Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Imigranci w Polsce – już się zaczynają pierwsze żądania!

Posted by Marucha w dniu 2015-08-04 (Wtorek)

Swoją drogą facet z mikrofonem zawala przekaz – zamiast krótko, jasno, dobitnie – pieprzy. Niby słusznie mówi, ale nie punktuje tego, co najważniejsze.
Zresztą oceńcie sami.

Admin

 

Komentarzy 38 do “Imigranci w Polsce – już się zaczynają pierwsze żądania!”

 1. RomanK said

  A ten gruby to pracuje wogole ????czy tylko krzyczy????

 2. Abschristianek said

  Guten morgen administracja
  A kiedy admin spisz??
  Jeśli można zapytać

  Nas jest kilku. Ponadto mamy biuro w Moskwie.
  Admin

 3. Guła said

  Powiadają, że ten gruby ma już parę lat za sobą drugiego okrążenia emerytalnego. Chce mieć pewnie podwójną emeryturę. Taki pazerny.
  A ten imigrant dostał 500 zł czy 4000 zł. Rejwach taki, że nic nie słychać.

 4. Kojak said

  SPROWADZENIE ICH WLASNIE MA TAKI CEL ! KRYMINALNA I BANDYCKA DESTRUKCJA ! TO JEST ZYWCEM W KRYSTAL;CZNEJ POSTACI ZYDOWSKA MULTI [-KULTI RIOBONA W POLSCE ! ONA BEDZIE ZAWSZE ROBIC BANDYCKI ZAMET I ZAMIESZANIE PONIEWAZ Z GORY ZAPLANOWANY JET CEL TEGO LAJDACTWA SWINSTWA, FUNDAMENTU ZYDOWSKICH RZADOW

 5. AlexSailor said

  Ad. 1 @Admin

  Nie za dużo Pan wymaga.
  Facet jest wściekły, jak każdy z nas.

  Taki „emigrant” pewnie doi z naszych podatków ponad 5-6 rys. zł miesięcznie na osobę.
  No i to jest właśnie powodem tak radośnie pozytywnego nastawienia władz do „emigrantów”, bo na łapę pewnie ma z 1-2 tys. a resztę jest pompowane do cwanych zaprzyjaźnionych z władzą kieszeni.
  Zupełnie tak samo jak w „rodzinach zastępczych” przy procederze porywania dzieci z rodzin i dojenia na nie pieniędzy.
  Przy czym „rodzice zastępczy” otrzymują część, a za resztę funduje się etaty zawodowym pomagaczom.

 6. Reblogged this on Pekok Antylichwiarz.

 7. Marucha said

  Re 5:
  Może ma Pan rację. Facet jest wkurzony. Ale jego argumentacja zaciemnia sprawę. Po co „biali katolicy”, po co antypolonizm? Wystarczyło by wypunktować kwoty pomocy Polakom i przybyszom.

  Czy ktoś tych „imigrantów” tu zapraszał?
  Nie, k…wa!
  Przyjeżdżają, k…a – i stawiają ŻĄDANIA!
  Co za bydło!!!!

 8. AlexSailor said

  @Marucha

  E, no.
  Teraz to już władze powiedzą, że to nie one, że UE zmusza i wymaga.
  Nie tak dawno był news, że któryś tam z wysoko opłacanych przez nas komisarzy żąda, by „emigranci” dostawali nie mniej niż 1000 euro na osobę w łapę od rządu polskiego.

  I co?
  Ano nic.
  Gdybyż to był rząd polski, to zażądałby natychmiastowego wywalenia na zbity pysk komisarza z uwagi na niepoczytalność.
  I komisarz zostałby wywalony.

  Ale dziś nie ma rządu polskiego, ani jakiegokolwiek innego w UE, z małym wyjątkiem Orbana.
  Dlatego nikt nie zażąda, i będzie się mierzyć krzywiznę banana, żeby pasowała do tego z francuskich i brytyjskich posiadłości.

 9. Kar said

  bydło..bydło wcale nie az takie bydło..spojrzmy na problem z drugiej strony lustra…ile pracy/stolkow bedzie wykreowanych dla karierowiczow rzadowych…A ile przydupasow/doradcow/specjalistow wszelakiej masci od imigracji dostatnie dobre papu…?

 10. anATOM said

  Kozo jebcy zjedzą nas żywcem i nawet nie pierdną !!!

 11. stach said

  http://www.euroislam.pl/index.php/2013/11/antyrasistka-ofiara-tych-ktorych-bronila/
  http://wpolityce.pl/swiat/261287-wegry-rozpoczeto-oficjalnie-budowe-muru-majacego-powstrzymac-imigrantow-zobacz-zdjecia
  http://wpolityce.pl/swiat/257141-nie-tylko-wegrzy-nie-chca-imigrantow-brytyjski-rzad-wzmocni-granice-z-francja-przed-imigrantami
  https://www.google.no/search?q=elin+krantz&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CCAQsARqFQoTCKL65Z3SjccCFaqacgodfnYA6Q&b UWAGA DRASTYCZNE ZDJĘCIA zamordowana aktywistka popierająca emigrantów

 12. stach said

 13. stach said

 14. stach said

 15. Marcin said

  Admin ma rację. Facet zabrał się za problem „nie z tej mańki” co powinien. Nie powinien wtrącać katolicyzmu bo wyjdzie na to,że tylko „katolom” to nie w smak co radośnie podchwycą polskojęzyczni. Powinien zacząć od genezy tego problemu z uchodźcami, kto zrobił/robi syf,że ludzie zmuszani są opuszczać swoje kraje. Kto przyznaje takie gigantyczne zapomogi imigrantom – może wtedy dotarłoby coś do tych zakutych,polskich łbów. Smutno tylko,że „stare pryki” muszą o tym mówić bo „polska złota młodzież” ma to daleko w d!

  Oczywiście ma Pan świętą rację.
  Ale ja już wątpię, czy do zakutych łbów cokolwiek dotrze – chyba dopiero wtedy, gdy położą je na pieńku i zawiśnie nad nimi siekiera.
  Admin

 16. stach said

  http://www.euroislam.pl/index.php/2013/11/antyrasistka-ofiara-tych-ktorych-bronila/

 17. Galernik said

  Facet powinien to, powinien tamto….
  Facet był lekarzem w izbie wytrzeźwień i popłynął kiedy chciał nagłośnić patologie które tam się dzieją, jak na przykład okradanie pacjentów etc… I tego właśnie dotyczyło jego wystąpienie.
  Nie wiem jakim sposobem wmieszał się ten kolored, ale gdy odszedł to słychać że gościu wraca do tematu. Tak mówił świadek zdarzenia gdzieś na fejsie.
  Ten kolored przypuszczam wtrącił się ze względu na kato-bogo-patrio retorykę tego gościa. Kolored pokazując na chłopca drze się „ to jest Polak, to jest Polskie dziecko”. „Ciekawe Polskie dziecko” – odpowiada lekarz, a ktoś z tłumu „ to nie jest Polak”. Taka tam pyskówka poza tematem.
  Generalnie to co się robi wokół tego filmiku to kakofonia manipulacji. Lewactwo i portal lisa już chcą gościa sądzić za rasizm, faszyzm etc… zawiadomienie w prokuraturze już bankowo złożone.

 18. krzysztof1942 said

  Janie III wstań i pomóż Europie, bo sytuacja jest gorsza niż pod Wiedniem!!!

 19. stach said

  Gość ma rację tak samo bym powiedział i tak był grzeczny !!

 20. revers said

  tak samo wyrazil sie prezydent Czech, bez qrwasiek, gdy w czeskim obozie przejsciowym dla imigrantow zawrzalo.

  Czy ktoś tych „imigrantów” tu zapraszał?
  Nie, k…wa!
  Przyjeżdżają, k…a – i stawiają ŻĄDANIA!
  Co za bydło!!!!

 21. NICK said

  Problem stoi u bram.
  Bramy się otwierają… .

 22. NICK said

  I co?
  NIC.

 23. revers said

  moc nie truchleje?
  http://natemat.pl/150351,prezydent-czech-ostro-do-imigrantow-skoro-juz-jestes-szanuj-nasze-przepisy

 24. revers said

  jak kazdy soctechniczny biznes, na lbtqt, na dzieciach, na inwalidach przyjmie sie, dopoki unia bedzie zyla i rozrastala sie w odgornie narzuconym szczesciu i dobrobycie..

 25. RomanK said

  ZWracam sie random..do panow z wszyskich stron swiata…czy ktorys z panow posiada zaproszenie od rzadow, spoleczenstwa … krajow osiedlenia???
  Ja nie posiadam takowego….dostalem vize uchodzcza…tyle- zeby nie lamac przepisow rzad USA, trzymal mnie z rodzina 2 dni w Bundesrepublik, zeby spelnic wymagania przepisow USA.
  2. Gryby wyglada mi na dr, Eugeniusza Sandeckiego??? ale ma jakis inny glos:-))
  3. Adresuje swoje peytania nei do tych , od ktorych to zalezy….

 26. Bronisław said

  Dostojny Panie Gajowy Marucha!

  Wdzięczny jestem Panu za zwrócenie Nam uwagi na tego gorliwego hasbarzystę!!! Obserwuję już sporo lat tego obłudnego i wielce szkodliwego „osobnika”! Dla bardziej skutecznego siania zamętu (zwłaszcza wśród młodzieży) podszywa się on pod miano polskiego narodowca! Obłudnie z pomocą jego telewizji (przez niego samego nazwaną narodową – pytanie tylko którego?) usiłuje on wprowadzać szkodliwe zamieszanie wśród Patriotów Polskich?! Dla swego uwiarygodnienia posługuje się on – obawiam się, że na swoją zgubę – repliką Krzyża z Giewontu!!!
  Można by wiele pisać, ale już chociażby fakty, iż usilnie i nachalnie wspierał kandydaturę Ozjasza Goldberga vel Korwina Mikke na prezydenta Polski (którego polecił wcześniej P. Kobylańskiemu i zabrał z sobą na zjazd Patriotów Polskich na Teneryfie), a także to, że lansuje i przyjaźni się z Andrzejem Hadaczem, który wpierw niby „obrońca Krzyża” przed Pałacem Namiestnikowskim, a następnie obok Kalisza, Biedronia czy Środy wygłasza laudację na cześć „parady dewiantów”, jak również nagłaśnianie „pseudogenerała” Grudniewskiego, który ma nawet trudności w poprawnym wyrażaniu się w języku polskim jednoznacznie charakteryzuje tego „fałszywca:!!!
  „Boże chroń Nas od fałszywych przyjaciół, z wrogami poradzimy sobie sami”!!!

  Gorąco pozdrawiam Pana, Panie Gajowy oraz Patriotów Polskich!

 27. markglogg said

  https://wiernipolsce.files.wordpress.com/2015/08/nowi-saraceni-3.jpg?w=300&h=171

 28. Marucha said

  Re 25:
  Nikt Pana nie zapraszał.
  Ale czy zaczynał Pan swój pobyt za granicą od stawiania żądań, robienia zamieszek, podpalania samochodów itd?

 29. Guła said

  Przewiduję wielki problem, ponieważ na tzw zachodzie ci co „opiekują się” imigrantami i im wypłacają zasiłki zarabiają co najmniej 2, o ile nie więcej razy od samych … petentów. U nas wsio na oborot, ci co będą „opiekować się” i wypłacać …petentom zapomogi, zarabiają niestety – pomimo tak wysokiej średniej w administracji (~ 6000 zł) o połowę mniej od wypłacanej zapomogi – o ile dostają – ci imigranci, te 4000 zł (na każdą żonę też). Będzie zadyma. W końcu skądś ta iskra wylezie.

 30. Tomahawk said

  @25 Indianie też nikogo nie zapraszali.

  Bardzo celna i słuszna uwaga.
  Admin

 31. Mały_kinol said

  re 1
  Przecież to doktor Sendecki.

 32. Sam said

  Bo w POLSCE niema prawdziwych mezczyzn sa same (Bawidamki).Lekkoduchy byle szpan przed kolega.A sprubuja porozmawiac o polityce o histori.To ci od powie Co mnie to obchodzi.Bo jest cieniasem I nic wiecej.

 33. NC said

  To raczej nie jest Gienek Sendecki, chyba, że przytył 40 kg?

 34. Al-Aqsa Mosque Summer Camp said

 35. u said

  Ciekawe jak dlugo jeszcze Niemcy beda wasalic Stanom i przyjmowac ofiary amerykanskiej agresji? Jak sie szwaby nazra to jest nadzieja, ze zacznie sie reemigrcaja w strone kraju pochodzenia, albo isil zaszlachtuje obecna wladze w Europie. Ryba zawsze sie psuje od glowy i warto w czasie lawiny intruzow o tym pamietac. A byc moze wlasnie o to chodzi, po to pieklo trwa i rozszerza sie po calym B.Wschodzie i Afryce, zeby wykurzyc z stamtad tubylcow, wzbogacic nimi Europe i slutkiem tego doprowadzic do wybuchu powszechnego niezadowolenia i wzajemnego tepienia. Dobry sposob na zmniejszenie populacji.

 36. superkorba said

  @33 Zgadl Pan to jest Eugeniusz Sendecki

 37. Panie Romanie. Informuję, że „gruby” jeszcze pracuje, dopóki żydostwo mu pracy nie odbierze.
  Można go oczywiście nie lubić.
  Należy krytykować, gdy to jest potrzebne, ale nie można nie doceniać jego zasług, pracy, odwagi i wielkiego poświęcenia.
  Pana wpis „A ten gruby to pracuje wogole ????czy tylko krzyczy????” uważam, za chamski – co najmniej nietaktowny.

 38. ALI BABA said

  ad 37…”Pana wpis „A ten gruby to pracuje wogole ????czy tylko krzyczy????” uważam, za chamski – co najmniej nietaktowny.” .: RACJA BEZ 2 ZDAŃ..!! PANIE RK…TRZYMAJ PAN SWÓJ OZÓR PRZEMĄDRZAŁY NA WODZY..!! Z DALEKA ŁATWO PIEPRZYĆ SWOJE FARMAZONY..!!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: