Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  NyndrO o Wolne tematy (59 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (59 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Marucha o Wolne tematy (59 – …
  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (59 – …
  osoba prywatna o Duda: Jesteśmy państwem i naro…
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Boydar o Wolne tematy (59 – …
  Carlos o Sytuacja geopolityczna na koni…
  NICK o Parlamentarna głupota ma się…
  Carlos o Sytuacja geopolityczna na koni…
  Boydar o Wolne tematy (59 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  NICK o Portki w dół?
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 496 obserwujących.

Na etapie sztorcowania

Posted by Marucha w dniu 2015-08-08 (Sobota)

Świat jest pełen zagadek – a wśród nich jedna z największych zagadek jest przyczyna, dla której środowiskiem najbardziej zatroskanym o pion moralny Kościoła katolickiego, jest żydokomuna.

Logicznie rzecz biorąc, żydokomuny Kościół nie powinien w ogóle obchodzić, bo Żydzi nie uznają przecież chrześcijaństwa, a o Jezusie Chrystusie maja jak najgorszą opinię. Wystarczy zajrzeć do Talmudu, którego w Polsce, tak przecież Żydom nadskakującej, niepodobna znaleźć w żadnej księgarni. Tymczasem przed II wojną w Wilnie była drukarnia Wdowy i Braci Romm, która drukowała Talmudy i rozsyłała je na cały świat.

Stanisław Cat-Mackiewicz wspomina, że drukarnia wileńskiego „Słowa” miała tylko jeden linotyp, podczas gdy drukarnia Wdowy i braci Romm – aż 60 linotypów. A dzisiaj pewnie ktoś też drukuje Talmudy – a z księgarni jakby je wymiotło tornado. Czyżby Ministerstwo Prawdy nie chciało zawczasu płoszyć tubylczych chrześcijan?

W takim jednak razie Żydom chodzi nie tylko o to, by chrześcijan nie płoszyć, ale również – a może nawet przede wszystkim o to, by ukształtować im Kościół tak, by nie tylko nie zagrażał żydowskim interesom – a chyba nikt nie ma wątpliwości, że skoro Żydzi są, to mają swoje interesy – ale w dodatku, a może nawet przede wszystkim – by Kościół był rodzajem szabesgoja, rodzajem narzędzia, przy pomocy którego żydostwo urabiałoby katolickie masy w pożądanym dla siebie kierunku, a konkretnie – by uczynić z nich przedmiot bezlitosnej, ekonomicznej eksploatacji.

Najpierw jest to taktyka umizgów, a potem, gdy już etap umizgów uznany zostanie za zbędny – rozpoczyna się etap sztorcowania. Wydaje się, że etap umizgów mamy już za sobą, a nawet pobieżny przegląd publicystyki żydowskiej gazety dla Polaków, której kierownictwo generał Czesław Kiszczak powierzył Adamowi Michnikowi przekonuje, że wkroczyliśmy w etap sztorcowania.

Do tego żydowskiego cyklu dostosowuje się komuna, która zresztą zawsze to robiła, z krótką przerwą na końcówkę lat 60-tych, kiedy to „syjonistów” próbowała wyekspediować „do Syjamu”. Teraz oczywiście nie ma o tym mowy, a im bardziej ktoś w swoim czasie gardłował za wyekspediowaniem „syjonistów do Syjamu”, tym bardziej dzisiaj Żydom nadskakuje, nie tylko po to, by wyleczyć się politycznie, ale również, a może przede wszystkim – by zostać przez nich dopuszczonym do dalszego pasożytowania na historycznym narodzie polskim.

Widać to zwłaszcza po Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Most” z 18 czerwca br., kiedy to ubecja starszego i nowego pomiotu, rekomendowana przez ubecję izraelską, zaoferowała Stanom Zjednoczonym Ameryki Północnej swoje usługi w zakresie utrzymywania w ryzach mniej wartościowego narodu tubylczego – jak to przez całe dziesięciolecia czyniła dla Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich. I w ten oto sposób na naszych oczach odradza się żydokomuna, którą ludzie starsi pamiętają z czasów stalinowskich, kiedy to aryjscy torturanci instruowani byli i dyrygowani przez semickie kierownictwo.

Ale gdy Herery i Baumany albo już przeniosły się na łono Abrahama, albo ostatkiem sił jeszcze zasmradzają atmosferę, przyczyniając się w ten sposób do globalnego ocieplenia, dojrzało nie tylko następne pokolenie, którego wybitnymi przedstawicielami są panowie Seweryn Blumsztajn i Adam Michnik – żeby nie wymienić Głównego Cadyka Rze… to znaczy, pardon – jakiej tam znowu Rzeszy; nie żadnej Rzeszy, tylko oczywiście III Rzeczypospolitej, czyli pana Aleksandra Smolara – ale i pokolenie następne, między innymi w osobie pana Tomasza Piątka, który w żydowskiej gazecie dla Polaków biega za wschodzącą gwiazdę.

Tomasz Piątek

Pan Piątek jest młody, więc nawet nie wie, że – jak to mówią – „bez swojej wiedzy i zgody” powtarza kropka w kropkę tezy, a nawet sformułowania z „Notatnika Agitatora” z czasów stalinowskich. Nieomylny to znak, że zwłaszcza w żydowskiej gazecie dla Polaków sprawdza się trafność kilku spostrzeżeń, że „z kim przestajesz, takim się stajesz”, albo, że „czym skorupka za młodu nasiąknie…” i tak dalej.

Pan Piątek pryncypialnie skrytykował arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, że nie zaćwierkał z właściwego klucza, tylko wygarnął verba veritatis. Biedny mikrocefal nawet nie wie, że to wszystko już było, że starsze pokolenie szechterów w rozmaitych „Trybunach Ludu”, w identyczny sposób sztorcowało katolickie duchowieństwo, a zwłaszcza prymasa Stefana Wyszyńskiego, przeciwstawiając temu nienawistnikowi „księży patriotów”: „nie potępiamy w czambuł wszystkich księży” – pisały szechtery teksty źródłowe dla agitatorów – „cenimy księży patriotów…” i tak dalej.

A za co szechtery tak ceniły „księży patriotów”. A za cóż by, jak nie za to, że ci księża, pod dyktando oficerów prowadzących ćwierkali z nakazanego klucza – tego samego, z którego dzisiaj ćwierka pan Tomasz Piątek do spółki z Włodzimierzem Czarzastym, co to z niejednego komina wygartywał. Jestem pewien, że pan Piątek nie zdaje sobie z tego sprawy, bo w chederze takich rzeczy nie uczyli. W chederze uczyli, że „cztery nogi dobre – dwie nogi złe” – bo nic więcej szabesgojom nie jest przecież potrzebne.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl

Komentarzy 46 to “Na etapie sztorcowania”

 1. Dictum said

  On taki Piątek, jak ja Rosencrantz.

 2. bolek59 said

  On taki Stanisław Michalkiewicz jak ja Rosencrantz.

  Ma Pan dowody, czy chlapie jęzorem?
  Admin

 3. kfakfa said

  piątek,sroda,warszawski,jankiel,tomkiel,perkal,radomski,toruński, dupo-wski,jajco-wski,torba,,morda-siewic,borus-ewic ajwaj -owicz wuj-owicz

 4. Dictum said

  ad. 2
  A Pan szanowny taki Bolek59 jak – wypisz, wymaluj – Bolek80.

 5. outsiderR said

  AD 1
  „Już pismo Biblioteka Warszawska rocznik 1844 notuje, że nazwiska urobione od miesięcy lub dni lub zaczynające się przysłówkiem „nowo” mogą należeć do ludzi pochodzenia żydowskiego, których antenaci zostali przechrztami już za Jagiellonów. Należą do nich m.in.: Majewski, Lipiński, Poniedzielski, Wrzesiński. Podobnie jest z Kwiatkowskimi i Kwiecińskimi – którzy brali chrzest w miesiącu kwietniu. A także ze Styczyńskimi, Czerwińskimi. Najwybitniejsi z nich to WACŁAW SIERPIŃSKI – profesor matematyki, czy Bolesław Czerwiński – poeta i dziennikarz, autor dawnego komunistycznego hymnu Czerwony Sztandar. Wśród nazwisk urobionych od dni tygodnia najczęstsze jest Niedzielski… eksponujące, że Żyd przyjął święcenie niedzieli i odżegnał się od szabasu.
  Najczęściej żydowskie pochodzenie wskazują nazwiska z przysłówkiem nowo: Nowopolski, Nowakowski czy Nowicki (nowe Icki). Fakt, że Żydzi dokonywali konwersji na katolicyzm nieprzymuszani przez nikogo, wskazują nazwiska Dobrowolski. Nie pochodzą one od miejscowości Dobra Wola, bowiem nigdzie w herbarzach nie występuje ono aż do XVII wieku.”

  Była Środa, jest i Piątek 🙂

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/nazwiska-zydowskich-przechrztow-neofitow-2013-09

 6. kfakfa said

  Madzia Sroda mame chazarki Tadli z TVP arch

 7. Boydar said

  Przecież ten cały „Piątek” to wygląda na operatora łopaty ziemia-przyczepa, to tylko taki kłak cynfolii dla zmylenia przeciwnika.

 8. Dictum said

  ad. 5.
  Środa nadal jest i zasmradza media, a co gorzej – środowisko akademickie swoim bezmózgowym fetorem.

 9. Jan said

  Oto spis duchownych którzy dbają (dbali) o pion moralny Kościoła Katolickiego w Polsce!

  Archiwa IPN – Lista pochodzi z przełomu lat ’90 XX wieku i początu lat wieku XXI

  1/3 episkopatu Polski w rękach Syjonistów i okultystów …

  Polski Kościół Katolicki czy od zawsze Judeo Katolicki?!
  —————————————————————————————————————-

  Lista HAŃBY!

  * Arcybiskup Metropolita Warszawski, Prymas Polski Kardynał Józef Glemp – pochodzenie żydowskie; jego brat nazywa sie Glemb, komunista PZPR-owski pułkownik LWP ( w 1989 r. kandydował z listy PZPR ).
  * Arcybiskup Warszawski – Bronisław Dąbrowski – pochodzenie żydowskie,
  * Arcybiskup – Tadeusz Gocławski – pochodzenie żydowskie
  * Arcybiskup – Józef Kowalczyk – pochodzenie żydowskie
  * Arcybiskup – Kardynal Franciszek Macharski – Finkelstein – pochodzenie żydowskie
  * Arcybiskup – Józef Michalik – pochodzenie żydowskie
  * Arcybiskup – Henryk Muszyński – Jaks – pochodzenie żydowskie
  * Arcybiskup – Edmund Piszcz – pochodzenie żydowskie
  * Arcybiskup – Marian Przykucki – pochodzenie żydowskie
  * Arcybiskup – Bolesław Pylak – pochodzenie żydowskie
  * Arcybiskup – Jerzy Stroba – pochodzenie żydowskie
  * Arcybiskup – Ignacy Tokarczuk – pochodzenie ukrainskie
  * Arcybiskup – Wojciech Zięba – pochodzenie żydowskie
  * Arcybiskup – Damian Zimon – pochodzenie żydowskie
  * Arcybiskup – Władysław Ziółek – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Roman Andrzejewski – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Bohdan Bejze – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Jan Chrapek – Kohn – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Bronisław Dembowski – Winkiel – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Czesław Domin – pochodzenie żydowskie
  • Biskup – Edward Frankowski – narodowość polska
  * Biskup – Stanisław Gądecki – Hartmann – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Sławoj Leszek Głódź – Izaak Nowin – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Kazimierz Górny – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Władysław Jedruszów – pochodzenie ukraińskie
  • Biskup – Zygmunt Kamiński – narodowość polska
  * Biskup – Piotr Libera – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Edward Materski – pochodzenie żydowskie
  • Biskup – Jan Mazur – narodowość polska
  * Biskup – Wiesław Mering – pochodzenie żydowskie; Tajny Współpracownik SB „Lucjan”
  • Biskup – Stanisław Napierała – narodowość polska
  * Biskup – Alfons Nossol – pochodzenie niemieckie
  * Biskup – Stanisław Nowak – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Alojzy Orszulik – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Juliusz Paetz – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Tadeusz Pieronek – Mosze Michlis – pochodzenie żydowskie (członek antypolskiej, powiązanej z masonerią i światową finansjerą żydowską Fundacji im. Stefana Batorego)
  * Biskup – Tadeusz Rakoczy – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Kazimierz Romaniuk – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Tadeusz Rybak – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Edward Samsel – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Andrzej Suski – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Jan Szlaga – pochodzenie niemieckie
  • Biskup – Stanisław Szymecki – narodowość polska
  * Biskup – Andrzej Śliwinski – pochodzenie żydowskie
  • Biskup – Adam Śmigielski – narodowość polska
  * Biskup – Jan Śrutwa – pochodzenie ukrainskie
  • Biskup – Wacław Świerzawski – narodowość polska
  * Biskup – Szczepan Wesoły – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Jan Wieczorek – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Wojciech Zięba – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Józef Życiński – Reiffstein – pochodzenie żydowskie
  oraz:
  * ks. Franciszek Cybula – pochodzenie żydowskie (ks. kapelan i spowiednik w Kancelarii byłego Prezydenta (Wałęsy), agent SB, TW pseudonim „Franko”)
  * ks. prof. Romuald Weksler-Waszkinel – Jakub Weksler – pochodzenie żydowskie
  * ks. prof. Józef Tischner – Blumstein – pochodzenie żydowskie (polonofob, dywersant, czołowy ideolog “katolewicy” i nieformalny kapelan udecji; Ulubiony ksiądz „GW” i „Wprost”, doczekał się pochwał nawet na łamach „Playboya” za swe skrajne drwiny z polskiego katolickiego zaścianka [por. J.Miliszkiewicz: Kapłan na luzie, „Playboy” z grudnia 1995, s. 132-134]; b. członek zarządu antypolskiej, powiązanej z masonerią i światową finansjerą żydowską Fundacji im. Stefana Batorego; odznaczony Orderem Orła Białego (1999) przez żyda, agenta KGB i SB prezydenta żydokomuny Aleksandra Kwaśniewskiego – Izaaka Stoltzmana)
  * ks. Adam Bijak – Klotzer – pochodzenie żydowskie polonofob
  * ks. Adam Boniecki – Aaron Ajngold – pochodzenie żydowskie polonofob
  * ks. Michał Czajkowski – pochodzenie żydowskie (polonofob, dywersant, mason, globalista, piewca żydoekumenizmu i żydotolerancji, zniesławiacz Polski i Polaków, wieloletni niebezpieczny agent UB/SB – Tajny Współpracownik ps. „Jankowski” – ktorego gl. przelozonym byl gen. Pietruszka, ten sam, ktory byl tez szefem bandy Piotrowskiego, ktorzy z polecenia Pietruszki zamordowali ks. Jerzego Popieluszko; współprzewodniczący Polskiej Rady Chrześcijan i Żydów, współpracownik żydokatolewackiego „Tygodnika Powszechnego”, asystent kościelny i członek rady redakcyjnej katolewackiego miesiecznika „Więź”)
  * o. Jan Góra (ten od Lednicy) – Griemschpann – pochodzenie żydowskie
  * ks. Roman Indrzejczyk – pochodzenie żydowskie
  * ks. Zbigniew Kamiński – pochodzenie żydowskie (członek KOR)
  * ks. Leon Kantorski – pochodzenie żydowskie (proboszcz z Podkowy Leśnej, który jeszcze w latach 70. związał się z KOR-em; odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski przez żyda, agenta KGB i SB prezydenta żydokomuny Aleksandra Kwaśniewskiego – Izaaka Stoltzmana)
  * ks. Wiesław Lauer – pochodzenie żydowskie; wikariusz generalny kurii gdańskiej Tajny Współpracownik SB „Szwejk”
  * ks. Stanisław Musiał – pochodzenie żydowskie (członek rady Fundacji Judaica; członek redakcji żydokomunistycznego „Tygodnika Powszechnego”; członek „Otwarta Rzeczpospolita”, [oficjalnie] „Stowarzyszenie przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii powstałe w 1999 r. Stowarzyszenie liczy ponad 300 członków o różnych przekonaniach politycznych, różnych wyznań i bezwyznaniowych”; głównie jednak pochodzenia żydowskiego, oraz komuniści i ateiści; stowarzyszenie otrzymuje finansowe wsparcie ze strony antypolskiej, powiązanej z masonerią i światową finansjerą żydowską Fundacją im. Stefana Batorego.)
  * ks. Jan Zieja – pochodzenie żydowskie (członek-założyciel KOR)
  * ks. prał. Grzegorz Pawłowski – pochodzenie żydowskie polonofob
  * ks. rektor dr Wojciech Hanc – pochodzenie żydowskie

  Szczęść Boże?!?!?!

 10. RomanK said

  14,27-31a
  Jezus powiedział do swoich uczniów: Pokój zostawiam wam, pokój mój daję wam. Nie tak jak daje świat, Ja wam daję. Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka. Słyszeliście, że wam powiedziałem: Odchodzę i przyjdę znów do was. Gdybyście Mnie miłowali, rozradowalibyście się, że idę do Ojca, bo Ojciec większy jest ode Mnie. A teraz powiedziałem wam o tym, zanim to nastąpi, abyście uwierzyli, gdy się to stanie. Już nie będę z wami wiele mówił, nadchodzi bowiem władca tego świata. Nie ma on jednak nic swego we Mnie. Ale niech świat się dowie, że Ja miłuję Ojca, i że tak czynię, jak Mi Ojciec nakazał.

 11. czarny kanarek said

  Alojzy Piątek to był górnik, co go zasypało w kopalni i przeżył siedem dni bez jedzenia, picia i bez nadziei aż go ratownicy odnaleźli, odkopali i wydobyli. Przeżył. Był to rok chyba 1971, gdy rynek żywnościowy w Polsce był w zapaści. Władze usiłowały ludności wmówić, że niedostatki na rynku spowodowane są nadmierną konsumpcją.

  Dlatego powsyała piosenka na melodię „kondor sie pasie”:

  Alojzy Piątek pośród czarnych skał,
  Cicho spał, czasem łkał,
  Trzonek łopaty ssał.

  To on przez siedem długich dni,
  Pokazał, że
  Nie jest źle.

  To on przez siedem długich dni,
  Pokazał, że
  Mozna żyć,
  Nie jest źle.

  Takoż, nazwisko Piątek nie musi oznaczać pochodzenia od ibermenczów. Ibermencz nie musi pracować, zwłaszcza w kopalni.

 12. AlexSailor said

  @Czarny Kanarek

  Proszę nie brać zupełnie na poważnie tego, co tu się pisze „żydując”.
  To wsadzanie wszędzie żyda, to taki przerywnik myślowy, jak k**a.
  Ma wyrażać wszystko, a nie mówi nic wywołując tylko zamieszanie.

  I o ile prawdą jest, że nadawano w pewien sposób nazwiska przechrztom, to także dawano nazwiska
  od dni tygodnia czy miesięcy np. w sierocińcach, gdy rodzice byli nieznani.
  I tak dalej.
  To jest właśnie błąd w prostej logice klasycznej – wnioskowanie na podstawie jednej części w sprawie całości.
  Owszem da się tak ale nie w logice klasycznej i przy innych jeszcze warunkach.

  Ot: „jeżeli Zosia jest ładna, to wszystkie Zosie są ładne”.
  Mamy implikację, pozór logiki, i w zasadzie nawet nie wypada zaprzeczać.

  Ale idźmy dalej.
  „Jeżeli Zosie są dziewczynami i Zosie są ładne, to wszystkie dziewczyny są ładne.”
  Jakie fajne logiczne rozumowanie prawie poprawne, no i znów nawet nie bardzo wypada zaprzeczać.

  Nich dalej.
  „Jeżeli wszystkie dziewczyny są ładne i są kobietami, to wszystkie kobiety są ładne.”
  No i już coś nie tak, ale w sumie czy warto zaprzeczać??

  Aż dojdziemy, do:
  „jeżeli Zosia jest ładna, to … (itd), każda kurew nadaje się na dobrą żonę.”

  No i mamy takie rozumowanie.
  Wszystko żydem, przez żyda, o żydzie, z żydem, na żydzie, w żydzie, pod żydem, przy żydzie i nad żydem.
  I gówno z tego wynika, poza śmiesznością i odstraszaniem od poważnych tematów nie zarażonych żydomanią.

 13. Boydar said

  Kanarku, uważajcie gdzie „robicie kupkę”, nie na głowę !

  Alojz nie nazywał się „Piątek” tylko Piontek. Poza tym, Śląsk to etymologicznie „nieco” inna kraina i porównania sensu nie mają.

 14. Marucha said

  Re 12:
  Sam Pan nagina logikę, a raczej stosuje ją do przypadków niekoniecznie analogicznych.

  Tu nie chodzi o to, że jeśli jedna Zosia jest ładna, to wszystkie Zosie są ładne. To Pan wymyślił.

  Tu chodzi o to, że jeśli znam dwadzieścia Zoś i wszystkie są ładne, to wnioskuję, iż prawdopodobnie kolejna Zosia, jaką poznam, też będzie ładna.

  A konkretnie, jeśli nazwisko Blumsztajn jest typowo żydowskie, to prawdopodobnie nieznany mi pan Srul Blumsztajne jest Żydem,

 15. AlexSailor said

  @Marucha

  Gdyby poważnie traktować te wszystkie rewelacje na temat żydów, to w zasadzie okazałoby się,
  że w Polsce nie ma Polaków, a tylko żydzi.
  No, może jakieś 5% by się doszukał wśród nieudaczników, tych co nic im się nie udało, niczego nie próbowali, a tylko narzekają.
  Proszę zauważyć:
  Michalkiewicz -żyd,
  Korwin – Żyd,
  Marek Jurek – żyd,
  Kaczyńscy – żydzi,
  Maciarewicz – żyd,
  Tusk – żyd,
  Kopacz – żyd,
  PJ2 – żyd,
  Braun – żyd,
  Sthur – żyd,
  Szyc – żyd (nie ważne, że Michalak),
  Bubel – żyd,
  Kukiz – żyd,
  xxx – żyd.

  Kto nie żyd?
  Ano ten, którego w przestrzeni publicznej nie ma.
  Zresztą, nie tylko w Polsce.
  Przecież:
  Putin – żyd,
  Obama – żyd,
  Mrekel – żyd,
  Holland – żyd (nawet się chwalił),
  Cameron – żyd,
  Orban – chwilowo zawieszony.

  Poza tym:
  Powstanie Warszawskie zrobili żydzi,
  Listopadowe i Styczniowe też,
  Klęskę Polski we wrześniu i rozbiory – wiadomo – żydzi,
  Wprowadzenie komuny w 44 – żydzi,
  Wyprowadzenie komuny w 89 i rozwalenie silnego PRLu – żydzi,
  Zadłużenie Polski przed 89 – żydzi,
  Oddłużenie Polski po 89 – żydzi,
  Zniszczeni i rozkradzenie majątku narodowego po 89 – żydzi,
  Reforma rolna po 44 – żydzi,
  Brak reformy rolnej przed 1939 – żydzi.

  Piszę pierwsze lepsze rzeczy, może nieskładnie i nieładnie, ale mam nadzieję, że Pan zrozumie
  o co mi chodzi.

  Nie można nie doceniać ich roli w świecie (no i jeszcze trzeba zdefiniować, kto jest, kto nie i co przez „żydów” rozumiemy).

  Jednak to, co się dzieje w polskich umysłach, to już nie jest przecenianie, to przypisywanie boskości niemal.
  Tylko nawrócić się, postawić na ołtarze i czcić.

  Wszechobecni, wszechmocni, wszechwiedzący.
  Czyż nie????

  PIASKOWNICA.
  Murzyni tłumaczący wszystko „Złym Mizmu”.

 16. Marucha said

  Re 15:
  Panie Alex, posługuje się Pan niestety demagogią.

  Wystarczy wiedzieć, iż Żydzi są wybitnie nadreprezentowani w polityce, mediach, bankowości, rozrywce.
  Zaprzeczy Pan temu?
  Ta ich nadreprezentacja ma często cechy monopolu.

  I trzeba też wiedzieć, że przypisywanie żydowskości nie-Żydom to stary, ograny, koszerny chwyt – mający na celu odwrócić sympatię od osób dla Żydów niewygodnych, jak np. Putin.

 17. Jan Rokicki said

  @Jan @9

  Niektóre osiągnięcia KK, w uzupełnieniu Pańskiej listy hańby.

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/08/poczatek-nowego-kosciola-kosciola-xxi-wieku/

 18. Marucha said

  RE 17:
  Obarcza Pan Kościół tym, co czynią mu jego wrogowie?

 19. AlexSailor said

  @Marucha

  A czy ktoś z tu obecnych tego nie wie???
  Czy w ogóle ktoś, kto potrafi liczyć do tysiąca i wie co to procent, może tego nie zauważyć???

  Polacy???
  Na szczęście coraz mniej.

  Chodzi o to, że niczego nie wytłumaczymy „żydem”.
  Lepiej zastanowić się „jak oni” i nie tylko oni, to robią.
  Jak banderowcy wgryzają się w polski aparat władzy, czyniąc go polskojęzycznym???
  Dlaczego Polacy nie wgryzają się w litewski, białoruski, niemiecki, czeski, ukraiński aparat władzy???

  No, oczywiście najlepiej dać kabaretową odpowiedź – „żydzi”.

  Gówno prawda.
  Polonia jest równie liczna, Polacy również dobrze sobie radzą.
  I jaki wpływ mają???

  Czy w Polsce ktoś zmuszał do głosowania na Kwacha???
  Nie, sam słyszałem jak się polactwo chwaliło, że głosowali, bo przystojny i w ładnej koszuli.

  Kto nam kazał rozwalić PRL???
  Co, czytać nie umieliśmy?
  Nie wiedzieliśmy jaką mamy armię, ile czego produkujemy, jakie mamy szkoły, moralność i wychowanie, religię, pełne kościoły???
  Co nam zrobili Niemcy, że chcą naszych Ziem Zachodnich, co nam zrobili brytole, france i amerykanie???
  Nie można było przeczytać ze zrozumieniem kilku książek.
  Przecież to wszystko aż kłuło w o oczy, a my nie widzieliśmy nic.

  I co, też „żyd” w każdym domu zasłaniał nam oczy i zalewał umysł jakimś narkotykiem???

  Dlaczego w 1989r. Polacy nie przejęli rządów, nie odzyskali wschodnich granic z 1939, co mam się zgodnie z prawem należało,
  jak psu buda???

  Jak wtedy mówiłem o kresach, to rodacy uznawali mnie za wariata, jak pytałem kandydata na posła o broń atomową, to obrócił to w prześmiewczy żart.
  Nie, nie żyda.
  Polaka.

  To nie „żydzi”, to MY jesteśmy do dupy.
  Ale „żydem” najłatwiej wszystko tłumaczyć.

  Pamięta Pan, co Polakom najbardziej podobało się na zachodzie przed 1989r.??
  Pełne półki i SOCJAL.
  Jakoś nie zauważyliśmy, że w PEWEXie też są pełne półki i ładnie pachnie jeszcze.

 20. Marucha said

  Re 19:
  Panie Alex, żydzi mają za sobą wiele tysięcy lat doświadczeń w oszustwach, kradzieży, grabieży, ludobójstwach – i nie nam się z nimi mierzyć w tej materii.

  Oczywiście. nie wszystko, co złe, da się wytłumaczyć Żydem – jednak to Żyd odpowiada za większość zła na Ziemi.
  Począwszy od wojen, poprzez grabienie owoców cudzej pracy, skończywszy na podkopywaniu moralności oraz szerzeniu zepsucia, wulgarności.

 21. lwz said

  15
  AlexSailor
  A jeszcze zapomnial pan o zydowkach: od Menclowej do Dudowej.
  Polki szukaja mezow za granica – a Polacy zenia sie z zydowkami wylacznie dla kariery. Inaczej nie maja szans na najwyzsze stolki i palac prezydencki.

 22. czarny kanarek said

  1. Kanarek Czarny nie robi kupki publicznie, albowiem starasie być wysoce kulturalnem.

  2. Żyd to narzędzie. Żydzi będa unicestwieni zaraz po nas, gdy już nie będa potrzebni do odczłowieczania ludzkości. Tak to kanarek widzi z góry.

  3. Po raz któryś referuję do Spotwarzonej Przeszlości (taka publikacja, mozna znaleźć na guglach, albo gdzieś na Gajówce), w której z dużym prawdopodobieństwem stwierdza się, iż wszyscy mamy jakieś zaplątane ślady chazarskich genów.

  4. I co teraz?

 23. Boydar said

  Teraz ? Teraz wypada Kanarkowi wyłożyć te 12,99 plus przesyłka; jeden z tańszych, ale przypuszczam, że przecież nie fałszuje.

  http://allegro.pl/kamerton-widelkowy-440hz-dl-12cm-tfa-etui-i5161244158.html

 24. Yah said

  Ad 19

  Przeczytaj Pan książkę pewnego F.K. od strony 352 i wytłumacz jak był w stanie przewidzieć to co się stanie z Polską w po 1989 roku już w okresie międzywojennym. Jasnowidz jakiś? Nie baczny obserwator rzeczywistości, który stwierdził gdzieś, że polskie elity , polska inteligencja są naiwne do granic możliwości ( co co cwańsi rodzimi Dyzmowie i obcy wykorzystują jak mogą ) – tak było, jest i pewnie będzie. Obserwując otoczenie możemy jedynie zauważyć, kto nas najbardziej wykorzystuje Polacy czy może Białorusini 😉 Co co do tzw. polskich polityków ludzie wybierają tych co trafili na lisy , a kto trafia i dlaczego to niech Pan sam sobie odpowie….

 25. Guła said

  Dawno się rozwodniły, o ile były i spłynęły wraz z uryną. Pozostało ustalić gdzie. Jeżeli to istotne.

 26. Yah said

  Optymista ….

 27. Dictum said

  ad. 20.
  Pan Alex albo prowokator, albo ślepy dureń pozujący na logika.

  Kto Polakom kazał…? No właśnie:
  Kto Polakom kazał iść na rzeź na Wołyniu?
  Kto Polakom kazał ginąć w czasie wojny, dać zamykać się w obozach koncentracyjnych ?
  Kto Polakom kazał być pod butem ZSRR?
  Kto Polakom kazał pozwalać sobie na wprowadzenie stanu wojennego i likwidację autentycznego ruchu społecznego?
  Kto Polakom kazał dać się omamić mirażami wolności?

  Nikt nam nie kazał, więc czyżby o to wszystko sami prosiliśmy?

 28. Yah said

  Ad 27

  Perfidnie wykorzystana naiwność i dobroduszność Słowian, którym do głowy nie przyjdzie, że ktoś ich może tak oszukać .

 29. NICK said

  Kanarku Nie Biały.
  Skoro żyd to narzędzie to, poza kijem-samobijem, samo z siebie nie wykonuje pracy żadnej. To nie w jego gestii. Po prostu nie lubi pracować.
  Skoro żyd to narzędzie to CZYM jest Kanarek? Mniej niż narzędziem (np. humusem) czy, może, wyższym od żyda. I, unicestwi najpierw mnie, potem żyda.
  Czyż zatem Czarny Kanarek nie może być posłańcem lucyfera?
  Kanarki domowe nie patrzą z góry. Dzikie? Owszem. Znaczyć może, że Kanarek Nie Biały jest dzikim okazem.

  Popatrzmy na to, że „kanarek czarny” może stosować tzw. ‚płacz kanarka’, najkrócej to walka piskiem.

  Zwróćmy uwagę, że czarne kanarki nie występują w przyrodzie. Te, które czasem są tak nazywanymi to de facto kanarki ‚zielone’, które zzieleniały do stopnia bliskiego czerni.

  Wszelkie kolory ‚piórek’ kanarków współczesnych wynikają ze zdecydowanej ingerencji istot innych, także człowieka. Mieszania różnych odmian. I tu wróciłem do meritum.

 30. AniaK said

  Re9:
  Aż 1/3? Nieźle się wpakowali. W Polsce to nie same rydzykowe dzieci. Teraz im przyjdzie albo zaakceptować Nowy Testament, albo zmienić kościoły 🙂

 31. czarny kanarek said

  „Zwróćmy uwagę, że czarne kanarki nie występują w przyrodzie. Te, które czasem są tak nazywanymi to de facto kanarki ‚zielone’, które zzieleniały do stopnia bliskiego czerni”.

  Nick zaczyna pomału kumać.

  Nazwa czarny kanarek jest sama w sobie przesłaniem.

  Czarny kanarek porozumiewa sie basem, który nieżyczliwi zwą sznapsbarytonem. Ot, takie niewinne GMO.

  Teraz tak. Czy z tym nosicielem swiatła to oskarżenie, czy przenośnia? A czyim posłańcem może być na ten przykład Nick (odpowiedź niekonieczna).

 32. AniaK said

  https://www.google.pl/search?q=synagogi&biw=1517&bih=741&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CDwQsARqFQoTCMifud_gnMcCFYf0cgod348Nxg&dpr=0.9

  Te ich też nie brzydkie, ale na stare może trudno będzie się im przestawić. Nie wiem czy tam na tacę co łaska 🙂

 33. AniaK said

  Do naszych jednak im daleko. Te ich niektóre ich strasznie zaniedbane.

 34. AniaK said

  Do takiego stanu Kościół doprowadzić to wstyd, wstyd, i jeszcze raz wstyd. Tyle kasy mają, i się nie mogą zrzuć po złotówce.

  http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100720/PRZEMYSL/247376296

 35. AniaK said

  korekta do komentarza 31

  Te ich też nie brzydkie, ale na stare lata może trudno będzie się im przestawić.

 36. parva said

  AD 33 Nie musza sie zrzucac , przeciez spoleczenstwo polskie zafunduje restauracje za grube miliony w ramach dziedzictwa kulturowego , pozniej pojawi sie „”stary”” wlasciciel i odbierze swoja wlasnosc ,aby otworzyc jakis hotel lub restauracje .

 37. AniaK said

  Re36:
  W takim razie może się przejadę do tego Przemyśla i porobię parę zdjęć. Niech to zobaczą ich bracia i siostry z innych zakątków Świata i nie tylko. Wstyd, wstyd, i jeszcze raz wstyd. Dom Boży dla nich na szarym końcu.

 38. NICK said

  Szczebiotliwości ty nie moja. Kanarku piskliwy. Jesteś zadaniowcem. Staraj się dalej. Premia ucieka.
  Światła nie nosisz. Najwyżej ogarek.
  Jak widzisz, temat pozostawiam otwartym. A, może, Pryncypał się odezwie?
  [a, nie ma czasu; poluje]

  Pan się bardzo myli, panie Nick. Bardzo.
  Admin

 39. czarny kanarek said

  Ogarek lepszy, panie Nick od poszukiwania czarnego kota w ciemnym pokoju, którego nie ma.

  A jeśli już mowa o kocie, to tu leży Pies pogrzebany.

 40. NICK said

  Ja tylko nawiązałem do (22), p.2. .
  Chciałem podyskutować TEMATYCZNIE z Kanarkiem Nie Białym. Poznać bliżej, samodzielnie. Nie dało się, co, dalej widać. Potem poszło jak poszło… .
  Zatem, poszło za daleko. Zgoda. Poczuwam się nieco głupawo i zwracam Honor. P. Czarnemu Kanarkowi i Adminowi.

 41. AniaK said

  Zdjęć dzisiaj nie będzie, bo nie udało mi się skontaktować z panem Błażkowskim. Bardzo się dziwie, że nie znalazł się żaden chętny Żyd na taki zabytek. Na nasze zakłady pracy rzucili się jak sępy, a swoimi zabytkami w ogóle nie są zainteresowani. Od miejscowej ludności dowiedziałam się, że w latach dwudziestych trwały tam nieustanne konflikty pomiędzy Żydami ortodoksyjnymi a zasymilowanymi, i im tę synagogę zamknięto. A podczas II wojny światowej zdewastowali ją im Niemcy. Może by z panią Angelą pogadali, to ona – w ramach zniszczeń wojennych – mogłaby ją im odkupić od pana Błażkowskiego, a oni by zrobili zrzutkę na remont, albo wspólnie, na znak pojednania, Żydzi ortodoksyjni z zasymilowanymi, własnymi rękami by ją sobie odremontowali.

 42. AniaK said

  Może jeszcze kawałek historii.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Synagoga_Zasa%C5%84ska_w_Przemy%C5%9Blu

 43. AniaK said

  Żydzi już pewnie czekają w pogotowiu 🙂

 44. AniaK said

  Na YouTube nie ma żadnego śladu o Synagodze Zasańskiej w Przemyślu 😦

 45. NICK said

  W relacji ‚Wiadomości’ TVP nie pokazano tłumów z wizyty prezia Dudy w Przemyślu.
  Zastanawiam się kim są ochroniarze prezia… . Skąd pochodzą… .

 46. AQQ said

  http://wirtualnapolonia.com/2015/08/07/polska-powstal-ukrainski-zespol-parlamentarny/

Sorry, the comment form is closed at this time.