Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  Olo o „Represje załamały skrajną…
  Boydar o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  karlik o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  Krzysztof M o Co jest droższe: ładowanie poj…
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  bryś o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  Stan Piasta o Co jest droższe: ładowanie poj…
  Peryskop o Wolne tematy (71 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

Wielka wędrówka ludów w wieku XXI

Posted by Marucha w dniu 2015-08-28 (Piątek)

Narody starej Europy znajdują się na drodze do kolektywnego samobójstwa. Jesteśmy świadkami dobrowolnej kapitulacji całej cywilizacji – uważa duński profesor Bent Jensen.

W artykule, napisanym dla periodyku Jyllands Posten Debat Jensen stwierdza on mianowicie:

— W dzień i w nocy olbrzymie tłumy ludzi bez dokumentów czy też z fałszywymi dokumentami, przypuszczają szturm na bezbronną granicę Europy. Jeszcze rok temu — po prostu zostaliby zatrzymani przez policję, kontrolę graniczną czy wojskowych i odesłani z powrotem. Obecnie europejskie okręty wojenne eskortują nielegalnych migrantów, odprowadzając ich do najbliższego portu, gdzie są oni zaopatrywani w jedzenie, picie, mieszkania i ankietę niezbędną dla uzyskania statusu uchodźców, aby mogli spokojnie ją wypełnić.

Władze świetnie wiedzą, że wśród nich znajdują się doświadczeni terroryści, należący do organizacji znanych z podcinania gardeł cywilom. Nie myślą jednak o tym. Zarówno terroryści, jak też zwykli migranci mogą spokojnie udawać się dalej do każdego kraju unijnego, aby robić tam, co im żywnie się podoba, bez żadnej kontroli.

Oczywiście, migracja istnieje od dawna. Na przykład, można przypomnieć przesiedlenie z Europy do Stanów Zjednoczonych, Kanady i Australii. Jednak wówczas były inne warunki. Ludzie musieli mieć wszystkie papiery w porządku, wjeżdżających do kraju poddawano surowej kontroli. Nie było żadnego systemu zasiłków, wypłacanych przez ludność przyjmującego kraju, od pierwszego dnia ich pobytu.

Każdy sam musiał zatroszczyć się o środki na utrzymanie. Takie przepisy obowiązywały, na przykład, w Danii wobec żydów, przybywających z Europy Wschodniej w czasie pierwszej wojny światowej.

W samej Europie w XX wieku panował też ożywiony ruch. Nie ma nic niezwykłego w zmianie przez ludzi miejsca zamieszkania, jednak to, co dzieje się obecnie, różni się od tamtych czasów.

Chodzi o ludzi, należących do kultury, absolutnie nie podobnej do europejskiej, o ludzi, którzy nie chcą asymilować się, lecz wymagają specjalnego traktowania siebie. Chodzi o potencjalnie niekończący się potok ludzi, który zniszczy społeczeństwo europejskie, jeśli nie zostanie ograniczony.

Obecnie w Internecie można uzyskać informację o wszystkich prawach, z jakich korzysta każdy przybysz. Wiele organizacji już śpieszy z pomocą — z pieniędzmi i poradami. Uchodźcy otrzymują dach nad głową, ubranie, pieniądze, tłumacza, adwokata i tak dalej. Krytyczne głosy są natychmiast tłumione przez miejscowe elity polityczne i medialne, w razie potrzeby, sięgające po kary.

— Niedawno pewna pani powiedziała mi, że płacimy za kolonialną epokę — mówi Jensen. — Jest to nonsens, nie mający nic wspólnego z historią, jest to jedynie wyraz masochistycznego kompleksu winy, który starannie krzewi system edukacji. Chodzi o to, że Europejczycy, nie stawiając żadnego oporu, pozwalają na kolonizowanie siebie przez obcą kulturę, która nie należy do Europy, która jednakże chętnie pragnie korzystać według własnego widzimisię z wyników pracy i sumienności Europejczyków.

Nikogo nie powinno dziwić również to, że w europejskich miastach obowiązują bliskowschodnie tradycje, skoro sprowadza się tam wiele milionów muzułmanów z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Jednak elity europejskie uważają, że potrafią wykręcić się z tych problemów i zapłacić ze środków z budżetowych.

— Mamy do czynienia z tym, czego jeszcze nigdy nie było w historii — jest to dobrowolna kapitulacja całej cywilizacji, — konkluduje profesor Jensen.

http://pl.sputniknews.com/

Komentarzy 27 do “Wielka wędrówka ludów w wieku XXI”

 1. Kar said

  ..Jensen ma racje: ..nalezy wziac dluga solidna igle i zrobic – psssssss pontowi na zdjeciu..proste (!?)

 2. Kar said

  pontonowi (korekta)

 3. Msciwoj said

  Synu jestes chrzescijanienem,Miloj tych co jada ci glowe UTNAC w imie tolerancji .Bhaaaa haaaa…Uciekaj z POLSKI szybko szybko polaczku uciekaj I niemedrkuja

 4. Dziad Wernyhora said

  Władze świetnie wiedzą, że wśród nich znajdują się doświadczeni terroryści, należący do organizacji znanych z podcinania gardeł cywilom. Nie myślą jednak o tym. […]

  Oczywiście że o tym myślą bo sami to zaplanowali.

 5. AlexSailor said

  Gdybyśmy nie byli w UE … .
  Okaże się, że sprzedaliśmy siebie, nasze dzieci i wnuki, za mercedesa.
  Do umycia zgrzybiałemu SS-manowi za parę oiro.

  Teraz też nikt nie mówi o co chodzi i wszyscy udają.
  A sprawa jest prosta.
  ZDRADA samozwańczego i bez żadnej legitymacji do rządzenia władz organizmów politycznych Europy, jak i poszczególnych państw.
  A w tle jak zwykle pieniądze.

  No i my, nasze kobiety i rodziny.
  Każda powinna mieć minimum 8 dzieci, jeśli tylko zdrowie pozwala.
  A mamy 2 + pies i piramidy w Egipcie na fotce dla Naszej Klasy.

 6. Yah said

  Szanowny Panie Alex. Rodzina przetrwa gdy uświadomi sobie , ze WROBIONO ja w konsumpcjonizm, którego ostatecznym efektem jest hasło „dobra materialne ponad ludzi”. Ludzie wola zaspokajać WYMYŚLONE przez ekonomicznych bandytów potrzeby niż przetrwać. A paradoksalnie do przetrwania i posiadania wielodzietnej rodziny potrzeba niewiele. Ma Pan 10 ha ziemi i ma Pan wszystko. Tak było dawniej, teraz l;udzie nie dość , że nic nie maja bo się wyzbyli, bo im wmówiono, ze ojcowizna jest g…no warta to jeszcze zadłużają się, na nikomu niepotrzebne przedmioty lub atrakcje po to tylko, żeby jak Pan napisał, pochwalić się na NK. Jak będzie wyglądała przyszłość? Niestety niewesoło – garstka ludzi o podobnych poglądach, Zasadach religii musi na nowo wyznaczywszy granice swych terytoriów i tego terytorium bronic. Tylko w ten sposób można odsiać ziarna od plew, które chcą zniszczyć cywilizacje pazernością, obojętnością i zdegenerowaniem. Innej drogi nie ma . Wokoło pełno takich, którzy tylko czekają b y nas okraść, zniszczyć wykorzystać, choć te jełopy nie zdają sobie sprawy , że „biedni” uchodźcy tylko czekają, żeby zrobić z nimi to samo. Jesteśmy traktowani jak bohaterzy gry komputerowej przez możnych jełopów tego świata. Można prosić Boga? Można, ale ocaleje garstka, malutka garstka. Pełnym ułatwieniem, o czym wielokrotnie pisałem, byłby upadek cywilizacji technicznej, bo bez niej nieutrudniony byłaby totalitarna kontrola wszystkich.

  A swoja droga patrząc na zdjęcia można by odnieść wrażenie, że „uchodźcy” są prześladowani w swoich krajach przez ….. kobiety.

 7. RomanK said

  Panwie ..bez aniki uchodzcu boja sie Polski i omijaja z daleka:-)))) wszyscy kieruja sie tam dokladeni gdzi i POlacy….tam gdzi emoga zarobic i przezyc…wasze fobie i obawy maja gleboko w dooopie,,,oni ida za dutkami….nie za dziadostfem.

 8. RomanK said

  Prosze zobaczcie sami mape i zdjecia:

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-3212601/Agonising-moment-young-migrant-girl-gets-hair-tangled-barbed-wire-scrambling-Hungary-police-say-700-children-crossed-border-one-day-alone.html

 9. Piotr72 said

  Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że to wszystko już przewidział ojciec Klimuszko. On tylko wspominał o małych łódeczkach, ale mógł tak je odbierać, biorąc pod uwagę liczbę osób w nich będących. Mówię oczywiście o „najeździe” z Afryki, zresztą muszę poszukać tej jego wypowiedzi, w której, z tego co pamiętam, wspomniał, że jeśli miałby możliwość wybrania dowolnego miejsca na świecie ( do przetrwania) do wybrałby Polskę…I tego obecnie się trzymam

 10. marta15 said

  bardzo dobry komentarz
  https://theuglytruth.wordpress.com/2015/08/28/lest-we-forget-88/

 11. Re: Artykul…
  Nie ma co dyskutowac…. Sprzedalismy wlasna cywilizacje za „kase”…bez mrugniecia slepiem…Sprzedalismy wlasna wolnosc za tzw., „bezpieczenstwo”, sprzedalismy swoje dobre imie za iluzje zydowskich obietnic (glownie z kneSejmu) lepszej przyszlosci trwajacej od zakonczenia II zydowskiej wojny swiatowej…
  Ile to mozna znosic??? Ile w te zydowskie lgarstwo mozna wierzyc??? Ile to jeszcze sie bedziemy „kolysac” bez jakiejkolwiek nadziei???
  Czy my Polacy to w „niedziele” wszyscy bylismy „robieni???”…
  To sie k…rwa w „pale nie miesci” aby nas garstka zydostwa do „kanalu” wepchnela (finansowym i politycznym)…
  Wciaz nie wierze, ze tak faktycznie jest…Czy ktos moze mnie uszczypnac…Moze to jednak zly sen…Diabelski sen…..
  ==========================\
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 12. Boydar said

  Niech mi (nam) Pan powie, Panie Jaśku, a jacy byliby, komu i co sprzedawali, ci wszyscy których określa Pan wspólnym mianem „my” – [… sprzedaliśmy … sprzedaliśmy … sprzedaliśmy …] gdyby nie owa „garstka” „kupców ze wschodu”. Tak się tylko, fizoloficznie zapytowywuję.

 13. JO said

  Ad.11. Prosze tu mowic tylko w swoim imieniu. Tak jak Pan sugeruje, Zydzi chca bysmy wierzyli swiecie, ze Jest. Niedoczekanie…

 14. JO said

  https://gajowka.wordpress.com/groteska/

 15. Re 12: 13 (Boydar i JO).
  Za pozwoleniem moi Panowie, ale Polacy skladaja sie z warstw madrych, glupich, naiwnych i latwowiernych i z przykroscia Panom oswiadczam, ze ja naleze do wszystkich naszych Narodowych „warstw” spolecznych i to czy sie Panom podoba czy nie, nie ma to dla mnie zadnego znaczenia, bowiem moge Panom przytoczyc fakty, ze 80% zakladow URSUS pakowali na ciezarowki nieswiadomi Polacy do wywozu na Zachod, podobnie jak wiele innych zakladow wlacznie ze Stoczniami…Cos jeszcze Panowie sobie zyczycie? …Doloze
  Ktos tutaj musi k…rwa myslec…
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. P. Jerzy Ulicki w dalszym ciagu nie ma wyroku sadowego w zydowskiej Australii tylko dlatego, ze krytykowal „fabryke holokaustu” (holo-mitu)…
  Czekam, az mnie „zamkna”…

 16. Boydar said

  Ja fizoloficznie a Pan tak od razu z „Grada”, zupełnie niepotrzebnie 🙂

  A moje pytanie ponawiam; dopiero gdy otrzymam odpowiedź będę miał przesłankę z kim rozmawiam.
  Jeśli „nieświadomi” to oni nie „sprzedali”. A kto ? Na to ostatnie pytanie proszę nie odpowiadać, ono było re-toryczne.

 17. jowram said

  Wzywam was o Polacy, jako wasza Królowa, do modlitwy i ofiary, do prawdziwych postów, (o chlebie i wodzie, a kto może, to tylko Najświętszy Sakrament). Bez waszego wielkiego zaangażowania i na was wkrótce przyjdzie wielka kara. Chociaż jesteście nowym narodem wybranym to tak, jak pierwej naród wybrany, Izrael, czynicie to wszystko, co jest obrzydliwe w Oczach Bożych. Obudźcie się z letargu, otrząśnijcie się z marazmu i głupoty. Za wiele nieprawości czynicie, a zbyt mało jest tych, co Bogu wynagradzają.

  Chcąc was ratować, ogłoście wy o Polscy biskupi Krucjatę Różańcową w każdej parafii, w każdej diecezji. Nie brońcie ludziom ich dobrych, zdrowych praktyk pobożności. Chcę adoracji Mojego Boskiego Syna w Najświętszym Sakramencie w każdej parafii. Odmawiajcie Różaniec nieustannie przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Sami zobaczycie, jeżeli posłuchacie, co wkrótce się stanie, jak zadziała Boża Moc, bo w przeciwnym razie wejdzie do Polski wielu, wielu muzułmanów. Rozpocznie się wtedy wielkie prześladowanie was, wysadzanie kościołów pełnych ludzi.

  Masoni wcielają swoje niecne plany w życie, a wy śpicie trwając w bezczynności, stagnacji. Kocham was, ale bez was, bez waszego posłuszeństwa Woli Bożej niewiele zdołam uczynić. Gdybym mogła, zeszłabym z Nieba i oddała swoje życie, za Moją umiłowaną Polskę, ale to jest niemożliwe, niezgodne z Wolą i Myślą Bożą. Czas nagli i przyspiesza w postępie geometrycznym. Jesteście w przededniu wielkich i ważnych wydarzeń. Od was i podjętych przez was właściwych decyzji wiele zależy. Czy nie widzicie, że z powodu waszego nieposłuszeństwa oraz waszej krnąbrności trwa wasze wyniszczanie? Już wkrótce wyniszczanie was wejdzie w kolejną fazę, tę, w której ponownie będzie się lała wasza Polska krew. Użyci do tego będą wasi sąsiedzi i nowi wrogowie. Jeżeli nic nie uczynicie, nie zaprzestaniecie tak ciężko grzeszyć, zginie was około 30 000 000. Chcę widzieć was dobrymi, świętymi, żyjącymi po Bożemu, czy stać jest was na to?

  Modlitwa, post i jałmużna, to tymi najprzedniejszymi, dobrymi uczynkami wszystko odpokutujecie. Trójca Święta żąda, aby zakończyły się w Polsce wszelkie rządy bezbożne. Muszą być respektowane w prawach, wszelkie Boże Prawa. Zmiany musicie poczynić na każdym poziomie. Gdy zaczniecie działać, demon nie da wam spokoju. Jeżeli mocno oprzecie się na Bogu, jeżeli Intronizujecie Mojego Boskiego Syna, jeżeli żyć będziecie Bożym Prawem, demony nic wam nie zdołają uczynić. Jeżeli jednak zbagatelizujecie Boże wołanie, to za niecały rok, poleje się morze polskiej krwi. Bóg położył o Polsko przed tobą wybór, cóż wybierzesz?

  Otyń koło Zielonej Góry, 15.VIII 2015r. godz. 8:53 Przekaz nr 692

  Wniebowzięcie Matki Bożej, uroczystość.

  Proszę o znaki – znaki otrzymałem.

  Matka Boża.

 18. RomanK said

 19. bardzo stary i zmeczony emigrant said

  A ja kiedys bylem w tzw. settlement committee. Pomagalismy uchodzcom z Europy osiedlic sie w nowym kraju.
  Najgorzej zachowywali sie uchodzcy z Polski, ktorym sie wszystko nalezalo i opowiadali o kulturze europejskiej.
  W austriackich gasthofach Polacy robili pijackie burdy i tez opowiadali ‚kasztanom’ (Austriakom) ze sa durnie.
  W naszej organizacji pomocy subsydiowanej przez wladze federalne czesto slyszelismy od Polakow ‚ Ja jestem uchodzca! i mnie sie wszystko nalezy.’
  Zaproszeni do domow miejscowej Polonii korzystali z telefonow i naciagali na koszty ogromnie dlugich rozmow telefonicznych z Polska. Nie bede opowiadac szczegolow o wybrzydzaniu na darowany sprzet bo to juz jest inny temat.
  Polacy bardzo pili i urzadzali awantury; czesto interweniowala policja i karetki pogotowia.
  I chociaz to nie byla wiekszosc Polakow ktorzy sie brzydko zachowywali to rzucalo cien na cala polska emigracje i wyobrazenia o ‚polskiej’ kulturze.

  Ale teraz po latach jest spokoj. Polacy sie ucywilizowali i od lat juz nie mielismy zadnych ‚polskich’ incydentow. Duzo Polakow dostalo prace w swoim zawodzie, nauczyli sie jezyka, porobili kariery i sa bardzo cenionymi pracownikami i wzorowymi obywatelami. Ich dzieci sa wtopieni w spoleczenstwo i nawet nikt ich nie nazywa ’emigrantami’.
  Nie zaluje ze im wtedy pomagalismy bo warto bylo.

  A teraz ciagle jeszcze pomagamy potrzebujacym uchodzcom ze Sri Lanki i Afganistanu. W miare moich sil tez jeszcze probuje pomagac i mam dyzury w St. Paul’s.

  Bo poza oficjalna propaganda i prasowa histeria w calym wolnym swiecie istnieja organizacje pomocy, ktore pomagaja osiedlic sie w nowym kraju. My jestesmy wolontariuszami
  Ale o nas nikt nigdy wierszy nie napisze.

  Miedzynarodowa organizacja emigracyjnego terroru z siedziba wiadomo gdzie, probuje wyludnic na sile cale polacie Afryki i Bliskiego Wschodu, zeby zaludnic zydami z Izraela bo im tam ciasno. W Afryce jest pelno skarbow w ziemi
  Tak kiedys zydzi wyczyscili Krym z tatarow a potem bylo na ruskich bo chcieli na krymie urzadzic panstwo zydowskie.
  Do tych terrorystow co zmuszaja ludzi do wsiadania na lodki jakos nikt nie ma pretensji i do nich nie docieraja zadne organa scigania ani prokuratura.
  Przeciez zydzi ze Szwecji obiecali wielka transformacje Europy. Nikt juz nie pamieta?

  Polske tez zydzi wyludniaja.
  Czy Polacy tego nie widza?
  Bandycka organizacja swiatowa organizuje tak zeby ofiary terroru emigracyjnego nawzajem sie wyniszczaly a to zmniejsza koszty wyludnienia. Po drodze mozna troche ludzi ubic a reszte zatopic. Greckie wyspy i miasteczka wloskie juz mozna kupowac bardzo tanio.

 20. arwena said

  ad. 19 @Bardzo …

  „Polacy sie ucywilizowali i od lat juz nie mielismy zadnych ‚polskich’ incydentow. ”

  Ja myślę, niech Austria zapłaci swoją część odszkodowania za II WŚ oraz nasz udział w dobrach wypracowanych w Zaborze Austriackim z odsetkami i wystarczy.
  Pewnie trzeba byłoby sprzedać cały kraj z mieszkańcami, ale za to cywilizowanymi w mundurach gestapo i wermachtu dziadków.

  Pan również nie wie, że w pierwszej kolejności wyjeżdża najwięcej mętów i przestępców nie mających nic do stracenia, którzy niczego nie osiągnęli w kraju, nie ceniących zdrowia, życia i majątku swojego (bo go nie mieli) oraz cudzego?

 21. Bardzo stary i zmeczony emigrant said

  20
  Arwena
  Mysmy sie troche inaczej na to patrzyli. Polacy opowiadali, ze sa polonistami, inzynierami, jedna pani mowila ze byla drugim krytykiem literackim w Polsce. Byli tez hrabiowe.
  Dla mnie bylo najwazniejsze ze ci ludzi byli bardzo zdenerwowani i mieli dzieci. nalezalo im pomoc bo nie znali jezyka ani systemu w jakim sie znalezli. Wierzylem ze ich agresja spowodowana byla przerazeniem co dalej. palili duzo papierosow i glosno rozmawiali.
  Byli tez i ludzie wyksztalceni nie mozna powiedziec, ze takie byle kto, i bardzo przyzwoici bez wzgledu na swiadectwa i dyplomy. Duzo nowych przylaczylo sie do naszej organizacji i pomagali sie zorganizowac miedzy soba. Razem pakowalismy paczki do Polski a ci co znali jezyk pomagali bezplatnie chodzic do lekarza, zapisywac do szkoly i w urzedzie zatrudnienia.
  Jacy byli w Polsce – tacy przyjechali.
  Austria przyjmuje uchodzcow od 200 lat. przyjmowala tez bardzo slawnych Polakow. I takich mniej slawnych.

 22. stach said

  akcja przerzutu jest świetnie zorganizowana za świetnie i ci dziennikarze akurat w tym miejscu stoją przy zasiekach i robią zdjęcia przedzierającym się wszystko jest takie dopracowane

 23. Siggi said

  Po dramacie na austriackiej autostradzie należy natychmiast uszczelnić granice Unii!

  29 sierpnia 2015 Autor: krakauer

  https://obserwatorpolityczny.pl/?p=34620

 24. watazka said

  23
  Siggi
  Ten Krakauer to jakis naiwny histeryk.
  Jak sobie wyobraza ‚uszczelnienie’ granicy polsko-ukrainskiej?.
  Chyba w zyciu nie slyszal o 1000 i jednym sposobie przekraczania kazdej granicy.
  W Donbasie od poltora roku dzieje sie najwieksza tragedia w Europie od czasu rzezi balkanskiej – i takiej histerii w Europie jakos nie widac. Bo morduja ludzi na wlasnym terenie i to jest OK.
  Poltora miliona uchodzcow z Ukrainy znalazlo schronienie w Rosji i na Bialorusi – niemal pol miliona jest juz w Polsce.
  Niektore wpisowcy maja lepsze rozwiazanie dla uchodzcow: zabijac i topic.

  Pan Krakauer chyba nie bardzo kuma na czym polega deportacja i ile kosztuje. W ogole co to jest deportacja: oddanie deportowanego wladzom jego kraju. Ciekawe jakim to wladzom bedziemy oddawac tych uchodzcow?. Czy moze pan krakauer proponuje zaladunek widlami i rozladowanie uchodzcow w glownej kwaterze ISIS?

  Co jeden pomysl to glupszy, zeby tylko nie dotknac sedna problemu: depopulacja i NWO.

  Europa jest swiadkiem – ofiara okrucienstwa ktore rozpoczelo sie na Bliskim Wschodzie.
  Moim nie bardzo skromnym zdaniem nalezy scigac ‚architektow’ zbrodni przeciwko ludzkosci na Bliskim Wschodzie i w polityce zagranicznej USA.

 25. Marucha said

  Re 24:
  [Krakauer] chyba w zyciu nie slyszal o 1000 i jednym sposobie przekraczania kazdej granicy.

  Chętnie dowiem się pierwszych stu sposobów.

 26. watazka said

  25
  Marucha
  Odplatnych lekcji udzielaja zydzi, ktorzy nie musza byc uchodzcami, emigrantami, turystami a nawet nie musza sie zenic dla wizy.
  A jednak sukcesywnie zamieszkuja wszystkie mozliwe panstwa i nikt do nich nie strzela ani na granicy ani w obozach uchodzczych.
  Byloby dobrze, zeby Polacy sie dowiedzieli jak na przyklad sprowadzic Polakow z Kazachstanu do Polski.

 27. re1truth2 said

  Wszystko ustawione z tym przekraczaniem granicy, nawet reporterzy [pewnie „swi” z hebdo – hoLLy’wOOd] mają informacje gdzie, stoi ich tam z dwudziestu słychać jak trzaskają migawki. Trzeba mieć z czego wybrać na zdjęcie roku.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: