Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Zero optymizmu – przygotuj się na wysłuchanie prawdy

Posted by Marucha w dniu 2015-08-26 (Środa)

Aby kultura danego społeczeństwa utrzymała się dłużej, niż 25 lat, wskaźnik urodzin – zwany też przyrostem naturalnym – musi wynosić przynajmniej 2.11. Średnio 2.11 dzieci na rodzinę.

W przeciwnym razie kultura jest skazana na wymarcie.

Historia nie zna przypadku, aby jakiejkolwiek kulturze udało się odwrócić trend wymierania przy wskaźniku urodzin wynoszącym 1.9 lub mniej.

Wskaźnik urodzin 1.3 oznacza, że nawet w teorii niemożliwe jest zahamowanie wymierania danej kultury. Wymagało by to 80-100 lat na odwrócenie zgubnych trendów – a niestety, nie jest nam znany żaden model ekonomiczny, który byłby w stanie ją podtrzymać przez tak długi okres.

Kurczenie się populacji oznacza zanikanie jej kultury.

Przyjmy się wskaźnikom urodzin w niektórych krajach europejskich:

Francja     - 1.8
Anglia     - 1.6
Grecja     - 1.3
Niemcy     - 1.3
Włochy     - 1.2
Hiszpania    - 1.1
Polska     - 1.3
Unia Europejska - 1.38 (31 krajów)

Doświadczenia historyczne mówią nam, że tego nie da się odwrócić.

Czy Europa przestanie istnieć?

Europa, jaką znamy – tak.
Natomiast liczba mieszkańców Europy nie zmaleje – co będzie skutkiem masowej imigracji, przede wszystkim z krajów Islamu, oraz dużej rozrodczości muzułmanów.

Francuska rodzina ma średnio 1.8 dziecka w rodzinie. Muzułmanie we Francji – 8.1 dzieci. W tym tradycyjnie chrześcijańskim kraju jest już więcej meczetów, niż kościołów. 30% osób w wieku lat 20 lub mniej – to muzułmanie. W większych miastach, jak Paryż, Nicea czy Marsylia, jest to już 45%. W roku 2027 jeden z pięciu obywateli francuskich będzie muzułmaninem. Za 39 lat Francja stanie się Republiką Islamską.

W ciągu ostatnich 30 lat liczba muzułmanów w Wielkiej Brytanii wzrosła z 82 tysięcy do 2.5 miliona. Trzydziestokrotnie. Istnieje tam około tysiąca meczetów, często w dawnych kościołach. W ciągu 15 lat połowa „Brytyjczyków” będzie muzułmańska.

W Rosji żyje około 23 milionów muzułmanów. Czyli co piąty obywatel Federacji Rosyjskiej to wyznawca Islamu. W przeciągu kilku lat 40% rosyjskiej armii będzie się składać z muzułmanów.

W Belgii 25% populacji oraz 50% wszystkich nowo narodzonych – to muzułmanie. Rząd belgijski stwierdził, że w roku 2o25 – za zaledwie 17 lat – 1/3 wszystkich urodzonych w Europie dzieci będzie należało do rodzin muzułmańskich.

Niemiecki Urząd Statystyczny ogłosił, iż spadek populacji Niemców jest nieodwracalny i nie może być już zatrzymany. Niemcy staną się krajem muzułmańskim w roku 2050.

W Europie żyje obecnie 52 miliony muzułmanów [i liczba ta nieustannie rośnie – admin]. Według rządu niemieckiego liczba ta podwoi się w przeciągu 20 lat.

Również w Kanadzie wskaźnik rozrodczości wynosi zaledwie 1.6, a Islam jest najszybciej rosnącą religią. W latach 2001-2006 ludność Kanady powiększyła się o 1.6 miliona – ale aż 1.2 miliona na skutek imigracji.

W USA jest podobnie. Wskaźnik rozrodczości wynosi również 1.6, ale jeśli uwzględnimy imigrację z krajów latynoskich, wzrośnie do 2.11. W roku 1970 w USA mieszkało 100 tysięcy muzułmanów, w roku 2008 – 9 milionów.

Co oznacza islamizacja świata białego człowieka? Dokładnie to, co widzimy własnymi oczami. Rozruchy, dewastacja całych dzielnic, podpalenia, gwałty, olbrzymi wzrost przestępczości, uliczny terror mający na celu wymuszenie przestrzegania prawa szariatu… rozpad praworządności i słabych, skorumpowanych, liberalnych rządów. Terroryzm. Wojny domowe. Przemoc na ulicach. Bezdomni. Zabici. Biały człowiek rozpaczliwie walczący o fizyczne przeżycie jako mniejszość etniczna, która nie może liczyć na podobne przywileje, jakie swego czasu otrzymali imigranci.

I prawdopodobna masowa emigracja do tych krajów Europy Wschodniej, które nie wpuszczały do siebie nieproszonych przybyszów.

To może być ostatnia wojna, jaką musi stoczyć biały człowiek we własnej obronie.

Obejrzyj wideo (po angielsku, ale lektor mówi wyraźnie i powoli):
https://www.facebook.com/OfficialBritainFirst/videos/856909564454306/?fref=nf

Opr. Gajowy Marucha

Komentarze 34 to “Zero optymizmu – przygotuj się na wysłuchanie prawdy”

 1. Guła said

  Ciekawym kiedy dostarczą im kałachy. Bo że dostarczą, to oczywiste.

 2. Moher49 said

  Jasir Arafat już dawno powiedział, że najskuteczniejszą bronią jest macica. Ale zdecydowana większość białych to głupia masa, nie chce tego zrozumieć. Przed nami przepaść. Światem już rządzi Antychryst. będą nas rżnąć jak nierogaciznę. Potem dopiero nastąpi paruzja i ratunek przyjdzie z nieba, niestety już tylko dla nielicznych.

 3. Czołgista said

  Załatwili nas nam amen. Nie da się tego procesu odwrócić. Właściwie ma szczerą nadzieję, że już nie dożyję tego momentu, kiedy nastąpi całkowita islamizacja Europy.
  Oczywiście nadal nas będą mamić ‚ruską inwazją’.

 4. Dziewczyna z mojego sklepu, Polka, przywdziała hustę za sprawą swgo ożenku. Nie dziwi mnie to wcale, bo znam jej polskich kolegów, którzy zainteresowani są głównie „spożywaniem”…

 5. To jak się walczy z chrześcijaństwem? SPOSOBEM! 🙂

  Codziennie tu i tam obserwuję młode kobiety, których ciało woła dziecko… I co? Ano nic…

  Kobiety mają psychikę plastyczną, dają się formować. Gorzej z facetami… Tu trzeba więcej czasu…

  Znam taką ok. 30-tki. W konkubinacie. Dwoje dzieci z jednym, nieobecnym, a potem z obecnym bliźniaki i jeszcze jedno. Warunki mieszkaniowe, że o Matko Boska! Jedyna kasa, to pensja quasi-teściowej. On nie pracuje, bo nie może (recydywa + zdrowie nie teges. I proszę tu nie wypisywać andronów, że mógłby to, czy tamto, bo nie wszystko jest dla wszystkich, a gościa nie znacie). Ci ludzie mają piątkę. Dlaczego? BO ONA CHCIAŁA MIEĆ DZIECI. Tu uwaga: KAŻDA CHCE, ale nie do każdej to dociera.

  Jako katolicy kremówkowi – WYGINIEMY.

 6. Ad. 2

  „zdecydowana większość białych to głupia masa, nie chce tego zrozumieć.”

  – To nie tak. Media są w obcych rękach i wtłaczają białym do głów to, co chcą. A chcą zniszczyć chrześcijan.

  Władzę nad milionami ma ten, kto ma media. Bo ambony już od dawna za media nie służą.

 7. Marcin said

  Europa już przestała istnieć. I to dawno temu. Z chwilą odrzucenia Boga.

 8. ojojoj said

  do 6. „bo ambony juz od dawna za media nie sluza”

  Sluza sluza panie Krzysztofie, nawet sa transmitowane. Teraz z ambon takie bzdury leca, jeszcze gorsze niz w tivi.

 9. bobola said

  Bez paniki. Polska i wiekszosc krajow bialej Europy zachodniej jest przeludniona co najmniej dwa razy. Wymieranie jest calkiem wskazane aby zmniejszyc populacje do poziomu ekologicznie uzasadnionego. To co nalezy robic to hamowac imigracje plodnych ludow kolorowych, ktore zreszta pchaja sie do Europy glownie dlatego, ze przeludnily juz rodzime terytoria i sa obecnie w wojnie wewnetrznej o „przestrzen zyciowa”. Pisalem o tym juz tyle razy, ze nie chce sie powtarzac – patrz http://bobolowisko.blogspot.com/2014/11/jak-wybucha-bomba-populacyjna.html i powiazane z tym tematem artykuly.
  Starajmy sie nie tworzyc w Europie wroga wewnetrznego bo z zewnetrznym mozemy sobie poradzic przy pomocy broni masowego razenia.

 10. aaaaaaaaaaaaaaa said

  @7

  …jeszcze jest szansa wszystko odkręcić ,……… ale czasu co raz mniej , jeśli w najbliższym 20 leciu nie nastąpią zmiany to później będzie już bardzo ciężko………….

  na wojnę z żydowskim gównem pójdzie garstka białych……to za mało na taką ilość obcych……………

 11. RomanK said

  Panie Bobola daj pan dobry przyklad ..strzel sobie pan w leb,.,..i namow kolesi ekologow..niech sie matka Ziemia nie meczy:-)))))
  projekcja demograficzna przy wspolczynniku 2.11

  pierwsze pokolenie:
  ** ** ** **
  drugie pokolenie
  ** ** ** **
  ZMieniamy wspolczynnik na 1.2
  trzecie pokolenie:
  * * * *
  Czwarte pokolenie:
  * *
  Piate pokolenie
  *

  Nie ma wiecej pokolen……piec pokolen to 100 lat tyle trzeba do unicwsteienia kultury porpzez ograniczenie populacji,,,,

 12. bobola said

  @11
  Jako starszy czlowiek nie stanowie juz zagrozenia populacyjnego. A moj plan jest taki, ze w momencie osiagniecia poziomu okolo 18 mln obywateli wprowadzimy zachety rozplodowe w postaci zakazu aborcji i premi za kazde dziecko tak aby uzyskac stan stacjonarny populacji na tym poziomie.

 13. RomanK said

  ad 11. Pan to powaznie???? czy poprostu kpi????:-)))

 14. AlexSailor said

  Po pierwsze, trend da się odwrócić.
  Tylko trzeba na to 20-25 lat.

  Po drugie, problem leży nie w ekonomii, nie ekologii, obcych, braku czy dostatku, tylko w samobójczych memach przeradzających się w zwyczaje i przechodzących do podstawowych odniesień cywilizacyjnych.
  A sprawa zaczęła się w końcu XIX wieku, kiedy to trucizna informacyjna (dezinformacja, inspiracja) zaczęła sączyć się do czerepów odnoszących nienotowany wcześniej sukces Europejczyków, konkretnie białych ludzi.

  Po trzecie, są pieniądze i władza, które konserwują ten obecny stan cywilizacji i kultury białego człowieka.

  W obecnym stanie prawnym, kulturowym, przy obecnej świadomości społecznej, trendu odwrócić się nie da.
  Choćby za urodzenie dziecka państwo płaciło 100 000 zł i jeszcze 1000 zł miesięcznie do czasu pełnoletności, to i tak nic z tego nie wyjdzie.
  Pomijam, że żeby płacić, to najpierw komuś trzeba zabrać.
  Nie wyjdzie, bo kobieta, biała kobieta, rodzić nie będzie, bo nie chce.
  A nie chce dlatego, że tak została ukształtowana w dzieciństwie.
  Nie będzie rodzić przede wszystkim dlatego, że może nie mieć dzieci, a na dodatek jeszcze łudzona
  jest emeryturą.

  Trzeba powrócić do sprawdzonych rozwiązań z XIX wieku, odrzucić dwudziestowieczne przesądy, i zacząć odbudowywać świadomość.
  Dokonać zmian w prawie przede wszystkim i z żelazną konsekwencją wypalać herezję, reszta to kwestia czasu.
  Niestety co najmniej 20-25 lat.

  Wówczas każda zdolna do tego kobieta będzie rodzić 5 do 15 razy, a Polska zacznie stawać się potęgą.

  Niestety.
  Wydaje mi się, że w obecnych uwarunkowaniach nie da się utrzymać nawet tego 1,3 współczynnika.
  Już za chwilę wprowadzą nam obce rozwiązania, polegające np. na skazywaniu rodziców na 10 lat więzienia, za „pozostawienie dziecka bez opieki”, gdy mamusia wyjdzie np. na 15 minut do sklepu.
  Proszę sobie wyobrazić, jak zatem można nie pozostawić „bez opieki” ośmioro posiadanych dzieci.

  Ja już nawet nie nazywam rzeczy po imieniu, ale kto chce się się domyśli, gdzie jest problem.

 15. Zbyszko said

  Ale przecież chyba o to chodzi NWO-wcom, (pewnie także polskim). Muzułmanie mają wyrźnąć białych a jak biali wymrzą, to muzułmanie nauczeni przez białych źe jedzenia nie trzeba uprawiać, produkować tylko za darmo daje je opieka, wymrzą z głodu zaraz za białymi.

 16. ? said

  „Wy jesteście solą dla ziemi. Lecz jeśli sól utraci swój smak, czymże ją posolić? Na nic się już nie przyda, chyba na wyrzucenie i podeptanie przez ludzi.”

  Sól zwietrzała po soborze watykańskim 2. To są efekty. Z piekła rodem, oczywiście.

 17. Kazek said

  Nie jest przypadkiem ,że wśród tzw. „inwestorów” wykupujących polską gospodarkę nie ma Rosjan. Również nie jest przypadkiem ,że nie ma u nas ciapatych jak do tej pory.

 18. Boydar said

  @ Pan Roman

  Tak off topic; moja zadziwiająca mnie do dzisiaj Matka Chrzestna rzekła mi dawno, dawno temu, że drugiego człowieka można znacznie lepiej poznać, obserwując nie tyle jego sympatie i antypatie (tak samo popularna jak prowadząca częstokroć do fałszywych wniosków metoda), co zwracając szczególną uwagę na to , co mu przeszkadza a co nie.

  W czasie gdy będzie Pan trawił to przydługie zdanie poprzednie, pomyśl Pan dodatkowo, po co rozmawiać z takim […].

 19. ENKI said

  Czyj to pomysł, plan i zorganizowanie WIELKIEJ UCIECZKI DO EUROPY ?

  Houari Boumedienne, (prezydent Algierii od 1965 – 1976):
  „Pewnego dnia miliony mężczyzn opuści południową półkulę i pojedzie na północną półkulę. I nie pojadą tam jako
  przyjaciele, gdyż pojadą tam, aby ją podbić (Europę).
  I podbiją ją za pomocą swoich synów. Łona naszych kobiet dadzą nam zwycięstwo. ”

  Izraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych potwierdziło, że eksportuje nielegalnych afrykańskich imigrantów do
  Szwecji płacąc każdemu $3500, pod warunkiem że nie wrócą do Izraela. Dlaczego nie eksportują ich z powrotem do
  Afryki??? /www.prawica.net/41035/

  /Barbara Lerner Spectre, IBA-News 2010/
  „Potrzebujemy żydowską społeczność w Europie. Izrael potrzebuje żydowskiej społeczności w Europie.
  Izrael nie może przetrwać, ekonomicznie i politycznie bez Europy. Są oni (ci żydzi w Europie) niezbędnymi
  adwokatami spraw żydowskich”. /Barbara Lerner Spectre, Jewish Peoplehood and Identity 2007/
  „Myślę, że występuje obecnie odrodzenie antysemityzmu, ponieważ w tym momencie Europa jeszcze nie nauczyła się
  jak być multi-kulturową i myślę że będziemy jej częścią w ferworze tej transformacji, która musi mieć miejsce.
  Europa jeszcze nie nauczyła się jak być wielokulturową. Europa nie będzie składała się z monolitycznych społeczeństw,
  którymi była w ostatnim stuleciu. Żydzi będą w centrum tego. To ogromna transformacja dla Europy. Europejczycy
  obecnie wchodzą w tryb wielokulturowy a żydzi będą mieli swoje pretensje do tego z powodu naszej wiodącej roli.
  Ale bez naszej przywódczej roli i bez tej transformacji Europa nie przetrwa.”

  Noam Chomsky: Europa doświadcza, z powodu emigrantów, nowej fali nacjonalizmu i ksenofobii.
  Nikt nie mówi Europejczykom, że ich gniew nie powinien być skierowany przeciw tym ludziom, których agresywna
  polityka USA i EU (pozbawia) życia i dachu nad głową…To administracja USA jest najmocniejszą organizacją terrorystyczną na świecie. Interweniuje pod pretekstem ochrony amerykańskich interesów przy pomocy służb wywiadowczych lub wprost siłami zbrojnymi w dowolnym miejscu świata.

 20. wanderer said

  re14 AlexSailor
  Zgadzam sie z Panem, bardzo trafnie ujete.
  W rodziny mojej Mamy i Taty byly wielodzietne, i choc byly sprzeczki wszyscy wspierali sie wzajemnie. Bylo razniej. Wyniesli z domow dobre wzorce ktore przekazali nam. Tata opowiadal, ze Babcia i Dziadek mogli liczyc na starosc opieke dzieci (lata powojenne) byly to najlepsze rozwiazania od setek lat.
  Teraz trzydziestokilkuletnia mlodziez nadal sie „rozwija”, i nie mysli o dziecku bo jak przerwie prace to skad wezmie na kredyty i zycie.
  Taki sposob myslenia zaserwowali nam zydzi – pieniadz, konsumpcjonizm, zamiast wspolnoty rodzinnej, spacerow wieczorowa pora z dziecmi, opowiadan, usmiechu, zabrania dzieciakow na „pradziwa wyprawe” i nie musi to byc wyprawa droga i wyszukana, moze byc rowerami, kilkadziesiat kilometrow na najblisza rzeke pod namiot z wieczornym ogniskiem i kanapkami na podroz.
  Teraz kazdy chce sie dorabiac, ciagnac w gore do niewidzialnej poprzeczki..
  Zniszczono nam kulture, wewnetrza harmonie z Bogiem i sposob zycia jakim zyli nasi rodzice i dziadkowie.
  Dopoki media beda w oglupiajacych rekach zydowskich, dopoki rzad bedzie sie skladal z ludzi dzialajacych na szkode naszego narodu dopuszczajacych na zlo czynione przez naszych okupantow, doputy bedzie tak jak jest teraz obecnie.

 21. JO said

  Ad.14. Poruszyl Pan sedno sprawy.

  A teraz najawazniejsze, Czy Katolik jest w stanie zyc w tym systemie Czy powinien separowac sie razem z innymi od tego systemu jak to robia muzulmanie?

  Ja znam Rodziny wielodzietne , ale tylko zwiazane z Tradycja, ktore to Rodziny separuja sie…

  Wina lazy Po obu stronach-Systemu I System wprowadzajacy oraz Nas samych.
  Muzulmanie sa zdolni ponosic wyrzeczenia, cierpienia… A bialy czlowiek pochloniety modernizmem juz tylko jednostkowo a nie Grupowo.

  Rola Ksiezy jest organizowanie Zycia duchowego a nasza podejmowanie wyrzeczen na jego rzecz…separacji. To my powonnismy miec Katolickie Jedzenie poblogoslawione przez Kosciol/Ksiezy, wlasne sklepy, wlasne Banki, wlasnych producentow Tylko Katolickich I to zatwierdzonych przez Ksiezy, Biskupow….etc,etc,etc

  Tylko Ta Droga moze Nas uratowac.
  Niestety Ksieza tego nie robia, a przeciez Krolestwa Katolickie wlasnie To mialy.
  Czemu dzis Biskupi, Ksieza tego nie robia, nie mamy tego, czu nie prosimy o to ..????

  Robia to Sekty a nie Robi Kosciol a poprzez zaniechanie pozwala bysmy jedli trucizny I zyli w Modernizmie, ktory prowadzi do Hedonizmu.

  Ksieza za malo wymagaja a my za malo wspomagamy, wspolpracujemi z Ksiezmi.

  Taka jest Prawda. Nie WYSTARCZY nauczac , rozmawiac a w parze musi isc Dzialanie , skuteczne Dzialanie , ktorego Po prostu ani Ksieza, ani My Tradycyjni Katolicy nie podejmujemy.

  Tak, uwazam, ze Ksieza powinni dzialac z Nami w tym kierunku. Nie da sie zyc miksujac sie z modernistycznym systemem. Muzulmanie separujacy sie to potwierdzaja. CZEMU TRADYCYJNY KOSCIOL TEGO NIE WIDZI????

  Gdybym byl Ksiedzam, to wskazal bym Ubojnie, sklep…I Kazal isc tylko tam swoim wiernym wiedzac, ze jezeli tego nie zrobie, moi wierni skazani sa na zabojcze Zycie w modernizmie…

 22. Pelagia said

  w ramach ratowania demografii w Polsce :
  Manifestacja „Stop deprawacji w edukacji”

  Zapraszamy wszystkich na wielką manifestację rodziców STOP DEPRAWACJI W EDUKACJI, na Placu Zamkowym w Warszawie w niedzielę 30 sierpnia br. (Msza św. w kościele św. Anny o godz. 12:00, rozpoczęcie manifestacji o godz. 13:00).

 23. JO said

  Poza tym , bialy czlowiek Ma inne predyspozycje rozrodcze oraz „zoom bezpieczenstwa” , co powoduje, ze Zycie wsrod Innych ras konczy sie rozplynieciem Naszej Rasy wsrod innych…, ilosciowym zaginieniem…

 24. JO said

  Ad.21. Tak manifestacji, ale za nia musza isc czyny. Manifestacja to nie jest czyn o jaki nam chodzi.

 25. JO said

  Ad.4. I tej Kobiecie Bog juz Blogoslawi!
  To wlasnie jest WALASCIWE, bo skuteczne DZIALANIE

  Jak jest trudno zalozyc dzis Kobiecie Spodnice, mezczyznie wyrzucic DZNSY a zalozyc Godne Ubranie I czapke na glowe, by zdejmowac ja przed Krzyzem przydroznym I wejsciem do Kosciola…

  Jak wiele mozemy robic Indywidualnie I Grupowo a nie robimy NIC, bo za malo, to jest N I C.

 26. wujas said

  Wizja: zoo, białasy w klatkach, arabusy i żydki rzucają skórki od bananów i jabłek.

 27. JO said

  Tak latwo dzis odroznic sie od Zydow ….WYSTARCZY godnie sie ubierac, dzialac grupowo bo przeciez wciaz mamy liczebna oraz majatkowa sile oraz indywidulanie byc Bogobojnym.

  Ciekawe jest, ze Zydzi wiedza o tym I probuja wejsc do Srodka Tradycji….- G.Braun w Kaplicy Bractwa I jego Proba stania sie Liderem Tradycjonalistow….

 28. revers said

  tylko z Jemenu wala ruskimi Scudami po saudyjskich elektrowniach atomowych

  kto jeszcze, dolacza sie?

 29. RomanK said

  Panie Gajowy..niech pan unika takich tytulow:-)))
  Wiekszosc moralizatorow i reformatorow bliznego swego….nie jest w stanie zniesc prawdy:-)))) zwlaszcza jesli dotyczy to ich samych….

  Wiem, Panie Romanie…
  Ale nie tym moralizatorom i reformatorom będę się kłaniał.
  Admin

 30. Macko said

  Re 18 Boydar – bardzo dobre powiedzenie! Lubi czy nie lubi moze byc latwiej kontrolowane niz odruch odraz, czy jego brak. 😉
  Enki – dobre cytaty. Uklony.

  Mozna miec jednak nadzieje, ze po jakims czasie, islamisci obrosna piórkami, beda mieli tivi, telepon z jablkiem nowy i piwo w lodówce, wiec odechce im sie plodzenia dzieci których utrzymanie tak drogo kosztuje. Kobity beda chcialy pokazac swoje krucze wlosy blyszczace zlotawo po nowym nanogold L’Oreal smarowidle.

  Nie wierzycie? W latach 80, pracujac w przemysle, analizowalem zagrozenia przemyslu japonskiego. Udalo mi sie przewidziec, ze Japonia przestanie byc zagrozeniem za jakis czas ze wzgeldów socjologicznych, no i przestala. Moze i tym razem sie nie myle?

  Dla lubiacych cybernetyke dorzuce, ze stan akumulatora wplywa na korelator a z niego ida polecenia do aktuatorów … naladowany po brzegi akumulator uspokaja kazdego Noiraba – poza nieliczna grupka extremalnych psychopatów ale tych to oni sami wykoncza.
  Macko

 31. zolo du said

  A ja tam się cieszę.
  Muslimy w końcu rozwiążą „kwestię żydowską” – nie dożyję, ale i tak się cieszę.

 32. revers said

  Francja – 1.8
  Anglia – 1.6
  Grecja – 1.3
  Niemcy – 1.3
  Włochy – 1.2
  Hiszpania – 1.1
  Polska – 1.3
  Unia Europejska – 1.38 (31 krajów)

  Nie za duzo? w tych statystykach, dzisiaj w sklepie tylko obce jeyzyki, burki, chusty na glowach, do ulicy nie mozna dojsc, gromadki nie bialasow, ba rowerem przejechac nie mozna po sciezce rowerowej, tloczno jak w Narobi.

  Te towrzystwo za niedlugo bedzie pracowac w socjalach, juz znam taki przypadek Buthta z Europejskiego Urzedu Pracy obliczyl bialem studentowi 100 EUR zasilku, choc miedzy semestrami wykazal sie ok. 700 EUR wypracowanym zasilkem w potraceniach na skaldki dla bezrobotynch od pensji

  No a potem w domach starcow i opieki spolecznej pomoga bialasom szybkiej dosjsc do stanu smierci.

 33. zz said

  Coś z innej beczki… mieszkam w Austrii blisko Bratysławy i właśnie się dowiedziałem że znaleziono kontener z umarłymi imigrantami ok. 50 osób.. Ktoś zapomniał że człowiek oddycha powietrzem.. Delikwent prawdopodobnie z Węgier dowiózł do Austrii przesyłkę (pewnie za niemałą kasę) i po otworzeniu drzwi wpadł w panikę, odpiął naczepę i zwiał.. Może w końcu wezmą się za jakąś kontrolę na granicach…

 34. euronarkoza said

  Jak sie Europa przestanie skrobac, narkotyzowac i pedalowac – to i dzieci przybedzie

Sorry, the comment form is closed at this time.