Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  jasiek z toronto o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Troll Polonii o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Kwal o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Troll Polonii o Reagan też próbował zablokować…
  Marcin o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Jowram o Wolne tematy (53 – …
  prostopopolsku o Ignacy Matuszewski. Oficer, kt…
  Antares o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  revers o Reagan też próbował zablokować…
  Krzysztof M o Józef Maria Bocheński: Totaliz…
  Voodoosch o Wolne tematy (53 – …
  inspektor o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Troll Polonii o Reagan też próbował zablokować…
  Kazek o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Kazek o Wolne tematy (53 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 496 obserwujących.

„Madagaskar” – nierozwiązany problem Europy

Posted by Marucha w dniu 2015-08-11 (Wtorek)

Polacy nie potrafią lub nie mogą się bronić we własnym kraju przed żydowską okupacją i inwazją.

W latach międzywojennych rządy państw europejskich rozważały wysiedlenie Żydów właśnie na tę wyspę. Był to zresztą autorski projekt środowisk syjonistycznych. Ciekawostką jest, iż w latach 1930. Madagaskar miał stać się polską kolonią, w której tubylcy i polscy osadnicy pracowaliby na osiedlanych tu Żydów.

Tekst z 2012r.

Najtrudniejsza sytuacja pod względem współegzystencji z żydowską mniejszością występowała w państwach Europy Środkowo-wschodniej, które zostały zmuszone tzw. Małym Traktatem Wersalskim w 1919 r. do finansowania mniejszości żydowskich.

W 1991 r., 9 czerwca w Warszawie, w stolicy kraju dopiero, co „wyzwolonego z PRL-u”, na spotkaniu z przedstawicielami wspólnoty żydowskiej, Jan Paweł II powiedział:

“Ta sama ziemia, która przez wieki była wspólną Ojczyzną Polaków i Żydów, wspólnie przelana krew, morze potwornych cierpień, doznanych krzywd powinny nas nie dzielić, a łączyć.”
(„MOJA OJCZYZNA WSPÓLNOTĄ Z ŻYDAMI”– Jan Paweł II)

Chętnie i jakże często wypowiedź tę powtarzają powszechne w Polsce żydo-media. Jednak prawda historyczna nie może potwierdzi słów JPII – słów „papieża Polaka” i żaden prawdziwy i uczciwy Polak nie mógłby czegoś takiego powiedzieć.

Drużyna sportowa żydowskiego Betaru pozdrawia publiczność – dziwnie znajomy jest ten gest. Betar – żydowskie bojówki tej organizacji w Polsce przed 1939r. liczyły ok. 50 tys. członków umundurowanych i dobrze uzbrojonych. Bojówki ONR wypadały przy tej organizacji wyjątkowo blado.

Polska nigdy nie była ojczyzną Żydów, była jedynie miejscem ich pasożytniczej działalności i geszeftów, miejscem ograbiania i przejmowania majątków Polaków, miejscem knowań przeciw Polakom i przeciw Polskiemu Państwu, przeciw jego restytucji i miejscem ludobójstwa Żydów na Polakach.

Jednostkowe odmienne przypadki potwierdzają tylko powyższe stwierdzenie.

Problem żydowskich mniejszości w państwach Europy nie był i nie jest, więc wyimaginowany i w dalszym ciągu czeka na poważne potraktowanie.

*                         *                           *

Gdy na nasz kraj, na naszą Ojczyznę napada zewnętrzny wróg, to przynajmniej w sferze werbalnej, która nie zależy od organizacyjnych i technicznych możliwości społeczeństwa i państwa, większość z nas wie jak się zachować. I gdyby taka sytuacja zdarzyła się dzisiaj, także wiedzielibyśmy, że Ojczyzny należy bronić, a gdy możliwości na to pozwalają, wroga należy zniszczyć.

Wątpliwości, co do własnej postawy mogłyby mieć elementy o zdegenerowanej psychice i mentalności, wyzbyte poczucia więzi z własnym narodem, elementy kosmopolityczne – „europejskie”. Barbarzyński proces degeneracji narodowej świadomości w narodach europejskich, czyli ich „europeizacja” – absurd, paradoks (?), ale tak ten proces się określa -, realizują powszechne żydo-media i opanowane przez judeo-masonerię systemy oświaty.

A jak winniśmy się zachować w sytuacji, gdy agresji i opresji poddawani jesteśmy od wewnątrz własnego państwa? Gdy wróg znajduje się pośród nas, gdy opanował w państwie całą strukturę władzy, gdy do swojej dyspozycji ma powszechne media i cały aparat wymuszania porządku publicznego? Czy w takiej sytuacji nie powinniśmy wszelkimi racjonalnymi metodami także dążyć do eliminacji i zniszczenia wroga?

Niewątpliwie taka sytuacja, gdy wróg zagnieździł się wewnątrz społeczeństwa jest znacznie trudniejsza do zweryfikowania dla obywateli. Wróg jest niewidoczny, niczym się na pozór nie wyróżnia – na pozór.

W tych dniach ukazuje się 600 stronicowa publikacja, wydana wyłącznie w obcych językach pt. „INFERNO OF CHOICES” , przeznaczona dla zagranicznych czytelników, sponsorowana i promowana przez MSZ RP za pieniądze polskiego podatnika, szkalująca Polskę i Polaków – oskarżająca Polaków o udział w procesie wyniszczania Żydów.

MSZ RP służy Polsce i Polakom, czy jest raczej bandą antypolskich zbirów, którą naród winien spośród siebie wyeliminować? Dla Polaka odpowiedź na powyższe pytanie nie powinna nastręczać najmniejszych trudności.

A co z całym obozem władzy i z koncesjonowaną opozycją, które naprzemiennie wymieniają się władzą nad Polakami?

Uczynili przecież z Polski prostytutkę dla światowych syjonistycznych reżimów USA i UE. Polska jest angażowana do syjonistycznych agresji na kraje arabskie – przy aprobacie ojców KK, którzy wysyłają duchownych na polskie „misje” wojskowe, a więc im błogosławią, błogosławią syjonizmowi – to spadek duchowy po błogosławionym JPII.

Rządzący Polską przestępcy – bandyci w rękawiczkach – nie bójmy się zasadnych określeń -, zniszczyli, rozkradli majątek narodowy, wypracowany przez kilka pokoleń Polaków. Ci bandyci zmuszają miliony Polaków do emigracji zarobkowej. Ci bandyci polityką ekonomiczna doprowadzili do załamania demograficznego. Promują, nawołują do separatyzmów, czyli do rozbijania integralności państwa. Niszczą kulturę przez promocje zboczeń, narkotyków, aborcji, prostytucji itp. Przymierzają się do kradzieży naszych mieszkań i domów – temu ma służyć podatek katastralny.

Lista przestępstw jest bardzo długa.

Ilu z nas ma świadomość istnienia w Polsce wewnętrznego wroga? Sądząc z obrazu zniszczeń w naszej Ojczyźnie dokonanych po 1980r./1990r., Polaków świadomych tej wewnętrznej agresji i zbrodni przeciw Narodowi Polskiemu jest ciągle zbyt mało, choć świadomość narodowa polska systematycznie wzrasta.

12 maja 2012r., w Berlinie odbył się pierwszy kongres Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce, organizacji, która postuluje powrót do Polski trzech milionów Żydów i ustanowienie hebrajskiego drugim językiem urzędowym.
Symbolem żydowskiej organizacji jest logo, które powstało z połączenia polskiego godła z gwiazdą Dawida.

Wszystkie powszechne żydo-media utrzymują, że Polska jest krajem antysemickim. Pewna antypolska kanalia, pisarz i senator z żydowskiej UD, A.Szczypiorski, wprowadził nawet pojęcie „antysemityzm bez Żydów”. Oczywiście żydo-media nie zorientowały się, że nie może istnieć skutek bez przyczyny. Zatem, ta żydowska nachalność wpychania się do antysemickiej Polski wskazuje tylko na jedno, że Polacy nie potrafią lub nie mogą się bronić we własnym kraju przed żydowską okupacją i inwazją.

„Madagaskar” – jeśli ten problem pozostanie nadal nie rozwiązany, – dzisiaj istnieje w sferze żartu-, jeśli wspólnymi, europejskimi, narodowymi siłami nie uda się go rozwiązać, cywilizacja europejska przestanie istnieć. W tym kierunku, niestety, zmierzamy, choć pojawiają się coraz poważniejsze symptomy regresu zbrodniczych ideologii wykreowanych przez syjonizm i syjonistów.

Nasi rządzący” w muzeum Żydów w towarzystwie ambasadora Izraela.

A więc:

MSZ na „Madagaskar”!
Bandyci niszczący Polskę i Polaków na „Madagaskar”!

Chyba czas już na zmiany (partii J.Kaczyńskiego i pozostałych nie widać, biegną z tyłu).

Dariusz Kosiur
http://wps.neon24.pl.

Komentarzy 19 to “„Madagaskar” – nierozwiązany problem Europy”

 1. Znaczenie gestu: Salut Rzymski said

  http://piasecki.bloog.pl/id,2338010,title,Znaczenie-gestu-Salut-Rzymski,index.html

 2. AniaK said

  Dopóki my wspólnie nie znajdziemy im ich Ziemi Obiecanej, to oni będą się błąkać po tym Świecie bez ładu i składu 🙂

 3. AniaK said

  A jak się już tam trochę zadomowią, to podeśle się im tam trochę zażydzonych Polaków 🙂

 4. AniaK said

 5. Moher49 said

  Żydzi – jest ich 15 mln – opanowali już wszystkie liczące się kraje – USA, Wielką Brytanię, Niemcy itd.
  Ostatnia demonstracja polskiego NOP-u w Londynie pokazuje w czyich rękach jest prasa, radio, telewizja w Wielkiej Brytanii.

  Oni na Madagaskarze umarliby z głodu. Żyd to pasożyt, żyd musi mieć żywiciela jak wesz, pchła czy pluskwa, sam się nie utrzyma. Państwo Izrael otrzymuje rocznie kilka miliardów USD od USA a także łodzie podwodne i inne uzbrojenie od Niemiec za „holokaust”.
  Biedna, ogłupiona Polska ma marne szanse aby się z tego jarzma uwolnić, a moglibyśmy żyć jak pączki w maśle.
  Co robić? – nie tracić ducha, rozmnażać się, uczyć się i uczyć nasze dzieci.

 6. Kar said

  ..IIWS/zmierzch Hitlera spowodowal planowana globalna plage Kikes, Hebes, Hymies, Yids

 7. parva said

  Warto przypomniec film dokumentalny o Betarze

 8. NICK said

  Adresat:
  ‚Klawiaturowy Polak-bohater.’

  Rak Nas toczy.
  Umieramy szybko.
  Wbrew Prawu Naturalnemu.

  Wybaczamy wrogowi.

  A gdzie choćby gest rozpaczy?!?
  Na pohybel!
  Przecież i tak wkrótce umrę… .
  Walka. Niech mnie rozszarpią.
  Za życia.

  Inaczej? Zrobią to po śmierci,
  na oczach dzieci.

  Potem dzieci Nasze rozerwą na strzępy.
  Pójdziesz w zapomnienie… ?

  NIE.
  Potępienie wieczne!

 9. Cute Kid said

  „Polacy nie potrafią lub nie mogą się bronić we własnym kraju przed żydowską okupacją i inwazją.”

  A KTO potrafi?

  Amerykanie potrafia? (jest ich 300 milionow vs nas 38 i to oni sa uzywani do podboju swiata i ich bierze

  sie najbardziej za buzie: militaryzacja policji itd). Anglicy potrafia? (ponad 90 % „ich” Izby Lordow to „zydzi” i to u nich, obok

  USA, jest osrodek zawiadowczy i decyzyjny podboju swiata i to ich spoleczenstwo jest najbardziej zasmiecone drogocennymi

  nabytkami drogocennych kultur swiatowych)

  Niemcy potrafia? (od czasow II wojny nie maja nic do gadania we wlasnym kraju). Francuzi potrafia? Kolebka cywilizacji

  europejskiej Grecja potrafi? Itd, itp.

 10. Piotr said

 11. Kleks said

  “Ta sama ziemia, która przez wieki była wspólną Ojczyzną Polaków i Żydów, wspólnie przelana krew, morze potwornych cierpień, doznanych krzywd powinny nas nie dzielić, a łączyć.”
  („MOJA OJCZYZNA WSPÓLNOTĄ Z ŻYDAMI”– Jan Paweł II)

  Poszoł w pizdu.

 12. Kleks said

  re 5

  Moher49

  U pana Gajowego jest swietna ksiazka „THE BIOLOGICAL JEW by Eustace Mullins”

  Warto przeczytac – niestety po angielsku.

 13. Moher49 said

  @ 11
  Dzięki Panie Kleksie, jest już polskie opracowanie np na Wolnej-Polsce.

  Pozdrawiam,

 14. Jacek said

  „“Ta sama ziemia, która przez wieki była wspólną Ojczyzną Polaków i Żydów, wspólnie przelana krew, morze potwornych cierpień, doznanych krzywd powinny nas nie dzielić, a łączyć.”
  („MOJA OJCZYZNA WSPÓLNOTĄ Z ŻYDAMI”– Jan Paweł II)

  Chętnie i jakże często wypowiedź tę powtarzają powszechne w Polsce żydo-media. Jednak prawda historyczna nie może potwierdzi słów JPII – słów „papieża Polaka” i żaden prawdziwy i uczciwy Polak nie mógłby czegoś takiego powiedzieć.”

  taki on byl „Polak” jak i „katolik”

 15. Jacek said

  ad

  „Cute Kid said

  2015-08-11 (wtorek) @ 13:56:18
  „Polacy nie potrafią lub nie mogą się bronić we własnym kraju przed żydowską okupacją i inwazją.”

  A KTO potrafi?

  Amerykanie potrafia? (jest ich 300 milionow vs nas 38 i to oni sa uzywani do podboju swiata i ich bierze

  sie najbardziej za buzie: militaryzacja policji itd). Anglicy potrafia? (ponad 90 % „ich” Izby Lordow to „zydzi” i to u nich, obok

  USA, jest osrodek zawiadowczy i decyzyjny podboju swiata i to ich spoleczenstwo jest najbardziej zasmiecone drogocennymi

  nabytkami drogocennych kultur swiatowych)

  Niemcy potrafia? (od czasow II wojny nie maja nic do gadania we wlasnym kraju). Francuzi potrafia? Kolebka cywilizacji

  europejskiej Grecja potrafi? Itd, itp.”

  niby to wszystko prawda. Ale co nas obchadza ‚amerykanie” itd.? My się musimy nauczyć robić to sami i to szybko.

 16. Kleks said

  re artykul:

  Swietny komentarz do artykulu wziety z „Absence of Conscience – (Brak Sumienia)”:

  „Jews should not be allowed citizenship in any country, nor should they be able to possess money of any type. More importantly they should not be allowed to reproduce so that the entire perverted line will eventually die out and be forgotten by the annals of human history. As punishment for what they have done to the world for thousands of years, they should be lawfully consigned to the role of eternal penitent, forever condemned to wandering the world as beggars, able to survive only for such rewards they might reap doing good deeds for others.”

  „LIKE JEWS, AMERICANS HAVE NO SHAME AND DEFINITELY CAN NEVER BE TRUSTED”

  http://renegadetribune.com/absence-of-conscience/

 17. ALI BABA said

  ad 9..Niemcy potrafia? (od czasow II wojny nie maja nic do gadania we wlasnym kraju).” CO RACJA TO RACJA…WYSTARCZY POCZYTAĆ W JĘZ. NIEM. LUPOCATTIVO BLOG !!..

 18. NICK said

  Kolejny temat, w którym uporczywie muszę powtórzyć. Istnieje niemieckie (pruskie, czy jak by go nie nazwać) „jądro”. Wystarczająco oddalone, choć współpracujące obecnie, od jądra żydowskiego. Celem jest powstanie wielkich państw: niemieckiego i żydowskiego. Wszelkim kosztem. Złota mają w bród. Podludzie się nie liczą. Jeśli to osiągną to, co, dalej? Nas nie będzie. Szkoda rozważań.

  Powtórzę jeszcze jedno. Żaden BRICKS.

 19. Anzelm said

  AD.15 –

  Świetne wyuszczenie . . .

  By je dokończyć, muszę dodać:

  Jak to możliwe, że 10-ki tysięcy super wykształconych

  Na Watykanie! – uległo takiej kolumnie półgłówków?!

  Oto jest pytanie! ( łojców 2soboru heretyckiego!)

  Wobec tych co nas Polaków, oskarżają o fajtłapowatość!

  Jako Naród! – przez 1000 lat planowo niszczony . . .

  Siłą zjednoczonej soldateski AntyIzraela?!

  Wstyd to obrona cnoty,

  Wina jest nasza wtedy, gdy . . .

  Dialogujemy – zamiast bronić! – Prawdy Katolickiej!

Sorry, the comment form is closed at this time.