Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Bandy UPA powrócą na Podkarpac…
  Zbigniew Kozioł o Jak koty nas widzą
  Boydar o Jak koty nas widzą
  Boydar o Dr Milewski: Narracji Niedziel…
  Marucha o Bandy UPA powrócą na Podkarpac…
  Boydar o Bandy UPA powrócą na Podkarpac…
  Godzimir o Hodowle komórek z aborcji. Eks…
  bardzo o Jak koty nas widzą
  Marucha o Bandy UPA powrócą na Podkarpac…
  minka o Wolne tematy (7 – 2…
  Boydar o Bandy UPA powrócą na Podkarpac…
  Boydar o Dr Milewski: Narracji Niedziel…
  Głos Prawdy o Jak koty nas widzą
  tras o Święta i po świętach
  Boydar o Nazwiska żydowskich przechrztó…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 583 obserwujących.

„Oniegin” nie nawiąże łączności

Posted by Marucha w dniu 2015-08-06 (Czwartek)

Asystent operatora telewizji Zwiezda Anton Małyszew poinformował, że podczas pobytu w niewoli ukraińskiej gwardii narodowej został zwerbowany przez pracowników SBU, jednak po uwolnieniu i powrocie do Rosji nie chciał pracować dla Kijowa.

Małyszew szczegółowo opowiedział pracownikom rosyjskiego kontrwywiadu o werbowaniu.

„Małyszew pod presją, gdy grożono mu śmiercią, zgodził się na podpisanie dokumentu o tym, że zgadza się na współpracę z SBU w charakterze agenta pod pseudonimem „Oniegin”.

Jak powiedział Anton Małyszew w wywiadzie dla telewizji Zwiezda, został zwerbowany podczas pobytu w niewoli ukraińskiej gwardii narodowej razem z operatorem Andriejem Suszenkowem — czytamy w komunikacie telewizji.

Dziennikarze telewizji Zwiezda Andriej Suszenkow i Anton Małyszew zostali zatrzymani 6 czerwca 2014 roku na posterunku w pobliżu Słowiańska. Zarzucono im szpiegowanie posterunku sił zbrojnych i gromadzenie informacji o nim. Dziennikarze zostali przekazani pracownikom SBU. W nocy z 8 na 9 czerwca dziennikarze zostali uwolnieni i przekazani stronie rosyjskiej.

Telewizja Zwiezda informuje, że po powrocie do Moskwy Malcew opowiedział o zwerbowaniu przez pracowników rosyjskiego kontrwywiadu.

Zgodnie z zeznaniami Małyszewa, zaproponowano mu utrzymywanie kontaktu z Kijowem przez pocztę elektroniczną oraz na osobistych spotkaniach z pracownikami ukraińskich służb bezpieczeństwa. Według niego, pracownicy SBU próbowali dowiedzieć się od niego, kto w telewizji współpracuje ze służbami specjalnymi oraz do jakich informacji zatrzymany ma dostęp.

Asystent operatora powiedział, że został zmuszony do podpisania się pod dokumentem, w którym zobowiązał się do współpracy ze służbami specjalnymi. „Jeśli zrzeknę się swoich słów grozi to karą śmierci” — twierdzi Małyszew.

Według słów przedstawicieli telewizji, Małyszew został zwolniony w Rosji z odpowiedzialności karnej, ponieważ dobrowolnie i szybko poinformował władze o zdarzeniu i nie zaszkodził państwu.

Dokument „Oniegin nie nawiążę łączności” przedstawiający szczegóły werbowania pracownika telewizji Zwiezda przez służby specjalne Ukrainy zostanie wyemitowany 9 sierpnia o 21:00 czasu moskiewskiego na antenie telewizji.

http://pl.sputniknews.com/

A zwerbowany przez bezpiekę ukraińską redaktor Sakiewicz nie tylko, że nie musi obawiać się odpowiedzialności karnej, ale całkiem jawnie przyjmuje jakieś banderowskie ordery.
Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: