Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

KRLD zadeklarowała gotowość do totalnej wojny w imię wybranego przez naród ustroju

Posted by Marucha w dniu 2015-08-23 (Niedziela)

MSZ Korei Północnej oświadczyło w piątek, że naród jest gotów do wojny na pełną skalę w imię wybranego przez niego ustroju w związku z obecnym pogorszeniem się sytuacji na Półwyspie Koreańskim – informuje agencja Yonhap.

— Nasz naród i armia są gotowe nie tylko do działań odwetowych lub zemsty; nasz naród jest gotów do wojny na pełna skalę, by ceną życia bronić wybranego przez siebie ustroju – agencja cytuje fragment oświadczenia MSZ KRLD.

W sobotę mija termin wysuniętego przez Pjongjang ultimatum zakończenia wojny psychologicznej przeciwko KRLD. W przeciwnym razie północnokoreańska armia rozpocznie operację likwidacji głośników w strefie zdemilitaryzowanej i zdławienia ewentualnej reakcji sił zbrojnych Korei Południowej.

http://pl.sputniknews.com/

Czy naród jest gotowy do wojny, tego się raczej nie dowiemy. Na pewno gotowy do niej jest rząd, który świecąc przykładem na pewno pójdzie z bagnetami w pierwszym szeregu.
Admin

Komentarzy 12 do “KRLD zadeklarowała gotowość do totalnej wojny w imię wybranego przez naród ustroju”

 1. adsenior said

  No to mają taką samą politykę jak USrael! Oni też przez wojnę szerzą swój ustrój.

 2. Piszczała said

  Chciałem tu uzupełnić informację, że powodem ew. ataku będzie niezastosowanie się do ultmiatum w myśl którego Korea Pd ma zaprzestać nadawania propagandy którą wznowiła po 11 latach przerwy. Jednakże można zadać sobie pytanie czy propaganda to dobry pretekst do wojny! . Zważywszy stan umysłów osób mieszkających w Polsce, poddanych intensywnym ogłupianu przez polsko -języczne media po ustawce pookrągłostołowej, można sądzić, że to wcale nie jest głupi powód.

 3. maniek said

  Korea Południowa odwołała z Alaski myśliwce
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150823/871140.html

 4. wojak said

  Z całego USA i Europy naplywaja informacje że coś się może ywdarzyć we wrzesniu.Obama zamawia trumny, budowane byly obozy FEMA. Mysle ze to moze miec zwiazek z atakiem Kore Płn na USA.Prwodpodbnie wykorzysta się tego opłacanego pionka aby zaatakował USA co bedzie wstępem do wojny. W miedzyczasie zapewne zagotuje się także na bliskim wschodzie ,gdzie całą sytuacje być może wykorzysta Izrael.

 5. Nie dziwię się Północnej Korei. Trudno być spokojnym, kiedy USA i ich satelita beszczelnie planuje kolejną inwazję.

 6. revers said

  Tylko nikt nie zauwazy, ze w ramach demokracji usraelskiej w sammym centrum demokracji, co chwila powstaja coraz to bardziej drakonskie prawa, ostatnio 10 lat wiezienia dla rodzicow ktore zostawiaja bez opieki swe dzieci, w niepogode w samochodzie lub w domu, a ostanio rozszerzone o plac zabaw.

  Z jednej strony narusza sie prawa konstytucyjne, naturalne rodzicow z drugiej strony promuje single, lbtq, handel embrionami, dziecmi dla Homo Industrie, Organ Industrie przez rozne odmiany Planed Parenshood.

  Co idzie w parze z robuchlaym ruchem LBTQ, z coraz wiekszymi prawami do pracy, najwyzszych urzedow, z tranwertykiem w kancelarii Obamy wylacznie.

 7. revers said

  … rozbuchanym …

 8. Anteas said

  Mnie to się zdaje, że raczej USA i tańcząca na jego smyczy Republika Korei zaatakuje KRLD. Albo spróbuje wywołać „spontaniczną” rewolucje, jak to teraz w modzie. Oczywiście w szlachetnym celu zjednoczenia narodu koreańskiego i szerzenia demokracji (oficjalnie), stworzenia nowej półkolonii i osłabienia pozycji Rosji i CHRL (nieoficjalnie).

 9. Jakos cicho o roli Chin ktore uzywaja KRLD jako „pieska” by ujadal na USrael kiedy trzeba. Widac USrael zapomnieli jak sie skonczyla Wojna Koreanska w 1953. Nastepna Wojna Wietnamska, jeszce gorzej. Jakos dominacja Indochin nie zabardzo wychodzi. Jakakolwiek „red flag” akcja w Korei skonczy sie kolejnym podwinienciem ogona. Zadne bombki USraelskie nie pomoga…a proba ich uzycia (co jest niemozliwe) moze skonczyc sie ze USrael zniknie z mapy swiata. Rodchildowie nie sa takimi durniami…na samym koncy chodzi o wladze i ostateczna realizacje NWO.

 10. KOR said

  Kołchoźniki wróciły?1
  https://www.google.pl/search?q=images+for+radiow%C4%99zel+ko%C5%82cho%C5%BAnik&client=ubuntu&hs=PQa&channel=fs&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CCcQsARqFQoTCN_vpf7Sv8cCFUW-cgodMfkPxg&biw=1855&bih=985#

  Dziecko komuny

 11. maniek said

  Ambasador Korei Północnej opowiedział, jakie informacje transmituje Seul na granicy
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150823/869812.html

 12. maniek said

  Prawdziwa historia Korei nie bredni parchatych
  http://kompol.org/start/Zrozumiec_KRLD.html

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: