Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Ambasador Korei Północnej opowiedział, jakie informacje transmituje Seul na granicy

Posted by Marucha w dniu 2015-08-23 (Niedziela)

Korea Południowa nawołuje do obalenia reżimu w Korei Północnej i rozpowszechnia fałszywe informacje przez głośniki na granicy, opowiedział ambasador Korei Północnej w Moskwie Kim Chen Dżun.

Ambasador Korei Północnej w Moskwie Kim Chen Dżun na konferencji prasowej w Moskwie w piątek opowiedział, jakie informacje transmituje Korea Południowa przez swoje głośniki na granicy.

„Jeśli mówić krótko, to treść jest taka, że nawołują do obalenia systemu politycznego w naszym kraju. Mówią, że w naszym państwie np. nie udziela się uwagi rozwojowi gospodarczemu, a prowadzi się tylko przygotowania do wojny, że należy obalić polityczny reżim w republice i tak dalej” – powiedział północnokoreański dyplomata.

Według jego słów, Seul wykorzystuje w tym celu „prymitywne, fałszywe informacje”.

Korea Południowa w czwartek poinformowała o ostrzale jej terytorium w zdemilitaryzowanej strefie ze strony Korei Północnej z broni artyleryjskiej w związku z transmisjami na granicy i otworzyła ogień w odpowiedzi. Pjongjang z kolei oskarżył Seul o to, że to właśnie Korea Południowa bez przyczyny przeprowadziła dziesiątki wystrzałów artyleryjskich na terytorium Korei Północnej.

Jednocześnie sami północnokoreańscy wojskowi uprzedzili, że jeśli ze strony Południa do 22 sierpnia nie zostanie zakończone transmitowanie z głośników, to Korea Północna zniszczy je w działaniu bojowym. W Seulu zagrożono w odwecie zemstą i zapowiedziano, że nadawanie z głośników wiadomości z Korei Południowej i informacji propagandowych nie zostanie zatrzymane.

http://pl.sputniknews.com

Przypominamy, że Judeopolonia od wielu lat nadaje gadzinowe programy radiowe i telewizyjne dla Białorusi, również nawołując do obalenia „reżymu dyktatora Łukaszenki” [nie wspomnimy już o prasie]. Doceńmy zatem krewniaków zza Buga, że nie zamierzają zniszczyć nadajników w działaniu bojowym, co mogli by uczynić bez trudu i ryzyka.
Admin

Komentarze 3 do “Ambasador Korei Północnej opowiedział, jakie informacje transmituje Seul na granicy”

 1. Boryna said

  Koreanczycy dokonali wielkiego postępu cywilizacyjnego: o ile w czasie wojny koreańskiej sieroty sprowadzone do Polski prezentowały zerowy poziom zasobu umysłowego to dziś Korea Pólnocna dawno odbudowała kraj z ogromnych zniszczeń nalotów amerykańskich, dziś w Korei widać wspaniałą architekturę miast, wsie są dostatnie, wszędzie ład i wzorowy porządek, ich szkoły mogą być niedoścignionym wzorem dla naszych zanarchizowanych, bezstresowych szkół. Kultura artystyczna zdrowa oparta o rozima tradycję.Technika koreańska stoi na wysokim poziomie: nasze wojsko w porównaniu do koreańskiego to rozpacz nędzy , skansen starego złomu. To efekt tego ,że są gospodarzami we własnym kraju a nie pod butem „biedronek, obcych banków, rzecznawców typu Balcerowicza. W intermecie jest kilka filmów zrobionych z ukrycia przez zachodnich turystów, które pokazują prawdę i kłamstwo gebbelsowkiej propagandy rodem z Gówna wyborczego.
  Podbobnie jest z „prawdą” o Białorusi w wydaniu Romaszewskiej.

 2. Oko said

  Taka jest prawda.A nam tu opowiadają pierdółki o Korei Północnej i Białorusi pod rządami Łukaszenki,który potrafił ułożyć sobie poprawne stosunki z Rosją.

 3. KOR said

  Korea Północna w zachodniej propagandzie a rzeczywistość
  https://www.google.pl/search?q=images+for+Korea+P%C3%B3%C5%82nocna+w+zachodniej+propagandzie+a+rzeczywisto%C5%9B%C4%87&client=ubuntu&hs=Tyr&channel=fs&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CCUQsARqFQoTCOqFz6XOwccCFWu9cgod0HwMrw&biw=1855&bih=985

  https://kfapolska.wordpress.com/2014/12/30/christopher-black-korea-polnocna-onz-i-propaganda-wojenna/ – warte przeczytania dla równowagi informacyjnej

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: