Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Czy Afrykańczycy i ich przewoźnicy są finansowani przez USA?

Posted by Marucha w dniu 2015-08-15 (Sobota)

Negri e scafisti finanziati dagli Usa?
Maurizio Blondet 14 sierpień 2015
http://www.maurizioblondet.it/negri-e-scafisti-finanziati-dagli-usa/

Uchodzcy z AfrykiWygląda na to, że to Stany Zjednoczone finansują przerzut afrykańskich migrantów z Libii do Włoch.

Potwierdza to austriacki InfoDirekt, który mówi, że dowiedział się o tym z raportu wewnętrznego austriackiego Österreichischen Abwehramts (czyli wywiadu wojskowego Wiednia); jest znanym fakt, iż InfoDirekt jest organem bliskim austriackim siłom zbrojnym.

Tytuł artykułu: „Stany Zjednoczone płacą przewoźnikom imigrantów do Europy”. Potwierdza on iż wywiad austriacki ocenia koszt opłaty jednej osoby dostającej się do Europy jako o wiele wyższy niż 3 tysiące dolarów czy euro, o jakich słyszy się w środkach masowego przekazu.

„Kierujący przerzutem afrykańczyków wymagają bardzo dużych pieniędzy za tę usługę”. Prawdziwa opłata to od 7 do 14 tysięcy euro, zróżnicowana w zależności od tego, skąd jest organizowany przerzut i jakie organizacje się tym zajmują. Uchodźcy w większości są za biedni, aby mieć te pieniądze i nimi płacić. Policja austriacka, ktora zajmuje się uchodźcami proszącymi o azyl wie o tym wszystkim od dawna; jednakże nikt z uchodźców nie chce o tym mówić, nawet w sposób całkowicie anonimowy.

Wywiad mówi, „Zorientowaliśmy się, że to organizacje pochodzące ze Stanów Zjednoczonych stworzyły model współfinansowania i w dużej części pokrywają koszty przerzutu”. Mówi się o „tych samych organizacjach, które występując w roli podpalaczy rok temu wpędziły w chaos Ukrainę”. Wydaje się być zrozumiała aluzja do amerykańskich „organizacji pozarządowych”, tzw. organizacji „humanitarnych”, jak również organizacji walczących o „prawa obywatelskie”, które są ramionami Departamentu Stanu lub George’a Sorosa.

Artykuł kończy się apelem do „dziennikarzy, funkcjonariuszy policji i wywiadu” aby ci „wzięli czynny udział w poszukiwaniu danych odnoszących się do opisanych oskarżeń. Sytuacja aktualna jest w najwyższym stopniu niebezpieczna, więc praca w zakresie informowania może zapobiec intensyfikacji tego kryzysu”.

W następnym artykule austriacka gazeta przedstawia jak funkcjonuje w Austrii „Business na uchodźcach”. Opisuje się „instytucję prywatną pracującą dla proszących o azyl”, która dostała 21 milionów euro przeznaczonych na opiekę prawną dla nich, a także na ich utrzymanie. Jest to jak najbardziej przedsiębiorstwo obliczone na dochód, z siedzibą w Szwajcarii, nazywa się ORS Service AG, jest ona własnością British Equistone Partners Europa (PEE), która z kolei należy do Barclays Bank, mającego jako głównych akcjonariuszy prywatny bank NM Rotschild i ich satelitę Lazard Brothers.

Gazeta pisze dalej: „Prezydentem Banku Barclays był przez wiele lat Marcus Agius Rotschild. Żeniąc się z córką Edmunda de Rotschild, Katherine Juliette, kontroluje również BBC i jest także jednym z trzech administratorów kierownictwa grupy Bilderberg”. Klan Rotshildów nie pogardza żadnym interesem, a ten polegający na „przyjmowaniu” imigrantów i dbaniu o nich za pieniądze podatnika jest wręcz przemysłem, którego eksponencjalny rozwój Rotschildowie przewidzieli.

http://www.info-direkt.at/rothschild-und-die-asyl-industrie/

Thierry Meyssan (Reseau Voltaire) również pisze o tym, jako że jest to potwierdzeniem jego długiego na ten temat artykułu sprzed czterech miesięcy, w którym twierdził on iż fala uchodźców w Europie nie jest przypadkowym skutkiem ubocznym konfliktów na Bliskim Wschodzie, ale strategicznym celem Stanów Zjednoczonych.

Meyssan nazwał tę amerykańską strategię „teorią Chaosu”, i jej twórcę widział w Leo Straussie (1899-1973), ojcu i guru neoconów zagnieżdżonych we instytucjach państwowych USA.

„Zasada tejże strategii może być opisana w następujący sposób: najłatwiejszym sposobem na łupienie bogactw naturalnych danego państwa przez dłuższy okres czasu nie jest bynajmniej jego okupacja, ale zniszczenie go jako państwa. Gdy nie ma państwa, nie ma wojska. Gdy brak wojska przeciwnika, nie istnieje ryzyko przegranej. Od tego momentu celem strategicznym wojsk USA i NATO, któremu USA przewodzą jest wyłącznie zniszczenie państw. To zaś, co dzieje się później z narodami, nie jest sprawą Waszyngtonu”. (…)

http://www.voltairenet.org/article187426.html

Nadesłał RAM

Komentarzy 14 do “Czy Afrykańczycy i ich przewoźnicy są finansowani przez USA?”

 1. Reblogged this on Pekok Antylichwiarz.

 2. falkonidas said

  Reblogged this on .

 3. Kojak said

  Multi -kulti jest zelazna ,elementarnai podstawowa forma dzialalnnosci zydowstwa ! Stanowi fundament zydowskiej kryminalnej destrukcji panstw i narodow . Tak wiec istnieje wiecej niz uzasadnine podejrzenie celowej dzialalnosci w tym wzgledzie wspolczesnych hitlerowcow z Usraela !

 4. sokol said

  Od razu bylo czus , ze cos tu smierdzi………………….

 5. Apolinary said

  Amerykanie to jednak mądry i przewidujący naród, który perfekt zna się na wszelkich geszeftach. Kto inny (no może tylko pan Baksik z p.Gąsiorowskim) wpadłby na to żeby za jednym ruchem upiec dwie pieczenie czyli uzyskać dwa efekty. Jeden – to w walce o zwycięstwo NWO w świecie – znaczne osłabienie kultury europejskiej (choćby i jej resztek). Drugi: kropla drąży skałę, więc kroki na drodze do depopulacji ciekawszych części Afryki to czysty zysk dla ‚naszych’ ludzi,planujących eksploatować i zasiedlić te tereny. To naprawdę super geszeft. Oj! te austriackie faszysty – ale będą za te oszczerstwa płacić!

 6. NC said

  Re 5: Amerykanie nie mają zielonego pojęcia ani o tym, ani o innych wydarzeniach na świecie.
  Geszefty są planowane i realizowane przez tych, co mają w kieszeni i tzw. polityków i media.

 7. Kleks said

  re Artykul,

  To jest straszna i zaskakujaca wiadomosc.

  Na pewno sie teraz wszystko zmieni po tej publikacji.

  Acha, Jeszcze jedno:

  Moze bedzie artykul kto finansowal i finansuje piratow z Somalii?

  Moze piraci wyszli na giełdę w Nowym Yorku i w ten sposob zebrali pieniadze na swoje operacje, co jest tez mozliwe chociaz malo prawdopodobne.

 8. Plausi said

  o, mamy coś na ten temat !

  pod tytułem „Kolejne wyzwanie … USA”

  http://kdgwna.blogspot.com/2015/03/syj.html#Kolejnew

 9. KOR said

  Polska przyjmie imigrantów z Syrii i Erytrei. Erytrea nie chce pieniędzy z Danii. Do Erytrei nie wpuszcza się dziennikarzy ani wolontariuszy z organizacji humanitarnych. Ten niespełna pięciomilionowy, afrykański kraj ma dwa razy liczniejszą armię od polskiej.
  https://www.google.pl/search?q=mages+for+IS&client=ubuntu&hs=74K&channel=fs&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CCsQsARqFQoTCKDZpuO3q8cCFQaXcgodK58GLg&biw=1855&bih=985#channel=fs&tbm=isch&q=images+for+Erytrea


  http://s.plurielles.fr/mmdia/i/80/0/maquillage-peaux-noires-2773800sckwr_1370.jpg?v=2

 10. […] za:   https://marucha.wordpress.com/2015/08/15/czy-afrykanczycy-i-ich-przewoznicy-sa-finansowani-przez-usa… […]

 11. marrkerr said

  Reblogged this on MYŚLI I ZDERZENIA.

 12. Jako uzupełnienia do powyższego tekstu warto posłuchać słów z 24:53 z poniższego filmiku:

 13. revers said

  jest lepiej jak opisane w artykule, tak jak Rotszild stworzyl przed II Wojna Swiatowa Holocaust Industrie, tak teraz powstala Asyl Industrie, okazuje sie spolka akcjyna zarejestrowana w Szwajcarii ORS, dzalajaca w Austrii , w innych krajach europy z kapitalem od glownego udzialowca Barclays Bank , czyli Rottszilda 2 mld EUR. juz w 2014 spolka ORS miala zysk 70 mln. EUR, a w roku 2015 bedzie lepiej bo fala napedzanych przez naganiaczy asylatow podwoila sie.

  Kasowane sa tez poszczegolne kraje i tak tylko od rzadu austryjackiego wspomniana spolka ORS, nalezaca do Asyl Industrie , dostala od austriackich podatnikow w 2014 roku tylko 21 mln. EUR finansowy zastrzyk.

  http://www.politaia.org/politik/europa/rothschild-und-die-asyl-industrie/

  http://www.epochtimes.de/Rothschild-und-die-Asyl-Industrie-Das-lukrative-Geschaeft-mit-den-Fluechtlingen-a1261679.html

 14. revers said

  http://www.epochtimes.de/Rothschild-und-die-Asyl-Industrie-Das-lukrative-Geschaeft-mit-den-Fluechtlingen-a1261679.html

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: