Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Polskie elektrownie produkują…
  Boydar o Wolne tematy (53 – …
  Troll Polonii o Otyłość coraz większym problem…
  Birton o Rozstawiamy figury
  jasiek z toronto o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Birton o Rozstawiamy figury
  Troll Polonii o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Kwal o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Troll Polonii o Reagan też próbował zablokować…
  Marcin o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Jowram o Wolne tematy (53 – …
  prostopopolsku o Ignacy Matuszewski. Oficer, kt…
  Antares o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  revers o Reagan też próbował zablokować…
  Krzysztof M o Józef Maria Bocheński: Totaliz…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 496 obserwujących.

Na pohybel z „Ukrainą”!

Posted by Marucha w dniu 2015-08-11 (Wtorek)

Ukraina nigdy nie istniała. To Polska stworzyła Ukrainę – i te wszystkie historyczne fakty o Polskości „Ukrainy” obecnie się zamilcza. Polska ma nie istnieć – to dalekosiężny plan Krzyżactwa i żydostwa.

Ukraina ma zaś być podporządkowana Międzynarodowemu Żydowi i Międzynarodowemu Krzyżakowi – tak jak dzisiejsza Polska. Drang nach Osten trwa w najlepsze – Niemcy nic się nie nauczyli.

Ukraina – Kresy Wschodnie Rzeczpospolitej – to były „Dzikie Pola”, obszar słabo zaludniony i niebezpieczny ze względu na ustawiczne najazdy Turcji i Tatarów – mordy, jasyr, niewola.

Potężna Rzeczpospolita była schronieniem i była najlepszą formułą bezpieczeństwa i współżycia dla ludzi zamieszkujących te tereny. To Polska – szlachta, magnateria, mieszczanie i chłopi – stworzyli i cywilizowali te tereny: budowali zamki obronne, miasta, uprawiali ziemie.

„Karta Ukraińska” to wielowiekowa gra Krzyżacko-Pruska rozbicia Wielkiej Polski i odebranie od Polski Rzeczpospolitej Obojga Narodów jej Kresów Wschodnich oraz skłócenie narodów słowiańskich tak, aby nawzajem się zabijały w celu ich podporządkowania i stworzenia słynnego „LEBESRAUM” – dla Niemca i Żyda.

Rusini zawsze byli wierni Rzeczpospolitej. Rusini to byli tacy sami Polacy jak Ślązacy, Mazowszanie Wielkopolanie Pomorzanie…

Dzisiejsi Ukraińcy to produkt zbrodniczej ideologii ludobójstwa OUN-UPA – stworzonej przez zbrodniczą III Rzesze Niemiecką. Wszyscy przywódcy UPA byli Żydami, tak jak Żydami są dzisiejsze „władze” tego, co nazywa się „Ukraina”.

Ukraina powstała w wyniku spisku trzech ludzi – Jelcyna, Krawczuka, Szuszkiewicza – „prezydentów wystruganych z banana”, nie reprezentujących nikogo i nieupoważnionych przez nikogo, najpewniej opłacanych przez nieznane bliżej siły. Stworzyli oni wystrugany z banana kraj zwany dzisiaj Ukrainą – wbrew woli ludzi wyrażonej w referendum w marcu 1991 o reformach w Związku Radzieckim, utrzymaniu ZSRR i dużym stopniu niezależności dla Republik członkowskich.

(Układ białowieski − nazwa nadawana porozumieniu o utworzeniu Wspólnoty Niepodległych Państw, zawartemu przez prezydentów Rosji, Białorusi i Ukrainy 8 grudnia 1991 roku na spotkaniu w Wiskulach w Puszczy Białowieskiej oraz w pobliskim Brześciu nad Bugiem.)

Natomiast Kresy Zachodnie Polski – wypchniecie Polski przez Krzyżactwo 1000 km na wschód znad dorzecza Łaby i germanizacja tych ziem, to zupełnie inna sprawa tej układanki. Niemcy zostały zjednoczone pod berłem Pruskim dopiero w 1871 r. Nota bene Państwo Pruskie zostało rozwiązane przez zwycięskich Aliantów na mocy Umowy Poczdamskiej i Uchwały 46 Sojuszniczej Rady Kontroli nad Niemcami. Unia Eurropejska to sprytny zabieg Prus celem pominięcia skutków II wojny światowej. NIEMCY NIE ISTNIEJĄ. [Oj, istnieja, istnieją… – admin]

Były wojny Polski z Rosja o te tereny. Kresy Wschodnie Polski zostały przyłączone do Rosji po rozbiorach Polski – w 1795 za panowania Katarzyny II Prusaczki ze Szczecina (rosyjski car Piotr III to Karl Peter Urlich, a jego żona to Sofia Augusta Anhalt–Zerbst, która bezprawnie zagarnęła tron, mordując swojego męża).

Rozbiory Polski były w całości dziełem Prus. Rosja była inaczej podporządkowana Zakonowi Krzyżackiemu – cały dwór carski, administracja, wojsko kadra oficerska była pruska.

Po rozbiorach Polski tereny „Ukrainy” były zrusyfikowane, ale też były cywilizowane i rozwijane przez Rosję carską, a potem Rosję bolszewicką (rewolucja bolszewicka to dzieło międzynarodowej żydowskiej finansjery oraz ostatniego cesarza Prus – Wilhelma II).

Nigdy zaś nie można powiedzieć, że Ukraina była zawsze rosyjska – językiem urzędowym Tatarów Krymskich był kiedyś język polski. Ukraina stała się rosyjska dopiero po rozbiorach Polski.
A twierdzenie, że jest inaczej, to nic innego jak konfliktowanie Polski i Rosji.

Nie ma takiej narodowości jak Ukrainiec. To słowo uknute przez ostatniego cesarza Austrii Karola I, aby wszystkich Rusinów nazywać „Ukraińcami” w ramach sklecania różnych grup etnicznych zamieszkałych tereny Galicji. Typowe dla zaborcy – „Dziel i rządź”

Obecna Ukraina to całkowicie sztuczny twór masoński, realizacja dalekosiężnych celów odnowionych Prus, budowy imperium Prusko-Niemieckiego od Berlina do Bagdadu, w czym dzielnie pomaga USA – pięść pancerna masonerii proweniencji krzyżackiej i Międzynarodowego Żyda

Zbrodnicza ideologia banderowska UPA – wymyślona przez Niemcy hitlerowskie i Żydów – przyjęta przez „Ukrainę”, dyskwalifikuje ten multietniczny zbiór rożnych narodów do stworzenia osobnego kraju. [Państwowa] ideologia ludobójstwa nie pozwala na istnienie takiego kraju i na jego samostanowienie.

Rozwój wypadków na „Ukrainie” to potwierdza. Ci ludożercy, zainfekowani opętaniem i zbrodniczą ideologią OUN-UPA, nawzajem się pozabijają i pozjadają– idzie nowy „Hłodomor”. Będą walczyć do ostatniego „Ukraińca”, z czego najbardziej się cieszy Międzynarodowy Żyd i Międzynarodowy Krzyżak. Bo przecież na Ukrainie chodzi o podporządkowanie ludności tego „państwa” Niemcowi i Międzynarodowemu Funduszowi Walutowemu – tak jak to zrobiono z Polską.

Powstańcy Noworosji z tą banderowską banda przestępców i z ideologią OUN-UPA nie chcą mieć nic wspólnego – i Ci z Noworosji rzeczywiście zasługują na samostanowienie. Bandycka Junta i Armia Ukraińska po prostu ich zabija – dzieci, kobiety, starców – tak samo jak robiła UPA podczas i po II Wojnie z Polakami

Przypomnijmy jeszcze jeden ważny fakt – kiedy rozpadał się Związek Radziecki, Michaił Pierestrojkowicz Gorbaczow zaproponował zwrot Polsce itrzech województw: Lwowa, Stanisławowa, Tarnopola. Jaruzelski się zgodził ale Michnik, Kuroń, Geremek pojechali do Gorbaczowa i błagali, aby tego nie robił. Widocznie inne sa plany światowego żydostwa – budowa Nowej Chazarii ze stolicą w Dniepropietrowsku

Życzmy aby te faszystowskie bandyckie państwo – UPA-INA, które popiera cale światowe ŻYDOSTWO jak najszybciej się rozpadło i żeby Noworosja była jak największa. Może przyjdzie czas, że Kresy Wschodnie wrócą do Polski pod warunkiem wyleczenia się z ludobójczej ideologii banderowskiej znacznej części społeczeństwa na Ukrainie.

Polska ma szanse na powrót do pozycji mocarstwowej jedynie przy boku mocarstwowej Rosji.
Mocarstwowa Polska , Mocarstwowa Rosja, Mocarstwowe Czechy i Morawy – to jedyna alternatywa dla wielowiekowej historii ciągłych aktów agresji Krzyżaków, Prus i Niemiec na narody Słowiańskie Europy Środkowo Wschodniej. Unia Europejska jest przykrywka, mechanizmem prawno-finansowym agresji Niemiec na Polskę i inne kraje Europy – TO NOWA FORMA NIEWIDZIALNEJ WOJNY.

Trzeba przywrócić właściwe proporcje i należne miejsce narodom słowiańskim w Europie.
Jak to możliwe, że tak nieliczne żydowskie żmijowe plemię i tak nieliczne organizacje krzyżackie (obecnie masoneria) potrafiły ujarzmić tak potężne Słowiańskie narody?

Na pohybel banderowskiej Ukrainie. Na pohybel faszystowskiej Unii Europejskiej.

MatkaPolka

Komentarzy 37 to “Na pohybel z „Ukrainą”!”

 1. maniek said

  Na pohybel !!!

 2. Janka said

  NIEMCY NIE ISTNIEJĄ. [Oj, istnieja, istnieją… – admin]

  Będąc w Monachium, słyszę jak tubylcy mówią: Niemcy ? Jacy Niemcy ? My to Bayerische Volk a w Berlinie siedzą „Prusaki”. Nota bene bardzo im się podoba określenie co znaczy w Polskim Języku Prusak vel Karaluch.

  We Frankfurcie n. Menem tubylcy mówią: Berlin ? aaaa Prusaki. W Szlezwiku Holsztynie „Niemcy” są bardziej Duńczykami i ich język to 90% duński i ze względu na poziom życia większość by była za przyłączeniem do Danii. W Kolonii: aaa Berlin to ta stolica „Osssie” Ost-deutsch’ów.
  Zdecydowanie: Niemcy nie istnieją, a igranie przez Bundesregirung najstrojami konfrontacyjnymi w Europie wróci do Berlina ze zdwojoną siłą o co W(Ch)uj Sam się postara jak b edzie taka potrzeba…

  Mówimy o trochę innych rzeczach,
  Admin

 3. Stotnik said

  SZTANDAROWE HASŁA POLSKOŚCI

  Polskość jest ideą przewodnią Narodu Polskiego, jaką Polacy stworzyli w przeciągu swoich dziejów. Ta idea nadaje Narodowi Polskiemu niepowtarzalny charakter, spaja go cywilizacyjnie, określa sens jego istnieniu i wytycza cele strategiczne: doczesne i wieczne.
  • Polskość, to wzór kultury prawdziwie ludzkiej, dogłębnie katolickiej.
  • Polskość, to forma cywilizacyjna dla ludzi chcących stać się osobami szlachetnymi, czyli Polakami, gdyż naród polski ma charakter szlachecki!
  • Polskość, to katolicyzm praktyczny na przykładzie konkretnego narodu i w konkretnych warunkach geopolitycznych.

  Wg słów Pana Jezusa (orędzia Anny z Warszawy):
  spośród wszystkich znanych systemów społecznych, polskość jest najbliżej ideału ewangelicznego.

  – Polska! Polska! Polska ponad wszystko!
  Ale zawsze w służbie Jezusa Chrystusa Króla Polski i Króla Wszechświata!,
  przez pośrednictwo Królowej Korony Polskiej Najświętszej Maryi Panny!

  – Nacjonalizm polski domaga się prawdy, walczy o sprawiedliwość i godne warunki życia Polaków.
  Nacjonaliści polscy mają pomysł na Polskę! Wiemy jaka powinna być i wiemy jak do tego doprowadzić!

  Obiektywna prawda znajduje się tylko w Kościele katolickim.
  Kościół katolicki jest wychowawcą Narodu, jego hierarchia musi być narodowo polska! Usuniemy ze stanu kapłańskiego wszystkich obcoplemieńców i tych etnicznych Polaków, którzy nie czują więzi z narodem – nie posiadają ducha polskiego!
  Każda prawda jest antysemicka! Sprawiedliwość będzie możliwa po oczyszczeniu sądownictwa z obcoplemieńców oraz ludzi niegodziwych.
  Funkcjonowanie Państwa Polskiego oprzemy na Prawie Naturalnym i Boskim.

  – Katolicki nacjonalizm polski posiada jasny, bezkompromisowy program polityki polskiej.

  W zarysie jest on następujący:
  – Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski.
  – Przejęcie władzy nad państwem polskim przez Polaków!
  – Ustanowienie Katolickiego Państwa Narodu Polskiego i lustracja elit.
  – Odnowa religijno-moralna narodu.
  – Wychowywanie narodu w polskości.
  – Odrzucenie diabelskich ideologii: liberalizmu, demokracji, kapitalizmu i żydowskiego systemu bankowego, a na ich miejsce wprowadzenie nowego ładu społeczno-polityczno-gospodarczego opartego na Prawie Naturalnym, Prawie Bożym i zasadach polskości!
  – Ewangelizacja narodów ościennych i zjednoczenie Słowian.
  – Szerzenie cywilizacji łacińskiej i przebudowa polityczna Europy.
  – Walka o wprowadzenie Ładu Bożego na świecie.

  Katolicki nacjonalizm polski, to doktryna polityczna łącząca w sobie ideę i organizację (myśl i czyn), a więc posługująca się Ideą Polskości i Państwem Narodowym (monarchią narodową), stosownie do czasów i okoliczności.

  – Nie każdy, kto mieszka w Polsce, nosi polskie nazwisko i znakomicie mówi po polsku, jest Polakiem!

  Jest nim tylko ten, kto posiada w sobie ducha polskiego i walczy o urzeczywistnienie ideałów polskości.
  Pełnokrwistym Polakiem może być tylko katolik!
  Polakiem jest osoba spełniająca kryteria polskości na płaszczyźnie etniki, kultury i religii.
  Obywatel wywodzący się z rodziny, której członkowie działali na szkodę Narodu Polskiego, nigdy nie będzie utożsamiał się z polskością! Takie osoby pozbawimy praw politycznych i ograniczymy w innych prawach.

  – Każdy dorosły człowiek musi się samookreślić – świadomie wybrać przynależność narodową!

  W przyrodzie nie ma ludzi żyjących tylko dla siebie, nie zanurzonych w organizmach społecznych!
  Świadomość narodowa jest wyższym poziomem egzystencji człowieczej – nie otrzymuje się jej z tytułu urodzenia, czy zamieszkania, ale trzeba ją zdobyć! – dojść do niej własnym wysiłkiem. Urodzenie się w rodzinie jakiegoś na-rodu jest z woli Bożej zaledwie powołaniem, by stać się świadomym członkiem tego narodu.
  Kosmopolityzm skrywający się pod hasłami: europejskość, dobro ludzkości, humanizm, itp., to działanie na korzyść polityki żydowskiej, która zmierza do likwidacji narodów, aby móc całą ludzkość zniewolić i poddać eksterminacji.

  – Jestem Polakiem, a więc polskim nacjonalistą! To jest tożsamość!

  Kto twierdzi, że jest Polakiem, ale nie nacjonalistą – takim stwierdzeniem ośmiesza się, bo to logiczna sprzeczność i świadczy o ideowym zagubieniu.
  Być polskim nacjonalistą, to chluba, gdyż prawy i rozumny człowiek ma ideały, które może zrealizować jedynie w myśl konkretnej doktryny i wynikającego z niej racjonalnego planu politycznego – a tym właśnie jest polski nacjonalizm. Patriotyzm jest tylko uczuciem, nacjonalizm zaś jest doktryną.
  Patriotyzm to poziom przedszkola w procesie formowania dojrzałego człowieka. Brak mu korzenia ideowego, nie posiada przemyślanego planu działań i wytrwałości. Jest bezrefleksyjny i nie wyciąga nauki z historii, bezradny wobec brutalnych wrogów posiadających wyrafinowane ideologie, którzy działają metodycznie i długofalowo.
  Czy chcesz być ofiarą losu z własnego wyboru? Zawsze przegranym? Frustratem mającym pretensję do świata? Jeśli tak, to pozostań na poziomie patriotyzmu! Ale nie spodziewaj się, że taką postawą cokolwiek zmienisz na lepsze!

  – Wszystko, co znajduje się na polskiej ziemi, musi być w rękach Polaków!

  – Kapitał finansowy pełni rolę służebną w stosunku do kapitału realnego i ma być w rękach narodu!

  Pieniądz jest znakiem wartości, a nie samą wartością. Prawdziwa nauka ekonomii wyróżnia kapitał realny i kapitał finansowy. Kapitał realny stanowią wszelkie bogactwa naturalne kraju, możliwości wy-twórcze społeczeństwa – fizyczne(pracownicy i maszyny) i intelektualne (poziom wiedzy, odkrycia naukowe, wynalazki, itd.). To, co jest możliwe do wykonania, zawsze może być sfinansowane. Kapitał finansowy ma pełnić rolę służebną względem kapitału realnego i być w zarządzie narodowym, a nigdy prywatnym! Nie może być czegoś takiego, jak „niezależny bank”. System bankowy służy gospodarce, dyr. banku podlega osobie kierującej gospodarką…
  W liberalizmie jest odwrotnie! Dlatego też banki są najwyższą, wszechpotężną władzą. Owocem tego jest nędza, niesprawiedliwość i wszelkie zwyrodnienia w życiu społecznym, gospodarczym i politycznym. W tych warunkach nie da się po ludzku żyć! To jest zakamuflowany system niewolnictwa.

  – Gospodarka narodowa oparta na zdrowych zasadach ekonomii chrześcijańskiej narzędziem do zbudowania potęgi państwa, niezależności Polski i dobrobytu materialnego Polaków!

  Gospodarce można w sposób niejawny wyznaczyć różne cele strategiczne:
  – Aby przynosiła zyski oligarchom z pominięciem zobowiązań wzgl. narodu, przyrody, przyszłych pokoleń…
  – Aby pozwalała na kolonizację kraju przez obcych
  – Aby umożliwiała ograbienie społeczeństwa, itp.
  Albo:
  – Aby umożliwiała godziwe życie nawet najsłabszym.
  – Aby służyła narodowi i przyczyniała się do potęgi państwa.

  Obecna ekonomia została skonstruowana pod egoistyczne korzyści banków i korporacji. Naród, społeczeństwo jest tylko produktem ubocznym, niewolnikiem, zabawką.
  Systemu gospodarczego nie należy oceniać po głoszonych hasłach, ale po owocach jakie przynosi społeczeństwu!

  – Odkołtunimy uniwersytety – jaskinie ciemnoty, kołtuństwa, zakłamania i selekcji negatywnej!

  Żyjemy w wielorakich kryzysach, upadku obyczajów, szerzy się antykultura, a nasi „naukowcy” nie są w stanie wypracować żadnej uzdrowicielskiej metody?! Co więcej, to właśnie na uniwersytetach wylęgają się te niemoralne i ludobójcze ideologie… Uniwersytety w obecnej kondycji nie wypełniają swego powołania, są szkodliwe dla społeczeństwa, bo są wylęgarnią antynauki i antykultury! To trzeba wyskrobać do kości!!!

  Nauka zatraciła swoją misję. Naukowiec, niegdyś miłośnik prawdy i mądrości, stał się dziś narzędziem w rękach władzy (tej rzeczywistej, niejawnej), narzędziem które robi więcej szkody niż pożytku! Naukowiec – ideologiczny wojownik. Zasadniczo przeszliśmy od nauki opartej na podstawie rozumu i logice do sfery „nauki” opartej na wierze i pieniądzach.

  – Nie wolność słowa, a obowiązek głoszenia prawdy, służba dobru człowieka i budowanie braterstwa między ludźmi – to są imperatywy moralne mediów!

  Czy zgodziłbyś się, aby powietrze stało się prywatną własnością małej grupy oligarchów, która by nim dysponowała wg własnego uznania?! Czy zgodziłbyś się na to, aby ktoś dawkował ci ilość i ja-kość powietrza???!!!!
  Tak samo sprawy mają się z mediami. Tworzą one klimat duchowy, którym „oddycha” duch ludzki. Nie może być mowy o żadnej prywatyzacji, komercjalizacji, itp. Media są własnością Narodu, więcej – są własnością ogólnoludzką! Dostęp do rzetelnej informacji i możliwość komunikowania społecznego to fundamentalne prawa przynależne ludziom z racji natury ludzkiej (prawa człowieka).
  Wolność słowa? – ależ TAK! Ale, przy odpowiedzialności za to, co się głosi!
  Wolność słowa? – ależ TAK! Ale…, w służbie prawdy, dobra, piękna, w służbie interesom narodu!
  Człowiek musi żyć prawdą. Media są dobrem ogólnoludzkim, których naczelnym zadaniem jest uszlachetniać, a nie degradować ludzi, dlatego nie mogą być w prywatnych rękach! To jest potężna władza nad umysłami ludzi!
  Kto ma media, ten wygra każde wybory! Kto ma media, ten może po swojemu kształtować rzeczywistość – panuje w sferze ducha! – a to jest najpotężniejsza władza!

  – Polak krzewicielem cywilizacji łacińskiej – najdoskonalszej w dziejach ludzkości metody życia społecznego, wytworu chrześcijańskich narodów Europy.

  – Polskość, to zasady Ewangelii przełożone na kulturę, ekonomię i ustrój państwa – to katolicyzm w praktyce życia konkretnego narodu.

  Jestem dumny z bycia Polakiem – członkiem Narodu Polskiego, posiadającego szlachetną, praw-dziwie chrześcijańską kulturę!

  – Precz z „państwem prawa” niemoralnego i antypolskiego! – prawa ustanowionego przez wrogów Polski!
  „Państwo prawa” – to nowomowa! Tzw. „państwo prawa”, to państwo zdegenerowane.
  Każde prawo stanowione przez ludzi musi być moralne i zabezpieczać interesy narodowe!
  Polak ma obowiązek odrzucić prawo sprzeczne z zasadami polskości, czyli z sprzeczne z prawem Bożym: naturalnym i objawionym!
  Kościół od zawsze uczył i wymagał od chrześcijan, iż nie wolno wypełniać przepisów prawa nie-moralnego, łamiącego Prawo Boże!

  – Orężem polskości jest Katolickie Państwo Narodu Polskiego, rządzone przez Polaków.
  „Myśl bez miecza skutków nie przynosi”

  Takie państwo umożliwi nam dokonanie radykalnej przebudowy politycznej Europy, albowiem misją dziejową Polski jest przywrócenie Ładu Bożego w Polsce i w Europie. Jego siła nie będzie pochodziła z sojuszy politycznych – choć tych nie odrzucamy, ale z mocy wewnętrznej Narodu, której udziela Bóg Jezus Chrystus swoim wyznawcom. Kandydaci na sojuszników Polski sami przyjdą do nas – będą nas bardziej potrzebować niż my ich. Władcą naszym będzie Jezus Chrystus Król Polski, to On udzieli nam światła i mocy.
  W naszych dziejach nie mieliśmy, nie mamy i mieć nie będziemy sojuszników. Wynika to z odrębności cywilizacyjnych. Kultura polska jest daleko wyższa i szlachetniejsza od innych kultur. Sojusznikami mogą zostać jedynie równi sobie partnerzy, wyznający te same pryncypia ideowe – a wokół nas takich nie ma!!!
  Naszą misję dziejową w historii, co wielokrotnie objawiał wybranym osobom sam Bóg, jest stworzenie nowego systemu społeczno-politycznego opartego na prawie Bożym! Bóg oczekuje od Narodu Polskiego przewodnictwa duchowego Europy!

  – Nacjonalizm polski przekracza granice egoizmu narodowego. Braterstwo chrześcijańskie nakazuje zatroszczyć się o Europę i o cały świat! My zorganizujemy życie państwowe i międzynarodowe na nowych zasadach – po chrześcijańsku!

  – Narody Słowian jednoczą się pod polskim sztandarem! Zapraszamy was do przebudowy Europy! Nacjonalizm polski posiada wizję nowej Europy! My wiemy jak ją urządzić, aby panował w niej pokój, ład moralny, a ludziom żyło się godnie i dostatnio!
  Naprzód Słowianie! Oczyśćmy Europę z satanizmu, aby zapanował w niej Ład Boży: na uniwersytetach, w mediach, bankowości, gospodarce, kulturze, polityce, … – w każdej dziedzinie aktywności ludzkiej!

  Narody Europy z utęsknieniem oczekują oswobodzenia od ludobójczego satanizmu, germańskiego barbarzyństwa i agresji, rosyjskiego imperializmu i dominacji, żydowskiej lichwy i wyrafinowanej destrukcji, ma-sońskiej degradacji człowieczeństwa przez manipulację świadomością ludzką!
  Programy polityczne wywodzące się z idei przewodnich Germanów, Anglosasów, Wielkorusów, Żydów … poniosły sromotną klęskę, doprowadziły Europę do ruiny. Mówimy tym nacjom: dość! Zejdźcie ze sceny, nie macie nic dobrego do zaoferowania. Wasze czasy dobiegły do ohydnego kresu. Teraz nadeszła epoka Słowian! My niesiemy nową, uzdrowicielską ideę! Oczyścimy ducha Europy z wszelkiego brudu, zgnilizny i niegodziwości, odnowimy ją od podstaw!

  – Do nas Polaków należy przewodzenie Europie i światu! Pozostaliśmy jedynym kontynuatorem cywilizacji łacińskiej.

  Mamy także zobowiązania względem białej rasy, której jesteśmy elementem składowym. Na przestrzeni dziejów narodowych korzystaliśmy z jej dorobku cywilizacyjnego, i teraz w momencie kryzysu, kiedy nacje wiodące zdradziły …, to my musimy przejąć kierownictwo duchowe.
  Rasa żółta pała skrywaną żądzą eksterminacji rasy białej, jest w ofensywie…Także rasy kolorowe (muzułmanie) prowadzą destrukcyjną ofensywę wewnątrz Europy, są zaborcze, żądne mordu…To wymaga naszej energicznej kontrofensywy. Zbierzemy i zorganizujemy nie zdegenerowane resztki białej rasy…to dla nas wyzwanie dziejowe w imię dobra ludzkości!

  – Naszą bronią ideową (światłem i mocą) jest rycerski, ekspansywny, pieczętowany twórczym czynem katolicyzm!

  Bez idei zdolnej porwać za sobą miliony sympatyków w innych krajach, nie można marzyć o europejskiej polityce, o Wielkiej Polsce. Do tego jednak potrzeba nam tysięcy katolickich polskich misjonarzy!
  Najpierw więc, musimy wprowadzić Ład Boży w naszym państwie, by po pewnym czasie Naród wydał ze swego łona liczne zastępy katolickich misjonarzy. To będzie forpoczta cywilizacji łacińskiej. Wyślemy ich do ościennych krajów, zapewniając stosowne wsparcie państwa. Pozytywne owoce przyjdą niezawodnie!

 4. NICK said

  W kontekście artykułu a zarazem na miejscu jest przypomnienie.
  Mamy UPA-inę żydogermańską? Mamy.
  Znamy ich zamierzenia? Znamy.
  Natomiast.
  Mamy też do czynienia z niespotykaną inwazją islamu. Na Europę, Łacinę a zwłaszcza, w zamierzeniach, na Słowian. Niespotykaną inwazją islamu. [wiemy, co się za nim kryje]
  Stoją u wybrzeża Bałtyku, na Odrze, wdzierają się do Węgier i Bułgarii (biedna Serbia). No i Turcja!!! Nigdy nie zapomniała Chocimia, Wiednia; oraz swych odwiecznych planów inwazyjnych. Dalej czeka na zemstę… .
  W samej Rosji dalej są poważne siły żydowskie, mające, dość istotny wpływ na poczynania Putina.

  Czy jest jeszcze ostatni dzwonek, ostatnia deska ratunku..?.. .
  Poza wystukaniem: ‚na pohybel’?

 5. emjot said

  Reblogged this on forumemjot dla Polski.

 6. tyle w temacie said

  Psychopatyczne brednie o mozliwosciach krasnali bycia mocarzem i marzeniach zachodniego Ukrainca o powrocie pod but polskiego pana, wschodni przystapi chetnie do Rosji.
  Polska racja stanu, szczegolnie teraz, w okresie jeszcze funkcjonujacego globalu powinna byc przez myslacego Polaka jednoznacznie dostrzegana, od Baltyku po Tatry, od Odry i Nysy po Bug i San. W takich granicach ma Polak najwieksza szanse swoje panstwo narodowe odrodzic i odbudowac, gdy powieje silny wiatr ze wschodu i narody europejskie zaczna przeksztalcac dzisiejsza latyfundie globala w Europe Ojczyzn.

 7. NICK said

  Zapomniałem o byłych, radzieckich, republikach południowych – islamskich, o Gruzji, o Chinach wreszcie, które za darmo nic nie zrobią. Także o otwieraniu granicy Syberia-Alaska, ba, planują tunel pod cieśniną Beringa. Można by jeszcze coś od strony Arktyki… .

  Tak zatem wyglądamy My, Słowianie. Na czele z Rosją.
  „Ukraina” zatem to tylko trybik. No, może tryb. Na pewno ‚tryzub’.

 8. MatkaPolka said

  SŁOWIAŃSKA SIŁA

  Słowianie – Liczba ludności % ludności słowiańskiej ogółem

  Rosja 122, 500 000 – 85,3% , Ukraina 50, 568 000 – 96,6% , Polska 38, 032 000 – 98,7%
  Czechy 10, 197 000 – 98,6%, Białoruś 10, 157 000 – 98,1%, Bułgaria 7, 500 000- 88,5%
  Serbia 6, 155 100 – %85,0- Kazachstan 7, 563 000 – 44,0% , Słowacja 4, 658 000 – 87,4%
  Chorwacja 4, 423 000 – 91,7%, Bośnia i Hercegowina 3, 515 700 – 97,8%
  Słowenia 1, 882 000 – 94,2%, Macedonia 1, 510 000 – 73,2%, Czarnogóra 506 000 – 81,6%, Mołdawia 1, 234 000 – 28,3%, Łotwa 1, 171 000 -44,0%, Litwa 689 000 -18,1%, Estonia 552 000 – 35,2%, Kirgizja 1, 088 000 – 24,0%, Tadżykistan 480 000 – 8,4%, Azerbejdżan 459 000 – 6,2%, Turkmenistan 408 000 – 9,5%, Uzbekistan 1 928 000 – 9,1%

  Niemcy 2, 025 000 – 2,5%

  Gruzja 346 000 – 6,3%, Grecja 186 000 – 1,8%, Węgry 140 000 – 1,3%, Włochy 180 000- 0,3%, Rumunia 172 000 – 0,8%, Kosowo 97 300 – 5,3% ,Albania 5 000 – 0,2% Austria 63 000 – 0,8%

  – W SUMIE 280, 390 100 podobnych do siebie nawzajem ludzi białych, mających w użyciu ponad 60% słów wspólnych.

 9. W wojnie domowej na Ukrainie, to reżim w Kijowie i spółka powinni być nazywani separatystami. Rozumiem, że celem Majdanu było bezrozumne wejście do Unii Europejskiej i podpisanie umowy stowarzyszeniowej in blanco bez zapoznania się z jej treścią. Tak postępuje tylko wyrafinowany szkodnik albo imbecyl. Dziwi mnie, że są ludzie, którzy dalej widzą to wszystko inaczej.

 10. MatkaPolka said

  Dla tych wszystkich, co fałszują historie, próbują wybielić ludobójstwo na narodzie polskim przez zbrodnicza, nazistowską III Rzesze niemiecką, nie potrafią docenić ofiar, w tym ofiary swojego życia i trudu żołnierzy wałczących o wyzwolenie Polski spod okupacji niemieckiej i próbują przypisać zbrodnie niemieckie Polakom.

  Największym wrogiem Polski, Polaków całej słowiańskiej Europy sa Prusy – i zawsze nimi byli.
  Prusy wyrosły na trupie Polski. Zawsze zabijali. Unia Europejska jest nowa formą agresji na Polskę i kraje Europy Środkowo –Wschodniej. Wojna na Ukrainie – Majdan rozpoczęła się, kiedy Ukraina odmówiła podpisania Umowy Stowarzyszeniowej z Unia Europejska. Niemcy sa najlepsi w zabijaniu – wynajęli międzynarodowego łobuza od krwawej roboty czyli USA.

  Z Wolnej Polski.pl

  Sieć podbija nowy film, który jest przeróbką kultowej sceny z filmu „Upadek”, opowiadającego o ostatnich dniach życia Adolfa Hitlera, podczas których upadała niemiecka, zbrodnicza machina. W dowcipny sposób przemycono problem „polskich obozów zagłady”.

  Wielokrotnie przerabiano już kultową scenę z filmu „Upadek”. Teraz postanowiono wykorzystać internetowe trendy, by nagłośnić problem „polskich obozów zagłady”. Użyto prostego motywu, czyli podłożenia lektora, który mówi co innego niż aktorzy.

  – My Niemcy, jesteśmy zniesławiani. Już nie jesteśmy Niemcami tylko jakimiś nazistami. Nawet obozy… nawet obozy już nie są nasze. Nazywane są polskimi. Przegraliśmy wojnę o pamięć – słyszymy na początku materiału.

  – Polskie?! Co to kur*a jest? Może jeszcze żydowskie obozy koncentracyjne? Sami sobie wrzucali Cyklon B do komór? Wszyscy kłamią, kim byli naziści, kosmitami? – ma krzyczeć Hitler.

  – Taką wydajność w zabijaniu mam tylko ja i Stalin – dodaje.

  – Polaków też gazowaliśmy, a Polska nawet nie istniała. Ile razy mam Wam mówić. Nie żadne polskie, nie nazistowskie, tylko nasze niemieckie obozy koncentracyjne – kończy.

  Ostrzegamy, że materiał zawiera wulgaryzmy.

  Hitler dowiaduje się o polskich obozach (Zagłady)

  Hitler finds out about Polish camps

 11. MatkaPolka said

  Straty Terytorialne

  Europa za Grzegorza Wielkiego – LECHIADA

 12. MatkaPolka said

  UKRAIŃSKA OKUPACJA KRYMU? POLSKA OKUPACJA UKRAINY?

  https://marucha.wordpress.com/2014/02/28/ukrainska-okupacja-krymu-polska-okupacja-ukrainy

  Ukraina staje w obliczu rozpadu państwa. Licznie zgromadzeni na centralnym placu Sewastopola mieszkańcy, skandując hasła „Putin nasz prezydent!” oraz „Rosjo, zostaliśmy porzuceni, weź nas z powrotem!”, wskazują swoje sympatie narodowe i preferencje polityczne . Skąd ta miłość do Rosji, a niechęć do państwa, w którym żyją?

 13. Marucha said

  Re 12:
  Za parę miesięcy Usrael wyśle nowych emisariuszy i znów się im odmieni…

 14. outsiderR said

  ad 12

  No właśnie :

  https://marucha.wordpress.com/2015/04/24/terytorium-ukrainy-w-swietle-kartografii/

 15. Bolesław Wielki said

  Jak się dogada Rosja z USA ws Chin to USA odpuszczą Ukrainę Rosji i będzie wojna domowa. Natomiast ciągle powtarzam, że z Rosji zrobią kozła ofiarnego.

 16. Jacek said

  Bardzo dobry tekst. Z grubsza ale bardzo trafnie. Pisałem na ten temat wielokrotnie. . Ta historia niemieckiego knucia na Rusi i kreacji Rosji sięga co najmniej czasów Chrobrego.

 17. Droga MatkoPolko, czemu tak skromnie z ta lechicka reprezentacja?
  Wszystko na swiecie jest Lechia. Caly glob. Od niepamietnych czasow (246 tys lat podaje tylko Sumeryjska Lista Krolow).

  A np. Slowianie? Dobrze byloby wyjasnic RAZ I NA ZAWSZE O KOGO KONKRETNIE CHODZI I PODAC SWIATU PRAWIDLOWA DEFINICJE, ktorej niestety, jak stwierdzam po tekstach, nikt na tym forum jeszcze nie zna. To nic, mamy czas:) Pozdrawiam Serdecznie.

 18. MatkaPolka said

  Niemcy nie istnieją i tak naprawdę nigdy nie istniały – to była Słowiańszczyzna Zachodnia.
  PROPAGANDA NIEMIECKA MA WYJĄTKOWĄ SILĘ OGŁUPIANIA

  Dzisiejsze państwo Niemieckie i tzw. „Niemiecki Cud Gospodarczy” po II wś to twór Międzynarodowego Pana Bankowego. Państwo Krzyżackie – Prusy zostały rozwiązane przez zwycięskich Aliantów na mocy Umowy Poczdamskiej i Uchwały 46 Sojuszniczej Rady Kontroli nad Niemcami – całe Niemcy, a nie tylko Prusy wschodnie jak to interpretuje kompletnie zafałszowana propaganda „niemiecka”- powodem był Militaryzm Pruski awanturnicza agresja Prus w XIX w i dwie wojny światowe w XX w. w których zginęło miliony ludzi.

  Cała polityka Krzyżacka opiera się na Fałszu i przemocy – Krzyżacy rozpoczęli swoje urzędowanie na ziemiach Polskich od sfałszowania aktu nadania Ziemi Dobrzyńskiej. Potem wycieli w pień nadbałtyckie, pogańskie słowiańskie plemię Prusów i przyjęli ich nazwę. Paweł Włodkowic nazwał to „Herezją Pruską”- nawracanie na chrześcijaństwo nie polega na odcinaniu głowy.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Stosunki_polsko_krzyżackie

  Cała polityka Pruska – teutońska- opiera się na fałszach i agresji kłamliwej dyplomacji– nie inaczej jest teraz
  Można długo dyskutować o faktach historycznych i różnie je interpretować, bo Niemcy zostały zjednoczone (ok. 350 małych księstw pod berłem Pruskim – a wiec podbite przez Prusy dopiero w 1871r.) – akt podobny do rozbiorów Polski. Niemcy to Prusy – które powstały z agresji i zostały rozwiązane przez Aliantow.

  Niemców nie ma i nigdy nie było. Ostateczne naukowe dowody to badania DNA

  Nie ma takiego genu jak gen Germański czy Pruski, tak jak nie ma takiego genu jak amerykański lub kanadyjski

  O PANGERMAŃSKIM SZOWINIŹMIE I NACJONALIŹMIE, O NIEUSTANNYCH PRÓBACH NACIĄGANIA FAKTÓW i anglo-niemieckich manipulacjach przy Y-DNA

  Niemcy za wszelka cenę chcą udowodnić, że haplogrupa R1b to grupa Germańska – tak nie jest.

  http://bialczynski.wordpress.com/slowianie-tradycje-kultura-dzieje/dzieje/o-pangermanskim-szowinizmie-i-nacjonalizmie-o-nieustannych-probach-naciagania-faktow-i-anglo-niemieckich-manipulacjach-przy-y-dna

 19. MatkaPolka said

  http://www.tropie.tarnow.opoka.org.pl/polacy.htm

  SKĄD POCHODZĄ POLACY, SŁOWIANIE

  Populacje haplogrupy R1a1a1 i jej podgrupy żyją dziś w Polsce w największym w całej Europie jednorodnym zagęszczeniu, bo około 57% ludności Polski.

  HAPLOGRUPA/RÓD R1a i jego główne podgrupy.
  Haplogrupy Słowian i ich najbliższych krewnych, indo-irańskich Ariów.

 20. ad 13 i 15

  To nie tak – wszystko wskazuje na to, że tym razem ta kosa trafi na kamień. Czas się zmienił w taki sposób, że te wszystkie tradycyjne rozwiązania już nie istnieją 🙂 Rosja otrzymała wsparcie z samego Tybetu, a tego to nawet najstarsi Indianie w Ameryce się obawiają… Mamy ju zupełnie inną planetę, nie odczuwacie tego jeszcze? Nie czas siać smutek, gdy już nadciąga DOBRE!

 21. re1truth2 said

  Re 17
  Dowiem się źródła tej płaskorzeźby? Or no…


  POLONIA Regnum, et SILESIA Ducatus

 22. Wszystko zgadza się, tylko kwestia Slowian – nie mamy prawidłowej definicji do dziś – w genach nie pisze, że są „słowiańskie 🙂 Mamy tę samą haplogrupe co nepalscy Bramini (z tym, że oni mają tego o 10% więcej), czy to oznacza, że oni są też Slowianami? Ale im jakoś na tym w ogóle nie zależy – wystarczy, że wiedzą, że są członkami Rodziny Archanielskiej Lachów Tybetańskich – ot, co! – to jest jakiś wyróżnik wśród ludzkiej społeczności, a cała reszta ma znaczenie tyle o ile, bo praktycznie żadne. Czas nam Polakom sobie uprzytomnić, że są z pochodzenia NIEBIANAMI, i że mają to w swej nazwie, rodem z Nepalu. Żadnych „Słowian”, w dodatku nieprawidłowo zdefiniowanych, nam do życiorysu nie potrzeba – mamy własny korzeń wiodący wprost do Rodziny Archanielskiej i jest to nobilitacja wśród narodów tej planety wystarczająca bez żadnej dodatkowej legitymacji.

 23. MatkaPolka said

  TRYZUB –

  Godło Ukrainy to godło chazarskie – tamga. Ukraińcy to następcy judejskiego kaganatu.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/godlo-ukrainy-chazarska-tamga-2014-09

  Ojczyzna Żydów jest Mongolia – Chazarze to Hunowie, a nie semici

  Ukraina jest pod okupacją Żydów pragnących stworzyć Wielką Chazarie ze stolica w Dniepropietrowsku – na terytorium dzisiejszej Polski i Ukrainy.

 24. re1truth2 said


 25. ad 21
  To jest gdzies w Iraku.

 26. ad 23

  „Chazary” to zhebraizowana wymowa słowa „Asyry”, lub „Azyry”, o których wspominają Islandzkie Księgi Wiedzy, wymawiane tam „Eddy”. Tam „Aesir” walczyli z „Wenir”, czyli to co znamy z Europy – konflikt Wendow z Asyrami, którzy osiedli ostatecznie w Hesji (stąd nazwa tego landu). „Asyry” to dosłownie „Ostrzarze”, czy „Miecznicy”, którzy technologię tę opanowali w Odiszy, Indie Wschodnie, najwieksze zloza zelaza na swiecie po uralskich, i sprowadzili ja do Europy, Szlakiem Jedwabnym przez Azerbajdzan (dosl. Dom Azyrow) i około Morza Azow (nów odnich nazwa). Cała Azja ma swą nazwę od słowa „Miecz”, „Ostrze” – adze, to do dziś rodzaj piły do metalu po polsku. Notabene od tego wzięły się nazwy Gety i Goty. Szkoda, że wyjęto nam te wiedzę z gistorii, ale już sie wklada z powrotem na miejsce 🙂

 27. Bogush said

  Oj , potrzebny jest Jeremi Wiśniowiecki, raz dwa zaprowadził by porządek

 28. Siggi said

  Azarow szansą na ocalenie Ukrainy?

  Coraz poważniejszy kryzys ekonomiczny, w jaki pogrąża się Ukraina pod rządami pomajdanowego reżimu stawia na porządku dziennym kwestię następstwa po ekipie Poroszenki-Jaceniuka.
  Jest oczywiste, że zasadnicze zmiany, ratujące kraj przed totalnym załamaniem gospodarczym i rozpadem, może przynieść nie jakieś przetasowanie w obozie kijowskiej junty, lecz dojście do władzy całkiem nowej ekipy, zorientowanej geopolitycznie na Rosję. Próbą wyłonienia takiego ośrodka jest powołany 3 sierpnia w Moskwie Komitet Ocalenia Ukrainy, namiastka emigracyjnego rządu. Na czele Komitetu stanął były premier Ukrainy Nikołaj Azarow (na zdjęciu). W jego skład weszli także byli deputowani do Werchownej Rady Władimir Oliejnik i Igor Markow oraz opozycyjny dziennikarz Jurij Kot. Grono to stanowi ciekawą „mieszankę polityczną”, obrazującą format polityczny sił, które sprzeciwiają się postmajdanowym rządom.
  dalej………………….
  http://www.mysl-polska.pl/579

 29. NICK said

  Nawiązuję do treści wpisu (22) i obocznych.
  Ciekawy jest brak reakcji gajówkowiczów… .

  Czy ktoś z Pp. się znobilitował?
  I uspokoił tym, że jest NIEBIANEM?
  Członkiem Archanielskiej Rodziny Lachów?

  Bo przecież wszystko inne jest nieważne i niepraktyczne (zwłaszcza tu i teraz).
  Nieważny Chrystus, żydzi z ich bliskimi wojnami… .

  Spokojnie, jesteś NIEBIANEM. Czekaj na pomoc „Tybetu”. Nikt i nic złego ci nie zrobi.

  „polak”. Lecisz se w kulki, recydywisto?

  Pan Polak jest swoistym ewenementem…
  Admin

 30. Boydar said

  „… Dzisiejsi Ukraińcy to produkt zbrodniczej ideologii ludobójstwa OUN-UPA – stworzonej przez zbrodniczą III Rzesze Niemiecką …”
  „… „Karta Ukraińska” to wielowiekowa gra Krzyżacko-Pruska rozbicia Wielkiej Polski …”
  „… Ukraina powstała w wyniku spisku trzech ludzi – Jelcyna, Krawczuka, Szuszkiewicza …”

  Matko Polko, powiedz mi, co z powyższego zestawienia ma zrozumieć i zapamiętać młody człowiek wchodzący w odkrywanie prawdy. Bo ja, mimo że już co nieco kumam …

  Poza tym, o’k. Dziękuję w imieniu.

 31. revers said

  Wola, na razie wszyscy pakuja w Ukraine,pieniadze i sprzet wojskowy
  Bedzie tego 40 tys.wozow opancerzonych i 30 tys rakiet. Starczy sprzetu wojennego na Lachow z powtorka Wolynia jak beda chceli wolnosci, nie tylko jak chazarsko-unijna.

  http://de.sputniknews.com/politik/20150811/303751983.html

  Sama Ukraina, niby bankrut, a podwyzszyla do 5% BIP wydatki na zbrojenia.

  Koszysta juz z europejskiej wywiadowni satelitarnej

  http://ukrmirnews.blogspot.com/2015/08/on-line.html

 32. NICK said

  Zbliża się jesień 2015.

 33. revers said

  „… Dzisiejsi Ukraińcy to produkt zbrodniczej ideologii ludobójstwa OUN-UPA – stworzonej przez zbrodniczą III Rzesze Niemiecką …”
  „… „Karta Ukraińska” to wielowiekowa gra Krzyżacko-Pruska rozbicia Wielkiej Polski …”
  „… Ukraina powstała w wyniku spisku trzech ludzi – Jelcyna, Krawczuka, Szuszkiewicza …”

  Dzsiaj dzieci polskie wnaderuja po sieciowych sklepach np. Penny lub hipermarketach i przebieraja na polkach sklepowych i w sklepowych boksach kolorowe malo pozywne goowno, oraz chinska tandete w opakowaniach niemieckich, ucza sie konsumowac kit.

 34. Jan said

  Terytorium niemiec, to chazarsko-watykańsko-frankońskie przymierze z X wieku n.e. Po pogromie przez rusów, Khazarii w X w.n.e. elity uciekły na teren dzisiejszych środkowych i północnych teretoriów niemiec. Karol Wielki, Frankoński bigot Watykański, podarował nowemu tworowi „państwowemu” prawie połowę swojego mocarstwa, ktore mordowaniem i wyniszczaniem ludności tubylczej torowało sobie drogę na wschód i południe.
  Na terenach tych istniało państwo „tureckie” uwidocznione na mapach z XII wieku. Germania (ger-nad, man-rzeka, ludy nad rzeką Men) nigdy nie istniała, to młody twór liczący około 1000 lat.
  Gdy urośli w siłę i zniszczyli Europę (Teuton=Saksończyk), w XVIII i szczególnie w XIX wieku rozpoczeli ekspansję gospodarczą i polityczną na tereny dzisiejszych USA. Elity USA to Chazaria zachodnio-europejska. Od zakończenia wojny secesyjnej wolna ameryka nie istnieje, a od 1913 roku to stado baranów, charujące na chazarsko-watykańską bandę morderców i kryminalistów.
  Stan dzisiejszy jest już w pełni rozpoznany i ponad 80 najważniejszych i największych państw świata mają w swoich łapskach, minimum 2/3 światowej społeczności ich majątków i terenów zamieszkania.
  Nie minie 10 lat i cały znany nam świat zostanie zniszczony. Jak widać po oporze (sic!) rożnych tybylców, np. Polaków, scenariusz ten sprawdza się już dzisiaj, z epilogiem w rodzaju Palestyna 2014 w ciągu najblizszych lat!

 35. Przecław said

  #22, 29
  „Żadnych „Słowian”, w dodatku nieprawidłowo zdefiniowanych, nam do życiorysu nie potrzeba – mamy własny korzeń wiodący wprost do Rodziny Archanielskiej”

  Ja myślę że tych Słowian potrzeba nam jak najbardziej i jak najwięcej na dziś i na jutro, a także do życiorysu. Co to znaczy nieprawidłowo zdefiniowanych, może Polak Stanisław nam to wyjaśni ? Swoją drogą warto pamiętać o Wenedach, tak współczesnych, jak i starożytnych, jako jedno z powszechnych synonimów Słowian. Przypuszczenie o związku nazwy Lechów z Lahami, patrz „Al Laah” warto znać, nie musi ono jednak nam „wystarczać”…

 36. Przecław said

  „Ukraina nigdy nie istniała. To Polska stworzyła Ukrainę ”
  To święta prawda. Sojusz Polski z Litwą /czyli Rusią/ zapoczątkowany swadbą Jagiełły z Jadwigą był dla Rusinów ZBAWIENIEM. Ruś była wyludniona przez panowanie Tatarów i bezustannie łupiona przez Złotą Ordę, a ludność łowiona w jasyr. Dopiero Polacy zapewnili bezpieczeństwo i rozwój temu krajowi. Od lat 1660’ch Ruś popada w stopniowe uzależnienie od Moskwy, która jest kolonią lichwiarzy londyńskich, odtąd zaczynają się nieszczęścia tego narodu. Chmielnicki to bandyta-prowokator na żołdzie lichwiarzy,źle skończył jak wszyscy jego autoramentu, sprowadził zgubę na naród, doktórego się przyssał jako samozwańczy wybawca.

 37. revers said

  na pochybel lachow, nie dosc ze szusza to zabraknie pradu na utrzymanie w ruchu chlodni i mrozonek

  http://pl.sputniknews.com/gospodarka/20150812/813346.html#ixzz3ichKsHvg

  jak widac tubylcy pracuja usilnie na ukrainskie siekiery z opcja zwrotu we wlasne plecy.

Sorry, the comment form is closed at this time.