Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Smakosze banderowskiego gówna – łączcie się!

Posted by Marucha w dniu 2015-08-10 (Poniedziałek)

Polska: powstał Ukraiński Zespół Parlamentarny

W polskim parlamencie powstał zespół złożony z posłów i jednego senatora, który oficjalnie stawia sobie za cel dbanie o interesy Ukraińców i Ukrainy w Polsce.

Jak napisano Regulaminie Zespołu dostępnym na stronie Sejmu, do jego zadań należy w szczególności:

1) wspieranie działań na rzecz rozwoju społecznego i gospodarczego Ukraińców w Polsce
2) promocja i upowszechnianie wiedzy o historii, tradycji, kulturze i języku ukraińskim, oraz wspieranie szkolnictwa ukraińskiego w Polsce
3) monitorowanie wprowadzania w życie ustawy o mniejszościach narodowych i etnicznych oraz języku regionalnym
4) współpraca z organizacjami społecznymi mniejszości ukraińskiej w Polsce
5) wspieranie inicjatyw związanych z reformami w Ukrainie
6) współpraca z deputowanymi Rady Najwyższej Ukrainy i lokalnymi samorządami
7) podejmowanie inicjatyw i występowanie z wnioskami do organów Sejmu i Senatu w sprawach wymienionych w pkt. 1-6.

W skład zespołu wchodzi 12 osób (11 posłów i jeden senator). Zdecydowana większość (11) członków pochodzi z Platformy Obywatelskiej. Jedyny wyjątek to posłanka Urszula Pasławska z PSL.

Miron Sycz… do takich strzelano w Bieszczadach bez pytania w latach 40-tych

Pełny skład zespołu:  [czyli lista banderowskich kurwów i alfonsów; dobrze, że się ujawniają – admin]

 1. Sycz Miron /PO/ – przewodniczący
 2. Czechyra Czesław /PO/ – wiceprzewodniczący
 3. Pasławska Urszula /PSL/ – sekretarz
 4. Cichoń Janusz /PO/
 5. Kaczor Roman /PO/
 6. Konopka Marek /PO/ (senator)
 7. Nykiel Mirosława /PO/
 8. Pahl Witold /PO/
 9. Plocke Kazimierz /PO/
 10. Sosna Aleksander /PO/
 11. Van der Coghen Piotr /PO/
 12. Woźniak Małgorzata /PO/

sejm.gov.pl/KRESY.PL
http://www.kresy.pl

Tatusiek Mirona Sycza był w bandach UPA. Synalek by też był, ale się nie załapał. Poczytaj więcej:
http://wpolityce.pl/polityka/161923-posel-po-miron-sycz-wyznaje-nie-bylem-chowany-w-milosci-do-polakow-i-nie-waha-sie-zrownac-ak-z-bandami-upa
Admin

Komentarzy 29 do “Smakosze banderowskiego gówna – łączcie się!”

 1. falkonidas said

  Reblogged this on .

 2. Marcin said

  Przydałby się jakiś polski zespół parlamentarny dbający o interesy Polaków w Polsce.
  Przecież te kurwy jawnie Polakom plują w twarz a większość mówi,że deszczyk pada. Ten cały Sycz razem z Tymą i innymi powinni być wydaleni z Polski.

 3. anATOM said

  Bydlaki szarżują i goszczą się jak u siebie a wolacy w kolejkach w lidlach i innych biedronkach się tłuką za szynką sopocką i jakąś inną padliną na gryla.

 4. NICK said

  Nie ma PIS-dzielców?
  Ciekawe… .

 5. Joannus said

  Ad 4
  Dokooptują po wyborach.

 6. outsiderR said

  Hmmmm…

  A jak tam w Parlamencie Ukrainy?
  Stwórzmy w odpowiedzi Polski Zespół Parlamentarny!

  Nie można? Nie da się? Nie ma Polaków w UkroSejmie?
  Jak to – przecież w stosunkach międzynarodowych obowiązuje
  zasada wzajemności?

 7. morgan said

  Obecnosc tego uszatego banderowca w sejmie to skandal.
  Najdziwniejsze jest jednak to, ze jego wypowiedzi nie spotykaja sie z odpowiednia riposta ze strony POLSKICH polityköw.

 8. Bronisław said

  Czy to nie jest właśnie jeden z nowotworów demokracji, która może zaistnieć jedynie, kiedy jest umocowana w lożach, a następnie w mafiach i wyspecjalizowanych służbach?! Wiadomo, że w Cywilizacji Łacińskiej obowiązuje personalizm w którym wiadomo kto podejmuje decyzje i za nie odpowiada, a nie jakieś piekielne kolegia w których tak naprawdę nie wiadomo kogo osobiście oddać organom sprawiedliwości, a agentury mogą „hulać”, jak im się podoba!!!

 9. revers said

  taka aktywna grupa poslow plus drugie tyle z PiSu z 60 deklarowanymi chazarami, corocznie jezdzacymi do Izrelskiego Knesejmu, plus whadlowy PSL-czesc SLD, moze urzeczywistnic przylaczenie ziem chelmskich i przemyskich do Chazarii , jak nie wiecej z opja Chazrii od morza Baltyckiego po Odesse..

 10. Jawamdam said

  Tylko Syczy banderowska Qrwa.
  Warmia cała jest obsadzona przez tych bydlaków z Akcji Wisła. Urzędy miast, Szkoły, policja, straż pożarna i inne. Wszędzie pełno tych dzikusów banderowskich.

 11. marta15 said

  a kiedy w koncu Polacy, w Polsce zadbaja o swoje interesy?
  moze po prostu nie potrafia?
  a moze im to wisi kolo siedzenia, bo ogladanie M jak mnilosc , gadanie o pierdulach i i grillowanie u cioci na ogrodku jest wazniejsze

 12. rafal z said

  To tylko świadczy o tym, że robi się niespokojnie w tym rejonie Europy i Usraelici tworzą podłoże pod przyszłą zawieruchę

 13. Reblogged this on Pekok Antylichwiarz.

 14. Cracovia Pany! said

  Nie wiem czy to dobrze, że się ujawnili. To chyba świadczy o tym, że Polakom można oficjalnie szczać na twarz. Nie zareagujemy.

 15. parva said

  AD2 Po calym dorobku ustawodawczym trudno chyba sie dopatrzec w Sejmie prawdziwego Polaka ,takiego z klejnotami, ; panowie poslowie zajeci sa gotowaniem niszy ekonomicznej dla siebie i swoich rodzin ,wiec czasu nie staje ,zeby zainteresowac sie dobrem narodu i panstwa. Wszystko sie dzieje w/g zasady ;rwijta ile sie da, poki jest na to czas.

 16. Apolinary said

  Musimy zapamiętać nazwiska tych jedenastu zdrajców polskości. W tym zespole tylko Sycz otwarcie głosi, iż jego etniczne i ideowo-polityczne korzenie tkwią w banderyzmie. Czy jedenastu posłów z jego zespołu to polityczne tumany, a przy tym nędzni jurgieltnicy, czy ukraińscy agenci i potomkowie bandytów z banderowskich sotni? Warto by jakiś polski dziennikarz śledczy przyjrzał się bacznie tej grupie..

 17. Arek said

  Armia PO, jakoś nie jestem zdziwiony zbieraniną tej hołoty. W Warszawie już w metrze coraz więcej ukraińskiego słychać, co mnie niepokoi.

 18. Zbtyszko said

  Jeremi Wisniowiecki jest potrzebny. On wiedzial jak sobie radzic z buntownikami.

 19. MatkaPolka said

  Ministrowie Obrony Siemoniak i Onyszkiewicz

  Minister Obrony III RP spokrewniony z UPA!!!

  http://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=minister-obrony

  Kolejny „polski” eurodeputowany, powiązany rodzinnie z hersztem band UPA na tzw. Zakierzoni.

  Gdy w latach 1943-1947 UPA realizowała pomysł Zakierzonii, dowodzący rejonem UPA „Zachód” Mirosław Onyszkiewicz „Orest” (w tej rodzinie było przynajmniej trzech zajmujących się wojskiem, byli jeszcze: Mirosław Onyszkiewicz „Myron” „Hałada” d-ca sotni UPA i Janusz Onyszkiewicz niedawny minister III RP obecnie kandydat SLD/UW/ wydał obwieszczenie by do 6 kwietnia 1944 r. wszyscy Polacy bez wyjątków opuścili opanowane przez UPA części województw: rzeszowskiego i lubelskiego, a w przyszłości miało dotyczyć to również nowosądeczczyzny w myśl haseł „Ukraina – i Zakierzonia – bude no bez Lachiw”. Pomysł przerwała zrealizowana dopiero w miesiącach kwiecień–lipiec 1947 r. akcja wojska wymierzona w zaplecza UPA znana pod kryptonimem Akcja Wisła. Nim to nastąpiło teren zabarwiał się krwią tysięcy ofiar obywateli polskich wielu narodowości. Szczególnie bowiem krwawo obchodzono się z ludźmi narodowości ukraińskiej opierającymi się hasłom towarzyszy Onyszkiewicza. Mimo upływu lat jednak w kołach skrajnie nacjonalistycznych Ukrainy pomysł nadal jest aktualny. Przypomina o tym rzeszowski pop. W roku 2006 w połowie października, gdy przypadała kolejna rocznica /1942r./ „powstania UPA” czyli rozpoczęcia przez nią mordów polskich obywateli Wołynia i Polesia pop uczcił rocznicę wybierając się do podkarpackiej Pawłokomy by na mogiłach ofiar polityki Ukraińskiej Powstańczej Armii odprawić uroczyste prawosławne nabożeństwo dziękczynne. Pokazała to polska TV wcale nie krytykując popiego pomysłu.

  Obecnie dostał realne pozwolenie by zacząć odtwarzać podstawy Zakierzonii. Dzieje się tak choćby dlatego, że podczas obecności w polskim rządzie panów Onyszkiewicza i Kuronia zawieszono uchwalanie przygotowanej już ustawy potępiającej zbrodnie Ukraińskiej Powstańczej Armii i obecnie możemy straszyć więzieniem polskie dzieci za machanie w powietrzu rączkami bo przecież są to faszyści proniemieccy, a nie możemy nic zrobić faszystom z Ukrainy za głoszone przez nich hasła bo nie ma takiego prawa. W tej lekcji współczesnej historii warto wspomnieć, że UPA jako twór przebywających w latach 1941-1944 na Ukrainie armii Wehrmahtu, a głównie formacji SS takich jak chociażby 10. dywizji pancernej SS „Frundsberg /w której służył niemiecki ochotnik pisarz Gűnter Grass/, czy 14 Dywizji Grenadierów Waffen SS-Galizien została stworzona by przy boku swoich mocodawców, których była sojusznikiem dzielnie wspierać niemieckie interesy faszyzmu na tych terenach.

  Warto przypomnieć że stryj min.Onyszkiewicza to:

  Mirosław Onyszkiewicz ps. Orest, Biłyj, Bohdan, Ołeh , ur. 1911 w Uhnowie koło Sokala, zm. 6 lipca 1950 – pułkownik faszystowskiej UPA dowódca VI Okręgu „Sian”, strukturach OUN członek Krajowego Prowydu i referent do spraw wojskowych.

  Początkowo dowodził kureniem UPA, który dokonał mordów na polskiej ludności we wsiach m.in. Tamoszyn, Posadów i Podlodów w okolicy Tomaszowa Lubelskiego oraz Ostrów i Chlewiska w rejonie Bełżca.

  Oddział znany jest też z akcji zlikwidowania oddziału AK oraz wymordowania polskich partyzantów i spadochroniarzy pod Dachnowem.

  Od kwietnia 1943 szef sztabu Okręgu UPA „Buh”.

  W połowie marca 1945 Mirosław Onyszkiewicz mianowany został dowódcą VI Okręgu UPA Sian (tzw. Zakierzoński Kraj). Podległe mu oddziały dokonały szeregu grabieży i mordów na terenach województw lubelskiego, rzeszowskiego i krakowskiego. 2 marca 1948 został aresztowany we Wrocławiu. Wojskowy Sąd Rejonowy w Warszawie skazał go 2 czerwca 1950 na karę śmierci. Wyrok wykonano 6 lipca.

 20. MatkaPolka said

  NA POHYBEL UKRAINIE

  Krakauer to jakiś Żyd lub Niemiec z Krakowa. Gdyby był Polakiem to nazywałby się np. Krakowiak albo Krakus. Niech się Krakauer do polskich i słowiańskich spraw nie miesza – konfliktowanie narodów słowiańskich to specjalizacja Żyda i Niemca. Wynikają z tego same kłopoty – widać to na przykładzie dzisiejszej wojny na „Ukrainie”.

  Niech sobie Krakauer poczyta -O Dziejach Kresów Wschodnich – Depolonizacji Kresów ,Mordach niemieckich , rozbiorach Bardzo obszerna strona

  Kresy Wschodnie

  http://w.kki.com.pl/pioinf/przemysl/dzieje/rus/rus.html

  albo

  UKRAIŃSKA OKUPACJA KRYMU? POLSKA OKUPACJA UKRAINY?

  https://marucha.wordpress.com/2014/02/28/ukrainska-okupacja-krymu-polska-okupacja-ukrainy

  Ukraina nigdy nie istniała. To Polska stworzyła Ukrainę – i te wszystkie historyczne fakty o Polskości „Ukrainy” obecnie się zamilcza. Polska ma nie istnieć – to dalekosiężny plan Krzyżactwa i żydostwa.
  Ukraina ma zaś być podporządkowana Międzynarodowemu Żydowi i Międzynarodowemu Krzyżakowi – tak jak dzisiejsza Polska. Drang nach Osten trwa w najlepsze – Niemcy nic się nie nauczyli.

  Ukraina – Kresy Wschodnie Rzeczpospolitej – to były „Dzikie Pola” obszar słabo zaludniony i niebezpieczny ze względu na ustawiczne najazdy Turcji i Tatarów – mordy, zabijania, jasyr, niewola.

  Potężna Rzeczpospolita była schronieniem i była najlepszą formułą bezpieczeństwa i współżycia dla ludzi zamieszkałych te tereny. To Polska – szlachta, magnateria, mieszczanie i chłopi stworzyli i cywilizowali te tereny – budowali zamki obronne, miasta, uprawiali ziemie.

  „Karta Ukraińska” to wielowiekowa gra Krzyżacko-Pruska rozbicia Wielkiej Polski i odebranie od Polski Rzeczpospolitej Obojga Narodów jej Kresów Wschodnich, skłócenie narodów słowiańskich tak, aby nawzajem się zabijały w celu ich podporządkowania i stworzenia słynnego „LEBESRAUM” – dla Niemca i Żyda.

  Rusini zawsze byli wierni Rzeczpospolitej. Rusini to byli tacy sami Polacy jak Ślązacy, Mazowszanie Wielkopolanie Pomorzanie…
  Dzisiejsi Ukraińcy to produkt zbrodniczej ideologii ludobójstwa OUN-UPA – stworzonej przez zbrodniczą III Rzesze Niemiecką. Wszyscy przywódcy UPA byli Żydami, tak jak Żydami dzisiejsze „władze” tego co nazywa się „Ukraina”.

  Ukraina powstała w wyniku spisku trzech ludzi – Jelcyna, Krawczuka, Szuszkiewicza – „prezydentów wystruganych z banana” – niereprezentujących i nieupoważnionych przez NIKOGO – najpewniej opłacanych przez nieznane bliżej siły i stworzyli wystrugany z banana kraj zwany dzisiaj Ukraina – więcej wbrew woli ludzi wyrażonych w referendum w marcu 1991 – o reformach w Związku Radzieckim, utrzymaniu ZSRR i duzym stopniu niezależności dla Republik członkowskich.
  (Układ białowieski − nazwa nadawana porozumieniu o utworzeniu Wspólnoty Niepodległych Państw zawartemu przez prezydentów Rosji, Białorusi i Ukrainy 8 grudnia 1991 roku na spotkaniu w Wiskulach w Puszczy Białowieskiej oraz w pobliskim Brześciu nad Bugiem.)
  (Jak nie wiadomo, o co chodzi to chodzi o napad i złodziejstwo – rozkradzenie Polski zwane transformacją, o którym wiemy)

  Natomiast Kresy Zachodnie Polski – wypchniecie Polski przez Krzyżactwo 1000 km na wschód znad dorzecza Łaby i germanizacja tych ziem to zupełnie inna sprawa tej układanki. Niemcy zostały zjednoczone pod berłem Pruskim dopiero w 1871 r. Nota bene Państwo Pruskie zostało rozwiązane przez zwycięskich Aliantów na mocy Umowy Poczdamskiej i Uchwały 46 Sojuszniczej Rady Kontroli nad Niemcami – Unia Eurropejska to sprytny zabieg Prus pominięcia skutków II wojny światowej – NIEMCY NIE ISTNIEJĄ

  Były wojny Polski z Rosja o te tereny. Kresy Wschodnie Polski zostały przyłączone do Rosji po rozbiorach Polski – w 1795 za panowania Katarzyny II Prusaczki ze Szczecina (Rosyjski car Piotr III to Karl Peter Urlich, a jego żona to Sofia Augusta Anhalt–Zerbst, która bezprawnie zagarnęła tron, mordując swojego męża).

  Rozbiory Polski były w całości dziełem Prus. Rosja była inaczej podporządkowana Zakonowi Krzyżackiemu – cały dwór carski, administracja, wojsko kadra oficerska była pruska.

  Po rozbiorach Polski tereny te „Ukrainy” – były zrusyfikowane, ale też były cywilizowane i rozwijane przez Rosje carską, a potem Rosję bolszewicką ( Rewolucja bolszewicka to dzieło Międzynarodowej żydowskiej finansjery oraz ostatniego cesarza Prus – Wilhelma II)

  Nigdy zas nie można powiedzieć, że Ukraina była zawsze Rosyjska – językiem urzędowym Tatarów Krymskich był kiedyś język Polski. Ukraina była rosyjska dopiero po rozbiorach Polski.
  A twierdzenie, że jest inaczej to nic innego jak konfliktowanie Polski i Rosji.

  Nie ma takiej narodowości jak Ukrainiec. To słowo uknute przez ostatniego cesarza Austrii Karola I aby wszystkich Rusinów nazywać „Ukraińcami” w ramach sklecania różnych grup etnicznych zamieszkałych tereny Galicji – typowe dla zaborcy – „Dziel i rządź

  Obecna Ukraina to całkowicie sztuczny twór masoński – realizacja dalekosiężnych celów odnowionych Prus – budowy imperium Prusko-Niemieckiego od Berlina do Bagdadu, w czym dzielnie pomaga USA – pięść pancerna masonerii proweniencji krzyżackiej i Międzynarodowego Żyda

  Zbrodnicza ideologia banderowska UPA – wymyślona przez Niemcy hitlerowskie i Żydów – przyjęta przez „Ukraine” dyskwalifikuje te multi etniczny zbiór rożnych narodów do stworzenia osobnego kraju.
  Ideologia ludobójstwa nie pozwala na istnienie takiego kraju i na jego samostanowienie

  Rozwój wypadków na „Ukrainie” to potwierdza. Ci ludożercy zainfekowani opętaniem i zbrodniczą ideologią OUN-UPA nawzajem się pozabijają pozjadają– idzie nowy „Hłodomor. Będą walczyć do ostatniego „Ukraińca” – z czego najbardziej się cieszy MŻ i MK. Bo przecież na Ukrainie chodzi o podporządkowanie ludności tego „państwa” Niemcowi i Miedzynarodowemu Funduszowi Walutowemu – tak jak to zrobiono z Polska

  Powstańcy Noworosji z tą banderowską banda przestępców i z ideologią OUN-UPA nie chce mieć nic wspólnego – i Ci z Noworosji rzeczywiście zasługują na samostanowienie. Bandycka Junta i Armia Ukraińska po prostu ich zabija – dzieci, kobiety, starców – tak samo jak robiła to UPA w II wś z Polakami

  Przypomnijmy jeszcze jeden ważny fakt – kiedy rozpadał się Związek Radziecki Michaił Pirestrojkowicz Gorbaczow zaproponował zwrot Polsce i powrót do Polski – trzech województw Lwowa, Stanisławowa, Tarnopola– Jaruzelski się zgodził – Michnik, Kuroń, Geremek pojechali do Gorbaczowa i błagali, aby tego nie robił. – Widocznie inne sa plany światowego żydostwa – budowa Nowej Chazarii ze stolicą w Dniepropietrowsku

  Życzmy aby te faszystowskie bandyckie państwo –UPA-INA, które popiera cale światowe ŻYDOSTWO jak najszybciej się rozpadło i żeby Noworosja była jak największa. Może przyjdzie czas, że Kresy Wschodnie wrócą do Polski pod warunkiem wyleczenia się z ludobójczej ideologii banderowskiej znacznej części społeczeństwa na Ukrainie

  Polska ma szanse na powrót do pozycji mocarstwowej jedynie przy boku Mocarstwowej Rosji.
  Mocarstwowa Polska , Mocarstwowa Rosja, Mocarstwowe Czechy i Morawy – to jedyna alternatywa dla wielowiekowej historii ciągłych aktów agresji Krzyżaków, Prus i Niemiec na narody Słowiańskie Europy Środkowo Wschodniej. Unia Europejska jest przykrywka – mechanizmem prawno finansowym agresji Niemiec na Polskę i inne kraje Europy – TO NOWA FORMA NIEWIDZIALNEJ WOJNY

  Trzeba przywrócić właściwe proporcje i należne miejsce narodom słowiańskim w Europie.
  Jak to możliwe, ze tak nieliczne żydowskie żmijowe plemię i tak nieliczne organizacje krzyżackie ( obecnie masoneria) potrafiły ujarzmić tak potężne Słowiańskie narody?

  Na pohybel banderowskiej Ukrainie. Na pohybel faszystowskiej Unii Europejskiej

  W czasie drugiej wojny światowej zbrodnicza, nazistowska III Rzesza niemiecka obróciła Polskę kupę gruzów.

  Rosja w czasie drugiej wojny światowej przepędziła niemieckiego okupanta i po zwycięstwie nad Niemcami i będąc w rosyjskiej strefie wpływów naród polski Polskę odbudował.
  Po drugiej wojnie światowej Rosja sowiecka Polskę podporządkowała, ale też i odbudowała z pożogi zostawionej przez Niemcy.

  Stalin zażydził Polskę podobnie jak Piłsudski. Po okresie opresji żydowskiego UB i NKWD Polska została odbudowana. Rosja była gwarantem stabilizacji politycznej i militarnej i nie tylko dla Polski, ale dla całego regionu. W okresie gierkowskim osiągnęła szczyt swego rozwoju. Polska gospodarczo była rankowana na 10 miejscu w świecie

  Po ponownym wejściu w sferę wpływów Niemieckich ponownie dla Polski nastąpił regres gospodarczy i polityczny.

  Królestwo Polskie niegdyś było potęgą i Księstwo Moskiewskie również.
  Przypomnij to Prusy doprowadziły do upadku Polski wyrosły na trupie Polski, jak również uzależniły Rosję – zawsze to robią i zawsze to robili. Pod butem pruskim Polska była niszczona i miażdżona – Prusy Polskę niszczyły, niszczą i będą niszczyć.

  Nawet w okresie Królestwa Polskiego pod protektoratem Rosji Polska gospodarczą rozkwitała tymczasem Księstwo Wielkopolskie pod butem pruskim miał się znacznie gorzej.

  W okresie PRL-u namiestnicy Stalina i Bieruta wprowadzili do Polski terror..

  Zmieniło się to po 53 r po śmierci Stalina, aby pozostając w strefie wpływów Rosji

  Dzieci i wnuki Bieruta i Stalina Polski z rąk nie wypuścili – zastąpili innym rodzajem zniewolenia
  Oddali Polskę w ręce Niemców -w ręce nowego pana.

  Permanentny niedobór dóbr konsumpcyjnych zastąpiono „lizaniem miodu przez szybę”, dano wolność do podróżowania a nawet do stałej emigracji za chlebem. Nowy pan zamiast Polaków uwłaszczyć na dorobku życiowym ich rodziców to Polaków wywłaszczył – czyli okradł i przywłaszczył, przymus fizyczny zastąpiono przymusem bankowym…. itd. itp.

  Rosja i Chiny w czasie ostatnich lat przeszły olbrzymie przemiany; Chiny stały się największym mocarstwem gospodarczym na świecie. W Polsce pod butem niemieckim nastąpił wyraźny regres

  Wojny z Rosją boją się Niemcy i Żydzi, a nie Polacy, bo wyniku wojny mogą stracić nad Polską panowanie. A polska może zrzucić kajdany .

  Wystarczy zdefiniować właściwie wroga – Niemca i Żyda – i zwrócić karabiny przeciw nim.

  Rosji nie napadać, a z Rosją się dogadać. Dziś Rosja to zupełnie inny kraj niż 35 lat temu.

  Rosja poszła w ciągu ostatnich 15 lat do przodu, Chiny stały się największa potęgą przemysłową wyprzedzając USA.

  W Polsce nastąpił olbrzymi regres gospodarczy i demograficzny – wmawia się jednak Polakom, że Polska w 1990 r. stała na skraju przepaści –a dzięki naszym umiłowanym przywódcą i zrobiła wielki skok do przodu – „awans cywilizacyjny”, a dzięki napadowi na Rosję to już się tak wzbogacimy, ze nie będziemy mieli, co z pieniędzmi zrobić i będziemy opływać w luksusach

  CZAS WŁĄCZYĆ MYŚLENIE – postępować dokładnie odwrotnie niż nam podszeptuje okupant

  A wiec program polityczny wobec okupacji ŻydoGermańskiej i podszeptom do popełnienia popełnienia przez Polaków zbiorowego samobójstwa jest taki:

  Przyjdź Putinie -Polska ginie
  Powieś Żyda na kominie
  Nie zatrzymuj się w Berlinie
  Ani też na Ukrainie
  dla Szkopa wielkiego kopa
  Niech Szkop se za Łabą ginie.

  Latarni ci u nas dostatek
  Zawiśnie z Kne-sejmu gagatek

  Dla Polski nieszczęście minie

 21. W Warszwie i III RP Ukrańcy budują SWOJE "narodowe państwo ukraińskie w granicach etnicznych", said

  Te tzw. Ukraiński Zespół Parlamentarny w kneseto-sejmie to BUTNA banda RZEZIMIESZKÓW UKRAIŃSKICH z polskim obywatelstwem, czyli wspieracze REZUNÓW zabijaków ukrańskich z Kijowa, którzy pomagali PODPALILIĆ Ukrainę i ją faktycznie ZLIKWIDOWALI, a teraz usiłują PODPALIĆ III RP oraz zorganizować IDENTYCZNE PEKŁO w Polsce wpychając Polaków do wojny z sąsiadami Polski.

  To oni działają z pełną AGRESJĄ na rzecz WYŁUDZANIA miliardów złotych polskiego podatnika razem ze banderowcami ze Związku Ukrainców w Polsce, którzy w swoim UKRAINSKIM organie prasowym tygodniku o nazwie „Nasze Słowo”(z banderowcami Włodzimierz Kujbijowicz i Stefan Rudnicki) wydawanym w Polsce w celu LUDOBUJCZEJ faszystowskiej indoktrynacji BANDEROWSKIEJ w III RP otwarcie NAWOŁUJĄ do „powstania narodowego państwa ukraińskiego w granicach etnicznych”.

  W ich rozumieniu to oznacza, czyli to co sobie UBZDURALI, że te tzw. „etniczne ziemie ukraińskie” powinny mieć o ponad 1/3 WIĘKSZE terytorium niż te sprzed krwawego ZAMACHU tzw. Majdanu z lutego 2014 czyli co przyłączonymi do tzw. „ukrany narodowej” co najmniej z terytoriami POLSKIEGO województwa Rzeszowskiego i Lubelszczyzny, a nawet województwa Krakowskiego, gdyż tak „ustalili obecni tzw. ukraińscy historycy” też oficjalnie bezszczelnie FAŁSZUJĄCY historię Polski na rzecz tych BZDURNYCH ideologii banderowskich:

  https://marucha.wordpress.com/2015/06/09/o-czym-milcza-siemioniak-i-gocul/#comment-489017

  To członkowie tego tzw. Ukraińskiego Zespółu Parlamentarnego w Warszawie wspierają zabijaków z Prawego Sektora i innych banderowskich krwawych ULTRA-nacjonalistycznych ugrupowań z obecnej rozdupconej „ukrainy”, którzy nielegalnie przenikają do III RP przez celowo NIE uszczelnione granice polsko-ukrańską przemycając broni i całą masę materiałów wybuchowych do Polski dla utajnionych ukraińskich gangów bez problemu grasujących w całej III RP.

  W III RP policja i tzw. „polskie” służby specjalne z BOR włącznie są zdominowane właśnie przez UKRAINCÓW wspólnie żydami z polskim obywatelstwem, którzy UDAJĄ że nic „NIE wiedzą” o tym na szeroką skale przemycie materiałów wybuchowych do Polski, będących w prywatnych rękach ukraińskich oszołomów zakotwiczonych w III RP.
  Przeciętni polscy obywatele na Rzeszowszczyźnie wręcz ALARMUJĄ, że widzą PRZEMYT broni, RAJDY oddziałów nacjonalistycznych na teren III RP w Bieszczadach, ale UKRAINCY z polskim obywatelstwem, którzy OBSKOCZYLI wszystkie najważniejsze urzędy na Rzeszowszczyźnie nie kwapią się do ŚCIGANIA tego kryminalnego, ANTY-polskiego kryminalnego procederu ukraińców.

  Te obecne już UKRAINSKIE władze na Rzeszowszczyźnie wręcz UKRYWAJĄ ukraińskich nacjonalistycznych TERRORYSTÓW na terenie Polski i tą PATALOGIE nacjonalizmu ukraińskiego razem ze Związkiem Ukraińców w Polsce(ZUwP) przenoszą na grunt III RP co jest niesłychanie NIEBESPIECZNE dla III RP, gdyż ci ukraicy zamieszkali w III RP szykują po całości do ZESTABILIZOWANIA Polski jeśli Polacy nie podporządują się temu ANTY-polskiemu agresywnemu powstałemu KOLEJNEMU gangowi ukraińców terrorystów z pod szyldu tzw. „Ukraiński Zespół Parlamentarny” lub ZUwP !

  To nie są jakieś dewagacje, ale MATECZNIKEM skrajnego NACJONALIZMU ukraińskiego banderyzmu są zachodnie tereny tej obecnej ukrainy wydarte Polsce a teraz tej tzw. „ukrainy” sąsiadującej bezpośrednio z III RP i to jest to REALNE bardzo poważne ZAGROŻENIE dla całej III RP oraz wszystkich polskich obywateli.

  https://marucha.wordpress.com/2014/11/14/ukraincy-w-polskiej-policji/

  Za tym nowym powstałym nacjonalistycznym gangiem ukraińskim stoi też UKRAINIEC Tomasz Siemoniak i to w roli o ZGROZO … wice premiera oraz Ministra „polskiej” Obrony Narodowej, banderowiec J.Kaczyński łącznie z gangiem PiS oraz JAWNIE anty-polski PRZESTEPCZY gang PO z gangsterami ANTY-polskimi mafiozami jak E.Kopacz, Tuskiem oraz ZAWSZE przekupionymi sprzedawczykami z przestępczego gangu PSL na czele z gangsterem Piechocińskim, który jest agentem MEGA-zdrajcy dalej nie rozliczonego kryminalisty Waldemara Pawlaka z jego prowadzonego SABOTAŻU na oczywistą SZKODĘ polskich obywateli.

  Ogłupiała dzicz ukraińska nie przebiera w środkach i skoro PODPALILI i nasrali w swoje gniazdo to tym bardziej PODPALĄ III RP wspierani przez żydowską międzynarodową krwawą mafię wysysającą krew nie-żydowskiemu(żydy w USA są uprzywilijowaną KASTĄ pod każdym względem) społeczeństwu amerykańskiemu, polskiemu i oczywiście brutalnie tym pustym głupim ukraincom napuszczonym na swojego najwększego sąsiada czyli Rosji, który był odbiorcą prawie 50% produkcji całego eksportu ukraińskiego czyli DOCHODÓW dewizowych BYŁEGO przed „majdanowego” państwa ukraińskiego.
  To trzeba być SAMOBUJCĄ, aby obciąć taką rzekę pieniędzy absolutnie NIE mając jakichkolwiek perspektyw na inne miejsce zbytu swoich ZAWSZE dziadowskich towarów, których NIGDZIE nie będą w stanie sprzedać na Świecie!

  Ci wykołowni nacjonalistyczni durnie ukrańscy ludobójczą banderowską ideologią coś sobie UBZDURALI, że międzynarodowa mafia żydowska z Waszyngtonu lub Brukseli będzie się o o nich „troszczyć” i nie zdają sobie sprawy z FAKTU, że JEDYNIE zaplanowała ich SKOLONIZOWAĆ identycznie jak Grecje czy też ogłupiona III RP i nigdy NIE będzie się o tych głupków ukraińskich troszczyć lecz JEDYNIE ich brutalnie DYMAĆ na każdy możliwy sposób !
  Ci nacjonalistyczni ukraińscy durnie do dzisiejszego dnia dalej NIE kapują, nie przyjrzeli się dlaczego to posożytnicze USA(o wiele bardziej pasożytnicze niż byłe ZSRR!) nawet pod zarządem żydowskim NIE prowadzi WOJEN z ich największymi sąsiadami jak Kanadą czy Meksykiem, ale ci nacjonaliści ukrainscy dali się ślepo napuścic na swoich największych sąsiadów czyli ruskich.

  Ultra nacjonaliści ukraińscy SZYKUJĄ się do NASTĘPNEGO zamachu stanu w Kijowie podgrzewając KRWAWĄ atmosferę oraz wzmacniają SIŁY do przeprowadzenia tego ZAMACHU, co doprowadzi do DESTABILIZACJI Europy Środkowej zwłaszcza skorumpowanej III RP.
  Przecież to jest widoczne dla przeciętnego obserwatora politycznego, że ZDEMORALIZOWANA moralnie LUDOBUJCZĄ faszystowską ideologią Bandery, Doncowa i Szuchewicza jest WZORCEM, układem odniesienie do działności nacjonalistycznych band zbijaków z Prawego Sektora wspólnie z Ogólnoukraińskim Zjednoczeniem „Swoboda”, ultra nacjonalisty ukraińskiego Ołeha Tiahnyboka(kumpla J.Kaczyńskiego) i Partii Radykalnej z Ołeh Wałerijowycz Laszko(Олег Валерійович Ляшко) i innych ugrupowań faszystowskiego pokroju, którzy przejeli broń oraz UZBROJENIE byłej Armii Ukrainy i RAZEM utworzyli NIEZALEŻNE od władz Ukrainy KORPUS MILITARNY podporządkowany ultra nacjonalistom Prawemu Sektorowi, który już otwarcie zbrojnie WALCZY z tą obecna oficjalną „władzą z Kijowa” NIE podporządkowując się ani ministerstwu obrony tej obecnej Ukrainy, ani też ministerstwu spraw wewnętrznych.
  To nie są żarty lecz FAKTY i rzeczywistośc !

  NIE wolno dalej UDAWAĆ w III RP, że o tym ukraińskim bandytyźmie nie wiemy, wiec NALEŻY podjąć PILNE stosowne działania z użyciem METALU, aby ZABLOKOWAĆ panoszenie się zdemoralizowanych obłąkanych ukraińców zwierzeco nie nawidzących do innych ludzi bo taki jest obecny zalegalizowany kod ukrański, którzy to ukraińcy mieszkający w III RP przesiąkli tą bandycką indoktrynacją chołdowaną przez ich organ prasowy „Nasze Słowo” i inspiratora CHOREGO nacjonalizmu Związku Ukrainców w Polsce.

  Dlatego należy się SPODZIEWAĆ, że ci zamieszkali ukraincy w III RP z pełnym rozmysłem PODPALĄ Polskę czyli będą zabijąc Polaków z zimną krwią, tak jak to mordowali ZAWSZE do 1953 roku na tle RABUNKOWYM, nawet potem po wprowadzeniu ich blokady ich krwawej przemocy po przez przeprowadzenie władz PRL-u za pomocą SŁUSZNEJ i moralnie UZASADNINEJ akcji „Wisła”.

  Ci ultra-nacjonaliści na czele z faszystą Dmitro Jaroszem i jego nazistowskimi bandami „Prawym Sektorem” na czele utworzyli te SWOJE nacjonalistyczne prywatne siły ZBROJNE mają swoją prywatną „KONCEPCJE etnicznego UKRAIŃSKIEGO nacjonalistycznego państwa” NIE zgadzając się z obecną władzą w Kijowie, ich „parlamentem” którą ONI SAMI wynieśli na piedestały władzy w Kijowie w krawym lutym 2014r, więc od kilku miesięcy SZYKUJĄ następny wewnętrzny front BRATOBUJCZEJ krwawej walk o KORYTO władzy w Kijowie szczekając, ujadając na Rosjan podpuszczeni przez żydowską ŚWIATOWĄ posożytniczą krwio-pijczą mędzynarodówkę.

  Wszystko wygląda na to, że grupa nacjonalistów UKRAIŃSKICH zamieszkałych w III RP już tak czuje się PEWNIE w Warszawie i całej Polsce, którzy znaleźli swoich PATRONÓW w organizacjach ŻYDOWSKICH szalejących panoszących się III RP i też KUPILI poparcie za dane im żydowskie US dolary przekazywane ANTY-polskim skorumpowanym pachołkom KUPCZACYCH Polakami jak MAFIOZO gangster B.Komorowski, E.Kopacz, Tusk, J.Kaczyński, L.Miller, T.Siemoniak, J.Piechociński, … i innych ZDRAJCÓW działających na rzecz żydowskiej bank-sterskiej międzynarodówki, ale na SZKODĘ i zgubę polskich przeciętnych obywateli w całej tej III RP.

  Ktoś MUSI wezwać na dywanik w Warszawie tych WSZYSTKICH nacjonalistów banderowców(synalków UPA-ców) z tego bezprecendensowego tzw. „Ukraińskiego Zespołu Parlamentarnego” w „polskim” kneseto-Sejmie, aby oni OFICJALNIE się OKREŚLILI faktycznie KOGO uważają za swoich ZWIERZCHNIKÓW z Kijowa czy PODPŁACONYCH żydowskimi US-dolarami Proszenkę z Jaceniukiem CZY też ZAJADŁYCH ekstremistów nacjonalistów Dmitro Jarosza z Ołeh Wałerijowycz Laszko razem z Ołeha Tiahnyboka … czy KOGO ?!! …

  Przecież ci zawścieczeni naziole ukrańscy zwłaszcza z krwawego przestępczego „Prawego Sektora”, którzy zostali WYHODOWANI na dzike zwierzęta stali się zabijakami, którzy przygotowują się do brutalnego ZABIJANIA dosłownie każdego, kto nie używa tzw. „języka ukraińskiego” i są też gotowi wypruwać bebechy tam przez nich OBRABOWANYCH(nawet z katolickich kościołów!) czyli dosłownie ze wszystkiego tam zamieszkałych ostatków Polaków !!

  Przeciętni polscy obywatele w III RP MUSZĄ ze swojej strony zrobić dosłownie WSZYSTKO aby ci SZKODNICY, którzy tworzą zalegalizowaną V kolumnę zamieszkali w Polsce:

  Sycz Miron /PO, okręg 34 Elbląg/ – przewodniczący

  Czechyra Czesław /PO, okręg 17 Radom/ – wiceprzewodniczący

  Pasławska Urszula /PSL, okręg 35 Olsztyn/ – sekretarz

  Cichoń Janusz /PO, 35 Olsztyn/

  Kaczor Roman /PO, 3 Wrocław/

  Konopka Marek /PO, 87 Olsztyn/ (senator)

  Nykiel Mirosława /PO, 27 Bielsko-Biała/

  Pahl Witold /PO, 8 Zielona Góra/

  Plocke Kazimierz /PO,26 Gdynia/

  Sosna Aleksander /PO, 24 Białystok/

  Van der Coghen Piotr /PO, 32 Sosnowiec/

  Woźniak Małgorzata /PO, 17 Radom/

  ONI MUSZĄ zosta TOTALNIE całkowicie ZBOJKOTOWANI w obecnych WYBORACH parlamentarnych w październiku 2015r w okręgach wyborczych z których pochodzą.

  Polacy zamieszkali w Polsce SZCZEGÓLNIE ZAIKTYWIZOWIZUJCIE zamieszkałych Polaków w tych okręgach wyborczych z kąd pochodzą ci aktywiści ukraińscy zamieszkali w III RP, aby obudzic tam zamieszkałych Polaków, aby KONIECZNIE POSZLI na WYBORY w tych okręgach w 100% i NIE dali się WYKOŁOWAĆ ukraińskiej, żydowskiej ani niemieckiej PROPAGANDZIE medialnej i NIE głosowali na TYCH ukraińskich nacjonalistów z polskim obywatelstwem, tak aby oni NIGDY więcej NIE dostali się do jakich kolwiek WŁADZ wybieralnych w tych okręgach wyborczych z kąd pochodzą.

  Ci ukrańcy w polskim parlamencie absolutnie NIE pracują i NIE będą pracowac w INTERESIE Polskiego Narodu, gdyż z interesem jego się NIGDY NIE identyfikowali, NIE mają polskiej afirmacji, a dzisiaj działają na SZKODĘ polskich obywateli wspierając ANTY-polskich SIEPACZY celowo bankrutujących finansowo Polaków w celu SKOLONIZOWANIA Polaków tak jak jest teraz brutalnie KOLONIZOWANE resztki tej „majdanowej” ogłupionej zajadłym WŚCIEKŁYM nacjonalizmem ukrańskim MORDUJĄCYM beztialsko Ruskich, czyli IDENTYCZNIE tak jak nacjonaliści ukraińcy wyhodowani na LUDOBUJCZYM BANDERYZMIE brutalnie zadziabali siekierami, zakłuli widłami co najmniej 200 tysięcy Polaków na POLSKIM Wołyniu i POLSKICH Kresach Wschodnich i też POLSKIM mieście Lwowie razem Niemcami hitlerowcami.

  Na 100% to jest PEWNE, że gdyby zamieszkali „ukraińscy obywatele” z Polskimi sympatiami usiłowali by utworzyć „Polską Grupę Parlamentarną” w Kijowskim tym obecnym „ukraińskim parlamencie” to tego samego dnia ci wszyscy „ukraińscy obywatele” by natychmiast zostali brutalnie ZABICI przez tą obecną „władzę ukraińską” !!!

 22. Jan Rokicki said

  Zespół Parlamentarny powinien obowiązkowo słuchać przyjaznych okrzyków „Braci Ukraińców”

 23. Marucha said

  Zastanawiam się, jakim cudem jawni wrogowie polskości i Polaków pojawiają się w parlamencie II RP – chodzi głównie o Żydów i Banderowców.
  1. Albo tych mniejszości jest na pewnych terenach większość.
  2. Albo głosują na nich tępe bydlęta z polskimi genami.
  3. Albo ordynarnie fałszuje się wyniki wyborów tak, aby Żydzi i Banderowcy mieli zapewnioną nadreprezentację.

 24. NICK said

  Wszystkie trzy razem. Gospodarzu. Co najwyżej kolejność inna, np.: 2,3,1.
  Są tępe bydlęta i polskie hóiki szabesgojki.

 25. affa said

  Ukrainśkie bydło pcha się do Sejmu po to zeby wysłać polską armię na Ruskich.

 26. lwp said

  Parlament w Kijowie obraduje:

  http://wakeupfromyourslumber.com/ukrainian-politicians-knock-each-other-out-in-parliament/

 27. outsiderR said

  18 Zbtyszko

  „Jeremi Wisniowiecki jest potrzebny. ”

  Ma on gdzieś w Polsce pomnik albo jaką tablicę pamiątkową?
  Warto wiązankę kwiatów kupić, pod tablicą położyć.
  Niedługo rocznica urodzin (17 sierpień) jak i śmierci (20 sierpień).
  Warto by odświeżyć pamięć o nim, w końcu można o Banderze pamiętać?
  Można…

  Ja bym dziś koniecznie o nim przypomniał.
  Jak pomników nie ma, to chociaż marsz jaki?

  Banderowcy i GW by się zagotowali ;))

 28. ? said

  Re 18:

  „Uratował życie wielu przedstawicielom szlachty z Zaporoża oraz Żydom. Część owych Żydów rozpowszechniała później legendę kniazia Jaremy. Żydowski kronikarz Natan Hannower pisał o jego roli w ratowaniu uciekinierów z kozackiej pożogi:”
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Jeremi_Wiśniowiecki

  Idźcie spać.

 29. Feluś said

  „… Miron Sycz… do takich strzelano w Bieszczadach bez pytania w latach 40-tych …”… Cóż? Najwyraźniej strzelano bardzo niecelnie…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: