Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Słowackie MSW: jesteśmy krajem bez meczetu i tak pozostanie. Przyjmiemy tylko imigrantów-chrześcijan.

Posted by Marucha w dniu 2015-08-24 (Poniedziałek)

Jak widać, nawet mała Słowacja potrafi się postawić łobuzerii z Unii Europejskiej. Potrafią Węgry, Czechy… tylko nie Polska, najgorsza chyba хуйня z całego byłego RWPG.
Admin

Rząd w Bratysławie zgodził się na przyjęcie niewielkiej liczby imigrantów. Jednak w rachubę wchodzą wyłącznie chrześcijanie. Zgodnie z unijnymi porozumieniami na Słowację trafi 200 osób pochodzących z krajów islamskich przebywających obecnie w Turcji i Grecji.

Rzecznik słowackiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, Ivan Metik, oświadczył, że gdyby jego kraj przyjmował imigrantów-muzułmanów, to ci nie czuli by się jak u siebie.

– Słowacja to jedyny kraj w Europie, który nie posiada meczetu. Nie ma też muzułmanów. Zaczęło by się od protestów z ich strony, a nie od jakichkolwiek prób integracji” – zauważył Metik.

Agencja do spraw Uchodźców Organizacji Narodów Zjednoczonych wezwała Słowację, aby kraj ten „stosował bardziej integracyjne podejście do kwestii relokacji”. Słowacki rzecznik zaprzecza jakoby decyzja jego rządu miała cokolwiek wspólnego z dyskryminacją.

– Byliśmy i jesteśmy jedynie krajem tranzytowym. Na dłużej przyjmiemy tylko chrześcijan i to w ilości proporcjonalnej do liczby mieszkańców naszego kraju – stwierdził rzecznik słowackiego MSW.

Postawa Bratysławy niepokoi rzecznik Komisji Europejskiej, która nie chce dopuścić do rozłamu w imigracyjnej polityce UE. Bratysława w ostatnich tygodniach stała się areną licznych, jak na warunki słowackie, demonstracji i marszów przeciwko islamizacji. Protesty były na tyle gwałtowne, że władze musiały zatrzymać dziesiątki osób.

Podobnie do tego spędzającego sen z powiek Europejczyków problemu podchodzą także Czesi. W obu krajach internetowe media społecznościowe grzmią coraz mocniejszymi hasłami. Do najłagodniejszych należą: „Słowacja dla Słowaków”, „Słowacja to nie Afryka” czy „Razem przeciwko dyktatowi Brukseli!”.

Przypomnijmy, że Polska zobowiązała się do przyjęcia 2000 imigrantów. Na przygotowanie miejsc i odpowiednich programów asymilacyjnych nasz kraj otrzyma od UE 65 mln złotych.

Źródło: „BBC World” / http://www.ta3.com
ChS
http://www.pch24.pl

Ciekawe, dlaczego strumienie muzułmańskich uchodźców nie podążają w najbardziej, wydawałoby się, naturalnym kierunku – czyli do bogatych państw muzułmańskich, gdzie nie mieli by najmniejszych problemów z wyznawaniem swojej wiary, meczetami, strojami, moralnością itd. I nie musieliby przeprawiać się łodziami przez morze.
Dlaczego to bydło pcha się do Europy? Kto ich tam kieruje? Kto finansuje te migracje?

Pytania retoryczne…
Admin

Komentarzy 6 to “Słowackie MSW: jesteśmy krajem bez meczetu i tak pozostanie. Przyjmiemy tylko imigrantów-chrześcijan.”

 1. Jajacek said

  Wojskowy wywiad Austrii potwierdzil finansowanie uchodzcow przez Ameryke. Jest to posrednia metoda finansowania ISIS i jednoczesnie oslabiania Europy. Nie mam zadnych watpliwosci ze poprawnosc polityczna to objaw qrestwa. Gratuluje Rosjanom i Wegom ich przywodcow.

 2. Glos Prawdy said

  Brawo Slowacja. Chrystus Krolem ma byc, nie Mohamed. Muzulmanie w zyciu nigdy nie zmienia swej religiji, chyba ze pod wplywem wielkiej laski Bozej i odrazu staja sie meczennikami, a chrzescjanie naodwrot -tak, toleruja wszystkich innej wiary, heretykow, rowniez drani, zboczencow, przestepcow i t.d.

  Slowo uzyte przez admina po rusku delikatnie mowiac jest brzydkie, bo po rusku ono sie czyta i brzmi dziesiec razy wulgarniej niz po polsku 😦
  [I o to właśnie chodziło – admin]
  Teraz rozumiem dlaczego polacy czesto podobnie sie wyrazaja, bo nie wkladaja pojecia w to co mowia.

 3. Glos Prawdy said

  Pytanie dlaczego uchodcy nie zmierzaja w kierunku bogatych panstw muzulmaskich jest na czasie i warto o to zapytac politykow. No wlasnie, dlaczego Arabii Saudyskiej naprzyklad te klopoty.

 4. LejbaBolek said

  No to biznes „sze krenci”.
  Zydy beda teraz sprzedawac chrzescijanskie certyfikaty koszernosci meczetowcom.

 5. KOR said

  Kto organizuje i finansuje najazd muzułmański na europę? „Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują.”
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/czy-organizacje-z-usa-finansuja-przemyt-imigrantow-do-europy-2015-08
  https://www.google.pl/search?q=images+for+kto+organizuje+i+finansuje+najazd+muzu%C5%82ma%C5%84ski+na+europ%C4%99&client=ubuntu&hs=aMY&channel=fs&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CCgQsARqFQoTCKmbvbPdwccCFYqmcgodndoMJQ&biw=1855&bih=985

 6. ojojoj said

  „Słowacki rzecznik zaprzecza jakoby decyzja jego rządu miała cokolwiek wspólnego z dyskryminacją.”
  I po co zaprzeczac? Powiedziec durniom z brukseli, ze „tak! dyskyminujemy? macie chuje z tym jakis problem?!” i na odchodnym napluc ryj. Po cholere sie jeszcze ten rzecznik tlumaczy przed pejsami?

Sorry, the comment form is closed at this time.