Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  misio o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  misio o Izolacja Zełenskiego
  Ale dlaczego? o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Jebiemy polskość? o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o SŁAWA Ukrainie! – a Polsce na…
  revers o Wolne tematy (08 – …
  CIA o Izolacja Zełenskiego
  revers o Wolne tematy (08 – …
  Carlos o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Nieukiem Polska stoi
  Krystian Szeliga o Izolacja Zełenskiego
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Stara krew – opowieść o J…
  misio o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Jestem Szwedką, ale żyje w Absurdystanie!

Posted by Marucha w dniu 2015-08-12 (Środa)

Szwedzka dziennikarka z powodu imigranckiej przestępczości nie poznaje swojej „starej, dobrej Szwecji”, gdzie swobodnie mogła pisać o problemach swojego kraju. Założyła gazetę, która ma walczyć o wolność słowa i jako jedyna pisać prawdę o imigrantach. Tłumaczymy jej przemówienie.

„Panie i Panowie. Nazywam się Ingrid Carlqvist i urodziłam się w Szwecji w 1960 roku, kiedy socjaldemokracji mieli rządzić na zawsze, a nasz kraj był najpiękniejszym, najbezpieczniejszym i najbardziej postępowym na świecie. Teraz żyję w Absurdystanie – kraju, który ma najwyższą liczbę zgłaszanych gwałtów na świecie, setki tzw. „stref wykluczenia”, gdzie ludzie żyją poza szwedzkim społeczeństwem, a gazety ukrywają wszystkie te przerażające fakty przed ludźmi.

Czuję się niemal jak Dorothy Gale z Czarnoksiężnika z Oz – tornado przychodzi, wydmuchuje mnie kilometry poza domem i wrzuca do kraju, którego nie znam.

„Toto, czuję jakbyśmy nie byli już w Szwecji” (parafraza cytatu z Czarnoksiężnika z Oz – dop. red.)

Tak jak Dorothy, szukam drogi powrotnej do domu, ale spotykam tylko lwy bez odwagi, strachy na wróble bez mózgów i blaszanych mężczyzn bez serc.

Kiedy dorastałam naszym premierem był Tage Erlander, socjaldemokrata. W 1965 roku powiedział w parlamencie po ostrych zamieszkach rasowych w Stanach Zjednoczonych: „My Szwedzi jesteśmy w nieskończenie szczęśliwszym położeniu. Ludność naszego kraju jest homogeniczna, nie tylko w kwestii rasy, ale w wielu innych aspektach.”

Teraz żyję w kraju, który nie jest homogeniczny w żadnym aspekcie. Olof Palme, który przyszedł po nim, zadecydował, że homogeniczne jest złe i otworzył nasze granice na ludzi z całego świata. Politycy od prawa do lewa powiedzieli nam, że nie było takich rzeczy jak szwedzka kultura, szwedzkie tradycje warte wspomnienia, a my Szwedzi powinniśmy być wdzięczni, że tak dużo ludzi z PRAWDZIWĄ kulturą i PRAWDZIWYMI tradycjami do nas przybyło.

Mona Sahlin, kolejna liderka socjaldemokratów, powiedziała w wywiadzie dla magazynu Euroturk w 2002 roku, kiedy została zapytana czym jest szwedzka kultura:

„Często miałam takie pytania, ale nie potrafię myśleć o tym czym jest szwedzka kultura. Uważam, że to jest to co czyni nas tak zazdrosnymi wobec imigrantów. Macie kulturę, tożsamość, coś co was łączy. Co my mamy? Noc Świętojańską i takie staromodne rzeczy.”

Powiedziała również: „Szwedzi muszą zintegrować się z nową Szwecją. Stara Szwecja nie wróci.”

W tej Nowej Swecji mamy więcej zgłoszonych gwałtów niż w jakimkolwiek kraju Unii Europejskiej, według badań profesora Liz’a Kelly’ego z Anglii. Więcej niż 5 tys. gwałtów lub prób gwałtów zostało zgłoszonych w 2007 roku (rok temu to było więcej niż 6 tys.). W 2010 roku inne badania ogłosiły, że tylko jeden kraj na świecie ma więcej gwałtów niż Szwecja i tym krajem jest Lesotho w południowej Afryce… Na każde 100 tys. mieszkańców Lesotho było 92 zgłoszonych gwałtów, w Szwecji 53, USA 29, Norwegia 20 i Dania 7.

W 1990 władze doliczyły się trzech stref wykluczenia w Szwecji, przedmieść, gdzie żyją głównie imigranci, niewiele z nich ma pracę, niemal wszyscy żyją z zasiłków, a ich dzieci nie zdają egzaminów. W 2002 roku doliczyli się już 128 stref wykluczenia. W 2006 roku było ich 156 i przestali liczyć. W niektórych miastach, jak w Malmo gdzie żyję, jedna trzecia wszystkich mieszkańców żyje w strefie wykluczenia.

Co miał na myśli Tage Erlander mówiąc, że szwedzka ludność jest homogeniczna nie tylko jeśli chodzi o rasę, ale w wielu innych kwestiach? Myślę, że chodziło mu o takie rzeczy jak normy, wartości, kultura i tradycje. Poczucie braterstwa. To, że wszyscy z nas, w Starej Szwecji, mieliśmy podobny pogląd na to czym jest dobre społeczeństwo i jak rozwiązujemy konflikty. On WIEDZIAŁ o co chodzi w szwedzkiej kulturze, w przeciwieństwie do Mony Sahlin.

W Nowej Szwecji potrzebujemy uzbrojonych policjantów w naszych szpitalach, bo rywalizujące rodziny walczą wzajemnie w salach szpitalnych. Strzelają do siebie na otwartych ulicach, rabują i biją starszych ludzi. Wskaźnik przestępczości wzrasta, kiedy szwedzcy politycy i dziennikarze mówią nam, że to nie ma absolutnie nic wspólnego z imigracją. Fakt, że nasze więzienia są pełne obcokrajowców to tylko zbieg okoliczności albo wyjaśnieniem są czynniki społeczno-ekonomiczne.

Przez wiele lat byłam dziennikarką w mainstreamowych mediach. Zawsze jednak trochę jako rozrabiaka, zawsze dociekliwa czy to co ludzie powiedzieli było PRAWDĄ. Kiedy każdy biegł w jednym kierunku, ja odwracałam się w przeciwnym, żeby zobaczyć co tam jest.

W styczniu 2011 roku stało się coś przez co straciłam ostatnią nadzieję co do szwedzkich dziennikarzy. Byłam wiceprezesem Stowarzyszenia Publicystów w Malmo i zaprosiłam duńskiego dziennikarza Mikael’a Jalving’a, aby mówił o swojej nadchodzącej książce „Bezwzględna Szwecja – podróż do Kraju Milczenia”.

Pewnego dnia zadzwonił do mnie prezes i powiedział, że musimy odwołać Mikaela Jalvinga, bo zamierza wystąpić na spotkaniu organizowanym przez gazetę zwaną National Today.

Nie miało to dla niego znaczenia, ani dla nikogo innego w zarządzie tego stowarzyszenia, że on miał mówić o swojej książce. Jeśli pójdzie na to spotkanie zostanie zainfekowany nacjonalistycznymi poglądami i prawdopodobnie zostanie nazistą.

Widzicie, każdy z innym poglądem naprawdę JEST w Szwecji nazistą.

Tak to działa w Nowej Szwecji, kraju, który nazywam Absurdystanem. Kraju Milczenia.

Byłam wściekła i opuściłam zarząd tego stowarzyszenia. To spowodowało, że zostałam zaproszona przez Duńskie Stowarzyszenie Wolnej Prasy, aby mówić o tym dziwnym kraju Szwecji, a później sama założyłam Szwedzkie Stowarzyszenie Wolnej Prasy.

Tak znaleźliśmy się z Larsem Hedegaard’em. Nie przestaliśmy jednak na prowadzeniu Stowarzyszenia Wolnej Prasy, od kiedy mamy solidne doświadczenie jako dziennikarze. Zadecydowaliśmy więc, aby założyć gazetę. Dobrą, staromodną drukowaną gazetę. Nazwaliśmy ją Dispatch International, ponieważ naszą wizją jest, aby pewnego dnia stała się ona światową gazetą. Najpierw bierzemy Mahattan, później Berlin. Lub raczej – najpierw Skandynawia, później świat! (parafraza z piosenki Leonarda Cohena – przyp. red.).

Gazeta będzie drukowana w dwóch wersjach – jednej duńskiej i jednej szwedzkiej – ale wszystkie artykuły będą takie same. W internecie będziecie mogli przeczytać je również po angielsku i niemiecku. Będziemy pisać o polityce w naszych krajach i na świecie. O tych wszystkich rzeczach, które mainstreamowe media chowały przez tak wiele lat. Rozróżnimy newsy od komentarzy i będziemy pisać w stonowanym stylu. Pozwolimy faktom mówić, tym, które mainstreamowi dziennikarze ukrywają przed ludźmi.

Sytuacja w Szwecji jest dużo gorsza niż w Danii. W Szecji NIKT nie mówi o problemach związanych z imigracją, śmierci projektu multikulturowego i islamizacji/arabizacji Europy. Jeśli zaczniesz, natychmiast zostaniesz nazwany rasistą, islamofobem lub nazistą. Tak byłam nazywana od kiedy stworzyłam Stowarzyszenie Wolnej Prasy w Szwecji. Moje nazwisko było tarzane w błocie przez gazety takie jak Sydsvenskan, Svenska Dagbladet i nawet moją zawodową gazetę, The Journalist.

Więc teraz musicie być moją Glindą, Dobrą Wróżką Północy, i pomóc znaleźć mój dom ponownie! To nie zafunkcjonuje jak za dotknięciem magicznej różdżki, ale jeśli wesprzecie Dispatch przez prenumeratę lub zostanie udziałowcem lub wpłatę pieniężną, będę o krok bliższa do domu. Do Szwecji, która była. Szwecji, którą chce z powrotem.”

Tłum. Przemysław Stolarski
http://prostozmostu.net

Komentarzy 15 do “Jestem Szwedką, ale żyje w Absurdystanie!”

 1. RomanK said

  Droga Szwedzka dziennikarko…potomku VIkingow…
  „My Szwedzi jesteśmy w nieskończenie szczęśliwszym położeniu. Ludność naszego kraju jest homogeniczna, nie tylko w kwestii rasy, ale w wielu innych aspektach.”

  Ha..ale historia kolem sie toczy..i z czym pradziadziusie wyszli….to do was wrocilo:-))))
  Jak sie ma swoje dzieciska ma sie staly problem- jak ich wyzywic…jak sie nei ma swoich dzieciskow- ma sie problem z dzieciskami obcych….. zeby nas nie zezarli….
  O tym wie kaZdy konserwatysta , ktory Szanuje Prawo Boskie- czyli Natury i strzeze GO! I wie, ze kanibalizm jest zlem..ale jest:-)))i przybiera rozne formy:-)))

 2. Boydar said

  Nie wiem dlaczego, ale Szwecja kojarzy mi się (między innymi, oczywiście) z nudystami, źródłem pornosów i „wolnym” seksem. W cudzysłowie, bo de facto chodziło o szybki. Ale to mnie się kojarzy, a p. Carlqvist – nie. Ona jest jednak o rok starsza, to może dlatego.

 3. SAP said

  Mój typ kobiety to blondyna z Abby. Coraz rzadszy.


  Wkleił admin.

 4. ŻYDOWSKA mafia MIESZA w Szwecji i generuje tam KONFLIKTY społeczne said

  Super agresywna rozpychająca się mafia ŻYDOWSKA z jej masońskim lobby w Szwecji na czele z żydowską ZONISTKĄ i rasistka Barbarą Spectre, która przypałetała się do Szwecji, tutaj o niej dokładniejsze informacje:

  http://www.whyileftsweden.com/?p=198

  http://en.metapedia.org/wiki/Barbara_Spectre

  razem z MAFIĄ ŻYDOWSKĄ zorganizowało „The European Institute for Jewish Studies in Sweden” którzy zorganizowali PIEKŁO w Szwecji i to za pieniądze szwedzkiego podatnika !

  Za pomocą tego ŻYDOWSKIEGO insytutu, mała garstka agresywnych żydów zamieszkała w Szwecji zaczeła wprowadzac żydowskie ideologie w celu ROZBICIA wewnerznej spójności Szewdów w Szwecji, a potem SZTAŃSKI żydowski eksperyment za pomocą SZOWINISTYCZNEJ żydowskiej międzynarodowej mafii o nazwie
  „B’nai B’rith International” jej komórki we wszystkich krajach europejskich za pomocą swoich wpływów oraz zakotwiczonego żydowskiego LOBBY stworzyli ideologiczne DOKTRYNY na bazie, których do wszystkich Krajów Europy oni PRZYNUSZAJĄ do sprowadzania tzw. emigrantów z Afryki i Bliskiego Wchodu.

  Szowinistka żydowska Barbara Spectre za pomocą „The European Institute for Jewish Studies in Sweden” oraz GRASUJĄCEGO bezkarnego ŻYDOWSKIEGO lobby w wprowadziła na SIŁĘ do Szwecji tzw „Cultural Marxism” który polega na „internacjonaliźmie” czyli MIESZANIA narodów tak, aby sprowadzano emigrantów do Szwecji, a przez ten proces prowadzono nauczanie tzw. „tolerancji dla inności” co wg. ideologii żydowskich ale POZA Izraelem pozwalało skuteczniej „zwalczac” tzw. „anty-semityzm”.

  Właśnie główną motywacją żydowskiego lobby w Szwecji było zrobienie eksperymentu, polegającego na tam, że jakoby sprowadzona liczna grupa Murzynów z Afryki do Szwecji ZMIEJSZY istniejący tzw. „antysemitzm” w Szwecji.

  To „zmienjszenie” tego „antysemityzmu” w Szwecji ma jakoby ŁATWIEJSZE ustanawianie, wprowadzanie SPECJALNYCH praw PRZYWILEJÓW ale tylko dla żydów, uzasadniając ten kryminalny proceder tzw. zrekompensowanieniem cierpień żydów po przez ich „holocoust”.

  Nie wolno zapominać o tym, że to właśnie ŻYDZI, którzy przyjechali do tzw. „Nowego Świata” czyli Ameryki na początku XVI wieki to właśnie ONI zorganizowali swoje ŻYDOWSKIE firmy jako PIERWSZE zaczęły się zajmować sprowadzaniem Murzynów do Ameryki.
  To też ci pierwsi ŻYDZI mieli koncern w Ameryce na handel czarnymi niewolnikami w powstałym USA.
  Jest na to cała masa DOWODÓW postaci dokumentów w największym archiwum w Newport, w Stanie Rhode Island, który jest ZAMKNIETY i nie dostępny spowodowany żydowską totalitarną władzą w obecnym USA.

  To żydowskie rasistowskie ZONISTYCZNE lobby w Szwecji skorzystało z doświadczenia żydostwa amerykanskiego w bezczelnym MIESZANIU się interesy wielu krajów, a tym też w sprowadzaniu OBCYCH do krajów Europejskich, dlatego do tego celu żydowska mafia założyła instytucje o nazwie „Wallenberg Foundation” w Szwecji, aby ZALELEGALIZOWAĆ tą kryminalną żydowską działnośc na SZKODĘ Szwecji.

  Pod szyldem tej organizacji żydowska mafia grasująca w Szwecji zajmuje się brutalnym naciskiem politycznym na władze Szwecji, aby ono zgadzało oraz finansowało tą żydowską ideologię w sprowadzaniu emigrantów do Szwecji z Azji i Afryki.

  Grasujące loby żydowskie w Szwecji wymusiło na parlamencie szwedzkim, aby opracowało oraz wprowadziło prawa, które ZABRANIAJĄ dyskutowanie zasadności sprowadzania kolorowych emigrantów do Szwecji. Każda taka rozmowa przeciętnego szwedzkiego obywatela jest uznawana za brak „tolerancji”, przejaw rasizmu oraz karalnego niby „groźnego” anty-semityzmu.

  Obecnie Szweckie oficjalne władze w Sztokholmie oraz całe społeczeństwo jest CHWYCONE za TWARZ w Szwecji przez małą grupkę agresywnego żydostwa, które stało się tam KASTĄ rządząca IDENTYCZNIE jak w żydowskim USA.
  Ta żydowska szalejąca mafia w Szwecji jako lokalna AGENTURA międzynarodowego żydowskiego networku „B’nai B’rith International” oni zdołali brutalnie NARZUCIĆ, ustalając NORMY dla Szwedów co jest „dobre i złe” dla Szwecji podobnie, jak jest od 40 lat w USA(po zabici przez żydów Johna F. Kennedygo) czy żydo-mafijnej III RP gdzie żydostwo lub żydo-komuniści „przegłosowali dla siebie demokratycznie” ustanowienie SPECJALNYCH przywilejów prawnych ale TYLKO dla żydów z oczywistą DYSKRYMINACJĄ lokalnych tubylców.

  Do puki Szwedzi nie WYPĘDZĄ żydowskiej agentury mafii z Szwecji razem z jadowitą międzynarodową jej OŚMIORNICĄ „B’nai B’rith International” to Szwecja już nigdy nie zazna spokoju.

  „Jak syjoniści dzielą i rządzą! David Duke”:

 5. wi42 said

  „Teraz żyję w kraju, który nie jest homogeniczny w żadnym aspekcie. ”

  Coż, prawie jak wszędzie

 6. RomanK said

  Pani Wi 42….w homogenicznym Blondlandzie, tanczyli cupaka same blondyny i blondaski z tym, ze lawy dookola byly zdo ostatniego miejsca przez blondasow i bondaski..starsze i smarkate,,,,.potem zrobilo sie luzniej i zaczeli na lawkach przysiadac siemieniaci..i ciemni… Potem braklo pary, i poprszono do tanca ciemniaske i ciemniaka i tak …..nie wiadomo kiedy…z cupaka zrobila sie samba… i hula….:-)))skrzypki wymarli na pluca. bo nikt sie nei chcial uczyc grac na skrzypcah..na niczym innym tylko na bebnie..i to ze sluchu…..i zostal tylko zespol tamburzystow….polnagich i poldzikich…a jak powiadali VIkingowie- jak zagrasz, tak tanczysz….
  Nazywa sie to zmiana pardygmatu ….Tanca.

 7. RomanK said

 8. Żydy z Waszynktonu ZORGANIZOWALI katambę emigracji w Europie! said

  To międzynarodowy ŻYD zorganizował KATAMBĘ nieomal wszystkich krajów z olic ludobójczego Izrela łapami wynajętych LUDOBUJCÓW US Army.

  To ta banda LUDOBUJCÓW z żydowskiej centralnej MELINY „Biały Dom” z Waszyngtonu ponosi 95% odpowiedzialności za spowodowanie WYBUCHU migracji i przemieszczeń śmiertelnie nękanej ludności przez bezkarnych MORDERCÓW amerykańskich z Waszyngtonu nazywającym siebie „rząd amerykański”.

  Najpoważniejszym bardzo poważnym problemem w obecnym Świecie jest to, że żydowscy ludobójcy NEKONI z obywatelstwem USA, którzy się zagnieździli w tzw. „białym domu” w Waszyngtonie, faktycznie rządzą w tym zboczonym bankrutem USA po całości, po tym jak ŻYDY zabili Prezydenta Johna F. Kennedygo i zrobili z tego budynku „biały dom” swoją centralną MELINĘ żydowską w USA.
  Z tej to właśnie MELINY były i są dalej wydawane zarządzenia dla płatnych zabijaków US Army, aby oni BEZKARNIE całkowicie zniszczyli infrastrukturę państw jak Irak, Afganistan, Libya, Maroko, Tunezja, Syria, Liban … itd.

  Jak DŁUGO będzie dalej trwało NAPADANIE tych ludobójców US Army na małe kraje w celach RABUNKOWYCH tych krajów oraz tam zamieszkałej bezbronnej ludności ?!
  Świat się musi zmówic i zacząc BRONIĆ przed tymi mordercami likwidując ich bazy wojskowe, których oni maja ponad 1200 na całym Świecie. Kosowo zostało brutalnie UKRADZINE Serbii, tylko po to, aby tam założyć potężną bazę zabijaków US Army.

  To ci płatni bezkarni LUDOBUJCY US Army wystrzelili ponad 220 rakiet-pocisków „Tomahawk missile(waga ładunku wybuchowego 500 kg, a całej rakiety 1600kg)) na Libye w 2011 roku. Tym retorycznym mordercom z USA pomagali mordercy z Anglli i Francji w NISZCZENIU krajów Bliskiego Wschodu na ZAMÓWIENIE żydów.

  Wcześniej ci ludobójcy US Army zrzucili ponad 4-y razy więcej bomb na Irak i Afganistan niż oni zrzucili na hitlerowskie niemcy w ten sposób CAŁKOWICIE niszcząc infrastruktury tych państw. To zamordowanie tych państw ma charakter wybitnie RABUNKOWY.

  Konta bankowe z ich zawartością zabitego Mamura Kadafiego, Sadama Husejne … itd. przywłaszczyli sobie mordercy tzw. „politycy” z USA, Anglii i Francji, którzy faktycznie są zwykłymi ZABIJAKAIMI niczym nie różniący się od niemców hitlerowskich.

  To ten zabijaka B.Obama ma na sumieniu co najmniej zabitych 180 tysięcy Libijczyków i to ten przekupiny małpiszon na zamówienie międzynardowego żyda wydał zarzędzenie bezkarnym LUDOBUJCOM US Army aby oni całkowicie ZESTABILIZOWALI Bliski Wschód, a teraz ci mordercy US Army zakładają swoje bazy w Polsce, aby PODPALIĆ III RP.

  To też ci LUDOBUJCY z MELINY „biały dom” z waszynkgtonu podpłacili nazioli bandorowców ukraińskich, aby oni PODPALILI i rozbili na kwałki tą gównianą śmierdzącą SZTUCZNĄ ukrainne.

 9. rakietapatriot said

  Kiedy czytam informacje nt. geniuszy znad M.Śródziemnego ogarnia mnie panika. Sprawa jest na tyle beznadziejna, że większość Polaków w ogóle nie widzi ( nie pojmuje) żadnego zagrożenia, a kiedy mówić na ten temat to patrzą jak na wariata. Jak dotrzeć do Polaków ? Ja nie potrafię :::(((

 10. RomanK said

  W spotkanui z twarda piescia, wyrafinowany intelekt rzadko wychodzi z twarza:-))))

 11. parva said

  „” a nasz kraj był najpiękniejszym, najbezpieczniejszym i najbardziej postępowym na świecie. Teraz żyję w Absurdystanie Takie sa owoce”” postepu „”,nie mozna narzekac na skutki ,kiedy gloryfikuje sie przyczyne. Na tzw postepie zwanym rowniez nowoczesnoscia poslizgnela sie cala kultura lacinska

 12. zolo du said

  Pierwszych Szwedów poznałem w latach 70-tych. Już wtedy stwierdziłem, że to po.eby.
  Gajowy chyba potwierdzi?.
  Później to się pogłębiło.
  Może duży udział mają „polscy” żydzi, którzy masowo (skąd wiedzieli?) emigrowali do Szwecji w 1968 – mym.
  Znam osobiście jedną żydóweczką, która akurat w 1968-mym, nie zdała matury w liceum w Gdańsku. Po dwóch latach przyjechała na wakacje i śmiejąc się nam Polakom w nos oznajmiła, że studiuje na uniwersytecie w Uppsali. Matematykę.

 13. cer said

  organizacje „B’nai B’rith powołali w polsce a nieżyjący kaczynski pomógł im w tym i teraz u nas bedą próbowac sprowadzac muzłumanów i wtedy sie zacznie !!!!!

 14. AlexSailor said

  Nie ma żadnego problemu z imigrantami, jest problem z rządami i prawem w Europie, a konkretnie w UE.
  Imigranci są powodem, pretekstem, do czerpania pieniędzy z kasy budżetowej przez przeróżnych cwaniaków wspieranych przez naiwniaków, a to wszystko ze sterowaniem obliczonym na sprowadzenie państw i narodów Europy do poziomu Etiopii i Sudanu.

  Gdyby Polacy w Polsce zachowywali się tak jak „imigranci w wieku poborowym” we Włoszech czy Grecji, to po prostu zostaliby zmasakrowani przez Policję.
  Polską jeszcze policję.
  A późnej przez długie lata siedzieliby w więzieniach.

 15. Olenka said

  8
  Zydy z Waszyngtonu..

  Ludzkie przemytnictwo jest wielkim biznesem na skale swiatowa. To przeciez nie tylko Europa. Popatrzcie tylko co sie dzieje w Ameryce. Przypadek?
  To sa straszne pieniadze za wynajmowanie lodek ludziom ktorzy sa w paskudnej sytuacji.
  A te sytuacje sie wymusza na ludziach. Zbombardujemy murzynska wies a potem powiemy przerazonym mieszkancom ze moga sie uratowac jak zaplaca w walucie. Jest to wyludzanie pieniedzy. Lataja agenci i namawiaja do wojazy. I jeszcze opowiadaja, ze np.w Anglii jest pieknie i darmowo.
  Nam tez kiedys opowiadali skazki o Zachodzie. Ukraincom tez.
  Opowiadaja i murzynom.
  Do USA zawsze byli chetni zeby emigrowac. Ale nie na taka skale. Czy wszyscy z Ameryki Poludniowej i Srodkowej sie umowili zeby masowo sie pchac do Stanow?
  Nawet dzieci?
  Cos tu smierdzi.
  Dlaczego wsrod tych na lodkach nie ma milionerow?
  Bo ci juz dawno sa. I maja normalne wizy. W Nowym Jorku jest chyba po rowno milionerow muzulmanskich co zydowskich minus rodzina Osamy Bin Ladena ktora ktos ostatnio dobil w katastrofie lotniczej.
  Dlaczego ONZ nawet nie dyskutuje tego swiatowego w tej chwili zjawiska?
  W USA to jest polityczny ping-pong co sluzy do oskarzania obecnej administracji, ktora jest rownie glupia jak poprzednia ale ida wybory wiec trzeba miec temat do dyskusji bo innych problemow Stany nie maja.
  Dobrze ze sie choc napatoczyl Trump no to jest troche urozmaicenia.
  A w zazydzonej Szwecji jest ten problem bardziej widoczny bo Szwecja jest mala i jest za duzy kontrast miedzy przybyszami a starym szwedostwem.
  W Ameryce sa takie same burdy w USA jak i w Meksyku czy Guatemali gdzie tez rzadza jankesy.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: