Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marek Lipski o Profesjonalizm propagandy PiS
  gd-ap o Wolne tematy (53 – …
  yattakaj o Wolne tematy (53 – …
  Niedźwiedź o Profesjonalizm propagandy PiS
  AniaK o Wolne tematy (53 – …
  Boydar o Zimowy sen Polski
  Kojak o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Boydar o Polskie elektrownie produkują…
  Boydar o Wolne tematy (53 – …
  Troll Polonii o Otyłość coraz większym problem…
  Birton o Rozstawiamy figury
  jasiek z toronto o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Birton o Rozstawiamy figury
  Troll Polonii o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Kwal o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 496 obserwujących.

Kuźnia bandytów

Posted by Marucha w dniu 2015-08-26 (Środa)

Od Jana Hempla do …

Na początku fundament, czyli Żyd, który wysysa wartości nadprzyrodzone z mlekiem matki i staje się encyklopedycznym rasistą (często też pedałem) roszcząc sobie pretensje do bycia „wyższym nad innymi”.

Wola dominacji tej „wyższej” rasy stała się nadrzędną obsesją żydów wobec, z założenia, ras niższych, czyli Gojów. Metodą perswazji są tu tortury, śmierć, a jak to nie wystarczy, to „mamy jeszcze 450 głowic nuklearnych” rozmieszczonych na terytorium mini-państewka Izrael. Kiedy rasizm został potępiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ’u w 1948, Żydzi potępili ONZ.

Żyd Jan Hieronim Hempel urodził sie 3 maja 1877 w Prawdzie, gminie wiejskiej w woj. lubelskim. Po ukończeniu w r.1895 szkoły rzemieślniczej był ślusarzem, a następnie technikiem melioracyjnym i technikiem mierniczym.

Nabyte umiejętności nie wystarczyły temu „wyższemu rasowo” Żydowi, który wkrótce postanowił ukryć swoje pochodzenie za pseudonimami Jan Bezdomny, Jan Boży i Jan Wolski. Schowany teraz, i gotowy do uprawiania swojej nadprzyrodzonej misji walki z Chrześcijanami, wstąpił do tajnej organizacji Wolnomularzy. Zapewniło mu to bezkarne „bycie kimś” w błyskotliwej karierze „opieki nad robotnikami” (czytaj: podatnikami).

W swojej cudownej biografii, Hempel był od roku 1910 redaktorem „Kuriera Lubelskiego”; pisywał również do „Nowej Gazety”, „Kuriera Łódzkiego”, „Krytyki”, „Widnokręgu” i „Zarania”. W 1911 roku wydał w Bielsku napisane przez siebie Kazania piastowe(!). Od 1920 roku członek PPS, działacz Uniwersytetu Ludowego. Redaktor „Kultury Robotniczej”, pisma związanego z KPRP/KPP (później redagował jej kontynuacje: „Nową Kulturę” i „Dźwignię”, oraz współredagował „Miesięcznik literacki”). Prezes kierowanej przez komunistów Spółdzielni Wydawniczej „Książka” i współzałożyciel (tylko dla „wybranych”) Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Również wieloletni działacz Stowarzyszenia Wolnomyślicieli Polskich. Jesienią 1918 roku został współredaktorem organu PPS-Lewicy „Głosu Robotniczego”. Od 1922 roku działacz KPRP/KPP, uczestnik jej II Zjazdu w 1923 roku i kandydat do Sejmu z jej ramienia w 1922, 1928 i 1930 roku.

Pracownik Komitetu Dzielnicowego (KD) KPRP, kierownik Wydziału Spółdzielczego KC KPP, członek Wydziału Rolnego KC KPP, członek, a następnie kierownik Wydziału Sejmowego, członek Centralnej Redakcji i kierownik Wydziału Kulturalno-Oświatowego. W 1927 roku został członkiem tymczasowego Sekretariatu Krajowego KPP.  Konkurenci do tych stanowisk „zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach”.

Zmarl w r. 1937 jako polski marksista (do czego nigdy się nie przyznał), publicysta, tłumacz,filozof i działacz spółdzielczości, członek PPS-Lewicy i KPP. Haniebnie, imię Jana Hempla nosi ulica w centrum Lublina.

18 kwietnia 1892 roku, z matki Biernacka i ojca Rutkowski zamieszkałych w Rurach Jezuickich pod Lublinem, urodził się syn, któremu nadano imię Bolesław. Jako że była to rodzina katolicka, syna wysłano do powszechnej szkoły katedralnej w Lublinie, będącej pod kuratelą miejscowej parafii rzymskokatolickiej. Szkoła kładła nacisk na wychowanie religijne i PATRIOTYCZNE uczniów.

W tym czasie Boluś był blisko związany z Kościołem, a jego rodzice zamierzali posłać go do seminarium duchownego. Jak na polskiego katolika-narodowca przystało, będąc w ostatniej klasie, uczestniczył w strajku przeciwko stosowaniu języka rosyjskiego w szkole i został z niej wydalony. Cóż, regulamin szkoły nie zezwalał uczniom na strajki, więc dalszą wiedzę Boluś postanowił zdobywać jako samouk.

Od 1906 był pomocnikiem murarza w Lublinie, następnie od 1912 pracował jako zecer w drukarni Raczkowskiego, gdzie poznał wolnomularza Jana Hempla. Od tego czasu losy Bolka potoczyły się jak w furgonie samego diabła. Idąc za przykładem swojego mistrza, Bolesław Rutkowski zmienił sobie nazwisko na Jerzy Bielak, Bolesław Birkowski, po czym zdecydował się połączyć pierwsze sylaby nazwisk swoich rodziców, z czego wyszedł jako Bolesław Bierut.

Już w 1910 dołączył do kółka robotniczego prowadzonego przez Jana Hempla, który wywarł istotny wpływ na jego poglądy. Przede wszystkim, pod wpływem Hempla, Bierut zerwał z Kościołem, po czym jego kariera i anty-chrześcijańskie poglądy komunistyczne rozwinęły się w błyskawicznym tempie. W 1912 wstąpił do PPS-Lewicy. Działał również w sekcji odczytowej Lubelskiego Towarzystwa Społeczno-Oświatowego „Przyszłość”.

Od 1915 pracował w sklepie Lubelskiej Spółdzielni Spożywców (LSS) założonej w 1913 m.in. przez Jana Hempla. W 1916 został kierownikiem handlowym spółdzielni, zaś od kwietnia 1917 był członkiem zarządu Lubelskiej Spółdzielni Spożywców bedąc jednoczesnie członkiem zjednoczonego Komitetu Wyborczego (wspólnie z PPS) do Rady Miejskiej z ramienia PPS-Lewicy. Od grudnia 1918 roku, po zjednoczeniu PPS Lewicy z SDKPiL, należał do Komunistycznej Partii Robotniczej Polski.

Na I Zjeździe ZRSS, w maju 1920, Bierut wraz z Hemplem weszli do Komitetu Wykonawczego ZRSS.Od maja 1925 do maja 1926 przebywał w Moskwie na kursach partyjnych, pod pseudonimem Jan Iwaniuk. Został tam zwerbowany na agenta przez Zjednoczony Państwowy Zarząd Polityczny (OGPU). W listopadzie 1927 uczył się w Międzynarodowej Szkole Leninowskiej kierowanej przez Komintern, tym razem pod pseudonimem „Wagner”.

Jako aktywny członek Kominternu i agent NKWD, Bolesław Bierut wrócił do Polski w 1932 na stanowisko sekretarza komitetu KPP w Łodzi, następnie przeszedł do wydziału wojskowego KPP (działającego na rzecz wywiadu wojskowego ZSRR), współpracując z wywiadem żydo-sowieckim.

Bierut był tym, który zadeklarował rezygnację z „polskich terenów wschodnich” m.in. zapewniając Stalina 12 października 1944, iż: Jesteśmy tu, by w imieniu Polski żądać, by Lwów należał do Rosji. Już wówczas Bierut otrzymał instrukcje od Stalina o zaostrzeniu działalności PKWN na terenie tzw. „Polski Lubelskiej”, zmierzające do pogłębienia represji wobec sił niepodległościowych skupionych przyKościele Katolickim realizowanych przez tworzący się aparat bezpieczeństwa PKWN, wywiad ZSRR i siły NKWD.

Na plenum KC PPR po połączeniu z PPS, co nastąpiło formalnie na Kongresie Zjednoczeniowym 15–21 grudnia 1948, powstała Polska Zjednoczona Partia Robotnicza (PZPR), której to Bierut został Sekretarzem Generalnym.

W czasie swoich rządów Bierut pogłębil represje za błahe przewinienia, wydając walkę tzw. propagandzie szeptanej (m.in. opowiadanie dowcipów politycznych, krytyczne wypowiadanie się o systemie ustrojowym lub przywódcach komunistycznych). Odpowiedzialność karna za takie „przestępstwa” to 5 lat więzienia (art. 22 małego kodeksu karnego z 1946) lub do 10 lat więzienia (art. 29 m.k.k. z 1946) – obowiązujące do 1969.

Od 1946 do chwili śmierci Bieruta w 1956 za tzw. propagandę szeptaną skazano na kary więzienia tysiące katolików (tylko w lutym 1950 za „wrogą propagandę szeptaną” skazano 4500 ludzi, z czego 100% stanowili katolicy).

Bilans rządów Bolesława Bieruta to także ok. 100 tys. ofiar różnorakich represji – według oficjalnych danych (wówczas utajnionych) w połowie 1952 w więzieniach znajdowało się 49,5 tys. więźniów politycznych (oraz dodatkowo 2,5 tys. w osobnym więzieniu dla młodocianych „przestępców politycznych”), a w okresie 1949–1952 do obozów pracy przymusowej wysłano 46,7 tys. osób (ogółem do 1954 roku skazano na karę obozu pracy ok. 84,2 tys.osób).

Ogółem, według szacunków IPN z 2007, w latach 1944–1956 w aresztach i więzieniach znalazło się z powodów politycznych ok. 350–400 tysięcy osób (wliczając w to ok. 100 tys. ofiar prześladowań za rządów Bieruta w okresie 1949–1956). W okresie 1948–1956 liczba robotników skazanych na kary porządkowe za nieprzestrzeganie ustawy o „socjalistycznej dyscyplinie pracy” wyniosła ok. 1 miliona. W okresie 1948–1955 każdego roku orzekano karę grzywny za niewywiązywanie się z przymusowych dostaw obowiązkowych w stosunku do 1,5 miliona chłopów. Pod koniec 1951 w aresztach znajdowało się ok. 900 księży, a lista potencjalnych „wrogów ustroju” (tzw. „rejestr elementu przestępczego i podejrzanego”), prowadzona przez MBP, sięgnęła 1 stycznia 1953 ok. 5,2 miliona (!) ludzi – i ponad 6 milionów w 1954.

Dnia 12 marca 1956 w Moskwie Bóg położył kres życiu człowieka i głowy Państwa, który miał odwagę jako pierwszy i jedyny z dotychczasowych władców Polski zorganizować walkę polityczną i państwową z Kościołem.

W ciągu rządów Bolesława Bieruta, zniszczono prasę, wszystkie niemal pisma i księgarnie oraz wydawnictwa, nie wyłączając urzędowych organów Kurii Diecezjalnych; zniszczono dobroczynność kościelną, mnóstwo placówek wychowawczych i opiekuńczych; zniszczono szkolnictwo i szpitalnictwo katolickie; zlikwidowano mnóstwo klasztorów i domów zakonnych, nie wyłączając szkół zakonnych dla celów wewnętrznych.

Straszliwe gwałty, których dopuszczano się na więźniach kapłanach i zakonnikach w czasie śledztw; nadmiernie ciężkie wyroki sądowe, wskutek których więzienia zaludniły się sutannami i habitami, jak nigdy od czasów Murawiewa – to wielki i bolesny rozdział tych rządów.

Ostatnie lata wzięły Kościół święty w łańcuchy Urzędu do Spraw Wyznań i dekretu o obsadzaniu stanowisk kościelnych. Ten wielki aparat kościelny został w ogromnym stopniu skrępowany, a jeżeli nie zdołano go zniszczyć do końca, to może i dlatego, że postawa społeczeństwa katolickiego była dość zwarta.

Sadystyczne mordowanie nosicieli idei Chrystusa, czyli katolickiego narodu polskiego, będzie związane odtąd na zawsze z imieniem Bolesława Bieruta, uczniów Hempla, oraz tych, którzy dzisiaj maja czelność twierdzić: „należy żałować, że żydo-bolszewia okresu PRL (1944-56) nie zlikwidowała Kościoła w Polsce”.

Zdzich
http://zdzich.neon24.pl/

Komentarzy 14 to “Kuźnia bandytów”

 1. aaaaaaaaaaaaaaaa said

  „- będzie kiedyś awantura z tymi żydami

  – bywały już, …..trwały przez 18 wieków i jaki rezultat ?

  …………. w antyżydowskich prześladowaniach zginęły najbardziej szlachetne jednostki ,a zostały tylko te , które potrafiły uchroni się przed zagładą ….
  i oto jakich mamy dziś żydów ….wytrwałych, cierpliwych, podstępnych, solidarnych , sprytnych i po mistrzowsku władających jedyną bronią jaka im pozostała – pieniędzmi

  tępiąc wszystko co lepsze zrobiliśmy dobór sztuczny ……no i wypielęgnowaliśmy najgorszych ”

  fragment „Lalki” Bolesława Prusa ….kiedy Wokulski rozmawia z Rzeckim o sprzedaży sklepu………..

  cóż dodać ?…….AUTODESTRUKCJA GOJÓW .

 2. Zbyszko said

  Nie wiedziałem, że ten Bierut był aż takim rzeźnikiem, wiec chyba zapracował sobie na „zaszczytne” miejsce obok Hitlera, Nerona, kś Fleischmana itd z filmu:

  Polecam wszystkim, którzy jeszcze tego filmu nie widzieli

 3. ad. Aaaaaaaaaaaaaaaaa
  Wszyscy popełniali ten sam błąd ,prześladowania , pogromy , holokausty , atakowały przede wszystkim dolne warstwy struktur żydostwa , społeczne klasy „B” i „C” , jeśli chcesz zabić hydrę , tnij GŁOWY tak aby nie odrosły (zob, mitologia Grecka). Sprawa druga to zaprogramowany od stuleci podział i skłócanie gojów przy pomocy religii i rożnych żyd-pochodnych ideologii (socjalizm , komunizm , itp.), efekt tego jest jaki jest …………,faktem jest , ze głupota gojów jest przerażająca ,stokroć bardziej niebezpieczna niż samo żydostwo(mam na myśli dużą, niestety cześć nie -żydów ).

 4. aaaaaaaaaaaaaaa said

  @3

  …….nawet nie tyle głupota co ignorancja i krótkowzroczność …….żyd lansuje sukces 5 minutowy , modny w gównianym hollywood ……i to się rozprzestrzenia ……

  jednak najważniejszy problem – to właśnie owe elity żydowskie
  fakt , że główne potwory żydowskie typu Rotschild wciąż żyją to jest jakaś abstrakcja nie do pojęcia ……., nie oszukujmy się ……bunt jednego żołnierza z helikopterem z pociskami naprowadzającymi i zmienia się historia ……………

  żydostwo tworzy szaleńców , ale ci zamiast zabijać ich – zabijają 10 letnie niewinne i nie mające nawet świadomości dziecko ……to jest też swego rodzaju „fenomen” …..propaganda niestety lasuje mózgi …………….,

  ale nie ma się co oszukiwać…… same goje pozwalają sobie wchodzić na głowę ……

  ……prostytucja to główny czynnik ………daleko nie szukać …….politycy i wyższe szczeble wojskowe…..itp………..

  przeciętny człowiek może jedynie bojkotować ,……ale jak na razie nawet na to nie stać pokolenie twitterów i pejsbuków

 5. q.pl said

  Przecie to stek bredni poplątenej z prawdą czyli propaganda pejsata.

 6. Re: Artykul…
  Oj zydzi sie doigraja i nie bedzie zmiluj sie…
  Beda s….erdalac gdzie „pieprz rosnie” albo szukac beda „nowej” ziemi (i marsjan do opodatkowania) na Marsie…
  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 7. RomanK said

  MIlujcie waszych wrogow! Powiedzcie im poprostu NIE!
  Po co mordowac??? Po co sie znecac??? Nie sluchaj! Nie nasladuj! Nie rob tego co ci sugeruje!
  Mycie i higiena kontroluja pasozyty biologiczne….. Zasady i Pryncypia kontroluja pasozytow spolecznych~!
  A na to wplyw ma kazdy z nas! Badz Czlowiekiem…..nie swinia~!
  Zachowuj sie jak Czlowiek…a NIKT z ciebie nie robi Bydlaka!~!!!!

 8. RomanK said

  Panie Jasiu:
  VInce in bono malum…… Zlo….mozna zwalczyc tylko …Dobrem…..{Sw Pawel.}

  Nigdy inaczej……..Niech pan to przemysli….

 9. Re: 6 RomanK
  Panie Romku, trzeba odwagi i brawury, by powiedziec lichwiarzom NIE!!!…
  Wystarczy, aby nie dac sie skorumpowac (nie pozwolic sie skorumpowac zlu) i w zaden sposob nie wchodzic ze zlem w kompromis.
  Niczego od Nas Bog nie oczekuje, jak tylko NIE WCHODZIC ZE ZLEM W KOMPROMIS !!!!.
  (by zadna k…rwa nie miala czelnosci splunac mi w twarz). Nic wiecej…

  Szanowac nalezy tego, kto powie Ci prawde prosto w twarz bez wzgledu jaka ona by nie byla majac w d…pie jakiekolwiek konsekwencje…
  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Panie Romku, prosze pisac wolniej i zrozumiale dla innych. Panie Romku, powoli…please
  Niech Pan zrobi to dla mnie…
  (ja Pana rozumiem, ale inni z wielka trudnoscia…)

 10. Boydar said

  @ Pan Roman (7)

  Qrcze, wzruszyłem się. A nawet jestem chyba lekko wstrząśnięty.

 11. Kar said

  ..i slusznie gadano: ..”zjadl ciasteczko z Kremlem”…i przyjechal w zalakowanym kuferku..

 12. revers said

  http://beata.neon24.pl/post/125213,duda-zaprasza-natoska-cholote-do-polski-obchody-1-9-2015

 13. RomanK said

  Panie Jasiu- jak widze nie ma pan zadnego problemu ze zrozumieniem.. zadnego…!!~!!
  Zreszta co jest niezrozumialego w zdaniu – NIE czyn drugiemu co tobie nie mile????

 14. revers said

  Zbigniew Stonoga

  Marek Falenta- Człowiek który odkrył i utrwalił patologię władzy na rzecz polskiego społeczeństwa- zarzuty poręczenie 1.000.000 zł.

  Zbigniew Stonoga- Człowiek który obnażył system każdemu Polakowi, doprowadził do dymisji 6 ministrów a ostatnio ujawnił potężna aferę w wymiarze sprawiedliwości i polityce – zarzuty i poręczenie 70.000 zł plus rok więzienia w wydanym na polityczne zamowienie wyroku za jakiegoś tam lexusa o wartości 50.000 zł

  Marcin Dubieniecki dziecko złodziei okrągłostołowych adwokat wyłudził 13.000.000 zł i jest mózgiem zorganizowanej grupy przestępczej jest wolny
  za 600.000 zł.
  Polska 2015
  Do krakowskich prokuratorów i funkcjonariuszy CBA jak mogę Wam pomóc?

Sorry, the comment form is closed at this time.