Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  yattakaj o Wolne tematy (53 – …
  Niedźwiedź o Profesjonalizm propagandy PiS
  Boydar o Zimowy sen Polski
  Kojak o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Boydar o Polskie elektrownie produkują…
  Boydar o Wolne tematy (53 – …
  Troll Polonii o Otyłość coraz większym problem…
  Birton o Rozstawiamy figury
  jasiek z toronto o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Birton o Rozstawiamy figury
  Troll Polonii o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Kwal o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Troll Polonii o Reagan też próbował zablokować…
  Marcin o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Jowram o Wolne tematy (53 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 496 obserwujących.

Sztokholm światową stolicą… gwałtów! Oczywiście nie ma to nic wspólnego z multi-kulti i masowym zalewem islamskich imigrantów.

Posted by Marucha w dniu 2015-08-23 (Niedziela)

Powodem gwałtów i innych zbrodni jest niewystarczająca demokracja w Szwecji, brak tolerancji ze strony Szwedów, przesądy rasowe oraz braki w edukacji socjalnej.
Takie jest standardowe wyjaśnienie wszystkiego.
Admin

W ciągu ostatnich 40 lat, kiedy szwedzkie społeczeństwo stało się multi-kulti a imię Mohammed stało się jednym z najczęściej nadawanych dla nowonarodzonych dzieci, łączna liczba przestępstw dokonywanych przy użyciu siły wzrosła tam o 300 proc., natomiast liczba gwałtów aż o 1472 proc.! Dzisiaj, pod względem liczby gwałtów na 100 tys. mieszkańców Szwecja ustępuje jedynie Republice Lesoto w południowej Afryce.

Aby było śmieszniej – za powiązanie faktów, tj. zestawienie wzrastającej liczby przestępstw ze wzrastającą liczbą islamskich imigrantów, w Szwecji czekała by mnie sprawa w sądzie! (sic!)

W 1975 roku populacja Szwecji wynosiła 8,2 mln osób. W ciągu następnych 40 lat urosła do 9,7 mln osób. Przyczyną wzrostu populacji nie był jednak przyrost naturalny generowany przez rodowitych Szwedów, lecz otwarcie szwedzkich władz na multi-kulti i napływ setek tysięcy islamskich imigrantów.

Wraz z napływem imigrantów zmieniły się także policyjne statystyki. W ciągu ostatnich 40 lat, mimo że całkowita liczba ludności wzrosła jedynie o 18 proc. (z 8,2 do 9,7 mln osób), to aż o 300 proc. wzrosła liczba przestępstw dokonywanych przy użyciu siły. Ze wszystkich przestępstw kryminalnych największy wzrost odnotowano jednak w przypadku liczby dokonanych gwałtów. W 1975 roku w całej Szwecji dokonano 421 gwałtów. W 2014 roku statystyki policyjne mówiły już o 6620 gwałtach, co oznacza wzrost aż o 1472 proc.! Obecnie, biorąc pod uwagę współczynnik liczby gwałtów na 100 tys. mieszkańców, Szwecja ustępuje jedynie Republice Lesoto w południowej Afryce.

Nie mam co do tego żadnych wątpliwości, że wzrost przestępczości w Szwecji wynika bezpośrednio z faktu otwarcia granic dla setek tysięcy imigrantów. Kuriozalne jest to, że za szerzenie takiego poglądu w samej Szwecji, groziła by mi rozprawa w sądzie.

Źródło: Sweden: Rape Capital of the West (GateStoneInstitute.org)
http://niewygodne.info.pl/

Komentarze 33 to “Sztokholm światową stolicą… gwałtów! Oczywiście nie ma to nic wspólnego z multi-kulti i masowym zalewem islamskich imigrantów.”

 1. lopek said

  Gwałty w Szwecji są pożądane przez tych od multi-kulti – bo przyspieszają zagładę białej rasy a przecież o to w tym wszystkim chodzi. Gwałty dokonane przez kolorowych – będą tam i nie tylko tam – bezkarne.

 2. Yah said

  Bo biali są skazania na wykończenie przez czarny apartheid, który wkrótce tan się pojawi. he, he, he ciekawe czy pojawi się szwedzki Mandela i dostanie Nobla

 3. revers said

  No i osto chodzi Asyl Industrie, wymieszanie plci, ras po bul, multi-kulti w efekcie brak kultury regionu – w koncowym efekcie zwiekszanie nacisku na kontrole wewnetrzna i zewnetrzna, bo o dziwo – w tym samym czasie najazdu Mahometow na Szwecje – zmniejsza sie neutralnosc Szwecji, na sile szuka sie wroga w Petersburgu u Iwana mniej Groznego.

 4. Kar said

  obrazek uliczny..dobry/rzeczowy/ostrzegawczy drogowskaz swiata/Europy przed publicznym smieciem

 5. Konserwa said

  Powoli się nawet ta lewacka Szwecja Budzi.Szwedzcy Demokraci liderem 25 procent.Jedyna partia antyimigrancka.
  http://ndie.pl/antyislamska-partia-szwedzcy-demokraci-liderem-sondazy/

 6. Kojak said

  Szwedzkie wladze ? One sa tak szwedzkie jak w Usraelu rzadza Amerykanie ! Zydowstwo wzielo Szwecje na kryminalny eksperyment rasowy ! Jak mozna wcielac w zycie krymnalne destrukcje i demoralizacje . Drugim takim zydowskim kryminalnymn eksperymentem jest Kanada Pozniej kryminalne doswiadczenie zdobyte na tych poligonach panstwowych wcielane sa do kryminalnych destrukcji i demoralizacji i demontazu innych panstw w praktyce Na tym wlaśnie polegaja zydowskie rzady i to jest zelazna i fundamentalna podstawa ich dzialania ! Totalny i systematyczny absolutny rozklad moralny, zawzieta i zażarta zgnilizna ma zerec i przeżec wszystko wowczas sa niezagroznone ich rzady i ch bandycka dominacja i wszechogarniajace zlodziejstwo

 7. revers said

  cenzura ad1

  W Niemczech pojawiaja sie glosy, na razie mniej waznych politykow, o zawieszeniu „Prawa Azylu” – lub Azyl Industrie cd..

 8. Kar said

  re:2

  .. kastraty polityczne/pederasci/pedofile reprezentuja „waznych politykow” w Niemczech..prozne nadzieje

 9. Ravkill said

  Niedługo „przestawienie wajchy” – powód i ostatnia szansa Szwecji:

  Liderem sondaży po raz pierwszy w historii z 25 procentowym poparciem cieszy się w Szwecji antyimigracyjna partia ‚Szwedzcy Demokraci’ – wynika z czwartkowego badania opinii publicznej YouGov.
  W zeszłorocznych wyborach, Szwedzcy Demokraci zdobyli 12,9 proc. głosów i stali się trzecią siłą w parlamencie – pomimo, że media nazywają ich „skrajną prawicą”. Obecnie jak wynika z sondaży cieszą się coraz większym poparciem społecznym. Nic dziwnego, wiele razy informowaliśmy Państwa o poprawności politycznej w Szwecji i bezkarności imigrantów, którzy tworzą swoje dzielnice niedostępne dla Szwedów.

  http://ndie.pl/antyislamska-partia-szwedzcy-demokraci-liderem-sondazy/

 10. ŻYDOWSKA mafia i żydo-masoński rząd waszyngtoński ROZWALAJĄ Szwecje, said

  To mafia ŻYDOWSKA, masońi i grasują agentura „rządu waszyngtońskiego” ze swoim lobby panoszącym się w Szwecji ZESTABILIZOWALI i rujnują Szwecję.

  Wykołowani i przekupieni Szwedzi przez „amerykańców żydowskich” pozwolili aby w Szwecji zalegalizowano założenie tzw. „The European Institute for Jewish Studies in Sweden” którzy zorganizowali PIEKŁO w Szwecji i to za pieniądze szwedzkiego podatnika, którzy zorganizowali sprowadzanie hołoty z Afryki i Azji do Szwecji.

  Różne ŻYDOWSKIE agentury, czyli mała garstka agresywnych żydów zamieszkała w Szwecji zaczeła wprowadzac żydowskie ideologie „multi-kulti” w celu ROZBICIA wewnetrznej spójności Szewdów w Szwecji.
  Sztańskie żydowstwo w Szwecji jest wspierane przez SZOWINISTYCZNĄ żydowską międzynarodową mafii o nazwie „B’nai B’rith International” której agentury panoszą się we wszystkich krajach europejskich. To oni wspierani finansowo przez żydowski rząd waszyngtoński założyli LOBBY i stworzyli ideologiczne DOKTRYNY na bazie, których do wszystkich Krajów Europy oni PRZYNUSZAJĄ do sprowadzania tzw. emigrantów z Afryki i Bliskiego Wchodu.

  Główną motywacją żydowskiego lobby szalejącego w Szwecji było zrobienie eksperymentu, polegającego na tam, że jakoby sprowadzona liczna grupa Murzynów z Afryki do Szwecji ZMIEJSZY istniejący tzw. „antysemitzm” w Szwecji.

  To „zmienjszenie” tego „antysemityzmu” w Szwecji ma jakoby ŁATWIEJSZE ustanawianie, wprowadzanie SPECJALNYCH praw PRZYWILEJÓW ale tylko dla żydów, uzasadniając ten kryminalny proceder tzw. zrekompensowanieniem cierpień żydów po przez ich „holocoust”.

  Nie wolno zapominać o tym, że to właśnie ŻYDZI, którzy przyjechali do tzw. „Nowego Świata” czyli Ameryki na początku XVI wieki to właśnie ONI zorganizowali swoje ŻYDOWSKIE firmy jako PIERWSZE zaczęły się zajmować sprowadzaniem Murzynów do Ameryki.
  To też ci pierwsi ŻYDZI mieli koncern w Ameryce na handel czarnymi niewolnikami w powstałym USA.
  Jest na to cała masa DOWODÓW postaci dokumentów w największym archiwum w Newport, w Stanie Rhode Island, który jest ZAMKNIETY i nie dostępny spowodowany żydowską totalitarną władzą w obecnym USA.

  To żydowskie rasistowskie ZONISTYCZNE lobby w Szwecji skorzystało z doświadczenia żydostwa amerykańskiego w bezczelnym MIESZANIU się interesy wielu krajów, a tym też w sprowadzaniu OBCYCH do krajów Europejskich, dlatego do tego celu żydowska mafia założyła instytucje o nazwie „Wallenberg Foundation” w Szwecji, aby ZALELEGALIZOWAĆ tą kryminalną żydowską działnośc na SZKODĘ Szwecji.

  Pod szyldem tej organizacji żydowska mafia grasująca w Szwecji zajmuje się brutalnym naciskiem politycznym na władze Szwecji, aby ono zgadzało oraz finansowało tą żydowską ideologię w organizowaniu NAJAZDU murzynów do Szwecji z Afryki. Ci murzyni to nie emigranci lecz NAJĘŹCY na Szwecje sprowadzeni przez żydów.

  Grasujące loby żydowskie w Szwecji wymusiło na parlamencie szwedzkim, aby opracowało oraz wprowadziło prawa, które ZABRANIAJĄ dyskutowanie zasadności sprowadzania kolorowych emigrantów do Szwecji. Każda taka rozmowa przeciętnego szwedzkiego obywatela jest uznawana za brak „tolerancji”, przejaw rasizmu oraz karalnego niby „groźnego” anty-semityzmu.

  Obecnie Szweckie oficjalne władze w Sztokholmie oraz całe społeczeństwo jest CHWYCONE za TWARZ w Szwecji przez małą grupkę agresywnego żydostwa, które stało się tam KASTĄ rządząca IDENTYCZNIE jak w żydowskim USA.
  Ta żydowska szalejąca mafia w Szwecji jako lokalna AGENTURA międzynarodowego żydowskiego networku „B’nai B’rith International” oni zdołali brutalnie NARZUCIĆ, ustalając NORMY dla Szwedów co jest „dobre i złe” dla Szwecji podobnie, jak jest od 40 lat w USA(po zabici przez żydów Johna F. Kennedygo) czy żydo-mafijnej III RP gdzie żydostwo lub żydo-komuniści „przegłosowali dla siebie demokratycznie” ustanowienie SPECJALNYCH przywilejów prawnych ale TYLKO dla żydów z oczywistą DYSKRYMINACJĄ lokalnych tubylców:

  „Jak syjoniści dzielą i rządzą! David Duke”

 11. Moher49 said

  Białe baby się wyemancypowały i rodzić nie chcą – to jest pierwsza przyczyna tego zła.
  Brak dostępu do broni i prawo, które nie pozwala strzelać to druga przyczyna tego zła.
  Bez-jajowe chłopy, dupowate rządy, zdrajcy, policje, służby specjalne oddane wrogim ideom – to trzecia przyczyna tego zła.

 12. revers said

  Szwedow to spotka pan predzej w zamorskim Kauflandzie, jak biora hurtem tania jak na ich kieszen polska wodke Zelodkowa, wydooopcza tanie polskie dziwki i wracaja z krotkich turystycznych wojazy po Pomorzu do svenskiej codziennosci i poprawnosci politycznej bo wg. wyemancypowanych Pan i parti zielonych grozniejszy jest Iwan w Petersburgu. Dlatego na wypie Gotland te boskie, wyozumiale dla afrykanczykow panie, nawet po ciezkim grupowym afro gwalcie na promie z przystankiem w Gotlandzie, chetnie ustawiaja rakiety skierowane na Iwana w Petersburgu.

  Czekoladowy lub hebanowy wal to nie to samo co Iwana wal jak sopel lodu lub z debu.

 13. Awanturnictwo ZABIJAKÓW USA wymusiło NAJAZD murzynów na Europe ! said

  @ 2 wpisu

  Azylu to udzielają państwa prześladowanym w jakimś kraju kilku, kilkudziesięciu, jakieś grupie co NAJWYŻEJ kulkuset osób !

  Natomiast, na Szwecje NJECHAŁO dziesiątki, setki TYSIECY, a na Europę najechało MILONY normalnych NAJŹDZCÓW, którzy absolutnie nie mają NIC wspólnego z emigrantami ani azylantami lecz są zwykłymi PASOŻYTAMI najeźdzcami identycznymi jak żydy, którzy też NAJECHALI na Szwecję, a teraz ją OKUPUJĄ jak ZABORCY !!

  To żydy z amerykańcami NAPADLI na Bliski Wschód i Afrykę, ROZWALILI i ZNISZCZYLI instytucje wielu, wielu państw jako bezkarni barbarzyńcy, a w tym też manufaktury w Afryce i zorganizowali rzeźnie ludzi ZABIJAJĄC miliony na Bliskim Wchodzie.

  To te żydo-amerykańskie barbarzyńskie NAJAZDY na Bliski Wschód, Afrykę i Azje są powodem, że setek TYSIĘCY, MILIONY murzynów NAJECHAŁO na Szwecję, którzy to murzyni zachowują się jak normalni OKUPANCI ! Oni NIE są emigrantami lecz NAJŹCAMI i okupantami !

  To bezkarne ludobujcze USA, Anglia i Francja + Niemcy organizują awanturnictwo Świtowe i ZNISZCZYLI całkowicie infrastrukture Bliskiego Wchodu i Afryki oraz zorganizowali zaborczy NAJAZD hołoty na Europę, a teraz ludobójcy z Waszyngtonu „umyli rączki” a są 100% powodami tego całego bałaganu na Świecie.

  Teraz żydy czyli rząd waszyngtoński szykuje NAPAD na Rosje który zniszczy też Polskę i całkowicie ZNISZCZY Europę !!!

  NIE wpuszczać „amerykańców” do Europy, którzy usiłują OBRABOWAĆ Europę !!!

 14. anonim said

  Krytyka przejawów demokracji w najczystszej postaci. Przecież gdyby „głos” ofiary był ważniejszy niż głos gwałciciela to gwałtów by nie było.
  Nie bujta się demokracji ludzie…

 15. Antares said

  A mnie szwedów nie jest żal, to takie same kurwy jak szwaby, brytole, żabole i żydki

 16. Lesio said

  Dlaczego akurat Szwecja? Podobno to właśnie pomoc szwedzkich Waregów zadecydowała o rozbiciu Kaganatu przez Słowian i rozgonieniu talmudycznych Chazarów na cztery wiatry. A dlaczego ISIS tak sobie upodobał niszczenie kultury Iraku czy zabytków asyryjskich? Wystarczy poczytać o historii żydostwa w Iraku, o takich sprawach jak „niewola babilońska”, to łatwo będzie można zrozumieć wszystkie motywy. Historia matką wszystkich nauk. Narody słowiańskie również znajdują się na czarnej liście. Trzecia wojna światowa to nie będzie wojna z islamem, wojna bogatych z biednymi, wojna Zachodu z Rosją i Chinami, itd. Trzecia wojna światowa to próba ostatecznego podboju i podporządkowania świata przez chazarskie żydostwo, a wszystko inne to tylko narzędzia służące do realizacji tego celu.

 17. Boydar said

  Pan Moher myli skutki z przyczynami.

 18. Nieważny said

  Białe baby bardzo chętnie rodzą, ale nie-białe dzieci.

 19. Jacek said

  ” Obecnie, biorąc pod uwagę współczynnik liczby gwałtów na 100 tys. mieszkańców, Szwecja ustępuje jedynie Republice Lesoto w południowej Afryce.”:

  „południowa Afryka” to „model” państwa dla ludzi białych wg talmudycznego projektu „świata”. W tym samym kierunku zmierzają tzw usa i zjednoczone królestwo. Istnieje model alternatywny i jest nim palestynizacja. W Polsce realizowany jest model hybrydowy palestyńsko – afrykański. Podczas gdy struktura palestyńska modelu jest właśnie domykana, rozwijane są podstawy struktury afrykańskiej.

  Ciekawe jakie są wyroki na białych Szwedów, gdy np. biały Szwed da swojej sqrwionej babie w papę.

  Ta p. dziennikarka nie zdaje sobie sprawy z tego, ze w „modelu” „równouprawnienia” kobiet państwo jako ich „opiekun” jest urzędowym alfonsem i może dysponować ich „usługami” wg upodobania, np. aby zachęcać przestępczy motłoch do imigracji (socjal i białe baby do rżnięcia – afrykańskie eldorado- czyli np. Szwecja).

 20. aaaaaaaaaaaaaa said

  ….słaby naród musi umrzeć ……chcesz przeżyć musisz zabijać ……..reszta się nie liczy …..

 21. MR.Patrzajta said

  Zaduzo milosci I tego przebaczania .Plasania u nog inowiercow heretykow poganistow.
  PROSTE BIC ……………WNICH…….TO MUSI BYC NASZE KREDO.

 22. Ad. 5

  „Przecież gdyby „głos” ofiary był ważniejszy niż głos gwałciciela to gwałtów by nie było.”

  – Niektóre panie tylko czekają, żeby wreszcie zgodnie z prawem móc pozbyć się faceta… Albo oskubać go z ostatniego grosza… 🙂

 23. KOR said

  https://www.yahoo.com/health/science-ponpoints-how-your-butt-influences-your-126429542778.html
  http://www.breitbart.com/london/2015/07/24/afghan-migrants-abducted-woman-and-gang-raped-her-for-a-week/
  http://www.gatestoneinstitute.org/5195/sweden-rape – Sweden: Rape Capital of the West
  http://www.bbc.com/news/world-europe-33187011 – Hospital in Sweden to open first rape clinic for men
  https://www.reddit.com/r/europe/comments/36d3z8/is_sweden_now_the_rape_capital_of_the_world_no/
  https://www.yahoo.com/health/sweden-to-open-a-rape-center-for-men-121923400973.html
  A Stockholm hospital is set to become the first in Sweden to offer emergency services for rape victims … who are male.

  https://www.google.pl/search?q=images+for+gwa%C5%82ciciele+ze+szwecji&client=ubuntu&hs=6TG&channel=fs&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CCUQsARqFQoTCPW25bDdv8cCFaWqcgod4VEA1w&biw=1855&bih=985

 24. gosc said

  RATUJMY REDUTE ORDONA-.6.08.2015- ul. Bateryjki- za meczetem!

 25. Boryna said

  Pewnie Stefan Michnik też ma udział w tym syfie.

 26. anonim said

  ad 22.
  Panie Krzysztofie tak po prawdzie i na serio to przypadek Szwecji pokazuje jak łatwo można zgnoić ludzi…białych ludzi. Przecież to powinien być bardzo prosty mechanizm wina i kara a tutaj to występuje dla nich to państfo jest od tego…zresztą u nas jest to samo taki buzek po wszystkim co on zrobił powinien się bać samemu po ulicy chodzić a tu co…pokazał się na Śląsku to go mało po dupie nie całowali i wybrali do obijania się w jerwoparlamencie.
  Wychodzi na to że społeczeństwo w swej masie jest bezrozumne i bezwolne…

 27. Jacek said

  ad Lesio #16

  bardzo trafnie Pan to ujął .

 28. Spójrzcie na poniższe zdjęcie – tak dziś wygląda młoda generacja w tej do niedawna najświętszej z Białych Ziem. KTO do takiej tragedii doprowadził?!?

  Powiecie, że pejsy. O, niezupełnie – tamtym nie udałoby się zrobić aż takiego bałaganu bez planowej korupcji pazernych na kasę etnicznych Skandynawów. Pieniądze i owszem, są w życiu ważne, ale nie mogą pełnowartościowemu człowiekowi przesłonić jego wspólnotowych ideałów. Pieniądze, które tamci otrzymali za zdradę kraju, stanowią kapitał bandycki, przestępczy, uciułany na krzywdzie i wyzysku Białych Europejczyków przez śmierdzącego żyda, czynionej przez wieki na różne sposoby.

 29. Ad. 26

  Jeśli Szwedka ubiera się po europejsku (dziś na głównej ulicy mojego miasta 80% młodych kobiet prezentowało nagie uda każdemu, kto miał ochotę popatrzeć), jeśli ona lezie w towarzystwo muzułmanów i do tego czarnych i do tego jej nieznanych, to oznacza, że to jest skończona idiotka i ja bym jej zachowanie pociągnął pod prowokowanie wyuzdanym ubiorem i zachowaniem – przecież tak zachowywała się wobec muzułmanów. Jeśli człowiek ma kontakt z nieznanym sobie osobnikiem, mało nieznanym! obcym kulturowo! to elementarna przezorność nakazuje ostrożność w słowach, w zachowaniu itd.

 30. Mówiąc słowami Wielkiego Szu – Patrzysz na obrazek, a nie widzisz rzeczy W ten sposób oszust polityczny nazywany w mediach dobroczyńcą jest przez nas postrzegany jako dobroczyńca…

  Chciałoby się powiedzieć za hr. Ponimirskim – Hołoto! Bez żadnych rozumnych kryteriów!…

 31. aaaaaaaaaaaaaaa said

  @29

  ……co ty bredzisz człowieku ….?

  Szwedzi są u siebie i to reszta ma się dopasować do ich kultury, a nie odwrotnie ……

  jedyną kwestią jest w ogóle zbliżanie się do „przyjezdnych” …….i tyle .

  jedź do Turcji i spróbuj tam coś narzucić – to cię przywiozą w worku plastikowym ,……

  ……to jest tylko kwestia popieprzonego prawa czosnkowego w Szwecji , że obcy mogą , więcej niż obywatel ………….

  ….u nas już próbują zrobić dokładnie to samo ……..

 32. Boydar said

  Szwedzi i Szwedki przez czterdzieści parę lat (o czterdziestu wiem na pewno) ciężko pracowali na moralny burdel. Jak Kuba Bogu tak Bóg Fidelowi.

 33. wow said

  Ktoś już podał link wyżej, ale tutaj po polsku. Szwecja jest też prawdopodobnie liderem homoseksualnych gwałtów na mężczyznach.

  http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/w-szwecji-powstaje-szpital-dla-zgwalconych-mezczyzn_627880.html

Sorry, the comment form is closed at this time.