to Koran jest przyczyną zajść, więc i Koran, jako winny powinien zostać ukarany. Powinni go przykładnie spalić, albo też Nergala im podesłać, niech im
  go publicznie w tym obozie podrze.
  I byłby spokój… Tak sądzę 😉

  A poważnie – co to za mentalność tych Afgańczyków?
  Zwykła dzicz…
  Między sobą się żrą, a cóż dopiero z tymi, co nie wyznają Islamu?

  Coraz bliższy jest czas, kiedy ten islamski wrzód na ciele Europy pęknie.

  Nie tylko kurwy żrą się między sobą, ale atakują Bogu ducha winne osoby postronne.
  Powywieszać!
  Admin

 11. Podlaszuk said

  Straż takich ośrodków dla „uchodźców” powinna być wyposażona w broń długą wraz ze sporym zapasem amunicji. W razie rozruchów zrobić z broni użytek, oczywiście po ostrzeżeniu (jednokrotnym).

 12. semperparatus said

  Radykalne rozwiązanie problemu tzw.”uchodźców”jest oczywiście możliwe…trzeba ich-bez wyjątku-odsyłać do kraju pochodzenia…To by odstraszyło następnych…bo by wiedzieli,że nie będą mieli żadnych szans na pozostanie w Europie…i nawet by zaprzestali prób…Ale do takich posunięć nadawali by się politycy patriotyczni…oddani swoim narodom…a nie banda zdrajców i złodziei wysługujących się międzynarodowej banksterce…Dlatego mamy teraz to co mamy…i będzie coraz gorzej…

 13. RomanK said

  Tak wszystko prawda tylko jak w Radio Tirana…uchodzcy na Wegry to w swej masie KOsovary…czyli Albanczycy z Kosova ktorym neipodleglosc tak dojadla, ze szukaja jedzenia w osciennych krajach..przez Serbie przechodza i ida na WEgry..stad Serby nie zatrzymuja ich- bo wiedza, ze Serbia jest krajem tranzytowym.
  KTo naruszyl stabiizacje Yougoslawii….stworzyl Kosowo????? neich wezmie odpowiedzialnosc!
  Madiary powinni podstawiac tylko pociagi i odsylac do Niemeic tak jak Czesi odsylali uciekajacych wschodnich Niemcow……jak ktos ma dobra pamiec o PRLu:-)))

 14. Tekla said

  Kosowary tez ,ale z tych co sprawdzali w jednej grupie to byli..uchodzcy z Afganistanu,Pakistanu,Ghany,Nigerii,Iranu Syrii,Indii,Sudanu,Mali..

  Wszystko wskazuje na to ,ze maja ,,cynk” i ruszyli do europy..
  Jeden z nich wypowiadał sie ,ze ich celem jest Szwecja,lub inny kraj skandynawski,badz Anglia bo pragna tylko wolności..

  Teraz na Węgrzech zastanawiaja co dalej..nie ma pograniczników,nie ma wojska..są ,,uchodzcy”..

 15. Tekla said

  A tu krótki filmik jak wyglada sytuacja na granicy serbsko- wegierskiej ,tak sobie przechodza w grupakch..a tubylcy pracują ..

 16. […] Za; https://marucha.wordpress.com/2015/07/31/wegry-zamieszki-w-obozie-dla-uchodzcow-w-debreczynie/ […]

Sorry, the comment form is closed at this time.